VUTRA
ForumZajednicaPutovanje na mentalnim talasimaKontrola uma/programiranje
LEGACY

Kontrola uma/programiranje

56 odgovora8,853 pregleda
noctyISTRAŽIVAČ

feb 2010.

#1
Zdravo narode,evo ne trebam se predstavljati nesto mnogo...pisem sa floride rodjen u sarajevu itd ovaj tekst je od jednog prijatelja kojem nas jezik nije maternji tako da nebi trebalo biti ruganja ni djecijeg ismijavanja...pa krenimo redom :gdje lubenica,gdje lubenica... Kontrola uma je kad osoba ili nesto ima manipulativnu moc nad drugom osobom. Programiranje je imprintovati i stvarati kompartmentalizaciju necije umne sheme za specificne ciljeve. U oba slucaja ponavljanje necega 3 puta je imprintovanje.Obe ove stvari postoje jos od davih vremena.Bica koja su jos od tada radila ovo su bili Sirius A,ljudska bica i Draco,sa time da su Sirius A dali Draco nacin da to sprovedu.Objasnio sam bio da je se ovo radilo da nebi bila nikakva devijacija od onoga sto su oni zeleli.Slobodna volja bi omogucila da bude devijacija.Sve religije su nacin kroz koji se sprovodi kontrola uma.U religijama se koristi strah kao nacin za kontrolu."Ako ne uradis ovo i ovo,goreces u paklu".U staro vreme,ljudi nisu imali koncept sta je to God-Mind ili najvislja kosmicka inteligencija koja se i naziva Bog.Drzavni vrh i razni svestenici bi upravljali sa masama.Naj ranija organizacija koja je se otkrila da radi ovo mada ih je bilo i pre ove,je bilo 1298 god u Alamut, Persija,gde je jedan vodja zvani Allahudin trenirao mlade decake da budu Ashishini,ili ubice. Muska deca od 11-18 god bi bili korisceni.Drogirani bi bili,odvedeni na lepo mesto gde bi im bilo sve ponudjeno i reklo bi im se da je to raj,a da ukoliko rade sta im se kaze da ce dospeti do ovog raja.Stari Egipat je bio pod kontrolom svestenika koji su bili pod kontrolom farauna.Tajne ceremonije bi se odrzavale u hramovima.Ovo su bile ceremonije koje poticu iz Sumera,Lemurije i Atlantisa i koje su praktikovali i ti ljudi. The Rite Of The Messeh je bila ceremonija gde bi se napravile male rane na mesta gde se nalaze chakre na telu.Chakre su energetski centri.Tu bi se mazalo sa salo od krokodila.U Bibliji se pise o ovome "namazi moju glavu sa ulje" ili anoit my head with oil.U staro Hebrejski,ova rec Messeh je postala Moshe ili Mojsije.Mojsije je bila titula kao i sto sam uvek govorio. Posle je se rec pretvorila u Messiah,ili spasitelj na srpski.Iz kombinacije Atlantsko/Sumerski/Egipatski rites (ceremonija) nastale su ritualne ceremonije.Sve su bile bazirane na Lemurske/reptilske obicaje. Razne civilizacije su koristile razlicite metode.Rimska Imperija je koristila torturu,krvne rituale,zarobljenje,i napitke za programiranje.Kina,Japan i Mongolija su koristili Lemurske tehnike,a to su bile biljke,tortura i mutilation.Inka,Maye i Azteci su koristili napitke,biljke,zrtvovanje,tetovaze za to.Americki Indijanci su koristili rituale,probadanje koze,farbanje koze, bubnjeve,i dim da bi izvrsili ovo.Imali su stub sa kojeg bi visilo nekoliko kanapa sa prikacene ostrice,i osoba bi bila probodena sa time i okretala bi se oko stuba.Bubnjevi se zvucna frekvencija i koriste se da bi se neki delovi mozga otvorili i omogucilo programiranje.U Indiji su koristili tantricke nacine,ceremonije,ulje i delove od zivotinja.U Africi probadanje koze,biljke,rituale,zivotinjske koze.U Tibet,izolaciju,mentalno zlostavljenje,hladnocu,mantre.Onaj ko bi se inicirao u neki red,njemu bi se napravila rupa u celo i koristila bi se biljka da bi se aktiviralo trece oko.1930-1940 tih god sve je se ovo pretvorilo u koriscenje tehnologije. 1860 tih godina Iluminati su se sastali da odluce koliko im treba vremena da stvore globalnu dominaciju.Nazvali su ovo Agenda 2000.Da 2000 god bude kulminacija njihovih planova.2000 god je po nasem 2003 godina. Zasto?Zato sto 1363 godine je bila koronacija Britanskog kralja koji je normalno iz Ilum porodica i on je proglasio da od sutra dan se vodi da je 1366 god.Tako je i bilo i zato je sad u stvari 2002 a ne 2005.Posto oni imaju neke svoje fore ovu su nazvali global deception.Ili globalna prevara. Pored toga,malo su zakasnili sa planovima,ali nisu niakd bili poznati po brzini izvodjenja planova. Ko je kandidat za kontrolisan um 6.3 miliarde ljudi na ovoj planeti.U Americi 280 miliona.1-2% ljudi iz celokupne populacije su specificno programirani,to je 63-126 miliona.U Americi samo,12-14 miliona,sto je 4-5%.Ovi brojevi su se do sad povecali. Svi se programiraju kroz subliminalne poruke,satelitski,TV,Radio, video igrice.Sve to ima subliminalne poruke koje ti ne mozes da cujes ali tvoj mozak moze kroz frekvenciju u talasima koje ima.Ova vrsta programiranja se naziva generalno programiranje.Specificno programirani ljudi su posebna prica.Oni se uzmu,fizicki i astralno i programiraju.Potrebni su im razni ljudi,znaci ne samo iz bogatih porodica. Oni su im potrebni da bi im se ostvarili planovi,ili po potrebi.Potrebni su im i zbog njihove religije koju oni praktikuju.Od specificno programiranih ljudi se nalaze ljudi koji su njihovi vrhunski magovi ili izvoditelji njihovih rituala.To je zbog toga sto oni ne mogu da izvedu to sto je potrebno. Nemaju psihicke sposobnosti i ne mogu da izvedu to,i zbog toga su im potrebni ljudi sa jako visoki stepen psihickih sposobnosti da izvedu to. Da bi bilo lakse da podnesu sve sta se radi,memorija im se blokira,pored toga i da ne odaju tajne.A i da se osoba ne seti njegove/njene sposobnosti da izvede nesto,jel se to znanje moze koristiti i u suprotnosti. Ovakve specificno programirane osobe koje izvrsavaju ovo se uce od detinjstva.Vec do 17-18 god mogu da budu na prilicno visokoj poziciji ali ne na naj visljoj.Naj veci procenat ljudi koji su specificno programirani imaju plavu kosu i plave ili zelene oci,crvenu ili crveno braun kosu sa plavim ili zelenim ocima.Ove je naj lakse programirati.Stewart je rekao da je to zbog nekog proteina.Ljudi koji su programirani a imaju braun kosu i oci ili neku drugu varijaciju su programirani zato sto imaju recessive gene i u familiji su im bili programirani ljudi.Specificno programirani ljudi narocito imaju visoki IQ.Imaju razne talente i sposobnosti. U srednjem veku su postojali Guilds ili zanatlije,i cilj je da se vrati na ovo. Bice specificne skole za specificne profesije.Imaju da daju testove da bi mogli da se odrede profili.Kina vec ovo radi.Samo da napomenim da i oni iz 13 familija Ilum koji vladaju ovim svetom su isto programirani,ali na drugi nacin,ne kao ostali.Oni su programirani da nebi slucajno odustali od cilja i planova.Oni koji nisu za programiranje su iz Afrike,Juzne Amerike,Aborigines,iz Azije ima dosta.To je zbog njihove genetike.Ne mogu da ih duboko programiraju zato sto ne mogu da probiju talasi do umne sheme.Da kazem da nemaju pristup umnoj shemi.Ljudi koji su potrebni,ali ne mogu da ih programiraju ili mogu da ih programiraju ali je potrebno da se zna gde su uvek,njima se ugradi mikrocip.Ljude koji su programirali ali se plase da ovi ljudi mogu da zaobidju njihovo programiranje,njima se ugradi cip.Ko ima dosta cipova,vise nego standardni broj,ima zato sto nisu bili sigurni da ce samo programiranje uspeti,i ovo je nacin da se aktivira,da znaju gde je osoba,a i aktivira se u toku rituala.A microchip can override the mind pattern and tap into the nervous system and manipulate brain waves.Znaci,mikrocip moze da zaobidje umnu shemu i da direktno utice na nervni sistem osobe i da manipulise mozdane talase. Takodje su kreirali viruse i bakterije da testiraju i da vide kako afektuje genetiku,telo i um.Ovo se koristi kao oruzje da bi se eliminisale neke populacije.Upoznati smo sa time da su se u Aziji pojavili razni virusi i bolesti.Razne se stvari testiraju po zatvorima,na osobe koji se drogiraju,na beskucnike,i na decu bez roditelja.Ovo su idealni kandidati. Candy Jones cije pravo ime je bilo Jessica Wilcox je bila prva programirana sex-slave.Imala je agenciju za manikenke i bila je u NY. Ovo je bio Monarch program koji je postao prototip za zene i muskarce koji su programirani.Njen program je bio kroz hipnozu.Candy Jones je bilo njeno alter ime.Da objasnim sta je alter,jel to je vrlo bitno.Jessica je imala normalni zivot,a programirana je bila.Bila je programirana da kad joj se neka boja pokaze,da to nju aktivira kao Candy.Bio sam pricao da ljudski um moze da se fragmentuje kroz programiranje u maksimalno 2,147 licnosti razlicitih.Jedan od tih licnosti koja je se formirala kad su joj cepali um su nazvali Candy.Ta licnost je se programirala da ide da obavi neki posao za drzavni vrh kao sex-slave.Poslali bi joj kovertu sa nesto unutra koje kad bi videla aktiviralo bi je odmah u ovu drugu licnost i ona bi onda dobila instrukcije gde da putuje i sta treba da uradi.
noctyISTRAŽIVAČ

