VUTRA
LEGACY

Homofob...

74 odgovora4,739 pregleda
HookerLEGENDA

apr 2012.

#1
Ajd da vidimo kakva su vam razmialjanja po ovom pitanju... Ja sam homofob...Priznajem.Tipi an Balkanac.Ne idem dotle da bih iaao da ih bijem ako tamo organizuju neke aetnje i parade,ali molim,ato dalje od mene. Ne bih mogao da imam prijatelja koji je homoseksualac. Ne bih mogao da sedim u druatvu u kojem ima neki takav. Ne mogu to da razumem,poremeenost,izbor ili ata ve,neu ni da se trudim... Po meni,nije dobro sto su im dozvolili da usvajaju decu... Ovo je moje mialjenje.Mnogi se nee sloziti sa mnom,OK...Nema problema...Ali ako oni imaju prava na njihov na in razmialjanja imam i ja... I nije mi jasno ata se koji moj bune kad su zaatieni ko beli medvedi i imaju jedan od najja ih lobija na svetu.... Toliko...
PraterAMBASADOR

apr 2012.

#2
nece se pokazat. hahaha

apr 2012.

#3
Tvoj izbor, tvoje pravo, tvoja stvar - sve do granice da ne ispoljujea mr~nju. Naravno, ako ti ne mo~ea shvatiti njih, tj. njihove stavove, drugi imaju pravo da ne shvate taj tvoj stav.
orbitLEGENDA

apr 2012.

#4
Ja na to gledam ovako: 1. Sto ih je vise, to vise zena za mene.... da sam barem jedini heteroseksualac na svijetu....auuu, al bi se najeb'o :) 2. Dok ne diraju mene, dok nisu naporni, nema frke... nikakve... 3. Ne smeta me kada su u mojoj blizini, ni najmanje; dok me npr. uzasno smeta nekakva seljacina od 45+ godina kojoj je normalno popiti litru Jack Daniel's-a i vozit BMW-milion XD picke materine, dok mu klinka od 22 godine sjedi u krilu... fuj 4. Imam prijatelja koji je gay, i vjeruj mi, jedan od rijetkih je koji ce doc,u 3 ujutro ako treba, donjet mi (bubam bzvz) 500 kn ako ga trazim... ili ista slicno... i to NE zato sto se pali na mene ili slicno... Nemam protiv njih nista !
SenzaPietaPOZNAVALAC

apr 2012.

#5
1. Ja nisam bas tipican homofob,bar ne taj balkanski homofob. I to upravo iz razloga jer sam mnogo godina proveo van granica balkana,i tamo gde sam bio,svuda je homoseksualnost "normalna" pojava. Nekad ti je on sef,nekad ti je radnik,itd itd... 2. Mislim da ni ja ne bih mogao imati prijatelja homoseksualca 3. Sto se tice sedenja sa homoseksualcima ne znam sta reci,nije ni ja da nesto volim sedeti sa njima,ali zbog raznoraznih situacija u svom zivotu u nekim momentima sam sedeo sa njima i sve 5. Mislim zamisli situaciju u kojoj sam se ja nasao npr. radis u restoranu nekih godinu dana,plata super,gazda super,radnici super. Stize novi menadzer koji je homo. Da li bi dao otkaz i otisao samo zbog toga ili bi te bolelo uvo i ziveo svoje,kao sto si do tad ziveo? 4. E vidis upravo tu se oni i ja mnogo raspravljamo. Naprimer ja imam stajaliste da to nije izopacenost i da nije to nesto sto se postaje rodjenjem,nego izborom. Oni u zadnje vreme pokusaju plasirati pricu u javnost da je sve 5 jer se oni radjaju takvi,sto je po meni notorna glupost i tu se mnogo svadjamo. U USA npr su nekih 80-tih godina radjena ispitivanja po tom pitanju i na ispitivanju blizanaca,koja su pokazala da samo 10% blizanaca budu obadvoje homoseksualci. I tu po meni njihova prica pada u vodu... Idemo dalje... 5. Ni po meni nije dobro sto su im dozvolili da usvajaju decu. Priroda je tu da se za decu pobrine.A dobro se zna da bez zenke i bez muzijaka je nemoguce stvoriti potomstvo,pa samim time je nemoguce ni njegov opstanak. 6. Tacno tako i ja kazem Ako oni imaju pravo na njihovo misljenje imam i ja,ali to ne znaci da sam homofob,kako oni u 90% slucajeva zele da me okarakterisu. P.S. ja sam liberal u svemu. A sam liberalizam govori da treba da budem liberalan prema drugima,da bi drugi bili liberalni prema meni. Dok god me neko ne ugrozava i cini pretenciju na moje mesto i mesto mojih bliznjih ja sam ok. Homofob je teska rec. Samo zato sto ih nrp. ne podrzavam,ja sam homofob.Aha vazi se... Zapad je pun homoseksualaca i ne mozete ih zaobici,ali ih mozete iskulirati i to tako pametno da ih zna zaboleti... peace
EtajglechaAMBASADOR

apr 2012.

