VUTRA
ForumZajednicaPutovanje na mentalnim talasimaProzor mogućnosti - Dijalog sa Hidden Hand-om (Self-Proclaimed Illuminati Insider)
LEGACY

Prozor mogućnosti - Dijalog sa Hidden Hand-om (Self-Proclaimed Illuminati Insider)

78 odgovora4,885 pregleda
matiaAMBASADOR

maj 2012.

#1
Ovo preporu ujem svakom da pro ita, ima dosta teksta ali se definitivno isplati Dialogue with "Hidden Hand", Self-Proclaimed Illuminati Insider

maj 2012.

#2
Mislim da ovo ima na jednoj naaoj stranici prevedeno pogleda u nave er:smoke18:
nenashPOZNAVALAC

maj 2012.

#3
Zaista zanimljivo ali zahtijeva maximalnu koncentraciju i predznanje iz oblasti teorije zavjere.Neu komentarisati niata konkretno jer, kao kad je religija u pitanju, ili vjerujea ili ne...
matiaAMBASADOR

maj 2012.

#4
Jesi iskopao prijevod? Bilo bi dobro da svi mogu pro itat jer od svih pri a ato se tie zavjere, nlo-a, NWO, religije, "~ivota" poslje smrti, reinkarnacije i drugih ova mi jedino dr~i vodu jer obuhvaa sve navedeno i povezuje te stvari. Saznajte pravi razlog zaato smo ovdje na Zemlji i kuda idemo. I dajte koji komentar, vjerovali ili ne.

maj 2012.

#5
695.IPB Doti ni samoproklamovani insajder illuminata se pojavio na AboveTopSecret forumu (Window of Opportunity, page 1) krajem oktobra 2008. sa svrhom da pru~i informaciju o nameri tj. ciljevima Illuminata. Razlog za to je, kako ka~e, ato je nastupilo pravo vreme da saznamo ata se deaava iza zavese. Pri tom, ini se ubedljivim, zaato to zaista radi. U tekstu je sa~eto prepisan dijalog AboveTopSecret forumaaa i Skrivene Ruke(Hidden Hand), ali bez svih pitanja forumaaa i citata naravno. Ko to ~eli da pogleda neka ode na ATS forum i ita. Pokuaajte da pro itate ceo dijalog otvorenog uma da ne biste upali u klasi nu dogmu tipa "sve ja to ve znam" jer d~aba vam onda itanje. Neke od naznaka koje ga ine ubedljivim su da na nasumi na pitanja odgovara inteligentno, precizno i bez odlaganja koje bi bilo neophodno svakom u nameri da prezentuje prevaru. Ovo su primetili i sami forumaai. Druga stvar: dosledan je! Mnoga pitanja su jako dobra, duboka, do odreene mere i filozofska a ovaj tip (il ~ena, ne znamo  bie tvrdi da nije sa Zemlje), uspeva da odgovara na veoma dubokom nivou te mu odgovori nisu opre ni. U kvalitetnom i inteligentnom dijalogu poput ovoga, bilo bi svakome teako da se u jednom trenutku ne oda. Primetiete da je on/ona iskren. Da li ste se ikada zapitali ko je "na vrhu piramide? ". On daje klju . Krvna linija iji je on deo je daleko iznad Rotaildovih po moi i u hijerarhiji te je vanzemaljskog podrijekla. 13 krvnih linija o kojima smo pri ali na ovom sajtu kao i drugima, sa Rotaildovima zajedno sa Merovinakim plemstvom na vrhu, su na poprili no ni~em stepeniku u Strukturi Velike Piramide i igraju igru moi na Zemlji te su svesni samo delova Velike Igre (znaju samo osnove). Krvna linija "Skrivene Ruke" je mnogo naprednija i na viaem polo~aju. ini mi se da ovaj entitet zaista veruje u to ato govori i bez obzira ato se mo~da zavarava, prezentovano je najverovatnije ono ato pokree Illuminate. Ovo su njihovi ciljevi! Ostae vam prili no udan oseaj iznutra nakon itanja i duboko u vama e odzvanjati da bi to moglo da bude istina. Njegove odgovore bi bilo dobro pro itati viae od jednom da bi se shvatili razli iti nivoi o kojima nam govori. Naknadno, kada po nete da sla~ete mozaik, primetiete da se nedostajai delovi mozaika odjednom odli no uklapaju. Bilo je teako pojmiti ata ZAISTA pokree Illuminate. Pohlepa? Da. Mo? Naravno. Kontrola? Jasno. Ali uvek ostaje oseaj prisustva dublje misterije iza njihovog "Velikog Dela u Vremenu". Ovo bi mogao biti odgovor! Evo prepiske: Prva sesija: HH: Ja sam nasledni (generacioni) lan Familije Vladajue Krvne linije. Povremeno, po uputstvu Zakona naaeg Kreatora, na kratko se otvori prozor mogunosti, gde se od nekolicine izabranih iz naae Familije zahteva da ostvare komunikaciju sa naaim subjektima i ponudimo vam mogunost da nas priupitate bilo koje pitanje na koje ~elite da dobijete odgovor. Ja sam u dvostrukoj obavezi u ovoj du~nosti. U obavezi sam shodno Zakonu naaeg Kreatora da vam ponudim ovu mogunost u ovo vreme, ali sam i ograni en Zakonom Slobodne Volje (planetarnim) i Porodi nim Zakletvama, gde mi je samo ograni eno dozvoljeno rei. Pravila odreuju u eae u svakoj igri. Ukoliko ~elite da u estvujete, evo pravila: 1). Obraau vam se sa ljubaznoau i poatovanjem te o ekujem isto od vas zauzvrat. 2). Ja u da odlu im da li sam voljan ili mi je dozvoljeno da odgovorim na vaae pitanje. Ukoliko vam ne odgovorim na pitanje, to je zbog toga ato mi nije dozvoljeno da na njega odgovorim ili zato ato smatram da vaaem pitanju nedostaje: poatovanje, ljubaznost, inteligencija, pristojnost ili da nije vredno udostojiti se i na njega dati odgovor. 3). Pristajete da gledate na ovaj potencijalni dijalog sa aspekta dobre namere. U suatini, ovo zna i da umesto da predstojei tok informacija ispratite sa tupavim komentarima koji sadr~e nevericu ili prozivke, moje u eae u ovome zahteva od vas da razgovarate sa mnom osloboeni od predrasuda. Drugim re ima, sa ekajte da se proces zavrai pre no ato sami odlu ite ima li istine i znanja u ovome. 4). Da formuliaete svoja pitanja inteligentno. Moje vreme je ograni eno. Ne ~elim da ga izgubim vukui se kroz besmislena, neplodna, sirova ili neu tiva pitanja, stoga u odgovoriti na pitanja za koja smatram da najviae zaslu~uju moj odgovor u vremenu koje mi je na raspolaganju. Koristite vreme mudro. Ukoliko bilo koji od gore navedenih uslova bude naruaen, zadr~avam pravo da od sadanadalje okon am ovaj razgovor ukoliko tako odlu im. Na kraju, pokuaau da odgovorim na vaaa pitanja ato iskrenije i otvoreno mi je mogue. Odgovarau kako mi vreme bude dozvoljavalo. ATS: Do koliko generacija unazad se~e tvoja krvna linija, ili, mo~da bolje, koga tvoja familija dr~i za najranijeg pretka na poziciji moi? HH: Naa Rodoslov se~e do starina pa i pre toga. Od najranijeg doba vaae zabele~ene "istorije" a i pre, naaa Familija je "upravljala" "igrom" iza zavese na ovaj ili onaj na in. Pre uspona i pada Atlantide (da, to se itekako desilo). Mi smo "roeni da vodimo". To je deo plana ove trenutne paradigme. ATS: Do koje mere je koriaeno selektivno razmno~avanje kako bi se sa uvala istoa linije i ata biva sa decom neodobrenih spajanja? (Pretp. da bi bili odgojeni sa privilegijama, ali ne bi, baa, dobili "klju eve od zamka" takorei.) HH: Odgoj je uglavnom specifi an, u zavisnosti od uloge koju lan Familije treba da preuzme. Viae u rei u odgovoru na sledee postavljeno pitanje koje ste druga ije postavili. Ne postoje neodobrena spajanja (veze). Naaa familija e se uvek spajati sa linijama, ili sa onim za ata mi koristimo izraz "Kue". Brakovi su dogovoreni. Nijednom, za mog ~ivota, nisam uo da je lan Familije prekraio ovo pravilo joa otkako postoji brak. Radia ono ato ti se ka~e. Ne mo~e neko da se "pripoji" Familiji. Mo~e samo da se "rodi " odnosno inkarnira u njoj. Retko se desi da se dete rodi na koje se gleda kao donosioca "nevolja", ta na je vaaa pretp. da bi bilo podignuto kao deo Familije, ali ne bi odraslo u kui ili zajednici nijednog od svojih roditelja. ATS: Ako zamislimo skalu, recimo kao trougao sa Politi kom, Religioznom i Poslovnom moi u trima ta kama, gde biste postavili mo kojom vaaa porodica raspola~e? Ujedna ena? Viae naginje ka jednoj u odnosu na druge dve? Jedna je izra~ena? I kako se ta pozicija menjala tokom vremena? HH: Prvo morate da razumete strukturu Familije. U velikom nacrtu stvari, Linija nije va~na koliko Kua jeste, Kua, opet, nije va~na koliko Familija. Familija je sve. Bez obzira na Kuu ili Liniju, mi smo Jedna (zaista meunarodna) Familija. Zamislite telo. Kua bi tada predstavljala vitalan organ ili deo tela u okviru samog tela. Svaki deo igra va~nu ulogu u funkcionisanju celine, te od svakog od nas "celina" u~iva naau potpunu lojalnost. Ka~em, mnogo linija, (mnogo viae nego ato ste ih svesni), Jedna Familija. Naa domen uticaja se ne uklapa tako lako u tri kutije vaaeg trougla koji ste zamislili. Postoje aest disciplina u enja unutar Familije, i svaki lan familije se dugo podu ava svakoj od njih i to od ranog detinjstva. Svi imamo podru je specijalizacije mada imamo iskustvo iz svih oblasti. `est oblasti ili "akole" u enja su Vojska, Vlada, Duhovnost, U enost, Vostvo i Nauka. U praksi, na "pozornici" javnog ~ivota, dr~imo klju ne pozicije u svakoj od ovih oblasti od zna aja. Sa dodatkom saglasne Medijske maaine i vlasniatva nad vaaim Finansijskim institucijama, sve osnove su obuhvaene. 696.IPB Napoleon sa "Skrivena Ruka" znakom, pokazujui da je "iniciran"

maj 2012.

#6
ATS: Koja od Vladajuih Krvnih linija Familija jesu Rokfelerovi? Ovo je mo~da previae direktno za naaeg ispitanika. Dao bih sledeu zamenu: Koliko paralelnih krvnih linija procenjujete da ima na sli nom polo~aju vaaoj liniji i do koje mere ih vaaa linija vidi kao saradnike odnosno konkurenciju? HH: Da, kao ato rekoh, znanje o linijama nema prakti no nikakav zna aj po vas. Pripadnost Familiji je ono ato je bitno. Postoje 13 'osnovnih' ili 'suatinskih' originalnih krvnih linija. Mada, postoje mnoge mnoge druge linije koje se pro~imaju iz ovih kao reke iz okeana. Ako zamislite 13 originalnih linija kao Primarne boje, koje se mogu meaati da bi se dobio airok spektar drugih boja, onda ete dobiti neki pojam. Ponovo ka~em, nema takmi enja, postoji samo Familija. Bez takmi enja tipa Kua protiv Kue, mada, u pitanju je 'gledaj svoje dupe' svet. Postoji osobno takmi enje. Svi ~ele da se popnu stepenik viae. itavo druatvo Familije radi po tom principu, u cilju napredovanja na gore. ATS: `ta izraz "nasledni lan" zna i? Koje naslee je u pitanju? HH: Zna i da je neko roen u Familiji. Red i njegov plan se prenosi nadole, sa generacije na generaciju. Samo su retkim situacijama, doaljaci su uvoeni u Familiju, a ak i tada, dolazili su od drugih 'ezoteri nih' spojivih linija. ATS: Mo~ete li navesti dva ili viae prethodnih primera da je ovakvo uputstvo (da se pru~i informacija) bilo dato? HH: Jednom 1999-e, na onome ato biste vi nazvali 'alternativnom' medijskom izvoru. Jednom 2003-e, na drugom internet forumu o 'zaverama'. Mada puatena informacija nije bila sasvim ' ista'. Ne u cilju obmane ve viae zbog nesavraenog i nepotpunog znanja glasnika. Ukoliko ne dolazi iz mainstream kontrolisanih medija, mase nee u to poverovati. Ova informacija je namenjena onima koji znaju da smo itekako stvarni i da vraimo sna~an ali fin uticaj na vaae ~ivote. Ukoliko ~elia da porobia oveka  pusti ga da veruje da je ve slobodan. ATS: Na osnovu ega se bira vreme za takva otkrovenja? HH: Na osnovu ukaza Vrhovnog Vea Sveta, prema volji Kreatora. ATS: Da smo zaista posmatrani kao roba i kao takvi prodati od strane vlade? HH: Od vlada, generalno, da. Na ljude se gleda kao na 'zalog'; peaake koji se pomeraju po aahovskoj tabli prema planu igre. Od strane Familije, suprotno uobi ajenom verovanju, mnogi od nas vam ne ~ele nikakvo zlo direktno. Postoji samo pitanje bo~anske sudbine koju treba podr~ati i otkriti te moramo da odigramo naae uloge u igri, kao ato su nam podeljene od strane Kreatora. Na mnoge na ine je ustvari u naaem sopstvenom interesu da ste spremni za predstojeu ~etvu. Samo mo~da ne spremni baa na na in na koji biste vi ~eleli. Mada, ak i tako, birate Negativan Polaritet na osnovu odluka Sopstvene Volje, sa malom 'pomoi' i usmeravanjem od strane nas. Duae su zrele za }etvu u oba 'ekstrema' Polariteta mo~e se rei. ATS: Ako je tako, kako da postanemo slobodni? HH: Nikada neete biti 'slobodni', sve dok se inkarnirate na ovoj planeti. Sama priroda toga da ste ovde je pokazatelj da je tako. Postoji razlog zaato ste ovde, a 'ovde' veoma verovatno nije tamo gde mislite da se 'ovde' nalazi. Kako da postanete slobodni? Shvatanjem gde ste i razumevanjem, zaato ste ovde. Vreme vam brzo isti e da to uradite, pre nego ato }etva nastupi. Oni koji ne uspeju e morati da ponove ciklus. ATS: Da li je Mesija ~iv u ovom vremenu? HH: "Mesija" ne postoji. Prestanite da tra~ite 'spasenje' van samih sebe. Ako pitate da li postoji 'Hristova Svest', onda da, postoji, u odreenom smislu. Ali ne u vaaoj treedenzitetskoj svesti. ATS: Da li je doaao kraj-sveta kao ato je opisano u Otkrovenju? HH: Da. Ne samo kako je opisano u Otkrovenju, ve u proro anstvima bukvalno svake religije, duhovne filosofije i tradicije misterije kroz istoriju. To vreme je tu. Meutim, evo vam ga vaa jednostavan primer: Otkrovenje (Jovanovo) 14:14-16: 14 I vidjeh, i gle, oblak bijel, i na oblaku sjeaae kao sin ovje ij, i imaae na glavi svoju krunu zlatnu, i u ruci svoj srp oatar 15 I drugi aneo izie iz crkve, vi ui velikijem glasom onome ato sjedi na oblaku: 'zamahni srpom svojijem i ~nji, jer doe vrijeme da se ~nje, jer se osuai ~ito zemaljsko. 16 I onaj ato sjeaae na oblaku baci srp svoj na zemlju, i po~njevena bi zemlja. 'zemlja' je zaista spremna za ~etvu. Pitanje je samo: Ko e biti spreman? I da li e ~etva biti Pozitivna ili Negativna? ATS: A kako gledaa na to da je britanska kraljevska familija istinska krvna linija, ali Ismael nije istinski primaoc Abrahamovog dara? Ukoliko poti ea iz istinske krvne linije, znaea na ata mislim... HH: Ko ka~e da je ' istinska ' krvna linija? Postojale su Vladajue Krvne linije mnogo pre vaaeg 'Jehove' i no ato je njegovo 'Hriaanstvo' stiglo na ovu planetu. Jehova je jedan od Kreatora a ne Jedan Beskona ni Kreator. Postoje i Viai 'bogovi' od njega. Na kraju, Svi, su delovi Jednog koji bilo svesno ili nesvesno koriste svoju Slobodnu Volju da bi Stvarali (Kreirali). Po nite da prou avate 'van okvira' da bi spoznali Istinu o Kreaciji. Britanska kraljevska porodica nije najmonija linija. Imena koja su vama poznata ne dr~e pravu drevnu mo. Postoje druge iznad ovih linija u Hijerarhiji. Neete spoznati imena tih linija. ATS: Kakav dokaz imaa da "vladajue elitne familije" postoje i da si ti lan jedne od njih? Mislim da je to neato ato si smatrao da se ne mo~e falsifikovati, zbog ega si izabrao taj identitet za pri u koje se dr~ia  mada, mislim da postoji na in da doka~ea. HH: Nema potrebe da ti ja bilo ata dokazujem. Ja samo radim ono ato mi je re eno. Veruj mi, ili nemoj, meni je savraeno svejedno. U obavezi sam da obavim svoj zadatak ovde. Krajnji rezultat nee imati posledice po mene. Odradiu svoju du~nost predajui informacije koje je neophodno predati u ovom trenutku. Ne postoji obaveza gde u to uraditi, ve samo da uradim. Izabrao sam Above Top Secret, jer je generalni nivo inteligencije, razumevanja i rasuivanja viai nego na mnogim drugim takvim forumima. Razumite, usled zakona Slobodne Volje, ne mogu samo da dam informaciju, bar ne bez posledice po moju li nost ato bih ~eleo da izbegnem. To je prekraaj nad vaaom Slobodnom Voljom, vaaim pravom da ne znate. Morate da me pitate za informaciju koja vam treba pa tek onda vam je mogu i dati. Tako da, iako postoje va~ne stvari koje ~elim da podelim, ukoliko nisam priupitan, ne mogu vam pru~iti informaciju. Nadam se da e sinhronicitet izvui iz vas najva~nija i najdublja pitanja. Moja du~nost je da ponudim. Vaaa je da tra~ite. Moja du~nost je ispunjena bez obzira da li je i vaaa. ATS: Ako vladajue elitne familije postoje i ti lan jedne od njih, onda mora da kontroliaea globalne dogaaje kroz vlade sveta  reci nam 1 veliku vladinu akciju bilo koje zemlje koja e se dogoditi narednih 5 dana. Ne bi me udilo da odbijea tako neato. HH: [ Sept. 10, 2008]: Nemam slobodu da raspravljam o tako bitnim trenutnim detaljima, a i u mnogim slu ajevima, i tako nisam dovoljno visoko u Hijerarhiji da bih znao. Obi no, primio bih poziv dan pre izvedbe velikog dogaaja, da bi mi se reklo neato poput 'ovaj deo takvog i takvog plana e se desiti sutra, nemoj da te uznemiri. Takoe, treba uzeti u obzir odreene oblasti ekspertize koje sam prethodno pomenuo. Moja oblast je Duhovnost tako da moja pa~nja nije toliko usmerena na geo-politi ke dogaaje. Svestan sam globalnog nacrta ali njegovi finiji delovi esto nisu u mojoj oblasti ekspertize. Spreman sam da dam uvid u neke stvari koje e se desiti a na koje ete moi da se vratite i u retrospektivi verifikujete moja predvianja. Berza nekretnina e uskoro da zavrai svoj kontrolisani krah. Nakon prvobitne naznake da su 'zajmovi' i 'spasonosni paketi' primirili brod, doi e novi rekordni minusi do kraja meseca. Kasnije e naae finansijske institucije opozvati sve zajmove. Nastupie mnogi bankroti i zatvaranja. Jedini na in da John McCain postane sledei US predsednik jeste da se neato 'desi' Baraku Obami pre izbora. Ukoliko uopate i bude izbora. Ako odreena struja prevagne, nee ih biti. Zapamtite, iza scene, postoji samo Jedna Partija. Naaa Partija. 'Demokratija' je iluzija stvorena da bi podr~ala vaae ropstvo. Kojagod strana da 'pobedi'; Familija pobedi. Postoje mnoge varijante i alternativna 'scenarija'. Svi do jednoga vode ka kona noj primeni nacrta naaeg Kreatora. Ukoliko nepredviene smetnje odlo~e objavu, pojavie se nova valuta krajem 2008./po etkom 2009., zajedno sa novom Unijom nacija. Januar se spominje u nekim krugovima kao krajnji rok, mada postoje planovi koje bi ovo mogli da izrode mnogo ranije nego ato se prvobitno o ekivalo. Kako e se to odigrati zavisi od rezultata drugih predstojeih dogaaja. Ja nisam dovoljno visoko u Hijerarhiji da bih znao bitne detalje vezane za datume i vremena toliko unapred. Postoji 'drvo sistem' po kojem se takvo znanje prenosi, kako i kada postane 'potrebno znati'. Na mene se posmatra kao na 'Reginalnog' lidera. Iznad mene su Nacionalni i Internacionalni.

maj 2012.

#7
San Francisko i Damask e biti nenastanjivi do kraja 2010. a mo~da ak i ranije. Opet ka~em, to zavisi od uticaja odreenih 'sila', kao i koje vremenske linije se aktiviraju. ove anstvo, iako potpuno nesvesno toga, igra zna ajnu ulogu u ovome. Vi (kao kolektivna svest planete), kvalitetom svojih misli i dela birate Negativnu Polarizaciju po defaultu. Misao je kreativna energija, ako je fokusirana - dobijate ono ato ste iznedrili. `ta mislite zaato su nam Mediji toliko bitni? Vi ste (kao druatvo), u svom hipnotisano-komatizovanom stanju, Slobodnom Voljom saglasni sa stanjem u kojem je vaaa planeta danas. Punite vaae umove prljavatinom koja vam se servira putem vaaih TV ekrana a od koje ste zavisni, nasilje, pornografija, pohlepa, mr~nja, sebi luk, neprestane 'crne vesti', strah i 'teror'. Kada ste poslednji put zastali i pomislili na neato lepo i isto? Planeta je takva kakva jeste zahvaljujui vaaoj kolektivnoj svesti o njoj. Saglasni ste u svom nedelanju svaki put kada vidite nepravdu i okrenete glavu 'na drugu stranu'. Vaaa 'misao' na podsvesnom nivou kreacije prema Kreatoru je vaa pristanak da se ove stvari dogode. inei tako, slu~ite naaem cilju. Veoma nam je va~no da Polaritet ove planete u vreme Velike }etve bude Negativan. To zna i Slu~ba okrenuta Sebi, nasuprot Pozitivne, Slu~be ka Drugima. Nama je potrebna Negativna }etva i vi inite jako dobar posao i poma~ete nam da ostvarimo naa cilj. Veoma smo vam zahvalni. Desie se dramati ne promene u vaaim klimatskim i vremenskim uslovima tokom narednih nekoliko godina. uete za vetrove ija brzina prelazi 450 km/h. Desie se cunamiji i druga rasprostranjena razaranja; sun evo zra enje krajem 2009. i po etkom 2010. e izazvati veliko topljenje polarnog leda i time drasti an porast nivoa mora ato e ostaviti mnoge (internacionalne) metropole ispod vode. Ovo je sve ato imam da ka~em za sada. Moram da prisustvujem }rtvovanju. Ne baa, aalim se. Videemo da li mo~emo da poveamo 'dubinu' upita u sledeoj sesiji. Kopajte ispod povraine. Doite do 'Suatine ' stvari. Druga sesija: ATS: Kako znaa da tvoja krvna linija zaslu~uje vostvo a da ostale zaslu~uju da prate? Bogatstvo i mo se samo-gomilaju stoga ka~em da se tvoja krvna linija sastoji isklju ivo od 'ekstremne elite' sveta jer su tvoji preci slu ajno doali do moi na po etku a ne zato ato je tvoja vrsta posebna. Ustvari, nema ni eg posebnog, pametnog ili asnog u porobljavanju drugih. HH: Nema to nikakve veze sa 'zaslugom'. Da li neko 'zaslu~uje' da bude roen kao Englez, Amerikanac, Italijan, Francuz, Nemac itd.? Mi nismo doali do moi 'slu ajno', ve, (znam da ovo mo~e biti teako za progutati) inteligentnim nacrtom. Ovaj naa put nije bio 'izabran' od strane nas, ve nam je bio dodeljen, i prihvaen. ATS: Ko je tvoj 'kreator' i da li je tvoj 'kreator' isti kao naa 'kreator'? HH: Ovo je odli no pitanje koje mogu da iskoristim da pribli~im naau komunikaciju 'Suatini'. Da i ne. Prvo morate da razumete Kreaciju. U po etku, postoji Beskona no Jedno. Ovo je Izvor Svega. Inteligentna Beskona nost. Ona je neostvarena Apsoluta. U njoj je neograni en potencijal, ekajui da "postane". Mislite o tome kao "neisklesanom bloku" Vaaih taoisti kih tradicija. Inteligentna Beskona nost, postaje "svesna" sebe, zatim te~i da Se iskusi te je Jedan Beskona ni Kreator "roen" ili "ostvaren" (u vaaem treedenzitetskom shvatanju ovo je "prostor"). U stvari, Kreator, je ta ka fokusirane Beskona ne Svesti, ili svesnosti, u Beskona nu Inteligentnu Energiju. Jedan Beskona ni Kreator takoe postavai svestan sebe, ~eli da se iskusi kao Stvaratelj, i na taj na in, po inje sledei korak na dole u spirali Kreacije. Jedan Beskona ni Kreator, u fokusiranju Svoje Inteligentne Beskona nosti, postaje Inteligentna Energija (koju biste vi mogli nazvati Veliko Centralno Sunce) i deli se na manje delove Sebe, koja onda opet sebe mogu do~iveti kao Kreatore (ili Centralna Sunca). Drugim re ima, svako Centralno Sunce (ili Kreator) je 'korak dole' u svesti (ili distorziji) iz Originalne Misli Kreacije. Dakle, "U po etku" nije bila "Re ", nego Misao. Re je misao izra~ena i ostvarena kao Kreator. Postoji Jedinstvo. Jedinstvo je Sve ato postoji. Inteligentna Beskona nost i Beskona na Energija. Dvoje su Jedno i u njima je potencijal za itavu Kreaciju. Ovo stanje svesti bi se moglo nazvati kao 'Bivstvo'. Inteligentna Beskona nost ne prepoznaje svoj "potencijal". To je neostvarena Apsoluta. Ali Beskona na Energije prepoznaje potencijal 'postajanja' svih stvari, kako bi se privuklo bilo koje ~eljeno iskustvo u 'bivstvo'. Beskona na Inteligencija se mo~e posmatrati kao centralni "Puls" }ivota a Inteligentna Energija kao Duhovna "krv" (ili potencijal) koja "pumpa" da bi Kreator stvorio Kreaciju. Ova slika mo~e da doprinese vaaem razumevanju:

maj 2012.

