VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaBolesni pas
LEGACY

Bolesni pas

50 odgovora6,975 pregleda
ajdeENTUZIJASTA

mar 2013.

#1
da li neko zna koji je najbolji na in za lje enje psa oboljelog od raka? znam, znam, ulje od konoplje...ali o ito netreba toliko puno kolko rick simpson preporu uje?? mo~da neka alkoholna tinktura? kolko bi se trebalo u tom slu aju dozirati... pesek je bolestan i htijeli bi ga izlije iti...pa ako neko ima normalni odgovor...
one <3 one <3ISTRAŽIVAČ

mar 2013.

#2
pozz,zao mi je zbog pasica,prvo daj malo vise informacija koliko je star,na kojem mjestu je rak,kakvo mu je opcenito trenutno stanje??

mar 2013.

#3
Ja bi ipak radije pomogao ovjeku dozom ulja koja bi se dala psu. Ali...ata da po nemo i pse lije iti a zbog zakona nema se uvjeta ni sve ljudske potrebe zadovoljiti? Daj molim te, "htjeli bi" a tko to vi? Meni je nevjerovatno ata se netko usudi pitati. Imam i ja psa i volim ~ivotinje ali mislim da je ovo previae. Informacija za uzgoj imaa i samo hrabro.
ajdeENTUZIJASTA

mar 2013.

#4
http://www.companioncannabis.com/ ina e pse lje e kanabisom, pa zaato ne pomo ~ivotinji, ne vidim niata loae u tome frendici je taj pas ostao kad su joj se starci rastavljali...odrasli su zajedno ko brat i sestra... u njuaki neki rak, u najboljim je godinama pas al hvala, snaem se

mar 2013.

#5
Zaboravljaa da je ovo balkan a ne amerika, tamo drugi zakoni vrijede i bar 30 godina su ispred nas. I ja bi volio da je sve to dozvoljeno ali je to jednostavno daleko od nas. Po nekoj logici pas bi se trebo lije iti kao i ovjek. Ovakve teme mogu samo izazvati frustracije radi ve postoje ih restrikcija i zakona i zato mi je bezveze da golicamo maatu. Mo~da netko misli druga ije...
BladeZMAJ

mar 2013.

#6
Green ne razmialjaju svi kao ti...i nevidim zaato se nebi usudio pitati i kakve frustracije bi to trebalo pokrenuti...a nekama su kucni ljubimci clanovi obitelji....moj stari je pokopao majku prije par godina a nedavno i oca....vidio sam ga da place i rie samo kad je uginuo Rex i to doslovno toliko da smo razmialjali da ga na hitnu odvedemo na neku injekciju za smirenje..pas koji je bio s nama 14 godina.....toliko o tome.... Ajde ....doziranje mo~ea odredit kao i za sve ~ivotinje,po kila~i..pa ako se npr covjeku o 80 kila daje zrno ri~e psu bi se trebala dat trecinu toga...a samu strategiju terpije kao i kod ljudi.....al prvo prbaj na internetu naci na koje suspstance psi i kako reagiraju te na nekom forumu stranom i tako pokuaati pronaci jel netko neato slicno vec probao...i kako je zavrailo,da nebi dobio kontraefekt....npr...kap tekuceg nikotina ce ubiti psa i stvari poput te...sretno Weed ima dosa iskustva s ljecenjem pa porazgovaraj s njim

mar 2013.

