VUTRA
LEGACY

indigo

62 odgovora4,900 pregleda
kanehbosemAMBASADOR

jun 2007.

#1
ajme koja tema, kakva je ovo pedagogija?? http://www.ikm.hr/ikm/clOpsirnije.aspx?IDcl=24 osto sam bez teksta
InqAMBASADOR

jun 2007.

#2
Pronadjoh sebe u tom tekstu... Najgore je sto obrazovni sistem to shvata kao pretnju. U 2. razredu srednje su mi davali neke lekove tipa ridalin da poboljsam koncentraciju i da prestanem da se svadjam sa profesorima. Rezultat toga je da se ne secam 3-4 meseca zivota. Think for yourself, question authority.
kanehbosemAMBASADOR

jun 2007.

#3
ja se isto nalazim meu tim indigovcima..trebae mi par tjedana da provarim ovo...
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

jun 2007.

#4
Po mojoj subjektivnoj procjeni, ovo se u 85% stvari poklapa sa mojom osobnoau...:lock:
JaSamZaENTUZIJASTA

jun 2007.

#5
ato si mjenjao nick!? Indigo!? Mene taj opis blago podsjea na autisti nu djecu...
RedShAMBASADOR

jun 2007.

#6
ma nije to nikakav autizam...imam jednog kraj sebe! Cula sam za indigo djecu prije 4 godine i skuzila da mi se brat nalazi u toj kategoriji, definitivno 100%. Svi izlaze jedva na kraj sa njim namecuci mu stvari koje ne moze provariti- samo treba znati sa njima.
Kurblaj KanAMBASADOR

jun 2007.

#7
Nije mi se dalo cijeli lanak itat ali sam primjetio da imam i ja ti nekih karakteristika ali ne sve
Misticni YaracISTRAŽIVAČ

jun 2007.

#8
Sad smo svi indigo deca, woohoo ;)
Kurblaj KanAMBASADOR

jun 2007.

#9
Lako mogue jer kak sam primjetio veina tu na vutri ima zajdni ke neke karakteristike i na neki na in sli ani na in razmialjanja
kanehbosemAMBASADOR

jun 2007.

#10
inq pazi ovaj link http://taliausvemiru.blog.hr/arhiva-2004-12.html#131535 evo djelić Nadalje, njihove urođene sposobnosti teško nailaze na prihvaćanje okoline. Kad govorimo o djeci teško je donositi neke podjele i isticati neko dijete kao «posebno» i «drugačije», ali nužno je da indigo fenomen dobije punu pažnju. Morate biti svjesni da se zbog nerazumijevanja odgajatelja u Americi indigo djeca legalno drogiraju lijekovima za hiperaktivnu djecu,među kojima se nalaze i teški antipsihotici i sedativi, kojima ih se pokušaa pretvoriti u «normalnu djecu», a pri tom se koriste i metodama psihoterapije da bi se što više «otupile» njihove posebne sposobnosti koje neki od psihoterapeuta smatraju nenormalnostima i «psihičkim bolestima». Time se radi velika greška i nasilje nad tom djecom, jer ovdje ne pričamo o bolesti već o djeci kojoj treba pristupiti na drugačiji način. Svako dijete zaslužuje individualan pristup. Problem,dakle, nastaje kad imate slučaj da je dijete inteligentnije i duhovno zrelije od vlastitog odgajatelja. brijem da bi se ovaj dio svidio weedranu Znastvenici sa UCLA-e testirali su tisuće Indigo djece i došli do saznanja o promjeni DNA u takve djece. DNA čovjeka se sastoji od 4 nukleinske kiseline koje se kombiniraju u garniturama po tri (kiseline) tvoreći tako 64 različita uzorka koje nazivamo kodonima. DNA kod čovjeka u čitavom svijetu uvijek sadrži 20 takvih uključenih kodona, dok su ostali isključeni ili neaktivni, osim 3 kodona koje možemo nazvati kodonini, a za označavanje početka i završetka. Nešto slično kao i kod kompjutora. Znanost je uvijek pretpostavljala kako isključeni kodoni predstavljaju stare programe iz naše prošlosti i uglavnom ih se drži nečim nalik aplikacijskim kompjutorskim programima. Kod Indigo djece su uključena 24 kodona. Pretpostavlja se da 1% stanovništa danas ima takvu izmjenjenu DNA.
Misticni YaracISTRAŽIVAČ

jun 2007.