#6
jbg i oni su ljudi...nije da ih branim...naprotiv, protivim se...ali toga ima...bilo je...i bice ih...ima ih gomila.... Decu da usvajaju???? NE BI IM DOZVOLIO!!!! Da se setaju ulicom i da se balinjaju na sred ulice???? NE BI IM DOZVOLIO!!!! ostalo je njihova stvar. ako ce da se :tovarenje_banana::bananabang::tovarenje_banana: oke....samo neka to bude u njihovih cetiri zida i cao!!! hehehe mene su jednom ortaci krenuli da sprdaju...i lik pocne da mi objasnjava kako je to sasvim normalno..super ...cool... i sve mi se nesto priblizava, krenuo da me pipka...stavlja mi ruku na nogu... a jaaaaaaa ne znam da li da ga :punch2:, ili :violent018: heheh ili prva flajka pa bam u vugla :icon_mrgreen: i nista kad su videli da nije krenulo na dobro...ovaj kao aaaaa zajebancija vamo tamo....ja narednih 10 min nisam mogao da sednem pored lika jbt heheh i posle iz price shvatim da ih lik mrzi bas onako da je spreman da ih ubija....al dobro ima i takvih...mene bole bas za njih....al ne mogu da ih volim, a necu ni da saljem mrznju prema njima jer necu opterecujem sebe time, njihova stvar. hehehehehe JAHRASTAFARAJA :hippy::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta:

apr 2012.

#7
Mene boli ***** ko se s kim jebe:)
Sensi*JanaAMBASADOR

apr 2012.

#8
ja podrzavam slobodu misljenja tako da i homoseksualce podrzavam. kod ljudi cenim osobine koje sigurno memaju veze sa njihovom seklualnoscu,pa to je njihova privatna stvar. a to sto nasi balkan boysi nemogu izac s tim na kraj sto bi ih neko osudjivao ako imaju takvog za prijatelja,to govori koliko i dalje imaju misljenje mase a ne sopstveno. a tako i nas masa gleda i nemoze se sloziti da vutra nije droga :)

apr 2012.

#9
Vecinu stavova koje izgradim,su po principu stavim se u njihovu kozu i razmlislim (ovo je malo zvucalo gej :) ).Rodili su se s problemom koji nije izleciv i ne vidim zasto ih zbog toga treba vredjati,tuci,progoniti il sta vec.Mene da smara milijardu ljudi kako je nenormalno loziti se na devojke,tesko da bi ih poslusao,jer sam rodjen takav,tako da ih kapiram.Protiv sam toga da im se daje pravo da usvajaju decu,jer jednostavno nije prirodno da dva ista pola odgajaju dete,a sto se tice same parade dozvolio bi im.Cisto da se ne osecaju odbacenim,ali tu bih povukao liniju.
makisplitAMBASADOR

apr 2012.

#10
Ja nisam homofob nit anti homofob...nisam niata niti me zanima biti ....~ivcira me potreba za podjelom istih. }ivciraju me viae ljudi koji kupe boce po ulici i koji prose,radnici bez place,light mljeko i cigare,nadrkani vozaci,sisata primitivna susjeda sa 7 ugojenih ma aka....
rookiISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#11
kao sto su green i jana rekli njihova seksualnost je njihova stvar... a za homofobe jedno pitanje, sta ako sutra tvoj sin bude homoseksualac!!?

apr 2012.

#12
Ali naravno, lezbijke su ok, ha de ki? :icon_lol:
orbitLEGENDA

apr 2012.

#13
Imam hrpu frendova homofoba, al za sve od njih znam da su drkali na pornice s 2 zene....heh

apr 2012.

