VUTRA
ForumZajednicaPutovanje na mentalnim talasimaCime nas to prskaju???
LEGACY

Cime nas to prskaju???

106 odgovora8,882 pregleda
veggmaENTUZIJASTA

dec 2010.

#1
What In The World Are They Spraying (2010) (titlovi) The Chemtrail/Geo-Engineering Coverup Produced by G. Edward Griffin, Michael Murphy, and Paul Wittenberger By now everyone has seen crisscrossing streaks of white clouds trailing behind jet aircraft, stretching from horizon to horizon, eventually turning the sky into a murky haze. Our innate intelligence tells us these are not mere vapor trails from jet engines, but no one yet has probed the questions: WHO is doing this and WHY. With the release of this video, all of that has changed. Here is the story of a rapidly developing industry called Geo-engineering, driven by scientists, corporations, and governments intent on changing global climate, controlling the weather, and altering the chemical composition of soil and water  all supposedly for the betterment of mankind. Although officials insist that these programs are only in the discussion phase, evidence is abundant that they have been underway since about 1990  and the effect has been devastating to crops, wildlife, and human health. We are being sprayed with toxic substances without our consent and, to add insult to injury, they are lying to us about it. Sa zaljepljenim titlovima Sa odvojenim titlovima ili Titlovi: http://www.load.to/MQV6yeeM9e/witwats.rar 45Kk2iiDpdk
bozgaLEGENDA

dec 2010.

#2
Baa sam danas joggirao i aetao prirodom i vidio dva ogromna chemtrailsa... No neki avioni ostavljaju, a neki ne ostavljaju ini mi se. boz :sun2:
snejkISTRAŽIVAČ

dec 2010.

#3
chemtrail je samo onaj sto ostaje u zraku duze od 15ak minuta pa sve do par sati, ovi sto brzo nestaju su contrailovi, odnosno kondenzacijski tragovi.
TarkiPOZNAVALAC

feb 2011.

#4
Mene iskreno to ve po inje dobrano nervirati... }ivim blizu zra ne luke... Ono gledam van i ko da je spajdermen bio na nebu majku mu :vb_kez: A razotkrit e se to ve nadam se. Orgonski topovi navodno poma~u da se to raprai al kom se to da radit...
BeyondLEGENDA

feb 2011.

#5
kako e nas gadovi sve gadno pobit, nemoa vjerovat, i onda e nam joa uvalit gmo onakvima jadnima jer e jedino taj ait moi izrasti iz zagaene zemlje. prestraano i ata je ironi no to nam rade to no iznad glava, potpuno o ito, samo ato nitko nevjeruje ili ne ~eli vjerovat da takvi tragovi aviona jednostavno nisu normalni, a analizom uvijek su prepuni aluminija koji zemlju ini toksi nom da nemo~e niata rast iz nje, a u tjelu se akumulira, ne izlazi van, i uzrokuje milijon bolesti. Zapravo je fascinantno to sve skupa.
AidmintsISTRAŽIVAČ

feb 2011.

#6
Joa jedan primjer ata rade oni. Nevjerojatno. Osiguravaju si istu budunost, bez nas, prljavih gadova. Doe mi da odem na tibet sa nekim protu-avionskim arsenalom, posadim si par biljaka i u~ivam do kraja ~ivota, a nek oni dou pa e bit ko iz TBF-ove pjesme: "Tlo je prekriveno avionima bespomono lamataju teakim krilima gaamo ih projektilima, I rakete lete voene balisti ki, dobit e po **********i".
Sensi*JanaAMBASADOR

feb 2011.

#7
posle drugog svetskog rata su pustili LSD na velika vrata,a sad hemija,stvarno hoce da nas s**** skros.Zasto su ljudi tako destruktivni i samo trce za lovom :ohno: nisu svesni da bi sa pozitivnim stavom postigli puno vise,o ocuvanju planete da i ne govorimo.
numero unoISTRAŽIVAČ

feb 2011.

#8
ko zna koliko toga jos ima truju nas sa cim stignu!
SiDAMBASADOR

feb 2011.

