okt 2011.#1
...eto doaao je napokon i taj dan kada u moi da konzumiram svoje vlastito ulje(hemp oil),ovaj dnevnik konzumacije otvaram iz razloga da bi ljudi kojima je to isto ulje potrebno imali ato bolju viziju kako to zaista djeluje iz prve ruke :icon_lol:... ina
e bolujem od MS-a
ulje je napravljeno po receptu Ricka Simpsona koriateno je 225 g indica LSD I 6L IZOPROPILNOG 99,5% ALKOHOLA,ispo
etka mi se
inilo da je to neato nedosti~no ali uz moj trud i pomo vas forumaaa eto uspijela sam,hvala vam na tome:icon_lol:
evo nekih slikica kako je to izgledalo
nakon prvog konzumiranja osijetila sam totalnu opuatenost i volju za neradit niata:icon_lol:,tako da u terapiju provodit u ve
ernjim satima prije spavanja jer da istu uzimam ujutro posao bi trpio maksimalno
joa je rano za pisat o nekim velikim promjenama ali budem sve promjene postala ovdje...
toliko za sada od mene...
ps voli vas vaaa mrkvica;)))))))))))))))))))))))))
okt 2011.#2
Mrkvice,
estitam ti od srca;)
BTW koju si koli
inu ulja dobila?
I jesi mazala na kruh;)?
okt 2011.#3
HVALA na
estitkama,dobila sam 27ml,nisam mazala na niata nego uzela propisanu dozu,pou
ena tvojim iskustvom nisam htijela
ali svejedno me je zveknulo;))))
okt 2011.#4
Kao prvo volimo i mi tebe,hehe i izvoli cvijet :)a kao drugo :respect:
Piai nam i ti kao i kolega mazar ima li kakvih promjena.Pratim...i sretno:)
okt 2011.#5
Ludnica, cestitam! :-)
Imam osjecaj da ovaj forum dobija na tezini svakim danom...
A ti i mazar ste ga digli na visu razinu! :respect:
okt 2011.#6
Doista ste ga digli na visu razinu :clap: te mogu samo rec da mnogima mozes bit uzor svojom voljom, predanoscu i ovom genijalnom energijom koja zraci i prek foruma :costumed-smiley-027 hvala Ti sto ovo dijelis s nama :thankyou: svu srecu zelim na putu ka ozdravljenju :icon_biggrin:
okt 2011.#7
:rofl:
potpisujem !!!
Svaka cast mrkvice, stvarno si se max. potrudila i nadam se da ce i rezultati biti takvi.
Btw, kakav okus ima ulje, jel gadno ili je ok?
okt 2011.#8
Svaka cast mrkvice, ovo izvrsno izgleda!
I slazem se s komentarima iznad, mozemo odsad biti potpun uzor drugim sajtovima koji se bore za medicinski kanabis u nasoj regiji. Iako jedini problem vidim potrebitu ilegalnost uzgoja, no na njima je da prepoznaju predanost i humanost svih nas u borbi protiv nasih bolesti, islo to protiv zaostalih zakona ili ne :costumed-smiley-027
okt 2011.#9
Svaka
ast!
Kako si rijeaila problem para i jesi li se uope obazirala na to? Ne mislim na novce, nego na alkoholne zapaljive pare.
EDIT: Tek sam sad vidio da si kuhala na struju. Enough said.
okt 2011.#10
najprije hvala svima na lijepim ~eljama i podraci koju mi pru~ate;))))
eto ve trei dan odkako sam konzumirala ulje,dignem se jutros sva vesela,ina
e se teako budim,ne vidim joa nikakve velike promjene,mialjenja sam da treba vremena da se tijelo navikne na ovaj lijek,kao ato je slu
aj kod svih alternativnih lije
enja,i da skoro zaboravih,ina
e imam problema sa pucanjem nosa tj. ranice u nosnici,prvi dan sam na to mijesto namazala ulje i ujutro se probudim a ranica zatvorena,ina
e sam mazala sa svim ~ivim kremama i niata nije pomagalo,ali ulje jeste;)))))))))))))) zna
i ipak se neato deaava;)))))
@ pav19337: pare sam rijeaila sa ventom koji ih odpuhuje kroz prozor,ina
e jako se osjete,
ak na momente sam ih osijeala;)
eto toliko za sada
ps voli vas vaaa mrkvica;))))))))))))
okt 2011.#11
Samo polako s njime, i bolje da ne pretjerujes odjednom kao mazar :)
Samo mi reci, pratis Simpsonove upute s ove stranice ili?
Dosage Information « Phoenix Tears
okt 2011.#12
Meni bi to dobro doslo za oziljke...Imam ih gomilu, a mnogo sporo zarastaju... Tj. nikad nisu ni zarasli...
I imas jedan ogorman rep+ od mene, a verujem i od vecine sa ovog foruma... (:
Ovo je ogroman korak za jednog vutra usera i ceo vutra community!
okt 2011.#13
znaci lekic finito :icon_lol: nemogu ti opisati koliko se radujem zajedno sa tobom sto si dosla do finalnog proizvoda :)
sto si imala hrabrosti i otvoren um da sprosvedes sve ovo i iskoristis svoje osnosvno ljudsko pravo, da sama odlucis kako ces se leciti.Potpuno prirodno, drevnim lekom, na koji su nam uskratili pravo zbog ljudske pohlepe za profitom.
Svi mi ovde uzivamo u blagodetima biljoze ali mislim da smo samo zagrebali po povrsini u odnosu na lekovita svojstva koja poseduje i o kojima mozda ne ramisljamo toliko dok se sami ili neko nama drag ne suoci sa neresivim zdravstvenim problemom.Veoma je pozitivno sto na forumu imamo clanova sa ovakvim iskustvom.
Sto vise ljudi se odluci leciti na ovaj nacin i prenostiti svoja iskustva drugima,blizi smo legalizaciji.
I mozda nismo ni svesni koliko bi zivot na nasoj planeti postao bolji :)
nov 2011.#14
Ej Mrkvice, kako ide? Piai nam malo, kako se osjeaa?
nov 2011.#15
EJ LJUDI EVO ME, PROBUDILA SAM SE :icon_lol:
..za razliku od ostalih znanih konzumenata ulja koji imaju totalnih problema sa nesanicom ja sam iznimka... spavam kao beba....
...joa uvijek uzimam ulje samo nave
er. kako se ujutro jedva probudim nemam joa herca liznut i ujutro jer mislim da bi na poslu kunjala do podne...
pove
ela sam dozu na dva zrnca, a od subote po
injem uzimat i ujutro...
