VUTRA
LEGACY

Vidio sam NLO

602 odgovora37,915 pregleda
bozgaLEGENDA

jul 2013.

#1
U ponedjeljak sam bio s prijateljima kod jednog jezera. Imali smo specifi nu situaciju. Nitko od nas nije ni pio ni puaio, razgovarali smo i plutali na mentalnim valovima. Pri alo se o svemu, veinom o sakrivenom znanju i sli no. Tijekom te ve eri svi smo sjedili u krugu i bila je super vibra. Mjesec je bio pun i na nebu nije bilo ni obla ka. Promatrali smo nebo i vidjeli svaata na nebu. Male to ke svjetlosti koje se velikom brzinom kreu po nebu. No onda smo zaklju ili da su to mo~da sateliti. Ve er je bila super, postalo ak dosta hladno za ovo vrijeme godine. U jednom trenutku sam pogledao to no ispred sebe i u daljini vidio svjetlost koja je bila svjetlija od bilo koje zvijezde. Nekoliko puta sjajnija od bilo koje zvijezde, barem pet puta sjajnija od Marsa, to no ispred mene u daljini na nebu. Kad sam pogledao to svjetlo na nebu, u roku od sekunde je samo nestalo. Nije se pomaknulo, nego samo zabljesnulo i nestalo. Znam da nije bio komet jer je bilo na jednom mjestu i bio je najsjajniji objekt na ve ernjem nebu. Po prvi put sam vidio NLO. Ne znam ato je to bilo, ali kad sam prijateljima rekao pogledajte tamo ve je to najsjajnije svjetlo na nebu nestalo. Nema teoretske aanse da je bio avion. Nije bio komet. Nije bio satelit. Jednostavno svjetlo koje se odjednom to no ispred mene pojavilo i nestalo u rekordnom roku. Znam da je neato bilo, ne znam ato, ali znam da to joa nikad nisam do~ivio i uvjeren sam 100% da je bio NLO. Jeste vi ikad vidjeli NLO, ako da, opiaite Sad sam uvjeren da nismo sami i da su oni oko nas, ali tehnoloako napredniji milijune svjetlostnih godina. peace boz :sun2:

jul 2013.

#2
ma meu nama su definitivno :)
TropicoLEGENDA

jul 2013.

#3
Ja u zadnja 2 do 3 tjedna ne da sam vidija jedan nego bezbroj leteih neidentificiranih objekata...i ne kakim, istinu govorim...kad se grunete pe urkama, najmanje ce vas iznenaditi NLO :)

jul 2013.

#4
moram ti rei da to i nisu jaki argumenti a ko je vidio taj i vjeruje,nego ima li ato konkretno stipu marsijance,sta se radi poz!!!!

jul 2013.

#5
Nemojte brkati satelite kojih je previae. Imam sliku svjetle e kugle koja je pratila dva aviona i video(noni) svjetlo koje se smanjuje i poja ava ali sam dobio info od jednog astrologa da je to dio apijunskog satelita koji leti gore u orbiti. Na jednoj stranici ima info ata sve prolazi gore i u koliko sati. Takoer meunarodna svemirska agencija(ISS) se jasno vidi kad prolazi nebom. Kasnije bacim sliku sad sam kratak. Bozga svakako si vidio NLO jer nisi identificirao objekt:) Puno tih NLO-a su ljudske stvari, gomila je toga. Avioni blinkaju a sateliti i ostale stvari u orbitu neprekidano svjetle. EDIT Nije satelit nego dio odba ene rakete a ovo za apijunske mi je neato drugo pri ao.
bozgaLEGENDA

jul 2013.

#6
Ovo je bilo brutalno, svjetlilo na nebu najja e i nestalo. Ne znam baa da ljudi mogu tak neat napraviti. :) Mislim mo~da je mogue ali nije izgledalo kao neato zemaljsko. Ali da, po prvi put sam stvarno vidio NLO :)
BladeZMAJ

jul 2013.

#7
Ja sam vidio devu usred Hrvatske....

jul 2013.

#8
jel sa jednom ili dve grbe
BladeZMAJ

jul 2013.

#9
Lol s jednom grbom deva stajala usred polja... :-)

jul 2013.

#10
To ti je od sunca Jack nemoj stajati na suncu i ja sam danas vidio 100 eura na tresnji...moras se maknuti u hlad rast ce one i ako si ti u hladu haha Imam i ja jedno iskustvo sa kojekakvim brzotrzajucim svjetlima ali ste neozbiljni na tu temu;)

jul 2013.

#11
imam ja dva iskustva ali posto nemam pojma sta je bilo ni ne razgovaram na tu temu... a sto se tice deve, ja sam jedared naleteo na slona u gradu... tek kasnije cuo da je pobegao iz obliznjeg cirkusa... al nije mi bilo svejedno kad sam ga ugledao u sumraku, bas sam bio flipnuo
thc bossAMBASADOR

jul 2013.

#12
to nije onda NLO ako je samo zabljesnulo, neidentificirani letei objekt podrazumjeva da se kree odreeno vrijeme... ato se ti e nekog oblika ~ivota u svemiru male su aanse da u isto vrijeme ~ive dvije vrste i da se susretnu, jer svemir je star milijardama godina i sad da se nau dvije vrste u periodu od par milijuna godina koliko pretpostavimo bi moglo recimo iznositi "trajanje" ovje anstva ili neke druge vrste u udaljenoj galaksiji (prije nego budu istrebljeni).. i joa k tome u tako malo periodu preklapanja da su na nivou razvoja da mogu putovati kroz svemir.. jednostavno jako malo vjerojatno.

jul 2013.

#13
http://youtu.be/7uW7RMCDUiY
TropicoLEGENDA

jul 2013.

#14
" ovjek" je davnih dana doaa na planet zemlju kojeg su d otad nastanjivale zivotinje i biljke...dolaskom na planet zemlju ti ljudi pre par miljona godina su postali pohlepni i samodestruktivni i izazvali su neko globalno sra**e...aa ica ljudi koaj je ostala ~iva deformirala se zra enjima od kojekakvih oruzja nalik danas nuklearnoj bombi tak oda je krapinski pra ovjek i njemu sli ni u biti potomak ljudi koji su se eto unistili....s obzirom da nisu imali doslovno nista po eli su paliti vatru i sve sta je s tim islo...pa smo od njih potekli mi...koj ismo opet samodestruktivni i pohlepni...i opet e se sve ovo ponoviti ako pretpostavim oda je ova tvrdnaj to na, s tim da nema niti jedan dokaz a nit itemelj...slobodna volja :D...u Nlo-ima se nalaze ljudi poput Obame, Klintona i sl...putuje na partije vikendom na susjedni mars gdje se dobro provode, a kad ih mi vidimo zna i sma oto da su popili koju aau viae i promaaili pistu za nekih par tisuca kilometara ;)
DomarPOZNAVALAC

jul 2013.