#9
sve je to zavjera... sars, pti ji grip, krava grip, kuga, prskanje s visina... lagano nas tamane...
numero unoISTRAŽIVAČ

feb 2011.

#10
ma da brate farmaceutske tvrtke puste virus samo da bi utoplili cijepiva svake godine nesta novo jbt pticija svinjska ko zna sta ide sad! neznam dali je netko citao ovo mozda malo skrecem sa teme ali ima i tu nesta vezano za ovo pa ako nekom smeta neka obrise http://metro-portal.hr/3-svjetski-rat-pocinje-2010/12122
HighBadgerPOZNAVALAC

feb 2011.

#11
Ne...Ja ne mogu da verujem! Nisam uspela da odgledam do kraja koliko sam se iznervirala!!! Kako je civilizacija tj. neko "usavrsavanje i napredovanje" covecanstva i neke tehnika unistila ovaj svet i ljude! Covek bi trebalo da se prilagodjava prirodi i da zivi u skladu sa njom, a ne da prirodu prilagodjava sebi!!! Pogresan pristup u startu...I onda se sad razmislja o ozonskom omotacu, globalnom zagrevanju i ocuvanje prirode?!?!? Sad postoje neki avioni koji ce satro da nas stite i postoji neki geoinzinjering?!Na cemu su ovi ljudi! Kakav los trip! Sve je tako jednostavno, a oni sve komplikuju i prave samo nelogicnosti u ovo svetu! I treba da nas rokne nesto, neki smak sveta kad se ovako postupa sa njim....

feb 2011.

#12
Pa da ....treba kontrolirati pu anstvo na globalnoj razini ... Nevjerovatnoo kako je ljudski um pokvaren . Ovo je gore od nacizma ! Globalni genocid ....ali polagan i neprimjetan :)
Z&NZMAJ

feb 2011.

#13
JBfjU3_XOaA :ohno:
AidmintsISTRAŽIVAČ

feb 2011.

#14
Palo mi je neato na pamet dok sam ovo gledao, ali sam zaboravio napisati tu. Zamislite da izume avionski motor na cannabis, ili da umjesto toga aluminija ubacimo malo thc ulja? Za sve ljude i ~ivotinje, srea i ljubav. :D

feb 2011.

#15
Najvise nas prskaju strahom. A mi cak i pomazemo sirimo strah za njih....ehh sto ces a ne mozes bas ni da gledas kako te prskaju jebga
Losmi the EvelENTUZIJASTA

jul 2012.

#16
Mentalni, jebeni mentalni genocid:ovca Ali zato je vazno da lakse mozes da nadjes hors u gradu nego dzidzu, full control!!!
konoplja666AMBASADOR

jul 2012.

#17
Ne bih ~elio ispasti zao,ali ljudi ima sve viae na planetu,potrebno je sve viae hrane,sve viae energije,a to nam zemlja ne mo~e dati, prekomjerno iskoriatavanje prirodnih resursa moglo bi dovesti do potpune katastrofe, nisam jedan od onih koji vjeruje u teorije zavjere,ali ipak u jednu ruku vjerujem da odreen dio ljudi na planeti pokuaava raznim metodama uspostavit neku ravnote~u,nije da odobravam takav na in,ali zamislite da izae vijest u javnost da kada svijetska populacija dostigne 12 milijardi stanovnika nastat e nestaaica hrane,vode,povean broj socijalnih slu ajeva,izazvat e paniku te e teako kontrolirati masnu ljudi u panici,kada doe u pitanje pre~ivljavanje (ne mislim na ono da moraa imat LCD 3D TV) nego kad glad po ne pretvarat ljude u monstrume,eskalirat e nasilje i kriminal,novi ratovi...... Kada bi svi ljudi na planeti ~eljeli imati ~ivotni standard amerikanaca,bilo bi potrebno 5 planeta Zemlje,kada bi svi htijeli imati standard europljana,bilo bi potrebno 3 planete,prebrzo se razvijamo nego ato napredujemo u tehnilogji,korisna mineralna sirovina je sve dublje,sve je skuplja,a mehanizacija joa ne uspijeva pratiti trend razvoja. Iz nekog razloga mislim da smo u potrazi za novim materijalima koji su lagani i izdr~ljivi kako bismo mogli zadovoljit potrebe ovje anstva,te mislim da je to i glavni razlog za razvijanje svemirskog programa. Naravno da novac igra veliku ulogu u tome,ali mislim da postoje i humaniji nain za ograniavanje bujanja populacije,uzmite si za primjer jabuku i crva,ato se desi kada se crv razmno~i,jabuka postaje sve manja,a ato se desi kad je jebuka pri kraju,to ostavljam vama da zaklju ite. Nadam se da nisam u pravu!
konoplja666AMBASADOR