#8
Kreacija je zasnovana na 'Tri primarne Distorzije Zakona Jednog'. 1). Slobodnoj Volji: U prvom Zakonu (ili distorziji) Kreacije, Kreator dobija Slobodnu Volju da se spozna i iskusi kao individualan iako (paradoksalno) jedinstveni aspekt Jednog. 2). Ljubavi: U drugom Zakonu Kreacije, po etna distorzija Slobodne Volje, postaje ta ka fokusa svesti poznate kao Logos, ili 'Ljubav' (ili Re u terminu Biblije). Ljubav ili Logos, koristei Svoju Beskona nu Inteligentnu Energiju, onda preuzima ulogu ko-stvaranja airokog niza fizi kih iluzija ('misaonih formi ") ili Denziteta (ato neki zovu dimenzije) u kojima prema Svom Inteligentnom naumu, najbolje nudi paletu "potencijalnih" iskustava u kojima Se mo~e spoznati. U suatini, Jedan Beskona ni Kreator, koji Se deli u Logose, mogao bi se nazvati u vaaem treedenzitetskom shvatanju kao 'Univerzalni Kreator". Drugim re ima, i Logos, stvara na Univerzalnom nivou Bivstva. Logos stvara fizi ke Univerzume, u kojima To i Kreator mogu da iskuse sebe. ("Neka bude svetlost") 3). Svetlo: Da bi se izrazila ova Beskona na duhovna ili "}ivotna" Energija u vidu fi~i ke misaone forme ili Denziteta, Logos stvara treu distorziju, ili Svetlost. Od tri originalne Primarne distorzije Jednog u donoaenju Kreacije, postoji mnoatvo drugih pod-distorzija, sa svojim specifi nim paradoksima. Cilj Igre je ui u ove u daljim deljenjima Kreacije, a zatim pokuaati da usklade polariteti, da bi se ponovo spoznala Jednost kao njihov Kreator. Priroda svih ovih fizi ki izraza Energije je svetlost. Tako da gdegod da postoji bilo koji oblik fizi ke 'materije', postoji Svetlost, ili Bo~anska Inteligentna Energija u svojoj suatini ili centru. Neato ato je beskona no ne mo~e biti "osim" ili "mnogo", Beskona ni Kreator zna samo Jedinstvo. Tako, crtajui preko Inteligentne Beskona nosti, jedan Beskona ni Kreator je dizajnirao nacrt na osnovu kona nih principa Slobodne Volje Svesti i pod-nivoa Kreacije, koje zauzvrat, mogu da postanu svesne sebe, i tra~iti da se iskuse kao Kreatori. I tako u stilu "ruskih babuaki" eksperiment je 'prenesen' na dole i dole. Nivoi Kreacije u okviru nivoa Kreacije. Jedan Beskona ni Kreator (ili Veliko Centralno Sunce) prenosi Svoju Beskona no Energiju da postane Logos. Logos zauzvrat dizajnira ogromne Univerzume prostora (joa uvek nematerijalizovane), prenosei dole i deli Se opet u Logoe (mno~ina), drugim re ima, u niz Centralnih Sunca koja e svaki postati Logos (ili 'ko-kreator' ) Svog sopstvenog Univerzuma, gde svaki individualizovani deo Jednog Beskona nog Kreatora, sadr~i u Sebi kao Svoju samu suatinu, Inteligentnu Beskona nost. Koriai Zakon Slobodne Volje, svaki Univerzalni Logos (Centralno Sunce) dizajnira i stvara sopstvenu verziju ili perspektivu "fizi ke stvarnosti" 'u kojoj Se iskuaava kao Kreator. Prenosei dole opet, fokusira Svoju Inteligentnu Energiju i stvara nemanifestovan oblik Galaksija unutar Sebe, i deli Se joa dalje u 'ko-kreator' delove ('Sub-Logose "ili Sunca) koji e onda dizajnirati i izraziti svoje ideje fizi ke stvarnosti u obliku ta aka Svesti koje nazivamo Sun evim Zvezdama i Planetama. "Planetarni entitet" (ili "Duaa") zapo inje prvi Denzitet iskustava, u kojem se drugi individualizovani deo Jednog mo~e inkarnirati. Baa kao i sa svim Logosima i Pod Logosima Kreacije, svaka duaa je joa jedan manji jedinstven deo Jednog Beskona nog. Na po etku, Inteligentna Energija planete je u stanju koji biste vi mogli nazvati 'haos', ato zna i da je Energija nedefinisana. Onda proces zapo inje ponovo. Planetarna Energija po inje da postaje svesna Sebe (prvi denzitet spoznaje je "Svest") i Planetarni Logos (pod-pod-Logos u suatini) po inje da kreira druge silazne korake unutar Sebe, i unutraanja graa planete po inje da se formira; kao ato se sirovi elementi vazduha i vatre kombinuju da bi "radili na" Vodama i Zemlji, tako poveavajui svesnost njihovog 'bivstva', te proces 'evolucije' po inje, formiranjem drugog Denziteta. Drugodenzitetska bia po inju da postaju svesni sebe, kao 'odvojene', a time i po inju da evoliuraju prema treem denzitetu samo-svesti, (najni~i denzitet u koji se 'ljudska duaa" mo~e inkarnirati). Ljudi opet (ili Duae inkarnirane u njima), tra~e da se "vrate Svetlu i Ljubavi, iz kojih su doale, te po inju putovanje napredovanja, od 3. Denziteta do 8. Denziteta, te povratak u Beskona nu Jedno-st. Objaanjenje Denziteta iznad 'normalne' ljudske svesti je drugo pitanje ipak, pa ako ~elite da saznate neato viae o njima, neko e morati da postavi inteligentno pitanje na koje mogu da odgovorim, tako da ne ometam vaau Slobodnu Volju da ne znate. Tako da, uzimajui u obzir gorenavedeno, mogu da se vratim i razjasnim originalno pitanje: ATS: Ko je tvoj 'kreator' i da li je tvoj 'kreator' isti kao i naa 'kreator'? HH: Kao ato sam rekao, i da i ne. Na kraju krajeva, sve ~ivo (a sve stvari su ~ive) je stvorila po etna Univerzalna Kreacija Jednog Beskona nog Kreatora. Tako da, gledano iz te perspektive, Jedan Beskona ni Kreator fokusira svoju Inteligentnu Beskona nost u ta ku svesti Beskona ne Energije, i donosi itavu Kreaciju u Bivstvo (Bie), meutim, nismo direktno stvoreni od Jednog Beskona nog Kreatora, nego naaeg sopstvenog Logosa, Sub-Logosa, i sub-sub-Logosa i tako dalje. Dakle, iz te perspektive, iako smo svi u suatini 'napravljeni' od iste 'stvari' Kreacije, koju je inicirao Jedan Beskona ni Kreator, naa stvarni li ni Kreatori su razli iti delovi ili sub-Logosi Jednog. Drugim re ima, da, naa Kreator, iako poti u iz istog Izvora, nije isti entitet kao vaa Kreator. `to me dovodi na pitanje od drugog forumaaa (nastaviu sa tvojim drugim pitanjima kasnije, ali to mi omoguava da indirektno odgovorim na prvi aspekt tvog pitanja bez potrebe da te zamolim da ga preformuliaea, jer moram pa~ljivo da pleaem oko pitanja Slobodne Volje. ATS: Ka~ea da poti ea od 13 originalnih krvnih linija. Ipak projekat mapiranja dnk jasno pokazuje da itavo ove anstvo poti e od samo 3. Da li to zna i da ti nisi ovek? HH: Odli no pitanje, hvala. Da, to je ta no, u neku ruku. Ako biste me sreli gde hodam niz ulicu, doimao bih vam se kao ovek poput vas. Mi se ovde sa vama inkarniramo generacijama, no ipak, naaa krvna linija ne poti e sa ove planete. ATS: Tvoj odgovor na 6 disciplina u enja je prili no sli an knjizi o Atlantidi koja je navodno kanalisana, da li je to takoe bilo vreme za tvoje krvne linije da poaaljete odgovore? HH: Da, to je ta no, opet, u neku ruku. Drugi, takorei "vanzemaljski entiteti" su posetili planetu u to vreme, i preneli svoje razumevanje Kreacije, kao i njihove "tehnologije", od onoga ato bismo najbolje mogli opisati kao "budui aspekt vas". Greaka ove anstva u rukovanju ovom informacijom je na kraju dovela do uniatenja Atlantide. Poato je sada odgovoreno na pitanje da li je naaa linija ljudskog porekla, mogu da se vratim i pove~em taj odgovor sa obrazlo~enjem na "Ko je naa Kreator". Igram blizu linije Slobodne Volje u odgovaranju, ali zapis mora da bude ispravljen, a ja bih trebao da se izvu em bez da izazovem nezadovoljstvo mojih 'nadreenih'. Da odemo u suatinu stvari. Vaa Kreator, onaj koga zovete "Yahwe", nije "Bog", poato ga vaaa Biblija prikazuje kao "Jednog Istinitog Boga". On je 'jedan od' Kreatora (ili Sub-Sub-Logos), a ne Jedan Beskona ni Kreator. On ak nije ni Logos na Galakti kom nivou, nego je Planetarni Logos ove jedne planete. Naa Kreator, je onaj koga znate kao Lucifer, "Svetlonoaa" i "Svetlo i Jutarnja Zvezda". Lucifer nije "avo" kao ato je la~no prikazan u vaaoj bibliji. Lucifer je, vama poznat kao, "Grupna Duaa" odnosno "socio-memorijski kompleks", koja je evoluirala do aestodenzitetskog nivoa svesti, ato u suatini zna i da je on (iliti ta nije "mi") evoluirao do nivoa i stekao status koji je u najmanju ruku jednak a mo~e se rei i 'viai' od Yahwe-ovog (evoluirali smo iznad njega). U "punom sjaju" svog Bivstva (Bia) mi smo Sunce ili "Jutarnja Zvezda". Ili u terminu treedenzitetskih vibracija doimamo se kao "Aneo" ili "Bie Svetlosti".

maj 2012.

#9
Dozvolite da obrazlo~im: Kada entitet (grupna duaa) evoluira do aestog denziteta, u poredjenju sa vremenom koje je potrebno da bi se dotle stiglo, postoji samo joa mali korak do Osmodenzitetskog Kona nog Ponovnog Ujedinjenja sa Jednim Beskona nim Kreatorom i odatle, da se razlo~imo u Izvor Svega, Inteligentnu Beskona nost, Mi (Krvne linije nasih Familija), kao Grupna Duaa Socio-Memorijskog Kompleksa (Lucifer), smo bili na ivici Uzdizanja na Sedmi Denzitet, mada na tom nivou, pre nego sto }etva dodje, imamo izbor da se uzdignemo naviae, ili, da se vratimo i pomognemo drugima sa ni~ih denziteta u njihovoj evoluciji, prenosei znanje i Mudrost (Svetlo) onima koji zatra~e naau pomo, svojom Slobodnom Voljom. Sada, u ovom vremenu, posto smo bili odlu ili da ostanemo i pomognemo naaoj Galakti koj Brai i Sestrama u Jednom, dodeljen nam je izazovni zadatak Vea Starih, koji delaju kao uvari ove Galaksije sa njihovih osmodenzitetskih "odaja" na planeti Saturn. Yahweh, usled injenice da NIJE (ato je i bilo njegovo pravo kao Planetarnog Logosa) predao svoju Slobodnu Volju da bi "spoznao sebe" onima koji se inkarniraju na "njegovoj " planeti, je postigao jako malo evolucijskog napretka zbog toga. Stoga smo mi (Lucifer) poslati da pomognemo. Kada smo dobili ukaz od strane Vea Starih, "Pali smo" ili Spustili se na mesto gde smo mogli sa teakim radom i usredsredjivanjem, da ponovo ostvarimo (materijalizujemo) treedenzitetski izraz nas samih. Yahweh je aminovao nas dolazak, ustvari on je taj koji je prvi zatrazio od Vea (Starih) da "Katalizator" promene udje u njegovu Kreaciju i podeli znanje i mudrost koje smo mi stekli kroz naaa Uzdizanja. U odsustvu Slobodne Volje na planeti, ne moze biti Polarnosti i, stoga, niata ne postoji da bi se napravio "izbor". Baa kao sto je prikazano u knjizi Postanja (Genesis), planeta je bila veoma 'Rajsko' mesto po prirodi. Naravno, bio je to divan 'raj', ali Bia koja su se inkarnirala tamo, nisu imala podstrek da evoluiraju iznad 3eg Denziteta i, stoga, imali vrlo malo nade da stignu Kui, Jednom (Kreatoru). Yahweh je bio srean da odr~ava svoj mali mezimski Rajski projekat u ~ivotu, ali sa malim aansama da se Duae vrate Kui, te je isti postao, u suatini, istovremeno veoma lep 'Zatvor'. Yahweh je, u savremnom re niku, vodio benignu diktaturu. ...... Bez Polarnosti, (koja proizilazi iz Slobodne Volje), postoji samo Jedinstvo Ljubavi i Svetlo, te nikakav izbor da se iskusi "neato drugo" nije dat. Tako, mi smo trebali postati Katalizator promene, kako bi omoguili taj izbor, i time doneli Polaritet. Yahweh se slo~io da mi predstavimo koncept Slobodne Volje stanovnicima Zemlje, nudei im prvobitan izbor, bilo da su ga oni "~eleli" ili ne. Stoga, "Drvo znanja Dobra i Zla'" (ili preciznije, Znanje o Polaritetima, Pozitivnom ili Negativnom). Yahweh odvodi svoje stanovnike u novi "vrt" i govori im, mo~ete da inite atagod da ~elite, sem ove jedne stvari, tako stvarajui ~elju da ine ono sto im je rekao da ne smeju. Otuda, "Izbor". Mi im pruzismo Katalizator predo avajui im koristi od sticanja Znanja, oni jedu sa drveta, a ostalo je istorija. Yahweh je mislio da e njegova 'Deca' ipak izabrati da ga posluaaju, po svom otkriu da nisu, pobesneo je. Kao sto sam sebe opisuje u svojim Svetim Spisima, on je "Ljubomoran Bog", i nije mu se svidelo ato su njegova 'Deca' odlu ila da ga ne posluaaju i prihvate nas savet. Mi smo se ve bili obavezali da provedemo ovde unapred definisani niz "Ciklusa" da bi pru~ili Katalizator Ljudskoj evoluciji, uglavnom nudei im Negativnu Opciju, ili ono ato vi zovete "zlo". Sada kada je jednom Slobodna Volja dozvoljena, Yahweh viae nije mogao da je oduzme, te mi moramo da ostanemo ovde kao sto je ugovoreno kako bi nastavili da pru~amo planeti izbor Polariteta. Yahweh nas je zatvorio (kao Grupnu Duau) ovde sa Zemaljskim Astralnim Planovima (ato je veoma ograni avajue i neudobno za Bie naae Mudrosti i iskustva). Vee Starih nam je dalo izbor da budemo osloboeni (protiv Yahweh-ove volje), ali izmedju odustajanja od naaeg ugovora da Slu~imo planeti zemlji; odnosno da nastavimo i ispunimo nas zadatak i izdr~imo Yahweh-ovu samoprogaaenu 'Kletvu'. Ostali smo, ali kao karni ki rezultat zatvaranja naae Grupne Duae od strane Yahwe-a, naaim sopstvenim individualnim Duaama je dat mandat (od strane Vea) da "Vladamo" nad Yahweh-ovim ljudima tokom naaih fizi kih inkarnacija ovde na vaaoj planeti. Neka jedno bude jasno. Sve ovo (fizi ki ~ivot/inkarnacija), je veoma slo~ena i veato stvorena Igra, gde Jedan Beskona ni Kreator, igra Igru zaboravljanja ko je To, kao bi To nau ilo da se priseti, i na taj na in, iskusi i spozna Sebe kao Kreatora. I tako sve nadole do nas individualnih iskri Svega Sto Jeste. Van scene, i izmedju "}ivota" (nulta-ta ka vremena/anti-materija Vasione) kao inkarnisana "ljudska bia", mi, svi mi/vi (kao Duae), smo veliki prijatelji. Braa i Sestre u Jednome. Izmedju '~ivota' svi se dobro ismejemo ulogama koje smo izvodili u 'predstavi', i jedva ekamo i jako se zabavljamo pripremajui nova poglavlja koje treba odglumeti. Nadam se da sam ovim gore odgovorio, kao i da sam adekvatno pokrio pitanje "koje je naae tuma enje dobra protiv zla"? Ako ne, recite, odgovoriu detaljnije. ATS: Mo~ea li elaborirati o "predstojeoj ~etvi" i ata ta no podrazumevaa pod }etvom? HH: Mogu. Kombinovau moj odgovor sa odgovorom na sledee pitanje: ATS: Da li je 2012 vreme ~etve? Kada govoria o ~etvi, postoje odjeci Haosa Gnosticizma u smislu da smo bo~anske duae zarobljene u fizi kom svetu, stalno se reinkarniramo u telo dok ne doe vreme da se dostigne takav nivo duhovne "gnoze" da se mo~e izbei ponovna reinkarnacija u sledeem ciklusu. Da li je ovo temelj tvog verovanja? HH: Joa jedno odli no (i veoma pronicljivo) pitanje. Hvala. `to je vei kvalitet pitanja, vei dubinu mogu dati mom odgovoru. To sve ima veze sa zakonima Konfuzije i Slobodne Volje. Da, podnevno Sunce zimske ravnodnevnice 21. decembar 2012. je vreme kada e se Gospodar }etve vratiti. Mo~da ga znate kao "Nibiru". Pro itajte majanska proro anstva i kalendarska deaavanja za viae detalja o tome kako ustvari Galakti ki i Univerzumski ciklusi funkcioniau. "Putnici", koji su im dali ove informacije su isti oni koji su posetili civilizaciju Atlantide. Maje su iskoristile te informacije za stvaranje Pozitivne vibracije polariteta. Atlantiani su se opredelili za Negativnu. Da, kao odgovor na tvoje pitanje. Ima mnogo istine u nekim od drevnih gnosti kih tekstova, mada takoe postoje distorzije. Informacija nije " ista". Doala je preko mnogih "filtera". Vi ste zaista ono ato zovete "Bo~anske duae", vi ste varnice ili semena Jednog Beskona nog Kreatora. Vi ste suati }ivot (svetlost), priseate se i u ite, ko ste zaista (mi smo ovde doali da vam pomognemo u tome) i da, trenutno, ste zarobljeni (ili ta nije u "karantinu") unutar 'materije' ove planete koju zovete Zemlja. Mo~ete da se zahvalite svom Kreatoru Yahweh-u za to. Vi ste "potomstvo" ili individualizacija njegove grupe duae (ili socio-memorijskog kompleksa). Makrokosmi ki gledano, vi JESTE Yahweh. 'Karmi ki' efekat njegovog zatvaranja nas u svoje astralne planove, takoe ima uticaj na vas. Ne mogu da budem precizniji o ovom, bez udaranja na Zakon Konfuzije. Morate sami ovo razraditi. `to se ti e pitanja mogu li objasniti predstojeu }etvu, da, to u u initi sada. Vaaa planeta je vezana zakonima Kreacije vaaeg Galakti kog Logosa. Galaksija radi po Ciklusima vremena, poznatim kao precesija ravnodnevice. Kao ato sam rekao, potra~ite Majanski Kalendar za dublji uvid o tome kako Galaksija radi (veoma je precizan), ali za potrebe ovog diskursa, ja u dati kratak pregled. Maje koriste astroloake cikluse pod nazivom "precesija ravnodnevice". To je 26.000 godina ciklusa u kojoj zemlja prolazi kroz svaki od 12 znakova Zodijaka za oko 2.152 godina po znaku. Svaki od ovih astroloakih doba predstavlja jedan mesec velike kosmi ke godine. Ovaj "Majanski" ciklus takoe odgovara 26.000 godina Sun evog (Solarni Logos) kru~enja oko Alkiona, centralne zvezde naaeg Sedam Sestara Plejada sazve~a. Kraj ovog ciklusa, najavljuje bukvalno, doba Novog Sveta, i Novog Postanja. "Nebo novo i novu zemlju", te je vreme Velike ~etve. Manji Ciklusi donose }etvu, a onda se nastavlja ~ivot na planeti kao i obi no. Velika Ciklusi donose Veliku }etvu kao i kraj postojeeg ~ivota na 3em Denzitetu. Pogledajte na to kao neku vrstu "Kosmi kog mlaznog pranja" i dubokog iaenja, dok planeta uzima predah i regeneriae se .. Kada se ovaj }ivotni ciklus zavrai, "staro proe, gle, sve novo postade". Kolektivno, ove anstvo sada, raste i razvija se, u Bia koje ste odavno kodirana da postanete. Ipak, kao i sa svakim poroajem, nije majka bebe ta koja je nadle~na, ve sam proces iskonskog Roenja, odvija sopstvenu sudbinu. Dakle, 21. decembar 2012, nije dan kada e se naglo svetlo ugasiti, i sve iznenada promeniti, ve smo SADA u procesu ove tranzicije, iz jednog Doba sveta u sledee. Promene su u toku i nastavie stalno da ubrzavaju prema kuluminirajuem datumu. 26.000 godianji ciklus se sastoji od 5 manjih ciklusa, svaki od kojih traje 5.125 godina. Svaki od ovih 5 ciklusa se smatra sopstvenim Svetskim Dobom ili Kreacionim Ciklusom. Naa trenutni veliki ciklus (3113 pne - 2012 g.) se naziva doba Petog Sunca. Ovp peto doba predstavlja sintezu prethodna etiri. Po etni datum kada je Zemlja uala Peti Svet, bio je 13. avgust 3113 pne, zapisano po majanskom na inu Dugog ra unanja kao 13.0.0.0.0. Da bi bolje razumeli ovo ra unanje: 13=Baktuni, 0=Katuni, drugi 0=Tuni, trei 0=Uinali, 4i 0=Kin Ovo su Majanske re i za vremenske periode: Dan = Kin (kin) Mesec od 20 dana/Kin = Uinal (vi nal) Godina 360 dana/Kin = Tun (tun) 20 Tuna/godina = K'atun (k'a tun) 20 K'atuna = Baktun (bak tun) Baktun je 5,125 godina

maj 2012.

#10
13.0.0.0.0. Svaki dan od tog trenutka se ra una sa brojem dana proalih od dogaaja ovog kosmi kog po etka. U okviru ciklusa od 5.125 godina nalazi se 13 manjih ciklusa, poznatih kao "13 Baktun ra unanje", ili "dugo ra unanje." Svaki Baktun ciklus traje 394 godina, odnosno 144.000 dana. Svaki Baktun je svoje istorijsko doba, u okviru Velikog ciklusa Kreacije, sa posebnim sudbinama za evoluciju onih koji su se inkarnirali u svakom od Baktuna. Planeta Zemlja i njeni stanovnici su trenutno putuju kroz 13. Baktun ciklusa, zavrani period 1618-2012 n.e. Ovaj ciklus je poznat i kao "trijumf materijalizma" i "transformacija materije." Na 13.0.0.0.0, decembar solsticija Sunce e se nai u obru u od Mle nog puta, direktno u polo~aju "Tamnog procepa" u Galaksiji formirajui poravnanje izmeu Galakti ke ravni i Meridijana ravnodnevnice. Ui emo u doslovno poravnanje Kosmi ke, Galakti ke, Solarne i Lunarne ravni. Ovo je dogaaj koji se polako objedinjuje, tokom hiljada godina, a zbog precesija ravnodnevice. Neato poput "promene" brzina Univerzuma. To dovodi do Velike }etve, i povratak Gospodara }etve. Neato poput ovog: I planeta e zavraiti svoje Vaznesenje na etvrti Denzitet, vibracioni Denzitet Ljubavi. Tokom ovog Vaznesenja, desie se trosmerna podela Duaa na Zemlji. Oni sa prete~no Negativnim Polaritetom e nam se pridru~iti jer emo Diplomirati kroz negativnu (Okrenutu sebi) }etvu. Mi (Lucifer) emo stvoriti novu 4. Denzitetsku Zemlju, na osnovu Negativnog Okrenutog prema Sebi polariteta. Mi moramo "odraditi" sopstveni deo negativnih uticaja karme koji su nastali iz svih negativnosti stvorenih na ovoj planeti. Kada to uradimo, biemo puateni da ponovo zauzmemo svoje mesto kao aestodenzitetski uvari i U itelju Mudrosti airom Galaksije. Oni prete~no pozitivnog Polariteteta (Ljubavi i svetla) e se Vazneti do prelepe nove 4. Denzitetske Zemlje, gde ete po eti da radite na svom u enju i demonstriranju ljubavi i saoseanja. To e biti vrlo lepo i "Zlatno" doba. 4. Denzitet e vam otvoriti vaae Prave Moi kao jedinstvenim individualizovanim aspektima Jednog Beskona nog Kreatora. Izvodiete dela i uda kao ato vam je onaj kojeg zovete "Isus" obeao da ete initi a "i vea e od ovijeh tvoriti." To e biti veoma magi no vreme za vas. Za veinu ljudi na zemlji koji se mogu smatrati ajmo rei "mlakima", koji e osetiti trenutak (ato e oseati kao 'ekstazu') nulte ta ke vremena, gde ete osetiti potpuno Jedinstvo sa Kreatorom, dajui vam ohrabrujui podsetnik i pogled na to ko ste zaista, pre no ato se veo zaborava ponovo spusti na vas, i biete preba eni na drugu 3. Denzitetsku planetu (neka vrsta 'Zemljine kopije'), da nastavite da radite na sebi i u ite da se ~ivot ovde vrti oko donoaenja izbora. Vi ete ostati u "karantinu" inkarnirajui se u treedenzitetskoj materiji do vremena naredne }etve, do kada ete morati da doka~ete da ste nau ili kako da budete Pozitivnija Bia, usmerena viae na Slu~bu drugima, nego na Slu~bu sebi. Kada budete mogli to da uradite a sledea }etva doe, zaslu~iete pravo da nam se pridru~ite i u~ivate u vaaem nasleu, kao lanovi Galakti ke zajednice, i sedeete sa nama kao Braa i Sestre Jednoga, oko stola naaeg Galakti ke Upravnog Tela, Konfederacija Planeta. Pa, dosta sam saopatio tokom ove sesije, a zahvaljujui kvalitetu vaaih pitanja, i sada vas moram ostaviti za danas. Ako imate dalja pitanja o }etvi i ~elite da govorim o viae detalja, ako pitate, ja u da govorim. Ili na bilo koja druga pitanja koja imate o drugim stvarima, ja u doi do njih kako mi vreme dozvoljava, a i na druga (uz du~no poatovanje postavljena) pitanja a ranije postavljena. Ako vreme dozvoli, vratiu se sutra. - - - ATS: Mnogo toga ato si napisao me ~ivo podsea na Ra Materijal, posebno koncept ~etve, OPS i OPD izbor, i Inteligentne Beskona nosti. Da li si pro itao to? HH: To je zaista veoma sli no. Oboje poti emo iz Izvora Beskona nog Kreatora, i seamo se odakle dolazimo. O ekivao bih da naae poruke sadr~e iste Osnovne Istine. Poruke aestodenzitetske Grupne Duae "Ra" su najta nije informacije u mejnstrim vodama u ovom trenutku. Ta ne su negde 85-90%, iz onoga ato sam ja video. Materijal mi je privukao pa~nju kada je prvi put izaaao, pre jedno 25 godina ili tako negde, ako me pamenje dobro slu~i. Pro itao sam mnogo toga, ali ne sve. Nemam mnogo slobodnog vremena za takve stvari, sa mojim mnogim obavezama. Mada drugi iz Familije su ga uzeli proveriti da bi prosudili njegovu ta nost, i bili su vrlo zadovoljni krajnim rezultatom. Ra, ustvari, je grupa koju sam ranije nazvao "vanzemaljski entiteti" koja je posetila civilizacije Maja i Atlantiane. Mi smo poznanici i prijatelji. Obe naae Grupne Duae su u veoma sli nom nivou razvoja/evolucije. Obe aestodenzitetske, skoro sedmodenzitetske. Ali, poput nas, Ra je izabrao put Slu~be prema drugima Galakti koj brai i sestrama (vama, i drugima), umesto daljeg napredovanja Kui. Mi preporu ujemo taj materijal svakom ko istinski tra~i razumevanje. Iako, kao ato sam rekao, nije 100% precizan, tako da prihvatite ono ato odjekuje. ATS: Kakvu svrhu, ako uopate postoji, imaju otmice vanzemaljaca? Zaato su oteti izabrani? HH: To zavisi, od onog ko vrai "otmicu". Veinu onoga ato ste uli kao "otmica", sprovode vaae sopstvene "vlade". Posebno one u kojima su "takozvani" "Grejsi" uklju eni. Osim toga, ponekad se Konfederacija sastaje sa pojedinim inkarnisanim entitetima ovde koji imaju ulogu u "buenju" drugih pred dolazeu ~etvu. To e uvek biti pozitivno iskustvo, a oni koji su ga do~iveli uzdignuto e se oseati i biti inspirisani njihovim kontaktom. Zatim tu je Orion grupa carstva. Svrha njihovih poseta vama je viae Negativne prirode. Oni uglavnom ciljaju na one koje nazivate "donosioci svetla". Oni pokuaavaju da ih odvuku od njihovih zadataka i pokuaavaju da aire strah. Oni vas nee zaista 'povrediti' fizi ki. Uglavnom, njihov na in delovanja je da vas ograni e, i skrenu sa vaaeg puta. Oni esto vrae psihi ki napad kog "Putnik" nije svestan, ali im to esto oduzme mnogo od njihove energije, te im se javlja nedostatak motivacije. ATS: Zaato ~elite negativnu ~etvu? HH: To je komplikovano objasniti, i moram biti oprezan sa onim ato ka~em o tome. Ve sam dobio "packu", mo~e se rei. Ako nemamo negativnu ~etvu, mi smo vezani sa vama joa jedan ciklus. Kada se ova Veliki }etva zavrai, naa Ugovor sa Savetom i naaim Kreatorom je takoe zavraen. Drugim re ima, odradiemo naau du~nost, i biemo slobodni da se vratitimo naaem Punom Izrazu, onom aestodenzitetskim (skoro 7.) Galakti kim uvarima, kao i onima koji radosno nude sebe u Slu~bu Jednom Beskona nom Kreatoru, kao i naaoj Brai i Sestrama airom Galaksije. Meutim, postoji problem. Pa, vi bi ga nazvali "problem", mi ga zovemo Izazov. Vratiu se kasnije sa viae detalja, u odgovoru na drugo pitanje, ali ukratko, potrebno je veoma visok procenat Negativanog polariteta, ako ~elimo postii Negativnu }etvu. Drugim re ima, moramo biti Okrenuti Prema Sebi do ekstremnog stepena, da bismo postali Negativno po~njeveni. To je razlog zaato radimo tako jako da bi bili Negativno Polarizovani ato je mogue viae, jer ako ne postignemo dovoljno visok procenat, izostaemo i tako zavraiti sa veinom "mlakog" procenta, koji mora da proe kroz joa jedan Treedenzitetski Ciklus Postizanjem Negative }etve, joa uvek mo~emo "Diplomirati" na 4-i Denzitet, samo to e biti Negativno Polarisana planeta. Ne baa zgodno mesto za biti. Ali, kao ato sam ranije rekao, mi (kao grupa Duaa) smo preuzeli prirodni Karmi ki proces restitucije koji moramo odraditi, za svu negativnosti koju smo izazvali na ovoj planeti. Mi emo to u initi za jedan ciklus u naaem novom 4-tog denziteta svetu, i onda emo biti osloboeni da ponovo budemo Veli anstvena Bia Svetlost koja i jesmo. Treba nam Negativa }etva, tako da mo~emo kreirati naau 4. denzitetsku Zemlju, i o istimo naa Karmi ki Zapis. Razumite, mi MORAMO da budemo Negativni. Zato smo poslati da budemo ovde. To je naa ugovor i oduvek je bio da vam pomognemo, pru~anjem 'Katalizatora' o kome sam govorio ranije. Biti Negativnim je veoma teako po nas, ne na fizi kom nivou, (li nosti koje igramo u~ivaju u naaim ulogama, jer je programirano da bude tako), ali na Duhovnom nivou, jeste teako. Mi smo prevaziali niske negativne vibracije pre mnogo eona. Mi smo Svetlo i mi smo Ljubav. Veoma je nam je teako da inimo to Duhovno, da stvaramo svu tu Negativnost, ali to radimo zato jer vas volimo, te je to za vaae najviae dobro, na kraju. Mo~e se rei, da je to }rtva koju smo napravili, da bi bili u Slu~bi Jednom Beskona nom Kreatoru, i vama, naaoj Brai i Sestrama u Jednom. Zapamtite, svi mi samo izvodimo veliku staru igru ovde, gde se sla~emo da zaboravimo ko smo zaista, a onda kroz priseanje, opet otkrivamo jedni druge, i znamo da smo svi Jedno. Da je Sav }ivot, Jedno.

maj 2012.