... na jogi sam primjetila da bolje radim vje~be za ravnote~u, nekako sam stabilnija, mislim da je za to zaslu~no ulje...
sada sam uzela terapiju i malo mi se po
elo spavat i mozak mi viae ne funkcionira...:costumed-smiley-027
ps. voli vas vaaa mrkvica
nov 2011.#16
joga i kanabis se super sla~u, samo se ne smije pretjerat s ovim drugim. pretpostavljam da ni prije joge ne konzumiraa ulje jer te strah da e ti se spavat, ali ako ve nisi pokuaaj s manjom koli
inom. trebala bi osjetit zna
ajan napredak u istezanju, bar ja jesam. joga na vutri poprimi skroz jednu drugu dimenziju, lakae se fokusirat na same vje~be, kao da meditiraa vje~bajui, a to i je svrha joge. iako se to mo~e posti i bez vutre, ali za to treba vremena
nov 2011.#17
Za razliku od mazara koji biva katapultiran u tripozno stanje nakon terapije (ako je terapija=ulje). Zanimljivo je kako vas totalno drugacije radi..nadamo se samo istim, uspjesnim rezultatima.
nov 2011.#18
mazar je radio ulje s Pineapple Chunk - 25% THC, 1.1% CBD
mrkvica s LSD-ijem koji je takoer tu negdje 24% THC, 1.3% CBD
Razlika je ato je
mazar svoju obrao na oko 50% smeih trihoma - dok biljka prakti
ki joa nije zapo
ela sintezu CBD-a
a mrkvica je svoje obrala na 90% smeih trihoma = vei % CBD-a u ulju.
I s tim da obje sorte nisu baa "medicinske" zbog previsokog % THC a premalog % CBD-a
nov 2011.#19
He-man daj mi molim te na pismeno da u morat ponovo raditi ulje da sam prerano pobrao, jaooooooooooo ukuani e biti oduaevljeni:b_woot:
A sad za ozba
, a mrkvica bi trebala koji put uzeti po danu i s mlijekom, pa da vidimo onda?
He-Man, totalno si u pravu za CBD i THC
high-THC pot, marijuana, cannabis VERY bad for you - YouTube
nov 2011.#20
hej ljudovi evo jedan mali radosni updejti:icon_lol:
...ravnote~a mi je iz dana u dan sve bolja ato iz dana u dan vidim kad vje~bam jogu i hodam skoro ko na pisti:icon_lol:,joa kad uletim u visoke pete to e biti to:costumed-smiley-027...
ulje me viae ne puca ko na po
etku,tijelo se nau
ilo na terapiju nakon dva tijedna(2 zrna ri~e),ovaj trei tj. podi~em dozu na 3 zrna:icon_lol:
eto toliko za sada od mene,treba samo biti strpljiv i rezultati e da dou,nisam se tako dobro dugoooooooooooo osijeala;)
kortikosteoridi,interferoni:2flip:
ps voli vas vaaa mrkvica:)))))))))))))))))))
nov 2011.#21
bravo mrkvica!
itam, pratim i samo mislim kako treba ato prije do ulja do.
nov 2011.#22
Super mrkvice...bas mi drago zbog tebe... :thumb:
nov 2011.#23
ovaj video od mazara.... ajme kako sam se ja parao kad se ona po
ela smijat hahahahahaha
Al jako zanimljiv video, dobar.
nov 2011.#24
Ej Mrkvice, a jesi mo~da koji put uzela i dnevnu dozu?
I sla~em se s tobom za kortie i interferon:sun2:
nov 2011.#26
Miss Mrkvice svaka
ast na uzgoju i na napravljenom ulju,iskreno se nadam da ce ti pomoci oko zdravstenih tegoba.pratim tvoj dnevnik konzumacije te takoer mislim napraviti ulje za sebe,dva
lana obitelji i jednu poznanicu u nadi da cu im pomoci.dr~i se.pozz :D
nov 2011.#27
Mr GreenSkin hvala na
estitkama,nadam se da ea da uspijea u svojem naumu da pomognea svojim bli~njima;)
sretno i samo naprijed;)
nov 2011.#28
Mrkvice sve pohvale tebi i Mazaru.Trebao bih i ja da narucim seme i napravim ulje za tastu posto ona ima kancer na plucima.Interesuje me gde ste uzeli ove el.serpe u kojima ste kuvali?I koja im je cena?Znam i da ti joga bas dobro pomaze.Zelim ti brz oporavak i samo guraj dalje nemoj da klones duhom nikako.Ako ti ikako mogu pomoci reci nije nikakav problem.Volimo i mi tebe samo da znas.Pratim te .Pozdrav.
nov 2011.#29
pratim i tvoj dnevnik reci mi nesto vise ako mozes oko ulja i krvni pritisak (tlak) ako znas ili ako mozes izmeriti jako mi je vazno hvala
p.s prijateljstvo ako je mozno :)
nov 2011.#30
pozz mis mrkvica sta ima novo pisi zelim znati a mislim da i ostali zele da znaju kako ide tvoj dnevnik
dec 2011.#31
:ridinghorse:Gle ovu nalizanu:ridinghorse:
Pa di si , jel te pere?
dec 2011.#32
hej Mazar, evo upravo se probudila ;-)
pere me kako koji dan al u
etvrtak sam bila totalka....
znam da sam obe
ala da u malo porad na dnevniku... ovaj vikend sigurno...kad malo poslo~im dojmove...
dobro sam, al ovo vrijeme mi baa neide u prilog, vla~urina.....
dec 2011.#33
Mrkva, koliko joa imaa ulja? Ti bi opet box u pogon trebala staviti:vb_smash:
Kako si?
Niata ne znamo...
dec 2011.#34
imam joa cirka 21 ml,hehe,meni to traje za razliku od tebe, ja sam na manjim dozama,sada sam cirka na 10 zrna sada ipak radim pa nemogu
da se izubijam,zadnjih dva tijedna me ekipa gleda onako malo sastrane,hehe,pitaju me da i nima malo dam toga na
emu sam ja,tako da
ostajem na konzumiranju samo u ve
ernjim satima,sva srea da sam ujutro uvijek malo drogi pa ova trenutna situacija ne mijenja na stvari baa puno,jedino ato sam ovih posljednjih dana malo viae drogiii,;))))))))
ato se ti
e boxa on ide u pogon iza nove godine,sljedei vikend idem s ekipom na skijanje,normalno ja ne skijam,ali zato u da im kuham...barem e toplo da jedu,a ja u da se nauljim i malo zapalim,knjigica i tako to;))))))))
dec 2011.#35
Poslije Nove godine, ajde
ekamo s nestrpljenjem:angry015:
Pa ata ne podijelia malo s ekipom;)
Meni je baa doaao frend na vikend, ju
er mu dao s shakeom, brzo ga je spr~ilo, odmah je zdraviji bio. Sigurno sam ve 15 ak ljudi izlije
io:notnice:
Opa, ma bit e ti super na skijanju:b_hop:
dec 2011.#36
helou ekipa :icon_lol:
...vratila se sa skijanja,3 dana iznad 1000m mi je prijalo toliko da sam
ak razmialjala da se preselim na neki obli~nji vrh:sun2:
napravila sam pauzu s uljem ta tri dana jer mi je bila malo frka nosit to preko grane. nisam konzumirala ulje, ali sam se osje
ala super, tako da mislim da bi ulje i planina bili pun pogodak. ju
er sam poveala dozu (cca 20 zrnca), dosta me je pralo, svi mogu
i osje
aji su se ju
er borili u meni (od totalne euforije do napada tjeskobe).
