LEGACY
kolaps imuniteta!!!! lupus???
26 odgovora6,997 pregleda
boobamara
ISTRAŽIVAČ89 REP26%
→ Entuzijasta
boobamaraISTRAŽIVAČ
apr 2013.
apr 2013.#1
Pozdrav ljudi!
Ovak nekak ide moja pri
a...
pet godina unazad mi se dogaa jedno te isto stanje (sranje)...
U 11 mj. mi se dogodi kolaps imuniteta,pove
ana temperatura 38.5C koja traje i po mjesec dana,pove
ani limfni
vorovi u vratu,preponama i pazuhu,popucani kapilari u o
ima(
itaj vampirske o
i),smanjen broj limfocita i pove
an broj eozinofila (44) u krvi,ma cjelokupna krvna slika bude koma!Svlada me neki umor,malaksalost,pripisujem to dugotrajnoj temperaturi!
Zna
i bolnica svaki puta i to na zarazni odjel!
Na tome odjelu u tih zadnjih godina mi nisu otkrili ama baa niata,samo me krkaju antibioticima,glukozama i NaCl,dok ove godine nisam totalno ispalila na ~ivce i napravila im frku tamo....u jednom danu se mi obavili pretraga ato nisu u tih zadnjih par godina.
zavraim na hematologiji gdje su pretpostavljali da imam neki tip leukemije ili mo~da hotckinsovu bolest(rak limfnih
vorova).
Nakon vaenja koatane sr~i i raznih biopsija utvreno je da nije ni jedna od tih bolesti i zavraim na imunologiji.
Pretpostavljaju da bi mogla biti neka autoimuna bolest,misle da je lupus.Prepisuju mi kortikosteroide i joa neke otrove kojima se ne mogu sjetiti imena.Ja naravno odbijam piti bilo ato od toga.
Zbog raznih mialjenja,dijagnoza,antiboitika i ostalih droga opet totalno ispalim na ~ivce i potpiaem izlazak iz bolnice iako joa uvijek imam poviaenu temperaturu i doktorica mi govori da sam luda ako izaem.
Dolazim doma i prvo si zapalim pljugicu :leafblunt: ato me totalno opustilo i smirilo.Probudim se ujutro bez temperature koja se uope viae nije vra
ala.
Nakon toga po
injem sa alternativom i mogu vam rei da se osje
am oooodli
no.
Trenutno pijem ulje sjemenki cannabis sative(3 kaaikice dnevno) + med sa sjemenkama gro~a,crnog kima,lana,konoplje i cameline sative (2 kaaikice dnevno).Uz sve to si kuham
aj od svje~eg korjena umbira.
Trenuta
ni nalazi krvi mi ne mogu biti bolji. :D
Htjela bi si napraviti ulje ali sam totalni amater ato se toga tie,ne znam ni koju sotru ili kombinaciju sorti je najbolje zasaditi za takve probleme.
Svaki savjet je dobrodoaao!! :sun2:
viner
POZNAVALAC1.063 REP51%
→ Ambasador
vinerPOZNAVALAC
apr 2013.
apr 2013.#2
hmmm opako je to,gle nai negdije travara koji je poznat i sa njim popri
aj reci mu sve pa
ea
uti ata
e ti on re
i, a za ulje imaa na googlu isto tako sve i svaata kako i koliko
ega kojeg i to ,ovde baa i nisu specijalisti za bolesti neg za ganju,tu i tamo neko neato zna ali ....vidia da ti alternativa godi onda samo deri po tome i osje
aj se hay..sretno ... :wave:
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
apr 2013.
apr 2013.#3
Super ti je prica... :thumb:
Podrzavam te i preporucam ulje bogato CBD kiselinom, a ne THC... ;)
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
apr 2013.
apr 2013.#4
Zanemari ovaj post od vinera (lupa gluposti)...
Ima otvorenih dnevnika od bolesnih ljudi koji se lije
e uljem kanabisa,pa za po
etak prolistaj koji slobodno :)
Ina
e,super ti je pri
a :thumb:
Malawi
ENTUZIJASTA295 REP24%
→ Poznavalac
MalawiENTUZIJASTA
apr 2013.
apr 2013.#5
Pozdrav Bubo,
Svakako bi ti preporu
io da pokuaaa izlije
iti svoju auto-imunu bolest s uljem od canabisa (mislim naravno na
ulje cvijeta a ne sjemenke).
Zanemari ovu spiku tu se ljudi bave samo ganjom, ovdje (negdje) ima divnih ljudi, travara, aamana.. svakako (dobro) doala si na pravo mjesto.
No prije nego uspijea krenuti s uljem ja bi h ti preporu
io neato legalno:
Po djelovanju je imuno-booster, potpuno je prirodan i ne postoje negativne nuspojave niti mo~ea pretjerati.
Idi na http://exqcistus.com/
Toplo preporu
am samo njihov proizvod jer sam samo njega probao i IZVRSTAN je.
Mislim da bi ti malo ja
a terapija ovim za po
etak napravila veliku korist.
Uz to izbacio bih rafinirane namirnice (svih vrsta), meso (svih vrsta), duhan (van rituala), alkohol..n itd.
Nadam se da ti je ovo dosta za po
etak,
znam da ea biti ok.
boobamara
ISTRAŽIVAČ89 REP26%
→ Entuzijasta
boobamaraISTRAŽIVAČ
apr 2013.
apr 2013.#6
Ljudi hvala vam na odgovorima :dada
trenutno sam u prou
avanju svega ovoga ato ste mi napisali...
ulje u svakako napraviti! sino sam srela frenda i dogovorili smo se da e mi prvi puta on kuhati a ja gledati i pomagati jer ima dugogodianje iskustvo u growanju i kuhanju ulja,iiiiiiiii pa baa sam happy!
`to se tie ovih gljiva moram joa hrpu toga pro
itati da bi znala o emu se radi i kako djeluju!
Meso ne jedem od malena jer mi se povra
alo od mirisa sirovog mesa,duhan puaim par cigareta ali domai koji motam i znam popiti
aau piva....mislim da mi to u tim koliinama ne mo~e baa previae naatetiti... baa bi mi teako palo to odricanje !!ali ako bude potrebno i to u napraviti!
Pro
itala sam skoro sve dnevnike lije
enja i oduaevljena sam pri
ama i voljom tih ljudi! :D
Baa ste :heartbeat: !
itam vas i dalje!
stay cool & high! :banana_rasta:
jesam
ZMAJ41.782 REP
jesamZMAJ
apr 2013.
apr 2013.#7
boobamara, jesi imala mononukleozu? Simptomi koje ti navodia mogu biti posljedica te bolesti i mogu se javiti viae godina nakon zaraze. Sindrom umora ili tak neato se to zove. Moj mali je isto kuburio s tim neke dvije-tri godine, isto bio po bolnicama, dok nisam rekla stop, jer su ga svaki put testirali na TBC, a jednom su mi rekli da mo~da ima blizanca u sebi, bez ikakvih dokaza....Kad ni lije
nici ne znaju dijagnosticirati, bolje se maknuti od njih...Sretno
Edit
Mada je dijagnoza lupus jako ozbiljna bolest, pa sam se mo~da malo prenaglila. Tra~i, drugi i tree mialjenje, ako ve nisi. :)
boobamara
ISTRAŽIVAČ89 REP26%
→ Entuzijasta
boobamaraISTRAŽIVAČ
apr 2013.
apr 2013.#8
Nisam imala mononukleozu,svaki puta su me testirali i uvijek je bio negativan nalaz.Znam da su to ti simptomi ali nije to.Nije niti jedna od bolesti ato se tie infektologije jer mi ni jedan antibiotik nikada nije pomogao.Jednostavno proe nakon mjesec-dva.
Lupus je ozbiljna bolest imuniteta ali se mo~e uspjeano kontrolirati promjenom naina ~ivota ato sam ja ve napravila!
Mislim da e biti sve ok i sa alternativom jer mi je doktora i bolnice preko glave a vidim da mi poma~e.Eventualno mogu ii vaditi krv da znam na emu sam,a krkanje raznim otrovima ne dolazi u obzir!!
ganjarolerica
LEGENDA5.650 REP7%
→ Zmaj
ganjarolericaLEGENDA
maj 2017.
maj 2017.#11
Pozdrav bubice zelim ti sto brzi oporavak i poslusaj savjete kolega..probaj sa uljem...danas sam saznao da jedna djevojka u mom krajuu boluje od lupusa..otvorio sam forum da pogledam ima li sta vezano za tu bolest i naisao sam na tvoj slucaj..ja sam odlucio njoj pokloniti jednu dozu svog ulja,pa da vidim kako ce djelovati..nadam se da ce joj pomoci..pratim tvoj slucaj i zelim sto prije da ozdravis
ganjarolerica
LEGENDA5.650 REP7%
→ Zmaj
ganjarolericaLEGENDA
maj 2017.
maj 2017.#13
Uuu brate jesam se ja rokno :upiii::upiii:nisam obraco paznju na datum
CrazyNorth
POZNAVALAC1.085 REP54%
→ Ambasador
CrazyNorthPOZNAVALAC
maj 2017.
maj 2017.#14
Obzirom da si probudio temu, ja bih pitao da li neko zna sta je sa osobom koja je otvorila? Moja majka ima lupus, ubija je stres, kosti je bole uzasno, svaka kost u telu, jedva stisne pesnice... lekovi ne pomazu, sve su to govna, zbog toga sam i napravio box da bi posaodio vrste koje su za njene simptome. Tako da ako neko zna nekog ko se od lupusa leci kanabisom, bio bih zahvalan da mi javi.
apr 2013.
1 / 14
apr 2013.
maj 2017.