#14
ahmm, evo, ako emo potpuno iskreno, ja sam derpe, ali to ima veze samo s mojim krevetom, a ne s mojim prijateljima... i ak atoviae, niti nemam previae gay prijatelja, veina ih je hetero, ali nikom od njih to ne smeta naravno :) jer se i ja pobogu ponaaam normalno, i uope se ne palim niti pokuaavam paliti na svoje hetero prijatelje jerbo znam da ja njih ne zanimam jednako kao ato mene ne zanimaju ~ene ... :) e, a ato se ti e uroenosti .... my dear, kad sam imao 10-12 godina, i po eo tek istra~ivati ato to ja imam u gaama, primjetio sam da mi je zanimljivije to nego ono ato je u djevoja kim gaicama ... ;) i zaljubljivao sam se kao klinac u de kie iz razreda kao i u muake likove u serijama i filmovima ... tak da, pobogu, nisam tada birao niti izabrao, to je u meni htio ja to ili ne htio ... i jednako kako jednog heteroseksualca nitko nemre natjerat da se napali na drugog muakarca, tako se ni ja nemrem (eto, na ne iju ~alost, moju radost) natjerat da se napalim na ~enu ..... i super su mi sise, izgledaju famozno, i cijenim dobru sisu jednako kao i lijepu ~enu, ali ne na na in kao ato cijenim dobro muako, koje bih istog trena na stranu odvukao i hmmm ... :sun2:
HookerLEGENDA

apr 2012.

#15
Ja ne mrzim...Samo ne zelim da mi neko non stop skace po glavi da je gey i da ima prava da bude to...Bas me briga,pusti me,ne smetaj mi. Zapeli,hoce takozvanu Paradu ponosa.Svake godine ista tortura po medijima,tortura od njih.Sta hoce da postignu sa tim,nije mi jasno.Da mi dokazu kako je to dobro.Ne,nego mi samo skacu po zivcima.Pa da i ta Parada bude,neka bude,ali oni onda to hoce svake godine... Gledao sam emisiju na TV-u gde su sukobili misljenja peder koji "normalno" shvata problem i jedan koji je extrem.E taj extrem se zalaze za Paradu a ovaj drugi govori kako to ne treba,kako je svak ono sto je i kako ne treba druge opterecivati time. Ali sta sad,bude parada i treba da gledamo kako se to iz godine u godinu pretvara,kao sto se pretvorilo u svetu,u paradu koznih tangi,lisica i biceva,pokazivanja dlakavih guzica,frikova sa sisama i kitom medju nogama,fuj. Nisu mi bliski ekstremi ni sa jedne ni sa druge strane.Nisu mi bliski ni ovi sto ih ganjaju. Ako bih morao sa nekim od njih saradjivati zbog nekog zajednickog posla,nema problema,ali bi se na tome sve zavrsilo. Ajde sad uzmi malo vazduha i polako.Hocu samo da kazem da ne zelim da mi smetaju.Ja njih ne diram i ne smetam im,isto to hocu i od njih. A da mi se sin jednog dana deklarise kao homoseksualac.Ne znam...Sigurno bih to tesko prihvatio,ali bi morao.Samo ne verujem da bi dugo ostao normalan,na sebe mislim,naravno.Jbg,takav sam,protiv sebe ne mogu.
orbitLEGENDA

apr 2012.

#16
Tebi barem nebude bed ak te skenja murja pa odes u bajbukanu radi growanja :)

apr 2012.

#17
Joj sad bi i ja tipkao s vama ono neki jebeni tekst al sam naduvan i bas krepan od posla zato kazem sljedece: Subjetkivno, nema boljeg pusenja nego kad ti gay popusi. Isprobano. Objektivno, tvoje znanje o homoseksualcima je ekvivalent tvome znanju o africkim pticama grabezljivicama. Znaci, cuo si, vidio si negdje ali nikad nisi vidio uzivo, nikad nisi bio u kontaktu ni s jednom pticom... razumijes? Ako si objektivan, shvatit ces. Ako nisi, boli me John :D Idem dalje duvat bogte, sta je meni :D
TropicoLEGENDA

apr 2012.

#18
Nemam niata protiv pedera, lezbejki, transexualaca i slicno...svi biramo na in na koji i kakav emo ~ivjeti.
artisticLEGENDA

apr 2012.

#19
ma jooj meni se to gadi...ne mogu to gledat...niti razmialjat o tome...ne znam...~ene su }ENE :D lijepai spol...i to je to...haha nema tu puno filozofija... a ato se ti e posvajanja djece, to nikako ne bi dopustio, niti te njihove parade i sranja...nek budu kod kue pederi, ata imaju paradirat po ulicama i mahat zastavicama i sranja...kog boli ***** za to?!
makisplitAMBASADOR

apr 2012.