ali sva ta stanja svijesti u tim trnucima su totalno nebitna jer ulje zaista djeluje... ne boli me glava viae kao prije, stabilnija sam u nogama, ne trnem kao prije...
jedva
ekam da odem na godianji pa da po
nem uzimat ulje viae puta dnevno, mislim da e to onda biti ono pravo...
koji put imam osjeaj da nije fer prema svima Vama ato u zadnje vrijeme baa i nisam aktivna u pisanju dnevnika, ali nadam se da mi ne zamjerate jer jednostavno ne znam kako da vam opiaem sve ato mi se dogaa pa onda odgaam za sutra, pa za prekosutra i znate kako to ve onda dalje ide....
ps voli vas vaaa mrkvica;)))))))))))))))
dec 2011.#37
O pa ti si ~iva, ajde lijepo od tebe ato si se malo o
istila, progledala, ja joa kratko brojim, joa 19 dana do kraja. Valjda ea viae pisati na GO. Ili mo~da ne, ako ea biti nalizana non stop:facesjump:
U~asna mi je ta tjeskoba i anksioznost, jedina loaija nuspojava (govori si non stop da je to od ulja):vb_wave:
Dr~ se:sun2:
dec 2011.#38
dobro je da pises cesce pratim tvoj dnevnik ljepo je procitati kada napises mogla bi neke utiske preko dana preko noci spavas nespavas znojis se vruce hladno daj spodeli vise informacije
dec 2011.#39
mrkvice bilo je vise i vrijeme da se javis...nemoj da se to vise ponovi ;-)
dec 2011.#40
pozdrav mrkvice, cestitke za dobro obavljen posao!
ako te stignu neke crne misli dok budes povecavala dozu, samo dodji na forum
srecno i sve najbolje
jan 2012.#41
Mrkvice gdje si, barem imaa inspiraciju za pisanje, a mo~da nemaa vremena od zabave koju pro~ivljavaa na GO:banana:
Neka, podijeli koji detalj, svi znamo kako ti je super:vb_wave:
jan 2012.#42
od sutra po
inje moja prava terapija.... pa ko ~iv ko mrtav...
u zadnje vrijeme me baa ne puca jako... nemam tako ~ivotopisne anegdote kao ti ali mislim da je to zbog toga jer ja dobar dio prespavam pa nemam pojma ata mi se deaava, ali od sutra u biti nauljena od ranog jutra :-) ko zna ata u vam ja imat za re)))))))
jan 2012.#43
E da ti pravo ka~em to
ekam, ovo sve je bilo avercanje:ridinghorse:
}elim da drugi vide da i tebe valja...
Na muci se poznaju junaci. Uz tebe smo:family1:
jan 2012.#44
eto i ja tamo kolko mogu da pomognem tolko ali pratim tvoj dnevnik i postaj barem 2 puta dnevno a i tebi tako prodje brze terapija
p.s
kolko grama si napravila i od cega?
jan 2012.#45
Bez uvrede macedonia, ali daj
itaj ili se nemoj ovako rano ujutro javljati:violent018:
"HVALA na
estitkama,dobila sam 27ml,nisam mazala na niata nego uzela propisanu dozu
ulje je napravljeno po receptu Ricka Simpsona koriateno je 225 g indica LSD I 6L IZOPROPILNOG 99,5% ALKOHOLA"
jan 2012.#46
ma to znam ali ja sam mislio da ona pravi drugu dozu ili to je prva doza koja je napravila pa jos nije pocela sa terapuju
jan 2012.#47
aaaaaaaaaaa ti si samo nestrpljiv, pa mislim da e nas Mrkvica po
astiti s dnevnikom uzgoja:prof10:
jan 2012.#48
pa dobro bi bilo to za sve koje citaju nadam se da ce napraviti dobar dnevnik kao sto ti radis
jan 2012.#49
helou ekipica:icon_lol:
...malo da apdejtam dnevnik...
3.1 uzela sam svoj 1 gram,mogu vam odmah na po
etku re da jedva
ekam da zavraim s terapijom jer ta tupost cijeli dan je u~asna,stvarno sada razumijem kolegu
mazara(nije mu lako) uzela sam ujutro o,3 g za ata sam mislila da me nee tako jako lupit ali krivo sam mislila:ludaci_lol:,nave
e sam uzela ostatak i otiala na spavanje jer mi je tako nekako lakae,hodajui zombi
4i5 1 sam uzela pol grama i to sam isfurala relativno ok,onda sam 6.1 uzela opet punu dozu i prele~ala cijeli dan doslovno.
stvarno nebi
ovijek vjerovao kako te tako mala koli
ina ulja oduzme:icon_lol:,ali dokle god to ima svoju svrhu ne odustajem,do potpunog ozdravljenja:b_jump:
sada aibam do kraja s jednim gramom,nekako emo to isfurat do pauze a onda opet kada napravimo drugu turu:watchplant:;))))
ps voli vas vaaa mrkvica;))))))))
jan 2012.#51
...joa mi je ostalo 13g ato bi zna
ilo isto toliko dana...borba,ali ata je tu je idemo do kraja......
