LEGACY
Sretan Rođendan RedSh
54 odgovora3,273 pregleda
JaSamZa
ENTUZIJASTA515 REP79%
→ Poznavalac
JaSamZaENTUZIJASTA
mar 2007.
mar 2007.#1
Sretan Roendan RedSh! ! !
Bez tebe bih bio puno manje nego ato jesam!
Pozdravi mi grmlje u kojem le~ia mrtva pijana, i reci mu da ga uskoro pozdravljam!!
KISSSS!!!!
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
mar 2007.
mar 2007.#4
Ma kakav sretan roendan, to je samo jedan dan, sretan ti ~ivot! i neka ti se ispune svi tvoji snovi, ~elje, planovi, sretno :*******
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
Narquila
ENTUZIJASTA576 REP94%
→ Poznavalac
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
mar 2007.
mar 2007.#9
}elim ti sve ono ata ~elia samoj sebi...
Sretan roendan i nek bude joa puno sretnih ljeta :)
sinsemila_smajl
POZNAVALAC656 REP6%
→ Ambasador
sinsemila_smajlPOZNAVALAC
mar 2007.
mar 2007.#10
:sun2: :icon_lol: :sun2: :bis: :sun2: api generacijo, sad mo~ea i pivu popit;)
BOTANIK
ISTRAŽIVAČ172 REP81%
→ Entuzijasta
BOTANIKISTRAŽIVAČ
mar 2007.
mar 2007.#11
tu se nesto slavi a? heh.. djevojko divna, za tvoj rodjendan ono sto ti mogu pozeliti je da ruza poput tebe nikad ne uvene te da zauvijek cva. pusa
UserName
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
UserNameENTUZIJASTA
mar 2007.
mar 2007.#12
Sve najbolje ti zelim za rodjendan... Nek te sreca prati!! ;)
kis dragan
ISTRAŽIVAČ106 REP37%
→ Entuzijasta
kis draganISTRAŽIVAČ
mar 2007.
mar 2007.#13
:sun2: :sun2: :sun2: SRETAN TI RODENDAN I DAJ BOZE JOS 150 TAKVOG DANA I BICE SVE OK.SVE NAJBOLJE TI ZELIM...:sun2:
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
mar 2007.
mar 2007.#15
Valjda nisam jedini koji ti je poslao pp kompomitirajueg sadr~aja??!..ccc...
Nego da se zna...sretan ti roendan...ostatak kao u poruci...hihihi:-)))
p e a c e !:maryjane: :sun2::sun2::sun2::sun2:
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
psycho.ludjak
ISTRAŽIVAČ168 REP79%
→ Entuzijasta
psycho.ludjakISTRAŽIVAČ
maj 2007.
maj 2007.#17
sry radi kasnjenja nisam vidio ovu temu uopce,oprosti mi molim te i sve najbolje za tvoj vec davno proslavljen rodjendan :)
aa...moze li se znati o kojoj se cifri radi ;) ?
edit> malo prosvrljao kroz forum 28-ica je pala :)
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#20
genjo...pa rodendan mi je bio 27. 03...i cestitao si mi ga...a sto ga cestitas opet???:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
sto si spaljen sunce ti zarko:sun2:
skrolaj malo gore.... :))))
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
maj 2007.
maj 2007.#21
vjeruj mi danas je bio lud dan na poslu a i bili smo na B92
hehe reko ono u brzini da ne propustim rodjendan...uzas sto je najgore nisam ni pusio danas
:sick:
JaSamZa
ENTUZIJASTA515 REP79%
→ Poznavalac
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#23
Gle sada i ovu srecu malenu...i on mi cestita:sun2:
spaljeni moji momci hhahahaa sto me zajebajes JSZ????:icon_lol: :icon_lol: al ajd neka ti je...uvijek ugodno primiti cestitke.
eee a kad je tvoj...sada negdje uskoro zar ne? 18. 07? jel sam pogodila ili opet zaboravila:sun2: javi maloj Red pa da ukoljem kokos i napravim pitu krompirusu i posaljem ti busom pa da se posladis :)))))))
Stoner
LEGENDA5.558 REP6%
→ Zmaj
StonerLEGENDA
maj 2007.
maj 2007.#24
Ja stvarno neznam kako mi je promakao rokas od naae Vutroline :icon_lol: ja se duboko ispri
avam i joa jedanput .......... SRETAN TI ROENDAN od stonera
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#25
kako nije bilo javno..onda emo sad:icon_lol: hehehe
SRETAN ROENDAN!:costumed-smiley-027
:heartbeat:
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
InqAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#26
A zakleo bih se da sam ti cestitao... a ustvari nisam...
SRECAN RODJENDAN i od mene !!!!!!!!!!
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#27
Nemojte tako... Red e pomislit da ima pokoju godinu viae...roendani joj prolaze ko sekunde.
:D
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#28
hahaha koja je ovo prica....opet se ovaj topik aktivirao a rodendan davnih dana prosao...pa ja, dragi moji momci, sa vama prozivljavam vec prozivljeno:icon_lol: milina i stvarno divan osjecaj..ko da opet slavim..idem po pivo sada:icon_lol:
mar 2007.
1 / 28
mar 2007.
maj 2007.