feb 2010.

#2
Ovo je jedna od najbitnijih stvari. Ljudi se mogu uzeti nocu recimo,sto se naj vise i desava,brutalno programirati,a da kad se probude nemaju ni jedan znak na telu da je nesto bilo.To je zbog jednog jako bitnog faktora.Telo radi ono sto mu um govori.Znaci,koja licnost vodi genetiku,telo pokazuje to sto je na njemu.Telo reaguje na to sta um se seti i radi.Ali licnost koja upravlja sa tim telom,a ne alters. Kada se fragmentuje neciji um kroz torturu,i osoba ode u "alter",ili drugu licnost,tada se osobi moze raditi svasta.Gasili su cigarete na ljude,igle skroz uvlacili u telo.Vratis se natrag u alter koji je tvoj originalni i nista ne ostane na telu.Ono sto ostane kad si u tvoj originalni alter,ti oziljci onda ostanu na telu.Ono sto se radi kad nisi u originalni alter,to ne ostane. Brainwashing,ili "pranje mozga" se radi tako sto se osobi ne da da jede,ne da da spava,daju se razne narkotike,hipnotise se,osoba se stavlja u stresnu situaciju...Radi se i u vojsci da bi se izvukla informacija.Vecina ovoga je razvio Mengele koji je doveden za Ameriku pod projektom zvani Paperclip.U Americi je imao prezime i zvali su ga Doktor Green i Doktor Greenberg.Radio je za OSS koji je postao CIA.Radio je sa kontrolisanje uma i genetskom manipulacijom u Americi, Kanadi, Paragvaj, Argentini, Brazilu.Indijance u Amazonu je takodje koristio za eksperimente. Film,Boys From Brazil je baziran na njegov rad.Kloniranje je ostvareno 1927 godine u Nemackoj.U Americi je tek bilo sprovodjeno 1967 god. Doktor George Estabrook je korostio hipnozu za kontrolu uma. Doktor Watkins je kroz hipnozu hipnotisao ljude da postanu kriminalci. Hipnotista moze da izvuce iz tebe sve sto je supresovano.Kreiraju se alters koji rade sta im se naredi. Doktor Wilhelm Reich je otkrio da postoji Orgone energija koja se moze koristiti za razne svrhe.Vecina njegovog rada je nedostupna svetu.Smatra se ilegalnim.On je saznao da se moze vrsiti kontrola uma i programiranje kroz ljudsku seksualnost.Energija seksa se moze dovesti gore do uma. Ovo je srz deprogramiranja o kojem cu pricati.Ja imam Reichovu tehniku. Zbog toga sto je imam,nalazim se na spisak ljudi koji to imaju.U Americi ja jedan mali broj ljudi koji ovo imamo,svi smo ubaceni u kompjuter i registrovani smo kao ljudi koji imaju ovu ilegalnu stvar. Doktor Ewen Cameron,radio je svoj prljavi posao u Kanadi.Od njegovog rada je nastao Monarch programiranje.Radio je u Quebec,po psihijatriskim bolnicama.Bio je brutalan a to sto je radio je,fragmentovao je ljudima um. Doktor Albert Hofmann,radio je u Basel,Svajcarskoj.Radio je za Sandoz Laboratorije i 1938 god je napravio LSD.Posle je formirao Hofmann-Larouche Laboratoriju.1953 god CIA je kupila od njega 100,000,000 doza LSD za eksperimente. Razni eksperimenti su testirani i uradjeni nad publikom,bez znanja.Prskali su bakterije i viruse u atmosferi,nuklearni i radioaktivni materijal su prskali u metro u NY,50 tih i 60 tih godina.Sada je popularno prskanje za West Nile bolest,(zapadni Nil)koja je mikrobna plazma.Mikrobna plazma stvara fibromyalgiju. Tomothy Leary,je bio placen od NIMH (nacionalni institut za mentalne bolesti)NIMH je takodje davao novac za MKULTRA projekat.Leary je radio za Ilum,tako sto je koristio ljude za LSD eksperimente.Odlucili su da nacin na kroz koji ce da raznose ovo ce biti kroz youth culture ili razne grupe mladih ljudi.Svi popularni gurus su bili korisceni.primer:Morrison.LSD su cak i prskali u metro i u vazduh i 60 tih godina je bilo jako puno kriminalnih aktivnosti.1965 god su kreirali New Age Informaciju.Sa ovim su poceli da stvaraju centre za kontrolu uma.Ovde bi se sastajali mladi ljudi.Eksperimente su vrsili i sa Opijum i Heroin.Stariji Bush je bio u Zapata Oil i izgradjivao je naftne platforme 50 tih godina u Meksicki Zaliv koje su bile koriscene da se transportuje narkotika iz Centralne i Juzne Amerike.Takodje su transportovali narkotiku u mrtva tela vojnika iz Vijetnamskog rata.1949 god bio je Projekat Bluebird.Vecinom se radilo o treniranje da ukoliko osoba bude uhvacena da ne prica.1951,je bio Projekat Artichoke.U njemu su koristili LSD i sodium pentathol. Onda,bulbocapnine je bio koriscen da se napravi osoba da ode u neko katatonsko stanje i testirano je na studente i u zatvorima.Mnogi studenti su zavrsili u institucije.1962 god MKULTRA je se stvorio.Ovoje postao "kisobran" projekat za druge tajne eksperimente.Sa ovim je bio povezan MKDELTA koji je se narocito koristio u vojne svrhe.Korisceni su bili 139 narkotika,elektroshok terapija,radijacija.Ovi su projekti nastali,a imao sam spisak o cemu se radilo,pa ako ga nadjem postiracu.MK DRACO, Hatter,Reach,MK XENO,Dancer,Watchtower,GREENSTAR. Projekat Watchtower,zadatak je osobi da nadgleda nekoga ili nesto. Projekat Greenstar je AKTIVAN SAD Ovaj projekat je povezan sa laznom alien invazijom koja treba da bude,mada posle tog vrlo je moguce da bude mozda i prava.To ce se tek videti.Mnogi ljudi ovde imaju u sebi program Greenstar.Neznam koji vam je zadatak.Zadatak mozda bude da neko smiruje ljude,pa na dalje. bice jos...
noctyISTRAŽIVAČ

