LEGACY
Topic za otvorit dusu
12 odgovora1,534 pregleda
marko391
POZNAVALAC877 REP31%
→ Ambasador
marko391POZNAVALAC
mar 2014.
mar 2014.#1
Neznam kako bih poceo ali evo, dali se nekad osjecate odbaceno i nesretno.. ugl da skratim sretni ste "samo" kad duvate i kad ste u takom okruzenju. Vutru sam probao prije mozda 2 godine i otad sam promjenio pogled na svijet, svida mi se bit s takvim ljudima i razgovarati o nekim temama s kojim drugim osobama nemozes jer imam neki strah da ne pomisle ovaj je puko. Problem je kod mene sto nezmam puno takvih ljudi i duvam rijetko s takvima no duvam cesto s ekipom i uvijek je zezancija,smijanje i to ali kao da nesto fali. Volim biti high jer sam onda totalno opusten i komunikativan nekako nestanu svi strahovi i predrasude tko sta misli. Staright tesko stvaram nova prijateljstva i dosta sam ukocen a to je nesto nejgore. Nema tih novaca na svijetu koji ti mogu zamijenti osjecaj istinske srece , zadovoljstva i ljubavi prema zivotu. Puno toga bih mogao jos reci al ljudi koji se osjecaju kao ja ce me razumijet najbolje. Peace Ekipa.
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
mar 2014.
mar 2014.#2
Nije,nema goreg nego da ti komaijin uko laje cijele noi ispod prozora spavae sobe :D
Samo opuateno,po
mi duvat malo sam,odi onda u aetnju malo sam,sjedi negdje u kafi malo sam,opala vidi kako je lijepa konobarica...a ti sam :D
Kad si sam ne mo~e te nitko odbaciti a sreu ea pronai sigurno :D
Ali,opet kad razmislia malo bolje... i dobar crnjak je trip ,hehe
marko391
POZNAVALAC877 REP31%
→ Ambasador
marko391POZNAVALAC
mar 2014.
mar 2014.#3
jos zapalis s konobaricom baam :D u pravu si to je valjda samo prolazna faza.. bdw jel zivis u nl ili je to onako samo zelja :)
mlst
POZNAVALAC1.080 REP53%
→ Ambasador
mlstPOZNAVALAC
mar 2014.
mar 2014.#4
Covek kome nije dosadno samim sa sobom nije lud .
Pokusaj kad nisi napusen da se osetis napusenim . Samim secanjem na to stanje ce ti dati iste rezultate kao da si ispusio joint. Ne u potpunosti ali dovoljno da shvatis da je u tvojoj glavi .
Distanciraj se iz mozga ako mogu tako da kazem :D
Zamisli da si se tek probudio pre 2 godine i odjednom shvatio "istinu" , ali sad problem vise nisi ti sam sebi , vec ostali koji "spavaju" . Tebi je sad mnogo teze jer se oko tebe stvara tabu "ko si ti da mislis o svemu" ili cesto cujem "ko ce jos o tome da misli" .
Resenje danasnjice je svi odu u kafanu i NE MISLE vec samo razglabaju postojece stanje bez ikakve perspektive.
I tako u krug dok ne dodje kraj i ovoj "civilizaciji" .
0 REP0%
→ Istraživač
okt 2014.
okt 2014.#5
Pozdrav gospodo , desavaju mi se jako cudne svari vec 2-3 meseca zabravo sam u problemima sa dosta ljudi nznm ni ja zasto osecam da su svi ljudi losi sem par i nekako to me proganja i pogadja pogotovo ljudi da moram da se izvinem picke i jako losi ljudi nekako tresem se na ponasanje losih ljudi kako prema meni tako i prema nekim drugim.Osecam da sam se jako razocarao na ovaj svet na mnogo aspekata,vec duze vremena nemam da kazem prave ortake nekako izlazim ja sa ortacim ali ne osecam neko prijateljstvo vise izdaju,po sebi sam osecam da svi treba ljudi da budemo dobri i da lose stvari ne cine nista boljim.Jako sam se razocarao i povuko ali necu da jadikujem nego zelim da se izvucem dok jos imam vremena.Moze li mi neko pomoci ili reci da li je imo slicne stvari.U poslednjih godinu ipo dana izdat sam od ljudi za koje sam dosta uradio a oni su me nozem zabili u ledja,ko da ne mogu da se pomerim neko vreme sa te situacije stalno se razocaravam u sve.Inace imam 17 godina ...Stalno me ta panika vata ne mogu da se opustim jednom recju osecam se kao protiv celog danasnjeg sveta i razmisljanja neznam ni sta da mislim i pisem vise tesko mi je sve ovo...Dosta stvari sam pokusavo ali nista..Imo sam dosta trauma u zivotu i problema ali zelju da pobedim.Pomoc ako neko moze bio bih zahvalan,... :icon_cry: :mrtva_banana:
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
okt 2014.
okt 2014.#6
Bratec mlad si joa. Svaata se izdogaa u tim godinama. Prave prijatelje stje
ea cijeli ~ivot tako da nemoj da se sikiraa u najboljim godinama ;)
Bolje se brini ato kraia pravilnik foruma ato si malodoban :vb_kez: .
U svakom slu
aju "be happy", peace :hippy: .
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
okt 2014.
okt 2014.#7
Izbjegavaj nevolje,lose ljude,fokusiranje na rjesavanje problemcica tekucih koje mozda imas(skola,,cura)i slicno...
Ne zakucavaj,mlad si jos.
mar 2014.
1 / 7
mar 2014.
okt 2014.