ForumZajednicaPutovanje na mentalnim talasimaBeyond Bizarre - NLO-Implantati-Chupracabra-Sakaćenje životinja
LEGACY
Beyond Bizarre - NLO-Implantati-Chupracabra-Sakaćenje životinja
24 odgovora1,994 pregleda
veggma
ENTUZIJASTA429 REP57%
→ Poznavalac
veggmaENTUZIJASTA
okt 2009.
okt 2009.#1
Beyond Bizarre - NLO-Implantati-Chupracabra-Sakaenje ~ivotinja (HR prijevod)
Isje
ci iz Discovery Channel serijala 'Beyond Bizarre'(1997-1998) o razli
itim nlo
vienjima i susretima, ugraivanju implantata, sakaenju ~ivotinja i chupracabri.
Beyond Bizarre - UFO-Implants
Beyond Bizarre - Cattle Mutilations
Beyond Bizarre - Chupracabra
Beyond Bizarre - UFO
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
okt 2009.
okt 2009.#2
Ma koji NLo i koji vanzemaljci.Ta smesna verovanja cist su dokaz ljudske gluposti i jada,pokusaja da opravda svoju jadnu egzistenciju u preretardiranom svetu.
Nismo sami,bla bla.Pa i nismo.Naravno.Zar ne vidite da nam je uvek u glavi onaj mali crveni?
Ili ne zelite da vidite?
Samo izvolite,posvetite zivot teorijama zavera,raznim bicima iz svemira koje samo Amerikanci vidjaju,reptilima i glupostima.
Nadam se da ce deca novog doba biti svesnija i cvrste vere,a ne da zive u zabludama i veruju u gluposti koje smisljaju ljudi protracenog zivota ili previse slobodnog vremena a budne maste.
vrtlar
ENTUZIJASTA521 REP80%
→ Poznavalac
vrtlarENTUZIJASTA
okt 2009.
okt 2009.#3
dobro discovery je glupost zesca ali nisam shvatio smisao tvog posta lucid...
38 REP76%
→ Istraživač
okt 2009.
okt 2009.#4
LucidDream nemoj tako ipak si ti koj na slici imas "Zelenog"
nemislim tako kao i ti ali dobro neda mi se sada pricati jer kada bi se raspricao...doohh... potrajalo bi previse a sutra imam rano skolu...
38 REP76%
→ Istraživač
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
okt 2009.
okt 2009.#6
Slika predstavlja funkcionisanje covekovog tela.Inace je .gif slika ali ovde izlgleda ne.Pokrecu se jednacine po njoj.Nevezana za ovu temu.
@Vrtlar
Zasto siriti glupost?
IboR
ISTRAŽIVAČ69 REP13%
→ Entuzijasta
IboRISTRAŽIVAČ
okt 2009.
okt 2009.#7
Nebi se slozio sa tobom lucid.Barem oko reptila ne.Ipak postoje spisi stariji od 10000 godina koji ih opisuju.Babilonci,narodi j amerike,plemena afrike,aboridani pa i tolteci(samo pod drugim imenom) su ostavili spise o njihovom postojanju.Uzet halocegen i ubost pravi denstitet i vidjet cete party "astralne ekipe" medu kojima s valjda i ti reptili.Vede i biblija opisuju letjelice slicnima kao "nlo" no sad ko je to pilotiro ko ce znat.Oni tvrde Bogovi.Bilo prekjucer o tim letjelicama NRZ.Inace film nisam gledao niti ne mislim jer me ne interesira pa ako ima podudaranja sto sam napisao s njim,nemoz biti namjerno.
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
okt 2009.
okt 2009.#8
Sta god videli pri uzburkanom stanju uma,bilo to halucinogenom ili bilo kakvom aktivnoscu,samo su obrisi raznih slika,a i koracanje u delove naseg uma u koje nismo zalazili implicira svakako nesvakidasnje slike.A nasa podsvest nije kutija za igracke.
extranoize
ENTUZIJASTA594 REP99%
→ Poznavalac
extranoizeENTUZIJASTA
okt 2009.
okt 2009.#9
Jahvina Slava :icon_lol:
tj. letjelica nekog smrada Jahvea koji se ljudima predstavljao kao Bog.
isto ko da ja sad odem s avionom u praaumu i ka~em domorocima da sam Bog, to su nam napravili.
odli
na epizoda. Erich von Daniken je ipak bio u pravu.
Informator
ISTRAŽIVAČ52 REP1%
→ Entuzijasta
InformatorISTRAŽIVAČ
okt 2009.
okt 2009.#10
ata god opisivale vede i biblija pa ata mi vrijeaa Boga? dobit ea ban :)
nekako su svi teakopovjerni tezi da je biblija istinita, to tek u ovo doba
teako povjerovat u
uda, a svakim danom ga gledamo u fizi
kom svijetu
skrenuh sa teme a misli navarene, ekran svijetli, auati oko mene, postojim!!
ako Bog ima ime, i u raznim narodima rime Alah, Jahvh...kinez to ni nemo~e izgovorit
dakle to bi meni reklo da Bog ima osobnost kad ima i ime. a ima i znak, jer ime je znak
napisane su tone knjiga i rije
i o ~ivotu, a joa neznamo ato je On!!
sva ta priroda koja je postojala prije nas...a i dalje postoji za nas!!
FunkyZ
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
FunkyZENTUZIJASTA
okt 2009.
okt 2009.#11
Realno, sami (u svemiru) gotovo sigurno nismo, i krajnje je (u nedostatku bolje reci) glupo tvrditi drugacije.
Sada, da li su nas posecivali ili ne....... To je vec za diskutovanje i smejanje budalama... :vb_whip:
IboR
ISTRAŽIVAČ69 REP13%
→ Entuzijasta
IboRISTRAŽIVAČ
okt 2009.
okt 2009.#12
Al kako onda objasnjavas da me ta astralna dubrad napala,gusila i pila me.Nece me podsvjest samog mene sjbat
extranoize
ENTUZIJASTA594 REP99%
→ Poznavalac
extranoizeENTUZIJASTA
okt 2009.
okt 2009.#13
ne vrijeam Boga, nego onog koji se tako predstavlja. Bog ne dolazi i govori : Ja sam Bog.
a kako uope mo~emo uvrijediti Boga? tu se ne radi o egoisti
nom pojedincu uvredljive naravi. to su ljudske karakteristike.
ima mnogo imena za Boga, ali nijedno ga ne opisuje jer on je neopisiv i bezimen. kako mo~emo imenovati Boga?
to je kao da pas/kuni ljubimac da ime
ovjeku. ili kao da sin da ime svojem ocu.
Tao o kojem se mo~e govoriti nije apsolutni Tao
Ime koje se mo~e imenovati nije apsolutno ime
Tao Te Ching
:sun2:
malo sam off
okt 2009.
1 / 13
okt 2009.
okt 2009.