LEGACY
Više sile
28 odgovora1,954 pregleda
0 REP0%
→ Istraživač
apr 2010.
apr 2010.#1
Zanima me koliko vas vjeruje u neke sile koje ljudi osjecaju u napuaenom stanju a kad su normalni ne, zna li itko nesto vise o tome?
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
apr 2010.
apr 2010.#2
evo upravo primam signale i govore mi da trebam promjeniti avatar jer ti imas isti :sun2:
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
MeskalitoLEGENDA
apr 2010.
apr 2010.#3
Iste sile deluju u oba stanja ,samo malo bolje vidis kad si high :)
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
MeskalitoLEGENDA
apr 2010.
apr 2010.#4
Iste sile deluju u oba stanja ,samo malo bolje vidis kad si high :)
James Bong
ISTRAŽIVAČ70 REP13%
→ Entuzijasta
James BongISTRAŽIVAČ
apr 2010.
apr 2010.#5
ja kad san napusen mozak mi bolje radi lakse primjecujen neke ''patterne'' u zivotu bolje kuzin kako to sve u biti funkionira, jednostavno doden u neko stanje uma sto nemogu kad san normalan
al ja mislin da je to zato sto kad san high asocijacije odma bolje idu i mogu se skoncentrirat na neke stvari lakse nego inace, kad se ufilman u nesto samo o tome razmisljan i doden do nekih vrlo zanimljiv zakljucaka koje uglavnom poslije zaboravin haha
James Bong
ISTRAŽIVAČ70 REP13%
→ Entuzijasta
James BongISTRAŽIVAČ
apr 2010.
apr 2010.#6
ja kad san napusen mozak mi bolje radi lakse primjecujen neke ''patterne'' u zivotu bolje kuzin kako to sve u biti funkionira, jednostavno doden u neko stanje uma sto nemogu kad san normalan
al ja mislin da je to zato sto kad san high asocijacije odma bolje idu i mogu se skoncentrirat na neke stvari lakse nego inace, kad se ufilman u nesto samo o tome razmisljan i doden do nekih vrlo zanimljiv zakljucaka koje uglavnom poslije zaboravin haha
0 REP0%
→ Istraživač
apr 2010.
apr 2010.#7
u napusenom stanju se na neke stvari lakse skoncentriran ali na neke ne mogu nikako, sve ovisi kako me pukne, ugl najvise volin sidit i neradit nista, i samo uzivat u fimovima koji me nose
0 REP0%
→ Istraživač
apr 2010.
apr 2010.#8
u napusenom stanju se na neke stvari lakse skoncentriran ali na neke ne mogu nikako, sve ovisi kako me pukne, ugl najvise volin sidit i neradit nista, i samo uzivat u fimovima koji me nose
Svirač_Trube
ENTUZIJASTA570 REP93%
→ Poznavalac
Svirač_Trube
ENTUZIJASTA570 REP93%
→ Poznavalac
Kreso1988
ENTUZIJASTA383 REP46%
→ Poznavalac
Kreso1988ENTUZIJASTA
maj 2010.
maj 2010.#11
hh vise sile grozno, evo ja sada osjecam da je ovaj cokoladni kolac prefin i to mi bas ono predobro, ali nikaki elijeni, mozda ak spalim jos jedan:D
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
maj 2010.
maj 2010.#12
.... divlja svinja me napada, malo pre je otero al se opet vratila .... :))
Zabljak 1992
POZNAVALAC1.056 REP51%
→ Ambasador
Zabljak 1992POZNAVALAC
maj 2010.
maj 2010.#13
vise sile?imam ja amajlije za to ,20 eura komad i dobijas gratis blagosiljanu vodicu sa ostroga.
Kreso1988
ENTUZIJASTA383 REP46%
→ Poznavalac
aost100
ENTUZIJASTA287 REP22%
→ Poznavalac
aost100ENTUZIJASTA
avg 2010.
avg 2010.#15
ja isto se oduzmem pa proputujem na mozdanim valovima samo gledam ljude uopce ih ne slusam. volim se posaadit u kau
i kljuc cameru okrenut u televiziju i pustit malenog
ovje
ulj
ia da mi vriati od sree u glavi i razmisljat o onim nebitnijim stvarima do zadnjeg detalja.... :D
nema viae sile. samo sam oprezan i bez greake.
apr 2010.
1 / 15
apr 2010.
avg 2010.