LEGACY
Zeitgeist .hr
18 odgovora2,146 pregleda
kLick
ENTUZIJASTA332 REP33%
→ Poznavalac
kLickENTUZIJASTA
jun 2009.
jun 2009.#1
http://www.youtube.com/watch?v=smBG1vpE5qs&feature=channel_page
Enjoy.
extranoize
ENTUZIJASTA594 REP99%
→ Poznavalac
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
choki123POZNAVALAC
jun 2009.
jun 2009.#5
A to je onaj 4 lika,tek sad vidim,ata ste stavili naslov zeitgeist?
kad sam vidio zeitgeist nisam ni gledo uope,promjeni ime teme,viae e ljudi gledat 100 posto....
Sretno na Maratonu kratkog filma....:costumed-smiley-027
EXARP
POZNAVALAC1.275 REP75%
→ Ambasador
EXARPPOZNAVALAC
jun 2009.
jun 2009.#6
Neloae.
Iako niata novo...sve ve vieno, odsluaano i obraeno, pa i na naaem dragom forumu...:sun2:
Peace :hippy:
kLick
ENTUZIJASTA332 REP33%
→ Poznavalac
kLickENTUZIJASTA
jun 2009.
jun 2009.#7
Sori sto tek sad replayam, nisam bio kraj kompa ovaj tjedan. Tek jucer po noci dosao doma.
Nisam ja. Frend. Drago mi da ti se svidjelo.
Ma to sam ja zeznuo s naslovom. Reko ljudi ce najvise klikat ak stavim ono cem je najslicnije. Zajeb :)
Znam da nije nis novo. Al je sazeto i stavljeno na video. Na Vutri ima i postova i topica vezano za tu temu, al puno ljudi ne cita forum i neda im se odvajat puno vremena na takve stvari. Ovako u 10 minuta dobiju kratki presjek svega toga. Lakse ih je tako zainteresirat. I radi se o .hr, ne o us.
Drago mi je sto vidim da se ljudima film svidio. Hvala na podrsci i nadam se skoroj konkurenciji. Sto vise to bolje =)
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
jul 2009.
jul 2009.#8
reci frendu da vidi logo od SOA
obavjeatajne agencije rh
opet sova sa jednom re
enicom ispod sove na latinskom
neato tipa, znati, htjeti, moi, autjeti
kLick
ENTUZIJASTA332 REP33%
→ Poznavalac
kLickENTUZIJASTA
jul 2009.
jul 2009.#9
Reci cu mu, al ja ga bas i ne vidim. Jel dobar znak gledam? http://www.soa.hr/Files/images/galerija/4/m/_SOA-znak.jpg
http://www.soa.hr/hr/galerija/?galId=12
Inace, vezano za film cini mi se da ce se napravit i duza verzija. Unutra treba stavit puno stvari koje su izbacene ili nisu mogle bit stavljene u ovaj zbog duzine trajanja. Ipak je radjen za Maraton kratkog filma. Pa sve to fino povecat na pola sata-sat vremena, jos bolje povezat i usporedit... i onda emitirat jedne nedelje na HRT1, tocno prije Dnevnika :)
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
jul 2009.
jul 2009.#10
nije to to
baa je sova u sredini
to sam negdje na cro-chemtrails spikao o tom. sad nemrem nai
jun 2009.
1 / 10
jun 2009.
jul 2009.