jul 2012.

#18
Evo jedna zanimljivost u Indiji ako se muakarac odlui za sterilizaciju/kastraciju, mo~e birat izmeu automobila (tata motors),skutera i tv,na taj nain pokuaavaju kontrolirat rast populacije.
makisplitAMBASADOR

jul 2012.

#19
trlji brlji,mrlji trlji
Losmi the EvelENTUZIJASTA

jul 2012.

#20
Kako se, meni, sada stvari cine, dok ne prsne ovaj monetarni neo-robo-kapitalizam i dok se ne vratimo stotinak godina unazad, mira i spasa nece biti. Mnogo se sve na brzinu zahuktalo a resursa sve manje, a sve vise gladnih fensi ljudi...
veggmaENTUZIJASTA

okt 2012.

#21
Why in the world are they spraying? (2012) (prevedeno)Najnoviji dokumentarac o chemtrailsima u produkciji Michael J. Murphya i Barry Kolskya, "Why in the world are they spraying? (2012)" koji je ujedno i nastavak njihovog prvog i vrlo poznatog dokumentarca "What in the world are they spraying? (2010).R0acUS8h_qI

jan 2014.

#22
ispri avam se unaprijed ako e psovka nekoga uvrijediti,ali to no to ovjek pomisli kad pogleda gore. :(

jan 2014.

#23
Pa ja ne znam dal vjerujem u ovo. Naime da stvarno zele da nas truju zasto bi ostavljali vidljive tragove? Ko se stvarno sjeca oduvijek je bilo tragova na nebu i znali su ostajat medjutim danas je vazdusni prevoz znatno prometniji nego u proslosti pa dobijamo utisak da nam nesto rade. Duscovery channel je uradio reportazu pa kome se gleda: http://www.youtube.com/watch?v=lVFuOZu7Xhg Ako cemo stvarno razmisljat o trovanju onda pogledajmo vodu koju pijemo u kojoj se kupamo. Ili mozda kao u betmenu da trovanje nikad ne dolazi iz jednog izvora nego na primjer u vodi se nalazi jedan sastojak a u vaduhu drugi i onda kad nam se to spoji u organizmu dobijemo toksicno jedinjenje. Tako se mnogo lakse prikrivaju tragovi. Zapamtite da su ljudi koji vode svijet su uvjek korak ispred i mnogo pametniji od nas. Tako da moguce da im odgovara pomama oko chemtrailsa i slicnih gluposti.

jan 2014.

#24
slazem se, ja od detinjstva pamtim da su putnicki avioni kada udju u vazdusni prostor druge drzave morali da ostavljaju vidljiv "trag"

jan 2014.

#25
Iz oblaka smoga kojim nas caste razna kotrljala na cetiri tocka mi se brinemo o visokim tragovima iza aviona. Paranoja. Sreca je u tome sto se ljudski organizam brzo prilagodjava novonastaloj situaciji, pa opstane. Naravno da ima i onih slabije otpornosti koji izumru, ali to je sasvim normalan prirodni slijed i ne treba da nas iznenadjuje, a i mnogo nas je, brate.
weedoyeLEGENDA

jan 2014.

