VUTRA
ForumZajednicaPutovanje na mentalnim talasimaIma li bajkera na vutri ?
LEGACY

Ima li bajkera na vutri ?

18 odgovora4,141 pregleda
HookerLEGENDA

okt 2012.

#1
Prisustvovao sam na desetak moto-susreta i na svakom sam se fenomenalno proveo.Volim da vidim dobar motor.Nikad ga nisam vozio.Sigurniji sam na etiri to ka.Ja nisam bajker.Imam jednog drugara koji jeste i joa par njih koji misle da jesu. U stalnoj sam prepirci sa njima, ne zadovoljavaju moje standarde za prepoznavanje jednog bajkera. Pravi bajker treba da voli motore, pivo, rock, prijatelje i ~ene. Tim redosledom. Bajker bajkera nikad ne pita odakle je. Nacije ne postoje, briau se...kako sami ka~u, oni svi pripadaju jednoj naciji, bajkerskoj..Pro itao sam davno izjavu jednog bajkera koji je rekao - Automobil prevozi telo a motor prevozi duau. Evo joa jedna - Bajker se stvara godinama, a ne kupuje se za veliku lovu. Kreea sa biciklom, automatikom, jawa 350, yamaha 650, pa ko dogura do harley-a - dogurao je, ko nije  dogurae. Bajkeri su istrajni, asni i poateni ljudi. Svaki dan, kua  posao, sa posla na moto-skup, sa skupa kod ortaka, od ortaka kod drugog ortaka, svuda! Ne silazia sa motora. Motor ti je sve. Kad doea na moto-skup, spavaa sa svojim motorom. }enu zapostavia zbog motora. }ena te ostavi zbog motora. Izgubia posao zbog motora. Motor ti je slatko prokletstvo. Moj motor je ru ni rad: maaina je vojni falcon. Mogu da te kunu koliko hoea ali ti kao motorista si zauvek slobodan sa vetrom u kosi. Bajkere mo~emo da podelimo na dve vrste: One koji idu na moto-skupove, koji imaju prijatelje i dru~enje, i na kafe bajkere koji su mamini i tatini sinovi, imaju dobre motore od 10.000 evra, odu do kafia, popiju kaficu i vrate. Postavljam ovu temu ovde jer po meni bajker je prvenstveno na in razmialjanja pa onda sve ostalo. Ako ima neko na forumu ko misli da je bajker neka mi ka~e da li sam u pravu? U stvari ima li vas na vutri ? Hells Angels Right to Ride 2012 - YouTube
naturaPOZNAVALAC

okt 2012.

#2
lozila se kao tinejdzer, hvatala adrenalin na dva tocka, neopisiv osecaj kad ne mozes da dises od brzine koja ti ceo G na pluca nametne, ali otkako imam decu nisam sela na motor niti imam nameru. na skupovima nisam bila, samo divljanje i bezanje od murije pamtim, najs tajms.

okt 2012.

#3
Natica je sve rekla, nisam biker nit zelim bit, hocu samo pusti vutru i zivjet svoj zivjet a ne zavrsit ko jebena palacinka na cesti zbog 150km/h po usranoj kisovitoj cesti, jebes to hvala lijepa. Drzim se auta ak se puknemo puknemo, ak sam na motoru onda sam ja puknut a on u banani dakle super mi je ovak, respekt i minus svim bajkerima koji imaju ili ce imat djecu zenu obitelj motor nije za glupiranje kad si naduvan a ovaj forum je o vutra a ja znam o cem pricam Uglavnom, naduvan na motoru bio par puta i nikad vise hvala lijepo, ni auto ne vozim naduvan ma ni naduvan ne idem pjeske iz kuce if you know what I mean al dobra tema pozdrav svim bikerima da bog da prezivjeli na motoru i zivjeli sretno jer ljudi voze ko budale i ne zna se ko pije a ko placa trlalalaaalalala
MarcoPoloLEGENDA

okt 2012.

#4
davne 97' pao s motora i otklizao po asfaltu licem, ramenom i koljenima...joa me motor poklopio po leima...jedva ~iv ostao...joa uvijek imam o~iljke koji e me na to uvijek podsjeati...i to sve kao suvoza :-) uglavnom otad ni blizu motora...volim brzinu...al na etiri kota a...no pravim bajkerima respect
Farmer82AMBASADOR

okt 2012.

