VUTRA
ForumZajednicaPutovanje na mentalnim talasimaTamna strana hybrid-a
LEGACY

Tamna strana hybrid-a

14 odgovora1,657 pregleda
Morgan HeritageISTRAŽIVAČ

dec 2010.

#1
Prije mozda 15-tak dana mi se prvi put desilo, nakon konzumiranja mozda 1-2 grama dnevno mjesec dana. Sta se desilo? Desilo se to da smo ja i ortak se naduvali ko bulje po navici, i mene uhvate jako duboke crne misli. Al nije to paranoja, super high, igranje s mozgom vec extra mega giga crno sranje. Ne znam dal vam se to desavalo, al jako je neprijatno i deprimirajuce. Posumnjate u sebe onda kakav ste covjek. Jednostavno kao da mi se javio neki unutarnji djavo, odvratno je. Uh kad se sjetim... Uglavnom da vam sada ne bi izdvajao moje misli, malo cu vam ih pribliziti. Znate ono sto jednostavno ne smijete pomisliti, sto je zabranjeno i ruzno i jako duboko i crno. E upravo takve misli sam izvadio iz svog mozga i sjebao sebi super stond. :ohno:
nightpianistISTRAŽIVAČ

dec 2010.

#2
hm, meni samo jednom i to kratko je trajalo jer sam sku~io da brijem i da nema smisla. pitanje je ata radia u ~ivotu...dali idea na faks, na posao, dali si vrijedan....ako samo puaia i niata drugo ne radia nije udno da te to opere. tako je mene dok sam imao fazu da sam bio naduvan mjesec dana. meutim u meuvremenu sam diplomirao i itekako sam se nagradio sa bilj icom i bilo je prejebeno. ;) nadam se da e ti se maknut te misli

dec 2010.

#3
I meni se slicne stvari javljaju nakon desetak jointova dnevno,odnosno pocmen preispitivat samog sebe jeli je ovo dobro ipak je to droga itd i upadan u paranoju i pocmu mi crne misli prolazit glavon ,al to je kada se prepusin inace nakon 4-5 jointova sam ok,i to samo ljeti kada malo vise pusim jer zimi zapalim samo dvije pljuge prije spavanja i nema paranoje ,treba samo shvatiti da je to prolazno i ne opterecivati se time.Pozdrav i samo umjereno sa pusenjem moram jos nesto dodati ako ste tuzni bezvoljni ili opcenito nezadovoljni taj dan nemojte zapaliti jer ce vam biti samo jos gore,znaci kada ste sretni zadovoljni zapalite i osjecat cete se odlicno a kada ste tuzni nemojte zapaliti jer ce vam biti samo gore i osjecat cete se jos tuznije

dec 2010.

#4
Imaa zabranu otvaranja tema i pred ban.Koristi search.Dobro jutro.
lešENTUZIJASTA

dec 2010.

#5
napokon ste ga opomenuli.je da sam i ja na po etku otvorio koju bes smislenu temu. ali tek sad vidim kako je to u k...u,ono dopalim na forum ovaj nom stop novu temu halo. di to vodi ,}IVJELA TRAVA:prof10::prof10::prof10::prof10:
Morgan HeritageISTRAŽIVAČ

dec 2010.

#6
O cemu pricate vi? Ja samo otvaram teme da pricam sa vama divnim ljudima, i da podjelimo iskusta? Ne znam sto se lose tripujete al ok. Sta di to vodi? Jednostavno otvaram teme da podijelim par iskustava, ne znam sta se desava al dobro. BLESS
BeyondLEGENDA

dec 2010.

#7
ok je, samo daj prvo pogledaj dal postoji kakva sli na tema ve otvorena, nitko ne voli duplanje tema, pogotovo ne moderi i starosjedioci, a tu je i pravilnik foruma i njegova 2. to ka
Morgan HeritageISTRAŽIVAČ

dec 2010.

#8
Ok, ja uvijek prije postovanja pogledam ima li sta slicno. Na tamnu stranu hybrida nisam naisao, al dobro :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se