#26
da nadovezem Andrica na Genjovu konstataciju... "Kad bi znali koliko malo pameti upravlja svetom, umrli bi od straha." Da nas truju samo preko ovih aviona ja se ne bi brinuo, truju nas svuda i svime :)
Z&NZMAJ

jan 2014.

#27
Nemam ato vjerovati ili ne vjerovati. Meni je samo udno to ato ponekad lete i dva ili viae aviona, prakti ki paralelno i ostavljaju gotovo identi nu liniju za sobom, a ona slika gore, ato je ganja_farmer stavio baa daje dojam da je nebo namjerno proaarano sa tragovima. Ne znam ato misliti o tome, samo znam da mi se dopada kako ovaj svijet propada... A da nas je previae, stoji. Da nas ne mora bit previae, ne mora. Tko se dobrovoljno javlja otii? Ja bih ipak ostao ;)

jan 2014.

#28
ja se ne sjeam toga,hehe,premlad sam,ali to je mo~da samo izgovor za ove tragove koje ostavljaju,dobar izgovor zlata vrijedi.postoje contrailovi koji se puno br~e rasprae i nestanu od chemtrailova,a i nisu toliko atetni...ako ve moraju ostavljati tragove za sobom,kontam radi vidljivosti ili ne eg drugog,zaato onda ti tragovi toliko dugo ostaju vidljivi na nebu? ~iva istina,to je samo jedan od na ina kako nas truju,dok se mi zabrinjavamo gledajui u nebo,ovi nas na milion drugih na ina svjesno i promialjeno truju dok mi to ni ne ku~imo. a gdje se ide? :P previae nas je,da,zato i rade na depopulaciji stanovniatva dok ne dou do cifre od pola milijarde posluanih robova.

jan 2014.

#29
https://hr.wikipedia.org/wiki/Kondenzacijski_tragovi

jan 2014.

#30
Do sada u ovim kemijskim mlaznicama pronađeni su sljedeći agensi: 1. Pseudomonas Aeruginosa – bakterija koja napada većinom respiratorni sistem čovjeka 2. Pseudomonas fluorescens - izaziva infekcije krvi i respiratornog sistema 3. Serratia marcescens - upala pluća, upala mozga, upala srčanog mišića 4. Mycoplasma fermentes incognitus - vrsta patogenog mikroorganizma za koju se pretpostavlja da je bio-inženjerirana u američkim vojnim laboratorijama i koja je pronađena kod 45% američkih vojnika koji boluju od tzv. golfskog sindroma. 5. Streptomyces i druge vrste gljivice 6. Neke vrste kvasaca 7. Određene bakterije koje sadrže specifične enzime koji su u stanju da izmjene genom čovjeka 8. Soli barijuma 9. Aluminijum – čestice mikronskih dimenzija; (interesantno je da ljudi koji pate od Alchajmerove bolesti imaju veću količinu aluminijuma u mozgu) 10. Ethylene dibromide (dibrometan) C2H4Br2– kancerogeni dodatak za gorivo i insekticid, mirisa sličnog hloroformu; izaziva depresiju CNS-a, edem pluća i nadražava sluznicu respiratornog trakta; čini se da je on uzročnik i karakterističnog kašlja («kemtrejl kašalj») koji se javlja kod ljudi nakon zaprašivanja određenog područja 11. Dehidrirane ljudske crvene i bijele krvne ćelije (eritrociti i leukociti) 12. Fibrozni filamenti (njihova uloga je navodno da omoguće određenim mikroorganizmima koji se nalaze u ovoj kemijskoj smjesi da živi stignu do zemlje, jer bi ih normalni atmosferski uslovi uništili. Tako se na područjima zaprašivanja mogu naći smeđe fibrizne niti slične paučini koje su veoma toksične.) 13. Virusi i prioni nisu zvanično potvrđeni; njihovo prisustvo se samo nagađa. http://duh-vremena.bloger.index.hr/post/sto-je-to-chemtrails/3351083.aspx

jan 2014.

