LEGACY
Šta me je biljka podsetila
16 odgovora1,448 pregleda
Space_Lulu
LEGENDA8.947 REP39%
→ Zmaj
Space_LuluLEGENDA
jan 2020.
jan 2020.#1
Da je nekad bolje odustati, i krenuti ponovo.
Da su uslovi u kojima rastea bitni.
Treningom dobijamo situacije koje ina
e nisu mogue.
"Nuspojava" treninga je stres. Zdravi uslovi ga
ine lako izdrljivim.
Da je san bitan, posebno kada cvetaa.
Da bez dubine, nema visine.
Pazi ata unosia u sebe i u kojim koli
inama.
I dobrih stvari mo~e biti previae.
Ventilisanje je neophodno, stagnacija stvara bu.
Da je lepota i u procesu.
Da sve umire, a da je proizvod bitan.
Yaichii
AMBASADOR1.681 REP5%
→ Legenda
YaichiiAMBASADOR
jan 2020.
jan 2020.#2
izgorio , hahaha ma ne brini sve je prolazno ....... i mi smo ......
0 REP0%
→ Istraživač
puffed chef
ENTUZIJASTA368 REP42%
→ Poznavalac
Tramontanac
AMBASADOR2.285 REP22%
→ Legenda
TramontanacAMBASADOR
sep 2023.
sep 2023.#5
Odli
no. Dodao bi samo jedno
Kad te na kraju zapale, neka budu zadovoljni onim ato si dao/dala
razman
LEGENDA14.496 REP95%
→ Zmaj
razmanLEGENDA
sep 2023.
sep 2023.#6
slobodno se mozemo identificirati s nasom najdrazom biljkom
mi=one, tj kako i one tako i mi, rastemo ucimo cvjetamo sazrijevamo i zavrsimo u dimu.svidja mi se
Jolly Joker
ZMAJ41.903 REP
Peroooooo
ZMAJ24.437 REP
PerooooooZMAJ
sep 2023.
sep 2023.#8
...tko je mene ~eljan vidjeti kao ja nju -u ono vrijeme kad ona "spava" ...
0 REP0%
→ Istraživač
6. okt 2025.
6. okt 2025.#9
Jednu ve
er pri
am ti ja sa drvom i pitam ti ja drvo: "`to je smisao ~ivota" a drvo odgovori: "Samo budi".
jan 2020.
1 / 9
jan 2020.
6. okt 2025.