feb 2010.

#3
hierarhija pozicija za musko i zensko i imena raznih njihovih rituala. Female-Zenske pozicije,na vrh je naj vislja pozicija. 1-Goddess(Boginja) ^ 2-Grande Dames ^ 3-Grande Mother (Crone) ^ 4-Mother Of Darkness (Priestess) Majka Tame ili Svestenica ^ 5-Sister Of Light (Sestra Svetlosti) ^ 6-Debutante ^ 7-Daughter Of Job (Princess) Princeza Male-Muske pozicije 1-God(Bog) ^ 2-Grand Master ^ 3-Grand Wizard (Duke) ^ 4-Program Director (Priest) (Svestenik) ^ 5-Presenter (Knight) (Vitez) ^ 6-Vessel ^ 7-DeMolay (Prince) Princ ~Pindar~ glavni vodja svih Ilum hibrida,iz familije Rothschild,poziciju drzi 800 god vec. ~Council of 13~ 13 najblizih ljudi koji su odmah ispod njega ~Council of 9~ 9 ljudi koji su odmah ispod ovih drugih Spisak Rituala: 1- Assembling the quarter Rites 2-Beltaine (feast of hunts and sacrifices,human) 3-The Bride Of Satan Ritual (Mart 24) (Satanina Mlada) 4-Demon Revels 5-Drawing Down The Moon (svaki pun mesec,takodje se tad radi Moon Child Ceremonija,kada se demonizuje dete,ili stvaranje demonskog deteta. 6-Druid Feast (Jan 1) 7-Duels To The Death (bitka do smrti) ovde se tuku kao gladiatori,onaj ko pobedi,mora da izvadi zrtvi srce,i da odstrani testise.Naravno,i da pojede oba. 8-Grail Mass (feast of Saturnalia,a day when praise is given to Satan) Dec 25 9-Grand Climax-ljudsko zrtvovanje i seksualni rituali 10-Invocation of the Crone-celebration of Grande Mother -slavlje kad se dostigne stepen ovaj za zene 11-Lammas Sabbat-zenska osoba je zrtvovana,pije se njena krv i unutrasnji organi su pojedeni,dok ima menstrualni ciklus 12-Pathworking Ceremony-takodje se zove Drvo Zivota Ceremonija.Za zenske osobe pre njihove 16 godine.Tada se odluci koju poziciju ce ona imati u zivotu. 13-Rite Of Diefication-inicijacija za Vessel kroz Invokaciju.Ukoliko umre u toku rituala,jel prizivaju bica koji predstavljaju njihove Bogove,onda je ubijen ili zrtvovan. 14-Rod Of Light-koriscenje rogova u ceremoniji,silovanje sa time.Ovo je kada oni koji imaju Monarch programiranje pocnu da ucestvuju u ceremonije. 15-Sealing Ceremony-noc kada napune 19 godina,za poziciju Majka Tame Kao zenski Barmitzvah.Radi se pre njene 19 godine ali na 19 u Mesecu pre nego sto napuni 19 godina. 16-Two Faces Ceremony-ofarbaju jednu stranu lice u belo,drugu u crno. Dosta shapeshiftovanja u ceremoniji. 17-Sister Of Light 18-Re-Birthing water ceremony-kao baptism (krstenje) 19-St.Agnes Eve 20-St. Bartholemew Day 21-St.Walpurgis Ceremony 22-Summer Solstice-orgija i zrtvovanje 23-Winter Solstice-orgija i zrtvovanje 24-svaki petak 13 ili kada celokupni datum kada se sabere bude broj 13 25-All Hallows Eve (Oktobar 31) u ovu ceremoniju "otvaraju dimenzije" nesto poput iz Harry Potter prvog filma. 26-May Day (May 1) 27-Spring,Fall Equinox 28-1000 points of light ceremony-u ovoj ceremoniji skupe se u tvrdjavi u Belgiji gde su dovedene sve devojke koje su Princess stepen.Sve su nevine.Postave jednog muskarca koji samo izvodi penetraciju svakoj i onda na kraju je ubijen jel je biti ubijen, cast. 29-Debutante Ceremonija je uvek u Belgiji.Uvek bude kada bude G-8 miting.Sa time da bude i Pindar miting u kojem se svi pojave koji su lojalni njemu.U Debutante i Mother of Darkness ceremoniji,otac je prisutan takodje.Zenska osoba koja ima Crone poziciju kad tad je zrtvovana,kada se rodi dete njima koje je 50/50 genetika. 30-Death and Resurrection Ceremonija-uvek je u Phoenix,Arizona,u Americi.Prevod je smrt i ponovo radjanje.
noctyISTRAŽIVAČ

feb 2010.

