VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaPušenje trave i upravljanje vozilom
LEGACY

Pušenje trave i upravljanje vozilom

24 odgovora2,582 pregleda

feb 2013.

#1
Kao dugogodisnji voza i smoka evo jedan snimak. Mada zavisi od osobe do osobe. Ne znam ata ovi puse ali izgledaju prilicno histeri no. Ja vozim ok naduvan ali izbjegavam svakom prilikom sjesti za volan par sati nakon puaenja. http://www.youtube.com/watch?v=dw1HavgoK9E
mazarLEGENDA

feb 2013.

#2
Imam anegdotu, vezano za vo~nju, jedan jako dobar prijatelj je dok sam joa na ulju od PCja brijao, e pa jedno jutro je doaao kod mene i maznuo sa mnom 0.33 g i super je taj dan izdr~ao... Kad je odlazio doma nave er pozdravlja se sa mnom i gleda ja novih 0,33 uzimam i kri~a se.... Sutradan smo iali nave er negdje i on opet uzme 0,33. Ulje ima tendenciju da se akumulira. A mi otiali (nas dvojica) na lokaciju koja nema signala i tamo trebamo neato obaviti... Sjedimo u autu i ekamo i pogledam ga,a on klonuo i zuri u jednu to ku. Pitam ga mo~ea li voziti (a on je jedna od onih osoba koje nikad ne ka~e ne mogu), a on samo klimne glavom i izusti NE... Sve mi je bilo jasno... A mi usred pm, on razbijen, a ja na terapiji i ata sad moram ja voziti.... Ali da vam pri am dalje  NIKAD, ali vjerujte mi NIKAD se nisam nasmijao u ~ivotu ko tada, kad smo doali do signala zvao sam sve zajedni ke prijatelje da uju kako nam je frend u elementu... Na~alost ne mogu gestikulirati, ali strah i prijezir u RH je bio... I hrpa smijeha... Da nisam vozio doma smrzli bi se... Nakon toga viae nemam problema s vo~njom u napuaenom/nauljenom stanju....
DomarPOZNAVALAC

feb 2013.

#3
voznja i pusenje nisu pametna kombinacija, ali nisam ni ja pametan heh. ovo je jedno od meni najdrazih iskustva na gani, trebo sam solo na put nekih 400km, zapalio jednog topa i slozio jednu putnu, 5 sati voznje i soliranja na najljepsi jesenski dan u godini, warren zevon na radiju, i lagano 60/80kmh starom cestom. u zivotu nisam tolko s ilano uzivo u voznji ;)) ipak svakog drugacije puca, zato oprez i nikad na pospanom highu na cestu, sretan put ;)

feb 2013.

#4
Ja vozim ve 13 godina, uvjek sam navaren jer sam se ostavio cigareta i samo vutru puaim. Posao mi je isto voza -dostavlja , i tokom posla puaim jer je posao prili no dosadan kad se vozia sam, ponekad i do 1200 kilometara u danu. U ladici od slu~benog auta uvjek moram imati bar 2-3 frule smotane, i iskreno nikad nisam imao problema sa koncetracijom ili reakcijama tokom vo~nje, ak tvrdim potpuno suprotno a to je da se navaren puno bolje koncentriram na moj posao, tj. vo~ju.
doKurcaISTRAŽIVAČ

feb 2013.

#5
Zadnje 3 godine skoro svako vece vozim napusen kad se cimam po gradu i idem negde. Jednostavno se opustim i uzivam dok vozim, mada inace volim voziti ne znam zasto. Jedino izbegavam preko dana voziti kad zapalim jer se ponekad znam dobro istripovati... Kad vozim na otvorenom od grada do grada bas imam osecaj kao da putujem 100 godina. A takodje imam druga koji isto voli napusen voziti :)
Smoke_WeedPOZNAVALAC

feb 2013.

#6
Baa volim da zapalim dok vozim, onako lagano 2-3 brzina, otvoreni prozori i lagana muzikica. Obicno tako radim kad ne mogu da zapalim kuci, samo je zimi malo zajebano da otvaram prozore zbog hladnoce, ali ne smeta, jos vise se uduvam kad dim ostane u autu :)

feb 2013.

