LEGACY
Psihodelici, odgovor represiji!?
14 odgovora1,851 pregleda
JaSamZa
ENTUZIJASTA515 REP79%
→ Poznavalac
JaSamZaENTUZIJASTA
jun 2007.
jun 2007.#1
ovjek je mnogo viae od hrpe kostiju, mesa i vode. Iako se u modernom druatvu nerijetko tako tretira, ono ato
ovjeka
ini
ovjekom jest njegova svijest. Ono ato nas sve
ini razli
itim od ~ivotinja je upravo naaa spoznaja da smo druga
iji od njih. U danaanjem druatvu,
ovjek se nerijetko nalazi u stupici, u kojoj mu se uope ne dozvoljava misao o samospoznaji, o vlastitome sebi. U svojoj sr~i
ovjek se ne razlikuje mnogo od ~ivotinje. Atomi i molekule koje spajaju nas, i koje spajaju cijeli spektar ~ivotinja koje je priroda stvorila nisu mnogo razli
ite. Ugljik, vodik, kisik, duaik i mnoge druge poznate nam tvari stvorile su jedno od najkompleksnijih, najinteligentnijih i radoznalijih bia na planeti -
ovjeka.
Koga zanima ostatak ;-)
TotalUnderground
ISTRAŽIVAČ176 REP84%
→ Entuzijasta
TotalUndergroundISTRAŽIVAČ
feb 2009.
feb 2009.#2
mene zanima...??svi mi se susrecemo sa represijom,na svakidashnjim bazama,ali nije mi jasno kako psihodelici tu mogu pomoci,mozhda mogu pomoci pojedincu koji konzumira psihodelik da shvati da dozhivljava represiju,ali to se mozhe i bez njih...pa i sama zabrana psihodelika je represija,i sve te lazhi o prirodnim drogama su represija..pitanje je kako se boriti protiv nje,kako je apsolutno istrebiti,to mozhda mozhemo naci u nekoj drugoj galaksiji daleko od nashe,jer iskreno verujem da tamo negde postoje daleko civilizovanija bica koja ne znaju za pojmove kao shto su lazhi,ego,zabrana,nasilje...u sushtini mi se od zhivotinja ne razlikujemo uopshte,samo prezhivljavamo na neki za nijansu civilizovaniji nachin..ljudi ubijaju iz sebichnosti,koja je potekla iz straha,zhivotinje isto,ljudi se bore za teritoriju isto kao i zhivotinje,uvek postoji alfa muzhjak i u ljudskom carstvu kao i zhivotinjskom..nema tu mnogo razlike..mene je devojka ostavila posle zato shto ne idem u teretanu,ne tuchem se,volim da spurnjam dzok i da filozofiram o zhivotu na nachin koji nju ostavlja bukvalno bez rechi..!!rekla je da sam najobichniji slabic,da necu biti uspeshan u zhivotu,da ona putuje svetom,a ja sam samo najobichniji konobar,mada sam to radio za letnji raspust chisto da imam kinte za garci,nekog pochastim,popijem pivu..nece travu da proba ni za zhivu glavu iako sam joj ja trubio da to nije droga za zadiranje,nego da produbljuje svest...njoj to nije bilo jasno,shutnula me,ispljuvala na sve strane i otishla za nekog starijeg,nabildovganog lika,koji ima nadrkanu gajbu,dobra kola i sve mu to mama i tata kupuju...gel u kosi,cheshalj u dzepu itd...shta sam ja imao da joj ponudim,ljubav,pazhnju,poeziju,ali to nije korisno u zhivotu...za mene je njen tata rekao da sam najobichniji narkoman,i njen novi dechko takodje i ostavila me bez trunke savesti...bio sam slomljen al saam shvatio da mi je najgluplja greshka u zhivotu upravo ona,ali jbg to ne vidish jer ljubav zaslepi,ni dan danas ne mogu da otkrijem shta me je povuklo za njom..tipichan primer alfa muzhjaka!mozhda je sad ta pricha malo offtopic,al jbg,ponele me emocije,sry..
38 REP76%
→ Istraživač
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
TotalUnderground
ISTRAŽIVAČ176 REP84%
→ Entuzijasta
38 REP76%
→ Istraživač
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
feb 2009.
feb 2009.#7
da, imao sam nekih sli
nosti s tvojom situacijom, ljubav je zayebana stvar, vrlo
esto, zasljepi te kao neku opsesivnu budalu, i nikako da shvatim da nemam nikakve sli
nosti s njom :) i joa si napravim onda dramu od ~ivota, pih, bezveze.
TotalUnderground
ISTRAŽIVAČ176 REP84%
→ Entuzijasta
TotalUndergroundISTRAŽIVAČ
feb 2009.
feb 2009.#8
tachno tako..bar je lepo dok si u toj iluziji da ti je lepo i da te voli i ceni,i onda BAO,ko da te je brzi voz raspizdio,ode iluzija u tri lepe..!
jun 2007.
1 / 8
jun 2007.
feb 2009.