VUTRA
LEGACY

moja prica

42 odgovora4,592 pregleda
P.P.POZNAVALAC

dec 2006.

#1
Sadila sam na balkonu doma 2 godine, nazalost nije bilo za pusenje, al roditeljima nije bas smetalo, samo su me zezali itd& Pocetkom 7.mj ovog ljeta, su kupili test, pa nisam pusila mjesec dana i bilo je negativno kad su me testirali pocetkom 8.mj& Nakon testa pocela sam pusit&pusilo se svaka 2 dana i to dosta, tj. previse, ali bila mi je super ekipa (dva prijatelja i ja)&svaku vecer smo uzivali zezali se itd&sve je bilo super&tako je pocela skola a mi smo nastavili tako i sve je bilo ok do 30.10.06, dok nisam bila dezurna u skoli, pa sam zapalila 7-8 komada sa ekipom i dosla doma& doma su vidili da nisam ok (naravno uletila sam u kucu i bila sam ko zombi)& htjeli su me odnit u bolnicu na testiranje na sve droge da vide sta sam uzela, pa sam priznala da sam zapalila 2-3komada&bilo je gadno 2-3dana& posli se nije spominjala vutra i nakon 2-3 tjedna mi je mama rekla da mogu van, ali da ne pravim gluposti&. Ali se meni nije vise dalo lagat i izlazit i pusit dalje, skrivat se itd&pa nisam izlazila&.sve je bilo sjebano, stalno sam bila tuzna, nije mi se nista dalo&.skola-kuca, skola-kuca&. dosta dosadan zivot& U meduvremenu mi je jedan od prijatelja postao decko, tako da je on svaki dan dolazio do mene doma i gledao mene onako ukomiranu i bezvoljnu& Svi zivi su me nagovarali da izadem-mama, decko, prijatelji koji su izlazili samnom i oni koji nemaju veze samnom&ali bas svi& Danas je 9.12-subota&. 8 sati je.. i nisam vanka&. I nemam volje za nista&. Danas je mama vidila da sam sjebana pa je pocela neke price&sta mi je bla bla bla&. Tako da sam plakala 1 sat&. I rekla sam joj da samo hocu da smijem zapalit ponekad 1-2 trube& naravno-rekla mi je da ako je samo to razlog zbog cega sam ovakva da sam luda, a i da to sigurno nece bit 1-2 trube& uff&. Mama misli da mi se ne izlazi jer mi je dobro-ono kao svaki dan je decko kod mene doma i sve mi je ok&tako da sam mu danas rekla da cemo se sad vidat samo 2 puta tjedno&pa ce me mozda pustit da zapalim&. I sad se mislim, ako ovo sve nije zbog vutre, onda me stvarno treba ubit, ali i ako je zbog vutre, opet je to glupo&. :cry: To je to& to je moja prica&.... Komentari????? ...zanima me sta mislite... :roll:
BeyondLEGENDA

dec 2006.

#2
Tvoje emocionalno stanje je normalno za 17 godišnjakinju, nije poželjno, naravno, naravno da nisi luda, samo si emocionalno unstable kao svaki drugi èovjek u tim godinama. Nemoj se vezati za ništa pogotovo ne za marihuanu. Nesmiješ dopustiti da marihuana utjeèe na tebe dali æeš biti sretna u životu ili ne. Sve što trebaš si ti sama, nemoj slušati nikoga tko ti govori što moraš raditi. Zapitaj se zašto sam sjebana, vidjet æeš da ne postoji ni jedan razlog na svijetu zbog kojeg bi morala biti sjebana, ako je razlog marihuana, zapitaj se koji kurac je marihuana prema mom životu. I don't need this shit ako mi èini život sjebanim. Pogledaj oko sebe, zašto si tužna?
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

dec 2006.

#3
Ti si se draga djevojèice negativno vezala na travu, a svake negativne navezanosti na bilo što, treba se riješiti. Ako ti trava treba da bi se osjeæala dobro i da ti ne bude dosadno, onda se zapitaj što ti zapravo nedostaje u tvojem duhovnom životu!
GreenManAMBASADOR

dec 2006.

#4
Mladost-ludost.Proci ce te :wink:
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

dec 2006.

#5
Zapamti jednu stvar... Ono što èovjek jest, mnogo više pridonosi njegovoj sreæi negoli ono što èovjek ima. Svi su izvanjski oblici zadovoljstva prolazni, nestalni i nadasve ovisni o sluèaju...Sreæa je u tebi! :wink:
unknowerAMBASADOR

dec 2006.

#6
P.P pa.... sta da ti kazem.... luda si ako ti je vutra cilj zivota... vutra ne treba biti cilj zivota, niti jeste... to ide usputno a tvoj zivot tece svakodnevno... a ti imas toliko godina koliko je taman za ludosti...
sinsemila_smajlPOZNAVALAC

dec 2006.