#4
Odprilike prije 5 milijardi godina, postojala je ne fizicka civilizacija bica diljem galaskije Mlijecni Put, koji su bili ljudskog oblika kad su se manifestirali kao Svjetlosno Tijelo. Ova bica su koegzistirala sa entitetima Delfin Frekvencije i Lavlje Frekvencije. Izvanzemaljski Delfini i Ari, obitavali su na svijetu koji je orbitirao zvijezdu blizu centra svemira, u smjeru sazvijezda Lyrae kad se gleda sa Zemlje. Kada su usli u fizicku realnost, Lyraeni su postali pretezno ET civilizacija, koji su se mogli manifestirati u fizickoj realnosti, ali nisu ovisili o tome za svoje prezivljavanje, i laku su se mogli vratiti u cistu elektromagnetsku energiju. Posto su orginalno bili bez spola, Lyraeni su se podjelili na dva spola, muski i zenski, nakon ulaska u fizicku realnost. Postali su velika civilizacija bica koji nisu bili limitirani ogranicenjima fizikalnosti, i u velikom dodiru sa svojom Naddusom. Zbog svojih psihickih sposobnosti, njihova fizicka forma je imala ogromno pinealno oko, vrlo veliko za pinealnu zljezdu, na sredini cela, s kojim su mogli vidjeti proslost i buducnost, duboko ispitivati samog sebe, i vizualizirat i kreirat sve sto su zeljeli. Lyrae je bio raj ne videnih proporcija. Kada bi ubrali voce sa drveta, drugo bi se odmah pojavilo na mjestu starog. Ljudski um je imao gotovo potpunu kontrolu nad svojom okolinom. Nije bilo sukoba, gladi niti bilo kakvog manjka ili oskudice. Medutim, kao rezultat nevjerovatnog kreativnog kapaciteta Lyraena, svaka individua se konstantno razvijala i kretala u drugacije umne seme. Kako je vrijeme prolazilo, ove umne seme su se vise ponavljale i postale cvrsto otisnute u genetici i dusi osobnosti. Drugaciji izgledi i rase su stvoreni u Lyraen rasi. Kulture su se granale u podkulture. Podjela je pocela. Zbog pristranosti prema svakoj od 12 zraka frekvencija i energije u Bozijem Umu, 12 odvojenih Lyraen rasa i kultura je stvoreno. 13a energija, cjelovitost 12, manifestirala se u obliku jedne vladajuce sile, koja bi vladala nad 12 Lyraen plemena. Hijerarhijska struktura je stvorena, usmjerana na jednu figuru, poznat kao Henok, koji je predsjedavao kao Car Lyraena. Ovo bice su ponekad oslovljavali sa "dobar kralj" ili "veseo kralj" u drevnim textovima koji govore simbolicno o ovom vremenu. Henok je bio mjesavina Lyraen i Ari frekvencija. Kad je htio mogao se manifestirati kao krilati lav sa ljubicastim ocima i zlatnom grivom. Bio je prepoznat kao zastitnik zakona, Koda Bratstva. Iako je odrzavao zakon i red u Lyraen Carstvu, Henok, dobronamjerni vladar u kontaktu sa svojom Naddusom i Naddusama svih svojih ljudi, nije se mjesao u njihov evolucijski razvoj niti u promjene koje su se desavale u njihovim umnim semama. On je jednostavno ispunjavao posljedice koje su trazili Nadduse za svoje duse osobnosti. Rezultat toga, nista nije moglo sprijeciti kontinuiranu podjeli izmedu 12 rasa. Prije vise od milijardu godina otvorio se vrtlog, spajajuci alternativni svemir. Stari svemir, sa nasim. Ovo se dogodilo u galaksiji Mlijecni Put, u Lyrae solarnom sistemu. Iz ovog portala stigla je grupa od manje od 100 bica, koji su, pricvrstivsi se na Lyraen genetiku, stvorili fizicka tijela za sebe koja bi odgovarala frekvenciji ovog svemira. Sastavsi se prvo sa vijecem Henoka, predstavili su sebe kao Gosti iz drugog svemira i vremena. Rekli su kako su dosli kao ambasadori Cara iz drugog svemira, slicnog Henoku, i hvalili Lyraene za njihovu prekrasnu etericnu civilizaciju. Henok je bio skeptican oko njihovih motiva, ali nije sprijecio interakciju Gostiju i njegovih ljudi. Stvorili su koloniju za sebe na povrsini Lyrae. Svi su bili muskog spola, i stoga nisu mogli povecati svoju populaciju. Medutim, Lyraeni su mogli postati njihovi potomci drugacije sorte, kad bi poceli reflektirati njihovu sliku, i rekreirati njihovu kulturu. I tako su gosti postali ucitelji. Tema njihovog ucenja je bila fizikalnost. Govoreci i demonstrirajuci, gosti su napunili Lyraenska srca i umove sa cudenjem oko nevjerovatnih mogucnosti koje su postojale u fizikalnosti. Henok je dao svoje upozorenje: morali su odabrati put, lijevo ili desno; ostati u etericnom stanju, ili spustiti se u fizicku realnost. Nakon stotine godina eksperimentiranja sa fizickom realnoscu, 12 Lyraen plemena je donijelo svoju odluku. Dolje niz lijevi Put su odlucili da nastave svoja fizicka iskustva. Henok se nije mjesao u njihovu odluku Posto su provodili vecinu svog vremena u gustim, fizickim tjelima, Lyraeni su postali smrtni, zacarani u Prstenu Vremena. Posto su izasli iz Vrta svog prijasnjeg postojanja, usli su u Divljinu cvrstoce. Odprilike 40 milijuna godina su zivjeli na ovaj nacin, vecinom fizicki, ali posjedavajuci enormne mentalne moci. Unatoc njihovoj fizikalnosti, mogli su naprimjer levitirati objekte, stvarati stvari iz zraka, i komunicirati telepatski preko beskonacne udaljenosti. Nisu znali za nestasicu ili rat kroz cijelu ovu epohu. Plemena su uskoro stvorila svoje vlastite forme vlade, i izgubili dio njihove ciste povezanosti sa Henokom i njegovim orginalnim Carstvom. Sa vremenom, drustvo degeneriralo dalje, kako su 12 rasa stvorili plemena ispod sebe, i ta plemena formirali grupe ispod sebe i tako dalje; dok podjela nije bila svugdje, i ostalo je malo kohezije u Lyraen drustvu koje se drzalo uz Henoka i njegovog vijeca. Medutim, ovoj eri ce doci kraj. 40 milijuna godina fizicke civilizacije i svemu tome ce doci kraj. Henok je predvidio sudbinu svog naroda. Vidio je njihovu rusevinu, al nije poduzeo nista da sprijeci dolazak toga, jer to je bila umna sema, sudbina koja je dovedena njihovim vlastitim mislima i masovnom svijescu. Vidjevsi proslost i buducnost, mnogi Lyraeni su poceli bjezati sa svog maticnog planeta, u podrucja galaskije koja su bila vec okupirana ne fizickim aspektima Henokovog Carstva. Daleko od Lyrae, u binarnom solarnom sistemu Alpha Draconis, novo Carstvo je nastalo. Vladajuci sa zeljeznom sakom, njihovi ljudi su bili od forme potpuno strane Lyraenima, iako je njihova genetika koristena kod kreiranja tih ljudi. Androgini i strogi, Draco su bili nova vrsta fizicke sile u galaskiji Mlijecni Put- kult reptila sa umom poput kosnice koji su sluzili Astralnog Gospodara.....
noctyISTRAŽIVAČ