#7
Vozim oprezno kad zapalim.Puno detalja gledam,gledam u daljinu da nebo slu ajno ugledao 'lizaljku'....i onda se trgnem i shvatim da sam odvezao 1-2 km a da se uope ne sjeam puta... Vozim polako,najsigurnije je iza policijskog auta,...a ako ti ide u susret,isto je dobro. Ne volim biti prvi u koloni a skroz opuateno vozim dan prije blagdana nekih...jer je onda velika gu~va uglavnom,sporo se vozi i svi sluaaju policajce koji reguliraju promet...ali ne zaustavljaju. Uglavnom,smatram se dobrim voza em...jer poativam pravila i ograni enja,ve~em se i ne pijem alkohol. Al' mi tlaku stvaraju policajci :)

feb 2013.

#8
Prije par dana ja tako oko ponoi nadoem na ideju da si zafr em jednoga i bacim ir laganini. I tako se ja vozim i varim laganini nekih par minuta i odjednom drotovi se stvoriae ispred mene u astri karavan, vozi se ekipica 30 na sat i patrolira laganini. Ja na brzinu gicu u pepsaru, zatvorim je, otvorim desni prozor do kraja i laganini iza njih se vozim. Kad ono oni upaliae sva etiri ~migavca i ja reko, neka de ki lagano patroliraju, bar su mi dali znak da ih preteknem, i to i napravim laganini, opalim ~migavac, preteknem ih i fino 50 na sat i gledam ih u retrovizor. Nije proalo ni par sekundi kad pale majstori rotirku i zamnom. Joj reko ata mi je sad ovo trebalo. I nia ja lagano sva etiri i stanem sa strane na autobusnu stanicu i eto ti njih stanu usporedno do mene, ja otvorim prozor, oni otvore prozor i veli mi drot: "Momak a da upalia svijetla, ipak je no vani?" a ostalih dvojica sa njim u smijeh. Ja sav pogubljen, pogledam, kad ono ja tupan vozam se u sred noi bez svijetla :) Moja reakcija je bila smijeh i samo "Jojjj jesam glup, hvala". I tako ja upalim svijetla i svako svojim putem, haha. Prili no sam imao sree ato sam naletio na koliko toliko "poatene" atrumfove.
AlikaENTUZIJASTA

feb 2013.

#9
Nisam vozac jos uvjek ,nadam se uskoro. A pandur u ovom klipu mi izgleda pre zbunjen ,hahah mnogo je smjesan ko da je dunuo pa stavio kapi i dosao njih da testira . I dedica koji ne moze nos dohvatit e jes im fora :) Naduvali ga pa nos da pipa :iloveyou:
SLO-EraLEGENDA

feb 2013.

#10
O ovoj temi je ve pisano,moje stajaliste je,da vo~nja i duvanje nikako. Isitna je,da sam godinama inijo to ali se zadnjih godina pridrzavam toga. Ako ve urli emo,da nam je vutra deo osobnog uzitka, nekim lek... onda je fer ,da budemo odogovorni do drugih.
iprezimeAMBASADOR

feb 2013.

#11
i ja sam kao mladi znao voziti tako ali sto sam stariji samo zatvoren prostor ili negdje vani bez auta, nedaj boze da se sta desi ni kriv ni duzan snosis sve posljedice iako nisi kriv a kako ekipa danas vozi kao da nema sutra

feb 2013.

#12
:respect: vozim napuaen ali mi ne pri injava zadovoljstvo,dosta sam obazriviji,vozim sporije i maklsimalno sam fokusiran na deaavanje isped auta da mi se nekad desi da ne registrujem znak "stop" ili sl. Definitvno mogu da zaklju im da mi smanjuje mo zapa~anja
11111987ISTRAŽIVAČ

apr 2013.

#13
Ja sam okusao svoje sposobnosti napusen donekle na motoru,vjerujte mi nikada vise imao sam 17 godina tad *mlado ludo* ljudi sada niti auto niti motor na pljugama samo chilana s curom i psom po shumi ..prvo zapalimo gicu onda ju prasim a pas oko nas trckara .....

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se