#11
ATS: Moram da te ispravim ovde. Precesija ravnodnevice ne mo~e da izazove ovo. Ne mo~e izazvati niata drugo doo na ina na koji se ovde na Zemlji vidi kosmos oko nas. To se odnosi na klimanje Zemljine ose, i koliko ja znam ne odnosi se na bilo koja druga planetarna tela. HH: Iz 3. denzitetske perspektive, upravu si, to "izgleda" tako. Mi ne gledamo iz 3. denzitetske perspektive. Tu je "vea slika" na delu koji vi ne mo~ete videti. ATS: `to se ti e naaeg porobljavanja, ti izgleda ka~ea - u osnovi - da smo mi kao delovi naaeg Logosa Yahweh-a, podjednako odgovorni za njegovu odluku da nas ovde dr~i zarobljenim na naaoj 3. denzitetskoj planeti Zemlji. To je zanimljiva misao. U tom smislu naae ukupna slobode mora doi kroz zajedni ki duhovni napor. HH: Iz odreene perspektive, to ato ka~ea je ta no. Sa 3. denzitetskog stanoviata, vidite sebe kao "odvojene" od svega. Sa viae perspektive, videete da to uopate nije tako. Vi i vaa Kreator, ste Jedno. `to se ti e vaae izjave o "ukupnoj slobodi", vi niste odgovorni za one oko vas. Vi i oni ste Jedno takoe, kada se gleda sa viaeg denziteta, ali u ovom Denzitetu ste tu da radite na sebi. Ovde ste da se setite ko ste i zaato ste ovde. Vi ste ovde da se setite Beskona nog Kreatora. Da spoznate vaaeg Kreatora u sebi, i da mu ponudite svoje usluge kao i drugima, svojom Slobodnom Voljom napravite Izbor da slu~ite. Prvo dolazi pre drugog. Kada se setite ko ste, i svesni ste toga, duboko u jezgru svog Bia, vi ete znati i prepoznati svoju 'nevidljivu' vezu sa Svim ato Jeste, te tako, radost, zahvalnosti i slu~ba e vam biti prirodno iznedren rezultat, iz svog zahvalnog srca. Kada radite na sebi, i u ite da spoznate Kreatora u sebi, biti Okrenut prema Drugima e biti prirodno za vas, i vaaa Veli anstvena }etva e doi. ATS: Ne razumem jedno - a mo~da mo~ea da mi objasnia HH - zaato se oni koji pripadaju Luciferu (i sam Lucifer) ne bore za slobodu svih duaa? Ako Lucifer predstavlja slobodu, slobodu volje i znanja, zaato oni koji mu ne slu~e ne u ine poput biblijskog Lucifera i pobune se protiv tiranije Starih? HH: Ovo je veoma dobro pitanje, hvala. Ja u ga podeliti na dva dela, i odgovoriti na drugi deo nakon toga. Prvo, Vee Starih je apsolutna suprotnost tiraniji. Oni su Mudri i Ljubopitivi uvari naae Galaksije. Ima toliko toga ato se ne mo~e razumeti samo iz 3. denzitetske perspektive. Kada stignete do viaih Denziteta, videete da je na kraju, sve izbalansirano i da postoji samo Jedinstvo. Sve osim jedinstva, je iluzija, ili "misaona-forma". Vee nam je dao niz izbora. Odlu ili smo da ostanemo ovde da vam pomognemo, bez obzira na cenu po nas. To je priroda ljubopitive Slu~be prema Drugima. Krajnji paradoks u svemu ovome je ato u ovoj pri i u kojoj smo svi ko-kreiramo zajedno, a da bismo bili od najviae Slu~be Vama, mi moramo biti potpuno Okrenuti prema Sebi. Ja volim, a volite i vi smisao naaeg Kreatora za ironiju. `to se ti e prvog dela tvog pitanja, biblijski prikaz "Rata na Nebesima" nije u potpunosti neta an. Objasniu. Naa inicijalni ugovor je bio da se uvede Katalizator za Slobodnu Volju na ovu planetu. Kada je Yahweh zapo eo svoj razgovor sa Veem Starih, on inicijalno nije tra~io pomo oko uvoenja Slobodne Volje, nego je viae tra~io uputstva o tome kako je najbolje mogao da ubrza svoj (i svojih stanovnika) evolutivni proces. Kao ato sam pomenuo, vodio je benignu diktaturu. Mi smo u to vreme, upravo zavraili zadatak na Tau Ceti, i prijavili se za sledei zadatak. Mi (kao grupa Duaa Lucifer) smo poslati na "ekspediciju utvrivanja injenica " kao ato je i bila, da posetimo Zemlju, sretnemo sa Yahweh-om, procenimo Zakone Kreacije njegove planete, i da damo predloge o tome kako najbolje je mogao da pomogne svom "potomstvu" ( ovo je termin u koristiti da opiaem Duae koje ine Grupnu Duau) i samim tim sebi, da napreduje. Mi smo istra~ili mnogo opcija, i prijavili naae zaklju ke Veu, kao i Yahweh-u. Naaa najbolja procena bila je da je jedini pravi i brz na in da zna ajno povea svoj napredak bilo uvoenje Slobodne Volje. Yahweh nije ~elelo pomo oko konkretnog uvoenja Slobodne Volje, ve oko jednostavnog uvoenja Katalizatora. On uopate nije bio zadovoljan naaim izveatajem da je potrebno da uvede Slobodnu Volju. Bio je srean sa svojim malim rajem sa mezimcima i nije hteo da "izgubi kontrolu" nad njim. Kona no, Vee ga ubedilo da je to najbolji na in, i on se nevoljno slo~io. Vratili smo se na Zemlju, i imali srda an susret sa Yahweh-om, diskutujui o tome kako je najbolje da uvedemo opciju Slobodne Volje. Yahwe je bio nepopustljiv u tome da e njegovo potomstvo izabrali da mu bude lojalno bez obzira na sve, te da su toliko zadovoljni svojim na inom ~ivota, da bi mu uvek verovali i u inili onako kako on ka~e da je najbolje. To je, kako je rekao, bio njegov "glavni razlog" da Slobodna Volja nee raditi dobro kao Katalizator. Slo~io se sa eksperimentom Drveta Znanja. Verovao je da e pokazati da je on "u pravu". Kada nije, naljutio se, bacio svoje igra ke iz kolica, i svoje potomstvo iz baate i navukao im oseaj velike krivice o tome kako su razbili njegovo poverenje i ogluaili se. To baa i nije asan na in za jednog Logosa da se ponaaa, ali hej, to je lepota Slobodne Volje ini mi se. Sledei "problem" koji se pojavio, bio je da nam je njegovo potomstvo bili toliko zahvalno za naau pomo, da je Yahweh postao (po sopstvenom priznanju) "Ljubomoran Bog". Onda smo imali ceo "neea imati drugih bogova sem mene" slu aj. Nismo bili zadovoljni sa situacijom uopate, jer Logos ne treba da se ponaaa tako sa svojim potomstvom, oni su Jedno, na koncu. Kada smo pokuaali da napustimo planetu i da se vratimo Veu, Yahweh je spre io naa polazak. Pokuaali smo da ponovo odemo, a zatim smo ba eni u Astralne Ravni i zatvoreni u njima. Vee je naredilo naae oslobaanje, ali je reklo da emo morati da poniatimo naa ugovor o pomoi Duaama na Zemlji da evoluiraju. Mi nismo hteli da odemo, smatrali smo ih vrlo simpati nim Biima, zaista Pozitivno Polarizovanim i mi smo ~eleli da ostanemo i pomognemo, samo smo hteli da i mi budemo slobodni da doemo i odemo kad po~elimo. Jedini na in na koji smo mogli ostati, bio je da ostanemo zatvoreni kao Grupna Duaa, ato je zna ilo Cikluse inkarnacija za nas (kao individualnih Duaa), ato nismo radili dugo vremena. Kao ato sam rekao pre, ne postoji "pogreano" ili "pravo" gledano sa viaeg Denziteta, ali i dalje postoje posledice za svaku akciju. Takav je zakon Karmi kog efekta. Ugovor je ve bio napravljen izmeu Yahweh-a, nas, i Vea kojim mi pru~amo katalizator tako da smo imali pravo da budemo tamo, Karmi ki efekat Yahweh-ovog zatvaranja nas na Makrokosmi kom nivou, bio je da e njegove individualne Duae biti zatvorene na mikrokosmi kom nivou. Beskona ni Kreator je Yahweh-u (i svima) dao poklon Slobodne Volje da Kreiramo kako hoemo, ali karmi ki efekat njegovog izbora je to ato je planeta stavljena u karantin od strane Vea. Odreeni evolucioni nivo je potreban da bi se bio funkcionalni deo Pozitivno Ujedinjenog Galakti kog Druatva. `to se ti e "borbe za slobodu svih duaa", ne zaboravite da je na koncu, ovo Igra, koju svi ovde igramo. Mi smo glumci, koji igraju na "}ivotnoj pozornici". Ovaj 'svet' je sve iluzija, ili "misaona forma". Niko zaista ne "umire" i niko nije stvarno povreen. Izmeu inkarnacija, znate ovo jako dobro. Ali, pravila igre osiguravaju da morate da zaboravite ko ste zaista, tako da verujete da je sve "pravo" dok igrate }ivotnu Igru. To je osnovni preduslov kada pravite Izbor. U suprotnom, igra bi bila previae laka. Ovaj svet nije realnost. Iako mo~emo da izrazimo Realnost u njemu, ako to ~elimo.

maj 2012.

#12
ATS: U redu, zna i tvoja porodica i kolege elitisti ste mo~da zarobljeni u Zemaljskim oblastima kao i mi, ali zaato aktivno propagirate i poma~ete snage ropstva? HH: Zato ato je taj deo ugovoren da igramo, u ovoj igri. Da bi "pobedili" (ili, ta nije da bi bili uspeani u) Igri, moramo biti Negativno Polarizovani ato je mogue viae. Slu~iti prema Sebi u ekstremu. Nasilje, Rat, Mr~nja, Pohlepa, Kontrola, Ropstvo, Genocid, Mu enje, Moralna Degradacija, Prostitucija, Droge, sve to i joa mnogo toga, slu~e naaoj svrsi. U Igri. Razlika izmeu nas i vas, u Igri, je ato mi znamo da "igramo". `to manje znate o Igri i manje se seate da ste igra , "besmisleniji" ~ivot postaje. U svim ovim Negativnim stvarima, mi vam pru~amo alate. Ali vi to ne vidite. Nije ono ato mi radimo, ve kako vi reagujete na to, ono ato je va~no. Mi vam dajemo alate. Imate Slobodne Volje izbor kako ete ih koristiti. Morate da preuzmete odgovornost. Postoji samo Jedno Nas ovde. Razumite to i razumeete Igru. ATS: Nalazim veoma zanimljivim koncept Velikog Doba Precesije podeljenog na pet 5.125 godianjih ciklusa. 3113. godina pne, po etak sadaanjeg pod-doba je bilo vreme velikih aktivnosti. Da li je izgradnja kamenih spomenika u zemljama Zapadne Evrope, Bliskog istoka i Egipta u to vreme u vezi sa upoznavanjem ovim ciklusom? Koja je svrha britanskih kamenih krugova i egipatskih piramida? Oni su viae od obi nih obele~ja eonskih promena. Mora da su imali ogroman zna aj. Zapravo, ono ato bih najviae voleo da znam je  da li su graditelji tih spomenika lanovi potla enih masa koji su pokuaavali da razumeju prirodu egzistencije, ili su graditelji lanovi tvoje elitne Krvne linije? HH: Da, postoji zna aj ovih pojava u skladu sa prostorom/vremenom njihovog deaavanja. Grupna Duaa Ra, je bila arhitekta ovih struktura. Kreirane su Mislima. Kada neko razume i vidi da je sve Iluzija, ili Misao, taj mo~e da "koristi Silu" da upravlja iluzijama. Sve stvari, vidljive i nevidljive, medjusobno su povezane }ivotnom energijom. Jednom kada znate ono ata mag zna, onda to nije viae magija. To je "alat Kreacije". Hvala ti na pitanjima, jako su pronicljiva. ATS: Tvoja vrsta je upropastila svet. Mislite za sebe da ste vei od bilo koga. Ako bih te video u stvarnom ~ivotu, ne bi bilo lepo. HH: Fali ti razumevanje, da ne spominjem elokvenciju. Da bi razumeo "Viae", pokuaaj da razmialjaa "van okvira" za trenutak. Ako aetam po zemlji, a ti letia iznad mene u avionu, da li te to ini boljim od mene? Ne. To te ini viaim. ATS: Vidimo se u paklu. HH: Pazi ata ~elia. Sve misli i re i su Kreativne. Schiass, hvala ti na tvojim pitanjima. Verujem da sam ve bavio mnogim od njih u mojim prethodnim odgovorima na ovoj seansi, ali ako mislia da sam propustio neato, molim te reci. ATS: Ako je "Yahweh" entitet pozitivnog polariteta, kako je on "gnevan" i "ljubomoran"? HH: Da li Yahweh ima Slobodnu Volju? Mo~elite li da zamislite sebe kao razumno pozitivnim? Mo~ete li i dalje biti gnevni i ljubomorni povremeno? Yahweh je Makrokosmos vas. ATS: Da li je tokom vremena bilo drugih entiteta pretvarajui se da su "Yahweh"? HH: Povremeno, da. ATS: Hteo bih da znam kako se bira Slu~ba ka Drugima (pozitivna) nasuprot Slu~be ka Sebi (negativne). Da li je ova izjava ta na? : "Da bi se izabrao pozitivan put, najmanje 51 odsto naaih misli i dela moraju biti posveena slu~bi drugima. Za negativnu stazu, najmanje 95% mora biti okrenuto sebi. Izmeu le~i " slivnik ravnoduanosti "." HH: Tvoja izjava je ta na, da. Tako da vidite, koliko mi moramo da te~imo negativnosti? Potrebno je mnogo napora da se postigne 95% Negativnost. Takoe, iznenadili biste se koliko ljudi na planeti nisu ni blizu dostizanja 51% Pozitivnosti. ATS: Kako biramo put Slu~be ka Drugima? HH: Budite dobri prema sebi. Negujte istinsku Ljubav prema }ivot, i Biu. Budite istinski zahvalni Beskona nom Kreatoru svaki dan, ato vas je doneo u Bie, i za pru~ene darove. "Pre~iveli ste" do sada zar ne? Mo~da nemate sve ato ~elite, ali imate sve ato vam je potrebno, da bi zavraili ono za ata ste ovde inkarnirali da uradite. Zahvalite za to. Poka~ite priznanje i zahvalnost Beskona nom Kreatoru, za sve ato je u inilo, i radi za vas. Dao vam je dar }ivotnog Iskustva i ponudio vam Slobodnu Volju da odlu ite ata ete da Kreirate sa njim. Pazite na svoje misli pa~ljivo jer su monije nego ato mo~ete da zamislite. Kada oseate Ljubav i Slu~ite Kreatoru, ~ivot Slu~be ka drugima e postati prirodan ishod prethodnog. Uvek tra~ite na ine da budete od pomoi vaaim drugim Biima. Ohrabrujte druge. Podi~ite ih, nemojte ih spuatati. Budite svetionik svetlosti, u svetu tame. Da li ta stara ~ena treba pomo oko torbe sa namirnicama? Kako postupate prema beskuniku koji vas pita za sitnia za prenoiate? Da li ste ikada uli za "preruaene Anele?" Tra~ite i vidite Bo~ansku Varnicu u Srcu svih Bia. Postupajte prema njima kao ato biste ~eleli da se prema vama postupa i kao ato biste postupali prema svom Kreatoru, kada bi vam se on direktno obraao. "Kad u iniste jednome od ove moje najmanje brae, meni u iniste ". Zakon Radijacije i Privla enja. Vaae misli, re i i dela vam se vraaju. Na kraju, negujte duh ponizne Zahvalnosti. Neete mnogo pogreaiti time. }elja da se slu~i te e prirodno iz zahvalnog srca. ATS: Ako ~ivimo filozofiju "okrenuti prema drugima" u cilju postizanja jedinstva sa izvorom beskona nosti, nismo li time u suatini " okrenuti prema sebi"? Kako se pravi razlika izmeu negativnog i pozitivnog polariteta? HH: Vi niste Okrenuti prema drugima da bi postigli Jednost sa Izvorom Beskona nosti, ve ste Okrenuti prema drugima jer ih volite, kao same sebe. Drugi, su produ~etak vas. Zato Zakon Privla nosti radi tako kako radi. Zaista, ata god da radia meni, radia sebi. Mi smo Svi Jedno, u Beskona noj Kreaciji. Odvojenost je iluzija, jer vidite samo ono ato je u 3. Denzitetu. Ne vidite celu sliku. Jednost sa Beskona nim Izvorom Svega, posti~emo kao rezultat naaeg spriralnog uspinjanja naviae. Svi smo na putu nazad do mesta odakle smo doali. Svi smo na naaem putu povratka Kui.

maj 2012.

#13
ATS: Moje razumevanje je da sve duae moraju na kraju izabrati pozitivan put da se ujedine sa beskona nim kreatorom. Ako je to ta no, ata opravdava izbor negativnog puta, za tvoje ljude i nas? HH: Lukavo pitanje. Da, sve duae na kraju nau e da je Pozitivan put onaj koji vodi Kui. Ali, dok se inkarnirate u 3. Denzitetu, Negativnost je i dalje va~an alat u procesu u enja. Ona u i o "osim toga". Kao ato sam rekao ranije, na vama je kako koristite alatke koje smo vam dati. Da li na Negativnost odgovarate sa joa viae Negativnosti? Da li vam je borba protiv vatre vatrom ikada pomogla? Ili ete izabrati da vidite negativnosti kao alat ato i jeste, i prepoznati da vam nudi priliku? Pozdravljam vaau Slobodnu Volju da razmislite i otkrijete ata je ta prilika. ATS: Ili ako je jedan beskona ni kreator "Ljubav", da li to zna i da nije bitno da li smo izabrali ljubav prema drugima ili ljubav prema sebi? Da li e bilo koji put dovesti do izvora? HH: U izvesnom smislu, u pravu si, do odreene ta ke. Ali postoji velika razlika izmeu voleti sebe, i biti sebi an. Velika razlika. Kada zaista razumemo ata je to Znati i Voleti 'sebe', ne mo~ete a da ne volite i slu~ite drugima. Ne postoje "drugi". Kada ovo shvatite, u Sr~i vaaeg Bia, biete na putu Kui, Beskona nom Kreatoru, i na kraju, spajanjem nazad u Beskona nu Jednost. ATS: Sla~em se sa mnogim drugima da su tvoji odgovori veoma mnogo u skladu sa nekoliko izvora koje sam pro itao u proalosti, uklju ujui kanalisanje Ra, Kasiopejce i joa nekoliko drugih. Mo~ea li da daa svoje tuma enje takvih "kanalisanja" i da li su to drugi izvori obelodanjivanja od strane tvojih ljudi? HH: Govorio sam o Ra u mojim prethodnim odgovorima danas. Nisam uo za kasiopejce. Ne postoje druge komunikacije iz moje Familije u ovom trenutku, od ove, mada postoji mogunost joa jedne, u zavisnosti od odreenih dogaaja. Moje generalno glediate na "kanalisanja" je da su veina od njih veoma loaeg kvaliteta. To nije nu~no protiv onih koji ih rade, ve je viae stvar njihovog nedostatka prijem ivost i naknadnih izobli enja. Veoma je retko da nai dobar, stabilan, jasan i nepristrasan kanal. Klju ni element u kanalisanju je mogunost da se privremeno suzbiju "filteri" svog li nog verovanja i time postati ist kanal. Iznedriti ono ato je zaista dato, a ne izvrtati o tome ata vi mislite da mo~e da zna i. Kada sam rekao 'vi', mislim to generalno naravno, a ne "Vi" li no. Uvek imajte na umu da se vrti oko Poruke, a ne glasnika. Kanalisanja Ra su zaista vrlo precizna. Ona su jedina za koje ja znam a da mogu veoma rado da ih klasifikujem kao " istu" poruku. Iako kao ato sam rekao, ak i tada to nije 100%. Viae je 85-90%. Joa jedan veliki problem sa kanalisanjem, je ato mo~ete da po nete primati Pozitivan entitet i ako niste jako pronicljivi u razabiranju i oprezni u zaatiti kada identifikujete dolazni kanal, mo~ete dobiti Negativnu informaciju koji pretenduje da bude Pozitivna, ali postepeno postaje sve viae i viae dezinformacija, nakon ato je stekao vaae poverenje. Oni koji vam daju precizne datume i vremena su gotovo uvek oni koje treba izbei. Pozitivni entiteti nee dati datum i vreme. Negativni hoe, tako da mogu namestiti vaa pad. Kada ste prevareni u predvianju datuma i vremena, a to se ne desi, uspeli su u gaaenju Svetla u vaaoj poruci, jer niko nee videti ikakav kredibilitet u vama. ATS: Pa, sada znamo koja je poenta ove teme, neko upravo otkrio nju ejd~ teologiju i ~eleo da odvoji malo vremena da otkuca svoje otkrie. OP, joa uvek ekam da nam pru~ia predvianja du~ vremenske linije. Do sada sve ato si ponudio je opata propast, ato svako na ATS forumu predvia svake godine. Daj neato SPECIFI NO u narednih NEDELJU DANA. Naravno, znam da neea dati niata. Ovo je aarena la~a. HH: Ovo e biti jedini put da sam ti odgovorio. Na po etku naaeg diskursa ovde, bio sam izri ito jasan o na inu na koji biram da radim. Ako ti se ne sviaju moji izbori, imaa Slobodnu Volju da ne itaa ovu diskusiju. Lepo savetujem da je koristia, jer tvoja energija zra i frustracijom i gnevom. To nije baa preporu ljivo pravac kome treba ii, pod datim okolnostima. Kao ato sam uzeo vremena da objasnim ranije, ja nemam ata da dokazujem. To nije razlog zaato sam doaao. Veruj ili ne, ja sam Bo~anski ravnoduaan. Ako moje prisustvo ovde bude od koristi i samo jednoj Duai tokom procesa, to e biti vredno truda. Nisam od tebe tra~io da verujea, jedino ato sam uz du~no poatovanje tra~io je da budete osloboeni od predrasuda ili uvate dobru nameru dok se diskurs ne zavrai, ime e protok pitanja / Informacija biti nenaruaen. Ti si mi pokazao niata drugo do neu tivosti i loaih manira od samog po etka, a onda se pitaa zaato ne odgovaram. Ako ti se ne svia tema, jednostavno odlu i da ne itaa ili ne odgovaraa i pusti one koji ~ele da u estvuju sa pronicljivim pitanjima, da to rade bez prekida. Tvoje poente: 1) Nju Ejd~ teologija? Baa zabavno. O igledno nemaa ni najmanjeg pojma koliko su stare i vanvremenske ove "tajne". Nalazim ironi nim "LowLevelMason"-e, da ea ako ikada stignea do 32. Stepena, nai sebe kako sluaaa o ovim Istinama ispo etka. Nadam se da e ti tada biti lakae da prihvatia ove Istine, i molim naaeg Beskona nog Kreatora da te vodi na tvom putu. 2) Neea dobiti vremena ili datume od mene. Ja nisam ovde da "Doka~em" bilo ata niti imam potrebu to da inim. Tvoja neverica nema posledicu po mene. Ve samo po tebe. Ja sam ovde da marljivo izvraim du~nosti koja mi je data, da prenesem poruku. I ja u obaviti tu du~nost bez obzira na tvoja oseanja o tome. 3) `to se ti e tvoje poente u vezi sa "kraj i tama", to samo slu~i da bi se otkrilo tvoje razmialjanje. Gde ti vidia "kraj i tamu" ja vidim priliku. }ivot se prilagoava tvojim idejama o na inu na koji ga ti vidia. Ako vidia "kraj i tamu", onda je to ono ato projektujea. Svet je tvoje ogledalo. Ono vam vraa nazad ono ato mu dajete. Ako ti se ne dopada odraz koji ti }ivot pokazuje, onda promeni ono ato ga izaziva. ATS: Vidia, ako to stvarno postoji postojale bi hiljade ljudi koji su uklju eni, a sve i jedna osoba mo~e da procuri. HH: Hiljade? Probaj Milioni. A nemate ni najmanje mogue razumevanje stroge obuke i teakoe treninga kome smo podvrgnuti joa od malena. Niko se ne usuuje da ide protiv Familije. Znamo ata bi se desilo da idemo. Ali to nije glavni motiv. Motiv je nepodeljena lojalnosti Familiji i naaem Kreatoru. Mi razumemo va~nost onoga ato radimo ovde, iako veina ove anstva ne razume. ATS: Ups, OP. Upravo si se upucao u stopalo. Za nekoga ko se bavi samo manipulacijom duhovne strane ~ivota, MNOGO znaa o stvarima koje nemaju nikakve veze sa njom. Upravo si se otkrio. HH: Zar ti ne sedia sa svojom porodicom, i upoznajete jedne druge o vaaim planovima? `to se ti e tvoje primedbe o mojoj "Duhovnoj" ulozi, neznanje koji si pokazao nam je jako zabavno. Ako mislia da sam "samo" umeaan u Duhovno, onda ili nisi pro itao ili si pogreano protuma io moje postove. Takoe napravio si pretpostavku da je moja uloga da "manipuliaem" "duhovnom stranom ~ivota." Opet, fali ti razumevanje, a onda donosia la~an sud o ne emu o emu nemaa razumevanje. Bilo bi ti bolje da prestanea da se "pravia pametan", i umesto toga usmeria svu tu pogreano usmerenu agresivnu energiju u neato produktivnije i hranjivije za tvoju Duau. Ali nemoj zbog mene da prestajea, fino doprinosia celokupnom Negativnom Polaritetu pred dolazeu }etvu. Zahvalni smo ti. Potroaiu poslednjih nekoliko dana mog vremena ovde (naa diskurs e se zavraiti u petak) fokusirajui se na odgovoranje na proniciljiva pitanja sa dubinom, ime e se najbolje iskoristiti ova prilika za prenoaenje informacija i stvaranje veza na nivou Duae Bia, tako da vas molim da ne o ekuje bilo kakve dalje reakcije na vaae verbalne napade, jer nemam niti dovoljno vremena niti sklonosti za bavljenje bezna ajnim aega enjem. Za one kojima joa nisam imao vremena da odgovorim, u iniu to sutra. U meuvremenu, dok nadoknaujem prethodno, uz du~no poatovanje molim vas da odlo~ite dalja pitanja, dok radim na sadaanjim. Hvala onima koji su doprineli ovom diskursu do sada sa smislenim pitanjima. Za one koji imaju otvoren um, nadam da dobijate neato od ove informacije.

maj 2012.