jan 2012.#52
Ma ne sumnjam ja u tebe... :)
Mazar je gotov sad isto, pa ti za 13 dana pa me malo tuga lovi ato nece vise ovakvih dnevnika bit... Nadam se nekom novom iznenadjenju uskoro.... :D
jan 2012.#53
..ja bih bila najsretnija kada ih nebi bilo,jer bi ljudi bili zdravi i nebi bilo potrebe za lije
enjem,a z druge strane nadam se da smo bar malo nekome pomogli;)))))))
jan 2012.#54
A i to ato kazes, ono moje gore izgleda ko da se veselim necijoj bolesti i poteskocama samo da bi citao dnevnik, al vjeruj mi da nije tako... mozda sam se malo krivo izrazio... :/
jan 2012.#55
`ta je s GO joa 13 dana? Jer ako ea raditi na toj dozi, svaka ti
ast:pat:
A gle, moj dnevnik tek sad po
inje, sad bi trebao one zdravstvene stvari komentirati. I uope ne sumnjam da e biti joa ovakvih dnevnika:sun2:
jan 2012.#56
helou ;)
..posljednjih dana uzimam po gram(jedan dan sam
ak uzela i gram i pol) nije mi bilo lako;))))))))))
injenica da sam uzimala ulje u vrijeme dok spavam mi dosta olakaava terapiju jer koamar u glavi koji mi se dogaa nebi mogla podnijet nego ato sada trenuta
no podnosim
nekakva revolucionarna poboljaanja ne osijeam ali mislim da samo treba strpljenja;)))
mislim da u ovoj fazi viae osijeam poboljaanja na duhovnom aspektu nego na fizi
kom,ali to valjda tako mora biti,ne osijeam viae nekakve strahove,bojazni,bie ovako onako,
...ma ljudi bie sve superrrrrr;))))))))))))
jedan dobar prijatelj mi je rekao da tek sad dolazi najgore,mu
nine,znojenje,nesanice itd...,jer ja sutra zavraavam terapiju 1 g,ostalo mi je joa neznatna koli
ina koju u uzimatna dnevnoj bazi tek toliko da ne prestanem naglo terapiju,a i po
injem radit;(((((((
tako da od sljedeeg tjedna mo~ete po
et pratiti
udnovate zgode i nezgode miss.mrkvice u officu;))))))))
ps voli vas vaaa mrkvica;)))))))))))
jan 2012.#57
posao uvek sve pokvari.. poljubac za mrkvicu!
jan 2012.#58
Hej Mrkva, mu
no mi je cijelo jutro i mislim intenzivno na tebe. Divim se tvojoj odluci da danas joa konzumiraa , a sutra idea na posao. :respect: , ali sa velikim o
ekivanjem
ekam tvoj sutraanji post:wave:
jan 2012.#59
E sad se tu mazare postavlja jedno pitanje,hehe
Meni moja women uvijek govori kad se malo pore~em po prstu ili kad me boli ki
ma jer ide kiaa...da sam pekmez:icon_lol:
Pa sam si nekako slo~io slikicu u glavi da su ~ene puno izdr~ljivije od nas muakaraca ato se ti
e granice boli,tolerancije,izdr~ljivosti u nekim stvarima......
Mo~da je takva i naaa mrkvica :)
jan 2012.#60
Dobro si slo~io sliku Ven ;) Mo~da smo fizi
ki (uglavnom) ja
i, ali kad je bol, mu
nina i sl. u pitanju, tu smo jadni :)
jan 2012.#61
...venlo sve si rekao,nema potrebe za odgovorom,imam i ja takvog doma :icon_lol::ohno::icon_lol:...
cukrii :icon_mrgreen:
jan 2012.#62
Nije samo Mrkvici sutra apica na poslu, moram priznati da se i meni sl. sprema (joa gore mi se sprema), s obzirom na uvjete u kojima sad ~ivim, nervoza, agresija, mu
nina i sl., mo~da se opet bacim u liza
ke vode (aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ko je to rekao). Kad nemam :spliff: Od sutra sam sam s djecom, morate shvatiti da se ne ~elim na njih derati i urlikati, ja bi se htio dru~iti sa svojom djecom, igrati se , maziti. Ako mi bude teako psihi
ki maznut u nekaj sitnoga, ~ao mi je ako u vas razo
arati, ali moram biti spreman na liz. Mislio sam da e biti dosta tjedan dana da se o
istim, ali nije. Trudit u se da ne pokleknem.
Kakav e biti sutraanji dan, ha Mrkvice???? Ajd ti nemoj na posao, dojdi k meni, nali~emo se i
uvamo djecu?:181:
P.S.
mogu i Venlo i ZLO s nama
jan 2012.#63
...sutra je zbilja velik dan(D day)ja sam jutros liznula pol grama i u dilemi sam dal da liznem joa ve
eras ili ne;)
od sutra smo u fazi
ekanja,a ti agresivac(mazar) ~ivce u kantu pa na:fishing:,mo~ea napraviti i zve
ku za djecu:icon_lol::bis:
a ja se samo nadam da moja apstinencijska kriza nee se ispoljavat u agreivnim ispadima:costumed-smiley-027:icon_lol:
upravo se vratila iz popodnevne aetnje,odvalila sam dobar dio puta ne pridr~avaju
i se za mog dragog,tu se vidi napredak,jeeeeee :icon_lol:
budem izvjeatavala dalje kako bude napredovalo daljnje razvijanje situacije bez ulja;)
jan 2012.#64
Hej ljudi i Mazar koji jedva
eka moje danaanje izvjeae :costumed-smiley-027
...kako sam proali cijeli tjedan bila u krevetu do podne sino me po
ela hvatati lagana panika kako u danas ustat u aest ujutro?!
ju
er popodne sam liznula zadnjh pola grama, otiala rano u krevet razmialjajui tko e se dignut ujutro, a kad ono iznenaenje, ustala ko pti
ica jeeeeeee
....mislim to naravno ne zna
i da nisam kasnila na posao nekih dvadesetak minutica...:bananallama:
uglavnom, radni dan mi je prolazio nevjerojatno sporo... oko devet sam po
ela osjeati slabinu u ~elucu (koju joa i sada osje
am), nedefinirana slabina po kojoj sam
ak i gladna, a pri pomisli na hranu mi bude joa gore - u biti neopisiv osje
aj. Tokom dana imala sam nekoliko promjena raspolo~enja, ali niata ato se nije moglo dr~ati pod kontrolom ;-)
Bilo me je lagano trta dali u moi izdr~ati danaanji dan, ali sada kada je kraj istoga zadovoljno mogu
ekati i sutraanji jer bit e dobar - vjerujem!:bis:
ps voli vas vaaa mrkvica:))))))))))))
jan 2012.#65
Draga Mrkvice, samo hrabro, a i ako te hvataju promjene raspolo~enja mi se ~ene uvijek mo~emo isfurat na razne razloge...
jan 2012.#66
Joj Mrkva, mene ti joa pr~i, pogotovo ujutro; te~ina kao da ne mogu udahnuti punim pluima i mu
nina - ta jutarnja izluuje, zato vi ja
i spol nosite dijete:icon_lol:
po nekom sjeanju danas bi trebalo biti gore, ali idemo dan po dan:banana:
dr~ se:vb_wave:
P.S.