#31
e to nam lepo govori cega sve ima u atmosferi (ako je verovati "jednoj veoj grupi ljudi"), verovatno bi slicno nasli i pola kilometra il tri od tih kemijskih mlaznica

jan 2014.

#32
Planeta moze da prehrani i pet puta vise od trenutnog broja. Jos pritom da ne unistimo zivotinjski svijet. Zemljoradnja se toliko razvila da bacamo vecinu zitarica jer bi cijena bila premala kad bi cisto podjelili gladnima. Tako da ne vjerujem u to da nas ima previse. Ovo je nasa planeta i treba da nas ima samo da je cuvamo. Jednog dana kad nas napadnu vanzemalci mozda jedino nasa brojnost prevlada. A to sto ratujemo izmedju sebe mozda je samo priprema na boj protiv aliena. Da smo svi hipici onda bi samo dosli drugi oteli sta imamo i opustosili planetu.
jesamZMAJ

jan 2014.

#33
ne vidim, ne ujem i ne znam, a i ne zanima me http://youtu.be/momlRaYJueY novo vrijeme - staro sra..e

jan 2014.

#34
genjo, jesi ti u sukobu sa vanzemaljcima :signs040:

jan 2014.

#35
Ne volim sve vanzemaljce podjednako :) Ako se neki dogegaju dovde sumnjam da ce prevalit put da kazu zdravo ili da slusaju bob marleya.
TropicoLEGENDA

jan 2014.

#36
mene interesuje zasto se vanzemaljce (ako postoje a nadam se da postoje) smatra invajderima? Zar to nisu ljudi i holivud izmislili? Svaki sci fi filmac sa vanzemljacima po inje kako nas ti isti napadaju, a onda u ve ini slu ajeva mi pobjedimo jer smo "sr aniji" ili jer smo "dosjetniji" ili pak jer smo "pametniji"? :D odakle ideja da bi nas svojim reptilskim kitama silovali i vrsili eksploataciju majke Zemlje? ka~e veina, Ameri su glupi... Sla~em se sa Jesam, u vezi zapraaivanja i svih "sranja" koja nas okru~uju... nemam dozvolu za oru~je, ato bi zna ilo da nemam zolju ili neku spravicu sa dalekometnim projektilima i viae se ne mogu oko toga zamarati... Biti e ato bude, prihvaam igru ~ivota pa nek me talasi vode Pred Bogom su svi isti, u o ima ljudi svi razli iti...
HookerLEGENDA

jan 2014.

#37
Mo~da postoji ne ija tajna namera, i interes da progura nekakvu ,,zaveru'' o zagaivanju neba iz aviona, da bi zamaskirao pravi razlog kao na primer - poveanje emisije atetnih gasova iz fabrika, automobila, brojni ratovi sa bombardovanjem, nepoznat broj nuklearnih proba... Nemam pojma, sve je mogue ...

jan 2014.

#38
Ma ljudska rasa e sama sebe uniatiti. Emisija atetnih plinova uniatava zemljin omota , temperature zraka su primjetno vee iz godine u godinu. Truju nas sa svime i sva im i iskreno zaslu~ili smo da svi pokrepamo. Pa ~ivotinje se bolje brinu o planetu nego mi sami, mi ga samo uniatavamo. Ka~u znanstvenici za 75 godina dnevne temperature e porasti za 3 do 5 stupnjeva, i onda predviaju sve progresivnije poveanje temperatura svakih narednih 75 godina ukoliko se ne smanji emisija atetnih plinova u atmosferi. A tu je joa i svemirski otpad koji zaguauje polje iznad naae atmosfere. Mi smo fakti ki u mnogo veem sranju nego ato smo toga svijesti, prave informacije su zatajene. Pa bio dizel koji aatro ne emitira atetne plinove u biti ateti ozonu viae nego nafta. Da da, i to 4 puta viae atetnih plinova odlazi u atmosferu od bio dizela nego od nafte i benzina. Taj podatak se navodi u tajnom istra~ivanju koje je financirala Europska unija ali rezultat istra~ivanja je sakriven od svijeta. Ja sam za kraj svijeta jer nismo zaslu~ili niata drugo.

jan 2014.