feb 2010.

#5
Bila, jedan od 14 naseljenih planeta u solarnom sistemu Lyrae, je bila dom prvoj Lyraen populaciji koja je srela reptile. Agrikulturni po prirodi, Bilani u to vrijeme nisu znali nista o ratovanju. Bili su zaprepasteni, kao i uplaseni, kada je ogromna letjelica skrenula u orbitu oko njihovog svijeta. Iz ove letjelice se spustio okvir Ciakar diplomata. Bili su visoka, krilata reptilska bica sa bijelom ljuskom. Lyraeni su ih upoznali sa strahom i oprezom. Reptilska populacija, koja nikad prije nije vidjela ljude, bila je jako plasljiva te ne reptilske rase. Ciakari su se vrlo malo bojali, vise su bili zainteresirani za obilje resursa tog stranog svijeta. Draco i Lyraeni su potpisali sporazum na Bili, i ubrzo nakon toga njihovi znanstvenici i filozofi su izmjenjivali tehnologiju i informacije. Ciakari su namamili Plemena u ucenje o umjetnosti ratovanja. Lyraeni su poceli reflektirat svoje Reptilske rodake, cak su kreirali sisteme kontrole uma da drze populaciju u redu. U svojoj naivnosti, Lyraeni nisu prepoznali dogmu koju su ucili mladez Draca, rasizam i ratobornost koju je njegovala njihova kultura, i najgore od svega, nisu prepoznali da su oni, posebice, postajali sve vise tema predavanja Naucnickog drustvenog sloja o zlu i degeneraciji drustava koji nisu posjedovali Red. Bilo je prekasno kad su napokon prepoznali Draconsku prijetnju, kad je komet bacen na Bilu, i planet bio pod invazijom Reptila. Brutalna taktika koja je koristena zgrazala je Lyraenske diplomate, do te tocke da su prekinuli sve veze sa Cikarima. Ovo je potaknulo dijeljenje izmedu Draco i Lyraen civilizacije. Kao rezultat zelje za moci vladara plemena, i sada velike razlike u njihovim ideologijama, Lyraeni su se zapetljali u gradanski rat. Po prvi puta u cijeloj povijesti, ljudi su vodili rat protiv drugih ljudi u destruktivnoj borbi. Stotinama godina, Lyraeni su silovali, pljackali i ubijali gradove, kolonije i moral jedni drugih. Vidjevsi ovo, Draco je poceo prikazivati Lyraene kao Cudoviste Kaosa koje je trebalo ubiti, kako bi spasili svemir od njegovog ludila. U njihovoj civilizaciji bilo je necuveno da se rasa okrene sama na sebe. Ciakari su vidjeli ovo stanje kao priliku da prosire svoje Carstvo. Uz to, Transparentna rasa ih je poticala da povedu kampanju za invaziju Lyrae. Postoje dokazi da je Transparentna rasa zapravo orginalno stvorila Draco u svrhu isprobavanja i testiranja Lyraena. Ciakar je poceo sakupljati svoju populaciju za rat. Refleksija Starog Carstva, Draconi su bili neustrasivi i nemilosrdni, ne zaustavljajuci se prema cilju kontrole. Pomocu sredstava straha, okupljanja i kontrole uma baceni su u bijes zbog svog nasljeda po rodenju, kao pravi nasljednici ove galaksije. Lyraeni su predstavljeni kao uljezi, i sada su videni kao degenerirani, i socijalno fragmentirani. Dodatak tome, kao orginalna ne fizicka bica, oni nisu imali pravo postojati u svemiru kojeg posjeduju i kontroliraju reptili. Ovo ucenje je naravno bilo osnovano na lazima, ali kao i sa svim religijama, i vjernicima, Draco populaciji, to nije bila samo istina nego apsolutna i vitalna cinjenica. Vodeci se ovom dogmom, i pod neizmjenljivom naredbom njihovih Transparentnih Gospodara, Draco vojska krenula je u napad, njihovo predatorsko oko, bljestavo vatrom, spusteno na dragulj Lyrae.... Dok su se Lyraeni borili medusobno, bili su lake mete za reptilske sile. Dosli su iz dubine svemira, vozeci tisuce kometa punih ratnika. Kada su se spustili na tlo Lyraena, doslovno su poceli trgati na komade i jesti svoje neprijatelje. Uzasnuti, Lyraeni su zapoceli masovnu seobu sa njihovih 14 planeta. Svih 12 plemena su izveli vlastiti pokusaj bijega, vezajuci se zajedno tek sada kad im je cijela civilizacija bila u opasnosti. Medutim, mnogo Lyraena je, ne zeleci dopustiti da njihov svijet padne tako lako u Draco ruke, ostalo, i uzvratilo udarac. Reptili su iskusili mnogo cinova brutalnosti i unistenja od Lyraen strane. Kada je unistena letjelica koja je sadrzavala nekoliko njihovih krilatih Ciakara, to nije bio samo napad na njihovo najsvetije fizicko porijeklo, to je bila uvreda njihovoj religiji. Nakon toga, Draco je oruzjem unistio Bila, Teka i Merck planete. Sedam Lyraen plemena je tada napalo Draconsku postaju, unistivsi planet. Cak su i komete poslali na Alpha Draconis sistem. Ocajni za osvetom, reptili su kreirali crnu rupu i iskoristili je da uniste Lyrae. Rezultirajuca eksplozija je bila toliko velika da je iskrivila prostor i vrijeme. Cijeli Lyraen solarni sistem je bio unisten u par dana. Rezultirajuca razorenost je bila toliko velika da se posljedice i danas mogu detektirati u obliku velikog radijacijskog vala emitiranog iz podrucja u centralnoj regiji galaskije Mlijecni Put. Nakon unistenja njihovog maticnog sistema, neki Lyraeni su pobjegli u alternativni svemir, koji je djelic sekunde van sinkroniciteta naprema ovom. Lyraen rase su otisli u nekoliko razlicitih solarnih sistema. Oni ukljucuju medu stotinama drugih, Rigel i druge zvijezde u Orion podrucju, Pleiade, Arcturus, Procyon, Alpha i Proxima Centauri, Barnard zvijezda i Sol sistem. Lyraeni su stoga preci svih ljudski rasa u galaksiji i svemiru. Sirius A je pomagao Lyraenima u njihovom trudu da egzistiraju u fizickoj formi, i za ovu svrhu su doveli Delfine iz Andromeda Galaksije u alternativnom svemiru zvanom Dal Svemir, gdje je drevna energija Lyraena, Siriana i Delfina inkarnirana u inteligentna morska bica. Fizicka delfinska genetika, pomjesana sa Lyraen i Lavljom frekvencijom je bila koristena da se kreiraju fizicka tijela koja ce ostati fizicka. Kao rezultat delfinske genetike, ljudi nisu imali dlake na tijelu. Ljudska dojencad je imala membransko udubljenje, rupu u lubanji, sto je ostatak delfinskog genetskog koda za blowhole (rupa na koju delfini disu). Ljudi su fizicki dizajnirani da postoje u polu vodenom stanistu. Orginalni Lyraen planeti su bili pokriveni sa 90% slanom vodom. Mnogo od tog postotka je bio plitki ocean naseljen vodenim sisavcima. Ljudi bi boravili u ovim plitkim podrucjima sa glavama iznad vode dok se njihovi mladi drze za njih.
noctyISTRAŽIVAČ

