LEGACY
Cbd i lječenje
66 odgovora3,108 pregleda
Bis1996
ISTRAŽIVAČ56 REP4%
→ Entuzijasta
Bis1996ISTRAŽIVAČ
okt 2017.
okt 2017.#1
Pozdraav
Zanima.me gdje mogu nabaviti cbd robu?
Pusila sam prije travu ali sada imam niski tlak pa me zanima da li bi imala kakvih nuspojava ako bi pusila?
Inace imam blagu astmu pumpicu vec neko vrijeme na rijetko koristim. Imala sam oslabljen imunitet i dosta tableta popila. Zna me uhvatit panika neki puta ako me zivci uhvate pa mislim da bi to trava mogla smiriti. Ne pijem alkohola vec neko vrijeme pa sam dosta zivcana bez toga. Bolje sam neke situacije podnasala s alkoholom nego sada bez.
Hvala na odgovorima.
WEEDetix
ZMAJ94.193 REP
WEEDetixZMAJ
okt 2017.
okt 2017.#2
ako mislis pod robu travu onda taj odgovor neces dobit jer i to pitanje nebi trabalo postavljat prema pravilniku foruma a inace ovakve stvari su lako nabavive guglaj recimo ovo
https://www.fitzona.hr/p/cbd-ulje/834/?gclid=CjwKCAjwj8bPBRBiEiwASlFLFYHba7R9XPGMP7uTjrE-J7kaT2bhOZPn-FHJyrHMDWAxaINq1FnrVBoCD-EQAvD_BwE
unearth1984
AMBASADOR3.031 REP44%
→ Legenda
unearth1984AMBASADOR
okt 2017.
okt 2017.#3
Ako zivis u Austriji, tocnije u Becu dodes fino o ovaj ducan i kupis sve legalno bez ikakvog problema.
magu-cbd.com
Minja3
LEGENDA7.431 REP24%
→ Zmaj
Minja3LEGENDA
okt 2017.
okt 2017.#4
CBD balzam u staklenci zapremine 30 mL sadr~i 1 % (300 mg) aktivne tvari kanabidiola (CBD).
Cijena: 224,00 kn jednako 30 eura .
Zna
i 300 mg je 30 eura .
1 gram je ? 100 eura ... hahahhaha , pa ovi su gori od uli
nih dilera ... i to za smolu od industrijske konoplje koja ima prinos 12 do 16 tona po hektaru.
Tako vam izgleda uvod u legalizaciju
Bis1996
ISTRAŽIVAČ56 REP4%
→ Entuzijasta
Bis1996ISTRAŽIVAČ
nov 2017.
nov 2017.#10
Ovako u kratko
Imala sam zdrastvenih problema bakteriju na zelucu koju su mi dosta kasno otkrili pila sam antibiotike 2 mjeseca usto i blaga astma koja je sad hvala bogu sve rjea ali i dalje imam nekih problema sa disanjem makar sam smanjila cigarete iz 2 kutije na 2 komada dnevno i kave sam smanjila i sve ostalo. U zadnje vrijeme mrsavim ali nisam na nekoj dijeti. Ne pijem alkohola i gazirano vec 5 mjeseci. Tu i tamo mi se javljaju bol u prsima i probadanje bolovi u ramenu rukama i zglobovima. Znam da imam manju kolicinu kisika u krvi neznam kako da to povevam a ne zelim tablete ni nista. S ginekoloske strane imam neku bakteriju koja se uporno pojavljuje nakon svih terapija. Sada sam dobila afte po jeziku koje ne prolaze ni sa kremama prepisanim od doktora nakon tjednimaa koristenja. Pijem bioessenze dva mjeseca imam nesto vise energije ali imunitet mi se nije bas popravio. Padam dosta udepresiju i zivcana sam i razmisljam crno a bila sam vjecnk optimist. Neznam vise sta da radim nego da se okrenem ovom nacinu. Hvala na savjetima i odgovorima.
Bis1996
ISTRAŽIVAČ56 REP4%
→ Entuzijasta
Bis1996ISTRAŽIVAČ
nov 2017.
nov 2017.#12
21 godina
70kg/173cm
Konobarica sam radim u kaficu
Pijem sada mx dve kave s mlijekom dnevno a prije bilo i 4 do 5
Jedem sta stignem obicno rucak i prije sam jela puno pizze hamburgeri slatko i tako a sad jedem vise voca umjesto svega toga.
Stres haha neznam od cega al vecinom pacijenti na poslu i tako kad mi dan nije oke sitnica mi dovoljna da mi digne zivce a imam dosta dobre zivce inace mogu pogutat dosta stvari.