#14
Trea Sesija: ATS: Ne znam da li mo~ea da mi pomognea. Moje ime je Shelby David i ovde sam zbog predstojeih suenja i nevolja. Ja sam deo Kecalkoatl-a, ili njegovog ponovnog roenja, koliko sam upoznat. Znam da su mnoge tvoje re i istinite, jer sam ve ponovo otkrio ove istine kroz pronala~enje onoga ato najviae odjekuje sa mnom kroz razli ite strukture verovanja na ovoj planeti. HH: Dobro ve e Shelbi. Lepo je "videti" te ponovo. Proalo je dosta vremena stari prijatelju. Da li bi te iznenadilo da znaa da smo te "o ekivali"? Kecalkoatl (Quetzalcoatl) je takoe aestodenzitetska Grupna Duaa (Socio Memorijski Kompleks). Neki vide Kecalkoatl kao "Uzviaenog U itelja", iako bi ga jako zabavljala ta titula, znajui kao ato on zna, da je 'Vladanje Znanjem' joa uvek na neki na in isklju eno u ovom trenutku za njega, kao i za nas (kao Grupnu Duau Lucifer). Neko se mo~e precizno opisati da je "Ovladao" odreenim Denzitetom, iako se Vladanje itavim Kreacionim inkarnacionim Ciklusom ne dosti~e sve dok se opet ne ostvari spajanje nazad u Jednog Beskona nog Kreatora. Mo~emo izabrati da to uradimo kada postignemo 8. Denzitetsko Vaznesenje, ili, umesto toga mo~emo da odlu imo da napredujemo do sledee Oktave Denziteta, i po nemo novi ciklus Kreacionih inkarnacionih izazova. ATS: Ovo je moj prvi put da sam na zemlji za dugo vremena, mo~da ikada. Ve neko vreme znam a i re eno mi je od strane jednog drugog od krvnih linija tvoje grupi da ja zaista ne egzistiram ovde. HH: U pravu si da nisi bio ovde zna ajan period "Zemaljskog-vremena", ali nije i da nikada nisi bio ranije. Grupna Duaa Kecalkoatl je u~ivala mnoge 3. denzitetske inkarnacione cikluse ovde u Klasi nom periodu Asteka. On se borio da prvo usavrai Ljubav ljubav prema drugima, ato je usporavalo njegov napredak neko vreme. Meutim, kada je spoznao naae unutraanje Jedinstvo, mogao je da vidi sebe u drugima i njegov (tvoj) napredak je bio brz odatle nadalje. Tvoja Kecalkoatl Grupna Duaa je postigla Pozitivnu }etvu sa vrlo impresivnih 76%, u vreme kasnije }etve. Naravno, kada Grupna Duaa prolazi kroz inkarnacioni ciklus u 3. Denzitetu, Njegovi individualni delovi Duae (tj. ti) su oni koji rade stvarne fizi ke inkarnacije, sa "NadDuaom" ("Viaim Ja") vaaih individualnih Duaa koje deluju kao sidro Energije u koje se individualne iskre Duae "predaju". Potroaili ste dosta napredujui kroz 5-i Denzitet, Denzitet Mudrosti, ili Svetla. To je uglavnom zbog obilja Empatije (ato i nije loaa stvar, jer Saoseanje je jedna od glavnih stvari na kojima radite na 4-om Denzitetu). Meutim, da bi Diplomirali sa 5. na 6. Denzitet (Denzitet Jedinstva), mora da se nau i balans izmeu Saoseanja i Mudrosti. 6. Denzitet je stoga poznat i kao Denzitet Empati ne Mudrosti, kada se nau i ravnote~a izmeu dva. Ovo je zahtevalo mnogo inkarnacionih ciklusa za vas, ato je razlog zaato ispravno smatraa da niste posetili 3. Denzitetsku Zemlju dugo vremena. ATS: Nisam o ekivao da u se pojaviti, prvobitno sam imao druge planove, ali sam uspeo da se naem ovde u poslednjem trenutku. Jedna od stvari koje sam setio se je da sam i ja pod ugovorom. Ja sam putnik, ako ti to ima smisla, tako da moja ljudska porodica nije poput mene. Proveo sam dugo vremena putujui do razli itih denziteta i poma~ui u raznim revolucijama tamo. HH: Tvoja intuicija te dobro slu~i Shelbi. Ovo va~i ne samo za tebe, ve za tvoju itavu Grupnu Duau. Kecalkoatl (Makrokosmos tebe) je bio zauzet poslednja dva ciklusa radei sa 5. Denzitetskom grupom na Alpha Centuri, koji su do~ivljavali sli ne probleme sa obiljem Saoseanja a po cenu li ne Mudrosti. Nedavno ste zavraili svoj zadatak tamo, i bili su ~eljni da ne propustite veli anstvenu priliku da budete deo ove Velike }etve. Iako je tvoja Grupna Duaa kao ato sam rekao, na kraju uspela da uspostavi ravnote~u Ljubav/Svetlo za Diplomiranje u vibraciju 6. Denzitetskog Jedinstva, i dalje ste veoma skloni ekstremnom Saoseanju, i umesto da provedete uobi ajeno vreme / prostor (u anti-materiji univerzuma, gde boravimo izmedju inkarnacija) bili ste spremni da preete na palubu ovog 3. Denzitetskog prostor/vreme vihora u ovom trenutku, kako bi bili od pomoi svojim bli~njim Biima ovde. ATS: Moj problem je ato se moje seanje pokvarilo, a neke od stvari kojih se seam iz mojih prethodnih egzistencija ne odgovaraju sa tvojim re ima. Sreo sam Lucifera i njegove generale viae puta. Bio bih zahvalan za bilo kakvu informaciju koju mogu dobiti a koja bi mogla razjasniti moju konfuziju o tome zaato su moje misli tako zbrkane, jer jasno znam ata je moj put i ekam na polaznu ta ku, ali nije mi u potpunosti jasno o tome ata je zaista deaava ovde. Hvala ti na tvom vremenu. HH: Zaista si se 'sreo' sa nama (Luciferom) ranije, u mnogim prilikama. Zajedno smo radili na raznim zadacima Vea i Konfederacije. Koristi svoj dar komunikacije "Snovima" (koje su va~ne komunikacije sa tvojom NadDuaom i mnogim drugim Izvorima informacija pri emu je info " skinuta ") da se "prika ia" na svoju unutraanju banku podataka. Po eti da snimaa sve ega se seaa po buenju i ne odustaj od postupka, iako je teako u po etku. Polako ea da nalazia smisao u informacijama koje se "skidaju" u tvoj podsvesni um. Kada postanea veat u tome i mo~ea da koristia svoje "Snove" kao metod unutraanje komunikacije, pitaj naaeg Beskona nog Kreatora da te podseti na tvoje vreme u Zeta Reticuli sistemu. Tada ea se setiti naaeg poslednjeg perioda zajedni ke Slu~be, nadam se sa mnogo ljubavi. Na~alost, moje vreme ovde je dozvoljeno samo do petka, tako da verovatno neemo komunicirati ponovo nakon ove poruke. Dakle, ~elim ti sve najbolje sa tvojim Zadatakom ovde prijatelju, kako individualnim tako i onim tvoje Grupne Duae. Molim naaeg Beskona nog Kreatora da blagosilja i vodi tvoj put. Radujemo se naaem susretu na "drugoj strani" kada se ova velika vo~nja zavrai. Neka Naaa Ljubav, Mudrost i Mir bude sa tobom. ATS: Spomenuo si Alcyone & interesantno je da postoji mapa neba sa njom na Huverovoj brani. Tu je i kompas, uokviren znacima zodijaka. HH: Dabome. Baa kao u Hollywoodskim produkcijama. Mi krijemo Istinu na otvorenom. Ono ato je ove anstvu ponueno kao "Nau na fantastika", je mnogo eae, ustvari Nau na Istina. ATS: `ta krilate statue, naru ene od strane US vlade, koje uvaju ulaz u branu zaista predstavljaju? Da li je bilo koji od ove zbirke nebeske simbolike koja se mo~e nai tamo povezana sa tvojim Luciferian/vanzemaljskom/ravnodnevnica/transformacija planom? HH: To je zapravo vrlo jednostavno. Primetiete da stopalo upire direktno dole ka zemlji, a ruke i vrhovi krila upiru direktno u nebo. }ivotna Energija te e u ljudski um/telo/duaa kompleks iz zemlje kroz noge. Inteligentna energija od Beskona nog Kreatora te e odozgo na dole i kroz krunsku akru. Krila predstavljaju naae (Luciferovo) unutraanje Bo~anstvo. Takoe ete primetiti da figura sedi. "Sediate naae (Luciferove) Moi spaja Nebo i Zemlju, i sve mora proi kroza nas".

maj 2012.

#15
ATS: Druga pitanja koja imam, i ~ao mi je ako si ovo objasnio. Da li su ove krvna linije bogate, kao ato i veina pretpostavljam, ili naizgled obi ni ljudi (uklju ujui i poznate li nosti, politi are, itd), koji se meaanju sa druatvom, idu relativno nezapa~eno, ali i dalje doprinose vaaem delu u velikom nacrtu stvari? HH: Imena koja su vam poznata, nemaju stvarnu mo. Naravno, "izgleda" da imaju puno moi, onako kako zemaljske duae vide mo. Naae bogatstvo ini da "poznati" milioneri i milijarderi i korporativne glavonje izgledaju kao de iji d~eparac. Naa bogatstvo je bogatstvo Familije, koje se prenosi nizom generacija tokom hiljada godina. Pravo bogatstvo meutim, je znati duboko u svom srcu, da ste vi i vaa Beskona ni Kreator, Jedno. "Iatite najprije carstva 'Bo~ijega' (Beskona nog Kreatora), i ovo e vam se sve dodati." ATS: Dakle, deo ovog pitanja bi takoe moglo biti, da li su svi svesni da su deo ove krvne linije, ili su neki od lanova nesvesni za ovu vezu koju imaju? Da li su obaveateni o ovome u odreenom uzrastu? Na primer, kako i sa koliko godina ti je re eno za pripadnost? HH: Da. Ako si Krvna linija (Familija), onda si roen u njoj, i podignut na ovaj na in, od roenja. Ne postoji drugi na in. }elim da budem jasan po ovom pitanju Krvnih linija. One koje znate, su zemaljskog porekla. Da, oni imaju svoje mesto u Familij, ali Prave linije Moi, ne poti u sa ove planete. ATS: Verovatno sam naaao ovo najva~nijom stvari do sada (da je Negativnost alat za Duhovni razvoj). To mi poma~e da razumem odgovore na neka od pitanja koja sam postavio. HH: Drago mi je. To jeste najva~nija stvar koju sam izneo. ATS: Na~alost, njegova konotacija oslobaa "Novi svetski poredak" veine optu~bi. HH: To zavisi od tvoje perspektive. Da li ubla~ava Negativnost koju smo stvorili? Ne. Da li ubla~ava bol i patnju koju smo izazvali, i koju izazivamo na planeti? Ne. Da li ubla~ava zatvaranje naaeg scenarija Kraja Igre, i uskoro izlaska i otvorenog nuenja da "spasemo" propale politi ke i finansijske institucije sa naaim cenjenim vostvom? Ne. Da li to zna i da treba da odustanete i hranite Negativnost? Ne. Da li to olakaava da emo morati da provedemo Ciklus u Karmi koj restituciji, da se izbalansiramo o iglednu Negativnost sadaanjeg ~ivota? Ne. Da li to zna i da treba da koristite Negativnost kao alat ato i jeste, da vam poka~e ono ato vi niste? Da. Zapamtite, uvek, da je to prelepa Igra koju igramo ovde i ko-kreairamo, zajedno sa naaim Beskona nim Kreatorom. I da smo "van scene" (izmeu ~ivota) mi najbolji prijatelji, i da niko zaista ne "umre", i da niko zaista ne "pati", osim u Igri. Igra nije Stvarnost. Stvarnost je Stvarnost, i vi imate Mo da Izrazite svoju Stvarnost u okviru Igre, kada jednom nau ite kako da to uradite. ATS: Ti u suatini ka~ea da duaa mo~e da izabere samo pozitivnost u svetu gde postoji i negativnost. Ako nema protagoniste u ovom svetu, ne bi bilo mogunosti za ljudsku duau da izabere 'dobro' ili 'zlo' i tako doka~e na duhovnom nivou da zaslu~uju jednu ~ivotnu sudbinu posle smrti u odnosu na drugu. Ako smo samo imali pozitivnost kao izbor, mi bismo saznali niata, a naae duae bi uspele da doka~u niata. HH: Ta no tako. To je razlog zaato smo doali. To je velika }rtva za nas. Teako je razumeti unutar mentalnih granica 3. Denzitetskog ~ivotnog iskustva, mi to radimo, jer vas Volimo. ATS: Jako osnovan koncept ali je do sada uspeo da mi promakne. Na~alost, za one od nas koji vole svoje zemaljske egzistencije (ili ta nije, potencijal koji ima), prili no je teako pomiriti se sa konceptom kojim su patnja i ropstvo prirodni kao i ljubav i srea i da jedino posle ove zemaljske egzistencije mo~emo ikada biti slobodni. HH: Razumem. Naa posao je da obezbedimo Katalizator. Vaae je da ga koristite. Mo~ete li pogledati dalje od onoga ato vam vaae o i pokazuju, i da pronaete i izrazite Ljubav i Sreu u svetu Straha i Nevolje? Ako mo~ete, biete kao Svetionik Svetla u Tami. Da li ete podlei Tami, ili ete stajati i sijati vaae Bo~ansko Unutraanje Svetlo? Samo vi mo~ete doneti tu odluku za sebe. Razmislite o ovome: Ako je Jedan Beskona ni Kreator, Beskona an, i stvorio je sve ato jeste (kao ato i jeste, i stvorio Je), onda nije li Beskona ni Kreator u svim stvarima? Kada mo~ete videti Bo~ansku iskru Beskona nog Kreatora, ak i u onima koji bi da vam naude, sna~an stisak iluzije e po eti da gubi vlast nad vama. "Ljubite 'neprijatelje' svoje, blagosiljajte one koji vas kunu". ATS: Hvala ti Hidden_Hand. Bez obzira da li si stvaran ili ne, sigurno je da si me naterao da razmislim i u im. HH: Veoma si dobrodoaao. Ja jesam stvaran, ali da li bi bilo bitno i da nisam? Zapamtite, to ko je glasnik nije od najvee va~nosti, ve sama priroda Poruke. }elim ti sreu na tvom putovanju Kui. Videemo te na drugoj strani i svi emo se dobro ismejati ulogama koje smo imali u ovoj velikoj drami. ATS: Da li postoji na in da se prekine ovo ograni enje? Zato jer bih mogao biti samo jako lenj ili pod ovom vrstom ini i hteo bih da znam kojom. Da li paraliza tokon sna ima bilo kakve veze sa tim, jer mi se deaava to s vremena na vreme sa ili bez senke figure. HH: Postoji. Istra~i i primeni Psiho tehnike zaatite. Postoji mnogo informacija na internetu, tako da ne treba da troaim ovo malo vremena koje imamo na to. Pro itaj sa viae sajtova, i sluaaj svoj Unutraanji Glas. Tvoja Duaa e te voditi, ako je pitaa. Ona govori jezikom Oseanja. Kada jednostavno "oseaa" da je tako, obi no i jeste. Ne, paraliza spavanja nije povezana sa tim. To se deaava kada se tvoj mozak "probudi" iz stanja sna pre tvog tela. Dok prolazi kroz REM faze dubokog sna, prirodno je da vaae telo postane paralizovano tokom REM faze ciklusa, kako bi spre ilo mogue povrede dok sanja. Ponekad, kada se probudi suviae brzo iz sna, vaae telo jednostavno misli da i dalje sanjate, a time i REM paraliza i dalje traje neko vreme, obi no dok se ne "prodrmate" i probudite, esto zbog poteakoa da se diae. ATS: I drugo pitanje. Da li je mogue da naaa esencija bude uniatena u dolazeim vremenima ili je to samo joa jedna od taktika plaaenja? HH: Ne. Vaaa suatina nikada ne mo~e biti uniatena. Vi ste jedinstveni deo Jednog Beskona nog Kreatora. Vi ste Ve na Duaa, koja trenutno prebiva u fizi koj ljusci koju biste mogli da nazovete "zemaljsko-odelo". Vaae zemaljsko-odelo e nestati, ali VI ne mo~ete umreti. Niata ne mo~e uniatiti Beskona nog Kreatora, te vi i Beskona ni Kreator, ste Jedno. ATS: Ja idem na posao da bih platio svoje ra une, ~ivim dobar ~ivot sa prijateljima, voljenima, ljudima do kojih mi je stalo. Ja sam u suatini dobra osoba, ali imam itav niz emocija, kao "~iv" ovek, odnosno, ljubomoru, mr~nju, itd mislim da bih mogao sebe da opiaem kao 'mlakim' ako bih koristio tvoj izraz. Kako mogu ja kao pojedinac da prihvatim ono ato ti ka~ea, za "istinu"? HH: Niko to ne tra~i od tebe. Nikada ne uzimaj ono ato ti drugi ka~e za "Istinu". Vaa cilj ovde je da pronaete svoju Istinu. Ponekad, drugi mogu da vam pomognu da to u inite nudei orijentaciju, ali da bi njihova Istina postala i vaaa, ona mora proi kroz test vaaeg razumevanja. Sedi mirno u meditaciji, i pitaj Beskona nog Kreatora da te vodi na tvom putu. Razmialjaj o onome ato sam rekao i sluaaj svoja unutraanja oseanja. Ona su jezik tvoje Duae. Koristite sve vaae Negativne emocije kako nastanu, kao alate ato zaista i jesu. Uve~bajte da primetite kada se Negativnost pojavi u vama. Kada uhvatite sebe kako projektujete Negativnu misao, imajte na umu da je svaka misao kreativna, i zapitajte se da li je to zaista ono ato ~elite da kreirate? Potrebno je neko vreme da se postane veat, ali ne odustajte. Nastavite da primjeujete obrasce svojh Negativnih misli kako nastaju, i tako, samo izaberite ponovo, i izaberite odgovor koji je viae Pozitivan. To se zove 'raditi na sebi', i to je glavni razlog koji ste izabrali da bude ovde sada. Da radite na sebi. }elim Vam sreu u procesu transformacije. ATS: Takoe sam pro itao tekst, preko linka, nekog koji sebe naziva "Insajder", iako su njegove / njene poruke bile manje sofisticirane od tvojih. Da li je on bio tvoj prethodnik? Jedan od tvoje sorte zadu~en za ovo "razotkrivanje"? HH: Dobro pitanje. Upravo sam proaao kroz taj materijal. Bilo je veoma interesantno. Ne, nije "moj prethodnik ", i nije razotkrivanje koga sam prethodno bio svestan, da je doalo iz moje porodice, bilo bi veoma udno. Mada primeujem da je i sam izjavio da je "od manjine", kao i neke tragove u njegovom pisanju koji mi daju jako dobru ideju iz koje. Rekao bih da njegov materijal ta an nekih 60%. Imam oseaj, da nije namerno ubacio neta ne informacije, ve jednostavno ne poseduje "veu sliku". Ako je iz "manjinske" grupe kao ato verujem da jeste, to bi imalo savraenog smisla.

maj 2012.

#16
ATS: Dakle, kada }etva doe, moje vreme ovde se zavrai i ova svesna ljuska nestane, ata onda? `ta se deaava sa mnom? `ta se deaava sa mojim prijateljima i voljenima? Da li emo mi, i pod mi, mislim velika velika veina nas koji poseduju ovu planetu, ovu dimenziju, denzitet, veinom biti u neznanju o dogaajima koje predviaa? HH: To je dobro pitanje. Volim pitanja koja dolaze iz srca. To zavisi od okolnosti koje se ti u tvojih kona nih trenutaka ovog odreenog }ivota. Na primer, recimo da fizi ki aspekt tebe uradi onu stvar koje se zove "umre" u toku narednih zemljskih promena, odmah ea se vratiti u tu udesnu oblast u kojoj prebivamo izmeu inkarnacija, koju zovemo vreme/prostor ili "anti-materija". Ovo je mesto koje ljudi nazivaju "Nebo". Tamo ea se susresti sa svima onima koje volia, a koji su takoe "umrli" u toku ovog ~ivotnog iskustva, i u~ivati u predivnom i emocionalnom sjedinjenju. Sastaea se sa tvojom Grupnom Duaom i tvojim Duhovnim U iteljima. Mi svi zadr~avamo deo naae Energije Duae na 'drugoj strani' kada doemo ovde. U zavisnosti od nivoa te~ine ~ivotnog iskustva koji smo izabrali, nosimo viae ili manje od naae Energije sa nama. Za prose an "}ivotni vek", mi obi no ponesemo izmeu 60-80% naae Duaevne Energije u inkarnaciju sa nama. Dakle, ak i ako su se oni koje volite ve vratili nazad u svet Duha i ponovo inkarnisali na novu avanturu, joa uvek e biti deo njihove Energije tamo da se sastane sa vama i po~eli vam dobrodoalicu Kui. Nakon toga ete proceniti vaae ~ivotno iskustvo sa vaaim U iteljima, i nau iti lekcije iz svojih uspeha i svoje greaaka. Tada ete provesti vreme u u enju i odmoru, pre nego ato po nete da planirate svoju narednu inkarnaciju. Za one koji fizi ki ne "umru", pre no ato Velika }etva doe, desie e se trenutak "nulte ta ke vremena", gde ete u~ivati u estati nom spajanju sa Beskona nim Kreatorom, dajui vam divan podsetnik i potvrdu o tome ko i ata zaista jeste, pre no ato see veo zaborava ponovo spusti na vas, i biete preba eni na mesto koje vas eka, u zavisnosti o toga da li ete nam se pridru~iti u 4-tom Denzitetu Negativnom (malo verovatno), Diplomirate na 4-ti Denzitet Pozitivni (mogue) ili odete na drugu sli nu 3. Denzitetsku planetu (za "mlakonje") da i dalje svoje u enje kolikogod Ciklusa da vam je potrebno da bi diplomirali na 4. Denzitet Pozitivni. Oni u ovoj kategoriji nee zapamtiti niata u vreme svoje tranzicije, bie kao da se niata se nije promenilo, osim ato e zadr~ati seanje na vaae iskustvo "nulte ta ke" da vas ohrabri. Neete se seati nedavnih iskustava }etve u ovom ~ivotu ovde. Bie kao da ste svi imali neko misti no iskustvo, a ~ivot e se nastaviti "normalno" za vas. ATS: Teako mi je da ti poverujem, a opet odgovoriti i informiaea na veoma sofisticiran na in, to je prili no intrigantno ..... HH: To je dobro. Ne ~elim da mi slepo verujea. Previae ljudi na ovoj planeti provode ceo svoj ~ivot radei i mislei ono ato drugi ka~u da je istina. Ono ato ~elim, jeste da moje re i postanu Katalizator za tebe. To je ono ato smo ovde doali da radimo. Ako moje re i izazovu, ak i samo za trenutak, da se zaustavia na kratko i procenia ono ato ti "mislia" da ve znaa o prirodi ~ivota, i uzimaa zdravo za gotovo kao ta no (jer "svi u to veruju "), onda e moje vreme biti dobro utroaeno. Moja ~elja je da postanea Autenti no Ljudsko Bie, koje misli i osea, i odlu uje sam za sebe ata "osea" kao Istinu. }elim ti dobro u tvojm naporima. ATS: Ne mo~ea da daa niti jedan najmanji dokaz da ovo nije prevara iako bi to bilo neverovatno lako da u inia, da si onaj koji tvrdia da jesi. HH: Neu. Ne ne mogu. Velika razlika. Ovo nije trebalo da bude pouka ispunjenja proro anstva. Ako mislite da sam ja mislio da e mi se slepo verovati, ili ak hteo da se to desi, veoma greaite. Ja bih bio razo aran da je tako, jer onda ne biste nau iti niata iz mog vremena ovde. (Ne vi li no, mislim 'vi' kao ljudi generalno). Moj zadatak ovde, kao ato je bio moj zadatak inkarnirajui se ovde hiljadama godina, jeste da obezbedim Katalizator. Da se zamislite. (Opet, ne, vi li no, mislim generalno). Ako bih ti dao "dokaz" koji tra~ia, da predvidim stvari i sutra se sve to desi pred tvojim o ima, ljudi bi verovatno uzeti sve ato sam ovde rekao za "Jevanelje". To bi bilo katastrofalno da se desi, jer ne bi nau io niata za sebe. Ne radi se o meni. Ja sam samo glasnik. Radi se o vama (opet, generalno gledano), i onome ato radite u odnosu na Katalizator. Preispitajte ono ato "mislite" da znate o stvarnosti. Tra~ite Beskona nog Kreatora u vama, i pitajte To da vas vodi. "Iatite i dae vam se: tra~ite i nai ete; kucajte i otvorie vam se". ATS: Ja sam Mason 32. stepena, mada ako si stvarno osoba iz plemenite krvne linije znaea da to ne zna i niata. HH: Ako si Istinski dostigao nivo "Vrhovnog Princa Kraljevske Tajne" kroz `kotski Red, ili onaj od "Red Viteza Templara" kroz Jorkaki obred, a nisi u en o Istinama Kreacije, onda bih bio vrlo zainteresovan o tome kojoj oblasnoj Lo~i pripadaa, jer kao ato bih voleo da govorim sa tvojim trenutnim Uva~enim Stareainom. Naravno, u potpunosti razumem i poatujen, ukoliko ne ~elia da takvi li ni podaci postanu poznati javnosti ipak. Naravno. ono ato si rekao u drugom post o tome da postoje samo tri stepena je istina, za one koji pohaaju Plavu ili Zanatske Lo~u, ali kao ato si izjavio da si 32. stepen, dr~im da si ili od `kotskog Reda, ili ekvivalenta Jorkakog Reda. Nadam se da u biti u mogunosti da li no prisustvujem dogaaju u slu aju da si ikada pozvan da napredujea dalje iznad 33. Stepena. Voleo bih da ja dobijem zadatak da te predstavim Luciferu. O ekujem da ea se verovatno vratiti i rei kako nema daljeg napredovanja iznad 33eg. Pa, ako budea imao sree, nai e se lepo iznenaenje za tebe, u perspektivi. Iskreno se nadam da ea stii dotle. ATS: To ato ponavljaa provaljene (debunked) teorije zavere ukazuje upravo na to da si ovde radi prevare. HH: Ta re " provaljeno" me uvek do srca nasmeje. Neki ljudi izgleda da misle da prosipanje re i " provaljeno " na sve strane zna i da je to stvarno i tako. Ogromna veina " provaljivanja " ima viae rupa u sebi da bi "teorija zavere" i bila utiaana. Samo dovoljno "ljuske" da pomogne onima koji zaista ne ~ele Istinu da bude Istinita, da nastave da veruju da to nije, tako da mogu da zabiju svoje glave nazad u pesak na joa neko vreme. U svakom slu aju, moram nastaviti sa pitanjima od onih sa otvorenim umovima, ostavljam vas sa mojim pozdravima, nastavite u dobrom maniru. . . . ATS: Tokom mog ~ivota povremeno sam posezao za molitvom, nekim formalnim i nekim ne sa istinski zapanjujuim i gotovo trenutnim fizi kim rezultatima. Primio sam ove rezultate srcu kao li ni dokaz da neka viaa sila ili sile mo~e da odgovori na smislen na in barem meni a i mozda svima; Ipak, ne isklju ujem mogunost slu ajnosti. Iz tvoje perspektive, molim te, da li bi bio ljubazan dovoljno da malo rasvetlia ovaj fenomen. HH: Ne postoji takva stvar kao slu ajnost. Niata se ne deaava slu ajno. }ivot je u stalnom procesu komunikacije sa nama. Samo uglavnom, ljudi su previae zauzeti da bi primetiti. Naa Beskona ni Kreator ~udi da bude blizu nas. Zaista, on je bli~i nego ato bi veina ~elela da poveruje, samo ga ne primeuju. Kako prolaze pored njega na ulici svaki dan, kad im vraa kusur u prodavnici, kada je uauakate u krevet i poljubite za laku no, kada ga zgnje ite dok tr i du~ zida vaaeg kupatila prema njegovoj mre~i. Kada nema nikog drugog u sobi, sem "tebe". Glavni razlog zbog koga ljudi nemaju odgovor na svoje "molitve", je zato ato stvarno ne veruju da e im biti odgovoreno. Nemojte imati "veru" u naaeg Beskona no Kreatora, imajte Poverenje u njega. Najmoniji oblik "molitve" je Zahvalnosti. "Jer pre i no ato zatra~ia, ve sam ti dao." Zahvalnost, je znati da je naa Beskona ni Kreator je obezbedio za vas, kao ato je i obeao, i biti zahvalan za to, ak i pre nego ato vidite rezultate. `to viae verujemo u naaeg Kreatora, viae rezultata emo dobiti. }ivot nam daje ono ato o ekujemo da emo dobiti. (Jer su sve misli Kreativne). Ako ustanemo, i o ekujemo da emo imati loa dan, eae nego ne, to je upravo ono ato emo dobiti. Ali ne zaboravite, da to tako radi na oba na ina. ATS: I ovaj bi bio marioneta prevaranta (novo ime, sve poruke u ovoj temi, deluje kao trener OP-u), stvoren da mu / joj da auru kredibiliteta. HH: O ~ivote. Ti se zaista o ajni ki lovia za slamke. Svaki Administrator mo~e da da vidi da li koristim viae naloga. Bio bih viae nego srean da Administrator mo~e rei da li je tako. Jer ne koristim. Dva naloga e se pojaviti u vezi mene. "Hidden-Hand", moj prvi onaj za koji nikada nisam dobio potvrdu e-mailom, i ovaj, "Hidden_Hand", za koji sam dobio potvrdu. Moj Beskona ni Kreator mi daje jedini "kredibilitet" koji mi treba, ili koji ~elim, ako tako hoea.

maj 2012.

