VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaPozlilo mu...
LEGACY

Pozlilo mu...

92 odgovora6,748 pregleda

jul 2009.

#1
ovako pusim travu vec par godina i jucer sto mi se desilo ne bi nikom pozelio...odem ja sa frendom na par piva i ono popili vec a on je i od prije bio vec popio poprilicno..inace voli popit :) i poslije sve te cuge zapalimo joint...kad eto belaja njemu pozlilo nenormalno problijedio skroz, usta poplavila...na kraju su mu u ambulantni rekli da je neko trovanje kad je sebi jedva malo dosao...zasto to? moze mi netko reci... a ja sam se od straha izgubio jer smo pusili moju vutru...pa da mi netko muriju ne natovari na ledja...a mogu reci da je i mene pukla ta vutra nenormalno kao nikad prije...jel moguce da je i do vutre ?
SiDAMBASADOR

jul 2009.

#2
nece ti niko zvati muriju, nebi trebalo, nisu mu radili test na THC, eventualno su mu samo ispirali zeludac.... dogodilo se zato jer ne podnosi.... sam si reko da puno pije, a vjerocvatno ne pusi puno vutre, nije navikao i eto, nekima pozli od jednog jointa pa imaju problema, ovaj se jos dobro drzao, bez brige niko nikad nije umro od vutre :D samo mu nedaj da pusi vise ako je pre toga pio

jul 2009.

#3
problem je sto on nije imao nikakvi znakova zivota kao da ga je srcani strefio, kao da je pao u komu...nisam mogao da vjerujem sto se desilo...fkt sam se usrao od straha...
TarkiPOZNAVALAC

jul 2009.

#4
Ne smiju ljudi kombinirat alkohol i vutru osim ako nisu naviknuti na redovno knozumiranje oba opijata a to je rijetkost i onda je normalna pojava da popijete 10 pivi i skurite jedan joint pa je vutra kriva jelte? e pa nije
ecoAMBASADOR

jul 2009.

#5
zato treba puuuno treninga :rofl::rofl:..:rofl:
Noname_ENTUZIJASTA

jul 2009.

#6
hahaha da trening je bitan i dobar.Alkohol i vutra ne idu zajedno,il ea jedno il drugo! Ja se joa uvijek dr~im onog samo vutra i coca cola:sun2:

jul 2009.

#7
cuga i pljuga je uvijek tempirana bomba...zanimljivo se njome igrat, al treba imat i iskustva ili jednostavno ako ne ide ne ide (od ovjeka do ovjeka)... nema goreg kad se naserea od cuge a ono idea puait pa te zabetonira na kljuc...jbg...dr~ite se jednog ili drugog onda ili jedna-2 pive pa stanea
ecoAMBASADOR

jul 2009.

#8
ili jednostavno trenirajte..:rofl::rofl:,,:rofl::rofl:

jul 2009.

#9
Ono puaia, a cola te trijezni:icon_lol:...
djungaISTRAŽIVAČ

jul 2009.

#10
Od travice se tjelesno moze dogoditi jedino ako pretjerano pusite,da bole pluca,da kasljes ko lud,da malo bronhije zapalis i disne organe od dima.Moze se desiti ako dodje do promene vremena da ti padne tlak i da malaksas.I to bi bilo to,ali od alkohola svako malo neko umre i tu je kraj price.Ja sam za zabranu alkohola i za legalizaciju trave,ali cime bi se bogatili mafijasi koji vladaju svjetom?
Noname_ENTUZIJASTA

jul 2009.

#11
jeste...meni taj rad baa dobar.Puaia i onda sjednea i pijea coca colu,kolko ju pijem da svaki put kad negdje kolu uzmem imam okus po vutri:icon_lol:
BeyondLEGENDA

jul 2009.

#12
radije se ti ostavi coca-cole da ti ne istrunu zubi, organi i mozak
Noname_ENTUZIJASTA

jul 2009.

#13
nebi mi bilo loae da...dobra idea!
hirnISTRAŽIVAČ

jul 2009.

#14
:sick:A chuj stari moi mene jedino vutra opali ako je neka dopana i samo tu i pusim al kao sto znamo na sve ne djeluje isto pa cak moze se rec ni slicno svi imaju svoj poseban svek kad se urokaju pa tako da bi preporucio 10 dimova pa stani 20 min ah onda tek znas kakva je i koliko jos tocno smis da duvas miiir!!..
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

jul 2009.