#11
Ovako, nemojte pogresno da me shvatite, ali prema ovome, ja mislim da bi 90% ljudi kojima iznesete ovakve cinjenice, rekli da su indigo deca. Jer, realno, ljudi vole da se osecaju posebno, zar ne? Nadam se da shvatate sta hocu da kazem...
kanehbosemAMBASADOR

jun 2007.

#12
to sam i ja pomislio ali ima nekoliko stvar zbog kojih se ne osjeam kao indigo, niti ovi 90%ato ti govoria, a to se ti e uglavnom paranormalnih sposobnosti a opet u nekim karakteristikama indigo svijeta se nalazim, ko da mi je netko pro itao horoskop, karikiram,...
Misticni YaracISTRAŽIVAČ

jun 2007.

#13
Da, skroz kapiram na sta mislis... Ali, svako ko se barem malo samo-realizovao se moze identifikovati u barem nekim crtama od gore navedenih. Sve u svemu, da bi bio "oznacen" kao indigo, ne moras da imas sve pomenute karakteristike. Barem ja tako mislim... I slazem se sa ovim sto je shaman shandor rekao, moguce da smo mi takva zajednica da imamo te neke zajednicke crte. ;) Ma samo sirite ljubav ljudi i sve ce biti ok! :D dobro, malo karikiram, al' 'ajde :P
SchlomoENTUZIJASTA

jun 2007.

#14
Do sad nisam cuo za indigo djecu,ali stvarno neznam sta bi mislio. Malo mi je neugodno rec da sam i ja sebe uvelike vidio u tom textu, pa cu se suzdraz od toga dok mi netko ne provjeri DNA :) Posto sam sklon logici, vjerovat cu da se jednostavno zelim osjecat posebno, al' ipak, toliko ljudi mi je reklo da sam "stara dusa" !!! Jos kao klincu netko mi je brojao ili gledao prosle zivote i sjecam se da je bio iznenadjen.... napomenuo mi je, da cu u ovom zivotu ispastat za grijehe koje sam pocinio u proslim :)) uglavnom, neznam bas sta da mislim na ovu temu, vidjet cu u kojem smjeru ce se odvijat rasprava. ps. jednako razumno mi zvuci ovo ato je aaman rekao, da vecina ovdje ima neke zajednicke karakteristike i poglede na svijet, koji su u usporedbi sa konzervativnim stajalistima puno naprednija, gledajuci evolucijski. eh sad je pitanje da li je to stajaliste posljedica odgoja ili samoshvacanja. pozdrav i svaka cast kanehbosem-u na zanimljivoj temi. vidi se da covjek net koristi za pamentne stvari!
BeyondLEGENDA

jun 2007.