Nemoj misliti da navijam da ti bude slabo i da ne mo~ea na posao samo da bi mi pravila druatvo dok
uvam djecu;)))
jan 2012.#67
...no je bila duga,hladna,ljepljiva,nisam mogla zaspat pa kad sam zaspala imala sam none more:ohno:,uglavnom kada sam se trebala dignut na posao nije se imao ko dignut:flamed:... nesnosna slabina u ~elucu je potrajala do 12h,a popratne pojave bile su grljenje wc akoljke:shit: svim udovima:icon_lol:,u biti sam gladna ali pri samoj pomisli na hranu apetit mi nestane,danas sam pojela malo
okolina i vitamina iz mandarinki,upravo dok piaem kuha mi se i
aj od metvice,nadam se da e pomoi:icon_lol:...
...stvarno sam mislila da Mazar malo pretjeruje kada sam
itala njegov dnevnik ali ata god je rekao istina je od prve do zadnje sve:icon_lol:,
moja srea u nesrei je da je mazar nekoliko dana ispred mene:b_jump: pa ja sve to prolazim na sigurnjaka,ipak on kr
i put prvi:icon_lol::icon_lol::icon_lol:,hvala mu na tome
pa se mogu raspitat iz prve ruke ata mi se to dogaa...
sutra ide novi dan pa emo da vidimo ata nosi:icon_lol::vb_wave:
ps voli vas vaaa mrkvica;))))))))))))
jan 2012.#68
Samo naprijed mo~ea ti sve to bez problema vidia kakvu podraku imaa(forum) sve sam pro
itao i imaa naau svu moguu podraku, svaka
ast.
jan 2012.#69
Pozz
Nedaj se mrkvice jos malo pa proslo.
Sretno dalje.
jan 2012.#70
...cijelu no sam imala isprekidan san i borila se s napadima nesnosne vruine pa nepodnoaljive hladnoe:ohno:.nije bilo relativnog prostora
ni veli
ine,sve je bilo tako stvarno tako nestvarno,nekakav osijeaj s granicom ludosti:signs053:
kada je zazvonio alarm slabina u ~elucu je bila prisutna ali ne intezivna kao ju
er.osijeala sam pritisak u grlu i grudima (kao da se najvei sumo borac odlu
io odmorit baa na meni :icon_lol:)
nazvala sam na posao da danas ne dolazim,skuhala si
aj od mente(zbilja poma~e protiv bolova u ~elucu) i do podne le~anija:icon_lol:,kasnije aetnjica...
E da, danas mi se dogodilo jedno vrlo
udno iskustvo,zaiskrilo mi je pred o
ima, ali nikad prije tako.
Iskre su bile poput velikih, sjajnih krijesnica kojih je bilo na desetke i nisu brzo nestajale... poprili
no neobjaanjivo
Imam osje
aj da bez obzira na koamar koji mi se dogaa nikad nisam bila svijesnija same sebe i to me veseli:cow_yellow:
ps voli vas vaaa mrkvica;))))))))))))))
jan 2012.#71
Hej Mrkva, ponavljam, drago mi je da nisam ludi mlakonja, izdr~at emo mi to;)))
Ja nisam do~ivio iskrenje pred o
ima...
http://www.youtube.com/watch?v=lDpnjE1LUvE da te malo razveselim:vb_wave:
jan 2012.#72
Na godianjem sam do kraja ovog tjedna definitivno, a za dalje emo vidjeti:bis:
... sino sam oko 10 mislila da u pasti u nesvijest kako mi se spavalo, ali kada sam legla spavat zaspala sam jutros oko 5...
...mislim da mi je fizi
ka kriza lagano u opadanju jer bez obzira di nisam baa puno spavala nisam imala nikakvih ja
ih tegoba kao prethodnih dana, ali imam lagani osje
aj da sada nastupa ga. psiha ili je mo~da normalno da bez ikakvog posebnog razloga cmizdria cijelo jutro... (ju
eraanje iskrenje pred o
ima mi se sada
ini
ak i simpa u odnosu na ove mjestimi
ne pljuskove).
...hej Mazar mo~da smo oboje ludi mlakonje....hihihihihihihi
,,,btw mislim da je ju
eraanje iskrenje bilo prouzro
eno zbog gladi, jer dva dana nisam baa puno jela, a danas sam i to prevaziala - normalno jela. :sun2:
...odoh cmizdrit....aalim se... ili mo~da ne...ma aalim se, valjda...
ps voli vas vaaa mrkvica ;))))))))))))))
jan 2012.#73
Hej Mrkva, dr~i se, meni je danas super, i super mi je od razgovora s He Manom, mislio sam da mi je teako i da moram spavati, ali nije od toga, kaos nam je u tijelu:ridinghorse: Ne moraa spavati ako ti se ne spava i umorna si (tijelo je u aoku). Daj mi molim te reci koliko si izgubila kg do sada?
Hahahahahaha, obo~avam tu hipersenzibilnost, neki dan sam imao intervjuu (
im izae postam ga). Novinarka na moje pitanje kako me do~ivljava, rekla je zra
ia, sretan si, veseo, nasmijan, hahahahahahaha. Onda sam joj rekao da
itavo vrijeme zapravo suzdr~avam suze u o
ima, na kraju sam pukao po
eli smo neato o djeci i po
elo se slijevati niz obraze... Objasnio sam joj da to nisam ja, nego ulje:2flip:
Totalno te razumijem:costumed-smiley-027
Tek sad vidim da si postala prijatelj foruma, jedan rep+ za tebe:assshaking:
jan 2012.#74
Napokon, nakon 5 dana sam odspavala u komadu par sati!!!!
...slabina u ~elucu je podnoaljiva, ma gotovo neprimjetna...
Od prestanka konzumacije sam izgubila tri kilograma, ali mislim da je sada to to ata se ti
e gubitka kila... vraa mi se apetit:costumed-smiley-027
Jutros su me preplavljivali neki super osje
aji, niata konkretno i opisivo ali meni je bilo predivno.
to je to, danas mi je inspiracija za pisanje koma, idem odradit jogu pa mo~da se neato i promijeni :bis:
ps voli vas vaaa mrkvica
jan 2012.#75
Najprije vas lepo pozdravljam i se odmah izvinjavam ako ne
e biti sve doslovno napisano u vaaom jeziku, nadam se da ne
ete zamjeriti.
I ja bi neato dodala oko zravljenja sa fenixi.Prvo, da ka~em mi radimo fenixe sa 96% ETANOLOM i indicom bez sative.
