VUTRA
ForumMarihuanaMedicinavisoka temperatura, antibiotici i vutra
LEGACY

visoka temperatura, antibiotici i vutra

20 odgovora2,737 pregleda

jul 2011.

#1
Podrav ljudi,novi sam na forumu..Ovako ; prije 3 dana dobio sa visoku temperaturu i upaljeno mi je grlo..svaki 6 sati rokam antibiotike po 500 mg i zanima me smijem li variti uz koriatenje antibiotika ?hvala.. :)
He-ManLEGENDA

jul 2011.

#2
NE.(to ka) p.s. Welcome
ParazydPOZNAVALAC

jul 2011.

#3
Vjerojatno nece biti reakcije izmedu vutre i antibiotika. Ali, dim i vrucina od pusenja mogu uzrokovati infekciju grla da traje duze ili da postane jos gore. Trebao bi biti oprezan s koristenjem vutre kad uzimas bilo koji lijek. THC blokira 15 tjelesnih receptora koje lijekovi koriste da djeluju na tijelo. To znaci da lijek nece raditi ono sto treba. I daj, molim te. Ubuduce postaj u odgovarajucem podforumu.

jul 2011.

#4
:signs046::signs046::signs046::signs046:

jul 2011.

#5
Hvala na dobrodoalicama. :DNa ovom forumu se osjeam kao kod kue..

maj 2012.

#6
Eh ovako. Prije par dana su mi se pojavile neke bijele tackice na krajnicima, ali krajnici me ne bole. Bio sam kod doktora i dao mi je 10 pencilina za 10 dana. E moje pitanje je da li ce mi se pogorasati problem ili ce se sporije izljeciti ako budem pusio vutru !?

maj 2012.

#7
Imas gnojnu anginu. Meni vutra pomaze, ozdravim za 2,3 dana. Inace bez frule po 2,3 tjedna. AL svako ima svoje...
hardbluesmanENTUZIJASTA

maj 2012.

#8
Moje je iskustvo da u osnovi ika ne ubrzava neato proces ozdravljenja,ali meni straano poma~e u uklanjanju simptoma visoke temperature(nema viae glavobolje,bolova u kostima itd),al pokuaaj bez duhana,ako imaa neku dobru vutru tak da ti duhan bezveze ne nadra~uje grlo!
mar1oPOZNAVALAC

maj 2012.

#9
Ja bih probao napraviti aj.Mix vutre i kadulje.Dodas ~licicu meda i iscijedia limuna pa da vidia antibiotika :dada
hardbluesmanENTUZIJASTA

maj 2012.

#10
neznam baa kakvog smisla ima radit aj od vutre,s obzirom na to da je temperatura topljenja thc-a bitno viaa od temperature vrenja vode,bar kolko ja znam! bolje travaricu drmnut ujutro i nave er :D

maj 2012.

#11
nije cilj otopit THC temperaturom, stavia malo maslaca ili mlijeka da se THC ve~e na masnoe i ostane u aju i onda ga fino popijea...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se