VUTRA
ForumZajednicaPutovanje na mentalnim talasimaSretan Rođendan RedSh
LEGACY

Sretan Rođendan RedSh

54 odgovora3,273 pregleda
JaSamZaENTUZIJASTA

mar 2007.

#1
Sretan Roendan RedSh! ! ! Bez tebe bih bio puno manje nego ato jesam! Pozdravi mi grmlje u kojem le~ia mrtva pijana, i reci mu da ga uskoro pozdravljam!! KISSSS!!!!

mar 2007.

#2
Pridruzujem se cestitkama! Sretan rodjendan! :*
bongashLEGENDA

mar 2007.

#3
Ti mene ne znaa, al' ja tebe znam ... Sretan ti roendan !!!
BeyondLEGENDA

mar 2007.

#4
Ma kakav sretan roendan, to je samo jedan dan, sretan ti ~ivot! i neka ti se ispune svi tvoji snovi, ~elje, planovi, sretno :*******
RedShAMBASADOR

mar 2007.

#5
Hvala svima na cestitkama!!!!!! :bis: vole vas Red :*

mar 2007.

#6
[bez sadržaja]
NarquilaENTUZIJASTA

mar 2007.

#7
Pridruzujem se cestitkama:sun2:
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

mar 2007.

#8
Sretan roendan! Sve najbolje ~elim! :)

mar 2007.

#9
}elim ti sve ono ata ~elia samoj sebi... Sretan roendan i nek bude joa puno sretnih ljeta :)
sinsemila_smajlPOZNAVALAC

mar 2007.

#10
:sun2: :icon_lol: :sun2: :bis: :sun2: api generacijo, sad mo~ea i pivu popit;)
BOTANIKISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#11
tu se nesto slavi a? heh.. djevojko divna, za tvoj rodjendan ono sto ti mogu pozeliti je da ruza poput tebe nikad ne uvene te da zauvijek cva. pusa
UserNameENTUZIJASTA

mar 2007.

#12
Sve najbolje ti zelim za rodjendan... Nek te sreca prati!! ;)
kis draganISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#13
:sun2: :sun2: :sun2: SRETAN TI RODENDAN I DAJ BOZE JOS 150 TAKVOG DANA I BICE SVE OK.SVE NAJBOLJE TI ZELIM...:sun2:
kanehbosemAMBASADOR

mar 2007.

#14
ata re ? osim aj ~ivili:sick: i sretan ro:)
gloss_zelenkyAMBASADOR

mar 2007.

#15
Valjda nisam jedini koji ti je poslao pp kompomitirajueg sadr~aja??!..ccc... Nego da se zna...sretan ti roendan...ostatak kao u poruci...hihihi:-))) p e a c e !:maryjane: :sun2::sun2::sun2::sun2:

apr 2007.

#16
Hepi brzdej!
psycho.ludjakISTRAŽIVAČ

maj 2007.

#17
sry radi kasnjenja nisam vidio ovu temu uopce,oprosti mi molim te i sve najbolje za tvoj vec davno proslavljen rodjendan :) aa...moze li se znati o kojoj se cifri radi ;) ? edit> malo prosvrljao kroz forum 28-ica je pala :)
RedShAMBASADOR

maj 2007.

#18
Hvala ti puno... svida mi se avatar :bis:

maj 2007.

#19
srecnno red zelim ti lijepo putovanje
RedShAMBASADOR

maj 2007.

#20
genjo...pa rodendan mi je bio 27. 03...i cestitao si mi ga...a sto ga cestitas opet???:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: sto si spaljen sunce ti zarko:sun2: skrolaj malo gore.... :))))

maj 2007.

#21
vjeruj mi danas je bio lud dan na poslu a i bili smo na B92 hehe reko ono u brzini da ne propustim rodjendan...uzas sto je najgore nisam ni pusio danas :sick:
JaSamZaENTUZIJASTA

maj 2007.

#22
RED Sretan roendan :sun2: Haha.. Genjo legenda :bis:
RedShAMBASADOR

maj 2007.

#23
Gle sada i ovu srecu malenu...i on mi cestita:sun2: spaljeni moji momci hhahahaa sto me zajebajes JSZ????:icon_lol: :icon_lol: al ajd neka ti je...uvijek ugodno primiti cestitke. eee a kad je tvoj...sada negdje uskoro zar ne? 18. 07? jel sam pogodila ili opet zaboravila:sun2: javi maloj Red pa da ukoljem kokos i napravim pitu krompirusu i posaljem ti busom pa da se posladis :)))))))
StonerLEGENDA

maj 2007.

#24
Ja stvarno neznam kako mi je promakao rokas od naae Vutroline :icon_lol: ja se duboko ispri avam i joa jedanput .......... SRETAN TI ROENDAN od stonera
gloss_zelenkyAMBASADOR

maj 2007.

#25
kako nije bilo javno..onda emo sad:icon_lol: hehehe SRETAN ROENDAN!:costumed-smiley-027 :heartbeat:
InqAMBASADOR

maj 2007.

#26
A zakleo bih se da sam ti cestitao... a ustvari nisam... SRECAN RODJENDAN i od mene !!!!!!!!!!

maj 2007.

#27
Nemojte tako... Red e pomislit da ima pokoju godinu viae...roendani joj prolaze ko sekunde. :D
RedShAMBASADOR

maj 2007.

#28
hahaha koja je ovo prica....opet se ovaj topik aktivirao a rodendan davnih dana prosao...pa ja, dragi moji momci, sa vama prozivljavam vec prozivljeno:icon_lol: milina i stvarno divan osjecaj..ko da opet slavim..idem po pivo sada:icon_lol:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se