LEGACY
Vozacki ispit
22 odgovora1,676 pregleda
Dyon
ISTRAŽIVAČ69 REP13%
→ Entuzijasta
DyonISTRAŽIVAČ
avg 2009.
avg 2009.#1
Ovako, prekosutra idem na pregled kod doktora za vozacki ono za aute :D
zanima me, posto gledaju krv, jel sigurno popusit vutre a da ne skuze?
krasta-zg
POZNAVALAC837 REP26%
→ Ambasador
krasta-zgPOZNAVALAC
avg 2009.
avg 2009.#2
Ne gledaju krv,i mozes popusit sta god oces nista nece nac :)
Dyon
ISTRAŽIVAČ69 REP13%
→ Entuzijasta
krasta-zg
POZNAVALAC837 REP26%
→ Ambasador
krasta-zgPOZNAVALAC
avg 2009.
avg 2009.#4
Kod nas opce ne vade krv za vozacki al i da ti vade nece nista nac,samo hrabro :costumed-smiley-027
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
avg 2009.
avg 2009.#5
Eeem...znam
ovjeka koji je pao na tom testu za voza
ki jer su mu naali thc, i to uo
i dobivanja voza
ke, zna
i nakon polo~enih svih testova i vo~nje.
Dyon
ISTRAŽIVAČ69 REP13%
→ Entuzijasta
DyonISTRAŽIVAČ
avg 2009.
avg 2009.#6
Hvala na odgovorima, ali cu se ipak strpit, znate ono better safe then sorry :)
Petar Pan
POZNAVALAC677 REP9%
→ Ambasador
Petar PanPOZNAVALAC
avg 2009.
avg 2009.#7
i ti mu virujea?!! aj molim te pitaj ga kakvi su to dodatni testovi nakon polo~enog voza
kog. bullshit!!! :ohno:
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
avg 2009.
avg 2009.#8
Ne da mu vjerujem, nego znam da je to tako...a ti bulaitaj koliko ti je god volja! :sun2:
Petar Pan
POZNAVALAC677 REP9%
→ Ambasador
Petar PanPOZNAVALAC
avg 2009.
avg 2009.#9
pa jel' onda problem da malo pojasnia kakvi su to 'posebni' testovi nakon ato sve polo~ia. oprosti, ali to jednostavno nije normalno. takvi testovi se ne rade tek tako, tu je neko neato zajeba
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
sep 2009.
sep 2009.#11
mozda je covjek polagao neku drugu kategoriju pa je bilo obavezno vaditi krv
- temper temper - :sun2:
p.s. a i da ti vade krv, ne rade ti testove na droge, stoga niti na thc, zato samo hrabro
cak niti na sistematskom za vojsku nije bilo problema sa mojom krvi, a dan prije je bilo veselo,
46 REP92%
→ Istraživač
sep 2009.
sep 2009.#12
Upravu je Petar Pan... Nesto tu ne drzi vodu.
Mozda je upitanju vozacka za pilota
avg 2009.
1 / 12
avg 2009.
sep 2009.