#15
... pokuaavaju od njih napraviti """""normalnu djecu""""" raznim sredstvima koja im ko e i unazaduju svijest, umjesto da ih puste na miru i podr~e u razvoju. Nepostoji neato kao pojam "normalno dijete", svi smo mi posebni i jedino naae druatvo i kultura odreuje ato je normalno a ato ne. Da, to indigo dijete ima uroene predispozicije da se duhovno razvije, taj njihov dna ih vodi, njihova ljubi asta aura. Mi ostali smo roeni neutralni ili pak kao oni koji te~e materijalizmu (poato sam antimaterijalist, tko zna mo~da sam i ja indigo dijete jer sam se naaao u onim tekstovima, ali nema veze ako nisam, znam svoj duhovni cilj (kad govorim duhovni, uvijek mislim na svijest a ne na religijske stvari) i po etne puteve kojima ih namjeravam ostvariti, pa da i ja postignem kakvu-takvu ljubi astu auru). Mo~da se neato pokrenulo, mo~da je ljudski rod krenuo jednom nogom u sljedei nivo, mo~da se naaa kolektivna svijest budi i po inje raditi promjene, mo~da se po inje ostvarivati glavna ideja iz knjige Celestinska Proro anstva Jamesa Redfielda. Ali ni vi niste bezvrijedni, i vi ste itekako vrijedni ako ste sposobni razmialjati Vlastitim umom. I ako svoj ~ivotni cilj donesete "zdravog" uma koji nije ispunjen strahom i tla enjem drugih "bolesnih" umova, i ako ne ugro~avate ostale individualne svijesti onda je to uredu makar izabrali materijalisti ki ~ivot. Isto teko ako ete te~iti duhovnom razvoju bez raznih religijskih ili drugih predrasuda, vjerujem, moi ete to ostvariti isto pa mo~da ak i bolje nego indigo dijete. U isto vrijeme sve ato govorim mo~e biti ili jest za drugog bullshit jer smo svi svjetovi za sebe, mikro univerzumi koji funkcioniraju sami za sebe i za koje se nikad nemo~e znati dali e prihvatiti neko djelovanje drugog mikro univerzuma - ovjeka ili ne. Ali opet u isto vrijeme svi smo tu zajedno i nemo~emo "~ivjeti" a da ne utje emo jedno na drugog. Svi smo na ovoj planeti Zemlji, svi smo odgovorni jedni za druge i viae neu pisati jer sve ato piaem ide u paradoks. I kad se sve naae svijesti isprepletu (ljudske, ~ivotinjske, biljne, stani ne, mikro, makro...) nastane neato ovakvo ato upravo pro~ivljavate, ~ivot koji upravo ~ivite, percepcija koju upravo percipirate. Pun pararadoksa i konflikata ALI u isto vrijeme pun ljubavi i razumjevanja. ... sve viae mrzim pisati o ne em objektivno, jer sve viae shvaam da je to nemogue. Bilo bi mogu e da smo svi isti ili bar jako sli ni subjekti, ali nismo, mi smo sasvim razli iti subjekti makar se esto ini da nismo, i zato objektivnost pada u vodu. ... sve je stvar iz kojeg kuta promatramo, npr.: u porodici ma aka mu~jak ima sklonost da ubije svoje potomstvo koje je upravo dala ~enka zato da se mo~e opet pariti i da mu ~enka "daje". Iz naaeg ljudskog stajaliata i promatraliata rekli bismo kako je priroda okrutna, surova ili ata ja znam, loae uglavnom. A s druge strane mu~jak ma ke misli si isto to kako je ~ivot okrutan ali zato jer se nemo~e pariti viae kad je ~enka okotila ma ie. I ~ivot je isprepleten takvim stajaliatima. ... ili antiglobalisti se bore protiv isto nih jeftinih proizvoda u njihovim zapadnim "visoko razvijenim" zemljama ali ~ele si kupiti jeftine cipele, jeftinu odjeu. Za to treba i jeftina radna snaga. Ili npr. naaa civilizacija se brzo tehnoloaki razvila i to je donijelo mnoge kroni ne probleme za prirodu, mnoga kroni na zagaenja i kr enja prirode, ruaenja drvea, itd. Ali da se to nije desilo ja sada nebi imao ovaj kompjutor, ja sada nebi imao internet i 100% sam siguran da nebi doaao do znanja koje sada imam, do znanja koje su podarili ljudi iz zemalja diljem planete a koje je zahvaljujui internetu i ostalim medijima doalo do mene. (kanehbosem zna neke te informacije na koje mislim ;). Jer neka od tih znanja imaju neprocijenjivu vrijednost u mom ~ivotu, ona su zaslu~na za po etak i smjer razvoja moje duhovnosti, moje existencije. I da se ova evolucija nije dogodila nebi se ni meni ovo dogodilo i tko zna ato bi ja sad bio, ~ivo bi na razini srednjeg vijeka u kojem joa uvijek proganjaju "vjeatice". I tako malo pomalo shvatio sam da sve ato se upravo dogaa, sve ato upravo postoji mora biti tako i nikako druga ije... ... ili ne baa sve?... ... vjerojatno... ...gotovo sigurno... ... uvijek...
kanehbosemAMBASADOR

jun 2007.