#20
a koga boli ***** za nas ato volimo marihuanu i ato bi htjeli da se legalizira...i ato koji ***** imamo na ulici prosvjedovati???? zato ato smo ugro~eni jebote....ne zanimaju me apsolutno al ne ~elim ~ivjeti u zemlji u kojoj je itko ugro~en...psi,ma ke,kanarinci,lezbe,invalidi....!!!!! mi smo za vecinu narkomani ku~ia i bolesnici kao i pederi osim ato ti jadnici dobiju plus toga kamen ili pivsku bocu u glavu....
naturaPOZNAVALAC

apr 2012.

#21
u obdanistu cak je mom sincicu jedno vreme neki gej bio vaspitac, tako da se druzim sa njima kao i sa svim ostalima i ne zanimaju me njihovi licni detalji o bilo cemu u vezi njih dok za usvajanje dece nisam, a nije me sramota pitati ih sta oni misle o tome, dal bi uopste trebali da zele decu ako ne zele picu? koji nagoni rade levo, a koji desno? ne znam i ne mesam se u to, neka odluce oni kojima je vise stalo, nisam isla ni na referendum sada kod nas, iako inace idem na vecinu tih sranja od glasanja. na referendumu je bio odbacen predlog inace i bez mene: Neslu
orbitLEGENDA

apr 2012.

#22
Ja bi radije da me kao pusaca marihuane cijeli svijet gleda kao sto gledaju "pedere" (pa da tu i tamo dobijem "pljucu, al alajmaru" ili batine) nego kaznenu prijavu ili bajbukanu... nego da me gledaju kao ovaj pusi travu, on je narkoman, nemoj se druzit s njim, odvest ce te u zlo...itd, klasicna sranja... Znate zbog cega u ovoj jebenoj drzavi, tj cijeloj ExYu tako je kako je...., zato sto smo fakin konzervativna nacija, kojoj je stalo iskljucivo do njihovog dupeta, al svejedno, zabadamo svoje ooogromne noseve u tudja posla... Sta Vas gospodo da 'prostite, boli ona stvar, dal se neko jebe u dupe, usi ili pizdu ? Neka se jebe di oce, neka ne maltretira Vas... Isto tako, sta koga boli ona stvar, dali JA pusim travu, cigarete, crack ili neciji ***** ? Tko mi ima pravo suditi za to ? Onaj sugavac koji ide na tekme, pred ducanom zica za pivu jer sam nije sposoban zaraditi za istu, a kada tekme nema, onda tuce "pedere", u frajercine, majci mu ga nabijem... i to po mogucnosti 10 na 1...s "martama".... FRAJER... Naravno, nisam za to da se u javnosti to eksponira, isto kao sto nisam niti za to da se pusi u javnosti..., kao da se i pije... mogu nabrajat .......... SVE bih dozvolio, od prostitucije, preko gay brakova, do pusenja trave... al bi na to udario takav porez da se "useres", pa da vidimo gdje je kriza... Oprostite na ovakvom postu, nadam se da necu zaraditi negativne bodove, ali bas me iznerviralo koliko ste u jednu ruku liberalni a u drugu ne.. Ps, nisam gay, barem neznam da jesam, nikada me to nije privlacilo...tko zna, mozda jednog dana, ali drzim do toga da svatko ima pravo na svoju odluku, kako ce provesti ovaj zemaljski zivot.. Hvala

apr 2012.

#23
Pa dobro sad... referendum. U kojoj god exYu da se odrzi, rezultati ce biti slicni. Zasto je to tako? Ne znam. Kad sam bio mali, peder je bila sprdnja. Od kad znam za sebe... znate kaj, treba to malo potraziti dublje ono kuzite spiku, nije to od sinoc, kao nacija je ovakva onakva nema pedera nema tolerancije, nizozemska ima ovo ono mi nemamo mi smo balkanci. Zasto je to tako? Kuzite? to je jedna jako jako duboka prica, vjerojatno ne postoji covjek koji zna tocan odgovor Uglavnom, nemojte mjesat vutru pedere lezbe i tolerancija/modernost sta ja znam, sirokogrudnost. Evo jedan vic: Sto pederi rade kada puse frulu? Natjecu se koji ce popusiti vise :D :D :D

apr 2012.