#15
The truth is out there... Ovo je malo teaka tema za mene jer sam skepti ar te smatram da za 30 posto NLO vienja ima boljih objaanjenja a ostalih 70 su namjeataljke. O i su takve da vide ono ato mozak ~eli, ono ato si vidio mogue da je plazma. Rjetko se deaava da se u prirodi manifestira izbacivanja plazme umjesto gromova i ta pojava izgleda sli no onome ato si vidio. Brze kugle jarke svjetlosti kak presjecaju nebo manevrima od 50G koji su nemogui naaom tehnologijom i dosta ljudi ovo pomjeaaju sa vanzebaljcima...

jul 2013.

#16
Pri promjeni polozaja gps satelita moze doci do vidljive refleksije sunceve svjetlosti o satelitove solarne ploce, koje su slicne ogledalima. Recimo da je to vjerovatnija mogucnost, od one da si vidio vanzemaljski svemirski brod, sto ne treba iskljuciti kao mogucnost, ali je vjerovatnoca mnogo manja ili da kazemo mnoooooooooooogo manja.
semenke05ENTUZIJASTA

jul 2013.

#17
A sta kad vidite svetlecu tackicu koja se pomeri unapred pa se vrati nazad pa malo kruzi i nestane?? msm da to ne moze satelit :))

jul 2013.

#18
Ovo sam slikao nedavno, "to kica" malo lijevo od gornjeg aviona je "pratila" avione, mo~da samo skenirala:) `teta ata neki zoom nisam imao. Prvo sam mislio da da je odsjaj na lei ali jok. Mo~e biti neki ljudski apijunski letei objekt, to mislim jer je prije 2-3 dana "to kica" iala za jednim avionom ali je nestala jer su se valjda pomakla ogledala hehe. Opet kao da je druk ije od ove vatrene "kugle". A mogu biti i mali zeleni, tko e ga znati. Uglavnom, nemamo mi blage veze :sand_play:

jul 2013.

#19
Egoizam je glavni krivac zasto se postavlja pitanje dali smo ili nismo ..sami. Kolike su sanse de jesmo?!...vjerovatno minimalne.Sebicno bi zvucala ideja kako smo samo mi tu postavljeni da radimo generalna sr..nja. Ipak je mozda bolja ona shema...sto manje znas manje si nesretan.....bolje spavas;) Nadam se samo, da su bar malo inteligentniji od nas;)
bozgaLEGENDA

jul 2013.

#20
Razmialjati o tome kao - sami smo u svemiru je krajnje glupo. Nismo sami, svemir vrvi ~ivotom. Samo je problem ato su udaljenosti razli ith zvijezda i galaksija enormne pa putovanje u druge svijetove nije baa lako mogue. No mo~da za par tisua godina ako se sami ne uniatimo, mo~da se razvije neka tehnologija ili otkriju se neke skroz brutalne stvari s kojima e to biti mogue. Kad vidia ovakav fenomen druk ije se razmialja. Mo~da je mogue putovati brzinom svjetlosti! Problem je u egu kako ka~e opa cupa. Ljudi koji idu u rat i ubijaju za interese nekih bogatih elita su prijetnja ovje anstvu. I pohlepni kapitalisti koji siau potencijale drugih ljudi koji moraju za njih raditi je isto zeznuta situacija jer ljudi idu tamo gdje rade za interes novca. Najgore je ato dolazi do toga da se ljude porobljava novcem. Da se taj novac koji bogatun ii uvaju i okreu da se investira u razna istra~ivanja i u druatveno zna ajne projekte svijet bi bio druga ije mjesto. Ono ato treba je reformirati sustav da radi za interese svih, a ne samo raznih elita. Kad se dogodi ta promjena, ovje anstvo bi moglo prosperirati. Samo je problem taj ato moni ljudi atite svoju mo i ~ele biti moniji. Borbe za moi se odvijaju uvijek stalno i dok se to u kolektivnoj svijesti ne promijeni tapkat emo na mjestu.

jul 2013.

#21
Sumnjam da bi onda dozvolili tebi da ih vidis :)

jul 2013.

#22
morao si da ukljucis hladan tus, a ;)

jul 2013.

#23
Ja bas mislim da oni nesumljaju u nasu glupost kao sto mi sumljamo u njihovo postojanje...pa sve i da mi sleti na balkon ,sta vrijedi ionako nitko nece vjerovati osim ako ga nisam opio i stavio u frizider dok nedodu ljudi u crnom haha Vjerovatno znaju da imamo taj feler...pa se igraju a mi nemamo pojma

jul 2013.