#16
evo malo da pro ealjam po tom pojmu indigo. zapravo kopirau odli an odgovor sa foruma gdje sam naiaao na tu temu http://www.reiki-hara.hr/forum2/viewtopic.php?p=46922#46922 a vidia. i to je dosta sporno ako uzmemo u obzir da je aura viaeslojna. npr. emotvni sloj aure mijenja svoje boje doslovno iz minute u minutu ovisno naaem emotivnom stanju. a ve ina ljudi prvo po ne percipirati taj sloj, i onda doe do toga da netko ka~e "ja sam ljubi asta", a u biti to je trenutno stanje. a ako gledamo na na in da ipak postoji neka temeljna frekvencija na kojoj vibriramo (o frkvencijama mo~emo govoriti i kao o bojama) onda mo~emo rei da netko veinu vremena vibrira nekom bojom. ako uzmemo u obzir tu teoriju ondak kod indigo osoba prevladava indigo. no, moje osobno mialjenje je da indigo osobu ine neke druge karakteristike, a od tog bih se najmanje oslonila na boju aure kao presudan parametar.
SchlomoENTUZIJASTA

jun 2007.

#17
- Smoke emitting from marijuana. :)))) - Purple Haze :))) http://www.urbandictionary.com/define.php?term=indigo
kanehbosemAMBASADOR

jun 2007.

#18
dobar link hehe
kanehbosemAMBASADOR

jun 2007.

#19
evo za upoznavanje samog sebe http://www.indigo-svijet.hr/magazin/sadrzaj/04/indigo/duhovno-budenje.htm a tema matrixa je za upoznavanje situacije oko sebe:) enjoy
Kurblaj KanAMBASADOR

jun 2007.

#20
Palo mi sad na pamet. Jeste li primjetili da se na forumu dosta ljudi izjaanjavaju kao ateisti, a joa viae reko bi ak veina smatra katoli ku i openito kra ansku crkvu neznam sad kako bi se izrazio pa u rei loaom tj. ne ~ele biti dio nje
SchlomoENTUZIJASTA

jun 2007.

#21
Bome sam i ja primjetio i ku~im kak je teako odabrat rije i kad se piae o crkvi :) Valjda su Amerikanci s razlogom pisali da je marihuana vra~ja biljka sa korjenima u paklu, jer bi sigurno statisti ki ispalo da jako mali broj konzumenata marihuane je ujedno i vjernik. Mo~da su Raste upravu kad ka~u da marihuana "otvara o i" ljudima, pa konzumenti shvate da im nije potrebna institucija poput crkve ili pop da bi naali neki smisao u ~ivotu ili boga. Ja ka~em, Raste znaju ata priaju ;)
Sideshow BobISTRAŽIVAČ

jun 2007.

#22
Mozda je malo glupo sad isticat se kao "indigo dijete", posto su ovdje ocigledno svi takvi :) , ali takodje sam se pronasao u vecini teksta(tacnije, u svemu osim hiperaktivnosti). Ne znam, prvi put cujem da su takva djeca klasifikovana u nekakvu kategoriju, do sada sam o tome mislio kao o smjesi nadprosjecne inteligencije i liberalnih shvatanja zivota i autoriteta. Jos kao dijete isao sam kod mnogih psihologa, pedagoga, testirao se, i ko zna sto sve, zbog moje navodne visoke inteligencije i donekle atipicnog ponasanja(npr. interesovanje za teme daleko iznad nivoa jednog djeteta). Sjecam se da me tada, kao i dan danas, uzasavala pomisao na smrt, i praznilo koje mora da joj slijedi, da sam uvijek preispitivao autoritet i bio sklon konfliktima s autoritativnim osobama(od roditelja preko profesora, pa i do policije). Ne znam, kao sto kazem, po prvi put cujem za ovaj fenomen, tako da ce mi trebat malo vremena da svarim sve ovo i stvorim svoje misljenje o svemu. Sto se tice religije, smatram da ljudi koji razmisljaju za sebe, a ne po sablonu nametnutom nam od strane drustva, pronalazi nedostatak logike u teizmu(vjerovanju u Boga), i okrece se logicnijoj i prirodnijoj teoriji evolucije i ateizma. Ne znam da li je bilo ikakvih istrazivanja na ovu temu, ali siguran sam da bi one dokazale neku povezanost izmedju ateizma i visoke inteligencije(ne kazem da svi ateisti mogu bit clanovi MANSA-e, ali u prosjeku zasigurno postoji razlika).
dzibaENTUZIJASTA

jun 2007.