#7
fino su ti svi odgovorili, doista jesu... i da, dosta toga dolazi s godinama... naravno da nitko drugi ne može uæi u Tvoju glavu i dušu, no svi smo na svoj naèin prošli 'isto' i kad pišemo ovo što pišemo onda je to sa potpunim razumijevanjem Tvoga trenutnog Osjeæanja... 'misao se uvek može podeliti, bol nikada' ............ sad provaj misec-dva i izaæ ali vidaut vutra :roll: i ne mislit na trubu (znan, lako je reæ, ali ako baš ne možeš zamislit svoje postojanje bez vutre, onda se zapitaj zašto je to baš tako i je li to baš tako...), probaj upoznat Sebe, samu i u interakciji s drugima na malo drugaèiji naèin, naèine... a kad prvi put poslije Osobnoga èišæenja budeš zapalila, provaj zapalit na taj naèin da potencira Tvoje osjeæaje i da te 'tjera' svrhovito, a ne na naèin 'dobrog i zabavnog provoda' još jednom dobro proèitaj što su ovi gore iznad mene napisali i to je to :D usput, mislin da su ti parents sasma OK :wink: LUV :D
P.P.POZNAVALAC

dec 2006.

#8
....a ono hvala... mogu ja bez vutre, nije da mi je kriza ili neznam ni ja sta... dobro mi je dosla pauza, jer sad kad zapalim bit ce mi sasvim ok i nakon 1 ili 2 trube.... ali jebiga... moram ovako dok mi ne dopuste da zapalim nekad....inace cu opet ... za nekoliko mjeseci kad zapalim, morat lagat i glumit a to mi se vise neda....ovo je kao neki strajk... neznam zasto to sve el eto... a i hocu da znaju sve o vutri, zato jer nemaju pojma!!!!!
dombaPOZNAVALAC

dec 2006.

#9
vidi. Istu prièu sam imao i ja. Pitaj neznalicu on zna dobro :lol: sadio,pušio,sadio,pušio,pušio,sadio itd itd Jednog dana došo kuæi i starci skontali i sve slièno. Sada su me 3 mjeseca testirali nisam zapalio ni 3 mjeseca posebno ali sam išao van i sve. prije 2 dana došo u školu i zapalio skunk... i znaš šta.. nije isto kao i prije. Kurim i sada ali ne ko prije,prije je bilo svaki dan ujutro,popdne naveèer,sada je 1 ili 2 puta u 1 mjesec ako ne i u 2. ono što ti hocu reci je da izaðeš van i zezeaš se i da te baš briga.Nije sva zabava u kurenju, vidi...idi van,imaj deèka,imaj dobru bezu i uživaj. Kad tad æeš zapaliti opet i sve æe biti ok.
delboyLEGENDA

dec 2006.

#10
evo bas citam ovaj post i prisjecam se da je i meni u tim godinama bilo slicno.ako si vec dosla do toga da ti starci znaju za zizu ,onda probaj s njima malo pricati ,ponasaj se normalno...mislim nemoj plakat i bit depresivna to sve ukazuje na to da si u njihovim ocima kao 'ovisnica' o necemu. istina da je 17-ta godina burna ako uzmes u obzir da te sora samo pubertet ,a gdje kad uzmes u obzir da pusis mnogo trave i onda kad stanes bude ti drasticna promjena. ja osobno vise nisam takav kad prestanem pusiti...i mogu prestati na 2-3 tjedna ,ma ako treba i vise.... probaj si naci neku drugu zanimaciju dok nepusis, probaj si naci neki hobi.idi s tim deckom van,cugajte malo za promjenu,al ne previse da nebi bila scena sa starcimma opet... ma sve je to ok.ako su ti starci bas veliki protivnici droge, daj skini negdje s neta...ma ima ovdje na forumu neki tekst di pise da trava i nije tako losa. ja vjerujem da moji znaju da sam pusio ,ali sad misle da nepusim... ja dok sam bio doma tako ,isto iz istog razloga, zajebavao sam se,pretvarao kako mi nista nefali i sve je ok...i starci kad su me vidili da sam i dalje normalan kao i prije nisu mi vise branili van... moras shvatiti da oni na to sve gledaju sa nekog drugog gledista ,e pa probaj onda i ti tako gledati i vidit ces bit ce sve dobro ...nisi ti luda ,to je samo takav period u tvom zivotu koji moras proci... drzi se, i sretno!
P.P.POZNAVALAC

dec 2006.

#11
hvala svima!!!! ...zanimalo me sta cete vi rec.... za sad nemam bas volje za izlazenje, ali jednom cu pocet opet...valjda.. hmm... :?
TrTveTISTRAŽIVAČ

dec 2006.

#12
Dali si ziher da ti fali trava, a ne sve ostalo ato dolazi uz nju - sam ritual i ekipa, to je bar meni najjebeniji dio...ok, nije, al je superiaka.
P.P.POZNAVALAC

dec 2006.

#13
ma bome da mi ste to fali... ono mjesto di smo cilo lito pusili, mrvljenje, zajebancija sa ova dva prijatelja, motanje... sve to.... a i pusenje...svi rituali, pravila, zajebancije.... ufff... nije sad da mi fali dim, iako bi mi dobro doso....

dec 2006.