feb 2010.

#6
VJEZBE I TEHNIKE O cemu se ovo radi?Kakve su to vezbe?Za sta sluze?Odakle su? Ovo je jedna stara disciplina koja je sa vremenom i izgubljena za opstu populaciju a i skrivena.Stari narodi su nazvali ovo "an arcane language". Neki su mu dali ime Vril.U glavnom je interuniverzalni jezik koje su sve rase znale.Ovo su stari koncepti koji se ne mogu naci na netu kao mnoge druge stvari.Sa vremenom su stare svestenicke klase uzele ovo i sakrile od obicnih ljudi.Samo je elita koristila,i sa vremenom,covecanstvo je izgubilo ovo znanje.Nastali su razni oblici zarobljavanje covekovog uma,kroz religije...itd i ovo je postalo zaboravljeno i izgubljeno.U mnogim ovim vezbama se koristi ili da kazem se ide putem uma u hipersvemir. Hipersvemir je razina gde vreme i space ili svemirski prostor ne postoje,i svi dogadjaji se desavaju simultano.Za ovu disciplinu najpogodnije je koristiti ovakav prostor,mada se ovo znanje moze uskladiti da se koristi i na astralnoj razini.Od ovoga su nastali svi magijski sistemi,ali se samo delimicne stvari koriste u njima od ovoga znanja.Ostalo koriste samo najtajanstvena drustva koja postoje.Jezik hipersvemira se sastoj od color, tone and archetype (boje,zvuka i arhetipa).Arhetipovi su vizualna reprezentacija covekovog pattern uma.Znaci,sta god osoba pomisli,kakve god ideje ima,koje god emocije ima,koja god verovanja sastoje tu osobu,u dati momenat to se manifestuje u arhetipskoj formi koja je u bojama.Neki koji znaju da citaju te arhetipove koje se pojave oko osobe sa time znaju da citaju sve sta osoba pomisli. The mind-pattern symbol of archetypes and associated colors is the purest form of language and communication that exists,taking place on the God,or creative,frequency which is common to all beings everywhere.Using the Language of Hyperspace,one can understand and communicate with any creature,anywhere. Znaci,arhetipovi i asocirane boje su naj cistija forma jezika i komunikacije koja postji.Ovo je na frekvenciji koja je pristupna svim bicima svugde.Sa koriscenje ovog hipersvemirskog jezika,moze se komunicirati sa bilo koje bice,bilo gde. As consciousness descends away from this purity towards density of physical realities,this pure form becomes tainted.The colors and archetypes translate through the brain as pictograms in the individual or group mind.Next they become physical gestures for very primitive societies,then verbal language,and finally,written language. Znaci,kako se svest spusta dalje od ovog cistog jezika,ka gustini fizicke realanosti,boje i arhetipovi prevedu se u mozak kao piktogrami u individualnom ili grupnom umu.Sledece,postanu fizicki gest u vrlo primitivnim grupama,onda verbalni jezik,i na kraju pisani jezik. Umni pattern (mind-pattern)arhetipova je jako bitno za fizicko telo jel energija od misli koja se sastoji od arhetipova kreira DNK sekvence koji formiraju telo.Mind patterns kreiraju "recenice" arhetipova koji se sastoje od 4 arhetipova,jedan od svakog od 4 proteina od kojeg se sastoji svaciji DNK.Svaki protein je prevod arhetipske sekvence u DNK sekvencu.Oni koji razumu arhetipove i njihove sekvence mogu da promenu sebe sa manipulacijom arhetipova i sekvence,putem misli i koriscenej boja. Specificne boje i arhetipski kodovi mogu da odkljucaju specificne DNK kodove.Kada se aktiviraju najbitnije DNK sekvence,onda se dodje do Kundalini aktivacije.Nekontrolisana kundalini aktivacija je kada se svi chakra centri otvore,i dozivi se da se mnoge realnosti simultano vide. Ako se neko razume u Rune,Rune su neki od hipersvemirskih arhetipova. Ima ih mnogo,ovo su samo neki.Ko zeli da veruje u bajku da je Odin preneo to covecanstvu, moze slobodno.To je prica za opstu populaciju. U tajnim drustvima se zna da Rune originalno poticu od jedne ljudske rase a to su Atlanteans.Od njih je uzela druga rasa(Draco)i sa stvaranje raznih bogova u raznim kulturama(koji su bili isti bogovi sa razlicita imena)kreirana je fantazija da je to preneseno covecanstvu od tih bogova, medjutim,to je ukradjeno od te ljudske rase,i preradjeno. Koji su rezultati koriscenje ovo staro drevno znaje?Podrazumeva maksimalno koriscenje svojeg uma.Zahteva vece koriscenje mozdanog kapaciteta i sa time se dobijaju nove sposobnosti,nova saznanja,i maksimalno razvijanje ljudskog bica. http://www.superzona.org/Sadrzaj.html
noctyISTRAŽIVAČ

feb 2010.

