VUTRA
LEGACY

Zeitgeist .hr

18 odgovora2,146 pregleda
kLickENTUZIJASTA

jun 2009.

#1
http://www.youtube.com/watch?v=smBG1vpE5qs&feature=channel_page Enjoy.
CasperENTUZIJASTA

jun 2009.

#2
to je to!!
extranoizeENTUZIJASTA

jun 2009.

#3
jako dobro napravljeno :respect:
FrulaENTUZIJASTA

jun 2009.

#4
veoma dobro - kratko i jasno.. jesi to ti radio ili?
choki123POZNAVALAC

jun 2009.

#5
A to je onaj 4 lika,tek sad vidim,ata ste stavili naslov zeitgeist? kad sam vidio zeitgeist nisam ni gledo uope,promjeni ime teme,viae e ljudi gledat 100 posto.... Sretno na Maratonu kratkog filma....:costumed-smiley-027
EXARPPOZNAVALAC

jun 2009.

#6
Neloae. Iako niata novo...sve ve vieno, odsluaano i obraeno, pa i na naaem dragom forumu...:sun2: Peace :hippy:
kLickENTUZIJASTA

jun 2009.

#7
Sori sto tek sad replayam, nisam bio kraj kompa ovaj tjedan. Tek jucer po noci dosao doma. Nisam ja. Frend. Drago mi da ti se svidjelo. Ma to sam ja zeznuo s naslovom. Reko ljudi ce najvise klikat ak stavim ono cem je najslicnije. Zajeb :) Znam da nije nis novo. Al je sazeto i stavljeno na video. Na Vutri ima i postova i topica vezano za tu temu, al puno ljudi ne cita forum i neda im se odvajat puno vremena na takve stvari. Ovako u 10 minuta dobiju kratki presjek svega toga. Lakse ih je tako zainteresirat. I radi se o .hr, ne o us. Drago mi je sto vidim da se ljudima film svidio. Hvala na podrsci i nadam se skoroj konkurenciji. Sto vise to bolje =)
kanehbosemAMBASADOR

jul 2009.

#8
reci frendu da vidi logo od SOA obavjeatajne agencije rh opet sova sa jednom re enicom ispod sove na latinskom neato tipa, znati, htjeti, moi, autjeti
kLickENTUZIJASTA

jul 2009.

#9
Reci cu mu, al ja ga bas i ne vidim. Jel dobar znak gledam? http://www.soa.hr/Files/images/galerija/4/m/_SOA-znak.jpg http://www.soa.hr/hr/galerija/?galId=12 Inace, vezano za film cini mi se da ce se napravit i duza verzija. Unutra treba stavit puno stvari koje su izbacene ili nisu mogle bit stavljene u ovaj zbog duzine trajanja. Ipak je radjen za Maraton kratkog filma. Pa sve to fino povecat na pola sata-sat vremena, jos bolje povezat i usporedit... i onda emitirat jedne nedelje na HRT1, tocno prije Dnevnika :)
kanehbosemAMBASADOR

jul 2009.

#10
nije to to baa je sova u sredini to sam negdje na cro-chemtrails spikao o tom. sad nemrem nai

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se