#15
A ujte ato se meni desilo... Ju er ja popio litru whiskey-a na prazan ~eludac i nakon toga zapalio neki skeny...kako sam li se samo razbio, totalno neo ekivano. Sigurno je i kod mene problem u skenyu bio...najvjerojatnije se radi o nekom apricanom GMO-u. Nikad viae prskani GMO skeny...joj joj... :vomitwar: :blah: :drink: :knockknock: :lml_spam: :assshaking: :punch:
ecoAMBASADOR

jul 2009.

#16
zna taj skeny bit vrlo,vrlo gadan..a mozda si nekaj krivo pojeo:rofl::rofl:..
PikavacISTRAŽIVAČ

jul 2009.

#17
dobri cevap i pljugica najbolja kombinacija gena, jer moja d n a nezna zbrojit dva, i dva....a imo sam i ja rusenja al vise zbog sporednih stvari..nisam jeo,popio par pivi i presjeko rakijom junta i paf....a sve zavisi od tolerancije a tolerancija se dize svakodnevnim uzimanjem bilo alkohola i bilo ceg slicnog a pandur nam se srusio prije desetak god..u akademiju je iso znacku imo i to,i kao njih dvojca oce panj ,zima vani snjeg led i to..,mi im donjeli, neka dobra vutra bila,smedo bijeli vrhovi uuf..i tako skurili mi junte u krug 5 nas s 2 buduca pandura i sve pet ubili se mi ko pich.. i kao idemo i i po putu ima stepenica zaledena naravno i lik se posklizne i padne ravno s njuskom u ledaru..mi ga dizemo kao, oki je doso sebi ,stoji i odjednom pandur padne ko lutka. s rukama uz tijelo na bok..paf glavom u led i gotovo ono...nije se dizo vise..i tag ga mi copili na klupicu pored a lik gotov razbijen nos,, licem u led paffff pa drugi put glavom jebeno jako s boka pafff ludnica a buduci pandur kao...il mozda u sluzbi bio u civilu?:lock:he ko ce ga znat...mozda se tolko razvalio od bijele vutre da je strasno heeeeeeeee

jul 2009.

#18
nema to veze sa dimom nego je stvar organizma.. probaj se nagruvati pa si mjeri tlak i puls, brojke su ajme.. i onda dodas jos alkohola koji ti razrijedi krv i smanji dotok kisika u mozak i ludara! :) prvo pljuga onda cuganje tak da se organizam stigne poslo~iti..
gspn. RizlaISTRAŽIVAČ

okt 2009.

#19
Jaooo brate mili, kakve ste tu stvari nalupali. Prvo, pljuga i alkohol jest betonaza, ali ea prije zaspat od drvenosti nego past u komu. To ato se de ku dogodilo, desilo se sli no i meni, a nisam popio kap alkohola. Bio je neki divlji shit-kemija u pitanju. Tako je i ta trava ato ste puaili bila ziher neka kemija. I sam si reko da je i tebe jako ruknula. Nadalje, ako se ovjek prepuai, mo~e doi do gadne tjeskobe i reakcije koja lupa na ~ivce. Ali ne kako mislite samo psiholoaki. Naravno, tu igra u velikoj mjeri otpornost i graa pojedinog organizma. Alkohol ima malo veze sa ovim ato mu se dogodilo. Od njega se pada u komu uslijed trovanja, a ovome je bila reakcija nakon pljuge. I alkohol airi krvne ~ile(ali ih i uniatava dugoro no), zna i da pospjeauje cirkulaciju. Nemojte demonizirati alkohol usporeujui ga sa travom, ako nikad niste imali **** gospodariti njime.
chupoAMBASADOR

okt 2009.

#20
ajde meni se frend trijezan srusio, a inace zdrav ko konj.... i ja sam muke imao jednom od 3 pive i i par dimova ... a inace sprasim i po 6 pivi i 2-3 jointa pa nista... to je zivot, ljudi se ruse... jesu ga pitali sta je jeo prije? mozda je bilo krivo nesto od jucer... a gosp.rizla o kakvom divljem shitu-kemiji je rijec? tjeskoba i reakcija koja lupa na zivce? kada? kako? tko? sam da dodam 2 pive i jedna pljuga su mi najbolja kombinacija.... nakon te kombinacije BOGA bi uvjerio da je VRAG.
DirtyDENTUZIJASTA

okt 2009.