#40
Sta znam,cuo sam razne teorije,ali neko je vec spomenuo,da ranije nismo primjecivali zato sto avio-saobracaj nije bio tako gust kao sad,ali ujedno,mozda nam na ovaj nacin skrecu paznju od neceg mnogo goreg... Ko zna.. Ako je zavjera,sumnjam da bi to radili tako ocigledno osim ako nam ne skrecu paznju od neceg velikog.
userNomoreAMBASADOR

jan 2014.

#41
Evo taman danas izaaao lanak usko vezan za temu od vjerojatno kompetentne osobe na tom podru ju. Kontrolor leta prokazuje urbani mit: Kako ekonomska ra unica i zdrav razum pobijaju chemstrails http://www.index.hr/vijesti/clanak/kontrolor-leta-prokazuje-urbani-mit-kako-ekonomska-racunica-i-zdrav-razum-pobijaju-chemstrails-teoriju/720010.aspx

jan 2014.

#42
o ito kontrolori growaju i prate forum, im su vidjeli da smo se tu na forumu uz*ebali oko chemtrailsa,ovi odma demantij preko kompetentnog portala index.hr :shit2: tu neku spiku prodaju i ma~u o i ionako napaenoj naciji... :P
KarlitosPOZNAVALAC

jan 2014.

#43
http://www.youtube.com/watch?v=pySfDjfEhHI Ja ne mogu da ucinim nista,ni MI ne mozemo nista :) sto pre se pomirite sa tim bice vam lakse. Tehnologija je u svakom pogledu napredovala mnogo vise nego sto mi to zamisljamo i sto na prikazuju (tableti,smartfonovi,wirelessi,blututovi,kamere raznorazne..tralalal) samo sto se ta HI-tech cuva strogo u tajnosti,i njime upravlja zla ruka naravno :) A imaju i cilj..nebi to za badava radili sve sto rade (ne mislim samo na chemtrails). Pa zamislite sebe na njihovom mestu,ali ne zamisljajte se kao da ste od ovog trenutka na tom mestu,vec oduvek :) Vi bi bili oni,a oni bi mozda bili vi...ali mozda... Lep pozdrav,i da sto vise nas postane svesno,to je dovoljno,ne moramo nista da radimo po tom pitanju,jer je bitka unapred izgubljena. :whacky084: otprilike je ovako stanje :)

jan 2014.

#44
Ne znam dal prskaju neki avioni ali da putnicki da prskaju je ludost. Samo razmislite koliko otrova avion mora da ponese da bi isprskao toliku povrsinu.
KarlitosPOZNAVALAC

jan 2014.

#45
Nisam ni ja mislio na putnicke,mada ja mislim da nista nije nemoguce,osim peci od drveta :)

jan 2014.

#46
Moze i pec od drveta,zavisi samo koliko ce da traje. :ludaci_lol:

jan 2014.

#47
s takvim stavom i na inom razmialjanja ni ne mo~emo niata napraviti ili pokrenuti...tipi ni balkanski mentalitet,ajmo zabit glavu u pijesak i naguzit se da nas ato bolje jebu.
KarlitosPOZNAVALAC

jan 2014.