#24
Vidim da mnogi imaju problema u shvatanju pojedinih pojava u prirodi, a koji su posledica slabih ocjena iz fizike :) Moje misljenje je da u svemiru postoji zivot i inteligentniji i manje inteligentniji od nama poznatog, ali ne mogu tvrditi, niti cu prihvatiti tudje tvrdnje, da je nesto sto je neko uslikao predmet neke civilizacije koja ne pripada ovozemaljskoj, samo na osnovu fotografije. Pojava koju je Avantura zabiljezio moze se objasniti na mnogo nacina, a tacan uzrok te pojave nije lako utvrditi zbog nepristupacnosti informacijama, kao sto su; planovi letenja "avaksa", putanje svih satelita u niskoj srednjoj i visokoj orbiti itd., pa cemo pokusati utvrditi onaj najvjerovatniji koristeci saznanja iz nauke. Svako tijelo emituje dio energije koju prima ili kojoj bude izlozen, pa tako i ovi gasni tragovi sto ih ostavljaju avioni, a koji reflektuju suncevu svjetlost te nam se cini kao da svijetle. Na zumiranoj slici se vidi da je intenzitet svjetla intenzivniji na svjetlecoj tacki u odnosu na tragove aviona, pa mozemo donijeti zakljucak da se radi o objektu vece gustine od avionskih tragova, a meni je vjerovatnoca da je u pitanju satelit i refleksija suncevih zraka o njegove solarne ploce 99.5 posto, u preostalih 0.5 posto svrstao bih NLO-e nepoznatog porijekla u sta ulaze i oni koji poticu sa nase planete. Oscilatorno kretanje neke svijetle tacke, npr., cik-cak, mozemo objasniti kao posledicu titranja svjetlosti koja prolazi kroz razlicite slojeve zemljine atmosfere sa razlicitim temperaturama i pritiskom, kao sto to mozemo vidjeti na primjeru voznje po vrelom auto putu i iluziji da se ispred nas po putu nalazi voda, umjesto cinjenice da je to posledica povecane temperature i gustine zraka iznad samog puta. Vozilo koje nam sa neke udaljenosti dolazi u susret treperice kao sto treperi i vazduh kroz koji ga posmatramo, pa ce po zakonu fizike treperiti i svjetlost sa njegovih farova. Dakle, ako vidimo neku sjajnu tacku na nebu kako se "krece" cik-cak to nije potvrda da je u pitanju NLO koji se krece kako ga mi vidimo, vec je vjerovatnije da se reflektovana svjetlost ili izvor svjetlosti krecu kroz nestabilnu atmosferu sa razlicitom temperaturom i gustinom, odnosno pritiskom, a pri tome stvaraju iluziju u posmatracevom oku.

jul 2013.

#25
Evo ti 5 iz fizike :D
TropicoLEGENDA

jul 2013.

#26
Imaa pravo. Nije mogu e jer ego caruje. Riaimo se misli i rjeaili smo se ega. Ju~noameri ka plemena i njihovi aamani za koje mnogi ka~u "primitivni" tisuama i tisuama godina posjeuju druge svjetove i sli no a da uope nemaju napredne tehnologije i letjelice, a "materijom" su prisutni na planeti Zemlji :icon_lol: ...zapitajmo se zaato? ego :)

jul 2013.

#27
Hahahaha i radi nepravilnog disanja.. :icon_lol ajde lipo vise..zasto postiramo..? Ego :) :P A sta je tice vanzemaljaca.. ili smo sami ili nismo.. obje mogucnosti su jednako zastrasujuce..

jul 2013.

#28
Manje je zastrasujuca mogucnost da nismo nego da jesmo sami...to je mozda manje zanimljivo ali je vise zastrasujuce...ali onda bi to bio bezveze protracen,neiskoristen prostor a to mi ipak nema smisla:)

jul 2013.

#29
Hvala profesore :) Intergalakticka putovanja su, za sada, neprimjenljiva jer ne postoji dovoljno razvijena tehnika koja bi to omogucila, ali citanje informacija koje nam stizu iz drugih galaksija je itekako moguce, samo ako naucimo alfabet kojim su napisana :) Sve sto se desava u dubokom svemiru dostupno nam je za analizu, samo je pitanje vremena kada cemo otkriti nacin na koji cemo biti u mogucnosti da ta desavanja analiziramo. Uostalom, postoji univerzalni kljuc po kojem je moguce sve objasniti, al bas sve :D
SoStonedENTUZIJASTA

jul 2013.

#30
Mozda si vidio supernovu. Malo edukacije za one koji nisu znali: -Kada pogledamo u nebo,vidimo proslost,vidimo svjetlost koje putuje do nas milijun godina i mnogo tih sjajnih zvijezda vise uopste ne postoje.NPR.kada bi se nase sunce sada ugasilo,mi bi to tek saznali za nekih 8 minuta. I na kraju jedna mala ispravka na tvoju izjavu:"tehnoloako napredniji milijune svjetlostnih godina". Svjetlosna godina je mjera za daljinu,a ne vrijeme ;) . Peace
roowerPOZNAVALAC

jul 2013.

#31
Bok Pa daj bogati ,,,reci nes o tom kljucu,,ne gine ti nobelova,,odma ;-)

jul 2013.

#32
pa i kad bude mogue putovanje jednog dana(mo~da je ve i mogue).. proi e stotine godina dok ne puste bilo kakve informacije prema nama robovima :)

jul 2013.

#33
Za koj' ce mi nobelova?
roowerPOZNAVALAC

jul 2013.

#34
pa ako ti Nobelova nista ne znaci onda bar Milion $

jul 2013.

#35
Sreca se nikada nije kupovala novcem, za razliku od strasti koja je stvar licnog ukusa, a o ukusima se ne raspravlja :) Da se vratimo na temu. Dosta ocevidaca NLO-a tvrdi da su se kretali cik-cak malo okruzili pa potom nestajali. Jeste li se ikada zapitali, zasto bi se svemirski brodovi kretali cik-cak?

jul 2013.

#36
a zasto ne, mozda je to za njih normalno kao sto je nama normalno pravolinijsko kretanje... zasto bi ono sto je karakteristicno za nas moralo da bude i njihova karakteristika... nego, realno gledajuci ove rasprave ne vode nicemu, mislim, cemu pricati o slicnostima i razlikama "nas" i "njih", kad o njima ne raspolazemo nikakvim informacijama, samo spekulacijama. toliko od mene na ovu temu

jul 2013.

#37
pa i muhe lete cik cak...zaato zato ato to mogu :) a mogu dati i po gasu ako treba....isto kao i vanzemaljci :spliff: zaato piramide nisu okrugle ?

jul 2013.

#38
zasto svako zasto strazi zato, mozda je odgovor bas zato... sta htedoh reci, nebulazan
TropicoLEGENDA

jul 2013.

#39
Jesmo li na pragu otkria? Muha = NLO? Ajde papa, vaj dej flaj cika caka ? :D
bozgaLEGENDA

jul 2013.

#40
Ima ih i ako su napredniji recimo par milijuna godina i totalno druga ije briju nego mi, mogue je da putuju kam god po~ele i rade svaata neato. Uostalom, Tesla je pokupio signale iz svemira. Ka~e nije mu bila namjera , ali je to otkrio. edit: zapravo razmialjam malo boljei otkrio sam da je samo do centra naae galaksije udaljenost oko 30 000 svjetlosnih godina. A tek do drugih galaksija...... uf, mnogo. tako da ako i mogu putovati brzinom svjetlosti, kak bi uope pre~ivjeli takav put? to bi trebale generacije putovati ili neka bia koja su besmrtna ili atajaznam...... znanstvena fantastika to sve postaje :P
SoStonedENTUZIJASTA

jul 2013.