#21
alkohol je najvece sranje i sam o sebi najvise pokaze... ovako to sto ga je jako ruknula gotovo sigurno znaci samo da je dobra trava... ako nije reci s cime bi to bila prskana...lol.. PCPom ha :D... ono sta neki lik je tu prico da je bilo slucajeva da su apaurinom iz ampula ili tako nesto al eto da je i to(0.000000000000000001% sansa) nebi se otrovo jer je to kolko god fuj stvar... jebiga sto se tice smrtnosti/trovanja prilicno bezopasna... ono ak je ko i umro od tog uz to je morala biti boca vodke... prije ce te ubit paracetamol ili aspirin... a da je kakvo god trovanje od te trave i drugi lik bi se otrovo... jebalo vas i prskanje i alkohol...
gspn. RizlaISTRAŽIVAČ

okt 2009.

#22
Ne bih ti znao rei ata je to bilo osim da je em mirisao/smrdio netipi no, em kad bi ga zapalio u ustima bi imao okus ko po nekoj spaljenoj plastici ili gumi. Ko je to radio i ata je radio, ne znam. Uostalom davno je to bilo, prije ve skoro 10-12 godina. A sa ovim drugim ea se sresti prije ili kasnije kada se prepuaia. Kad se po nea roatiljat po krevetu ko prasence i cukat rukama i nogama samo da ih skuliraa. Meni ide na ~ivce ato toliko pljujete po alkoholu, svaki put kada treba braniti thc. Pa naravno da je thc manje opasan/bezopasan, ali braniti vlastito pljuganje usporedbama sa alkoholom i joa na kraju potpuno odbacivanje istoga, mi je djetinjasto. Ja samo tvrdim da trava mo~e biti s ne im "smjeaana" i kao takva potencijalno opasna. Plus toga i obi na trava mo~e (iako izuzetno rijetko) kod pojedinaca izazvati ful loae reakcije. Kod alkohola to u tom smislu nisam primjetio osim, ovisno o koli ini, mu ninu i povraanje. Ne govorim o trovanju i prepijavanju.
chupoAMBASADOR

okt 2009.

#23
mogu u travu mjesat svasta, to sam se uvjerio, od jednog "umjetnika" sam kupio duhan ofarban valjda vodenim bojama pomijesan sa travom... al moras bit lud da to ne skuzis pa da pusis to sranje... tak da znas kad ima okus po spaljenoj plastici onda je to spaljena plastika a ne vutra... sorry al ovo s rostiljanjem, neznam, ja jos nisam imao takvog iskustva.... ja kad se prepusim ili zaspim ko beba ili razmisljam o nekim *****rijama al uvijek mi je divno.... znas sta sam ja primjetio kod alkohola: -alkoholizam -nasilje u obitelji -pisanje u gace za sankom ili u tramvaju -uzasne mamurluke -zivote bez smisla -smrti prije 30, dal od ciroze jetre ili tak nekaj ili prometna nesreca ima toga kolko hoces.. ko se zna kontrolirat moze konzumirat i jedno i drugo bez ikakvih posljedica, a ko nezna nek radije bude trijezan!
gspn. RizlaISTRAŽIVAČ

okt 2009.

#24
Hehehe, to je bilo nekada bratko, kad se svaata guralo u sebe. Nije bilo izbora. A alkohol jeste zlo kao ato si naveo i da je kojim slu ajem danas otkriven, bio bi definitivno zabranjen. S druge strane, da se marihuana legalizira poput alkohola, takoer bi porasao broj disfunkcionalnih osoba.
Big LLEGENDA

okt 2009.

#25
Ja sam se jednom izrigo al nije bilo alkohola nego sam tek po injo s vutrom i to i samo smo onako po etni ki puaili male koli ine skroz, i zvali me stariji de ki na gens, izuniatavali me nenormalno.... to je bila najja a vutra koju sam probo u ~ivotu, a bio je pun ***** toga, svako je svoj srolo (meni su rolali jer nisam znao jos) i svako svoj palio u isti as, bolesno...... Al alkohol + vutra ne utje e neato previae na mene znalo se dogodit da se napijem ko zemlja bambusa i pive i zapalit frulu kasnije i ono, ja e me zabilo al nikad mu nine i riganje.... samo me zabetonira, sjedim, autim a u glavi cirkus..... Al alkohol je bzvz..... piva uz ru ak to da i onako malo popit kad je zajebancija al opijat se ko kreten ulijevat u sebe, NE VALJA
chupoAMBASADOR

okt 2009.