#23
Sve to sto vi navodite kao "indigo" je malo komercijalizovano poimanje indigo dece. Ta deca imaju telekineticke moci, kao i citanje misli, uglavnom sve sto nosi taj sledeci evolucioni korak, resavaju probleme i razne zadatke i to ne logicki vec tako sto se "povezu sa odgovorima"!! Ima ih svuda, navodno 46&2... Svi Koji slusaju tool znaju za to, a o tome je pricao Drunvalo Melchiezedek, kao i o indigo deci, Flower Of Life...
SchlomoENTUZIJASTA

jun 2007.

#24
...pa meni je jednom ~lica opala sa stola, a bio sam sam u prostoriji i znam ata mi cura misli :)))) no dosta aale :) Evolucija ide jakooooo sporo kaj ne ?!?! Pa mo~da smo mi budui roditelji indigo djece. Mi smo sad jako pametni a djeca e nam imat super powers :)) normalni tijek evolucije :) ______________________ hvala i laku no
Kurblaj KanAMBASADOR

jun 2007.

#25
Mo~da e naaa djeca svi biti ogromni Maari koji mogu lu it ajvar, paprikaa i ljutu papriku iz raznih mjesta na tijelu!!!!
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

jul 2007.

#26
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

jul 2007.

#27
Zanimljiva tema, drago mi je da smo malo zagrebali u nju. Pronalazim sebe u mnogim definicijama 'indigo djece' pogotovo u tim iskustiva iz skolskih dana. Frustrirale su me nepotrebne komplikacije, i to sto se toliko stvari moglo puno jednostavnije i lakse rjesiti... Znao sam imati rjesenja koja su temeljena na cistoj logici, i potpuno jednostavna, ali naravno, moje ideje su se ignorirale jer sam samo 'dijete'. Moje iskustvo mi je pomoglo da bolje shacam djecu, i da ih tretiram kao ljude sto i jesu. Oduvjek sam preferirao uske grupe bliskih prijatelja sa slicnim interesima nego 'narodna veselja' koja su mi bila vrlo odbojna. Kao djete pokazivao sam intentivno suosjecanje prema svim zivim bicima, sto je ljude zabrinjavalo, dok su susjedova djeca prackama ubijali ptice i macke uz osmjeh na licu... Nisam gazio mrave i pauke, nego sam ih pokupio u ruku i vadio iz sobe... Ok, cudno djete rekli bi... Jedostavno sam znao kad neko laze. To ne mogu ni danas objasniti, ali nanjusim laz iz aviona. Ne kazem nista, presutim, zasto nekome kvariti veselje. Jesam li indigo ili ne, ne znam, niti me zanima, da sam poseban znam, svi smo... LOL za ajvar edit: weedrane, jel mozda bili neka epizoda NRZa vezana uz istu temu... gotovo sam siguran...?
Jim MorrisonISTRAŽIVAČ

jul 2007.

#28
A jesu, mozda i nisu, mozda su hteli, a nisu mogli, mozda su morali... al sve u svemu ja nijesam hteo tako da nisam ni uradio, mislim ono sto oni nisu mogli, ustvari sto bi ja radio nesto za sta nisam odgovoran, mozda je njih neko primorao da urade nesto, mislim to sto su uradili... Ja slobodno mogu reci, da u nekom smislu razumem takve ljude, a i oni ramzioo mene, znate danas je moguce na svakakve nacine primorati nekog da nesto uradi, ova nova tehnologija nam pruza milion sposobnosti, mislim naterati nekog da uradi nesto sto dotad nebi uradio zato sto ste u takvim slucajevima na to primorani, nije ni hendrix kriv sto mu je pred kraj karijere opala sva kosa, ustvari mozda je on to hteo a mozda i nije... sve u svemu ova moderna tahnologija nam uopste nejde u prilog ,ustvari bas suprotno ona nas na neki nacin primorava da uradimo nesto sto dotad nebi....
RedShAMBASADOR

jul 2007.