#17
ATS: Hidden_Hand, uživao sam čitajući tvoje postove, ako ni zbog čega onda zbog neobične (za ATS "bukadžiju" u svakom slučaju) činjenice da nisu izrešetani sa lošim pisanjem, gramatičkim i greškama u kucanju. Mogu li da uz dužno poštovanje preporučim da izabereš drugo mesto sledeći put? (Volim Project Camelot recimo). U svakom slučaju i dalje čitam sa otvorenim, ali skeptičnim umom. HH: Hvala. Svesni smo Projekta Kamelot. Oni se bave izuzetnim radom. Iako nisam bio svestan da i oni imaju forum, ako je to ono što sugerišeš? Nije baš moje područje da se bavim internetom. U stvari, ja retko imam vremena da izađem na nj. Prilično sam uživao ovaj put obraćajući se drugima preko "sajber-prostora". Pa, ako si raspoložen za igru "zadatka", ili možda neko drugi, ako ti nemaš vremena, lično bih bio srećan da neko sredi ovu temu (bez "prekida") tako da se pojavi poruka sa samo pravim protokom pitanja i odgovora, i postavite ga tamo u jednom komadu, ako tako želite. Kao što sam ranije pomenuo, izabrao sam ATS jer sam bio pouzdano informisan da je to jedan od foruma sa višim nivoom inteligencije i razmišljanja među članovima. Sve u svemu, iz mog iskustva ovde, mogu da se složim sa tim. Mada, ako misliš da bi bilo od vrednosti Kamelotu, svakako si dobrodošao da proširiš ovu poruku. Što više ljudi može doći do nje, tim bolje. ATS: Imam vrlo malo snova ovih dana, ali sam imao jedan sinoć, i to me je nateralo da ti postavim pitanje. Iznenađujuće da je od svih tema koje univerzum ima da ponudi, nudi mi ovo. HH: Ništa slučajno, gospodine, ništa slučajno. Snovi su ključni metod koji naše Duše koriste da razgovaraju sa nama. Svesan um je previše zauzet i ometen najveći deo vremena, da čuje šta Duh ima da kaže. Tako da ima tendenciju da umesto toga koristi podsvest. ATS: Hidden_Hand, ja sam ceo moj život tražio blizu i daleko odgovore na pitanja. Kada čitam tvoje reči primoran sam da istražim iznutra njihovo potpuno značenje i istinitost. Prisiljen sam da ih ispitam do kraja. I ja sam zadužen da ih uporedim sa istinom u meni. HH: To je upravo način kako bi trebalo da bude. Opet, savetujem vam da NE prihvatate slepo ono što ja kažem za "istinu". Nikada mi nije bila namera da bilo ko načini takve greške u rasuđivanju. To ne znači da moje reči nisu tačne, već da svako mora da ih odmeri, razmišlja o njima, i odluči za sebe u svetlu svoje intuicije i unutrašnjih osećanja, bez obzira da li vam ove reči "zvuče" Istinito. ATS: Hidden_Hand, moje pitanje koje ti postavljam je, uz najveće poštovanje i poniznost, pred Kim ćeš stajati kada svi budemo pozvani kući? HH: Mi ćemo stajati kao i svi, pred našim Jednim Beskonačnim Kreatorom. Mi već znamo šta nas čeka, u našem dolazećem 4-to Denzitetskom Negativno Polarisanom svetu. Moraćemo da iskusimo Negativnost naše sopstvene kreacije i spoznati kako to izgleda. Moraćemo da odradimo Karmički efekat naših dela. Ali u isto vreme, znajući da je ovo prelepa i zapetljana igra koju svi ovde stvaramo zajedno, mi takođe znamo da ćemo biti nagrađeni sa srdačnim "hvala" i "posao dobro urađen", za Žrtvu koju smo napravili zbog vas, u donošenju ovog Negativnog Polariteta u vašu Igru, da možete ga koristite mudro, da biste videli ono što vi niste. Hvala ti na tvojim pitanjima, želimo ti sve najbolje i molimo našeg Beskonačnog Kreatora da blagosilja tvoj put. ATS: S obzirom da odlaziš u petak zainteresovan sam za pronalaženje verifikacije drugih mogućih izvora informacija o ovom znanju. Pomenuli si "RA" kanalisanja, ali vidim sličnosti i u tri druga izvora koja se pominju u ovom i ostalim forumima na internetu. Bio bih zahvalan za tvoju ocenu informacija koje dolaze iz ovih izvora u svetlu tvojih poruka. Oni su ACIM (Kurs čuda, navodno kanalisan od Hristosa), Edgar Kejsi Materijal (u kome je RA entitet možda imao udela), i "Terra Radovi". Da li mogu oni od nas koji traže da nastavimo naše razumevanje ovih pitanja naći neku korist iz ovih izvora? HH: ACIM ima neke osnovne istine u sebi, uglavnom duž linije od Zakona Radijacije i Privlačnosti, ali takođe obiluje neistinama. Nisam svestan "Terra Radova". Rad Edgara Cayce-a je značajan. Postoje mnoge distorzije u njemu, ali za one koji su otvorenog uma, ima mnogo čvrstog mesa da se zagrize iz čitanja istog. Neka vam um bude otvoren, ali sve procenite (kao što i treba sa svim filozofijama koje dozvoljavate da uđu u sveti prostor vašeg uma) i prihvatite Istine koje odjekuju u vama. ATS: Takođe si spomenuo prethodna 2 kontakta (1999 i 2003) možeš li da baciš nešto više svetla i budeš precizniji oko tih izvora jer pretpostavljam ih ne treba smatrati privilegovanim onima koji pitaju? HH: Na nesreću, to je van moje nadležnosti. 2003 materijal je uklonjen od strane administratora sajta nam kom je podeljeni jer su smatrali da je "uzrok previše kontroverzi", a 1999 materijal nije izdat iz istih razloga kao i što sad ovde delim. Mnogo je bilo Istine u njemu, ali naši ciljevi su se promenili na više načina od tog vremena, i bilo bi pogrešno za mene da vas uputim u tom pravcu sada, u stvari, dobio sam posebno uputstvo mojih starešina da to ne učinim. Žao mi je. ATS: Hvala ti za pomoć, Namasté HH: Dobrodošao si. To je divna reč za kraj komunikacije sa tobom. Ako bi svako iskreno živeo po svojoj suštini, "da prepozna i oda počast božanskoj iskri u svakom od nas" mi bi bili na putu masivne Pozitivne Žetve. Namasté i tebi. Pitamo našeg Jednog Beskonačnog Kreatora da te blagosilja i vodi na tvom životnom putu. ATS: Pitam se da li je Hidden_Hand pročitao nešto što se zove Zakon Jednog. Samo sam malo bacio pogled na to (pošto sam naleteo na isto, čitajući ove postove) ... ali to je jako slično H_H odgovorima ovde. The Law of One (Ra Material) Dakle, da li je ovo izvor prevare, ili je ta knjiga, "istina?" Možda bi H_H mogao odgovoriti ...? HH: Ja sam se već osvrnuo na ovo (Ra materijal) ranije u temi. Kao što sam tada rekao, da, to je najtačnija informacija javno dostupna na ovom svetu trenutno i ja je preporučujem za čitanje, svakom sa znatiželjnom umom. Pročitao sam neke, ali ne sve knjige kada su prvi put izašle, pre nekih 25 godina, ili tako nešto, i veoma je slično znanju koje moja Familija ima i prenosi se mnogim mnogim generacijama. Tačnost je nekih 85-90%. Greške su se pojavile kada je kanal bio slab i nisu bile namerne. Poznajemo Ra (entitet) veoma dobro, i drago nam je da čak i sada i dalje rade ovde na ovoj planeti "iza kulisa", na pripremi Velike Žetve. Mislim da sam u toku sa vašim pitanjima sada, a ako sam propustio neko (koja su nevažna, poput koji auto vozim na primer), onda molim vas recite. Imamo još dve nedelje zajedno, a onda ću morati da odem. Radujem se sutrašnjem susretu.

maj 2012.

#18
etvrta sesija: HH: Ok, kao ato sam rekao, na~alost, moje preostalo vreme je krae nego ato je bilo planirano. Ovo je nepredvieno i neizbe~no. Neu imati dovoljno vremena da odgovorimo na sva vaaa pitanja, tako da u najveim delom, fokusirati moje preostalo vreme sa vama, odgovarajui na ta pitanja za koja oseam da dolaze od srca, kao i od onih koji su zaista u potrazi da neato ponesu sa sobom i upiju iz naaeg zajedni kog diskursa ovde. Moj drugi fokus e biti na odgovaranju na druga inteligentna i pronicljiva pitanja koja se mogu iskoristiti za dalji razvoj naaeg diskursa. }elim da pru~im ato je mogue viae u kratkom vremenu koje nam je preostalo. I ja u, koliko je to mogue, odgovarati na druga pitanja koja mislim da su od va~nosti u velikoj aemi stvari, ato zna i da ak i ako se za pitanje ini se da je od nekoga ko viae ima nameru da pronae stvari koje mogu da se "provale", ako to pitanje na kraju ipak slu~i viaoj svrsi, dau sve od sebe da na njega odgovorim. Imajte na umu, da u svetlu gore navedenog, mnogi moji odgovori e morati da budu krai nego ato bi idealno bilo, iako je to potrebno, da odgovorim ato je mogue viae postera .. Bez daljeg odlaganja, nastaviu sa naaim diskursom: ATS: Da li me poznajea? Znaa li ko sam ja? Koju ulogu imam u svemu ovome? Kada u se probuditi? Hou li se probuditi? Treba li da se probudim? Oseam to u sebi, ali plaaim se da pustim napolje? Pomozi mi! HH: Da li te "poznajem", kao individualni ljudski izraz koji mi kucka preko sajber-prostora? Ne, ne poznajem. Koji ulogu imaa u svemu ovome? Koji ulogu ~elia da imaa? Izbor, kao i uvek, je u potpunosti tvoj. Bez obzira da li si svestan toga ili ne, ti ko-kreiraa pri u na ovoj planeti. Moj savet, bi ti bio da to radia svesno. Kada ea se probuditi? Kada ~elia da se probudia? Da li uopate ~elia da se probudia? Ako je tvoj odgovor na ovo pitanje "da", onda koristi Katalizator i alate koje smo ti pru~ili. Dao sam mnoge suptilne, neke ne tako suptilne, pa ak i otvoreno javne izjave na ovoj temi, o tome kako mo~ete izabrati da to uradite. "Oseam to u sebi, ali plaaim se da pustim napolje? Pomozi mi!" Zaato se plaaia? Ne odgovaraj na to pitanje, nego ga postavi sebi, u toku tiaine, kada radia na sebi. Radia na sebi, zar ne? Ako ne, sada bi bilo dobro vreme da po nea. Sedi u tiaini. Isklju i sve nebitne elektri ne ureaje. Npr, ostaviti fri~ider uklju enim, e verovatno biti dobra ideja. (Elektromagnetno polje koje kreiraju remeti vaae obrasce mo~danih talasa, ato ote~ava vaaem umu da postigne dublja alfa i teta stanja pogodne za duboko opuatanje i sluaanje svojeg unutraanjeg glasa). Pitaj svog Beskona nog Kreatora da ti pomogne. Zahvali joj, jer znaa da e ti on pomoi. Budi iskren prema sebi. Zaato se plaaia? Imaj na umu da je ovo Igra koju igraa, i da to nije Stvarnost. Kada pronaea svog Kreatora kako ~ivi u tebi, znaea da ne postoji niata ega treba da se plaaia. Budi jaka i hrabra Duaa koja duboko dole, znaa i sam da jesi. Ne krij svoje Unutraanje Svetlo. Veruj u sebe i aalji svoje svetlo u tamu. Pitamo naaeg Jednog Beskona nog Kreatora da te vodi i osvetli tvoj put. ATS: Da li se Grupacije Moi PTB fokusiraju na stvaranje negativne ta ke u univerzumu da bi se naruaila ravnote~a naaeg univerzuma? HH: Ne ATS: Da li je 911 ritualno stvaranje zvezdane kapije? HH: Ne, to je bio ritual ~rtvovanja ljudi. To, i o igledan katalizator za takozvani "rat protiv terorizma". ATS: Zna i da li bi predvianja "Dobrog Deteta" (Goodchild) federacije svetlosti mogla biti istinita u smislu da umesto NLO, ili naaeg shvatanja NLO mogu biti svetlonoacii koji uti u da se ove anstvo uzdigne/padne na viai/ni~i vibracioni status? HH: Ona ima dobro srce. Samo podeaena je na "pogreaan kanal" i sluaa pogreaan program. Spomenuo sam ranije, da ako neko ne upra~njava odgovarajuu zaatitu, i razboritost, ono ato je u po etku bio pozitivan kanal mo~e vrlo lako nesvesno postati iskvaren od strane negativnog. Kada po nu da vam daju datume i vreme, znate da neato nije u redu. Davanje datuma i vremena koji se nee dogoditi, uspeva da ugasi Svetlo iz poruke 'kanalisanog', ruaei kredibilitet glasnika. ATS: Da li je stvaranje straha, terora, u~asa i patnje od tvoje vrste da bi se stvorile loosh emocije za hranjenje u vreme ~etve? HH: Ne ATS: Da li krvne linije koje su obdarene sa drevnom mudroau pokuaavaju da postanu sami bogovi? HH: Nema potrebe da se pokuaa. ove anstvo mora da preraste zastareli koncept "bogova". Ideja o "bogu" uzima Mo iz vaaih sopstvenih ruku, i predaje je nekoj nepoznatoj figuri iz senke, negde "tamo". Drugim re ima, van sebe. Umesto "bog", vidite "Kreator". Dakle, nema potrebe da se " pokuaa ". Mi ve jesmo Kreatori. A i vi ste. Pitanje je samo, da li ete Svesno Kreirati ili podsvesno? ATS: `ta je 11.11? HH: Gledaj na to kao na alarm. emu alarm slu~i? ATS: Molimo te da objasnia kako su novoroene bebe obdarene sa duhom nakon roenja. HH: Nisu. Duaa ulazi u Taj fizi ki kontejner obi no mnogo pre procesa roenja, ponekad kasnije, ali i dalje pre samog roenja .. ATS: Da li je sajt poput ovoga u funkciji stvaranja negativnosti? HH: To zavisi od toga kako ga koristite. Ima potencijal da bude ili negativan ili pozitivan. Do vas je kako koristite potencijal. ATS: `ta je loae imati ego i zaato nju ejd~ religije pokuaavaju da suzbiju ego? Bez ega izgleda kao da niko ne mo~e da razmisli o svom postojanju. Ili, u stvari, da u i iz bogatstva znanja koje tra~imo kroz pravljenje greaaka i ispravljanja tih greaaka. HH: Nema ni eg "loaeg" imati ego. Vaa ego je odli na i neprocenjiva alatka. Ipak, kao i sa bilo kojim drugim alatom, ako ga nemate pod kontrolom, nosi potencijal da postane opasan, i da vama i drugima u ini mnogo atete. ATS: HH, udno, moja briga je da u biti reciklirani nazad na to ak ~ivota i biti roen ponovo sa novim mozgom i izgubiti sve ato sam tako naporno u io u ovom ~ivotnom veku. HH: Vaaa Duaa pamti sve ato ste ikada do~iveli. Jedini razlog zbog kojeg se ne seate svega sada, je zbog onoga ato mi nazivamo "veo zaborava". Da ste doali u svaku novu inkarnaciju sa pristupom vaaoj memoriji Duae, ne postoji svrha vaaeg dolaska u prostor / vreme. To bi bilo kao igranje kompjuterskih igrica sa svim itovima. Vi ne biste nau iti niata, i uklanja se zabava igranja igre. Imajte na umu da ovo sadaanje fizi ko telo koje nosite sa sobom svuda, nije ono ato vi jeste. To je samo posuda za suatinu. Ono ato vi jeste, je Stvarno, i ne mo~e biti uniateno. Vi ete zadr~ati sve svoje uspomene ovog ~ivotnog iskustva kada proete u oblast vremena / prostora, ili ono ato neki nazivaju "Nebo". prostor/ vreme je iluzija, vreme/prostor je Stvarno. To Beskona no Bie koje ~ivi unutar i oko vaaeg "tela", odnosno vaaa Duaa, je ono ko vi zaista jeste. Deo vas koji misli, osea, i voli. Ona e uvek biti deo vas. ATS: Moj san je da budem u itelj poput tebe. HH: Ja nisam U itelj. Ja sam Duaa koja raste i evoluira, baa kao i ti. Mi smo samo u razli itim fazama naaeg razvoja. Doi ea do mesta gde ~elia da budea. Potrebno je vreme i strpljenje. Gledaj da naea vremena da u~ivaa u putovanju. ATS: Ja svakog dana nastojim da budem krotak i promenim se. Da razvijem um koji gospodari mojim telom. Oseam da sam daleko stigao do sada, ali ipak ne dovoljno. HH: Na pravom si putu, u tome ato svesno biraa da radia na sebi. Mnogi su na ovom svetu, a da nisu ni svesni takvog koncepta. Imaj na umu ipak, da nije samo um koji mora da razvijaa, ve i svoju Duau. Radi sa svojim oseanjima, kao i sa mislima. Neguj Saoseanje (jer je to glavna stvar kojom ea po eti sa radom u 4-tom Denzitetu). Vidi sebe u svima "drugima", i ophodi prema "drugima" kao ato bi ~eleo da se ophode prema tebi. Onda zapamti ovu klju nu stvar: Ne postoje "drugi". ATS: Moj san je da jednog dana li no sretnem velike majstore poput tebe i spoznam ono ato ti znaa. HH: Onda je ovo ono ato moraa da uradia: Idi i pronai sebi ogledalo. Pogledaj duboko u njega, a onda reci ovu arobnu re : "Zdravo". I ti ea se zaista sastati sa nama, iza bine, kada igra bude zavraena. Kada nas budea video "van kostima" prepoznaea nas kao tvoje stare prijatelje.

maj 2012.

#19
ATS: Hvala vam ato ste doali ovde i podelili ogromno znanje o univerzumu. Imam mnogo toga da nau im. HH: Dobrodoaao si. Hvala ti na pitanjima. Oseam ~elju u tebi da napredujea. Imaa UnutarSebe, da budea sve ato ~elia da postanea, i joa mnogo toga ato joa uvek ne mo~ea ni da zamislia. Radujemo se sedenju i priseanju dobrih starih uspomena sa sobom na drugoj strani. U meuvremenu, nastavi da Verujea, radi na sebi i ~ivi svaki trenutak u Zahvalnosti, naaem Jednom Beskona nom Kreatoru. Neka te naa Beskona ni Kreator blagosilja i vodi na tvom putu. ATS: Poatovani gospodine (ili gospoo), }elim da budem onaj koji e da donese novi planetarni sistem energije na svet. Pod pretpostavkom da "porodice" imaju veliko znanje, ponizno molim za pristup ovoj maloj ali potrebnoj informaciji. U2U poruka bi postavila sigurniji put za komunikaciju i to bi bilo sjajno, pretpostavljam. Svestan sam da nikada ne mogu biti " lan", ali "odan sledbenik" bi bilo dovoljno. Svestan sam da bi zamena bila blizu, diskusije bi bile sa poatovanjem, iako mo~da ne i sa garantovanim prihvatanje ekam na odgovor. HH: }ao mi je, ali to nije mogue. Raamo se u Familiji, i odrastamo na vrlo specifi an i rigorozan na in, koji izaziva nepokolebljivu Odanost. Bez obzira koliko volje i iskrenosti mo~e neko da ima u ~elji da nam se "pridru~i", mo~emo da imamo poverenje samo u one podignute na naa na in. Ne bih po~eleo proces podizanja kroz koji mi prolazimo ikome, mo~e da bude naporan povremeno, plus je kasno da se po ne proces jednom kada se detinjstvo zavrai. `to se ti e dalje komunikacije, na ~alost, to takoe nije mogue ili mi je dozvoljeno. Dao sam onoliko informacija koliko je dozvoljeno za mene, u ovom diskursu. Postoje mnogi informativni "dragulji" u okviru ove stranice, za one koji zaista ~ele da se razvijaju. Neki od njih su o igledni, drugi su suptilniji i viaeslojni. Uzmi ih "unutar", i pitajte svog Beskona nog Kreatora da ti pru~i uvid. }elimo ti dobro na vaaem putu, i radujemo se vianju na afterpartiju. ATS: meni i dalje nije jasno ata je ova ~etva. "}etva" zna i da se ~anje ono ato je posejano - od vas! HH: Ne od nas. Mi nismo sejali, naa Beskona ni Kreator jeste. Mi ne ~anjemo, naa Beskona ni Kreator ~anje. Mi poma~emo da se pripremi }etva, razdvajanjem ~ita od kukolja, u nedostatku elokventnije metafore. ATS: Hoe li to biti trenutna promena, gde viae nee postojati fizi ka oblast, kao ato sada znamo i do~ivljavamo kao "iluziju"? HH: Ve sam pokrio ovo drugde u temi. Ja bih ti savetovao da pro itaa ponovo i pronaea informacije koje sam ve dao o tome kako e se }etva pojaviti i koje su razli ite varijante iskustva koja e biti. ATS: Hvala ti za odgovore na moja prethodna pitanja. Imam joa neka, ako je to u redu? 1. Kako se karma mo~e prevazii, ako uopate? Ima li karmi ki krug kraj? 2. Da li je vreme zaista onako kako ga do~ivljavamo, ili je to joa jedna 3D iluzija? 3. Da li su tvoji lanovi porodice roeni sa znanjem o tome ko su i odakle su? Ako ne, i sve se u i i prenosi, da li si ikada sumnjao ili preispitivao bilo ata od toga? Hvala. HH: Dobrodoaao si. 1). Ne, karma se ne mo~e "prevazii", mora biti 'odraena'. Drugim re ima, ako si povredio nekoga, bilo fizi ki, emocionalno, ili bilo kako, moraea da, u nekom buduem trenutku, iskusia kako je njima bilo tada. Zakon Karmi kog Efekta nije 'kazna', to je sredstvo u enja, koje je tu radi unapreenja li nog rasta i razvoja. Ako morate da oseate posledice svojih postupaka, postoji vea verovatnoa da e vaa izbor, sledei put, biti druga iji. Takoe je va~no da imate na umu da to radi u oba pravca. Gledajte zato da osigurate da dejstvo vaaeg prisustva na one 'druge' koje naiete na vaaem putu, budu pozitivni i korisni. 1b). Karmi ki krug se prekida onda kada nau ite lekcije koje su vam bile namenjene u njemu. Ako i dalje ponavljate iste greake, krug e biti zatvoren sve do vremena kada shvatite poruku i prekinete ga. Ali da, na kraju krajeva, svi emo nau iti ono ato treba da nau imo i svi emo nai svoj put do Kue. Samo za neke to traje du~e od ostalih. 2). Linearno vreme je preciznije opisati kao namernu izmialjotinu. Prava priroda vremena, je cikli na. Meutim, takoe imajte na umu, da je ak i cikli no vreme, deo Kreacije, a Kreacija, koliko god da je prelepa, je iluzija, ili ta nije, misaona-forma naaeg Beskona nog Kreatora. Kreacija nije Stvarna, ali Kreator i Ko-Kreatori jesu. 3). Ovo je odli no pitanje. Posvetiu mu vremena: Prvo treba napraviti jednu razliku. Kada govorim o Familiji u ovom konkretnom odgovoru, mislim na linije Moi, odnosno, one koje ne poti u iz ove planete. Krvne linije koje znate, iako deo naae proairene Familije, nisu roene sa istim stepenom (Duhovne / Ezoteri ne) Moi kao i mi, i u ovom odgovoru, ja mislim na naau Pravuj i istu Familiju. Mi se ne raamo sa istim veom zaborava kao i vi. Veo je i dalje na mestu, ali bi ga se moglo najpreciznije opisati kao neato "tanjim". Mi vidimo "nevidljive" veze ~ivota koje su sakrivene od vas, jer smo zadr~ali pristup viai od samo 3. Denzitetske perspektive. Ne razlikuje se od na ina na koji neki ljudi mogu da vide ono ato zovete aure. To je zato ato vi radite na viae, dok smo mi odlu ili da se spustimo, da bi vam pomogli. Nebismo mogli da to uradimo uspeano da smo morali da zaboravimo sve ato smo nau ili. Drugim re ima, vama, sve "izgleda" kao "odvojeno". Mi vidimo da to nije slu aj. Mi nemamo 'direktnu' Duaevnu memoriju, u smislu kao ato se vi seate ata ste radili ju e, ali mo~emo pristupiti bilo kom delu naae Duaevne memorije tako odlu imo kada se fokusiramo na to, esto u meditativnom stanju. Li no, moja iskustva su razli ita opet, na neki drugi na in, zbog moje specijalnosti u Duhovnim disciplinama. Ali ii u detaljnije kasnije, u odgovoru na drugo pitanje. Da, informacija se zaista prenosi dole, ali za razliku od vas, svako od nas mo~e, uz malo truda, da proveri valjanost te informacije iz naaih Li nih i Memorije Grupne Duae. u osnovi, gde vi vidite sebe kao "odvojena" ljudska bia, mi vidimo i Znamo, da smo Jedno. ATS: Onda mi je drago da sam zagrebao po tome. Nalazim da je to pravi zra ak svetlosti. Iako, baa i nisam siguran ata da radim sa njim. Ove informacije deluju kao da bi trebale da me uteae, pa ipak teako znati da "zlo", delom, ini nam onim ko smo. Ali hvala svejedno. HH: "Zlo" nije ono ko ste. To je deo kompleksa serije iluzija, koje koristite u 3. Denzitetu, da vam poka~e ko vi niste. `to dalje kroz Denzitete radite, manje Polaritet igra va~nu ulogu u igri. `esti Denzitet, Denzitet jedinstva, je poslednji nivo u kojem je Polaritet faktor, ali ak i tada, faktor na veoma razli it na in. Umesto balansiranja Pozitivno / Negativo, balansiraete Ljubav / Svetlo, Saoseanje / Mudrost. ATS: Istina, i drago mi je da si mi to istakao. Mislim da je ono na ata sam zaista mislio kada sam rekao da vas "oslobaa" je da vaaa suatina nije 'zlo' ili pokvarena. A to vas oslobaa iz moje perspektive, jer ja bih iskonstruisao ideju vladajue elite kao ne eg ato se sastoji od neizle ivo oateenih duaa. HH: Nijedna Duaa nije trajno oateena. Svaka Duaa je prelep individualni deo naaeg Jednog Beskona nog Kreatora. Duae igraju Likove u Igri Inkarnacije. Duae mogu da igraju neke zaista zle i gadne likove, ali ispod maske, uvek e biti lepe. Zapamtite ovo, svaki put kada vas jedna od ovih prelepih Duaa 'maltretira' kao deo njihove pri e. Oni samo igraju svoju ulogu, kao i svaki dobar glumac dok je na bini. Budite im zahvalni za njihovu }rtvu i u ite lekcije koje vam oni donose. ATS: Ka~ea da se svi meaamo izmeu inkarnacija, ali ja mislim da se priroda naae percepcije i interakcije u toj oblasti ne mo~e uporediti sa naaim Zemaljskih metodama interakcije i stoga, kao ujedinjen entitet nee biti nezavisnog "smeha". Imam nekoliko (verovatno kona nih) pitanja za tebe: HH: Nije tako. Razmialjaj u terminima individualnih Duaa, koje mogu da vide i shvate da nisu odvojene, ve povezane. Iluzija je, da je "prostor" "prazan". I dalje ete imati interakciju kao pojedinci, ali u isto vreme, videete kako smo svi Jedno. Teako je objasniti na na in u 3. Denzitetskom smislu. Mi jednostavno nemamo re i ili koncepata da to opiaemo. Tamo gde idemo re i nam viae nisu potrebne. ATS: 1) Kako znaa sve ovo? Mislim stvarno ZNA`. Jasno je da si u en o prirodi postojanja dubinski. Ali kako ti to znaa iz prve ruke? Kako je ti viae od verovanja za tebe? Da li si bio u mogunosti da izbegnea 'zaborav' po reinkarnaciji? HH: Napravio sam referencu na ovo, u mom odgovoru na prethodno pitanje. ATS: 2) Ti izgleda da sugeriaea da vaae metode fizi kog ropstva treba da nas nateraju na duhovno buenje. Ali, ako je tako, zaato se metode duhovnog suzbijanja koriste protiv generalne populacije (hemikalije, organizovane religije, druatvene)? Ja razumem zaato ometate naae materijalne ~ivote, ali ne i ih zaato ometate naa duhovni razvoj.

maj 2012.