#26
S druge strane, da se marihuana legalizira poput alkohola, takoer bi porasao broj disfunkcionalnih osoba. odi u nizozemsku, pa istrazi malo kak ljudi tam zive, i i sve ce ti bit jasno! nemozes doc meu na forum di se svi ljudi slazu da treba legalizirat i blebnut takvo nest... ALI svatko ima pravo na misljenje.... moje misljenje je da tvoje misljenje SUCK
mr.skunkAMBASADOR

okt 2009.

#27
ma napio se ko stoka , za takve nije vutra :icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
gspn. RizlaISTRAŽIVAČ

okt 2009.

#28
Kad sam rekao "legalizira", mislio sam da bude legalna i dostupna poput alkohola ato niti u Nizozemskoj na taj na in nije. `ta mislia zaato je marihuana ilegalna? Da nije mo~da ato politi ari uzimaju lovu od toga ili neko ima koristi od toga? Samo mi to nemoj rei. Ilegalna je ato je aabani ne znaju koristiti, ato se klinci od 12 godina napuaavaju i postaju nenormalni i psihi ki sjebani ato onda roditelji primijete i vrae pritisak na zakonodavca. Zbog tog i sli nih razloga nije ni u Nizozemskoj potpuno legalizirana. Ja jesam za takvo rijeaenje ili neko sli no rijeaenje, ali ne opet da bude svakom i u svakom trenutku dostupna. E, i hvala ti ato si toliko "airok" da si mi dopustio iznoaenje mialjenja druga ijeg od ovdje uvrije~enog.
gspn. RizlaISTRAŽIVAČ

okt 2009.

#29
Nije vutra za mnoge od vas jer e mnogi od vas nakon nekog vremena prestat puait i postat asketi, sportaai, otkrit hobije i pichke materine. Neki e po et i pit i ostavit maricu. Najzagri~eniji duveri koje sam poznavao su sad " asne sestre" i prave se junferi. A ja se bratko ne dam. Baa zbog toga jer nikad nisam bio ekstrem.
mali.medoPOZNAVALAC

okt 2009.

#30
samo se ti dr~ bratko... al mani se expertiza na individualnoj bazi.. ..i nemoj da puaia viae te hemije bratoree:icon_lol::bis::icon_lol:
chupoAMBASADOR

okt 2009.

#31
`ta mislia zaato je marihuana ilegalna? Da nije mo~da ato politi ari uzimaju lovu od toga ili neko ima koristi od toga? Samo mi to nemoj rei. Ilegalna je ato je aabani ne znaju koristiti, ato se klinci od 12 godina napuaavaju i postaju nenormalni i psihi ki sjebani ato onda roditelji primijete i vrae pritisak na zakonodavca. sad puse klinci od 12 godina, jer dilere nije briga koliko godina imas! ti fakat vjerujes da nase politicare brine nase zdravlje???? zbog takvih ko sto si ti nema promjene, jer slijepo podrzavate taj glupi sistem!!! to ja zovem ovcama, a politicarie pastirima a policijajce psima, jedna lijepa farma! bez uvrede.. ja sam odgovoran za to da moje od 12 god ne pusi, a ne neki glupi zakon!! a ovaj zakon samo muze lovu iz studenata koji su uhvaceni sa gramom trave, glupi novinari imaju cime punit crnu kroniku (velika zapljena od 2grama), policajci imaju koga maltretirat.... i dok ti to vrte pred ocima i ti mislis gle konacno hvataju te dilere, pravi dileri u miru smisljaju nove planove! u jednom postu pricas o sabanima koji neznaju koristit travu a u drugom ko najveca iskusnjara spominjes neku travu-kemiju... pojma nemas, pretaces iz supljeg u prazno! malo se informiraj pa zbroji 2 i 2, i priznaj da grijesis! nije bitno dal politicari imaju profit, al jasno je da netko ima! i taj koji ima ne zeli promjene dok je njemu dobro! evo ti primjer pa zakljuci dal im je vazno zdravlje djece ili novac.. http://www.youtube.com/watch?v=hd5ohDZGL3M evo ti jos jedan primjer da nase politicare boli k.... za nase zdravlje dok se vecina doktora ne bi cijepila protiv ove prasece gripe, nasi izabranici narucuju 1,5 milijuna cijepiva u vrijednosti 70 milijuna kuna... jel vidis tu negdje neciju zaradu mozda?
gspn. RizlaISTRAŽIVAČ

okt 2009.