#7
http://superzona.tripod.com/tappingintogeneticcode.htm (otvaranje DNK kodova) http://superzona.tripod.com/otvaranjegenetskihkodova.htm neke od vjezbi za otvaranje dnk kodova to bi bilo to za sada...ako mislite da je glupost i laz da reptili vladaju svijetom pogledajte ovaj kratki klip od starijeg busha kad je imoa intrw za pomoc u vezi tsunamija kad se desio kljucna scena je 0:35 sekudni i njegovo lijevo oko i clicking sound o kojem je credo mutwa zulu shaman iz juzne afrike detaljno pisao a sutra mozda i prekopiram detaljno sta se radi na tim ritualima...svima mora biti jasno s kim se bore dok spavaju,ponekad sami sa sobom ali cesto i sa drugim entitetima nefizickog oblika mozda vam bude jasnije zasto ste se nekad nasli na podu umjesto na krevetu kad vas vrate :) youtube.com/watch?v=dwKcjRD1DNE&feature=related dakle na 0:35 je a ima i tekst od naratora...
Spawn_of_UamentiENTUZIJASTA

mar 2010.

#8
I ja sam gledao i proucavao tu temu i sto je vise proucavam to vise ima smisla. Za one koji znaju engleski neka pogledaju korisno predavanje Stewart Swerdlow-a (navodno je radio na Montauk projektu poznatom po takvim stvarima da sad ne pisem "wiki montauk project" koga zanima detaljnije o tome) koji prica bas o programiranju i manipulaciji, triggeringu, hipnozi, kako se to kroz cijelu povijest ponavljalo kao i danas itd.. inace super Thread koga zanima evo linkovi o programiranju/manipulaciji/hipnozi http://www.youtube.com/watch?v=ah8QbWxhH10 o repilima tj blue bloods-ima http://www.youtube.com/watch?v=MqCqAEdrGsQ
noctyISTRAŽIVAČ

mar 2010.

#9
e kroz stuijeve ruke ti je proslo ko zna koliko djece,ima i on svoje demone i skeletone u ormaru,a stvari koje bi trebale da su besplatne on naplacuje . sta ces mora i on od neceg da zivi
samoISTRAŽIVAČ

mar 2010.

#10
Neznam zasto ali vidim da i na drugim forumima je tako,zasto spiritualnost,tehnike sanjanja i meditacije te druge slicne stvari se stavljaju u isti kos sa teorijama zavjere i ufo itd...ajde mozda mogu te sve teorije zavjere pomoci nekom da otvori oci i da sagleda di on stvarno zivi u ovom sistemu(koji je ocito napravljen da se ne uzdizemo spiritualno pa bili krivi alijeni,babilonci ili reptili) ali to nema nikakve veze sa spiritualnim,mozemo reci natravno da svo to pranje mozga,i te vladajuce elite da su krive za stanje koje je danas ali zapravo smo si sami krivi sto vjerujemo u njih,njihovu pravdu,njihov novac i zakon...no da prijedem na bit po meni bi trebalo odvojit te dvije teme,teorije zavjere itd od spiritualnog uzdizanja i njihovih tehnika...naravno ako su skupa opet odjeljak "Putovanje na mentalnim talasima" je puno aktivniji i sadrzajniji,no opet ko sto rekoh po mom misljenju trebalo bi to razdvojit...
Spawn_of_UamentiENTUZIJASTA

mar 2010.

#11
ok imas pravo na to da bi se o svakoj temi moglo posebno govorit, ali opet ne mozes ni govorit da nisu povezane. previse je toga da bi bilo tko od nas to skuzio. a ovo sta gore pise su neke od stvari koje su vec dugo vremena poznate. alieni, ufo i ostalo htjeli mi ili ne, imaju veze sa svime a to sto si mi to nezelimo priznati ili sto ne razujmemo nemozemo krivit nikoga. Istina da smo si sami krivi ali pitanje je kako... uvjek za sve postoji razlog tako i za ovo. Mogao bi pogledat predavanje od Stewarta pa ces vidit kako su povezane manipulacija ljudima(koja nas je dovela ovdje gdje smo sada) i spiritualnos, podsvijest i ostalo, ne kazem da tip ima skorz 100% pravo ali ima jako puno stavi koje bi se trebale uzet u obzir. jbga kad je ovo nablizi podforum po toj tematici. zato je i covjek otvorio temu ovdje, nece valjda u Marihuana FAQ:icon_wink:. hehe kako nema veze sa spiritualnostom, kad se sve svodi na zatupaljivanju spiritualnosti i pretvaranja ljudi u obicnu maainu koja radi po pravilima. a to da bi trebalo napravit podforum o tome to se slazem jer bi bilo puno lakse i shvatit svaku stvar posebno, al do tada dobro je i ovako.
noctyISTRAŽIVAČ

mar 2010.

#12
ustanovljeno je da su ljudi koji puse travu znatno manje podlozni programiranju,al to ne znaci da sad svako treba pocet pusit travu,mada kome ja to pricam na ovom forumu? :D
EXARPPOZNAVALAC

mar 2010.

#13
Sve 5, sve super... im se piau ovakve stvari, zna i da programiranje tu nealjaka kako terba, hhehehehe.... A ata se tie tehnika...moja osobna je upravo tehnika koju "ONI" koriste, jer sve eu tajne danas "atampane", samo se triba potrudit na, hehehe... Vidia, u tom "njihovom sistemu" postoji jedna kvaka; oni se mogu trudit zatrt Znanje, sakrit ga i neznan sve ata, ali su opet prisiljeni "odavat" svoje tajne radi "ravnote~e"; ne direkno, ali indirektno...kroz poeziju, glumu, filmove itd. A ovde va~i ona "ko ima uai, neka uje" :))) Good luck on your path!!! 93
Spawn_of_UamentiENTUZIJASTA

mar 2010.

#14
Pa da ocito ne sljaka bas najidealnije ali ipak sljaka. jer ipak smo mi svi od kad smo maleni podvrgnuti konstantnom ponavljanu i tupljenu po odreenim stvarima koje ti se usade u mozak i postanu dio tebe, dali kroz sustav akolstva, odgoj kod roditelja, fakulteti i ostalo. Naravno da oni nama istinu daju ali na kapaljku i to sa hrpom disinformacija okolo. gamad usrana ehhehe:icon_lol: nocty cuj ja kad sam poceo pusit tamo poslije srednje skole, poceo sam puno vise razmisljati o svemu opcenito, sta je i dovelo do ove tematike, a zasto ameri demoniziraju vuju to svi znamo, jer ne zele da ljudi misle, nego im vise pase da se ljudi pr~e alkoholom i cigarama, junk food-om koji je odvratan otrov za ljudski orgaizam, postaju glupi nekontrolirani i osjetljivi na svaki qrac. cudi me da vise vutraaa ovdje ne pise o ovoj temi poato ovdje ima dosta mislioca. Peace:leafblunt:
noctyISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#15
pa vise vutrasa igra video igrice i sta ja znam,imam ihja ovdje oko mene mada ne u zadnje vrijeme,veze s vezom ,ono...puse ali nista...ja kad pocnem pricat o ovome ispadnem nejasan i iracionalan,a da znaju i da su vidjeli sta sam ja vidio nebi spavali nocima.
Spawn_of_UamentiENTUZIJASTA

apr 2010.