#20
HH: Gledaj na to kao na "test". Da li ste ikada primetili, da taman kada 'pomislite' da ste pronaali neato ato zaista " oseate " kao da je Istina za vas, neato e se pojaviti da u to posumnjate? Da bi ste posumnjali u istinu, i na taj na in, posumnjate u sebe da u to verujete? To se deaava sve vreme, u stvari, gotovo svaki put kada imate neko novo otkrovenje koje vas jako uzbudi. I to se deaava, poprili no po nacrtu. Ne mo~ete videti ovo meutim, jer se deaava izvan 3. Denzitetskog razumevanja, u oblasti gde se sve mo~e videti kao pridodato i povezano sa svim ostalim. Sinhronicitet. Sve magi an deo dovitljivog Kreativnog uma naaeg Beskona nog Kreatora, kao i odli nog smisla za humor i ironiju. Mo~ete li videti kako "test" radi? Taman kada naete neato ato ste izvagali i iseckali kroz razboritost, i odlu ili da to integriaete u svoj koncept "Istine", dolazi i izazov vaaim novootkrivenim verovanjima. Obi no u obliku dogaaja, ili neato ato 'drugi' mogu da ka~u i ubede u neato drugo. Vaa duhovni razvoj, kao i svi drugi aspekti vaaeg napredovanja je neato na emu morate da rade. Kako znaa da je tvoja novootkrivena 'istina' je stvarno Istinita, ako nikada nisi testiran na nju. Test, je ovo: Pred izazovom kome verujete? Da li verujete ata vam "spoljni svet" pokazuje? Ili, se brzo uhvatite za ono ato "oseate" kao Istinu, duboko u vama? To je neato ato samo vi mo~ete da odgovorite za sebe. }ao mi je ato nemam vremena da odgovorim na sva vaaa pitanja, tako da sam odabrao ona za koja sam osetio da su najva~nija. U~ivao sam u naaoj komunikaciji Cithraul, i srean sam da smo postali poznanici. Pa, moram da nagrnem na pitanja. Molim naaeg Beskona nog Kreatora da te blagoslovi i vodi na tvom putu, i da ti Hrabrost tvojih ubeenja. Budi dobro prijatelju, radujem se susretu sa tobom kada zavraimo igru. ATS: Imam joa jedno pitanje za tebe ako smem. Koje pitanje joa uvek nije postavljeno a da je za nas najva~nije da znamo, ako ga ima? A ako postoji da li bi smatrao da je upitano sada? Nisam siguran da li je ovo dobro, ali je tavorilo u mojoj glavi sino. HH: Odli no i duboko pitanje za postaviti. Mislim da je ono ato u u initi, da sa uvam ovo pitanje, za sam kraj naaeg diskursa. To e biti efikasan na in da naa put privedemo kraju. ATS: Hidden_Hand, znam da pokuaavaa da se fokusiraa na duhovna pitanja i pitanja o smeni denziteta. Ali, ako bi mogao smetati na trenutak da odgovoria na moja pitanja u vezi shape shifting-a (promene oblika) bio bih ti zahvalan. HH: Hou, ali moram biti vrlo kratak, ~ao mi je. Shapeshifting nije "prirodna" pojava. "Shapeshifting" stvorenja / rase ne postoje, bar sigurno ne u bilo kojoj oblasti, Galaksiji ili Denzitetu koje smo mi ikada iskusili. Meutim, postoje odreene Rituali koji kada se uklju e, omoguavaju da se ovo desi. To ima veze sa injenicom da telo, kao ato va~i i za sve fizi ke stvari, nije baa vrsto. Naravno, izgleda i osea se kao da je tako, ali u stvarnosti, sva materija se sastoji od atomskih i sub-atomskih estica Svetlosti, u okviru molekula i jedinjenja. Kao ato sam rekao, ovo je ukratko kroz nu~nosti, i nemam vremena da zalazim u nauku. Postoje odreeni Rituali koji kada se preduzmu, dozvoljavaju niz "manipulacija" takozvanoj " vrstoj" telesnoj masi da se dogodi. Vidio sam neke groteskne slike svojevremeno, u ata zaista ne ~elim da zalazim. Verujem da ak i na mali na in, ovo e biti odgovor na tvoj upit. Joa sledee pitanje i morau da zavraim za ve eras. Moram negde da budem. ATS: H_H, ~elim da ti zahvalim za prosvetljujue re i. Bilo je veliko zadovoljstvo da itam ono ato si napisao. No ipak imam par pitanja .. Kako pogledam u sebe, vidim (oseam) da iako sam stara duaa, koji je nau ila mnoge stvari i mogunosti, kako emo znati koliko smo daleko stigli u pogledu postizanja viaeg duhovnog bia u toku naredne }etve? HH: Veoma si dobrodoaao. Zahvalnost je uvek dobrodoala. Nisam siguran da li se tvoje pitanje odnosi na sada, ili kada se Velika }etva ostvari, ve sam dotakao ono ata se deaava posle u nekoliko odgovora tako da u rei o pre toga. Za sada, postoji jednostavan na in da proverite vaa napredak. Uprkos tome ata "izgleda" da se deaava u "celom svetu", koliko dragi i skladni su vaai li ni odnosi? Zapamtite da je svet vaae ogledalo. Vraa vam odraz, onoga ato ste poslali u njega. U koliko svaa ste se zatekli? Da li postoji gor ina i zajedljivost u tome? Da li gledate na druge, i mislite na to kako ~elite da ih promenite? Ili, da li ih volite, i prihvatate takve kakvi jesu? Voleti i prihvatati nekog, takve kakvi jesu, je poznato kao bezuslovna ljubav. To je neato na emu ete provesti dosta vremena radei, kada diplomirate u 4. Pozitivni Denzitet. Dobra je ideja da se rano po ne. E sad, voleti i prihvatiti nekoga kakav jeste, ne zna i prihvatanje nasilni kog ponaaanja. Ali, zna i voleti i prihvatiti osobu (Duau), a ne ponaaanje Duae. Ponaaanje nije ono "ko su oni", Duaa u njima, jeste. Kvalitet vaaih odnosa, je odli no ogledalo, iz kojeg se mo~e proceniti kvalitet onoga ato aaljete. Ili, drugim re ima, onoga ato Kreirate. Da li pogledate osobu, i koncentriaete se u veoj ili manjoj meri, na stvari koje ne volite u vezi njih i ~elite da promenite, ili na osobine koje vam se sviaju i divite u njima? Setite se da smo rekli, da su sve misli, re i i dela, Kreativne. Vraate Upravo ono ato aaljete napolje. Dakle, kada poaaljete misao: "Zaato je sa njom tako teako ~iveti? Zaato se on uvek ponaaa ovako? Zapitajte se, ata to ustvari radite? Sada se fokusirajte, jer je to toliko o igledno, a mogli biste propustiti. A ustvari, veina i propusti. Izbacite "pitanje" iz re enice, i u suatini, govorite: " Sa njom je tako teako ~iveti ". "Uvek se ponaaa ovako." Vidite li ata radite? Zapamtite, svaka misao je kreativna... Upravo ste kreirali ponaaanje u toj osobi, koje ~elite da promenite. Jednostavno zato ato ne razumete Zakon o Zra enja i Privla enja. Sada, pokuaajte eksperiment: Uzmite nekoga u svom ~ivotu, koga volite, ali ponekad imate problema sa slaganjem. Mislite, o mislima koje ste projektovali o toj osobi. Negativnim mislima. Zapitajte se, da li ponaaanje koje vam se ne dopada kod te osobe, na bilo koji na in odgovara mislima kojima ste imali o njoj? Ako ste iskreni prema sebi, kladim se da je tako. Naravno, mora da su se ponaaali na taj na in na prvom mestu, da se primetiti da vam se ne svia, ali, svi imamo loaih dana ponekad. `to se viae fokusirate na to ponaaanje, viae ete ga viati. To je jednostavno }ivot, radi ono ato radi, i usklauje sa vaaim o ekivanjima o tome kakav e biti za vas. Sad, poato ste prepoznali, ata ete u initi povodom toga? Jednostavno primetite vaae Negativne misli kako nastaju, bukvalno, "zateknite sebe", kako ih imate. A onda, jednostavno promenite svoju perspektivu. Fokusirajte se umesto toga, na stvari koje vam se sviaju u vezi ove osobe. Kako volite njihov osmeh, zvuk njihovog srenog smeha, na in na koji oni rade takvu i takvu lepu stvar, kako od pomoi i dobri mogu biti. Nastavite da izbacujete te pozitivne misli napolje. Istraju, jer ete imati malo negativnog rada prvo da poniatite, ali samo i dalje zati ite sebe, i fokusirajte se na pozitivne .. Zatim pripremite se za "gotovo magi nu" transformaciju vaaih okolnosti. Uvek pratite svoje misli, i obratite pa~nju na njihov Kvalitet; jer ono o emu mislite, je direktno vezano za ono ato ete videti oko sebe, i ono ato e vam }ivot pokazati. To je razlika izmeu svesne i podsvesne Kreacije. ATS: A ata e biti sa naaim Voljenima, ili bolje, sa mojom srodnom duaom koju mnogo Volim. Da li u moi da poem na ovo novo Putovanje }etve zajedno sa mojim Voljenima? HH: To e zavisiti od toga da li ete oboje ili ne da Diplomirate, ili ete morati da ponovite ciklus. Mada budi uveren, ak i ako za jedan ~ivotni vek budete razdvojeni, uvek ete biti zajedno u vremenu/prostoru (izmeu inkarnacija) i moi da planirate mnoge budue '~ivote' (inkarnacije) zajedno. ATS: I joa samo jedna stvar jer znam da postoje i drugi koji ~ude da im se na pitanja odgovori .. Zaato sanjamo u Metaforama koje nemaju smisla? HH: Nemam vremena ve eras da u dovoljnoj meri odgovorim, ali kratka verzija je da Univerzalni Um govori u Arhetipskim Slikama. Na sli an na in na koji pisanje u nekom od naaih Orijentalnih jezika koristi sistem gde se grupa re i ili zna enja sadr~i u onome ato je u suatini "simbol", tako Univerzalni Um koristi Arhetipove za komunikaciju u Snovima. Baa kao i za razumevanje nekog novog dijalekta, potrebno je samo da u ia jezik. ATS: Mnogo ti hvala H_H, jako ~elim da se sretnemo jednog dana i dobro ispri amo. HH: Veoma si dobrodoaao, i bie tako ako ~elia. Ne sada, u ovom ~ivotu, ali ubrzo, kada zavraimo ovu zajedni ku igru. Nema ~urbe prijatelju, imamo svo vreme/prostor na svetu. Svo vreme/prostor u Kreaciji ustvari. Moram sada ii, ve eras. Potrudiu se najbolje ato mogu da odgovorim ato je viae vas mogue sutra, pre nego ato budem morao da odem. Laku no svima. Molim naaeg Beskona nog Kreatora da blagoslovi i pazi na vas.

maj 2012.

#21
Peta Sesija: HH: Ovo e biti naaa poslednja zajedni ka sesija. Da u sve od sebe da spakujemo koliko mo~emo. }ao mi je za one koji su propustili moj raniji post od ju e koji jasno navodi da ve imam viae pitanja nego ato imam vremena da odgovorim, i toga da ste proveli vreme u pisanju naaih novih. Moje vreme je ograni eno tako da nisam u stanju da vam odgovorim. Treba uskoro da idem na dugo putovanje, i ne smem da zakasnim. ATS: Uvek sam bio vrlo zbunjen i nije mi bilo jasno na temu "boga", poato sam iaao od religije do religije mojih roditelja teako je raspoznati u kog "boga" da se veruje ili ima poverenje. Trebam li nastaviti imajui veru u injenici da je svet oko mene "bog" i da ne postoji jedno posebno bie koje zaslu~uje ovu veru? HH: Religija je ili zaista stvorena, ili u najmanju ruku, pod jakim naaim uticajem. Ne postoji tako neato kao "bog". "Bog" je ljudski koncept, koji je nerazumevanje originalnog koncepta "Kreator". Ovo je dodatno zbunjujue, jer postoje mnogi Kreatori na makrokosmi kom nivou, ili Logosi, kao ato je prethodno objaanjeno. "Bog" podrazumeva neki odvojeni entitet koji je 'izvan' vas, kojeg trebate ponizno moliti i obo~avati. Naa Jedan Beskona ni Kreator, i skoro svi naai Logosi i sub-Logosi ", ne ~ele da ih obo~avate. Oni ~ele da vi razumete Kreaciju, i svoje mesto u njoj, kao ko-Kreatora. Na kraju krajeva, postoji "Vrhovno Bie", u obliku Jednog Beskona nog Kreatora, ali svi smo deo Njega, pre nego njegovi subjekti. Nijedno od imena dato za ovo "Vrhovno Bie" od vaaih religija nije pravo ime, ali zaista su u pravu, da postoji Jedno Vrhovno Bie, po imenu Beskona ni Kreator. One samo imaju razli ite koncepte o Njemu, koji proisti u iz tekstova na kojima je njihova religija zasnovana. Ne "obo~avajte" vaaeg Beskona nog Kreatora, nego ~ivite u stanju Zahvalnosti i Slu~be Tome, ato vas je dovelo u Bie i za ovu neverovatnu Igru koju je Kreiralo, u kojoj mo~emo da zaboravimo ko smo zaista, da bi se prisetili, i spoznali sebe opet, kao Kreatora. ATS: Dakle, u osnovi oblik koji imamo je zapravo samo telo sa kostima i ko~om i tako dalje i tako dalje, bitna je naaa duaa, ili bie koje je u nama koja nas ini da ispitujemo i bavimo naaim okru~enjem i ~ivotom, te kada mi "umremo", bol i patnja je samo deo naae ljudske ljuske, i nema nikakve veze sa naaom duaom ili biem koje e nastaviti u sledei ~ivot ili denzitet? HH: Tako je. 'Bol' i 'patnja' su samo aspekti Igre. Doimaju se kao veoma stvarni dok igramo Igru, i zaista moraju tako, da biste poverovali da je Igra prava. Niko zaista "ne umre". Viae se 'materija' ljudskog oblika razbije, poput aure gusenice, kada leptir izlazi. Gledajte na fizi ku inkarnaciju kao na auru u kojoj se mo~ete transformisati. ATS: Oseam da sam ja kao Shelbi, ali sam izgubio svoj put, ili sam samo tako zbunjen i neusklaen sa mojim unutraanjim-ja da ne mogu da shvatim koja je moja svrha u ovoj igri. Mo~ea li ovo malo da pojasnia? HH: Tvoja svrha u igri je da radia na sebi. Da rastea, razvijaa se i transformiaea se u pozitivnije i ljubopitivije bie. Imao si odreene ciljeve koje si planirao da ostvaria pre nego ato si se inkarnirao ovde, ato je glavni razlog zaato je veo zaborava na mestu, jer da si ve znao koji su tvoji ciljevi bili, Igra bi bila previae laka. Pogledajte na stvari u vaaem ~ivotu koje najviae volite da radite. Zapitajte se ata vas ini najsrenijima. Iskusite ove stvari ato je eae mogue, jer e biti povezane za nekim stvarima koje ste izabrali da stavite u svoj Duaevni ugovor da odradite ovde. Takoe, pogledajte na negativne stvari, koje esto izgleda da vam se ponavljaju tokom vaaeg ~ivota. Bie vrlo verovatno da su ovo takoe stvari na kojima ste izabrali da radite ovde. Recimo na primer, da ste izabrali da ovde doete da radite na strpljenju tokom ove inkarnacije. Verovatno ete otkriti da imate sklonost ka nestrpljenju i da e vam ~ivot esto doneti mnoga iskustva, kako bi "testirao" vaae strpljenje. Ideja je, da umesto da izgubite strpljenje, radite na svom nestrpljenju i reaite da postanete umerenija i strpljiva Duaa. Ta ista analogija se mo~e primenjivati na sve okolnosti u kojima e vas ~ivot testirati. Potra~ite i po nite da identifikujete probleme koje imate a da vam se ponavljaju, sa kojima se mo~da teako suo avate i koji vam se ponavljaju iznova i iznova. Mo~da gnev, biti pogrdan, sebi nost, mr~nja, cinizam i lista ide dalje. Kad god vam se ponavljaju okolnosti, to je zato ato ste se dobili priliku za prilikom da radite na ovim pitanjima, sve dok ne shvatite, i izaberite na in ponaaanja koji je Pozitivniji. Kada ste uspeano identifikovali ove probleme u vaaem ~ivotu, radite na njima, i koristite ih kao sredstva za transformaciju ato i jesu, u cilju poboljaanja kvaliteta vaaeg karaktera, primetiete da ove stvari izgleda gotovo prestaju da se pojavljuju u vaaem ~ivotu. Vi ete i dalje e biti suo eni sa njima u razli itim intervalima, da proverite da niste zaboravili ono ato ste nau ili, ali e ih biti sve manje i bie mnogo rei. Nadam se da ti ovo mo~e dati neke tragove o tome kako da identifikujea stvari koje si doaao ovde da uradia i kako da radia na sebi. ATS: Moj ~ivot je bio problemati an ve neko vreme sada, poato je toliko natopljen i ispran u ljudski ~ivotni oblik i na in ~ivota, ali u poslednje vreme oseam kao da sam po eo da se budim i vidim stvari jasnije. Da li sam proklet zbog puta kojim sam iaao veinu mog ~ivota, ili i dalje mogu da sa uvam svoju "duau"? HH: Nisi "proklet", a tvojoj Duai ne treba "spasenje". Ni ija Duaa ne treba. Nema od ega da se 'spasi'. Dobro je uti da se budia i to je joa jedan razlog zaato sam ovde u ovom trenutku, govorim sa tobom. Naa Beskona ni Kreator ima mnoge glasnike, i on koristi sve nas na naae jedinstvene na ine, da pomogne Buenje, i pripremi ato je mogue viae, za dolazak Velike }etve. Ali kao ato sam rekao, niste "prokleti", i nema od ega da se spasite, osim mo~da od neznanja. I to ne na uvredljiv na in, nego neznanja kao "manjka razumevanja". U najgorem slu aju, moraete da ponovite onoliko 3. Denzitetskih Ciklusa koliko je potrebno, kako bi nau ili stvari koje treba da nau ite, u cilju napredovanja i Diplomiranja na 4. Denzitet Pozitivan. Ali jedna stvar je sigurna, stii ete tamo na kraju. I pronai svoj put Kui, naaem Beskona nom Kreatoru. Isto tako budite uvereni, da neete nai sebe "izgubljenima" u ponavljanju ciklusa. Na kraju svake fizi ke inkarnacije, kao ato sam ranije rekao, se vraate na vreme/prostor, ili ono ato je opisao kao "Raj", gde ete opet znati o sebi ko ste, jedinstvena i lepa Duaa i deo naaeg Kreatora. Vi samo zaboravite ko ste, u toku inkarnacije. Cilj igre je da se probudite u "snu", i ustvari, postanete 'Lucidni Igra '. Da se setite ko ste zaista u toku Igre, i da onda po nete da radite na stvarima zbog kojih ste ovde doali. Ponovo itanje ove teme sa razboritoau, pru~ie vam mnogo tragova o tome kako mo~ete izabrati da se vodite o ovome. ATS: Hvala ti za tvoje vreme ovde sa nama, i ~elim ti sve najbolje, bilo je zadovoljstvo razgovarati sa tobom i sluaati tvoje znanje. HH: Mi ti ~elimo isto Brate, i tra~imo da te naa Beskona ni Kreator blagoslovi i vodi na tvom putu. Vidimo se kada stignemo Kui. ATS: Dakle, da li je ~etva "sve ili niata" dogaaj, ili e biti meaovita ~etva-nekolicina ide na etvrti denzitet, nekoliko kree ka etvrtom denzitetu u slu~bi sebi, velika veina ponavlja trei denzitet? I ako samo 94% ide u etvrti denzitet negativan, onda morate da ponovite 3. denziteta i pokuaajte ponovo za 95% negativnu ~etvu? Ako je tako, onda ne bih da zamialjam koliko bi joa negativnijom tvoji ljudi u inili zemlju u tom trenutku. Joa uvek sam zbunjen tvojom ulogom u ovome. Da bi ti preaao na 4. nivo, mora biti 95% negativna ~etva. Drugim re ima, da bi tvoji ljudi bili nagraeni sa 4-tim denzitetom, 95% ljudskih duaa treba da su (u procesu samo-razmialjanja) ato dalje od "Beskona nog Izvora" koliko je ljudski mogue. Jednostavno nemam "oseaj" da je tako. HH: Nemaa "oseaj" da je tako, jer nije tako. Nisi u potpunosti shvatio koncept. Pokuaau da razjasnim. }etva je meaovita. Oni koji su 51% ili preko na pozitivnom putu e Diplomirati na 4. Denzitet Pozitivni. Tamo ete raditi na Ljubavi i Saoseanju, i to e biti veoma lep svet da prebivate u njemu za vas. Tu e biti vrlo malo negativnosti. Samo dovoljno malo da joa uvek mo~ete da ga koristite da testirate svoju Slobodnu Volju u izboru ko vi niste, ali to e biti mnogo viae o igledno nego ovde, da je negativnost alat za koriaenje. Videete povezanost svih stvari, i vi ete znati da niste "odvojeni" jedni od drugih, ili od Samog ~ivota. Neete koristiti mnogo re i, osim ako se ne odlu ite na to. Telepatija postaje normalan na in komunikacije. Sve je otvoreno i ne mo~ete da sakrijete svoje misli od "drugih". Od te inkarnacije pa nadalje, neete morati da ponovo iskusite 3. Denzitetsku inkarnaciju, osim ako kasnije ne odlu ite da to uradite sa Viaih Denziteta, kao ato smo mi uradili, da bismo usavraili umetnost Slu~enja, ili ako nekako, u 4. Denzitetskom svetu prepunom ljubavi i lepote, neraskidivo uspete da budete 95% Negativnim u vreme budue }etve, i skliznete nazad spiralno, umesto da se popnete uz merdevine, da upotrebim drugu metaforu iz 'Igre'.

maj 2012.

