LEGACY
visoka temperatura, antibiotici i vutra
20 odgovora2,737 pregleda
9 REP18%
→ Istraživač
jul 2011.
jul 2011.#1
Podrav ljudi,novi sam na forumu..Ovako ; prije 3 dana dobio sa visoku temperaturu i upaljeno mi je grlo..svaki 6 sati rokam antibiotike po 500 mg i zanima me smijem li variti uz koriatenje antibiotika ?hvala.. :)
Parazyd
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
ParazydPOZNAVALAC
jul 2011.
jul 2011.#3
Vjerojatno nece biti reakcije izmedu vutre i antibiotika. Ali, dim i vrucina od pusenja mogu uzrokovati infekciju grla da traje duze ili da postane jos gore.
Trebao bi biti oprezan s koristenjem vutre kad uzimas bilo koji lijek. THC blokira 15 tjelesnih receptora koje lijekovi koriste da djeluju na tijelo.
To znaci da lijek nece raditi ono sto treba.
I daj, molim te. Ubuduce postaj u odgovarajucem podforumu.
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
9 REP18%
→ Istraživač
4 REP8%
→ Istraživač
maj 2012.
maj 2012.#6
Eh ovako.
Prije par dana su mi se pojavile neke bijele tackice na krajnicima, ali krajnici me ne bole.
Bio sam kod doktora i dao mi je 10 pencilina za 10 dana.
E moje pitanje je da li ce mi se pogorasati problem ili ce se sporije izljeciti ako budem pusio vutru !?
Napušena Vjeverica
AMBASADOR2.763 REP36%
→ Legenda
Napušena VjevericaAMBASADOR
maj 2012.
maj 2012.#7
Imas gnojnu anginu.
Meni vutra pomaze, ozdravim za 2,3 dana. Inace bez frule po 2,3 tjedna. AL svako ima svoje...
hardbluesman
ENTUZIJASTA300 REP25%
→ Poznavalac
hardbluesmanENTUZIJASTA
maj 2012.
maj 2012.#8
Moje je iskustvo da u osnovi ika ne ubrzava neato proces ozdravljenja,ali meni straano poma~e u uklanjanju simptoma visoke temperature(nema viae glavobolje,bolova u kostima itd),al pokuaaj bez duhana,ako imaa neku dobru vutru tak da ti duhan bezveze ne nadra~uje grlo!
mar1o
POZNAVALAC971 REP41%
→ Ambasador
mar1oPOZNAVALAC
maj 2012.
maj 2012.#9
Ja bih probao napraviti
aj.Mix vutre i kadulje.Dodas ~licicu meda i iscijedia limuna pa da vidia antibiotika :dada
hardbluesman
ENTUZIJASTA300 REP25%
→ Poznavalac
hardbluesmanENTUZIJASTA
maj 2012.
maj 2012.#10
neznam baa kakvog smisla ima radit
aj od vutre,s obzirom na to da je temperatura topljenja thc-a bitno viaa od temperature vrenja vode,bar kolko ja znam! bolje travaricu drmnut ujutro i nave
er :D
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
maj 2012.
maj 2012.#11
nije cilj otopit THC temperaturom, stavia malo maslaca ili mlijeka da se THC ve~e na masnoe i ostane u
aju i onda ga fino popijea...
jul 2011.
1 / 11
jul 2011.
maj 2012.