#41
Da bi ti imao sta pitati. :) Evo Edo objasnio sve :) https://www.youtube.com/watch?v=dBsFj_FiCf0

jul 2013.

#42
Mozda mi samo vidimo da lete cik-cak, a da oni lete malko drugacije :) Ako bi posmatrali ulazak NLO-a u kosmicku crvotocinu sa karakteristikama atmosferske "pijavice" i pod uslovom da se NLO krece spiralnom putanjom po vanjskom granicnom pojasu crvotocine, vjerovatno bi to u nasem oku odavalo utisak da se krecu cik-cak putanjom, zbog nemogucnosti naseg oka da na toj udaljenosti konstatuje i trecu dimenziju - dubinu. U tom slucaju vidjeli bismo kretanje gore, lijevo i desno, ali da se objekat primice ili odmice u odnosu na nas ne bismo mogli opaziti.
TropicoLEGENDA

jul 2013.

#43
Al ako je objekt ispred nas kao ato zna biti muha onda kristalno jasno vidimo kretnje gore, ljevo i desno, kao i odmicanje i primicanje? :D ....
Vutroslav123ISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#44
kod fizicara stoji teorija o warp pogonu gdje se prevari teorija relativnosti i objekt se moze kretati vecom brzinom od brzine svjetlosti....te se radi na tome da se dokaze u praksi ali na jako maloj skali. a kamoli onda ako govoris o nekoj drugoj rasi koja se razvijala recimo 10 milijona godina duze od nase negdje u pm na nekom planetu kojeg ne mozemo ni vidjet teleskopom jer svjetlost treba da stigne do zemlje recimo 10 milijardi godina(znaci da je 10 miljardi svj godina daleko) a zemlja je stara kako kazu 4,5 milijarde..i kad u obzir uzmes sva ta sranja + teorije o vise univerzuma,o paralelnim univerzumima i razno razne pizd. vjeruj mi da postoji bezbrojna mogucnost da se neki motherfuckeri upute do nas i briju ko zna kaj u svojoj glavi.......a mozda smo mi u postojanju In the middle of the fucking nowhere pa se ne odvijaju bas neke radnje u recimo nasem universumu premalo znamo tako da su nase pretpostavke beskrajne

avg 2013.

#45
Naravno. Upravo zbog te mogucnosti posmatranja muhinog leta dok se primice i odmice od posmatracevog oka, radi se na kopiranju tehnologije koje posjeduju muhe, u kombinaciji sa vec savladanom tehnikom pravolinijskog leta obada kojem slamka viri iz dupeta. Heheheh, sad se podsjetih na eksperiment sa obadom Jeste li znali da, kada zivom obadu gurnete suvu slamku u zicugu i pustite ga, on poput strijele odleti u smjeru u kojem je prvobitno bio okrenut bez mogucnosti skretanja, odnosno upravljanja? Sto se tice varanja teorije relativnosti, pa nije rijec o nepobitnoj cinjenici koju treba izvarati. Kao svaka teorija i ona ceka neku noviju i logicniju teoriju, a u novije vrijeme sve vise preovladava jedna takva, koja je takodje samo teorija. Teorija relativnosti predvidja da je brzina svjetlosti konacna brzina koja se u prirodi moze postici, a to je mnogo pogresno. Brzina svjetlosti je najveca predvidjena brzina koja se dobila prilikom eksperimentisanja i uz malo dodavanja teorijskih mogucnosti, ali je daleko od najvece brzine koja vlada u svemiru. Ono sto mi ne mozemo vidjeti niti izmjeriti modernim instrumentima mnogo je brze od cestice koja u nasem oku stvara vidljivu sliku. Ne moze brze! Jurimo 30.

dec 2013.

#46
http://matrixworldhr.wordpress.com/2013/12/04/meksicka-vlada-predstavila-javnosti-prastare-artefakte-koji-potvrduju-postojanje-izvanzemaljaca/ pa se ti misli....
džafaISTRAŽIVAČ

dec 2013.

#47
ja sam ga video jos 95 godine. Imam i 4 svedoka. Danas kad se vidimo pri amo o tome. Najsreniji sam bio kad sam po eo da pri am sutra drugarici u akoli, a ona se nadovezala jer je videla isto. To ato smo mi videli nije ljudska tehnologija. Ja sam siguran da postoje. `teta ato tad nismo imali ni mobilni a kamoli foto aparat na mobilnom :|
BOTANIKISTRAŽIVAČ

dec 2013.

#48
To sto mi vidimo kao NLO je nesto sto um interpretira kao NLO. Ista stvar je sa obicnim avionom na nebu, kako mi uopce mozemo znati sta je avion dok nam ga netko ne opise u zivotu? Ima ona prica o indijancima i Kolumbu, kad je Kolumbo stigao na obalu indijanci su pitali "Kako ste dosli?" a oni su im pokazali na brodove i rekli "Pa brodovima" ali indijanci uopce nisu vidjeli brodove na koje su im oni ukazivali. Mozda su oni vidjeli nesto izmjesano ajmo rec naprimjer "brodomor" al nije to bitno vec oni su imali drugaciji percepciju o putovanju i opcenito. Ako su indijanci uzimali percepciju kao medij putovanja onda kamoli da napredni "vanzemaljac", "alien", "anorgansko bice" treba "leteci brod" da bi se kretao. No definitivno nesto jest "tamo" i postoji. Ljudi koji imaju susrete sa "NLO" cesto mastaju otome kako je moguce da dodje dan kad ce se oni fizicki sresti kao u filmovima, face to face i rukovati se, opipati brod i slicno. To je nemoguce jedino covjek moze umisliti da se to desava a to znaci da se potpuno predao svojim fantazijama i opisu svijeta kao svijetu objekata. Takvo sto se moze dogoditi jedino ako covjek sanja ili dozivljava drugu dimenziju. Puno puno blizi susret se drugom svijescu se dogadja putem biljaka, jel upravo su one "svemirske postaje" u kojima "vanzemaljci" tj anorganska svijest prebiva. Dakle ako zapalite joint upravo ste dozivjeli intergalakticko iskustvo jel dozivljavate drugaciju svijest od sebe, svijest koju je moguce pozvati i nastaviti susret sa njom u svijetu snova, svijest koja je nazavisna i inteligentna, i tu svijest najvjerojatnije necemo nikad shvatiti sto je ona to tocno niti cemo ju moc objasnit vec samo iskusati i koristiti eventualno. Zastrasujuce je da covjek misli da je sam i tako se ponasa dok nije sam. Um i ego su dobro odradili posao za sve nas i hendikepirali nas do te mjere da i kad nas posjeti vanzemaljac mi necemo to ni primjetiti vec cemo izgledati kao najveca budala u svemiru. Meni se osobno cini da je sudjeno i onima koji traze teleskopom posto se usudju da traze drugu svijest i nakraju ce i naci. Upravo su oni na koje ljudi gledaju sa nadom da ce promjeniti svijet i otkriti nesto fantasticno pa makar i ponovo otkrili nesto sto se davno znalo a to je da vanzemaljci postoje. Ti ljudi se u ovom tonalu vremena nazivaju znanstvenici. Pitanje koje bih ja postavio je sto je sa Kolumbom i njegovim vremenom? Kako je on proveo ostatak svog zivota nakon svog putovanja u nepoznate vode. Jeli proveo zivot misleci da je otkrio nesto dok zapravo nije otkrio nista? Ili su i za njega nestali brodovi i postao je poput indijanaca koji je nastavio svoje putovanje dublje negoli je ijedan poznati istrazivac tada mogao zamisliti. ps Nikola Tesla je bio carobnjak, da nije njega nebi bilo indoor growanja haha