#5
Vidjeh temu pa da i ja podijelim koju sa vama po tom pitanju..malo mi se kava oduzila :sick: vozio sam u zivotu automatica, apn-a, bt 50 i nekog kineza 125-icu, a kao suvozac bio bi popis puno duzi..mislim po meni osobno, sve je to ok ali nekako mi se ne da stavljati takvu vrstu adrenalina prije sigurnosti, ako me razumijete..imam 30 godina, zavrsio sam fax, u sretnoj sam vezi, ove godine sam uzgojio svoju 1. biljku i zivi mi se..ne da mi se radi par minuta adrenalina i brzine ispastati ostatak zivota, odem i provozam se malo zesce u autu ako mi je bas do toga..1997 sam sa pokojnim frendom pao sa skutera, 50 ccm koji je bio "tuniran" i u ono vrijeme je to bila pila, isao je 120 niz brijeg, nikome nista na srecu, nazalost frend nas je napustio par godina kasnije ali nije motor uzrok..htio sam samo reci da bajker postajes, kao sto je vec spomenuto pod ovom temom par postova prije mene, a ne da kupujes tu titulu, to je jednostavno tako ili to imas ili to nemas..a eto, sto vise reci nego ljudi koji vozite motor pazite se i pamet u glavu i jos puno sretnih km...pozz
HookerLEGENDA

okt 2012.

#6
Sve ato je gore napisano ta no je. Ali da pojasnim ... Moj drugar koji je bajker mi je pri ao da motorom nikad ne vozi preko 100 km/h, do te brzine retko, kad je na otvorenom, tipa auto - put, par traka... Voli da vozi,pogotovo duge relacije, ne bi silazio sa motora da mo~e ... Nikad nije pijan seo na motor ... Kad hoe da se otkine, naj eae je to na moto - susretima, parkira motor i ne seda na njega dok se dobro ne naspava i dodje sebi maksimalno ... A vozi motor BMW, renoviran i sredjen ko ispod ekia, sa prikolicom sa strane, kakav su `vabe vozile za vreme drugog rata. neato poput ovoga. Ustvari, vozio je, nismo se uli poprili no vremena, nije u Srbiji trenutno... E da,joa i ovo,kad sam temi dao naziv "Ima li bajkera na vutri?", nisam mislio u smislu voziti motor naduvan ve Ima li bajkera na vutra.org ?
GewindENTUZIJASTA

okt 2012.

#7
Izgleda da u ja da budem jedini 'biker' bez motora ovde :D o~avam motore... Sanjam krivine, idealne putanje... Ima ali ostao bez 150 cc, pa sad te~im zavraavanju dugo studiranog faxa, i kona noj kupovini nekog motora, kacige, bisaga, full opreme.... :)) Zapaliti i na motor da... Piti alkohol i na motor, nikad :)
ReacherPOZNAVALAC

feb 2013.

#8
najopasnija utrka na svijetu, reka bi i najopasniji sport s obzirom koliko je ih je poginulo od po etka, ogleda san film i odma oaa na oglas gledati polovne motore :( da bar uleti neka para, nisan lud za super sportom, neki kroser od 250 bi bia i viae nego dovoljno :bale Welcome filmovizija.com - Hostmonster.com

apr 2013.

#9
U potpunosti se sla~em s tobom, i ja poznajem mnogo ljudi koji se pridr~avaju tih pravila :D
roowerPOZNAVALAC

apr 2013.

#10
Ima :-) stara mrcina,,96.god,,130 konja,, edit- ok ,,malo bi samo nes jos napiso,,ovako: pojam Biker je malo opsirniji,,,oni pravi koji se sami nazivaju Bikerima su naravno Rockeri sa super jebenim harley Davidson masinama,rockeri koji i zive tim zivotom,,ko i mi svi na ovom forumu,,koji imamo malo vise staza sa dimljenjem,mi zivimo tim zivotom ,,bla bla bla svi drugi na motorima, koji se samo vikendom vozikaju ili na Godisnjem odmoru su Hobi Bikeri,i stim bi zapravo i definiranje Bikera mogo sad zavrsit. Ja sam isto samo Hoby Biker i malo Rocker,,:-)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se