Od mog brata ~ena ima limfni karcinom i ona je hodala na kemoterapijo do proalog ljeta imala jih je viae nego 30 (kemoterapija) onda je otiala na pretrage i ultrazvok gdje su ustanovili da nema samo limfni karcinom (tumor od 23cm) nego se je proairio na mo~gane(3 tumora) i joa na pjlu
ima 2, to je bilo lje
enje zvani
no(kemoterapija). Kad je to saznala pala je u depresijo i ostala bez volje do ~ivota. Kad sam bila tamo u posjeti polagano je po
ela pri
ati da bi probala i alternativo samo nezna koju.( Ona je prije vjerovala samo zvani
ni medicini a moju proverenu alternativu je 200% odbacivala) znala je koju samo joj je bio stid re
i meni jer se je prije ismijavalo tome. Sa alternativnim lje
enjem je po
ela 17.7.2011, a danas nema viae ni
ega tako da uzima fenixe samo nave
er za preventivo.Od 17.7.2011 pa do danas nije primila ni jednu kemoterapiju a prekju
e joj je onkolog rekao VI STE ZDRAVI.Ako ikoga zanima kako je lje
enje izgledalo (koliko puta,i sve ostalo) samo recite sve
u vam kazati.Dva puta provereno li
no na sebi in na njoj a znam i za druge kojima sam dala A NE PRODALA ima i takvih.
Lep pozdrav
jan 2012.#76
Svaka
ast na trudu i upornosti te i na postignutim rezultatima, bilo bi lijepo da podijelite s nama vaaa iskustva,na
in upotrebe,vrsta,koli
ina jer svaki podatak nekome mo~e spasiti ~ivot i olakaati mu izbor.
Hvala.
@ mrkvice dr~i se i samo naprijed.
jan 2012.#77
2cv: veliki pozdrav i ne mogu vam opisat koliko me ovaj vaa post razveselio. :sun2:
...neopisivo sam sretna zbog ~ene vaaeg brata i kona
nog ishoda... Ona je dokaz da e sve biti u redu i sa svima nama ostalima...
...hvala ato ste se ponudili da podijelite iskustvo, to bi bilo super da napiaete jer svaka informacija zlata vrijedi... ja sam isto gotova sa terapijom, ali joa to sve u meni radi pa u znat za koji dan kako e biti ... normalno da se nadam najboljem...
Lijep pozdrav
jan 2012.#78
hehehe, da si prodala posjetio bi te "Nisam ja":ludaci_lol: (https://forums.vutra.org/medicina/9623-kako-pomo-i-osobi-oboljeloj-od-chronove-bolesti.html)
Ina
e :respect: za cijeli pothvat, ja se nadam da emo naii na sluha uskoro, ili emo pozivati na graanski neposluh (svi emo posaditi, pa emo pretrpati zatvore...)
i rep+ za tebe:sun2:
jan 2012.#79
Lep pozdrav
Ako bi mi danas neko rekao kemoterapija slala bi ga....... a kad se prvi put to desi onda prihvatia jer je u tebi groza i strah i jedino to poznajea. Jednom ve
proala kemoterapiju i nikada viae to je moj stav jer ako idea na terapiju i istodobno uzimaa alternativo rezultat nije isti treba du~e vremena jer fenix zdravi a ono uniatava ato fenix pokre
e. }ivi dokaz mi je ~ena od brata ona je prekinula kemoterapiju a ja je nisam ja sam trebala skoro 3 godine a ona pola godine, a i samo tjelo se ne mo~e oporaviti od tog otrova vrlo dugo, ja ka~em radije 1g. kvalitetno ~ivim nego 6 ili viae godina ~ivotarim i hodam od lje
nika do lje
nika.
Evo kako sam ja to radila i posle ~ena od brata po mojoj direktivi.
Prve 4 dane sam uzimala za veli
inu ri~a nave
e i to stavila izpod jezika da je ialo polako u tjelo (nemojte pojesti neka se samo topi a slino progutajte ne izbaciti,mo~ete i dlesni namazati sa fenixom ako vam to viae odgovara) u istom vremenu sam i stavila za graaak velik mati
ni mlje
ak isto izpod jezika.A svako jutro OBAVEZNO mala kaaika konoplinog ulja (od semenki) jer ona ima jednu kiselinu koju fenix nema jer nema semenki.
Nakon 4 dana sam po
ela uzimati 4puta dnevno tj.ujutro, opodne, poslepodne a nave
er duplo dozo (u veli
ini dvoje ri~a) isto mati
ni mlje
ak(prije spavanja)
Svaki put sam otiala odmarat zbog regeneriranja i zbog toga jer se mi je ponekad po
elo vrteti u glavi (vrtoglavica-THC).
Samo fenix nije dovoljan treba podraku
Obavezno je potrebno piti
aj najmanje 1,5litra na dan zbog fenixa ta
aj je od troje biljka (kopriva, Rman, Ognji
) jedno juano kaaiko od svakog prelijete sa kipe
om vodom pustite stajati 8 min onda precjedite i mo~ete piti- `EER ODPADE mo~ete sladit sa medom ili piti gorki
aj.
Nas dvoje nismo kupile niata u trgovini sve od pi
a, povr
a, mesa, mljeka(od koze mo~e i ovce i krave a najbolje je od koze) maslac,sir, vo
e, sve ato se je moglo bilo je doma
e bez dodataka i onih zlo
estih E-jeva. Oko hrane nema problema mo~ete sve konzumirati odnosno ono ato podnosite u vreme bolesti jer neke stvari se zagadu.Mljeko, skuta(friaki sir) med , mati
ni mlje
ak,
aj vo
e, povr
e obavezno vsaki dan. To radite barem 2 ciklusa (jedan ciklus je 10ml fenixa) to traje negdje 5 meseci. Meni na uzimanju krvi i na pretragah nikada nisu pronaali sljedi fenixa tako da nema straha od toga.Ako uzimate fenix mjesec dana prije ultrazvoka ili rengena tad
ete ve
vidjeti rezultate.Imunski sistem i krvna slika
e se jako popraviti i one cistice ili tumorevi
e se smanjiti vjerujte. Ja sam oboljela 97g. za bazucelularnim karcinomom i bijo je u IV. stadiju. Ozdravila sam nakon 3g. jer prije nisam znala za fenixe ateta. Moj onkolog mi joa danas ka~e tako privatno, da niste uradili to ato jeste danas vas nebi bilo 100% i joa danas svaku ve
e uzmem fenix za preventivo.Prevod za biljke sljedi jer neznam kako se ka~u na vaaom jeziku moram potra~iti.Ja radim sa White Widow,Royal Cheese, Critical, Power Flower
RMAN (Achillea millefolium)
Ognji
, Vrtni (Calendula officinalis)
Nazaj
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
Naprej
Prika~i vse slike
Koprivu znate svi
jan 2012.#80
Svaka
ast i sve viae bilo bi suviano:sun2: nadam se da e i ostali korisnici imati samo pozitivna iskustva i da e ih svakim danom biti sve viae.