dec 2013.

#49
Ajd pogledaj 18-ti post ove teme i slike koje sam stavio. Avion je identificiran ali kugla koja je iala uz avione nije bar je ja nisam.

jul 2014.

#50
Ovo su slike od prije 2,3 godine,neznam točno. Djeluje mi kao nešto na raketni pogon.A ako je raketni onda se i čuje...pogotovo ovako 'po gasu'. Zašto mi je to zanimljivo ? Ja nisam čuo ništa ni slično bilo kakvom zvuku,osim poneke ptice koja se javila preko u šumi. Iskreno,nisam ništa ni primjetio na nebu,dok nisam pogledao ovu sliku.No hajd', nešto sam uhvatio u kadar,nemo'š dokazat' šta. U jednu ruku,ovo i nije nešto spektakularno :D :spliff: No,prije nekih 40-tak minuta sam vidio nešto što me je totalno zbunilo.Toliko sam to gledao da nisam ni pomislio na fotoaparat.Ionako kad moram nešto uslikati,posudim od bratićeve žene.Pa ga nisam ni imao,hehe Pada mi priča u vodu jer nemam vizuelni dokaz :D Ali ja ću je pokušati ispričati. Morao sam ići nešto obaviti do grada,iduć tamo vidio sam nadolazeću kišu.Tamni obaci ,tamna fronta se valja,tiska sve ispred sebe.Ma reko' neće to doći do mene,nikad ne dođe sa te strane...odvuče voda oblake. Došavši kući,kažem sam sebi ... e sada Venlo malo odmori,zamotaj si superhasha jednog malog,ovaj tutankhamon dopodnevni fino odradio.I tako fino ja zarolam malu pljugicu pa ću ja to fino zapaliti kad žena viknu;Venlo dušo,hajde spremi cvijeće ispod krova... ide nevrijeme. Jedna posuda crveno cvijeće druga saksija bijelo,pa onda roza....i tako ja to spremam,odjednom se nađem ispred kruške. Pa zašto ne,pojedem fino krušku,fine su sočne pa taman zapalim ovaj joint.E to....tako ću i napraviti :D AHr4ZsTaiZo Zagrizem ja tu sočnu krušku, :banana_rasta:,slapovi soka poteču u moj trbu',mmmmmmmmmmmmmmm,veličanstveno,zatvori mi oči i podiže pogled u nebo. Auuuuuh,jesu dobre kruškeeeeeee....pomislim.Nošen tom mišlju otvorim oči.Vidim crne oblake,tamno sive i tamno plave,bijele između,počima vjetar dobrano da puše... :abducted: Ali šta je onoooooooo,glavom mi proleti pitanje.Šta ono leti ispod oblaka ???? U nastavku priče,reći ću vam da sam poprilično ćorav na daleko ali uz malo pritiskanja kapcima oči (djeluje kao da škiljim ali ne,hehe ...zumiram tako) mogu bar nešto vidjeti. Ali šta je onoooooooo ???? Sa moje lijeve strane u smjeru jug-sjever leti nešto bijelo_Okruglo je,nije oblika kugle nego više kao neki tanki disk.Potpuno je bijelo sa doljnje strane.Leti na visini od nekih 150-200 m,ispod tamnih oblaka.(odoka ošecovano) Leti otprilike 3 puta brže nego kada gledamo avion na nebu. Ma,rekoh sam sebi,ne vidiš ćoro ćoravi ....to je neka najlonska kesa.Digao ju vjetar visoko pa ju nosi. Za par sekundi sam si rekao,pa nema teorije da je kesa.Pa previsoko je da bi to bila najlonska kesa.Pa kolika bi trebala velika biti, da je ja sa zemlje vidim toliku veliku. Vratimo se mi na objekat leteći neidentificirani.Nije kesa definitivno. Promatram ja to što leti,fokusiram oči,koliko vidim...poprilično je okruglo.(još mi u glavi odzvanja,kesa je,kesa je,...) no,to brale leti hebeno pravocrtno.Ne mijenja smjer a bogami ne mijenja ni brzinu ??? Leti prema sjeveru.Poviš moje glave 4 upitnika lebde,odeeeeee objekat,odeeeeeeee.... Čekaj malo,pa nema nikakvog zvuka.Ništa se ne čuje !!!!! Pa ja to gledam i sam sebi ne vjerujem :( Ne pada mi na pamet da pozovem my women da ona baci pogled na taj objekt.Ona na daleko dobro vidi ali na kratko baš i ne. Totalno zalijepio na taj okrugli predmet,u ruci mi ogrizotak od kruške u džepu joint i upaljač....vidim nešto što mi je zaledilo krv u žilama. :abducted: Objekat je malo usporio i radi neki polukrug blagi prema smjeru sjevero-istok.Tj,skreće u desno za nekih 15° do 20-jst° maksimalno te nastavlja dalje u tome smjeru ,pravocrtno i ode. Kao probuđen,odjednom,udahnem duboko,koji khurac palac je ovo bilo,a sunce ti žarko...Venlo,ajde što si zakucao,de unesi još tih par posuda...evo počima kiša.Probudi me ženin glas. Toliko pod nekim dojmom,nekim straho poštovanjem,nevjericom,tugom,srećom uputim se nazad po cvijeće. Šta da radim sada.Dal' da šutim,jer ako ispričam ovo nekome...proglasit će me luđakom,Eno ga napušio se ne marivuane pa vidi leteće tanjure.Dobro da ni vidio leteću rajliku.To će selo odmah kazat.Bolje da šutim za vijeke vijekova :( Poče da pada kiša odjednom dobrano,krupne kapi kao palac,cvijeće je unešeno,utrčali smo ispod terase,reko;ljubavi,ja cu sada zapaliti jedan mali joint. He,pali kad moraš.Koji je to danas,a? No po licu joj vidim da mi ne zamjera. Reko'; ljubavi,ja sam maloprije vidio leteći tanjur !? Samo me pogledala :D

