VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaMS - Multipla skleroza
LEGACY

MS - Multipla skleroza

10 odgovora1,861 pregleda
SoStonedENTUZIJASTA

maj 2013.

#1
Poz narode... Evo odmah da predjem na stvar. Mojoj rodici je u 17-toj godini dijagnosticirana MS i doktori su procijenili da oko 25-te godine nece vise moci da obavlja normalne zivotne poslove i funkcije.Ona sada ima 23 godine i stanje joj varira od dobrog do extra loseg (standardni znakovi MS-e). Bilo je pokusaja lijecenja U BiH i drugim zemljama,ali bez ikakvih konkretnih rezultata,odnosno samo se kupilo nesto malo vremena. Roditelji su bili toliko ocajni da su cak pokusali i hodzama ici,a doktori bi samo prepisivali kojekakve inekcije i terapije. Znaci borba traje vec 6 godina. Do prije par dana nisam uopste znao da marihuana vazi kao lijek protiv MS-e. Koristeci "trazi",naletio sam na ovu temu https://www.vutra.org/topic/3536-marihuana-i-multipla-skleroza-ms/ u kojoj stoneface kaze da je se on ustvari izlijecio putem pusenja marihuane.U daljnjim postovima na istoj temi su mu postavljanja pitanja:"koja vrsta je koristena" "koje kolicine" i sl. Kao sto mozete primjetiti na ta pitanja nije bilo odgovora. Sada molim ostale clanove foruma,barem one koji su upuceni u djelovanje marihuane u cilju suzbijanja-izljecenja od MS-e,da mi daju neki savjet kako i sta da radim da bih pomogao rodici kojoj je iz dana u dan sve losije i losije.

maj 2013.

#2
ovjek se bori protiv iste bolesti, pa itaj: https://www.vutra.org/topic/7670-1-dnevnik-konzumacije-pineapple-chunk/
SoStonedENTUZIJASTA

maj 2013.

#3
Hvala no joke na pomoci,fakat sam te poceo gotiviti :D btw "trazi" mi nije izbacilo ovu temu vjerovatno jer se koristi rijec "multiplex sclerosis",a ne onako kako sam ja pisao.
SLO-EraLEGENDA

maj 2013.

#4
Hello drug Meni je otac preminuo od MS,dosta godina sam prveo igraju i se sa MS i cannabisom.Sigurno je da zaustavlja napredak bolseti,poma~e kod spasti nosti,ve a apetit i laksa ~ivot bolesniku. Najveci problem je doziranje! sretno
mazarLEGENDA

maj 2013.

#5
sad sam tek naaao ovu temu, z7 moj je savjet utemeljen na iskustvu, ulje od z7, i neka zapali z7, kod problema s mjehurom pomagao mi je jack herer u obliku dima, mnogi MSovci su puni hvale za z7, i za jackija, Moram priznatio da sam neki dan probao i http://www.seedsman.com/en/white-jack-feminised-seeds, odli an strain za ms. ali ako mislia raditi ulje nek bude bogato CBDom, Samo daj joj prvo da proba, jer neki msovci ne mogu podnijeti high koji im reagira s nekom od mnogobrojnih tableta koje piju.... pitaj ako ata trebaa, rado e iskusni pokusni kuni da ti odgovori...
5ARPOZNAVALAC

maj 2013.

#6
ja sam baa probao ulje od herrera... dosta je tripozno mislim da baa nije za lije enje...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se