#24
liberalan sam i nemam nista protiv homoseksualaca,paradu u jednu ruku podrzavam,i te parade samo pokazuju u kakvim drzavama zivimo kad oni ne mogu ni 2-3km prosetat bez da se skupi par tisuca kretena koji ih napadaju zbog njihovog seks.odredenja...:/ Sto se tice usvajanja djece,to pravo im ne bih dozvolio,ne zbog toga sto smatram da ne bi bili kompetentni kao roditelji niti zbog iceg drugog doli zbog toga sto bi djeca kojoj su roditelji gay par bila uzasno diskriminirana,maltretirana i obiljezena tokom djetinjstva,a i zivota..smatram da je to prevelik korak,barem za sadasnje vrijeme,ako se drustvo promijeni mozda ce za koje desetljece to biti normalno,ali za sada to nema pretjeranog smisla..uostalom koga briga ko koga trpa,nikad mi nece bit' jasno zasto se ljudi time zamaraj:sun2:

apr 2012.

#25
Hm ja homoseksualnost smatram nekom boleau.Jednostavno ne mo~ea o tome sudit jer nisu oni krivi.Imam prijatelja koji je gay i reko sam mu da niata ne pokuaava jer......Ali mi smo super prijatelji i niata me ne mu i po tom pogledu,ali opet nije mi svejedno jer mu se mo~e svaata motat po glavi.Iako ga smatram boljim prijateljem on jednostavno nije tip s kojim mo~ea pri at o curama nego o interijeru i modi,ato meni baa i nije privla no.Nemam niata protiv toga al bolje da niat ne pokuaavaju jer u tom trenutku ne znam jel bi bio smiren...
Z&NZMAJ

apr 2012.

#26
Strah od istog spola...hmmm...meni su muaki nadasve ru~ni, kad se pogledam u ogledalo, ne vidim niata lijepo, dok ~ene :) E to je ve druga pri a ;) Ali strah, to nije baa dobar osjeaj. Ako se bojite homoseksualaca, a drkate na lezbe, oprostite,ali s vama neato nije u redu. Meni se gadi gledat dvije ~enske kako bale jedna po drugoj. Bolje da to rade samnom :D
naturaPOZNAVALAC

apr 2012.

#27
evo ja sam dvolicna po tom pitanju, priznajem - kad mi drugar gej pomene svog decka i kako mu je svilena koza, moram da sa izvinem i odem, jer mi krene pegla. dok dve zene kad se maze, cak me nekako i lozi. a po drugoj strani ne volim lezbe i njihove stavove i ponasanje, zene su zenstvene i nezne, a one na sve lice obicno osim na zenu. a gejevi su super drugari, kao drugarice koje pritom nisu ljubomorni skotovi, samo da ne idu u detalje i da mi se ne stvaraju slike pred ocima koje mi se gade od malena i nije mi nametnut taj gnus, tako sam se osecala i prvi put kad sam videla dvojicu da se ljube i ne znajuci da postoji tako opredeljenje.
HookerLEGENDA

apr 2012.

#28
i i i i i i i i i ........ Ovo ne treba nikom....!!!! Smeta mi ekstremizam bilo kog oblika.Neka ih,samo da mi ne setaju ispod prozora. emu ovo vodi? Kao ato nisam pobornik aetnje tipa ja duvam,ja volim ganju tako nisam ni za ovo.Ne ~elim nikom da nameem svoj stav,meni je bitno da ga imam...
HighBadgerPOZNAVALAC

apr 2012.

#29
Ne razumem zasto svi treitrate homosexualnost kao bolest... To je samo varijacija sexualnog opredeljenja...Nisu oni to izabrali! Ne mozes da biras! Ja mogu skroz iz sprdnje da se poljubim sa nekom curom koja mi je lepa, ali da me ne nalozi kao neki decko koji mi lep... Iako sam ja svesno izabrala da se zvalavim sa curom... Nemam nista protiv njih, niti me to interesuje kada se druzim sa nekom osobom, totalno nebitna informacija! Protiv parade, jesam, ali je i vecina homosexualaca sama protiv parade, koliko sam ja cula i koliko znam... Sto se tice dece i brakova, pa zasto da ne? Pa koliko samo znamo hetero brakova koji su "sjebali" dete totalno?! Bez obzira sto je dete uzgajalo hetero par... To uopste nije bitno... To je ista fora kao za rak, koliko ljudi dobije rak a nepusaci su? Uopste to nije bitno, bitno je kakav si covek u biti i da li si sposoban za zivot i da se brines o nekom drugom zivom bicu... (:
ponočniISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#30
Naime, imao sam prijateljicu koja je bila gay. Dru~ila se sa nama, igrala nogomet i tako. Mo~ea joj dovesti kakvog ho ea de ka, kad se ona uvijek zaljubi u curu. :icon_lol: Ne mo~e to nitko ispraviti. Ajmo Hooker mo~ea ti to progutat. :icon_lol:

apr 2012.

