LEGACY
High i posle 4 dana
13 odgovora914 pregleda
10 REP20%
→ Istraživač
maj 2017.
maj 2017.#1
Proslo je 4 dana od kada sam poslednji put pusio travu i jos se osecam povremeno kao da sam high. Ne duvam redovno mozda 2 puta mesecno, i ovog ponedeljka sam uzeo .5 i sve sam od jednom popusio. Posle 30 min otisao sam u krevet jer se nisam osecao dobro. Kad sam zatvorio oci 5 minuta kasnije utripovao sam se da mi srce ne kuca i poceo sam da panicim, onda sam se utripovao da ne disem, i polako sam se smirio i govorio sebi da je sve u redu, da to samo umisljam. To mi se desavalo svakih 40 sekundi i mislio sam da cu umreti, sve dok nisam zaspao. Kada sam se probudio osecao sam se normalno, ali kada sam ustao 5 minuta kasnije sam se osecao high (dezorijentisano i mutio mi se vid). Otisao sam opet u krevet i probudio se 4 sata kasnije, isti efekti. Negde predvece sam se osecao normalno, ali sledece jutro sam opet osecao efekte samo slabije i to je trajalo 2-3 sata i posle sam se ceo dan osecao normalno sem uvece. Tako mi je vec 4 dana, da li neko zna sta je to i kad ce i da li ce se zavrsiti?
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
maj 2017.
maj 2017.#2
periodicno se pojave prakticno identicne teme, mogu se i naci tu i tamo po forumu. i svi su preziveli ;) smanji malo bro, sto se urnises. u vutri treba uzivati
10 REP20%
→ Istraživač
maj 2017.
maj 2017.#3
Za koliko bi od prilike efekti trebali da prodju?
Vecinom se urnisem zbog depresije, ali posle ovakvog iskustva ne mislim da cu vise
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
maj 2017.
maj 2017.#4
to je dosta za neredovitog konzumenta. jos ako si naletio na neku kvalitetnu gganju. ne znam sto se cudis.
nadjes si mjeru pa po malo. pa makar ti i 3 dima bila dosta. cemu 0.5g odjednom ?!
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
maj 2017.
maj 2017.#5
jel to do mene nesto ili stvarno lici na dupli acc sa onim sto ne moze da udahne? :D
No Joke
ZMAJ71.675 REP
hazeri
ZMAJ20.200 REP
maj 2017.
1 / 8
maj 2017.
maj 2017.