#29
hehehe aamane..ccc ajvara ti ljutog:icon_lol: kako kaze brain..svi smo mi posebni...i eto kada pogledas netko je poseban kreten, netko je poseban dobar covijek ..a te varijacije nas cine divnim, kako koga :) samo cekam da izmisle neki ljek pa da ko u X-menu krenu sa nekim ljecenjem simptoma...jer ipak, zar ne zvuci malo opasno Indigo djeca...razne sposobnosti, inteligencija...ccc bolje sutite jer cete svi na lomacu :)) cekam taj dan kada ce izmislit tablete za tu NEW age djecu. sada se netko smije...i kaze ma da...ali eto ameri lijece djecu koja su natitrana...sto je super odlicno, djete od 5 god koje ne zna sta ce sam sa sobom, jurca i radi sranja, majka ne zna sta sa njim I HOP evo tebi djete malu tableticu. i odmah je sve gotovo. samo cekam....:ohno:
UserNameENTUZIJASTA

maj 2008.

#30
.. hihi Zanimljivo kako su se svi pronaali u pri i o indigo djeci.. a zapravo je 'indigo' neato malo druga ije od onoga ato mi neki mislimo da jesmo, dakle, 'osvjeateni malo ja e'. Razlog ato sam iskopala ovu temu je taj ato sam nedavno naiala na indigo dje aka koji me dosta zainteresirao. Slu aj dje aka koji posjeduje nesvakidaanje sposobnosti i znanje koje navodno crpi iz bivaeg ~ivota na Marsu i komunikacije s vanzemaljskom inteligencijom, zaintrigirao je rusku javnost i medije te postao fenomen o kojem se sve viae govori izvan granica Rusije. Boriska je roen 11. sije nja 1996. godine, a od najranijih dana dje ak se bitno razlikovao od ostale djece, ato je ubrzo nakon roenja prva zamijetila njegova majka koja je po zanimanju lije nica. Njoj nisu promakle mnoge neobi ne okolnosti vezane uz vlastito dijete. Prva se dogodila samo 15 dana nakon roenja kada su roditelji ustanovili kako je dje ak sam sposoban uspravno dr~ati glavu. etiri mjeseca nakon poroda po eo je razgovijetno izgovarati prve rije i, a poslije godinu dana itao je novinske naslove bez ikakvih poteakoa. S dvije godine nau io je osnove crtanja, a aest mjeseci kasnije savladao je osnove slikanja. U to vrijeme roditelji su ga upisali u lokalni vrti gdje su odgojitelji odmah uo ili izvanredne sposobnosti neobi nog dje aka poput velike memorije, razvijenih jezi nih vjeatina i vokabulara te dosjetljivosti koja je uvelike odudarala od prosje ne razvijenosti njegovih vranjaka. Iako su roditelji i odgojitelji svakodnevno radili s djetetom, njegovo znanje premaaivalo je granice spoznaje svih koji ga okru~uju. Roditelji su ve godinama svjedoci misteriozne komunikacije s onostranim koju dje ak uspostavlja sjedei u lotus polo~aju pri emu komunicira s nevidljivim. Zanimljiva su i redovita hodo aaa na obli~nje gorje Medvedetskaya Gryada koje Boriska posjeuje od etvrte godine kako bi se, prema vlastitim tvrdnjama, napunio energijom. Boriska je od druge godine preokupiran tehnologijom, svemirom i ~ivotom u njemu. Uvjeren je kako je prije mnogo godina ~ivio na Marsu i bio pripadnik davno izumrle civilizacije koja je poznata pod nazivom Lemurija. Pripadnici lemurijske civilizacije ~ivjeli su pod povrainom na Marsu te su esto odlazili na ekspedicije na Zemlju, a Boriska vjeruje kako je jednim ekspedicijskim brodom i sam davno upravljao. Odmalena je obi avao satima govoriti o proalom ~ivotu, lemurijskoj civilizaciji i njezinom kraju koji je uzrokovala nemogunost spiritualnog ujedinjenja lanova, opisujui pri tome nevjerojatne pojedinosti kao da se sve dogodilo prije samo nekoliko dana. Dje ak je uvjeren kako i danas na Marsu pod zemljom i dalje obitavaju ~iva bia iako je planet odavno izgubio atmosferu. Potaknuta dje akovim pri ama, majka je Boriski kupila dvije knjige pisca Ernesta Muldasheva, koje je djecak prou io do najsitnijih detalja. Rije je o naslovima U potrazi za gradom bogova i Od kud potje emo? u kojima se obrauje tematika Lemurije koja je nestala prije 70 tisua godina. Prou avajui biljeake o pradavnim civilizacijama, drevnim pagodama i piramidama, Boriska je izjavio kako drevno znanje ne le~i ispod Keopsove piramide u Egiptu ve ispod druge piramide koju arheolozi tek trebaju otkriti. Iako to predvianje zvu i fascinantno, dje ak je objavio i drugo koje je zaprepastilo i uplaailo mnoge. Boris smatra kako e se 2009. i 2013. godine dogoditi dvije velike katastrofe nakon naglog pomicanja zemljinih polova. Taj bi prirodni fenomen uspjeli pre~ivjeti samo rijetki. Dok dje akove izjave unose bojazan meu puk, detaljni opisi tehnoloakih dostignua izvanzemaljskih civilizacija intrigiraju znanstvenike i stru njake koji prou avaju NLO-e. Boriska do najsitnijih detalja opisuje konstrukcije svemirskih brodova i materijale koji se koriste za njihovu izradu. Na pitanje stru njaka zaato letjelice koje ljudi aalju na Mars nikada ne uspiju stii do njegove povraine, a da se ne sruae, odgovara kako Marsovci odaailju posebne signale koji uniatavaju sve ato se pribli~i njihovu planetu, a moglo bi sadr~avati tvari koje uzrokuju radijaciju. Unato roditeljskim strepnjama, mladog Marsovca okolina nije odbacila ve su ga mnogi bez osuivanja prihvatili. Jedini problem s kojim se Boriska susretao bilo je pohaanje nastave u javnoj akoli jer je u estalo prekidao nastavnike i tuma io im gradivo koje su oni neto no prenosili. Problem je rijeaen tako ato su roditelji unajmili privatnog u itelja i dje aka ispisali iz redovite nastave.
BeyondLEGENDA