#31
Meni isto parade nisu jasne i tra~enje prava. Svatko tko se tako opredijeli ve je dao pravo sebi da bude to ato je stoga ega onda paradirati kad se zna da da uvijek postoji netko tko se ne sla~e s ne im, uvijek ima huligana... Ili je to ono daj mamac "gey parada" pa da se lakae otkrije u masi tko su huligani pa da ih se hapsi, globi i trenira strogoa:knockknock:

apr 2012.

#32
Mora da je to :D Ne ozbiljno, da vama brane da budete sa osobom suprotnog spola, vi bi sjedili doma??? Tj. ti u ovom slucaju. Isto vrijedi i za posvajanje djece.

apr 2012.

#33
Ja mislim da mi nemamo o cemu vise da pricamo na forumu izgleda da smo sve teme pokrili. Kad je homofobija u pitanju svako ima svoje misljenje i drzi se njega. Ja imam dva misljenja jedno je da je to ipak samo seksulano opredeljenje i da nema veze ko je kakav ko covjek a drugo je da nema potrebe potezat teme koje mogu izrasti u sukob misljenja te mora da ima neceg pametnijeg o cemu bi mogli pricat. Dobro tri misljenja :)
HookerLEGENDA

apr 2012.

#34
Smislicu ja jos neku pametnu temu :) uh al sam se razvalio nocas

apr 2012.

#35
Buldozer - Zene i muskarci (1980) - YouTube
HookerLEGENDA

apr 2012.

#36
http://www.youtube.com/watch?v=7fuNrNQ75ns
SenzaPietaPOZNAVALAC

apr 2012.

#37
Verovao ili ne cuo sam da je ova pesma bila namenjena gosp. predCedniku Borisu tadicu :assshaking:
Da bi razumjeli problematiku, potrebno je malo aire sagledati situaciju. I gay osobe i mi svi skupa pa uklju ujui i invalide, besku nike, pripadnike manjina ~rtve smo oporativnog razmialjanja u kojem alfa par ine politika i crkva koji provodi "tradicionalna" pravila koja su se dokazano u povijesti pokazala najboljim dugoro nim na inom za manipulaciju mase u svrhu odr~avanja alfa para na vrhu opora... Na~alost, u novije vrijeme kao pomonika zaposlili su i alkohol. Uz pomo alkohola ionako naivnom pojedincu potrebno je joa i manje objaanjenja ako u cijelu pri u uklju imo i alkohol. Tako dolazimo i do toga da je u 21.st u vrijeme interneta po pitanju kanabisa sasvim dovoljno objaanjenje politike a i crkve vezano uz kanabis : "droga je zlo".. `to manje predrasuda a ato viae injenica jedini su na in da ovo mjesto nazvano zemlja postane ljepae mjesto za ~ivot. Pravo na odgoj djeteta moralo bi se utvrivati na osnovu sposobnosti pojedinca(roditelja) a ne na osnovu seksualne orjentacije ato je joa jedna od predrasuda koju njeguje alfa par.. Sve dok nisi gay dozvoljeno ti je imati dijete pa ak i ako se radi o heteroseksualnom paru koji posjeduje dosje u kojem se navode nasilni zlo ini poput zlostavljanja, silovanja, ubijanja.... Nisam gay (ne di~e mi se na muakarce) ali smatram da svatko ima pravo pro~ivjeti svoj ~ivot na svoj na in sve dok time ne ugro~ava ili osporava ~ivot drugog pojedinca. ovjek na~alost u svojoj povijesti joa uvijek nije upoznao ato zna i rije sloboda.... Tolerancija je ono na emu civilizacija mora pod hitno poraditi ~eli li bolju budunost, na~alost trenutnom alfa paru to na~alost nije u interesu s obzirom da bi porast tolerancije civilizacije doveo do njihovog izumiranja...

🔒 Ova tema je zaključana