VUTRA
ForumZajednicaPutovanje na mentalnim talasimaMarihuana i yoga
LEGACY

Marihuana i yoga

16 odgovora1,780 pregleda
HighBadgerPOZNAVALAC

jan 2011.

#1
Bavim se yogom vec oko godinu,dve ali nikad je nisam praktikovala dok sam navarena,pa sam odlucila i to da isprobam...Iako sam prvo mislila da je glupa ideja i da cu najverovatnije da se izblamiram, u stvari je ispalo sve suprotno! Bila sam nenormalno koncentrisana i mogla sam da ostanem duze u svakom polozaju nego inace, plus sto sam uspela da odradim neke asane koje pre nisam mogla i koje su mi bile komplikovane. Takodje je protok energije nenormalno jak! Osetila sam nenormalnu toplotu i jako golicanje u ceonom predelu. Balans, ravnoteza,usredsredjenost,koncentracija...sve je bilo mnogo bolje! Bukvalno sam se prvi put u zivotu osecala kao jedna celina, jedna osoba, kao jedinstveno bice... Svima koji se bave yogom bih preporucila da probaju ovo jer mislim da ce imati mnogo bolji efekat na telo i duh a i iskustvo je neopisivo dobro!!! :icon_biggrin:

jan 2011.

#2
Dobro da nije bilo blamiranja :)...pozz
SulundarAMBASADOR

jan 2011.

#3
Yoga,....Siguran sam da povoljno utice na telo,njegovu razgibanost,izdrzljivost...a moguce i na duh. Nebi svi oni slowmoushnsi tek tako izazivali cudne poglede posmatraca Meni se prvenstveno svidja tvoja recitost,ali je ne shvatam najbolje u ovoj temi. Steta bi bilo da se ne okusas i ovde https://forums.vutra.org/threads/4905-SEX-s-travom-i-bez?goto=newpost#post152991 pozz
HighBadgerPOZNAVALAC

jan 2011.

#4
Hvala. Hehe, vec jesam, pogledaj malo bolje...:icon_lol:
Kreso1988ENTUZIJASTA

jan 2011.

#5
jasam i cito da postoje posebne seanse yoge di prvo svi puse u krugu i pricaju, onda nakon toga imaju taj trening sam sto se sastaju jednom mjesecno i dost je skupo posto trener nabavlja vutru, dakako daleko od toga da ce tak nest biti na balkanu u sljedecih bar 5-10 godina
HighBadgerPOZNAVALAC

jan 2011.

#6
Bice kad ja postanem yoga master pa okupljam ljude na takve seanse...:icon_lol:
bozgaLEGENDA

jan 2011.

#7
Jedno vrijeme me yoga jako zanimala, radio sam razne vje~be i super mi je to bilo. No onda sam ne znam iz kojeg razloga - prestao, jer nisam znao to no kako treba ispravno raditi. Jednom sam se naduvo i radio neke vje~be i mogu rei da je to bilo extra iskustvo. Upravo to ato ka~ea, mogue se koncentrirati bolje i osjea se taj ja i protok energije pogotovo prilikom disanja. :thumb:
KönneRLEGENDA

jan 2020.

#8
Bavim se jogom ve neko vrijeme. Sve ono sto smatramo problemima u svakodnevnom ~ivotu itekako mo~emo kroz sat vremena joge izbaciti iz sebe. Koncentrirano disanje i fokus na opuatanje tijela jako je dobar osjeaj i svima za preporu iti. Prvi put sam se s jogom susrela kao trudnica, polazila sam prenatal satove. Sada vje~bam neato sporijim tempom, koliko mogu bebe uklju iti u to, pa vje~bamo skupa. Svima za preporucit, bilo high ili ne, za po etak svatko mo~e probati 20minuta vinyasa flow tehnike :) skroz je fora joga kao stil zivota. Work yoga, Stay positive
jopezgZMAJ

jan 2020.

#9
Cura mi vec neko vrijeme ide na tecaj joge pa me polagano ukljucuje kad vjezba doma, sta rec nego prva liga. Lea ,vrat , um ,ma sve mi je u boljem stanju a daleko sam od toga da redovito vjezbam. Naravno da i na osnovnim vinyasa flow tehnikama cca 45 min do 1h vremena krepam :D :respect: Nije lako u pocetku al jbg treba malo i trpit ...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se