LEGACY
Vaš irealni kutak stvarnosti
40 odgovora3,357 pregleda
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jan 2008.
jan 2008.#1
Zanima me da li je neko ima iskustva da vidi duhove. Cudne stvari kako lete ili bica iz cudnih dimenzija. Na primjer mnogi pricaju o mothman prikazama. Bica koja najavljuju velike nesrece. Ima i film sa Richard Girom. Mothman Prophecies. izgledaju nesto slicno ovom:
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
jan 2008.
jan 2008.#2
jedanput 3D sjene koje su polako prolazile po sobi
i to sam se probudio usred noi sa jakom ~garavicom(kad sam ih vidio)
tako da mo~e bit
da sam imao false awaking ato obi
no imam poslje lucida...
i isto tako usred no sam se jedanput probudio iz sna(neznam zaato) i vidio neku vibrirajuu svijetleu kuglu koja bi nestajla ako sam je direktno gledao a kad bi indirektno bila bi vrlo jasna...zaboravio sam koje je boje bila(mislim plave)
samo problem je ato nisam siguran dali sam sanjo ili nisam
prolaps_rektuma
ENTUZIJASTA352 REP38%
→ Poznavalac
prolaps_rektumaENTUZIJASTA
jan 2008.
jan 2008.#3
to ato se ti
e kugle,izgleda mi kao da je to foto zajebancija...fotopsija ili fotofobija nakon buenja,dok se o
i priviknu na svijetlo...neato poput onog bljeskanja i svjetlucanja kad se zagledaa u nebo za vrijeme umora
osobno nisam vidio duha,ne vjerujem da uop
e postoje...to su ljudi izmislili kao i boga da neobjaanjivo pojasne...
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
b r a i n c h i pAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#4
Sorry, za offanje samo da pohvalim Mothman Prophecies, odlican film :D
Pacox
ENTUZIJASTA202 REP1%
→ Poznavalac
PacoxENTUZIJASTA
jan 2008.
jan 2008.#5
Ja takve stvari nisam video ali verujem u njih. Hehe, tako je zivot zanimljiviji. :icon_frown: Voleo bih da sam vampir...
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
jan 2008.
jan 2008.#6
probudio sam se s ugaaenim svjetilima i bila je no tako da to svjetlo na koje sam se morao privknut mislim da nije bilo dovoljno za takvu opti
ku varku...
al od mene ta kugla mo~e bit duh desnog **** mog pradjeda koje su mu amputirali u ratu zbog ozeblina,dok mi ta kugla ne ka~e ja sam desno mudo tvog pradjeda i trebam tvoju pomo da mu se vratim u zagrobnom ~ivotu kako bi bio cjelovit i preaao na iduu razinu itd... ja neu tuma
it ato je.
iako bi u neku ruku bilo zabrinjavajue da imam privilegiju u kasnim ve
ernjim satima sluaat dirljive pri
e testisa mojih predaka
to nam ~ivot
ini zanimljivijim kako nam dragi pacox ka~e :).
ato se ti
e duhova i svega ostalog
ja osobno ne vjerujem u nevjerovanje niti vjerovanje :)
jedno i drugo je jednako ograni
eno
im sadr~i glagol vjerovanje...
po meni je vjerovanje
isti kretenizam...uzimanje vjere preozbiljno a i sve ato se uzme preozbiljno mo~e nastat samo dvoje kretenodini faaisti
ki manipulacije ~eljni agresivci koji e bit kolovoe nekog krvoprolia(nemojte mislit da sam pacifist) ili emoti
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
jan 2008.
jan 2008.#7
nemogu vjerovat da je t-e-s-t-i-s prosta rije
mislim ata je negativno u njima osim ato smo zbog njih na planetu pretrpanom ograni
enih licemjernih imbecila(ra
unajui sad i mene)
koji se meusobno sprije
avaju da po
ine bilo ato produktivno
:cool44: aaaaaaaaa sad mi je sve jasno
ooo daaa ooo daaa admini :notnice: vidim simboliku u vaaoj cenzuri!!!
Weed Killah
POZNAVALAC800 REP22%
→ Ambasador
Weed KillahPOZNAVALAC
jan 2008.
jan 2008.#8
hm.. ja nisam bas bas vidio nikada tako nesto ali prozivljavam to na drugi nacin. Primjerice, ubodem novi komp i idem slagati komponente u kuciste. Jedan tren imam sarafciger u ruci, odlozim ga, i 30 sec kasnije ga zelim uzeti, ali njega nema!! i prekopam sve zivo i nezivo i nema ga i nema ga. Ali doslovce sve sam pregledao. Odem u garazu po drugi sarafciger i kad se vratim, vidim ovog kojeg nisam mogao naci NASRED stola. A nisam bio napusen ni nista. Normala skroz..
ili recimo, znam da sam nesto ostavio na jednom mjestu a kad se probudim, ista stvar je na istom mjestu ali pod drugim kutem ili cak na totalno drugom mjestu. A nitko mi ne ulazi u sobu ni ista takvo.. Katkad se osjecam stvarno jezivo..