#16
Pa drugi ne vide jer ne zele vidjet, govorim za ljude opcenito. Bitnije im je sta rade simona i antiaa, ili ko se s kime posvaao na farmi ili gube ~ivote na facebook-u. E sad si se usosio, prcaj brale... pretvorio sam se u spu~vu:icon_lol: Cek inace zivis bas u SAD-u ili si gore kod rodbine itd?
noctyISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#17
hehe,ne.Zivim na floridi vec 11 godina ,neki dan sam curi poklonio snijegu snovima jer ga nije vidjela nkad,posto je rodjena na FL...kad sam se probudio kazem joj a ona kaze pa reko si mi vec,ma nisam kazem :) i sjeti se da sam je kao na teleofn zvao ispred zgrade da pogleda pahuljice a prije toga sam se skoncentrisao na njen pineal ,prije spavanja tj :) sta da ti kazem,igre se nastavljaju,vidjecemo...
noctyISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#18
hehe,ne.Zivim na floridi vec 11 godina ,neki dan sam curi poklonio snijegu snovima jer ga nije vidjela nkad,posto je rodjena na FL...kad sam se probudio kazem joj a ona kaze pa reko si mi vec,ma nisam kazem :) i sjeti se da sam je kao na teleofn zvao ispred zgrade da pogleda pahuljice a prije toga sam se skoncentrisao na njen pineal ,prije spavanja tj :) sta da ti kazem,igre se nastavljaju,vidjecemo...

avg 2010.

#19
Ovo sam danas naaao: ...navodno pismo jednog iluminata javnosti...

avg 2010.

#20
......

avg 2010.

#21
...Mialjenja?Meni je prili no mogu e i uvjerljivo. Za primjerKad gledam za primjer naae politi are,kad govore vidi se da jednostavno ne stoje iza onoga ata govore,a ovaj tekst mi upravo zvu i kao namjenjen njima!A oni provode ostalo,jer se ne ~ele suprostavljati,radi svojih fotelja,do kojih su jako "teako" doali.Imaju potporu zakona,suda,policije i vojske,to je ono za ata se zna.A mene to najviae smeta,jer ni glumiti neznaju da odrade svoj "te~ak" posao a oni bi mene karali zakonom za joint:ohno:A znaju da se lideri tresu jer mediji prenose njihove la~ljive i jednostavno nemo ne face.Bez uvrede politi ari,znam da nije sve do vas,iako nema previae "svetih". A jedna zgoda prije nepunih 10-ak dana s curom sam sreo jednu vjerou iteljicu,i objaanjavaju i nam neato o o vjeri,nacrta piramidu s okom u sredini, udno? udno san pogleda taj znak i nastade mi zbrka,jer se ne sje am da san kroz moje skromno vjerni ko obrazovanje IKAD susreo taj znak vezan za crkvu.Ali zaista izgleda sve povezano... Zanimljiva knjiga usput- Komitet 300
He-ManLEGENDA

avg 2010.

#22
tldr :icon_lol:
CannabeastISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#23
haha eto ljudi sloba se borio za sve nas a ne samo za srbe hahah ko zna ko je napisao ovo pismo kada je bilo Tita bilo je i shita kad je bilo Slobe bilo je i lobe a kod ove smizle nema ni za rizle u ovom pismu ima istine kao i u ovoj pesmi http://www.youtube.com/watch?v=0MxPVx4t_ww

avg 2010.

#24
Toliko je razli itih teorija o nastanku svijeta,civilizacija,...o nestanku dinosaurusa,'atlantida'....vjera,politika,.....pokuaati to sve pohvatati i shvatiti,zaato je to tako........Besmisleno! ovjek se rodi i za odreeni broj godina bude spreman za samostalni ~ivot.Nekome treba za to 18,nekome 23-24....nekome 30....a poneki cijeli ~ivot provedu u zabludama i totalno 'slijepi'. Ove gore navedene injenice(kontrola uma/programiranje) mogu biti istinite a i ne moraju....jer koliko god da su logi ne...prestaju biti za par minuta,samo dok si smotam jednog 'keca'. }ivot nam je svima prekratak da bi uope i razmialjali o tim budalaatinama. Pokuaajte si odrediti granicu preko koje je besmisleno ii.Budite skromni i lakae e vam biti kro iti kroz ~ivot. }ivjeti na 'tlu' gdje jedna teorija pobija drugu.....hvala,ne:) Sun ano jutro,nedjelja,biljke joa malo pa 'zrele'......odoh si smotati jednog. Pozdrav svima:)
PuricaPOZNAVALAC

avg 2010.

#25
Nisi to moga bolje rec ;) , Sun ano jutro,nedjelja,biljke joa malo pa 'zrele'......odoh si smotati jednog. , ako ne radim to , onda odem malo na podvodni ribolov posli smotam jednog , ako ne to , opet smotam jednog i popijem lipo kavu na suncanu nedjeljno jutro i opet me zaboli ;) , ako ne to malo se provozat motorm , bitno je furat neki svoj djir , imat hobije , i onda te zaboli za sve na svitu i programiranja i reporgramiranja itd.
puRaISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#26
treba pobeci u zemlju i ziveti ko pacov .

avg 2010.

#27
Promatrajui ovu ideju kao metaforu,hmmm.....hvala ne:) Tamo nema trave:leafblunt:
EXARPPOZNAVALAC

sep 2010.

#28
A hebote...pa ovo pismo je napisano da u startu svakome oduzme Volju za ikakvon promjenom. ini mi se ka nekakav kra ansko-desni arski demoralizirajui txt. Neka~en da nema istine...samo previae je "katastrofi an"; a neke se stvari ve i dogaaju...svit je veliko misto, i onaj ko ga stvaaaarno misli kontrolirat "do koske" je apsolutni idiot. I ko ato kolega VenloNL: E pa...poz svima; enjoy life...ako je ovako kako u pismu ka~e...ionako smo nemoni :icon_wink:
CannabeastISTRAŽIVAČ

sep 2010.

#29
evo malo o iluminatima i muzici,,po meni ima istine http://www.youtube.com/view_play_list?p=0074419B05ECFEEF&playnext=1&v=GmV_egU8R-U ima vise delova,i sve je objasnjeno,pocnite od prvog dela pa nastavite

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se