Pusim vec nekih 5 6 godina kutija i po na dan u prosjeku vikend vise. Zadnjih 5 mjeseci pusim dvije dnevno. I navikla sam se tako.
Bakterija je bila ta da.
Imala sam ju u 6 mj tada i astmu isto nasli stigla sam do 7 ili 8 koraka na ispitivanju astme. Jos uvjek imam pumpicu alvesco ali ju rjedje koristim nego u pocetku. Imala sam dva udaha ujutro i navecer. Ginekoloska nemigu se sad sjetit al kad dodjem doma pogledat cu nalaze pa napisem. Ugl. Pila sam 3 vrste vaginaleta pa poslje oralne tablete jos jedne i sada cekam nalaze da vidim dal je proslo. Ali mi se ponavlja vec par god. Imam decka 2 godine i stalni mi je partner sta se tice seksualnih odnosa. Afte sam dobila prije 2 tjedna nisam znala sta je pa sam isla kpd doktora kad sam primjetila pristice po jeziku dao mi je neki sirup za ispiranje pa nije proslo pa mi je dao rojazol kremu jos je imam za jednom ali jos uvjek imam po jeziku. A doktor mi reko da su afte i da javljaju se kod pada imuniteta.
Eto ako jos sta trebas samo reci i hvala ti
WEEDetix
ZMAJ94.193 REP
WEEDetixZMAJ
nov 2017.
nov 2017.#14
popravit ph organizma , poboljsat opce stanje zivota i zivljenja(zdrava sirova hrana,voce povrce,orasasti plodovi )kava u svakom slucaju ako se pije obavezno bez mljeka jer sa mljekom kava je cisti otrov jer dodavanjem mljeka u kavu pogotovo vrucu nastaju spojevi koji imaju velike kemiske lance i kao takvi tesko prolaze kroz pore zeluca i zaostaju u organizmu gdje postaju toksici i iritabilni i nadrazuju zeludac te uz kombinaciju sa nikotinom i katranom i ostalom kemijom iz cigareta koja zaostaje u slini i ti ju gutas uzrokujes si gastritis slabis zelucanu ovojnicu pospjesujes nastanak zelucanih bakterija poput Helicobacteri.... probat piti caj od ljekovitog bilja kao sto su imela,odoljen,kamilica,maticnjak,neven te svakako slusati @CilI jer zna o cemu prica :D
Blader
ZMAJ27.296 REP
BladerZMAJ
nov 2017.
nov 2017.#17
Davno prije imao sam i ja dijagnosticiran dosta jak oblik gastritisa koji me svaki drugi dan mu
io. Sli
no je to i sa bakterijskim. Svi mi unosimo te bakterije, a samo se nekima prime tako da smo opet mi razlog.
Isto sam puaio kutiju cigareta, pio kave, loae se hranio, i bio sam neorganiziran ato se tie emocionalnog smea kojeg danas zovu stres. Dan danas se nekad zatrpam, ali malo pomalo se ponovo sredim.
Gore ekipa je dobro rekla. Puno je to cigareta, duhan je dobra biljka ali ovisnost o njemu je destruktivna za cijeli organizam. To ato popuaia dvije kutije puno govori. Posveti se sebi. Stalno tr
ia, a kao da neato
ekaa.
Moraa preuzeti volan. Ujutro sebi u ogledalo reci "danas cu ja biti gazda". Preparati su dobra stvar, CBD, i slicno ali problem nije u manjku kanabinola nego u viaku tvojih ovisnosti.
Nai si cilj na kojem ea radit svaki dan, a ne puaiti, piti kave. Cilj ti je bitan u tvom stadiju. Zamisli kako se
ovjek bori kad brani svoju obitelj ili kad nema ato za branit. Tada dolazi depresija jer 40 cigareta i kofein su samo odgaanje.
Tjelovje~ba, umne vje~be, pola sata na dan i puno si napravila. Smanji ovisnosti, posveti se sebi, budi strpljiva i proi e. Tvoj posao je deinstaliranje programa, a ne instaliranje novih, kao beskona
no konzumiranje CBD-a da bi mogla puait piti kave i ne mjenjati se.
Znai "back to the roots". Pogledaj se u ogledalo i nemoj se bojati osjetiti emocije, divljenje, gaenje, sram, krivnja, strah... ti si
ovjek ~enskog roda. Osjeti to... posveti se toj ~eni, osjeti tijelo, svako malo pokuaaj obratit pa~nju na tijelo. Doma, a pogotovo na poslu ili u druatvu... probaj nai gdje se stiaea, gdje je napetost i opusti...ato pokuaavaa biti i postii. Ono ato trebaa biti ve jesi ali ima masu viaka, tako da skidaj viaak...