jul 2014.

#51
Nadam se da ce ti pomoci u identifikaciji :)
H2O888LEGENDA

dec 2014.

#52
ili smo sami u svemiru ili nismo,obe teorije su zastrasujuce...ali koje bi to tracenje vremena bilo da smo sami u svemiru...po meni svemir nebi ima smisla da smo sami u njemu upravo zato slo je golem,a ljutski um tu velicinu nemoze svatit..barem zasad..sto se tice nloa vec videno par puta,najuvjerljivije mi je bilo zadnje videnje,eto od njemu necu...al siguran sam u jedno,nitko nas ne posjecuje s losim namjerama.

dec 2014.

#53
istina, da imaju loae namjere ve bismo to znali. mo~da samo dolaze da nas gledaju i ude se kao ato mi idemo s djecom u Zoo vrt...
H2O888LEGENDA

apr 2015.

#54
svakim vienjem neobicnih stvari na nebu ljudi misle na male zelene i druge vanzemaljske zivote..nemora to uvijek bit tako,evo bozga je naveo u svom prvom postu(super vibra,bez ikakvih supstanci i pricalo se o skrivenom znanju)jel vam palo na pamet da ste vi potakli da ta pojava svjetlo stoli vec izade na vidjelo bas vi svojim mislima?normalno vec vidim di se mnogi smiju sa strane sto pisem al ako su nas odmalena ucili pizdarije na vama je koliko cete to vremena drzat za istinu,jer cim se pocme izahodit iz ove kako bi je ja nazva nametnute realnosti druge stvari se otkrivaju koje nisu bile vidljive a tu su,nazalost ljudi danas sve manje i manje izahode iz okrvira realnosti zapitaje se zasto?i kakva nam je ova trenutna realnost?ko nas uci pretezno glupostima odmalena?eh da je mozak moc pustit da luta kako on zeli bez presinga sumnjam da bi se itko izgubi:)
zelenko420ENTUZIJASTA

apr 2015.

#55
aHhahh nikad neu zaboravit ja i frend proale godine po ljetu negdje 8 mj,ja bio kod njega i zujimo mi na dvoriatu ja mu dofuro popcorn da probamo,tek je krenuo,al nismo puaili 2mj pa nam je i to bilo neato,i zapalimo mi to,zezamo se a sunce pi i i odjednom vidim ja to ku na nebu koja se kree,i ja zabrijo nlo 100%,idui dan nlo u novinama 24 sata 500kn nagrada,a ja isto imo sliku na mobu aghahha
H2O888LEGENDA

maj 2015.

#56
evo moje vienje koje se zbilo ne bas davno,bila je noc,opustena atmosvera bez ikakvih supstanci...uglavnom pruzen na kevetu nakon napornog radnog dana,upalim jedan dokumentarac..pocme filmic na njemu zemlja pogled iz svemira na nju i puf,misli odludaju nekim drugim tokom,i tako ja zamislih nasu zemlju kao kaplju vode u prostranstvu svemirskom,svjesnu kaplju vode!i to je taj trenutak na nebu vani mi dvije crvene sfere odvrate paznju skocim do prozora i bloka sam,ujedno sam osjeca nelagodu dok mozak vari sto bi to moglo bit,kretale su se sporo vodoravnom linijom jedna za drugom dok se nisu izgubile iza brda...trajalo je dvadesetak sekundi.e sad dali moje misli imaju veze s pojavom ili puka slucajnost tko to zna...uglavnom moje su rijeci siromasne da ja sad opisem to,posto sam dosta trazi po netu evo naletih na jednu sliku,kad bi usporediva sebe na prozoru i velicinu tih sfera bilo bi najslicnije ovom..

maj 2015.

#57
Mo~da je to samo projekcija naaeg uma. O ekujemo tak neat pa i vidimo to. Primjetio sam da veina vidi crvenu svijetlost. Prije par godina sam bio sa ekipom nave e na pla~i, ono suze svetog lovre mi je neizbje~no svake godine. I to ve e smo isto ugledali crvenu to ku na nebu koja je stojala, pa po ne svijetliti intezivnije, pa ide gore dolje, pa ljevo desno. I mi reko ajmo snimati to, imali smo digitalnu kameru i neki bjesni sonyjev foti i snimali smo mi tu to ku dobrih 20 minuta kako vrluda nebom, pa stane i poja ava se i odjednom je samo nestala. Nakon snimanja iali pregledati snimke i na snimkama se niata nevidi osim neba i zvijezda, nikakva crvena to ka, a dok smo snimali na displayima je lijepo pokazivalo tu crvenu to ku, joa smo je i zumirali i govorili kak e dobra snimka biti. Kakva to vrsta svijetlosti mora biti da je kamera nemo~e zabilje~iti, i dan danas mi to ~eaa misterija.
PustinjakENTUZIJASTA

maj 2015.

#58
o ovim ili sli nom pojavama imaa na rubu znanosti emisiju 'svjetlosna bia' tj. orbovi. Vidio sam jednom ljubi asto-plavi.
H2O888LEGENDA

maj 2015.

#59
istina je oko nas i u nama,moje misljenje;)

maj 2015.