#22
Nazad na "ovu" trenutnu Veliku }etvu, mi ne zahtevamo 95% Negativnu }etvu, kao ato si ti zaklju io. Umesto toga, ono ato mi tra~imo je da MI li no dostignemo 95% Negativan Polaritet za sebe, ne za vas. MI moramo biti 95% Negativni (najmanje), kako bi se Diplomirali na 4. Denzitet Negativan i zaslu~ili priliku da o istimo naa karmi ki zapis, od sve Negativnosti koju smo Kreirali na ovoj planeti, pre povratka na naae mestu koje nam pripada kao 6. Denzitetskim uvarima naae Galaksije, i u iteljima Mudrosti onima u ni~im Denzitetima koji tra~e naau pomo. Ako ne uspemo, ostaemo zarobljeni u 3. Denzitetskom ciklusu sa svima onima izmeu 94% Negativnim i 50% Pozitivnim (koje sam nazvao 'mlakima'), i da nastavimo da pru~amo Negativan Polaritet za vas. Surovo kao ato jeste, naa jedini izlaz, jeste da budemo ato je viae Negativnim mogue, da bi Diplomirali. Mi ne mo~emo izabrati da budemo Pozitivni, jer to nije ono zaato smo doali ovde da u inimo za vas. Zato sam esto spominjao sve straane stvari koje smo u inili ovde, kao naau }rtvu. ATS: Rekao si da "mlaki ljudi" u vreme ~etve nee primetiti da se neato dogodilo, ali da e biti na drugoj planeti. Da li mislia da e se probuditi bez seanja o tome ata se desilo, ali e i dalje biti u istom fizi kom telu, ili e se probuditi u novom fizi kom telu bez seanja na proali ~ivot? HH: Desie se kratko iskustvo "nulte ta ke vremena", gde oseate potpuno "Jedinstvo" sa vaaim Beskona nim Kreatorom. To e biti oseaj bla~enog, presrenog airenja i Jedinstva, dok su vaaa fizi ka vozila (tela) razlo~ena nazad u Svetlo, i premeatena u novu sredinu. Kada se ta tranzicija zavrai, "nulta ta ka vremena' e se zavraiti, a vi ete se "pojaviti" u svojoj novoj "igra koj-zoni" (planeti). Vi ete izgledati isto, misliti isto, oseati isto, u stvari, bie baa kao da ste svi imali neko misti no iskustvo, a ~ivot e se nastaviti "normalno" za vas. Iste kue, porodi ne situacije, poslovi, prijatelji, ljubavi. Sve e izgledati isto kao i pre, neete se seati Velike }etve ili zemljinih promena koje su se desile, planeta Zemlja e da se izle i i regeneriae. Ali ete se seati vaaeg "misti nog iskustva" i to e vam dati nadu i novu priliku da izaberete pozitivniju budunosti za sebe. Joa uvek e postojati isti Negativan Polaritet da se prevazie, ali ako budemo uspeani u naaoj Negativnoj Diplomi, (a biemo) drugi e zauzeti naae mesto u povla enju konaca "iza kulisa". I viae smo no odradili naa posao, u obavljanju naae Slu~be vama. I umorni smo. Vreme je da o istimo naa Karmi ki Zapis, i opet postanemo Bie Svetlosti ato je naaa Istinska suatina. ATS: Stalno govoria da je pomo na raspolaganju onima koji tra~e istinu, a sve ato treba da uradimo je da zatra~imo. Koji je najbolji na in da se ovo uradi? Nikada nisam imao mogunost da se prisetim bilo kog od mojih snova. HH: Pro itaj ponovo, dao sam smernice za priseanje sna ranije. Potrebna je ve~ba, i spor je proces, ali morate negde po eti negde, Budite strpljivi sa sobom. ATS: `ta konkretno mogu da uradim da dobijem uputstva kako da dostignem stanje u kom je lakae da raspoznam istinu od neistine? HH: Radi na sebi. Pogledaj unutra, u meditativnom stanju kontemplacije. Umiri svoj um, da tvoja Duaa dobije prostora u kom e se Njen "tihi-mali glas" uti. Pitaj svog Beskona nog Kreatora da ti pomogne, i sluaaj svoj unutraanji glas. Budi strpljiv, potrebno je vreme da se razvije unutraanja komunikacija, nakon celo~ivotnog zanemarivanja. Kada istrajea i nastavia da radia na sebi, postepeno e ti doi, a kada se to desi, moraa da nau ia da VERUJE` svom Unutraanjem Vodjstvu, BEZ OBZIRA `TA DRUGI KA}U. To je krajnji test. Da Verujea u ono ato znaa duboko u sebi kao tvoju istinu, ak i kada ti ceo svet govori da "greaia". To je te~ak posao, da Verujea sebi, kada svi oko tebe sumnjaju i nazivaju te ludim, ali to je posao koji si doaao ovde da uradia. Jedini prava i trajna Istina je ona koja je "samo-spoznata". Glasnici mogu da dou i odu, i pri ati vam Istinu sve dok ne poplave u licu, ali to nee biti Vaaa Istina, sve dok sami ne shvatite, duboko u Jezgru svog Bia, da 'oseate' Istinu za vas. Nikada ne treba da prihvatite neato kao istinito, samo zato ato vam neko ka~e da je tako. Ali, kada vam vaa unutraanji glas ka~e da je Istina Istinita, a vi osetite taj stari topli oseaj uzbuenja kako se di~e od negde duboko iznutra, koji ka~e: "Da! Znao sam!" uhvatite se za taj oseaj, (oseanja su jezik vaae Duae) i uvajte ga pa~ljivo, jer mo~ete biti sigurni da e vaaa nova uverenja biti izazvana na mnogo na ina. Osmialjeno je na ovaj na in, da vas se testira. Vaaa Unutraanja Istina mora biti u stanju da izdr~i test vremena, i bie temeljno ispitana. Dr~ite ju, toliko dugo koliko Znate da je Istinito duboko u sebi. Ne dozvolite da vas niata ili niko 'van' vas skrene sa vaaeg puta, bez obzira koliko ~estoko se borili sa vama. Oni samo rade svoj posao, ak i ako mo~da nisu ni "svesni" da je to ono ato u stvari rade. Oni vam obavljaju va~nu uslugu, a vi treba da ste im zahvalni na tome. }elimo ti dobro na tvom putovanju, i pitamo naaeg Beskona nog Kreatora da te atiti i vodi na tvom putu. "Arc de triumphe": Nemam vremena da idem u sva tvoja pitanja, tako da sam samo izabrao nekoliko na koja mogu ukratko odgovoriti, jer i dalje imam na mnogo pitanja da odgovorim. ATS: Da li Orion/okultisti ke grupe posebno ciljaju civilizacija pre nego ato postanu socio-memorijski kompleks. HH: Da, ali to ne ine ih imunim da ciljaju i na druge, ako oni dozvole bilo kakve pukotine da se pojave u njihovom oklopu. Ukratko, Orion Imperija je sa 4-tog Negativnog Denziteta. "Izgubljeni" su u smislu da su odlutali toliko daleko od svoje prave prirode, da i pored brojnih pokuaaja, nismo bili u mogunosti da dopremo do njih, i pomognemo im da se razviju. Oni postoje u okviru svog Kompleksa Grupne Duae, uglavnom kao grupa neinkarnisanih (bez fizi kog tela) entiteta, unutar Astralnih Nivoa planeta koje poseuju. Nemaju nameru da se 'vrate kui', i umesto toga tra~e da se hrane Negativnom Energijom, da bi nastavili dalje, jer su oni isklju eni od njihovog uroenog }ivotnog Elana, odbivai da se pridr~avaju Inkarnacionih Principa Beskona nog Kreatora. Vreme koje provodimo izmeu ~ivota u vremenu/prostoru, ima za cilj da obnovi naau Duaevnu Energiju iznutra, kako bi nastavili naae spiralno napredovanje. Oni su u suatini "zatvoreni" unuar 4. Denzitetskog Negativnog ciklusa, jer nema Negativne }etve posle 4-tog denziteta. Tako da oni provode svoje vreme putujui kroz Galaksiju, u osnovi "koristei tamnu stranu Sile "(Negativnost) da ostvare svoje ciljeve. Oni e na kraju biti vraeni pred Jednog Beskona nog Kreatora, i razlo~eni nazad u Inteligentnu Beskona nost (Izvor Svega), mada data im je svaka aansa ato je mogue du~e, da nau e greake svojih puteva, i da se vrate i tra~e Pozitivno i zapo nu svoj put nazad Kui. Njihov glavni problem je, ato ne ~ele da krenu Kui. Vide sebe kao 'bogove' i ne nameravaju da se pod ine autoritetu Jednog. ATS: emu naglo podizanje kontrolnih mehanizama. HH: Velika }etva je brzo pribli~ava. Vreme je da se iznesu Ekstremi Polariteta. ATS: Montauk projekat .... stvarnost ili fikcija. HH: Projekat je stvaran. Iako je javno dostupna informacija na odreene na ine iskrivljena. ATS: Najbolji na ini da deaifrujemo izmeu istine i fikcije, sem onoga ato opa~amo da je istina posebno u pogledu Nju Ejd~ plana i dogmatskih crkvenih ideologija. HH: Pratite svoje Srce. Sluaajte i Verujte, svom Unutraanjem glasu. ATS: Molim te da objasnia ulogu lutalica i koja je korist da se bude lutalica ako nemaa seanje proalih ~ivota. Takoe, kako je to u skladu sa ne-intervencijom (ako su oni tu da pomognu ljudima). HH: Lutalice, (ili "Putnici" kako su joa poznati) su oni sa Viaih Denziteta, koji su izabrali da se inkarniraju ovde u ovom trenutku, kako bi usavraili Slu~bu ka Drugima. I dalje moraju da se 'sete ko su oni', i deo brige je da ponekad, ak i oni ne uspevaju da se probude u Igri, takva je mo iluzije. Oni su ovde da se probude, a onda da pomognu drugima da se probude i da pripreme za dolazak Velike }etve. Mada ak i ako ne uspeju da se probude, nisu vezani 3. Denzitetski Ciklus, jer su ga ve savladali. Kada se njihova inkarnacija zavrai, oni su ponovo slobodni da se vrate u svoje odgovarajue nivoe. ATS: Da li postoje neki delovi Biblije koji nisu iskrivljen i koju verziju Biblije bi ti predlo~io? HH: Ne. Kao i kod svih Svetih Tekstova, oni su iskrivljeni od originalne informacije koja je data sa svakim novim prevodom. Iako opet, kao i kod svih Svetih Tekstova, postoji joa mnogo Istine skrivene u njima. Mnogo toga je 'metafori no'. Ako mo~ete nai verzije koje su prethodile kralja D~ejmsa, to je najbli~e ato ete dobiti. Sreno sa tim.

maj 2012.

#23
ATS: Da li je Rotaild linija organizator Illuminata u kojoj je Weishhaupt kasnije formiran? HH: Ne Veishhaupt je bio samo lutka na ~ici. Rothschild poreklo (nije joj originalno ime) su bili nadlinija koja "zatvara mre~u kontrole" nad ove nstvom. Ali ak i oni su manja linija unutar Familije. Kao ato sam rekao, imena koja znate nemaju Pravu Mo. Oni su deo Familije, ali ne 'originalni' deo. ATS: Moje pitanje je: ata da uradim da bi privukao viae istomialjenika kako bi se udru~ili i da podigli mojim ljudima da se okreu putu vaznesenja. (Odlu io sam da je to ono ato mogu da uradim da izrazim moju li nu odluku 'slu~be ka drugima ') HH: To je vrlo mudra odluka i milostiva. Ponosni smo na tebe. Najva~nija stvar je da ne silia stvari, i da ne budea toliko ostraaen u prenoaenju tvoje poruke, da stavia ljude van sadr~aja same poruke. Postoji balans koji treba nai, izmeu hitnosti da se probude drugi, i tvoje empatije za nedostatak razumevanja u njihovom "stanju". Uvek se pridr~avaj Zakona Slobodne Volje, i nikada ne forsiraj svoju poruku. U prenoaenju vaae poruke, budite informativni i dajte sve od sebe da ne hranite strah i paranoju, jer e to delovati suprotno vaaim namerama podizanja vibracija ka Pozitivnom. Prenosite vaau poruku na na in koji isti e Nadu i pravu lepotu i realnost naaeg nasleenog Jedinstva sa naaim Beskona nim Kreatorom. Budite poput svetla, koje sija u mraku. Nemojte spaliti druge sa svojim svetlom, ve im dozvolite da budu privu eni vaaem Svetlu, i budite od Slu~be onima koji vam dou dobrovoljno. Drugim re ima, ne budite "ovo je jevanelje" sa svojom porukom, ve budite enigmati ni i ljubopitivi "stari mudrac", kome su drugi privu eni zbog kvaliteta njegovih vibracija, a ne obima njegove retorike. Najva~nije je, PRAKTIKUJTE ONO `TO PROPOVEDATE. Ostali moraju biti u mogunosti da vide efekat dela naaeg Beskona nog Kreatora koji obavlja kroz vas. }elimo ti sreu u tvom zadatku, i nadamo se Pozitivnoj }etvi za tebe. Ali iznad svega, nastavi da radia na sebi i da biraa Pozitivno kao i da budea Okrenut prema drugima. Zato ato ~elia tako, ne zato ato oseaa da moraa. Tra~imo od naaeg Beskona nog Kreatora da te blagosilja i vodi na tvom putu. ATS: Zemljine Promene; Iako razumem da smrt nije kraj mog postojanja, volim svoje telo i ne ~elim da budem zahvaen bilo kakvim zemljinim promena, ako ikako mogu. 1) Ako tvoja familija dozvoljava, da li bi mogao da otkrijea koja mesta e verovatno biti relativno sigurnija u naredne 3-4 godine? Da li bi jug Kine (Kanton / Hong Kong) ili Patagonija bili dobar izbor? Koja druga mesta? HH: Nije mi dozvoljeno da ka~em mnogo o ovome, jer mora biti onih koji e ostati na svojim mestima, kako bi pomogli drugima koji nisu svesni onoga ato dolazi. Mnogi od vas (bez obzira da li ste svesni toga ili ne) su izabrali ovaj ~ivot iz tog razloga. Ali, ako si uporan da pobegnea, izaberi Najviaa mesta koja mo~ea nai. Posebno u ju~noj hemisferi, ako si u mogunosti. Peruanski Andi su dobro mesto za biti. Postoji mnogo Duhovne Snage koja se tamo ostvaruje, a Kuero Stari (Inka aamani) su itekako svesni onoga ata e biti. ATS: 2) Da li su D~on Lir / Jan Lamprecht u pravu u svojoj tvrdnji da je veina planeta u Sun evom sistemu naseljena? HH: Itekako. Mada nisu sve na 3. Denzitetskom nivou koji mo~ete videti. ATS: Da li je Zemlja auplja? HH: ek, pusti me samo da proverim. Da, definitivno. ATS: Ako je tako, kako neko da dobije pristup? HH: Nije mi dozvoljeno da ka~em. ATS: Mo~ea li elaborirati o mehanizmima koji stoje iza fantasti nih pozitivnih rezultata koje vide ljudi koji su poali putem okrenuti prema drugima? Molim te da temeljno objasnia kompleksne energije koje deluju. Iako je "Dobijate ono ato ste poslali" ta no, ja bih da vidim ceo koncept u potpunosti istra~en. HH: Ako ponovo pro itaa neke od mojih prethodnih postova, verujem da sam to ve uradio. ATS: Nedavno sam iskusio le enje manjeg zdravstvenog problema tako ato sam slao ljubav svim bolesnim ljudima u svetu. Kako ovo radi, ne zaato, kako .?!?! HH: Zato ato je samo JEDNO od vas ovde. Razumi to, u samoj Sr~i tvog Bia, i shvatiea kako to radi. Kako radia drugima, tako radia sebi. ATS: Tvrdia da je tvoja familija postavljena ovde da bude negativan uticaj u svetu. Postoji li familija koja vrai pozitivan uticaj na nas isto tako? Da li je na nama ( ove anstvu) da bude ta pozitivna sila? HH: Interesantno pitanje. Postoji takva familija (ili grupa ta nije), ali ih ne mo~ete videti, niti ste svesni njihovog postojanja. Oni poma~u planeti iz tajne "unutraanje" lokacije, Kvalitetom Energetskog rada u koji se uklju uju i projektuju vama napolje, iz Izvora. Da, na vama je da Budete Promene koje ~elite da vidite, kod sebe i u Svetu. ATS: Vaa cilj jeste negativna ~etva, ali jasno je da predo avaa prednosti pozitivnog ~ivota. Ovo izgleda kao suprotnost vaaem cilju. Ovo nije pitanje ve viae opservacija, ali ako bi mogao da obrazlo~ia, veoma bih cenio to. HH: Mmmm, joa jedno vrlo perceptivno pitanje. Zahvaljujem. Naa cilj, jeste Negativna }etva za Nas. Ne za vas. Mi pru~amo Katalizator Negativnosti za vas, a na vama je ata radite sa njim. Drasti ne razmere Negativnosti koje ipak Kreiramo, imaju viae veze sa nama, nego sa vama. Neki od mojih ranijih odgovora bi trebali da pojasne zaato je to tako. Takoe, u vezi tvoje opservacije o kontradiktornoj prirodi ne ega od onoga ato sam ovde podelio, postoji jednostavno objaanjenje. Ajmo rei ovako, ve sam bio, da ka~em "iaiban" za prelazak dosta van mojih nadle~nosti ovde. Nije bilo namereno da budem otvoren kao ato sam bio. U stvari, ako proete kroz temu ponovo iz po etka, mo~da ete primetiti kako je moj "ton" prema vama (kolektivno) omekaao u odreenoj meri tokom naaeg razgovora. Ja sam, koliko je to mogue, poatovao u potpunosti Zakone Slobodne Volje i Konfuzije, mada bilo je slu ajeva kada sam rekao viae nego ato sam trebao. Vi neete patiti za to, meutim, kada je u pitanju moj sledei ciklus u Negativnom 4. Denzitetu i rad na mom Karmi kom Zapisu, ja u morati da prihvatim posledice mojih dela. Ali, hej, mislim da imam ve dovoljno Negativnog u ~ivotu sad, tako da ono joa malo preko nee predstavljati problem. Bio sam nevoljan da budem taj kome je dodeljen zadatak ove komunikacije. Joa uvek imam 'slabost' prema Saoseanju. Ali poatujem i izvraavam zadatke koji su mi dati. Proalo je dosta vremena, od kada sam poslednji put proveo bilo koje vreme u direktnom odnosu sa "vaaom vrstom" generalno. Ne mislim to na uvredljiv na in, ve samo da veliku veina mog vremena, ja samo viam Familiju tokom mojih dnevnih i nonih zadataka. Ne ~ivim ono ato biste vi nazvali "javni" ~ivot. Ja sam "zaatien" i "zaklonjen". Nisam predvideo da u postati toliko povezan u ovom procesu. Da budem iskren, stvarno nisam o ekivao toliko pitanja i taj topli i otvoreni prijem (od veine). Moglo bi se rei, da sam na neki na in, 'prirastao' vama. U stvari, ovaj "Prozor Mogunosti", takoe je postao takav i za mene. Ono ato je po elo kao samo odraivanje moje du~nosti postalo je viae "rad ljubavi" i kada se sve ovo zavrai do kraja ove ve eri, mislim da ete mi nekako stvarno svi nedostajati i ovo anga~ovanje sa onima iz 'spoljnog' sveta. Ja sam bio odabran jer se smatralo da e neko sa mojim "diplomatskim" veatinama biti najbolji da prenese ovu poruku. Zbog same prirode predmeta, bilo je dosta potencijala za nesklad. Osetilo se va~nim da poruka ne postane izgubljena u samo-pravedni kom ili odbrambenom sistemu isporuke. Tako ste dobili mene. I zapravo mi je drago sad u retrospektivi ato jeste. Sedim ovde i smeakam se u sebi, (imajui u vidu na in na koji su mi se neki ljudi ovde obraali), kako je ovaj razgovor mogao da postane neato ru~no, izvesni drugi meu mojom Familijom koji su takoe razmatrani za ovaj zadatak zamalo dobili posao. Sada znam zaato sam izabran. Kao i sa svim stvarima, trebalo je da bude ovako. Baa me briga ata drugi misle o meni, sve dokle god znam da Slu~im mom Kreatoru kako on ~eli, najbolje ato umem. Njegovo je jedino odobrenje koje tra~im, ili ~elim. Nemam niata da branim, pretpostavljam da sam zbog toga bio "savraen" za ovaj zadatak. U svakom slu aju, dosta sa sentimentom, imam joa pitanja da odgovorim.

maj 2012.

#24
ATS: Uobi ajena izreka meu hriaanima je "Satanin najvei trik je ato je ubedio svet da ne postoji." Mislim da postoje hriaani koji bi pogledati ata ste napisali i videli to kao lukavi elaborat "da avo izgleda dobro." HH: "Satana" je ljudski izum. Jednostavno 'personifikacija' koju ste dali svoj Negativnosti koja je postojala na ovoj prelepoj planeti. Niste znali koga da 'krivite', a kako niste mogli da nadjete u sebi da preuzmete iole odgovornosti, "Sotona" je stvoren da vas oslobodi krivice. ATS: Mnogi moji prijatelji i porodica su Hriaani, a oni verovatno misle isto. Kako bi neko mogao da predstavi ove informacije osobi koja razmialjanja na taj na in? Nisam ovde da bih "airio tvoje Jevanelje", ali bih definitivno voleo da podelim ovo sa nekoliko mojih prijatelja. HH: Kako da prezentujea neato onima koji nemaju ~elju da njihov sistem verovanja bude izazvan? Oni e verovati u ono u ata ~ele da veruju, i niata ato ti ili ja ka~emo e napraviti bilo kakvu razliku. To postaje ukorenjeno na podsvesnom nivou, a kada struktura verovanja postane toliko podmukla, jedini na in da se promeni, je putem "misti nog iskustva" ili takvom li nom demonstracijom 'druga ijeg na ina' u ~ivotu kojeg ~ivi 'drugi', da se ne mo~e a ne primetiti da postoji "neato druga ije" u vezi njih. Kako da doprete do takvih? Samo primerom. ATS: E sad, da li je u redu ako sakupim tvoje pisanje u jedan dugi post na mom blogu? Moram da se uverim da to ne krai moj korisni ki ugovor ovde. Takoe bih voleo da se uverim da neu dobiti posetu od ljudi u crnom, ako to uradim. HH: Zabavno, hvala ti za smajli. Da, dobrodoaao si da sredia ovaj diskurs da bi ga prezentovao tamo gde ~elia. Jedino ato tra~im, je da svako ko odlu i da to uradi, poatuje moje ~elje i kopira samo samu poruku. Drugim re ima, ostavite sve sitne rasprave po strani. Ako ~elite da predstavite ovu poruku drugima, molim vas da ispoatujete moju (naau) prvobitnu nameru, da poruka bude predstavljena kao "celina". Kada sam rekao u mom prvom postu, da sam zahtevao dobru nameru ili osloboenost od predrasuda, bio sam veoma jasan zaato je to tako. Baa me briga ato ljudi ne veruju u to. Nikad nisam o ekivao da bi mnogi mogli poverovati. Ali ono ato sam ~eleo, naglaaavajui gorenavedeno, jeste da bude dozvoljeno da se poruka predstavi u celini, sa svim originalnim pitanjima na koja je odgovoreno, a onda kada se taj proces zavrai, mo~ete rei ata god hoete o tome kolika prevara verujete da ovo mo~e ili ne mora da bude. Ako smem da budem grub na kratko, baa me "zabole #" koliko gor ine i prezira je ba eno na naau poruku, ili koliko uzaludnih verbalnih napada mo~e biti pokrenuto protiv glasnika. Poruka e stii do svih onih do kojih treba da stigne, a to je upravo onako kako bi trebalo da bude. To je ono ato Kreator ~eli. Oni sa uaima da uju, o ima da vide, i srcem da razumeju, e uti poruku i posaeno seme e rasti sna~no u tako plodnom tlu poput ovog. Tako da Vas molimo dakle, ako poatujete ono ato sam ovde podelio i uljudan na in na na koji sam to uradi, ako ~elite da kopirate, kopirate samo moje postove. Moje postove sve citate u njima kao deo pitanja na koja odgovaram, tako da nema drugih postova da su potrebni, ako je pravi prikaz poruke ono ato ~elite da ponesete sa sobom. ATS: Hvala za postavljanje nekih od najzanimljivih informacija koje sam ikada pro itao. Ja sam pomalo ludak i pretra~ujem internet u potrazi za zaverama, alternativnim vestima, NLO vienjima i sl. Ne mogu rei da sam potpuno spreman da progutam ono ato nudia, ali definitivno odjekuje sa mnom. HH: Dobrodoaao si, zauzvrat ti se zahvaljujem, za itanje otvorenog uma. Nikada ne bih tra~io ili o ekivao od vas da 'progutate' ono ato 'nudim'. Ako primeujete, rekao sam tokom naae poruke, da je poslednja stvar koju ~elim za to da se slepo veruje ili uzima kao "jevanelje". Kao ato sam rekao. To je joa jedan u dugom nizu "Katalizatora", koje vam je vaa Beskona ni Kreator dao, tokom istorije. Katalizator nije tu da mu se veruje. Namera je da vam se predstavi izazov o onome ato vi "mislite" da znate, o stvarnosti. I to je sve ato je trebalo da uradi. Kao i uvek, kako vi odgovarate na Katalizator, zavisi u potpunosti od vas. I tako uvek treba da bude. Hvala ti mnogo za vrlo pronicljiva i perceptivna pitanja. Bez obzira da li svestan toga ili ne, u velikoj meri si doprineo ovom diskursu. }elimo ti dobro, i pitamo naaeg Beskona nog Kreatora da te blagoslovi i vodi na tvom putu. ATS: H_H je izneo neke neverovatno dobro napisane informacije - gotovo kao da su tekle iz 'njegovog/njenog' bia na temu. HH: A ovo je verovatno najperceptivnija realizacija u ovom diskursu do sada. Ona mi takoe omoguava da odgovorim dalje u ranijem pitanju, za koje sam rekao da u ui u detalje kasnije, u odgovoru na vaau konstataciju. Ova poruka zaista "te e iz mog Bia", na stranicu. Spomenuo ranije, da je moja uloga u mojoj Familiji, ona od Duhovne Discipline. Odreeni poster je napravio svakojake pretpostavke o tome ata te uloga podrazumeva, i airoko omanuo u tom procesu. Kao ato sam ranije rekao, sve "Linije Moi" (od svetskih krvnih linija) koji ine "Inner Sanctum" (ili "Skrivene ruke"  "Hidden Hands") Familije, imaju odreene sposobnosti koje oni koji se inkarniraju na 3. Denzitetu ne poseduju ( ak ni drugi iz naae Familije, iz linija koje su vam poznate), jedna od ovih sposobnosti je da se zna itava svoja inkarnaciona 'proalosti ", uz fokusiranje koncentracije. Postoji airok spektar zadataka koje treba izvrati, a koji omoguavaju da naaa Familija efikasno funkcioniae, i svako od nas specijalizira u odreenim oblastima ili Disciplinama, kako bi "telo" naae Familije radilo kao dobro podmazana maaina. Moje podru je, i ono u kojem provodim veinu svog vremena aktivno uklju en, jeste Duhovnost. NA`A Duhovnost, a ne ona od ljudi na Zemlji. Drugi ispod mene su viae u toj oblasti. Ja bih se mogao povezati sa "Sveatenikom" ili "Ministrom". Na isti na in kao ato vaai religijski i duhovni u itelji imaju odgovornost "sluaanja" glasa njihovog Kreatora, i prenose njegovu poruku, tako imam i ja. Aktivno sam anga~ovan u ovoj ulozi sada ve mnogo godina. Ona mi je postala druga priroda. U stvari, ta nije, postala je Prva priroda. Veliki deo moje uloge, je da stalno budem u stanju svesti naae Grupne Duae (Lucifera). To je razlog zaato ete primetiti da se tako esto obraam sa "mi", ak iako govorim u prvom licu. To mi je jednostavno postalo prirodno. Ja provodim veinu svog vremena govorei sa svojom Familijom, kao Lucifer, iz perspektive Grupne Duae. Kada govorim u daljem tekstu, to nisam ja (individualna iskra Duae), koja vam se obraa, u suatini, ve u nedostatku boljeg opisa, (jer je daleko od ta nog), mo~e se rei da u stvari, da ja "kanaliziram" Lucifera. Zato ovaj diskurs te e tako lako. Kao ato su neki primetili, aanse da nakon ato sam proveo koliko god ogromne koli ine vremena "istra~ujui" sav ovaj materijal da bih "varao" njime, i predstavio ga te no kako radim, kao i u redovnim dnevnim ratama, bi mo~da i bilo mogue, ali malo verovatno u najmanju ruku. Za one koji su otvoreni dovoljno da prime objaanjenje gore, sada znate zaato i kako se to radi. Ja ne govorim za sebe, nego pre, za onoga koji me aalje, mog sopstvenog Kreatora (Lucifera). Znam i iskusio ono ato on zna i ato je iskusio, jer u suatini, mi smo Jedno te isto Bie. ATS: Nikada nisam bio uklju en u bilo koje organizovane religije takorei, ali sam oduvek bio duhovan. itam mnoge religijske tekstove koji su dostupni, jer verujem da svi sadr~e delove pri e. Mo~e se nai veliko znanje iz raznoraznih knjiga ili verskih tekstova. Verujem da smo mi ljudi kreatori poput JEDNOG kreatora i da smo svi jedno. Takoe verujem da emo prei u viai nivo svesti gde mo~emo svesno zajedno stvarati u naaem svetu, jer sada samo nesvesno ko-kreiramo. HH: Tvoja intuicija te slu~i dobro. ATS: Postoji mnogo toga o emu bih ~eleo da razgovaram sa tobom, ali nisam u stanju da znam ata ta no ~elim da ka~em. Hvala ti za velike re i koje si sa nama podelio i cenim ono ato radite! S ljubavlju.. HH: Ne brini prijatelju, oseamo tvoje srce, a to ne treba da se izra~ava preko granica odnosno ograni enja re i. Mo~emo pri ati koliko god da ~elia, i bie nam drago da to uradimo, jednom kada se Igra zavrai. ATS: Takoe, da li poznajea Miriam Delicado? Upravo sam gledao intervju ovde na sajtu projekta Camelot i bio je veoma inspirativan za mene. Pa bih hteo da znam, da li si ti jedna od visokih plavuaa o kojoj ona govori. HH: Ona je divna Duaa. Nisam video intervju o kom govoria, ali mi znamo o njenim iskustvima. "Visoke plavuae" o kojima govoria, su Plejarenskog porekla. Oni rade sa onim ato je znano kao Galakti ka Konfederacija Planeta. Oni slu~e Pozitivnu vibraciju. Plejrani su iz sazve~a koje nazivate Plejada. Stvarno ime je Plejares, otuda 'Plejrani'. I ne, mi smo Lucifer, i nemamo direktne veze sa Plejranima, iako su nam oni zaista dobri prijatelji. ATS: Nikada nisam video NLO ili bilo ata od ovih duhovnih stvari li no. Ja samo znam da je to u mom srcu da se pronae. `ta mogu da uradim, ako iata, da postignem odgovarajuu frekvenciju da vidim ove stvari i da ostvarim ova iskustva. Bilo koju informaciju bih jako cenio.

maj 2012.