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#9
moj stari je jednom dok se vozio cestom vidio ~ukastu kuglu svjetlosti na polju pored ceste
Stao je i gledao par sekundi u nju i kad je skrenuo pogled u retrovizor da vidi jel mu ide neki auto iza kugla je nestala
Nakon nekog vremena sam skonto da bi to najverojatnije bio fenomen zvan kuglasta munja
eo mal iz wikipedije o tome
http://en.wikipedia.org/wiki/Ball_lightning
ROX
POZNAVALAC884 REP32%
→ Ambasador
ROXPOZNAVALAC
jan 2008.
jan 2008.#10
Wec par godina nista. Ali prije sam imao par susreta s ovim, u jednom odmaralistu na Losinju:
http://en.wikipedia.org/wiki/Shadow_people
Skoro isti kao "hatman" sa slike. Imao sam 14-15 godina i odjebao sam to kao mind playing tricks...
Kasnije saznam da je u istoj zgradi:
1. jedna pedesetgodisna poznanica od mojih staraca vidjela duha u sobi kad je isla na wc usred noci, kao neki doktor sjedio i pusio na stolici. Ona isto nije vjerovala da je to stvarno, sve dok joj muz nije reko ujutro da nisu bili sami u sobi. On ga je "osjetio". Znam ove ljude, i znam da su prizemni i zato im vjerujem.
2. navodno (neprovjereno) je prije (al neznam kad) u toj zgradi bio pozar i neko je izgorio. Neznam ni tko, samo da je musko. Skroz neprovjerena informacija, al ipak.
Kad mi se ovo sve poklopilo oso sam malo po netu potrazit, i mos mislit kad citas od hrpe drugih ljudi postove da su vidli isto sto i ti, sve do najsitnijih detalja. Neznam dal mi se ikad koza vise najezila nego tad. Od tad stalno lurkam po forumu o paranormalnom, i "vjerujem" u duhove, ak cemo ih tako znati (makar ova sjena sto sam vidio ne spada pod tipicne "duhove", iliti energiju preostalu iz umrlih)
--
--
I da, paraliza u snu (sleep paralysis). Vjerujem da nisam jedini koji je to iskusio. Vise od godinu dana me prala dok nisam skuzio da ju mogu osjetit unaprijed i sprijeciti. "Prisutnost" koju sam osjetio dva puta tijekom SP-a = najintenzivniji strah koji sam iskusio, ikad.
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#11
@ROX Koje iskustvo covece...:facesjump:
-Ja inace ne verujem u takve stvari...Mozda zato sto dosad nisam video ni jednog duha ili nesto slicno njemu...Taj osecaj -da nisi sam u sobi ili da te neko prati-ne mora da znaci da je duh pored tebe...Mozak je komplikovan organ,zbunjuvanjem i umisljanjem covek se moze gadno istripovati...U vise slucajeva tu je paranoja da zameni "duhove"...
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
jan 2008.
jan 2008.#12
a da to je u
estala pojava to su samo updatovi matrice :D niata
udno :popworm:
a ina
e ja sam imao jednu astralnu projekciju...ne ra
unajui tripove na salviji :)
izaaao sam nekako iz tijela kroz lucidni san
ne sjeam se kako :( (augavno pamenje sve mi dobro uzme)
i vidio svoje tijelo sa stropa...i sad neznam zaato recimo nisam otiaao joa dalje
ja sam se sjetio knjige umijee sanjanja i to baa jedinih vrata koje nisam sku~io
i uaao sam u tijelo...i pokuaao "dvojnikom" upravljat fizi
ko tijelo
uspio sam nekakvim nadljudskim naporima se podignut(kao da sam dizao mrtvaca...tj svoje paralizirano tijelo...valjda sam bio u gr
u od napora pa sam bio u nekom zastraujuem deformiranom polo~aju i glavom koja je pala iza...valjda sam samo trub dizo :D)ali bol i napor su bili toliko veliki da sam samo opet trosnuo u krevet i zaspo...poslje sam se joa okretao u mrako oko neke osi kod pupka i tako :D...
udne se stvari dogaaju kad se bavia lucidnim sanjanjem
e da i kad sam sjedio bio sam hipnotiziran nekom mrljom na prozoru :D
(mo~da sam ve postao ovo)
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
jan 2008.
jan 2008.#13
Sla~em se...
Ljudi uope nije bitno da vi vjerujete ili nevjerujete u neato, ako postoji - to e postojati vjerujete li vi u to ili ne. Iznenadili bi ste se kad bi znali koliko ljudi je vidlo/do~ivjelo misti
ne stvari, ali fora je u tome da nitko ne ~eli pri
ati o tome jer zna da su ljudi op
enito govna i da e ih ismijavati zbog toga i govoriti im da su ludi, da su skrenuli s uma, makar nitko od njih nezna tko su oni sami, ato tu rade, zaato, itd... nitko od nas nezna ato je svijet, ato je stvarno, jer niata od toga nema odgovor, jer je jedino stvarno vaa do~ivljaj, vaae iskusvo...