Hvala.
@2cv Sorry nemogu ti odgovoriti na poruku jer iskae error i ka~e da poruke nisu omoguene(glede primanja) probao sam 2 puta neznam o
emu se radi.
2cv has chosen not to receive private messages or may not be allowed to receive private messages. Therefore you may not send your message to him/her. ovo izbaci.
jan 2012.#81
@ 2cv: Hvala na ovako nesebi
nom i brzom izvjeau koji e neupitno pomoi mnogima kao i meni koji kora
aju po svom putu prema izlje
enju :sun2:
...vaae pozitivno iskustvo vjetar je u lea svima koji su u ia
ekivanju rezultata...
jan 2012.#82
bravo za slovenku, bio je rick simpson u sloveniji cini mi se prosle godine, nasa stranka mladih podupire legalizaciju, ali je nase biracko telo previse zauzeto glasanjem izmedju giant douche i turd sandwich - Douche and Turd - Wikipedia, the free encyclopedia
i naravno poljubac za mrkvicu, srecno slatkice!
jan 2012.#83
... ju
er sam cijeli dan bila napeta i u nekakvom gr
u, slabina u ~elucu, slabije me slu~ile noge... u~as... kao da idem unazad.
Danas sam posa odradila juna
ki i moglo bi se rei bez pretjeranog napora iako je aljake bilo preko glave... ( da mi je to netko rekao ju
er rekla bi da je lud).
...jutros sam ustala u aest bez beda, lagana slabina, ali podnoaljivo, hod super... :cow_yellow:
...najve
i problem mi je predstavljala u~asna glad... koju nikako nisam mogla obuzdat. Jako glupi osje
aj, gladan si, a klopa ti se onako malo gadi, morala sam se prisiliti jesti jer me po
ela boljeti i glava.
Vje~bala jogu na kraju dana i stvarno svaki put se poslije nje osje
am genijalno (i psihi
ki i fizi
ki). Morala bih vratiti one izgubljene kilice jer me sve kosti ~uljaju dok
vje~bam. :chef2: ...glad je konstantno prisutna joa samo da krenem jesti...
Hvala svima na lijepim ~eljama...
ps voli vas vaaa mrkvica ;)))))))))))))))))
jan 2012.#84
@ mrkvice jedno pitanjce ako mo~e
Kako si se nosila u po
etku terapije sa hranom, ve sam par puta
itao od po
etka tvoj dnevnik ali nesje
am se da sam negdje vidio da si ju spominjala ili mi je to slu
ajno promaklo, ~ena ova 2 dana jako slabo jede pa reko ti imaa iskustva pa da mi malo pojasnia.Hvala.
Samo se dr~i i imaa naau punu podraku.
jan 2012.#85
@snjezana1971: nisam pisala o hrani tijkom konzumacije jer stvarno nisam imala baa nekakvih problema. Imala sam normalan apetit, jedno vrijem i predobar,
stalno sam neato ~vakala. :icon_lol: kada sam zavraila sa terapijom sam izgubila nekoliko kila jer jednostavno slabina u ~elucu mi nije dala da jedem, ali i to
je trajalo samo nekoliko dana. Ne znam zaato ve sada nema apetita, ali neka se prisili jesti (mora radi imuniteta) neka jede ono ato voli...mo~da viae puta u malim
koli
inama da joj ne padne teako na ~eludac.
Nadam se da sam bar malo pomogla.... sretno dalje...:costumed-smiley-027
jan 2012.#86
@ mrkvice gdje si jel sve uredu nema te skoro 2 dana
jan 2012.#87
Hej ljudi, i'm back :sun2:
...nisam je javljla zadnjih par dana jer sam bila toliko nervozna i preplavljena nekakvom bed energijom da nisam to htjela prenjeti na Vas....
...psihi
ki sam bila totalno rastrojena, a ni fizi
ki nisam bila naj, naj (lagano bauljanje, bolovi u glavi, slabiji vid)... cijelo to vrijeme joa uvijek sam bila nevjerovatno gladna, a nism mogla jesti, ali kada mi se otvorio apetiti i kada sam po
ela jesti po duplu porciju (da nadoknadim izgubljeno :icon_lol: ) sve tegobe koje sam imala su polako nestajale i sada se opet vratila na stare tra
nice...
...ju
er sam bila na yogi i vjerujem da mi je i pozitivna energija ~ena s joge takoer pomogla... genijalke su.... instruktorica yoge se vratila iz Indije sa nekim novim saznanjima i puna entuzijazma ~eli to prenjeti svima...
...cijeli ovaj tjedan nisam popila kap kave pa je mogue da je i to razbuktavalo moju nervozu...
Nikad nisam mislila da je tako teako analizirati sebe... tra~iti pitanja ato, kako, zaato..., ali na kraju krajeva doe se do svih odgovora, samo treba biti strpljiv :cow_yellow:
No
as sam sanjala predivan san (koji e uskoro postati java). Sanjala sam da tr
im i bilo je tako stvarno... jutros sam bila presretna...
ps voli vas vaaa mrkvica;)))))))))))))))))
jan 2012.#88
Pozz
Zao mi je zbog tvojih problema ali verijem da ces imati snage da se izboris do kraja. Misljenja sam da si se smeskala dok si sanjala predivan san i jako se nadam da ce ti se uskoro ostvariti.
Kako citam vase dnevnike ( medicinske ) dolazim do zakljicka da ova terapija itekako izaziva zavisnost i menja organizam. Ipak je kolicina konzumiranja velika. Jako bas sa velikim nestrpljenjem cekam ishod vasih terapija posto sam misljenja da je mnogo istine u lekovitosti nase drage biljke.
Puno zivaca volje i snage zelim tebi a i ostalima u vasoj borbi protiv bolesti koje imate.
Sretno dalje.
jan 2012.#89
samo cool mrkvo i sve najbolje, a introspekcija je odlicna stvar, ako se ozbiljno poradi na tome ;)
jan 2012.#90
Ovo su super vijesti samo hrabro naprijed, i inae sve ovisnosti izazivaju apstinencijsku krizu pa tako nagli prekod bilo
ega se osjeti na organizmu te isto reagira kod svakog druga
ije ali treba snage i to prebroditi, sutra je novi dan:sun2: i najbitnije je da je tebi bolje, a glede sna dao bog da ti se sva pro~ivljena muka u kona
ici i isplati i da san i pro~ivia kako treba.:costumed-smiley-027
Sretno i dr~i se imaa savraenu ekipu.
jan 2012.#91
Kada vidis svoj cilj u glavi,pola puta je predjeno! Ti Verujes.Nece proci tako puno , a ti ces u postovima vristati od srece.