#48
Farmeru :) sigurno si jednim delom u pravu. Mada sam ja probao da se zapitam sta bi se desilo kada bi se potegla revolucija,zamislite samo recimo 5% Balkana (revolucija protiv chemtrails-a). -5% cak ni ne zna za ovo,treba da saznaju,razmisle glavom,poveruju,utvrde sami...sta god (ovo je vec dovoljno tesko),ali oticicu korak dalje. -recimo da imamo tih 5% koji bi dali zivot ako treba da revolt protiv chemtrailsa uspe,to jest da se podigne tuzba,ispitivanja,dokazi,naravno ne tajno,vec da se debelo plati covek (ili ljudi-naucnici) iz mase koji ce da progovore i koji znaju sta pricaju (covek tipa Edvard Snouden) ---postaje sve teze cak i da zamislite jel da? :) -recimo da i dokazu da je chemtrails opasan po ljudski i zivotinjski svet...sta onda? :) Drzava,EU,ili ko vec....ce reci.:"Ok,pobedili ste,nije nam bila namera i stvarno ne znamo kako je to dospelo u vazduh" "Javno izvinjenje iz Pentagona,Haga..tralalal" -Mi cemo odahnuti,a oni ce i dalje prskati...ili sve jedno...ne moraju da prskaju,,,dovoljna im je ova voda sto je "prociscavaju" :) (i jos XY stvari) -Drugi ishod je....nemamo dokaze krecemo u nasilnu revoluciju,(sumnjam da u tih 5% ima i 1.000 ljudi koji bi nastavili proces revolucije) Ali ajde mastajmo da i dotle dodje,znaci svih 5% atak na drzavu (drzave) -Ishod revolucije,barem pola mrtvih (istorija to dokazuje). A drzavnicima to izgleda ovako:"Sta hoce ovi majmuni,ko su oni da teraju pravdu,to ce biti tako kako mi kazemo (mada obicno imaju nekoga iznad,cak ne znaju ni ko je iznad sto je najinteresantnije)" "Oni zahtevaju nesto sto je nemoguce,cak su i u manjini od celokupne populacije drzava u pobuni,ajmo milicijo,zandarmerijo,KFOR itd..na ulice...nekima treba da se pokaze gde im je mesto,i ko je TATA" Ubiju jednog..svi ce se razbezati,a istorijski dogadjaji koji datiraju ne tako davno..pre mozda 40-50 godina...govore da je u revolucijama za (pravdu) ginulo i po desetine hiljada ljudi,i naravno da nisu dobili ono sto su trazili.Jer jelte,KO SI TI (ili VI) da nama pricate kako se vodi drzava (svet)?!(vi ste svi zivi borite se za zivot,kako morate,dajemo vam pravo da disete,trujemo vas polako.upravljamo vama kao dete igrackom,to sto ogroman deo vas pojma nema,to je jos bolje za nas,kroz par decenija (vekova) bicete nam robovi i cak cete zahvaljivati sto ste robovi) - Cak ce izgledati kao da nam cine uslugu,mada nam i sada cine,samo ko ce da napregne mozak i shvati nesto...ko? :) (nisam hteo ovim tekstom bilo koga da uvredim ili iznerviram,samo iznosim neki svoj delic shvatanja,i smatram da je to dozvoljeno na forumu,ako nije,zao mi je :) )

jan 2014.

#49
nemoj samo revolucije na balkanu, joj, joj
Turf.POZNAVALAC

jan 2014.

#50
Ma sta sve kriju od nas Bog samo zna :)
KarlitosPOZNAVALAC

jan 2014.

#51
Pomenuo je balkanski mentalitet,pa sam morao da pisem u skladu sa tim :) Ali eto i tvoj komentar potvrdjuje moju bajku (pripovetku :P) iz pravog ugla.
ljoVeENTUZIJASTA

jan 2014.

#52
Jebiga ljudi... kako je tako je...ali ne brinite....kako se travka probije kroz asfalt tako ce se i naaa maj ica zemlja o istiti od govanceta raznoraznih....i da joj treba 1000 godina da se pro isti i rehabilitira....ato je to naspram bezvremenosti univerzuma :) 7,5 milijardi govanceta na zemlji je veliki problem :)
TropicoLEGENDA

jan 2014.

#53
Nema straha ljudi, ....koga treba obojati ili pak POPRSKATI , kome treba promjena u ~ivotu, kome su postali dosadni kem trejlovi i sve ostale udnovate pizdarije i tko traga za ne im novim i svje~im, mladim i poletnim tu je novi brend prskanja, ovaj put u duginim bojama...sve ponude ma PP. Ilustracija onog ato mogu da u inim za vas :)
weedoyeLEGENDA

jan 2014.

#54
pravi si juri gagarin :D hahaha sry za oftopic

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se