... prostor, vrijeme... sve je to percepcija i interpretacija vaaeg uma... pojam stvarno/realno je fikcija...
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#14
Bome nisi jedini. Potpisujem ovo u vezi straha!:mrtva_banana:
Pacox
ENTUZIJASTA202 REP1%
→ Poznavalac
PacoxENTUZIJASTA
jan 2008.
jan 2008.#15
:hehe: :hehe: Hehe genijalno...
Nego, prekjuce mi se desilo nesto strava. Nije bilo nikakvo "vidjenje" ili slicno, samo nesto sto se nije odavno desilo. Dakle, padao je sneg i ja sam odlucio da odem da se setam po takvom vremenu (obozavam vremenske (ne)prilike ). Nisam isao nigde posebno, ali u jednom trenutku sam odlucio da prodjem pored kuce izvesne osobe jer je odavno nisam video, i u trenutku kad sam zasao za cosak gde stanuje, video sam kako izlazi iz kuce i ide ka meni. Ok strava slucajnost. Posle sam se jos setao ali sam odlucio da hocu da idem u jedan kafic pa sam pozvao druga i na moje klasicno pitanje "Sta radis?" on je rekao "Evo, za 5 minuta idem u taj kafic sa odredjenim osobama". I tako smo otisli u taj kafic. Slucajnost? I don't think so...
Kad bolje razmislim, te cudne "slucajnosti" mi se nesto cesto desavaju :abducted:
EDIT
Hm... Sa ovim se bas i ne slazem. Ja imam teoriju da sve u sta se veruje ima neku moc. Npr: Kada bih sa 100% sigurnoscu znao da bog ne postoji, ja i dalje ne bih pisao na krst i slicne stvari, jer mnogo ljudi veruju u simbol krsta, pa samim tim i krstu daju odredjenu (pozitivnu) moc. Unistavanje/ skrnavljenje tog simbola bi mogla da izazove negativne posledice na moj duh/karmu/auru itd...
I zasto deca veruju i vide vile, a "odrasli" ne? Da li je zbog toga sto je to samo detinjasta mastarija, ili zato sto su prestali da daju svoj "doprinos" tim bicima? Nemam pojma...
I zbog toga ja verujem. Verujem u nadi da cu jednog dana mozda i videti...
prolaps_rektuma
ENTUZIJASTA352 REP38%
→ Poznavalac
prolaps_rektumaENTUZIJASTA
jan 2008.
jan 2008.#16
malo off...al stvarno mi nije jasno...kao sloboda borimo se za neato ato se smatra drogom da postane 1.dekriminalizirano,2.legalizirano i sloboda odabira,a gdje je sloboda govora,nije mi jasno zaato ta cenzura...jedan od najglupljih uskra
ivanja balkanske kreativnosti...
ata nekom smeta ako ja kreaem boga i isssa...
toliko o slobodi na forumu:snooze:
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jan 2008.
jan 2008.#17
hmm opet da se klatimo po temi sloboda govora...ne moze svako da prica sto mu padne na pamet jer onda moze da uvrijedi nekoga a taj neko onda da uvrijedi nazad njega i tako do beskonacnosti...i onda umjesto da naucimo nesto jedno od drugog mi se samo vrijedjamo...na primjer ja sada ako zelim da nesto kazem veoma lose protiv hrvata pretpostavljam da bi se neko javio da kaze da sam rasist itd itd znaci ne mogu ljudi pricat sta hoce jer ovo nije pijaca nego forum o jednoj prelijepoj biljci.
Pacox
ENTUZIJASTA202 REP1%
→ Poznavalac
PacoxENTUZIJASTA
jan 2008.
jan 2008.#18
Tacno tako! Sloboda govora je samo jos jedno licemerje i paradox koje nam nudi demokratija...
prolaps_rektuma
ENTUZIJASTA352 REP38%
→ Poznavalac
prolaps_rektumaENTUZIJASTA
jan 2008.
jan 2008.#19
a o
e onda bit i cenzirirane rijei tipa srbin,hrvat,crnac...ne mislim na to ve na psovke...
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#20
mialjenja sam, ili vjerujem da, svejedno, psotoje druge dimenzije a sa njima i bia o koima
ujemo iz raznih pri
a, mitologia. za neke vjerujem da su prenesena zna
enja a za neke mislim da nisu prenesena zna
enja.
evo masonska definicija slobode iz naslova protokoli sionskih mudraca
Rije
"sloboda", koja se mo~e tuma
iti raznoliko, mi tuma
imo i odreujemo ovako:
sloboda je pravo da se mo~e
initi ono ato dozvoljava zakon. Ovakvo tuma
enje ove rije
i poslu~ie nam u ono vrijeme time ato e se sva sloboda obresti u naaim rukama, jer e zakoni ruaiti ili stvarati samo ono ato mi budemo ~eljeli po gore izlo~enom programu.
0 REP0%
→ Istraživač
jan 2008.
1 / 21
jan 2008.
jan 2008.