#60
Ama, ja stalno gledan, u nadi da u neato ugledat, pa niata. A voli bi neato vidit za se uvjerit na svoje o i da ima tamo neato. Mora bit, nismo sami garant iako i dalje mislin da jedan vanzemaljac koji dr~i do sebe nema ata tra~it na ovu planetu. Bleja u ja i dalje u nebo nadaju i se da e se neato pojavit. Kad bude i ako bude javin odma. :):respect:
StastopojoAMBASADOR

maj 2015.

#61
Vanzemaljska NoJoke ;). Ja licno nisam nikada vidio nesto slicno, ali me obuzme tako neki osjecaj kada se zagledam u nebo, pogotovo nocu. Ta neka beskonacnost koja se preplice sa milion drugih, meni sada tesko opisivih osjecanja... Vjerujem da tamo negdje postoji jos neko ili nesto ali isto tako mislim da ja to nikada necu sa sigurnoscu znati, tako da mi preostaje samo da gledam u nebo ;). A opet ja mislim da ja ne bih volio ostvariti kontakt sa bicem s druge planete, to mi sada djeluje zastrasujuce. :)

maj 2015.

#62
U slucaju da nije vanzemaljski leteci pribor za jelo, jedna od sijaset drugih, logicnijih, mogucnosti bi mogla biti i ova - "Motorola have recently placed a collection of nearly 70 Satellites in Orbit approx. 780km above the Earth. Their purpose is for the Motorola Iridium mobile phone system that allows you to use your Iridium mobile phone anywhere on the planet. However, there is an interesting phenomenon that occurs at certain times during their orbit. At certain times when the Sun-Satellite-Observer angle is just right, their highly reflective Main Mission Antenna (MMA), which are about 188cm x 86cm in size, will cause a brilliant flare for about 5 to 20 seconds. These normally very faint satellites can often briefly outshine all of the other night sky objects (up to -8 magnutude) and can even be see during the day if you are on or near the north-south line of maximum reflection. The flares usually occur during the twilight hours before and after sunrise and always follow a north-south line. This gives you a hint of where to look. In Australia they always look best when they are in the southern sky as they wrap around under the South Pole. No telescope or binoculars are needed to see these little beauties. All you need is a reliable prediction source so you know when and where to look. See below if you are interested." Kada covjek povuce par dobrih dimova citav svijet poprimi sasvim novu dimenziju.
H2O888LEGENDA

maj 2015.

#63
evo papa je sve zataska:)zal mi je sto nisam ima stogo za snimat taj trenutak,bas me zanima bili ostalo sto na snimci;)
Bing-BongISTRAŽIVAČ

jun 2015.

#64
"it's a weather balloon" smiley9934
Ko ZmajISTRAŽIVAČ

jun 2015.

#65
Q_m_b2dQHQE
Bing-BongISTRAŽIVAČ

jun 2015.

#66
invazija? :D

nov 2018.

#67
Prije pola godine lansirana je raketa s robotskom letjelicom InSight koja bi ve eras (oko 21 sat po hrvatskom vremenu) trebala sletjeti na Crveni planet, nakon ega e po eti s istra~ivanjem. Desetljee pripreme i pola godine putovanja na kraju e stati u, kako to znanstvenici zovu, "sedam minuta straha", koliko je potrebno otkad letjelica ue u atmosferu Marsa do njezina slijetanja. Je li misija uspjeana, to neemo saznati odmah, ve s osam minuta zakaanjenja, pa kada lnSight ve bude na povraini Marsa (nadajmo se da nee biti problema pri slijetanju), na Zemlji emo joa pratiti njegovo pribli~avanje atmosferi. Ne smije biti pogreake. Marsovci ,sti~u Zemljani :)

nov 2018.

#68
ajd da pratimo zajedno bGD_YF64Nwk

nov 2018.

#69
sletila sretno :respect: :spliff:ako nas ne la~u :D

nov 2018.

#70
Citam na YT komentar jednog Ytubera. Veli... pogodio sam sunce sa balonom !! Ti Mater:zvezda:: Inace ima svoj kanal i bavi se tako tim izvanzemaljskim stvarima hahah..jako ozbiljno i predano.

nov 2018.

#71
Evo prva NASA-ina slika sa lnSight-a:

nov 2018.

#72
Vecina covjecanstva ne zanima ni letilice na marsu, ni sto im je predsjednik pedofil, ni sto ovi nasi spletkare javno lazu kradu...bitniji je jedan lajk na fejs nego sve drugo. Zato smo i osudjeni na propast.

nov 2018.

#73
Zato sam ja Genjo ugasio fejs ( 2013 ) godinu dana nakon otvaranja profila ove pomenute "socijalne mreze" (namjerno pod navodne znakove) :razvaljen:: Al', odosmo sa teme... Nije mi bila namjera. Skuzajte, (izvinite) ato bi rekli Talijani...

nov 2018.

#74
Eh ,samo dajte ljudima malo kruha i puno igara i svi sretni. Ja sam osobno siguran da nisu gore :) Prigodna xD

nov 2018.

#75
Ovo je sokocalo, prije nego sto je poletilo, bilo kod Zileta u servisu da se malo ubudzi. Izgleda da Zile nije umeo :D U5sJE7LJuLQ
.i.ZMAJ

nov 2018.

#76
@Vanzemljak27 to neka tvoja raja gore prosvjeduje ili...? respect i podraka

nov 2018.

#77
To su mi 4. koljeno familija :D Duhovno su napredniji od nas. I definitivno ne ~ele da dojde ovaj ljudski aljam i sjebe jos jednu planetu, kako su ovu shebali :) Mars prati od ~ivota, zaato i ne bi? Pa nez da itko ,tko imalo razmialja svojom glavom, mo~e misliti da smo mi sami i da su ostali planeti nenastanjeni i da nema ~ivota. Pa mi smo niata :) mravi s jako velikim egom, destrukcija zagarantirana :D A ti profici toliko su naviknuli lagati ljude da su ak i oni povjerovali u svoje la~i .. Ne ka~em ja da mi nemamo tehnologiju za ici u svemir.. Ali nemamo mi pristup bas gore. Nismo mi vladari svega, iako se mudonje smatraju vladarima :D

nov 2018.