Pozz!
feb 2012.#92
Helouuu ljudi moji dragi!!!!!!
...ova hladnoa me ubija (definitivno je sparina popustila haha)... osje
am je u zglobovima i u leima...
...ali zadnjih par dana me zabrinjava glavobolja, podnoaljiva ali stalno prisutna, to nije klasi
na glavobolja i imala sam je ve u par navrata i prije terapije... nemam pojma ata je to, ali svaki put kako bi doala tako bi i proala pa e tako biti i ovaj put...
...nervozna sam i ska
em na svaku, a tu najviae ispaata moj dragi koji stvarno nije zaslu~io jer da mi nema njega...
...definitivno se moram malo skockat...
Ni danas nisam od nekih velikih rije
i ali biti e i toga...:icon_smile:
ps voli vas vaaa mrkvica ;)))))))))))))))
feb 2012.#93
Mi smo u ia
ekivanju tvojih izvjeaa, a ti tako kasnia:cool44: ma bitno da tebi bude bolje samo budi uporna, morate izdra~ati svi zajedno to i sam imam u kui:respect:
feb 2012.#94
Ja sam vru momak, paae mi hladno...:hotpants:
`to se glave ti
e, reci mi, jel se i meni nakon
itanja tvog posta javila, desni
eoni re~anj - meni se radi o neuritisu (upali tog desnog o
nog ~ivca), prije dijagnoze takoer nisam imao tu bol:sick:
A ato se ti
e nervoze, potpuno te razumijem i ja zadnja dva, tri dana grizem, svi bliski oko mene stradavaju (~ena i deca), a izaem van u duan ili na plac i ne prepoznajem se koliko se dobro oraspolo~im. Pucam od dobrote...
I onda se vratim kui i opet re~im...
udno nadasve
udno...:balls:
feb 2012.#95
Nije
udno,frojndu.To je slabost koja se mora pobijediti.
Kad je
ovjek optereen sa ne
im nastoji to sakriti od drugih ljudi pa zato pred drugima 'glumi' a kod kue skida masku i bude ono ato je.E sad,tu trebam biti jak pa si to ne dozvoliti.Nije moj bli~nji uope kriv nizaato pa nema potrebe da mu budu upuene kritike,al' jbg...nakupi se svega pa malo ponekad iscuri.Neu viae galamit na dijete,poljubit u svoju ~enu danas 50 puta,pri
at u sa starom bakom.....
Moje sve loae je doalo izvana.Mada je moj slu
aj druga
iji od vaaih tebi,ima sli
nosti u pojedinim simptomima.
Mrkvo,pozz i tebi naravno:kiss:
feb 2012.#96
Ne ~elim se vaditi, ali treba mi odlazak vanka (i normalno (ne gluma) openje s ljudima), sam sam s djecom po 8 sati, a mala je bolesna kuri na
ak 39 (straano su mi nervozni, pa to sve utje
e i na moju nervozu, dodatno je poja
ava) ima neato Venlo i u tome ato pri
aa, nisi jedini koji mi to pri
a, ali nekako mi se ne da svima objaanjavati....
feb 2012.#97
Znam jedno dobro mjesto u Dalmaciji, ljudi su malo zaj.... :fishing: ali je dobro za odmor. To bi ti definitivno koristilo, a i meni bi druatvo dobro doalo
feb 2012.#98
hehehe, zvu
i primamljivo:vb_smash:, da samo znaa koliko bi mi to pasalo, al niata,
ekat u ljepae vrijeme, kad bude malo sunca i malo toplije, e onda se prikrpam:notnice: Moram i neke poslovne sastanke odgoditi zbog meave, ali takav je ~ivot...
Samo hodaj cigane, izdr~i u svojoj mu
nini...
Majke - Cigan - YouTube
sorry mrkva, ovo je ipak tvoj dnevnik....Neem viae....
feb 2012.#99
...dolove i brijeg zabijelio je snijeg...
...danas nisam radila...jeeeeeee.....
...glava me manje boli nego prijaanjih dana, a mislim da znam i uzrok te glavobolje...hebeni umnjaci... koji rastu svakako samo ne onako kako bi trebali... nisu mi ni trebali, pa ja sam
dovoljno mudra i bez njih hehe...:icon_smile: ...drugi tjedan idem do zubara pa da vidim ata on govori...
...i dalje re~im na svih oko sebe, ali ne grizem - joa!!!!
Duboko se nadam da e ta ~iv
anoa ubrzo nestati za dobrobit svih, jer ako potraje...
ps voli vas vaaa mrkvica;))))))))))))))))))))))))
feb 2012.#100
:sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2:
...jutros je i sunce granulo, doduae na -10 ali nisam ga vidjela ve danima i sretna sam :carrot:...
Po
ela sam piti omegu-3 salmon oil jer plave ribe trenutno nema ni za lijek, a i ulje je - bolje ikakvo nego nikakvo :icon_lol:
...umnjaci za sada miruju, niata me po lusteru ne boli, neka tako i ostane... sutra idem vidjeti ata u s njima...
...skoro mjesec dana nisam pila kavu, ali ovaj vikend sam si dala oduaka... jutarnja kavica - fina....
Nervoza je joa uvijek prisutna, ali neusporediva sa prijaanjim danima, nekako je dr~im pod kontrolom, mislim da su me male stvari vratile u tra
nice normale :hehe: (skratila sam si radni tjedan, popila kavu, zapalila cigaru uz kavu - samo jednu jer kava bez cigare nije kava-bez kritika molim jer kad bi znali kako me je to razveselilo....)
Mislim da mi niata nee ovaj dan pokvarit.... evo i ma
ak mi se upravo vratio iz ~ivota, izaaao sino
na najveu oluju -ah, pa velja
a je, aon je pravi ma
or...
ps voli vas vaaa mrkvica;)))))))))))))))))
feb 2012.#101
Super vijesti samo naprijed i ponekad si valja malo dati oduaka i s "zabranjenim stvarima":icon_smile: jer inae nebi ~ivot ni imao smisla, sve koriateno u donekle "normalnim" granicama je dopuateno i nije atetno jer bi se u tom slu
aju mogli pozdraviti sa ~ivotom sa uzre
icom "~ivimo/te zdravije" samo se prodaje magla.Treba udahnuti ~ivot punim plu
ima :cow_yellow: