LEGACY
Pušenje trave i upravljanje vozilom
24 odgovora2,582 pregleda
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
feb 2013.
feb 2013.#1
Kao dugogodisnji voza
i smoka
evo jedan snimak. Mada zavisi od osobe do osobe. Ne znam ata ovi puse ali izgledaju prilicno histeri
no. Ja vozim ok naduvan ali izbjegavam svakom prilikom sjesti za volan par sati nakon puaenja.
http://www.youtube.com/watch?v=dw1HavgoK9E
mazar
LEGENDA12.299 REP73%
→ Zmaj
mazarLEGENDA
feb 2013.
feb 2013.#2
Imam anegdotu, vezano za vo~nju, jedan jako dobar prijatelj je dok sam joa na ulju od PCja brijao, e pa jedno
jutro je doaao kod mene i maznuo sa mnom 0.33 g i super je taj dan izdr~ao...
Kad je odlazio doma nave
er pozdravlja se sa mnom i gleda ja novih 0,33 uzimam i kri~a se....
Sutradan smo iali nave
er negdje i on opet uzme 0,33. Ulje ima tendenciju da se akumulira. A mi otiali (nas dvojica) na lokaciju koja nema
signala i tamo trebamo neato obaviti... Sjedimo u autu i
ekamo i pogledam ga,a on klonuo i zuri u jednu to
ku. Pitam ga mo~ea li voziti (a on je jedna od
onih osoba koje nikad ne ka~e ne mogu), a on samo klimne glavom i izusti NE...
Sve mi je bilo jasno...
A mi usred pm, on razbijen, a ja na terapiji i ata sad moram ja voziti....
Ali da vam pri
am dalje NIKAD, ali vjerujte mi NIKAD se nisam nasmijao u ~ivotu ko tada, kad smo doali do signala zvao sam sve zajedni
ke prijatelje
da
uju kako nam je frend u elementu...
Na~alost ne mogu gestikulirati, ali strah i prijezir u RH je bio... I hrpa smijeha...
Da nisam vozio doma smrzli bi se...
Nakon toga viae nemam problema s vo~njom u napuaenom/nauljenom stanju....
Domar
POZNAVALAC947 REP39%
→ Ambasador
DomarPOZNAVALAC
feb 2013.
feb 2013.#3
voznja i pusenje nisu pametna kombinacija, ali nisam ni ja pametan heh. ovo je jedno od meni najdrazih iskustva na gani, trebo sam solo na put nekih 400km, zapalio jednog topa i slozio jednu putnu, 5 sati voznje i soliranja na najljepsi jesenski dan u godini, warren zevon na radiju, i lagano 60/80kmh starom cestom. u zivotu nisam tolko s
ilano uzivo u voznji ;)) ipak svakog drugacije puca, zato oprez i nikad na pospanom highu na cestu, sretan put ;)
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
feb 2013.
feb 2013.#4
Ja vozim ve 13 godina, uvjek sam navaren jer sam se ostavio cigareta i samo vutru puaim. Posao mi je isto voza
-dostavlja
, i tokom posla puaim jer je posao prili
no dosadan kad se vozia sam, ponekad i do 1200 kilometara u danu. U ladici od slu~benog auta uvjek moram imati bar 2-3 frule smotane, i iskreno nikad nisam imao problema sa koncetracijom ili reakcijama tokom vo~nje,
ak tvrdim potpuno suprotno a to je da se navaren puno bolje koncentriram na moj posao, tj. vo~ju.
doKurca
ISTRAŽIVAČ61 REP7%
→ Entuzijasta
doKurcaISTRAŽIVAČ
feb 2013.
feb 2013.#5
Zadnje 3 godine skoro svako vece vozim napusen kad se cimam po gradu i idem negde. Jednostavno se opustim i uzivam dok vozim, mada inace volim voziti ne znam zasto. Jedino izbegavam preko dana voziti kad zapalim jer se ponekad znam dobro istripovati... Kad vozim na otvorenom od grada do grada bas imam osecaj kao da putujem 100 godina. A takodje imam druga koji isto voli napusen voziti :)
Smoke_Weed
POZNAVALAC1.325 REP81%
→ Ambasador
Smoke_WeedPOZNAVALAC
feb 2013.
feb 2013.#6
Baa volim da zapalim dok vozim, onako lagano 2-3 brzina, otvoreni prozori i lagana muzikica. Obicno tako radim kad ne mogu da zapalim kuci, samo je zimi malo zajebano da otvaram prozore zbog hladnoce, ali ne smeta, jos vise se uduvam kad dim ostane u autu :)
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
feb 2013.
feb 2013.#7
Vozim oprezno kad zapalim.Puno detalja gledam,gledam u daljinu da nebo slu
ajno ugledao 'lizaljku'....i onda se trgnem i shvatim da sam odvezao 1-2 km a da se uope ne sjeam puta...
Vozim polako,najsigurnije je iza policijskog auta,...a ako ti ide u susret,isto je dobro.
Ne volim biti prvi u koloni a skroz opuateno vozim dan prije blagdana nekih...jer je onda velika gu~va uglavnom,sporo se vozi i svi sluaaju policajce koji reguliraju promet...ali ne zaustavljaju.
Uglavnom,smatram se dobrim voza
em...jer poativam pravila i ograni
enja,ve~em se i ne pijem alkohol.
Al' mi tlaku stvaraju policajci :)
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
feb 2013.
feb 2013.#8
Prije par dana ja tako oko ponoi nadoem na ideju da si zafr
em jednoga i bacim ir laganini. I tako se ja vozim i varim laganini nekih par minuta i odjednom drotovi se stvoriae ispred mene u astri karavan, vozi se ekipica 30 na sat i patrolira laganini. Ja na brzinu gicu u pepsaru, zatvorim je, otvorim desni prozor do kraja i laganini iza njih se vozim. Kad ono oni upaliae sva
etiri ~migavca i ja reko, neka de
ki lagano patroliraju, bar su mi dali znak da ih preteknem, i to i napravim laganini, opalim ~migavac, preteknem ih i fino 50 na sat i gledam ih u retrovizor. Nije proalo ni par sekundi kad pale majstori rotirku i zamnom. Joj reko ata mi je sad ovo trebalo. I nia ja lagano sva
etiri i stanem sa strane na autobusnu stanicu i eto ti njih stanu usporedno do mene, ja otvorim prozor, oni otvore prozor i veli mi drot: "Momak a da upalia svijetla, ipak je no vani?" a ostalih dvojica sa njim u smijeh. Ja sav pogubljen, pogledam, kad ono ja tupan vozam se u sred noi bez svijetla :) Moja reakcija je bila smijeh i samo "Jojjj jesam glup, hvala". I tako ja upalim svijetla i svako svojim putem, haha. Prili
no sam imao sree ato sam naletio na koliko toliko "poatene" atrumfove.
Alika
ENTUZIJASTA394 REP49%
→ Poznavalac
AlikaENTUZIJASTA
feb 2013.
feb 2013.#9
Nisam vozac jos uvjek ,nadam se uskoro. A pandur u ovom klipu mi izgleda pre zbunjen ,hahah mnogo je smjesan ko da je dunuo pa stavio kapi i dosao njih da testira . I dedica koji ne moze nos dohvatit e jes im fora :) Naduvali ga pa nos da pipa :iloveyou:
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
feb 2013.
feb 2013.#10
O ovoj temi je ve
pisano,moje stajaliste je,da vo~nja i duvanje nikako. Isitna je,da sam godinama
inijo to ali se zadnjih godina pridrzavam toga.
Ako ve
urli
emo,da nam je vutra deo osobnog uzitka, nekim lek... onda je fer ,da budemo odogovorni do drugih.
iprezime
AMBASADOR2.130 REP18%
→ Legenda
iprezimeAMBASADOR
feb 2013.
feb 2013.#11
i ja sam kao mladi znao voziti tako ali sto sam stariji samo zatvoren prostor ili negdje vani bez auta, nedaj boze da se sta desi ni kriv ni duzan snosis sve posljedice iako nisi kriv a kako ekipa danas vozi kao da nema sutra
0 REP0%
→ Istraživač
feb 2013.
feb 2013.#12
:respect:
vozim napuaen ali mi ne pri
injava zadovoljstvo,dosta sam obazriviji,vozim sporije i maklsimalno sam fokusiran na deaavanje isped auta da mi se nekad desi da ne registrujem znak "stop" ili sl. Definitvno mogu da zaklju
im da mi smanjuje mo zapa~anja
11111987
ISTRAŽIVAČ84 REP23%
→ Entuzijasta
11111987ISTRAŽIVAČ
apr 2013.
apr 2013.#13
Ja sam okusao svoje sposobnosti napusen donekle na motoru,vjerujte mi nikada vise imao sam 17 godina tad *mlado ludo* ljudi sada niti auto niti motor na pljugama samo chilana s curom i psom po shumi ..prvo zapalimo gicu onda ju prasim a pas oko nas trckara .....
feb 2013.
1 / 13
feb 2013.
apr 2013.