#25
HH: Jednostavno veruj, i znaj u svom srcu za njihovo postojanje. Razmisli o tome. U itavoj ovoj ogromnoj Kreaciji, da li zaista verujea da ste sami? Mada upozorio bih te, isto da se ne razo araa, biea kontaktiran od strane njih, ako je to neato ato ste ve zajedno dogovorili u tvom Duaevnom ugovoru pre dolaska ovde. Mnogi ovde u ovom trenutku (milioni) igraju ulogu u Velikom Buenju, i pripremama za Veliku }etvu. Mnogi koji sada ne veruju e po eti da otvaraju svoje umove, kako Zemljine promene koje dolaze po nu da imaju efekta. Ljudi e biti prestravljeni, i nemaju pojma ata se deaava, jer su vlade sakrile ovu informaciju od vas. Ovi 'Putnici', ili ono ato neki nazivaju "Semena-Zvezda" su se inkarnirali ovde da pomognu na terenu, kada to sve po ne da se odigrava, u narednih nekoliko godina. Kada dodje pravo vreme, oni e istupiti. Veina ljudi joa uvek nije spremna da uje ove informacije, ali ne tako daleko, bie. Mnogi od ovih " Semena Zvezda " se joa uvek nisu "probudili". Konfederacija eka spremno da im "pomogne" da to u ine, ako je potrebno. Za one poput ovih koji tek treba da se "probude", oni e itav svoj ~ivot oseati da su na neki na in "druga iji", i imaju duboki oseaj da nekako, oni "ne pripadaju ovde". Mnogi od njih e imati mnoge snove, pa ak i vizije, svog ~ivota na njihovim mati nim planetama. Mnogi od ovih " Semena Zvezda ", su u stvari Plejrani. Zato se "visoke plavuae" stalno "pojavljuju". Da pomognu svojoj Familiji buenje svojim zadacima ovde. ATS: Ja sam joa jedan od mnogih zahvalnih lanova foruma koji cene poruku ljubavi koju je dao Hidden_Hand. Voleo bih da sam otkrio ovu temu pre danaanjeg dana. Dala mi je dosta utehe. Ponestajalo mi je snage, ali sada oseam kao da e se mo~da ipak snai. Moja zahvalnost je ve na. Iz ove male varnice drugoj: Hvala ti za svetlo, dru~e. HH: Veoma si dobrodoaao, drago nam je da smo ti bili od Slu~be. Ustvari imam "oseaj" da si mi veoma poznat. Ako je iz razloga zbog kog oseam da je tako, gledaj na ovu poruku tebi kao da je naa deo u naaem Duaevnom Sporazumu ispunjen. Uzmi smernice ove poruke u svoju meditaciju, ali takoe tra~i informacije od svojih Snova. Testiraj ove re i duboko, i uzmi ih u svoje srce, samo ako ih oseaa pravim, i istinitim za tebe. Ako je tako, onda radi na njima, i ne dozvoli da te niata ili niko odvrati. Ustani i igraj ulogu za koju si se dobrovoljno javio da budea ovde sada. Skoro je vreme. Pripremi se, i budi siguran da si spreman. Mi te ostavljamo sa naaim najja im ohrabrenjem, i ljubavlju i svetlom naaeg Jednog Beskona nog Kreatora. ATS: Mislim da bi on mogao biti onaj za kojeg se predstavlja. Ali bi mogao biti i dobro na itana, ali smorena osoba koja ~eli da vidi koliko daleko e njegova prevara da se proairi po internetu. ini mi se, ako je ovo drugo, da se onda ne uklapa u profil. Mislim ako pro itate gore stvari u koje je on o igledno zainteresovan te~e je namerno varati sa tim. Ide protiv stvari o kojima on voli da ita. I mislim da je JAKO teako za poverovati da istra~uje to u hodu i sve to radi a za ata nikada nee dobiti viae "slave" od ove jedne nedelje pa~nje, bez novca ili "stvarnog ~ivotnog" priznanja ili atagod joa. HH: Nisam nameravao da odgovorim na joa poruka, sem onih koji iskreno ~ele da uju ono ato imamo da ka~emo, jer moje vreme brzo isti e ovde, ali tvoja poenta je dovoljno oatra da se nakratko obratim, zbog same ta nosti tvoja izjava zaslu~uje da ima mesto u finalnoj spojenoj verziji ove poruke. MNOGO rada i besmislenog vremena je potroaeno, da nije injenice da je ovaj "rad ljubavi" ceo uraen za slavu naaeg Kreatora. La~i i glasine o nama da smo "zla" i "satanisti ka" Bia su proali bez odgovora previae dugo. Bilo je vreme da se zapis ispravi. Lucifer je ~rtvovao mnogo, jer mi vas volimo. ATS: Kako je duhovnosti u tvom fokusu, da li bi mogao da se izjasnia o ulozi katoli ke crkve u odnosu na svoju ulogu i kako se crkva uklapa u bilo pozitivne, negativne ili razne puteve? HH: Ni~i delovi naae Familije (imena koja znate) koriste Vatikan za mnoge Rituale i }rtvovanja. To vam treba rei sve ato je potrebno da znate. ATS: Neke specifi ne svete knjige (ili mo~da Biblijski autori) koje bi nabrojao a da su vrlo blizu istine? HH: Najbli~i biblijski autori, su oni koji su "izostavljeni" iz objavljenih izdanja. Najbli~i "duhovni" spisi (osim Ra materijala) koji sadr~e istinu o prirodi Jednog su Taoisti ki spisi, i to 'Tao Te Ching', i "Knjiga o uang Cu". ATS: Pozdrav, Skrivena Ruko. Gledam na ovo kao na jedinstvenu priliku. Nisam pro itao itavu temu ali imam neka detaljna pitanja, pa sam se izvinjavam ako je neato ve odgovoreno. }elim da budem siguran da ea dobiti moja pitanja pre isteka vremena. HH: Skoro sva tvoja pitanja su odgovorena, a za onih nekoliko koji nisu, ~ao mi je ato, ili mi nije dozvoljeno da govorim, ili ti zbog malo vremena ne mogu odgovoriti. Izvinjavam se. ATS: H-H, nadam se da ea odgovoriti na moja pitanja. Mo~da si me svestan, jer ni ja ne mogu da otkrijem sve ato znam. Moje pitanje je druge prirode, na koje ne mogu da dobijem odgovore. Moja krvna linija je elitna, recimo uklju uje. Austrijskog dvora, engleskog grofa, akotskog barona, ini se da je u nekom trenutku u poslednjih 100 godina, jedan deo familije izgubio sve, uzeto od vlade. Postoji mnogo ato ~elim da ka~em, ali ne ~elim da ka~em tako da svi vide. Da li si svestan ovih dogaaja? `ta se stvarno dogodilo? Engleska strana nee da ka~e, generacije familije su ~ivele tamo, a onda uzeto od strane vlade ..... neato se dogodilo. Svi u mojoj porodici, uklju ujui i mene imaju velike sposobnosti, ja izgleda da imam najviae. Svestan sam i svega o emu si govorio ovde. Ja bih, ako imaa dozvolu za to, i znam da e to biti dozvoljeno zbog ove linije, voleo da porazgovaram sa tobom na li nom nivou. Pitaj koga treba da pitaa, videea da sam istinit i pravi. Molim te nemoj da me smatraa arogantnim, ali to je jedino pitanje koje imam. HH: O igledno razumea, da ove linije o kojima govoria su samo zemaljske linije, i da mi (od svetskih linija Moi) ne interveniaemo esto u takvim 'unutar familije' okolnostima. Sve ato mi je dozvoljeno da ka~em, jeste da je bio spor izmeu hapsburake i franko-pruske linije. Stvari su re ene i u injene koje ne bi trebalo da jesu. Posledice su se pojavile i akcija je preduzeta. `to se ti e komunikacije na 'li nom' nivou, ~ao mi je to nije mogue. Nadam se da u granicama onoga ato mogu da ka~em, imaa uvid za povezivanje ta aka. }elimo ti dobro u tvojim zadacima ovde, a verovatno emo te videti u bliskoj budunosti (ako idea na "Maltu zimi"?) Nema potrebe za odgovorom, jer u do tada ve otii. Pozabaviemo se sa naredna dva posta zajedno: ATS 1: On je reptil. To je rasa krvnih linija. One kontroliau skoro sve iza kulisa. I zapamtite ne postoji takva stvar kao loaa rasa, samo izaberite pojedinca ili grupu koji se izdvajaju viae od drugih. ATS 2: Ok, imam jedno drugo pitanje za hidden_hand. Reptili su opisani kao veoma agresivni, arogantni te do~ivljavaju ljude kao niata bolje od stoke. Pa ata je sa podeljenim li nostima? ti ka~ea da si ljubopitiv i duhovan a svi ka~u da su reptili bia bez straha? HH: Ovo nas baa zabavlja. Naravno da mi NISMO Reptili, i ne postoji niata iole reptilsko u vezi Istinskih Linija Moi. Jedini 'Reptilski' uticaji koji su na bilo koji na in u vezi sa ovom planetom u ovom trenutku, su oni sa Zete Reticuli i Alfa Draconis sistema. Oni vam ne predstavljaju konkretnu pretnju. Za one kojima to mo~e biti od interesa, mi smo poreklom sa Venere, prvobitno. Koje je drugo ime za Veneru? Pove~ite ta ke. Pa, to je sve ato sam obeao da u odgovoriti van toka, i moje vreme ovde je sada prili no isteklo. Imam joa nekoliko minuta pre no ato zavraim pripremu za moje dugo putovanje. Imaju dva kasna posta, za koja u jedva imati vremena da ponudim odgovor na: ATS: Jasno mi je i svestan sam da znate o ovoj igri .... Ali imam pitanje za tebe..... Da li tvoje 3-d familije imaju frakcije. Da li one znaju to, svi nad njima. Jer su pokuaali da me ubiju, i to nee raditi. naravno. HH: Sve ato mogu rei na ovo, da je ak i Zemaljske linije naae "proairene" Familije, znaju samo onoliko koliko im mi ka~emo. Odreene informacije mo~da mogu i da ne koriste mudro, ili sa odgovarajuim uva~avaljem prema naaem Kreatoru i naaem Jednom Beskona nom Kreatoru. Kao ato sam ve rekao ranije, "vrh piramide, nije vrh piramide". Iznad najviaeg pokroviteljstva Zemaljskih linija Vrhovnog Svetskog Vea (i drugog visokog aspekta koji ne smem imenovati), su "Skrivene Ruke" (nije pravo ime, naravno, ali pod tim imenom se misli na nas). ATS: Da, meutim stvari/misli/ideje! O kojima on govori je ve deo materijala zaatienog autorskim pravima i koji su objavljeni u formatu knjige sa ISBN brojevima i svim. Knjige se zovu Zakon Jednog. L/L Research - Site Entry page Ova/ove knjige se bave bukvalno istim idejama kao i OP: 1. Negativna i pozitivna polarizacija 2. Nivoi denziteta 3. ak i potpuno isti termin: socio-memorijski kompleks! 4. ~etva se koristi u istom kontekstu 5. Evolucija izmeu denziteta 6. Logosi i pod-logosi se koriste u istom kontekstu 7. Isti koncept Putnika 8. Koncept Beskona nosti koja postaje svesna sebe 9. Ista ideju o vibracijama u istom kontekstu 10. Koncept 'nas' koji napredujemo na etvrti denzitet sa sledeom ~etvom (2012) i koliko "nas" e morati da ponavlja trei denzitet. Ima preko 50 primera istih ideja i konteksta izmeu originalnog autora (L / L Research) i Hidden_Hand. L / L istra~ivanja datiraju iz 1981, ato me tera da verujem da su oni originalni autor. Napominjem da je definicija plagijata neovlaaeno koriaenje ili bliska imitacija jezika i misli drugog autora i njihovo predstavljanje kao sopstveno originalno delo. Zbog toga, ako Hidden_Hands nije deo L / L Istra~ivanja onda je jasno da on kopira njihove ideje i misli.

maj 2012.

#26
Izvori : RA materijal Izvorne stranice na engleskom: The Law of One, Book One (formerly The Ra Material) The Law of One, Book Two The Law of One, Book Three The Law of One, Book Four The Law of One, Book Five ATS: Čak je sam Lucifer morao da uskoči da mi pomogne. To je bilo iznenađenje kao što možete razumeti. Da li tvoja leva ruka ne zna šta desna podučava. Ili je to nedostatak razumevanja u pojedinim članovima u tvoje krvne linije HH: Zaista, razumem, da je ponekad drastična intervencija neophodna. Kao što sam rekao, oni ne znaju sve, neke stvari je najbolje sačuvati za sebe. Iskušenje može da se pokaže prevelikim, kada određene Moći leže u rukama onih čije Srce nije potpuno Čiste namere. Ajmo reći da neki izgleda uživaju u igri malo PREVIŠE, s vremena na vreme. Njihove akcije su bile više iz neznanja, nego iz zle namere prema vama. Molimo vas da im oprostite, jer nisu znali šta rade, ali mislili su da tako treba. Ok, upravo sam završio čitanje poslednjih nekoliko strana sa pitanjima, rekao sam ranije nekoliko puta da nemam vremena da odgovorim, ali mi je ranije postavljeno pitanje sa kojim sam rekao da ću završiti, mislim na " Koje pitanje još uvek nije postavljeno da li bi smatrao da je upitano sada ", ili reči u tom smislu. Dakle, postoji još jedno drugo pitanje sa poslednje stranice koje ću koristiti u tom stilu. Mada to će zaista morati da bude to. Iskreno mi je žao što ne mogu da odgovorim na mnoge druge iskrene odzive koji nažalost moraju ostati bez odgovora. Moramo krenuti zbog važnog zadatka u Rimu, i već me drugi ovde proklinju "molim te hoćeš li više ugasiti taj prokleti računar i sakupiti svoje stvari". Smešno im je koliko sam 'upleten' postao u ovom mom poslu. Moj otac me zeza da bih trebao početi u ranom 6. Denzitetu ponovo kako bih izbalansirao moje saosećanje. U svakom slučaju, moram da završim: ATS: Ovo je bilo vrlo informativno, a i razjasnilo mi je mnogo toga. Hvala još jednom, Hidden_Hand. Moj pogled se bitno izmenio od onoga kada sam poslednji put postovao u ovoj temi. Dakle, nadam se da će ova pitanja biti malo relevantnija ... 1) Znatiželjan sam o tome kako struktura krvne linije familije funkcioniše. Rekao si da postoje ljudi koji su deo tvoje "šire porodice" koji su nam poznati. Da li su to Rokfeler, Rotšild, Buš, Kuća Vindzora itd. (obično poznati u krugovima zavera kao Novi Svetski Poredak?). Koliko je bliska vaša interakcija sa tvojom "proširenom porodicom" i da li su oni duhovno prosvetljeni kao što se ti doimaš? Možeš li samo okvirno da nam daš pregled kako je familija struktuisana, koliko zna svaki nivo u odnosu na vrh, itd? Budući da postoji mnogo teorija i "znam-ja-sve-likova", i bilo bi lepo da se jednom zauvek razjasni. Budi onoliko detaljan koliko osećaš da je potrebno. HH: Ok, i to će morati da bude veoma kratak pregled, jer je moje vreme isteklo. Počev od dna, imate ono što mi nazivamo "Lokalne Ćelije Grupa" ili "Čvorišta Familije". Njihov broj je recimo od pet do trideset ili tako, u zavisnosti od veličine grada ili naselja u pitanju. Svaka Lokalna oblast ima svoje Veće, sastavljeno od Lokalnih Lidera koji predstavljaju Šest Disciplina učenja. Tu je i ili Visoki Sveštenik ili Visoka Sveštenica Reda, koji Služe svojoj lokalnoj zajednici. Iznad toga, imate Regionalno Veće, sa liderom svakog Lokalnog Veća koji predstavlja svoje specifične oblasti. Onda Nacionalno Veće, u istom tonu, sa Liderima Regionalnih Veća koji zastupaju svoje Regije. Onda imate Vrhovno Svetsko Veće iznad njih svih, sa Nacionalnim Liderima koji predstavljaju svoje Zemlje. Iznad toga je druga grupa koju ne mogu da spominjem, a koja sarađuje sa "Skrivenim Rukama". Onda iznad toga, postoji mnogo drugih nivoa Vođstva, isključivo iz Linija Moći (onih koje nisu ove planete). Vrhovno Svetsko Veće, zna samo onoliko koliko im je "Dato" od strane nas. U našim Linijama Moći, imamo sličnu strukturu, sa Lokalnim i Regionalnim grupama itd, iako većina nas živi u potpuno 'drugačijim' tipovima zajednica nego što biste razumeli. Sve ću reći je da mi "ne obitavamo na površini". ATS: ... takođe, da li neko pokuša da ode od familije? Pitao sam te da prokomentarišeš slučaj jedne "Svali" u ranijem postu. Još uvek me interesuje, da li je ona jedna od vas ili tvoje šire familije, ili je ona samo dezinfo agent. HH: Svestan sam nje, da. Nisam pogledao u njena navodna "otkrića" lično, mada sam čuo dovoljno od drugih u mojoj Familiji. Da, ona je bila deo Familije, na nižim nivoima, od Nemačkih Linija verujem. Koliko sam razumeo, nije otkrila mnogo istine o nižim nivoima, ali ona je bila tek na Regionalnom Nivou u Zemaljskim Linijama, tako da ne nešto visoko. Sigurno ne bi imala ništa slično poput "veće slike". Razumem da je otišla u detalje o nekim od tehnika obuke u nižim nivoima, koji da budem iskren, mogu biti izuzetno oštri, ali kao što sam rekao, sve je oko dostizanja 95% negativnosti, i kada se svedu računi, bez obzira na to koliko je neko možda propatio u ovom životnom iskustvu, nikada ne možemo izgubiti iz vida činjenicu da je ovo Igra koju svi mi ovde igrajmo zajedno, i svaka inkarnirana Duša je već izabrala i složila se unapred sa ulogama koje će igrati u Igri. Niko zaista ne pati, osim u Igri, i na kraju, izabrali su ova iskustva unapred, na nivou Duše. Niko nije "primoran" da se inkarnira u priču koju ne žele da igraju i iz nje da uče. Nemačka Kuća je poznata kao naročito teška i surova u svom treningu, tako da mnogo od onoga što je rekla se možda i dogodilo, mada i moja Familija je rekla da sem ako njeni "treneri" nisu delali "van protokola" (zloupotrebljavali svoju moć) mnogo onoga što je 'otkrila' se ne bi dogodilo, ili je izmišljeno u izvesnoj meri, iz ma kog razloga. Ne mogu da komentarišem, jer nisam imao ni vremena ili sklonosti da ispitam njenu priču. Svet moje Familije je veoma različit od onog Zemaljskih donjih krvnih linija. Iako je naš (moj) trening odrastanja bio veoma strog i disciplinovan, nikada nismo bili zlostavljani na bilo koji način. Mi smo odrasli uz veću sliku i nije nam bila potrebna nikakva druga motivacija. Zemaljske linije nisu svesne cele slike. Oni sami nisu deo naše Lucifer Grupne Duše, i koliko su svesni, oni su tamo da "vladaju svetom", da Kontrolišu i Porobe, i stvore što je više moguće Patnje i Negativosti. To je ono što oni "dobijaju iz posla ". Dominacija Svetom. Sa tim u vidu morate priznati, da jako dobro rade posao. Ali jedna od stvari koje oni ne znaju ili ne razumeju, jeste da je naš (od Venerijanskih Linija Moći) plan, na kraju za Najviše Dobro svih u pitanju, da vam pružimo Katalizator. Da su svesni ove istine, postoji mali rizik da ne bi dobro odradili svoj posao i oni bi propustili da nam se pridruže u 95% Negativnoj Žetvi. Oni su svesni Žetve i potrebe da dostignu 95%, da bi izašli iz 3. Denziteta, a to je sva motivacija koja im je potrebna da nam pomognu da ostvarimo naše krajnje ciljeve. Kako oni rade, zaista nije od velike brige za nas, sve dok odrađuju posao. Ponekad moramo da se umešamo, kada nešto što nameravaju da urade ili planiraju ide protiv naše želje, ali takvi slučajevi su retki i malobrojni. I sa tim, apsolutno moram da okončam moje vreme ovde sa vama. Ako ostanem još malo, zakasniću na moje putovanje, i neću biti jako popularan ako zbog mene moja Familija zakasni. Čudan osećaj imam sada u mom srcu, dok kucam ovih poslednjih nekoliko redova. Nikada ne bih mogao ni da zamislim da bi se mogao "povezati" sa svima vama na ovaj način kroz ovaj razgovor. To nikada nije bila originalna namera, sem da pružim potrebne informacije. Ali, negde duž ovog puta koji smo zajedno prošli, počeo sam da osećam određenu 'vezu' sa vama. Naravno, znam da je naša veza prirodno Jedinstvo u našem Jednom Beskonačnom Kreatoru, ipak, nakon "susreta" i lične povezanosti sa mnogima od vas, ostaje mi pomalo tužan osećaj što je naše vreme došlo do kraja. Ali, doći do kraja mora. Iskreno vam zahvaljujem za velikodušno gostoprimstvo, i što ste nam dozvolili da 'koristimo' vaš 'prostor' ovde, za prosleđivanje naše poruke. I zapamtite, bez obzira na ideologije koje nas razdvajaju u ovoj Igri, poruka je sve što je bitno, a poruka je, da u Ljubavi, i Svetlu našeg Beskonačnog Kreatora, Svi smo Jedno. Braća i Sestre Svetla. Želimo vam sve najbolje u onome što je preostalo od vašeg putovanja ovde i iskreno se nadam za vas da ćete koristiti Katalizator koji smo vam ponudili, da vam na neki način pomognemo da Diplomirate sa slavnom i Pozitivnom Velikom Žetvom. Ja sa druge strane, ću morati da odem i da uradim neke JAKO Negativne stvari sada da bih nadoknadio svu ovu Pozitivnost. Pomalo zabavno, na ironičan način. Radujem se susretu sa toliko vas kada se Igra završi, i srećnom podsećanju na ovo vreme i uloge koje smo svi igrali u ovoj Velikoj Igri. Mi vas ostavljamo sve u Ljubavi, i Svetlost našeg Jednog Beskonačnog Kreatora. Namasté. IZVOR: http://www.val-znanje.com
makisplitAMBASADOR

maj 2012.

#27
greenpower1 jako sam zahvalan na iskopanom prijevodu bez obzira ato joa oko nisam bacio na njega al me zanima...rep + :thumb:

maj 2012.

#28
Evo napokon, mnogo je teksta a poruke su ograni ene na 1000 ili 10000 znakova. Ja sam ovo pro itao prije otprilike godinu. Dobro je svaata pro itati samo ne previae zabrijati jer smo mi "mali" i ne mo~emo promijeniti puno a opet svi smo va~ni i sve je povezano, tako nekako:) Za itanje preporu am dobru pljugu ali ne previae da se ipak neato ure~e u mozak:))
matiaAMBASADOR

maj 2012.

#29
Hvala Green, imaa rep+ i sigurno si sa ovim korak bli~e pozitivnom harvestu :)
Snjezana1971AMBASADOR

maj 2012.

#30
Uffff al sam se naito, bogme ovoliko nisam proitao sigurno barem 5god. u komadu mislim, kad sam poeo dok nisam zavraio nisam prestao kako nebi pogubio niti, tekst je malo te~ak ali ako se ita sa razumijevanjem i u punoj koncentraciji nije loae atoviae mo~e se dosta toga primjeniti kroz/u ~ivotu i openito dobro ativo.Trebamo se zapitati koliko smo doprinijeli kompletnoj situaciji(kao ljudi) i ato nam preostaje o ekivati od zemlje/prirode kako e nam vratiti za sve nepodopatine koje smo joj priuatili kao ljudska rasa, moglo bi se raspravljati u nedogled i iznositi svoja razmialjanja koja potie pro itani tekst. Hvala Green na prijevodu:thumb:
matiaAMBASADOR

maj 2012.

#31
Snje~ana ako te zanima kreni itat "Zakon jednog" Ra materijal, za nastavak pri e. Ja se nemogu odvojit od toga :) RA MATERIJAL / ZAKON JEDNOG

maj 2012.

#32
Nemojte me krivo shvatit al meni se to sve cini ko "porez na budale".

maj 2012.

#33
Ima tu intrigantnog i zanimljivog materijala za razmialjanje, upoznata sam s tim dosta jer sam gledala par dokumentaraca s Davidom Ickeom. Meutim vrlo je teako povjerovati da bi neki "insajder" samo tako javno progovorio o svim "tajnama" Illuminatija, piaui po tamo nekim forumima...bitch, please ;)

maj 2012.

#34
Nije uopce poanta jeli to neki insajder koji otkriva tajne masonske ili neki bezveze lik koji je sjedei doma sve ono uspia intrigantno napisat.Ne bi se hvata ni na detalje nebitne nego poanta je u onome ata lik pri a o ~ivotu i na inu razmialjanja i rada na sebi iz ega svatko mo~e neato nau it neovisno na kakvom je mentalnom putu trenutno.I najzanimljivija je stvar ata dosta toga ata govori zvu i poznato intuicijski i na neki na in rezonira sa nama jer nebi ja itao ovo do kraja da nisam vidio dio svojih misli ve napisan.Ina e preporuka svakome da pro ita i savjet da ne ulazite preduboko u zavjere jer nema smisla gledat van sebe za razloge kad je ve sve u nama.

maj 2012.

#35
Drty ziva istina ali pazi ovu caku: Sad dode neka osoba i cita ovo.... neka osoba koja nije osobno/karakterno izgradena. I pazi sto napravi... DOSLOVNO PROGUTA TEKST. Eto, sve sam reko. Razumijes? Ima istine u tome ali vecina je cisto SRANJE zesce sranje
makisplitAMBASADOR

maj 2012.

#36
proletio sam text i jedino ato cu reci: A) inteligencija je na djelu B) svatko je pozvan da procita i usvoji/odbaci koliko misli da treba C) zbog clanka 10 pravilnika foruma svaka daljnja rasprava bi na kraju vodila ka tome tko/ato jeste kreator ato je meritum cjele price i iz kojeg sve proizlazi a to bi vrlo vjerovatno dovelo do "gu~ve" na forumu
matiaAMBASADOR

maj 2012.

#37
Svako ima pravo na svoje mialjenje Drimerice nisu toliko u pitanju illuminati i ovo sadaanje stanje na zemlji, nego ato maki ka~e "inteligencija je na djelu", neato PUNO vee od nas od ega je sve krenulo, a to je djelomi no opisano u lanku "Hidden Hand..." a u detalje "nastavlja" u Ra materijalu (link u mom proalom postu, preporuka za one koji imalo vjeruju). Ve sam napisao prije, jedan od razloga zaato meni ovo odzvanja je ako pratite pri e zavjere, UFO-a, skrivene energije, ~ivota poslje smrti, kalendar Maya i druge, i ve tu vidite da ima neato sto skrivaju ali vam izgleda da svaka pri a uglavnom djeluje za sebe i onda pro itate ovako neato, i svaki dio slagalice doe na svoje mjesto, popuni praznine izmeu svih tih pri a i ujedini ih. To mi je bio jedan od razloga ~aato me zaintrigrilalo ali vrlo bitan razlog jer je on zapravo bio kako oni ka~u "katalizator" da itam dalje.

avg 2024.

#38
Ka~e lik doie poruka do onog do kog treba doi. Evo ja pro itao ovih dana i baa mi je sela. :joint2:
Saint GLEGENDA

avg 2024.

#39
Trebalo je nekih 12 godina ali bome sti~e poruka tamo dje treba :D

avg 2024.

#40
Napisano na nekom forumu 2008. A ja itao na vutri 16 godina kasnije. :D Sad imam oko 26000 godina da primenim ovo. :lol:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se