#14
zasto tvrde da je losa zasto lazu da te vuce ocito da nisu nikad zapalili pa ne kuze uffff :cry:

dec 2006.

#15
weeeeeee D hhehhehhehhe :D :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hehehehehhe evo nova prica: sinoc ja prije spavanja se sjetila da bi mogla danas izac i zapalit... i tako sam bila sretna, da sam jedva zaspala,... heh.. ujutro idem u skolu i pjevam pjesmu od grupe PASI- pjesma- prekrasan dan....pjesnma inace ide: ....danas ceno slaviti od bambusa omamljeni jer je danas bas prekrasan dan... a ja pjevala: danas cemo slaviti, od vutrice nadimljeni jer je danas bas prekrasan dan.... bila sam u skoli, ono pomalo sjebana ko i uvijek, ali mislila sam izac... ekipi sam rekla da necu... posli skole doso m.m.(zero logic) kod mene, i ja isla do sobe obukla se, tj. presvukla, hehehhe :D i dosla do m.m. i rekla mu jeli spreman idemo do njega??? on :shock: ...ono wow.... i isli prema njegovom apartmanu i skupili treceg prijatelja.... dosli ode...ja se tresla od 5 popodne od srece...nervoze... smotali tri-cetri....popusili.. evo sad pusim valjda 6., VALJDA... heheheh... i to sam nekih 3 metra od ova dva prijatelja jer wirless ne hvata signal...heheheh i ono...sad mi je predobro.... hehehe-..... pa sam pomislila, ono da vam se javim....pa pozzz ...vozdra hheheheh... ahhh prelijepo.... :D :D :lol: 8) :banana_shpaga: :banana_shpaga: :banana_shpaga: :banana_skok: :bravo_biggreen: :srtze: :cmok: :lolim_te: :behe_hehe: :rasta: :joint2: :joint2: :joint2: :joint2: :joint2: :joint2: :joint2: :joint2: :joint2: :joint2: :hippy: :gold_maryjane: :cool_smoking: :bong: :maryjane: :leaf_blunt: :dready_banana: :sha: :kartman_hasa: :ok: :talas: :talas: :tjaos: hehehe predobro mi je sad... aj pozz, hehe super :D :lol: 8) :wink: :wink: :idea: heheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh E DA, JA SAM P.P. -kod m.m. sam...hehe :D pozzzz :D :lol:

dec 2006.

#16
Nisi luda. Nastavi sa normalnim ~ivotom. Izlazi normalno, a normalno i zapali poneki joint ;)
P.P.POZNAVALAC

dec 2006.

#17
... eto izasla sam nakon mjesec ipo dana, i bilo mi je predobro.... sto se vidi po mojem zadnjem postu(zero logic) bili kod njega u apartmanu, nas 5-stara ekipa....zapalili... i sad se lakse dise.... i sretna sam i puna energije i volje za bilo sta radit....ehhhh... :) :D :) weeeee pozzzz ....i hvala svima....
kanehbosemAMBASADOR

dec 2006.

#18
baš mi drago da se more malo smirilo kod tebe. ne bi htio da te gasim al,kad budeš skontala da se nastala frka može iskulirati na raznorazne naèine (domba je sve reko) i da je dosta tog zbog kemikalija iznutra a manje due-to-the-facts- of the èimbenika izvana budete prosto ti neugodno he he he he ;)
WeedeemerISTRAŽIVAČ

jan 2007.

#19
recimo da sam ja u istom, ali dubljem sranju realan svijet je toliko gorak.... ...hocu halucinirat... samo jedan dan... hocu sanjat na javi. hocu da sve bude savrseno, samo jedan dan
PSG fanENTUZIJASTA

jan 2007.

#20
kao da sam ja ovo pisao samo pre mozda mesec dana :P Jako je zajebano kada jedan tinejdzer od 18 godina pusi toliko trave koliko sam ja pusio, ali sad sve ide na bolje, nisam pusio vec dve nedelje i uopste mi ne fali mnogo :D ljudi sve je u glavi, samokontrola...

jan 2007.

#21
Ja sam pao na testu. Dali mi ga pred kraj polugodišta. Otada sam zapalio samo 2 trube za novu i planiram se nagraðivat svake subote- ni veæe, ni manje. Kod staraca mi više nema problema, valjda su skužili da manje izlazim. A kad bi izašao došla bi opet stara ekipa, rola se odma i nebi mogao reæi ne, priznajem vuklo me. Sad se bolje osjeæam bolje spavam, imam više volje nego kad sam svaki dan bio prepušen. Inaèe školujem se u splitu pa stalno putujem- svaki vikend, moji su èak i sumnjali da dilam :( . Zamislite da mladi puše èak i kada im je na umu da æe trebati doæi pred roditelje taman kad ih zatupi... i onda šta æeš, skuži te. Ali ja sam u ðaèkom domu pa bi se napušio u školi, vani, u domu... bez brige da æe me starci skužit... te se sutra osjeæao kao zadnje govno... :x Zato odluèujem da je dosta sa tim preseravanjem :!:
JaSamZaENTUZIJASTA

jan 2007.

#22
zadr~i to raspolo~enje

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se