#32
Ne, ne znam iz ega si ti to zaklju io? Ne mo~ea se tako raspravljati da nekome imputiraa neato ato nije rekao. Tom logikom mogu i ja tebi svaata natovariti i nakraju svaata zaklju iti, a da ne ka~em da je tvoj kona ni zaklju ak "zbog takvih ko sto si ti nema promjene" za mene uvredljiv. Bez obzira ato ti to mo~da nije bila nakana. Politi are je samo briga da bude ato manje rashoda u prora unu na uatrb pravih potreba i od tuda njihova "briga" za zdravlje. No, ja o tome uope nisam ~elio razgovarati ve samo usput naglasiti da od ilegalne marihuane nemaju nikakve koristi ato se esto povla i kao argument zaato ne ~ele legalizirati marihuanu. Ovo drugo uope ne ~elim komentirati jer ne nit znam na ata se odnosi nit ata ti meni kontraargumentiraa time. Previae si ti tu zaklju aka izveo iz nepostojeih premisa. Posebno ovo: Hahaha, o emu ti zboria mladiu? Izgleda da ti je vrijeme da lupia jednu pauzicu od dvadesetak dana da se malo razbistria. :bezuvrede:
chupoAMBASADOR

okt 2009.

#33
ma gle mozda i ja pocnem baljezgat kad sam zivcan i odem predaleko...al rec cu ti samo da se ne slazem s ovim tvojim izjavama: -alkohol ima malo veze s ovim sto mu se dogodilo... LIK KAZE DA SU U AMBULANTI REKLI DA JE BILO NEKO TROVANJE... CIME? SUMNJAM DA TRAVOM -trava kemija.... AK MISLIS NA TRAVU SPRICANU KEMIJOM ONDA JE TO GLUPOST! TO LJUDI KOJI SE NE RAZUMIJU GOVORE ZA KVALITETNU TRAVU -da se trava legalizira porastao bi broj disfukcionalnih osoba... JEDNOSTAVNO SE NE SLAZEM. -marihuana je ilegalna jer roditelji vrse pritisak na zakonodavca... MA MOLIM TE... RODITELJI ODLUCUJU?? JE, JE... -vrijeme je da lupim pauzicu... E BOGAMI NIJE.. eto... necu da se svaamo, ja mislim da sam sad malo bolje objasnio sto mi smeta u tvojim postovima
gspn. RizlaISTRAŽIVAČ

okt 2009.

#34
Ja samljam da su oni u ambulanti rekli da je ovaj duvao. Osim toga, ovjek koji i ina e pije je bio pijan prije pljuge, a kolega ka~e da je i njega nenormalno lupila.. kao nikad do tad. `to onda da ovjek zaklju i? Jebiga, vi to uzimate preemotivno, kao napad na vutru generalno i ne ~elite priznati da em postoji dobar broj ljudi koji ne reagira dobro na travu, em da mo~e biti neka jaka ili skemijana sorta koja e svakom akodit. Sad si sam sebi dao kontraargument. Zaato onda ljudi kada spominju "apricanu" travu je mahom spominju u negativnom kontekstu? Recimo da nije "kemija" ve jaka/kvalitetna sa visokim udjelom thc-a? `ta emo onda s tim? Pojednostavnit u... recimo da je trava legalna kao alkohol i da je prosjecan konzument uzima na dnevnoj bazi kao alkoholi ar recimo deset godina? Ti vjerujea da bi ta osoba mogla normalno obavljati radne zadatke i starati se o obitelji, biti roditelj i tako dalje? Pogledaj rastafarije po Jamajci na ata li e poslije dugogodianje konzumacije. Ako ne odlu uju roditelji, daj ti meni reci ko je onda zaslu~an da ponovo imamo kriminaliziranu marihuanu? I zaato je mariaka uope legalizirana u Nizozemskoj? Ne mislia valjda zbog ljudskih sloboda? Neemo se svaati, raspravljamo.
chupoAMBASADOR

okt 2009.

#35
i sad je na meni red, pa opet na tebi..... al fakat mi se neda... ne slazem se s tobom i da pricamo u zivo pricali bi 2 dana i opet se nebi slagali... tak da bolje da prestanemo spamat ovu temu.. ajd, peace
gspn. RizlaISTRAŽIVAČ

okt 2009.

#36
Vidia da si ve postao disfunkcionalan.
chupoAMBASADOR

okt 2009.

#37
volio bi nastavit, al ovo nije mijesto za da se dvojica nadmecu ko je u pravu....i rasprava je postala bezvezna igra rijeci... jedan sumom drugi drumom, i nikak da se naemo... ja kazem nest i neznam se dobro objasnit, pa ti to jos krivo shvatis... sam da znas da jos uvjek mislim da nisi u pravu :-) ajd napusi se :-)

okt 2009.

#38
Ja sam otprilike neki pocetnik i neki dan smo duvali posle skole..bio sam malo gladan tj. jeo sam prije 2-3 sata...i kad smo poceli duvat nista,nista..i posle 2. jointa..mene uhvatilo...vidim kao neke bubice male,pa linije i sve tako bilo mi muka..i onda sam neko vrijeme lezao na svojoj ruci...i posle pocnem povracat..dusu sam svoju povratio...i onda nisam mogao hodat,osjecao sam kao mrave na koljenima i laktovima i vrtilo mi se...sta mi je ??? Help!:sick:
PimplaManAMBASADOR

nov 2009.

#39
To ti je obican TRANS lvl. 2. Lagani pad tlaka,popracen mucninomi i laganim znakovima aoka,oboga en kapljicama znoja. Uzrok dolazi duboko iz nesvjesnosti kad se prilikom konzumacije marihuane i usmjeravanja svijesti odlomi komadic emocija na koje tjelo reagira aokom. To su mi jedna od bolesnijih stanja svijesti. TRANS lvl. 4 je predinfarktno stanje zbog ogromnog neracionalnog straha. Rijec trans koristim jer dobro zvuci i nema nikakve poveznice sa aamanskim trans stanjima. Nije ti nista.To su akutna stanja koja u nekim periodima ~ivota mogu biti eaa i tada nemoj forsirati sa puaenjem velikh koliina. To su mi jaka iskustva pogotovo ...Uvik me nasmije jer je ovjek malo svjesniji tjela u tom trenutku pa primjecuje napetosti,vraga koji ceka i crpi te a kad ga postanes svjestan onda poludi i radi ti kaos po tijelu,i jedini na in da ga se pobijedi je prihva anje.Primjetili ste da u tim situacijama ata se viae boris gore ti je jer je on borba sama agresija i s tim se hrani.Zna i prihvati sve ka ata i je normalna stvar. Dok si le~a na svojoj ruci ono ata ti se vrtilo po glavi su ti problemi kojih si tada bija svjestan,pa sad vidi koji sve strahovi su ti potisnuti na tijelo.Svi ih imaju. Prihvati vraga da ti je cimer i otici ce... Ajme majko je sam se ubija,joa u u trans upast...:icon_lol:
Kreso1988ENTUZIJASTA

nov 2009.

#40
zato zapali pa pij jer nisu ti iste granice kada si upusen i kada si normalan ljudi se preracunaju, ugl pusenje na puno cuge sol o ranu
ranromENTUZIJASTA

nov 2009.

#41
ja sam nekidan zapalija nakon 6-7 piva. nedaj bo~e nikome.
LucidDreamAMBASADOR

nov 2009.

#42
A ti jadan kao nisi znao sta ce se desiti ;)
gugyISTRAŽIVAČ

nov 2009.

#43
ja prvo spalim a onda mogu pit duplo vise nego inace, uopce ne osjetim reakciju alkohola :D , nelazem istina je. ali ako je naopako da prvo pijem nesto i da me uhvati onda me frulica anestezira i nis ne mogu.

nov 2009.

#44
Ja kad prvo zapalin i niata op enito prije toga alkohol mi jednostavno nepaae,paai mi sokii i sli na sranja. Ako san pripit tra~im frulu ko manijak i onda se sjeben i mogu na spavanje. Ali pie san sveo na 1 put u 30 dana prosje no,ne ra unaju i ljeto tu :)
gugyISTRAŽIVAČ

nov 2009.

#45
ma ja pusim i pijem samo ako sam se htio ubit pravo, al eto shvatih da poslje popusene frule alkohol uopce neosjetim, neam pojma kak to ali eto. tak da mi uopce ni nije gust lokat ako moram tri sata cekat da bi 3 litre pocele malo djelovat, eto vutrica me stiti hehe
ranromENTUZIJASTA

nov 2009.

#46
neide to dvoje skupa. ali ne mogu bez jednog i drugog
Big LLEGENDA

nov 2009.

#47
Po ljeti je 30 puta u jedan dan.... :sun2:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se