#78
Sve to iznad gore..tamo u pm. Vojska je tamo sef pumpe...civili 0 bodova !! Zar nije cudno da do sada niti jedan multimilijunas nije otisao gore ,pa malo svrljao,slikao..snimao. Dali je moguce da bas niti jednog ne zanima sta to tamo ima i kako sve to izgleda iz te perspektive...ja da imam toliko love hm? Svemir je zabranjena vojna zona.....ne moze ni Stephen Hawking..ne moze ni Papa..nitko. Rusi su prije 60godina poslali psa gore,amerikanci ljude

nov 2018.

#79
Upravo to.. Ma nasi ovdje se ne bave toliko istra~ivanjem svemira jer su jako slabi i ne napredni da nemaju ata gore raditi. Naai se bave Antarktikom i ostalim kopnom na ovoj naaoj planeti ili kako ju nazvati. Ali to je vec druga tema..
.i.ZMAJ

nov 2018.

#80
ja razmialjam i previae, treba uzeti joa jednu dimenziju u ra unicu a to je vrijeme, kad se ona uzme u obzir vrlo je lako mogue da jesmo sami u ovom trenutku postojanja svemira, sad bi dnevnik sa marsa vodio....

nov 2018.

#81
Sadio bi Super Sonic Skunk Uvaljivao ulje Zeta Retikulima...i nadao se da ce optima postaviti repetitor u dolini sunca na sjeveru Marsa da se mogu familiji javiti

nov 2018.

#82
Postoji teorija da je zemlja zakljucana i da covjek ne moze otici van mjeseca da ne bi kontaminirao univerzum :)
.i.ZMAJ

nov 2018.

#83
dok ti ne postave repetitor ogledalcem bljeskaj morseov kod, mi e mo bilje~iti ne beri brigu. Pazi tamo je gravitacija niska da ti se bilje ne strechne previae.

nov 2018.

#84
To je ono sto nam ostaje...mobiteli i teorije zavjera hahah Citao sam nesta u vezi radio aktivnog pojasa ,ili Van Allenov pojas koji navodno ipak postoji...to je kao problem. Taj pojas cine naelektrisani joni bla bla i oni rade problem elektronici u shatlovima ,a dali to znaci da nisu uopce bili gore,ili ne ...pojma nemam?! edit To o Van Allenovom pojasu...Nasa je priznala njegovo postojanje i problem koji imaju. Na netu ima i sluzbeno priopcenje Nase u vezi tog pojasa

nov 2018.

#85
Nemoj tako, ja bio i jos uvijek rado odem :D

nov 2018.

#86
Znaci ipak ides gore hahah pa jel ima taj plafon gore,ili nema :D

nov 2018.

#87
Ima starac armirano betonska ploca debljine 18 kilometara i nije nabacena, rekli majstori da im nezgodno nadase nabacivati. Tek iza te betonske ploce ide radioaktivni pojas, tako da je frka probiti se do marsa. To bez cistaka u stotki nema sanse proci :D

nov 2018.

#88
Voda je gore....iza te ploce :cool23:nedovrsene A kolko daju po kvadratu i dali ima montirana skela ? Salim se..al gore zbuka ide sama iz fangle..mistrija ne treba:djede: e sada idem zapalit jednu i lansirat se u stratosferu..i malo dalje hahah

nov 2018.

#89
s guatom bi se provozao sa YZ400F po krajoliku ::banjahanje:::banana_rasta:

nov 2018.

#90
sa nekom vanzemaljkom haha..onako zelenom ko ganja :)...npr..Seven of nine.Ona vise vuce na sivo,ali nema veze . Jel ima bonganje smisla gore ? il se duva na rizlu

nov 2018.

#91
NPSaQkelZfruo

nov 2018.

#92
ne razumem koji cemo qr tamo, kad smo vec pali ovamo :D pali s marsa, da ne bude zabune.

nov 2018.

#93
Pa mozda da se "vrnemo" tamo odakle smo i pali. :p (kao kad padnes sa kreveta u snu, pa hoces da se vratis nazad)

nov 2018.

#94
onda smo glupi u pm...jbt pa valjda bi se netko sjetio kako smo dosli od tamo.Ja kada padnem s kreveta....za 10 minuta znam odakle sam pao,ali nemam pojma kako haha

nov 2018.

#95
Upravo to... Znamo da smo pali, ali ne znamo kako. :) EDIT: Evo jedna vijest od prije par minuta, i rijec je o misiji InSight: https://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvat-iz-nasaine-misije-kadtad-morat-cemo-sa-zemlje-otici-na-mars/2046062.aspx
djonideepAMBASADOR

dec 2018.

#96
oHFne12yPt8

dec 2018.

#97
Gledao sam neki interview sa nekim NASA-inim astronautom i indirektno je rekao da ljudi nikad nisu bili na mjesecu jer ne mogu pre~ivjeti radijaciju (od koje nas u unutarnjoj orbiti atiti magnetsko polje Zemlje) i da joa ne znaju za tehnologiju kojom bi to prevladali a koja bi bila dovoljno lagana da mogu uope poletjeti. Zato je Lajka otegnula aape brzo nakon povratka, spr~ile je gama i x i razne druge zrake.

dec 2018.

#98
Z3uOyuqIhAE https://www.telegraf.rs/vesti/2378135-ovo-je-najcuvanija-tajna-vojske-vanzemaljci-ubili-srpskog-pilota-a-tita-zamalo-odvratili-od-puta-video-foto

dec 2018.

#99
Ma nema mjesec toliko radijacije. Mjesec je izgleda umjetni satelit, i tamo su nekakvi drugi jarani, i ne daju nasima gore.. Tamna strana mjeseca je misteria..a i cijeli mjesec 7G-SrWoUJa8 Ne znamo mi niata.. Tj. jako malo

dec 2018.

#100
Nema Mjesec radijacije nego se ta zra enja aire svemirom iz bezbroj zvijezda, a u pokuaaju da doemo do tamo morali bi se izlo~iti zra enju. Zato ne vjerujem da nacisti imaju koloniju gorw... :)

dec 2018.

#101
A aezdesetih godina, tokom hladnog rata, milioniosamsto snimaka sletanja na Mesec, jedne nedelje Ameri, druge nedelje Rusi i tako u krug, ko je ja i, ko je nadmoniji.. Ko je na Mesecu ovaj vikend?! }ivi smeh.. :rofl:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se