I uz sve to nije loae uzeti ovo gore ato @CilI preporu
a da usput i podmazuje iznutra tako da djelujea odozgora i odozdola jer sa jedne strane nije dovoljno. Ako se samo radi na jednoj strani, povea se problem na drugoj.
Znai, stvari u svoje ruke i idemo...mo~e se ali se ne mo~e kupiti niti platiti, nego odraditi ;)
Blader
ZMAJ27.296 REP
BladerZMAJ
nov 2017.
nov 2017.#21
Hehe e to mjenja dosta .... ja mislio dvije kutije crvenog malbora ;). Onda je to ok ato se tie cigareta...a za kavu ti mogu rei da meni ne paae, a to sam ve
inu uvidio kad sam je prestao konzumirati, pogotovo "nataate". Mislim da mala kava nije problem ali dvije aalice od 2 deca na dan jesu. Koli
ina je isto bitna jer kava potie luenje kiseline i podi~e rad cijelog organizma ali kad popusti
ovjek se osje
a potroaeno, a to uz loae misli isto potie depresiju...
Minja3
LEGENDA7.431 REP24%
→ Zmaj
Minja3LEGENDA
nov 2017.
nov 2017.#27
Konobarisanje je meni nekako uvek privremeno zanimanje .. dok ne zaradia pare za neato ,kad nemaa ata drugo da radia ..i tome sli
no . retki su ljudi koji rade taj posao , jer baa to vole .. Ima i takvih .. ali ima toliko drugih stvari na ovom svetu kojima bi mogla da se posvetia i budea uspeana .. sva ta nervoza ima svoje uzorke i dok njih ne razreaia niata se nee povui samo od sebe ...
I ja puaim dve cigare dnevno , nekad te dve budu
etiri , a nekad jedna .. isti ti je avo i da je 40 dnevno. mene mu
i - ko je taj ato me natera da zapalim cigaru ujutru uz kafu ili da mislim kako mi se puai ..
i vidim samo to da nema nikog , sama ja pripalim cigaretu .. i ne mogu da razumem to - zaato uopate palim i te dve, tri ..
Jednom sam prestala da puaim kad sam ukapirala da mojoj ma
ki ne trebaju cigare i sasvim joj je fino i bez njih...
Povuci ru
nu , i fokuraj se na dobre stvari u ~ivotu, oseaj zahvalnosti i lepo su ti rekli - da razmialjaa o svrsi - tj za ata si ti stvorena . Danas je lakae uspeti nego ikad.. nema veze ato su neki uspesi apsurdni .. ali je mogue ... Posle .. ihahaj vremena shvatia da je uspeh - relativan iako ga mi vezujemo za sreu ..tj biemo sreni tek kad budemo uspeani .. Istina je da ea lakae uspeti - ako ovo znaa i ako te baa briga dal ea uspeti i ata e neko da ka~e na tu temu .
Rad na sebi , spoznaja mehanizama koji pokreu ~ivot - zna
i kontrolu i okretanje stvari u tvoju korist. I najvea kvaka - je da si ti uvek glavna , od tebe sve zavisi i imaa mo . to sve imaa
ak iako ti drugi to ne priznaju . neko se zajebe pa ovo shvati tek kad pedes godina lupa glavom o zid .. puai, pije, jede ubre, sekira se , radi u korist svoje atete dok se ne razboli. Sve bolesti i bolovi - su signali koje nam telo aalje da bi znali da neato ne radimo dobro. Mi se uvek borimo protiv bolesti i bolova jer samo to vidimo ..umesto protiv uzorka koji su uvek psihi
ki ili reakcija na neato iz spoljne sredine ... svaka bolest ima neku nepro
itanu poruku - i ako se ta poruka razume -bolest nestaje . ovo je zakon ..kao i zakon gravitacije ..ali i do tog zakona ljudi nisu ni odma ni lako doali ...
U korenu svakog raka je ~elja da se umre..umor od ovog sveta, o
aj, bespomonost ..
oveku se lepo smu
i ~ivot i poato nema hrabrosti da se kokne metkom ili udavi , on razvije smrtonosnu bolest ..dodatno ka~njavajui sve oko sebe mu
nim prizorom - umesto da je razreaio sporna pitanja sa svojom okolinom on im boleau poru
uje - praviete vi mene od blata .. neka vas neka.. a oni - svi mekani ko svila , svi se lepo ponaaaju prema bolesniku,
ine mu , tetoae ga ..rade sve ono ato se on ni u ludilu ne bi usudio da tra~i da nije bolestan... itd .. ( kako mala deca imaju kancer .. oni imaju kancer koji je nastao u glavama njihovih roditelja ... i kad budemo shvatili kako smo nemuato povezani ....bie i to jasno) ja odo predaleko ..ali sve bolesti su ista stvar... imaju isti naziv i mehanizme.