#7
ne mogu se nikako slozhiti sa greenpowerom...tj. ne mogu se slozhiti sa onim djelom u kojem kazhe da bi radje ljechio bilo kojeg hovjeka nego zhivotinju. iz vrlo jednostavnih razloga...ljudi su sposobni za cisto zlo ..zhivotinje nisu. ljudi unishtavaju ovajh planet.zhivotinje ne unishtavaju planet..zhivotinje su sposobne za bezuvijetnu ljubav.ljudi nisu.....itd itd.takvih primjera koliko hochesh..zato ne mislim da su zhivotinje manje vrijedne od ljudi + tu je josh i faktor koliko ta beshtija znachi chovjeku...koje su emocije u igri itd.. i svatko od nas zna bar 5 ljudi kojima nebi dao chashu vode da im treba..i svi imamo neke razloge za takvo postupanje...a koliko nas mozhe nabrojati 5 beshtija koje su im se toliko zamjerile? zato.ne vidim razlog da se chovjeku i njegovom najboljem prijatelju ( bez obzira na vrstu ) ne pomogne.. sorry..znam da je malo off.ali me bash prilichno zasmetalo.. edit : kada bi znala da che moje ulje zaista pomoci zdravlju recimo psa...bez problema bi ga podijelila sa tim psom...vrlo vjerojatno bi ga podijelila i sa chovjekom...ne radim razliku.+ nije ok da mi , kao ljudi, polazhemo pravo na neshto-lijek u ovom sluchaju.. + nedavno sam imala sluchaj kada je jetru dobio tip koji je alkoholichar koji se nije ljechio ali je jetru dobio zbog hitnoche njegova stanja..frajer je nastavio sa nezdravim zhivotom i cca 2 mj. nakon shto je dobio novu jetru pao u komu..eto ima ljudi koji ne cijene ni svoj ni tudji zhivot..ali im nitko ne osporava pravo na ljechenje.iako je zaista upitno koliko to zasluzhuju..
usrnameAMBASADOR

mar 2013.

#8
Osobno osjeam povezanost sa svim ~ivim biima i svjestan sam "nevinosti" ~ivotinja i "greanosti" ljudi, ali osobno bi, kad bi morao birati ili/ili, UVIJEK dao priliku za (du~i) ~ivot (ukoliko ~eli) bilo kojem ljudskom biu nego bilo kojoj ~ivotinji. Jednako kao ato dajem prvenstvo ~ivota ne ijoj majci/ocu/sinu/keri ispred ~ivota nekog agresivnog psa koji je rastrgao ne iju bebu - tako prvenstvo ~ivota dajem nekom kriminalcu ispred ~ivota svog najdra~eg psa/ma ke. Odluka je teaka i naizgled surova, ali ljudsko bie, ma kakvo da jest, ima vee aanse za ~ivota postati buddha od bilo koje ~ivotinje. Ja sam samo svjedok. :)
one <3 one <3ISTRAŽIVAČ

mar 2013.

#9
usrname,ok sto se tice toga sad biranje medu clanovima obitelji,ali recimo ja bi sve napravila za psa,odnosno za bilo koju zivotinju,i to mogu rec prije bi pomogla zivotinji nego nekim "prijateljima"..jer mislin da je to jedini pravi nesebicni prijatelj koji ti daje samo bezuvjetnu ljubav... volin ovu izreku:A dog has no use for fancy cars, big homes, or designer clothes. A water log stick will do just fine. A dog doesn't care if your rich or poor, clever or dull, smart or dumb. Give him your heart and he'll give you his. How many people can you say that about? How many people can make you feel rare and pure and special? How many people can make you feel extraordinary? nema ti velike razlike sto se tice ljudskog i zivotinjskog organizma,u ovom slucaju raka,neznam nadi neku sortu sa visokim CBD,mislim da su oni bolji kod tumora..uglavnom malo potrazi po netu kakav je nacin doziranja za pse. :D
ajdeENTUZIJASTA

mar 2013.

#10
ma sve pet ljudi, ali NISAM ni u jednom trenutku spomenuo da bi rae lje io psa nego ovjeka. stvar je ta: doalo je do takve situacije i umjesto da ne napravim niata, odlu io sam pomo! a to ata su neki ovdje po eli pri at da je bolje da "lje im" ljude nego ~ivotinje je totalno fulana tema razgovora :) tema nije biranje izmeu psa ili ovjeka ili kome se treba dati prednost, nego sam samo pitao kako da mu ja pomognem. po odreenim komentarima bi trebao odustat od toga jer je to ~ivotinja? i ata sam napravio? to ulje da spremim u skladiate i da ekam da ga "isprobam" na ovjeku? :thumb: al joa jednom hvala na komentarima :cvetak
nox1cousENTUZIJASTA

mar 2013.