maj 2008.

#31
sla~e se s ovim: http://forums.vutra.org/62570-post15.html
pecko88ENTUZIJASTA

maj 2008.

#32
Ne mislim da se pronalazim u mnogo od osobina kojima su opisali ovaj tip dece. Mada bi u njekih od njih zelio pronaci sebe, a i do negdje pronalazim sebe, a isto tako i ne pronalazim ali to i toliko nije mi vazno. Nego ovo sto se tice da znaju nasetiti laz...e ovde se nalazim i te kako, mogu nasetiti da me neko laze i to ne samo u moment kada me neko laze, nego nekoliko koraka ispred. Pred da je i on sam shvatio da me treba lagati o necemu ja vec znam da ce on da me laze i kako ce da me laze.(LOL) Slicno nesto kao u sahu kad dobri sahisti znaju kada i kako ce da matiraju svojeg protivnika, pred da on shvati da mu se uopste i sprema mat. Ali opet nije ne moguce me izlagati..lagali su me mnogo puta, a i jos neznam koliko puta u buducnisti bit cu uspesno "zatupljen" A u vezi religiji, ja mislim da sam se rodio ateist i da sam oduvek zelio sporiti sa religijskim predstavnicima. I isto tako volim ovaj svet novih medija, volim upijati informacije jer me ispunjavaju. Ali sve to na stranu ovo je ipak tema u koju mi dajemo svoja misljenja o "indigo" djeci, a ne da trazimo sebe u njihovoj "vrsti", ako moze tako da se izrazim o njima. Ja mislim da je u ovome maldom narastaju sve veci procenat "indigo" djece, jer djeca postaju sve pametnija, buntovnija i tako dalje... Sve su karakteristike "indigo" djece mnogo izrazeniji.. Ko zna, mozda je ovo samo jos jedna stupka u evoluciji covjeka. Samo jos treba malo sacekati pa da vidimo kakva ce biti nasa djeca, koje neke od nas i vec imaju i su mozda zabeljezili kako oni sve vise spadaju u datom opisu. Ali dosta pisanja... Pozdrav svima koji su dali misljenje o ovoj temi, jer je veoma interesantna..:ludaci_lol:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se