VUTRA
ForumZajednicaPutovanje na mentalnim talasimaAmsterdam review
LEGACY

Amsterdam review

20 odgovora2,815 pregleda
MightyHerbPOZNAVALAC

sep 2006.

#1
Pozdrav,ja sam nov na forumu,mislim pratim vas od prije,al sam se sada odlucio registrirati.Inace,iz Hrvatske sam.Evo bas sam se vratio iz Amsterdama pa da stavim neke slike,a vi pitajte ako vas jos sta zanima.. :wink: (ahhh... :roll: ) ovo je sa slike,ne uzivo(nazalost) ja :wink:
gloss_zelenkyAMBASADOR

sep 2006.

#2
Budi pozdravljen prijatelju...i dobrodoaao! :wink: Slikice su zakon...a vjerujem da je i bilo zakon.. :D joa nisam bio,ali sad se rodila ideja..ovih dana..da se ode...i u~iva...ali ima vremena...i va~nijih stvari! 8) 8) PeacE WWW
InqAMBASADOR

sep 2006.

#3
WELCOME !!!!! Ti rece da pitamo... pa... Koliko si dana bio tamo ? Koliko si eura potrosio ? Kakva je gandza tamo ? Gde si odseo (mislim hotelu) ?
MightyHerbPOZNAVALAC

sep 2006.

#4
1. 3 dana 2.nemam pojma ali dosta,sve je skuplje 3.ubitacna 4.Hotel Linda(nije bas nesto)

okt 2006.

#5
ako ikad bude prilike u zivotu otici cu ... slike extra !
P.P.POZNAVALAC

okt 2006.

#6
jaaaako lijepo..... volila bi jednom zapalit trubu i hodat gradom... ili sjest negdi medu ljude zamotat, i zapalit.. ehhh... :cry:

okt 2006.

#7
bila sam takoðer u amsterdamu... 4 dana ali nemam slika....imate pravo 3 puta pogaðati zašto....bilo je fenomenalno.... :D iduæe god.ak æu biti u moguænosti i ak æu imati vremena, vraæam se...
Kool King TENTUZIJASTA

okt 2006.

#8
nisam ja bio duga na forumu na~alost pa ti ~elim dobrodoalicu sad kad sam ode.ja bi u rulji zamota i zapalia :spliff: .to bi bilo bas ludo :watch_plant: .STO JE KOD NAS NE LEGALIZIRAJU???

okt 2006.

#9
nemaš uopæe potrebe skrivati se u rulji! mi smo bili gore kod frenda. pazi situaciju: stojimo na ulici, nas 4, motamo topa ubijeni od gljiva, i skužimo drota. odmah bedovi, paranoje, frke (naviknuti kako je to kod nas)... ali skužimo da nas drot ne jebe 5-9, nego trèi pokraj nas za tipom koji je pišao po kanti za smeæe... i šta æe ti više? btw: pozdrav svima :leaf_blunt: ja sam novi!
gloss_zelenkyAMBASADOR

okt 2006.

#10
Evo da te i èièa kloz pozdravi...hehe 8) Samo opušteno buraz..imaš svega na forumu(pogotovo ti preporuèam vanjsko uzgajanje..lijepo je to neznalica napravio,totalni pregled odmah na poèetku) :wink: Dobrodošao,otkvaèi i snimaj! :lol: puno pozdrava... :djavo_tuki:
Kool King TENTUZIJASTA

okt 2006.

#11
:dobrodoshao: :tjao: :tjao: nisam ni mislia da se sakrivam.ja sam kod sebe na plaži smota šita i zapalia.a onda neznam jel mi se samo èinilo da svi ljudi gledaju u mene ili se to zabravo zbilo.al moša je uletiš u rulju sa ðointom i pušeš u druge.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se