#11
Na rick simpsonovoj stranici su izbacili par puta pricu ljudi koji su sredili rak na psima i mackama, isto sa RSO-om. Sjecam se da su spominjane doze bile cetvrtina rizinog zrna(standardne doze). Uglavnom zivotinje malo djeluju opijeno, al kazu da zivnu i budu opet razigrane.

mar 2013.

#12
Pomogni slobodno psu, a kako se lije e psi re i e ti svi ovi lanovi na vutri koji su to isprovali iz prve ruke :icon_rolleyes: Meni je Tropi ipak frustriraju e jer obi no odradim grow u miajoj rupi i na kraju ni ne bude baa za ulje, jedva da imam za ~ivce a ve dugo ni to to nije bitno. Ispri avam se reakcije zbog navedenih razloga. Joa jedna stvar a bilo je rasprave iako neznam gdje sad je to da se ne dolazi tu pisati u ime nekoga, ne treba pisati pas ali bi bilo po~eljno da piae njegova vlasnica. Takoer "MI bi htjeli" je re eno da se izbjegava i sami smo iza svog nicka. Piaite slobodno, predlo~it u podforum za ~ivotinje.
11111987ISTRAŽIVAČ

mar 2013.

#13
Hmm..da imam jednu dozu ulja i da ona moze spasit covjeka ili psa dao bih ju psu(bilo kojoj zivotinji) ikad me nijedna zivotinja nije povrijedila kao covjek...I nemojte se uvrijedit imam valjda pravo na misljenje,nemorate ga uvazit!

mar 2013.

#14
Dao bi i ja dobrom psu, zlo estom nebi ako takovog ima. Loaem ovjeku koji je gazio tokom ~ivota ljude ili ~ivotinje...pomogao ne bih.
lamp3rijaAMBASADOR

mar 2013.

#15
Odvedi psa veterinaru neka ga operira pa ato bude bude.
ceebeedeebeedooISTRAŽIVAČ

mar 2013.

#16
ulje probaj svakako ako imas mogucnosti, a sa ovim mozes da pocnes odmah http://www.healingcancernaturally.com/budwig-skin-lymphoma-retriever.html budwig dijeta, imas gomilu informacija na netu, ako ti nesto ne bude jasno salji pm ne znam koliko je konkretan slucaj sa linka realan ali mnogima je pomoglo
EdDeenISTRAŽIVAČ

apr 2013.

#17
Kako Pas?

sep 2016.

#18
Da li si u medjuvremenu saznao na in tj dozu?

sep 2016.

#19
koliko nepotrebnih izjava a malo jako informacija, sve mi udno kako se uop e doalo do izbora ovac ili pas, no ajde,forum je da se valjamonekad i u svom ego nadimljenom bunilu... ratzumijem sve koji su spremni pomo i ovijeku prije, no smatram da se joa niste uvjerili u ~ivotu da vam vlastiti ljubimac nikad nee okrenuti lea, prevariti vas, a ovjek jako esto, pa ak i familija ili obitelj....osobno smatram da je malo bzvz poredba uope, iako zaista postoji jako puno ljudi koji ne da nisu zaslu~ili pomo nego bi im masa nas nekako najradije odmogla.... ja imam iskustvo sa psom koji je navodno bio zdrav, sa frendom esto kod njega sjedimo kad je tara bila ~iva, mali pas, shicu brijem, 4 kile mo~da, bijeli fr kavi....veselila se jako kad smo mi dimili i cerekali se, skakala i ona, pasala joj pozitiva, a esto smo kuhali na maslu od konoplje, imao sam i ulja...pa smo tako krenuli iz zeke malo joj davati,uvjek je bila oduaevljena, kao da je znala nakon 2-3 puta da ide teturanje i valjanje, esto se pokakala ili zabljuvala...onda smo umirali kako tara mo~e bit zderana i da sere i piaa na mjestu a mi moramo na wc... uglavnom pas je prije prve konzumacije imao par padova, treskanja, navodno epilepsija neka psea...tokom konzumacije i nakon nije bilo promjene, zadnjih 2 udara su je jako onesposobili, kretnja, disanje, pa ju je frend uspavat dao....isti dan je od bivae ~ene dobio bonia terijerca, no eto... nisu tarine konzumacije bile este, mo~da jednom tjedno, 10 dana, no primjetio sam da se na doze treba paziti, male kila~e trebaju jako male doze... sretno s pesom...:thumb:

sep 2016.

#20
kako su mi smjesne ove izjave da bi radije psa izljecio nego covjeka znaci svom psu bi radije dao nego svojoj majci? ulicnom psu nego susjedu? zanimljivo razmisljanje po vutri.nego da se vratimo na temu ako imas vutre mozes radit sta god hoces ne treba ti opravdanje po youtubu sam vidao par videa gdje hrane pse sa uljem ali nijedan nije imao tumor na njsuci inace zeludac ili mozak usput psi su bili labradori i vece sorte i male su doze bile. imas i na vutri jedan dnevnik gdje korisniku pas jede listove a ima neki medicinski problem i mislim da mu je davao malo al ne mogu nac sad taj lanak
DegustatorLEGENDA

sep 2016.

#21
Avantura je GreenPower ladno...

sep 2016.

#22
lol dupla nekromansija :D ajde was last seen: Jul 18, 2014

sep 2016.

#23
ja imam iskustvo sa psom koji je navodno bio zdrav, sa frendom esto kod njega sjedimo kad je tara bila ~iva, mali pas, shicu brijem, 4 kile mo~da, bijeli fr kavi....veselila se jako kad smo mi dimili i cerekali se, skakala i ona, pasala joj pozitiva, a esto smo kuhali na maslu od konoplje, imao sam i ulja...pa smo tako krenuli iz zeke malo joj davati,uvjek je bila oduaevljena, kao da je znala nakon 2-3 puta da ide teturanje i valjanje, esto se pokakala ili zabljuvala...onda smo umirali kako tara mo~e bit zderana i da sere i piaa na mjestu a mi moramo na wc... uglavnom pas je prije prve konzumacije imao par padova, treskanja, navodno epilepsija neka psea...tokom konzumacije i nakon nije bilo promjene, zadnjih 2 udara su je jako onesposobili, kretnja, disanje, pa ju je frend uspavat dao....isti dan je od bivae ~ene dobio bonia terijerca, no eto... nisu tarine konzumacije bile este, mo~da jednom tjedno, 10 dana, no primjetio sam da se na doze treba paziti, male kila~e trebaju jako male doze... sretno s pesom...:thumb:

sep 2016.

#24
Jbga, ne ku~im ni ja sve ata sam pisao kad sam pisao Jbga, teako se izra~avam i teako me nekad razumijeti kad sam (pre)napuaen. Uglavnom, za dobra bia bi uvijek dao ulje, 2016 sam tog mialjenja. I onda sam bio samo ne razumijem ni ja sad sve ata itam:)

sep 2016.

#25
ma normalno si sve napisao ko je htjeo shvatit poentu shvatio je. a i ovdje svi prave uspredbu sa svojim psom biraju izmedu svog psa i stranog covjeka i naravno uvjek mora biti zao covjek. normalno da ce svatko prvo svoje spasit pa onda necije drugo. nijedan covjek nije zao samo je napravio par pogresnih skretanja i svaki od njih se moze vratiti na put koji drustvo smatra "dobrim".
DegustatorLEGENDA

sep 2016.

#26
ITYAsrGXsxI

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se