VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaGrcenje jezika nakon konzumiranja
LEGACY

Grcenje jezika nakon konzumiranja

36 odgovora4,221 pregleda
marcheloISTRAŽIVAČ

maj 2012.

#1
Hitno! Ja sam s drustvom(nas 3) sinoc ispusili 3 jointa i jednom se poceo grciti jezik i da ga ovaj drugi nije uhvatio za jezik neznam sto bi bilo...a sad dali to ima veze da je biljka prskana??? i smije li on uopce vise pusiti..da vam jos kaze:nije mu se nikada desilo to u zivotu ,dakle prvi put ! (pusio je s nama 2 godine skoro,znaci nije prvi puta zapalio i to je nevidjeno koliko je bio blijed )

maj 2012.

#2
pusio si neki skank od koga trnu zubi :D Marlon Brutal - Brate mnogo varis (Tekst) - YouTube
crobiggENTUZIJASTA

maj 2012.

#3
apricano! paradajzi, raj ica kako ~elite, takoer koji su apricani gr e jezik, te zna naote . ali to je alergen, alergija na sastojak tog aprica! 99% sam siguran...

maj 2012.

#4
ata ti je ovje e, ne postoji takva vrsta od koje ti se neato po ne gr iti ili trnuti, nema takvog "skanka"... vutra radi upravo suprotno, olakaava i sprje ava gr eve. ovo je mo~da bila neka kemija ili je mogue da je bilo plijesni ili ne ega takvoga pa je lik dobio alergijsku reakciju...
HighBadgerPOZNAVALAC

maj 2012.

#5
Meni se jednom desilo da mi je utrnula vilica... Ali to je bilo jer sam mesala lekove i vutru... tacnije, pila sam neuroleptike u to vreme i jos svakojaka sranja... pa mi je utrnula vilica od overdose-a... ista situacija se desila i jednom mom ortaku... isto utrnula mu je vilica zbog tih lekova i vutre.. Tako da je mozda i tu ta situacija, samo sto je jezik u pitanju... Znaci li je vutra prskana, kako ste vec rekli, ili je mesao jos nesto sa vutrom, ili ste se mnoogooo napusili i istripovali :icon_lol: Meni je uvek trip da mi se "zaglavi osmeh" kad se prenapusim, i onda mi od samog tog tripa ukoci i trne ceo taj deo, samo zato sto se istripujem...
makisplitAMBASADOR

maj 2012.

#6
njet njet marihuanos sa ulice od krezube diler ine konzumato njet njet snifati glade mirisi i gurati tamponose namocene alkoholose u dupetose njet njet djeco ispod 18 letos dimos brzinom munjos...crta,magla,dim na 1,2,3

maj 2012.

#7
haha lose si shvatio :D odslusaj pesmu koju sam stavio pa ce ti biti jasno :D
makisplitAMBASADOR

maj 2012.

#8
kakvu pjesmu brate nisam sluaao niata nit imam namjeru....samo sam se preventivno izblejao na djecu koja se na pervezan nacin zabavljaju
Sensi*JanaAMBASADOR

maj 2012.

#9
uglavnom vutra za ovakvo nesto nije kriva, doduse moze da se desi nekom da zaplice jezikom al to je uglavnom sve sto se tice jezika :)
Z&NZMAJ

maj 2012.

#10
Mogue da je "zabrijo"... Kad opet zapali, vrlo vjerojatno e mu se isto desit. Hoe to tako :) ja sam uspio lika uvjeriti da ga netko gleda i da je ljut na njega ato je napuaen. Koja paranoja stari moj xD
BagaSoundISTRAŽIVAČ

maj 2012.

#11
Jaooj,sigurno do same biljke nije..:) 100% siguran..:) Inace Zlo&Naopako sto to?xD Kako ja ne volim kada me neko tako utripujeee iz prostog razloga sto kada sl. put pusim istu biljku krenu mi slicni tripovi..:DDD

maj 2012.

#12
Treba tog lika pitat jel sta prije konzumiro ako nije kakav je bio osjecaj ista mu se motalo po glavi.Kakav je dim pusio,koji okus,pocetak i kraj rada.I mislim da cemo onda dobit odgovor.

jun 2012.

#13
Imam jedno pitanje i zanima me na cemu sam...znaci pusio sam travu 7-8 mj. i bilo mi je odlicno i onda mi se desilo da sam slabo jeo a ispusio sam dosta pa mi je doslo do grcenja jezika i sav sam poblijedio...sutra dan sam se najeo ko krava i zapalio joint i onda sam poblijedio koljena su mi klecala i imao sam osjecaj kao da cu ponovno upasti nakon toga sam navecer pusio i nista mi nije bilo i onda sam pusio narednih 4-5 dana svaki dan i onda mi se desilo da sam opet poblijedio i kad sam isao spavati cudno sam se osjecao kao da mi srce lupa i kao da imam povisen tlak i onda sam se bacio brije na 2 tjedna i otisao doktoru izvadit nalaze...doktor mi je rekao da su nalazi super DA MOGU KONJU REP ISCUPAT a ja sam mu rekao da sam upao zbog alkohola...mene zanima dali ja smijem pusit i dalje....ja sad kad pusim s drustvom nije to to sve se uspanicim nmg sjedit na jednom mjestu...samo da vam kazem kad sam imao 13-14 god. imao sam HERPES to je oslabljen imunitet mene sad muci sta da radim? ajde plzz pomozite ako znate sta o tome...!!!
DJFlyHighLEGENDA

jun 2012.

#14
govoris da si pusio svaki dan ovo ono i normalno i onda te tek opet... mozda je u vutri, ako si zdrav, pusis cesto a tu i tamo te fata to nesto... pogledaj vutru koju pusis... druge nema po meni :) peace out !

jun 2012.

#15
a fore je u tome ato sam ja pusio dvi vrste vutre i od obe sam poblijedio... :D
DJFlyHighLEGENDA

jun 2012.

#16
a neznam citam ovaj tvoj post i gledaj, ako si pusio samo 2 vrste kako ti kazes, i neki put ti bude slabo, a neki put ti nebude nista... onda si se prepusio i uspanicio najvj i takve brije u glavi su da je lose i tako ti moze bit, sasvim normalna stvar kad popusis malo previse :) svima se dogadja... znojne ruke, nemiran si, ili se nemozes pomaknut, svakakvih stvari ima da ne idem sad u nedogled skuzio si me valjda :) peace out !
jesamZMAJ

jun 2012.

#17
SnoopDog, ak ti nije dobro jednostavno nemoj pusit. Meni se davno znalo desavati da mi usta postaju mjesalica za beton. Ljudi na travi cesto stiscu zube, a to moze dovesti do feelinga grcenja, trnjenja i slicnih nuspojava.
DjinaaISTRAŽIVAČ

jun 2012.

#18
I meni se mozak grci godinama,pa sam ziv idalje :dada...Ali samo jedno cu spomenuti,nemojte da varite prskane gandze!!!! i nemojte (labilnim) osobama davati da vare gandzu!!

jun 2012.

#19
jest flyhigh prepusio sam se...tako isto kad mi se bio gr io jezik slabo sam jeo navecer i slabo bilo sta za pit a bilo brije cudooo...tako i kad sam poblijedio nakon 4-5 dana ista situacija brije cudooo ispuseno...a znam ja sta meni jos skodi 100%...cigare mi skode...ja pusim briju ispusio 4 komada i pusim 5 nista mi nije ko novi samo se usio ko tele....ispusio cigaru odma mi lose itd.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se