lauba
ZMAJ19.449 REP
laubaZMAJ
nov 2017.
nov 2017.#29
Poz bis1996! Htio bi se nadovezat na tvoje probleme! Profesijonalni sam konobar(jedan od rijetkih koji voli svoj posao) sa 10 god sta~a u restoranima i frhunski sam u tom poslu!Kod nas je uvijek problem kava,alkohol,neispravna prehrana poato jedemo kad stignemo,a ne kad bi trebali i joa ne razumjevanje gostiju dovodi do jako stresnog ~ivota ak sve uzimamo pre osobno! Moj moto je "U ZDRAVOM DUHU ZDRAVO TIJELO". Svi mi prvo duhovno(ne mislim na religije) odemo u bananu,a tek onda se sve poka~e na fizi
kom tijelu i svi uvijek pokuaavamo mijenjat neke fizi
ke navike,a rijetko tko pokuaava ozdravit duhovnno tijelo(UM). Rekla si da si prije bila pozitivna,a sada da gledaa sve negativno ato je produkt duhovnog oboljenja koje se kasnije odrazilo na organizmu! U budunosti emo svi biti sve bolesniji jer e nam mozak zakuhat od previae razmialjanja! Po meni bi prvo trebala glavu(duh) smirit na na
in da
ovijek ato manje gleda televiziju,manje visit na mobitelima,viae
itat knjiga i normalno,jako puno meditacije! Mene je osobno bilo destabilizirao prekid 5 godianje veze koja je ve bila pred frhuncem(svadba),bivaa naala lika i preselila se kod njega ~ivjet u roku od 2 tjedna i tad sam bio pao u malu depru,poveao alkohol,a snjim i viae cigareta po
eo puait. Dok jedan dan nisam vidio ~enu u tramvaju kak
ita knjigu Duhovna obnova(ato je napravilo klik u glavi)na~alost nisam vidio koji je pisac, a to ni nije bilo bitno,al mi je ~ena izgledala baa sretno i smireno! Nakon toga sam po
eo meditirat i radit vije~be "5 Tibetanaca" i tu se po
eo mijenjat moj ~ivot i pogled na svijet!Od tada mi niti jedan problem ne izgleda ne rijeaivo i sa guatom ulazim u koatac sa problemima,a i na poslu sam postao joa kvalitetniji(gosti zovu za rezervaciju i mole ako bi ih lauba mogao poslu~ivat) te je i plaa postala kvalitetnija! Trenutno sam spoznao da mi baa ne odgovara puait travu u prekomjernim koli
inama(manjak volje koja je isto duhovna) i napravio stanku. Za sad nema nikakvih kriza,dok mi se prije znalo desit dosta fizi
kih problema pri prestanku(ne spavanje,abnormalno znojenje a i ~iv
anost,bio ljut na ceo svet), ato je rezultat svijesnog spavanja(meditacije) u svako doba dana i na bilo kojem mjestu ako za to osijetim potrebu! Evo dao sam ti jedan dobar primjer i kad bi joa posluaala savijet od ostatka ekipe za 6 mjeseci bi bila kao nova! Kavu obavezno zamijeni za crni
aj,al probaj na
neato kvalitetnije(da nisu one piljevine iz franck-a i tome sli
no),puno voa i povra poato vitamini i minerali uvijek poma~u(naravno ne cedevitu sa 9 vitamina) i uz pravu podraku de
ka,prijatelja i obitalji dobar rezultat nemre izostat! }elim ti puno sree i pozitive u borbi protiv same sebe,poato smo mi sami sebi najvei neprijatelj,a i naiala si na najbolji forum na svijetu gdje su svi uvijek spremni izdvojit svoje privatno vrijeme i pomo svima kojima je to potrebito!Za sad ti je :vutra: najljepae ato ti se moglo desit i zapamti da koencidencija ne postoji! Ovim putem bi se htio javno zahvalit cijelom forumu na postojanju istog!:clap::
:respect::respect::respect::vutra::vutra::let::wave:
lauba
ZMAJ19.449 REP
laubaZMAJ
nov 2017.
nov 2017.#34
Ma bitno je pokrenut se,meni je to bilo najte~e.Kad krenea dalje sve ide kao podmazano a i svakim danom osje
aa pozitivne promjene,samo se nikad ne treba preforsirat!Nekad mi se znalo desit da se ne mogu skoncentrirat na disanje ni 5 min u komadu,pa stanem odem malo na vutru i nakon sat vremena ispo
etka i onda uspijem!Odo popravljat veamaainu,makar neznam kak ju otvorit hahaha:D
okt 2017.
1 / 34
okt 2017.
nov 2017.