LEGACY
7 milijardi dilera
26 odgovora2,188 pregleda
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
mar 2013.
mar 2013.#1
Federalni zakon: svaki živući Amerikanac istog trena može biti uhićen zbog krivičnog posjedovanja droga koje se proizvode u njegovom vlastitom mozgu
Ako ovo čitate, po Američkom zakonu krivi ste za ilegalno posjedovanje kontrolirane supstance s popisa br. 1 nedopuštenih droga. NE, nije šala. I vas baš kao i sve koji žive i dišu, američke savezne vlasti mogu ovog trena uhititi, optužiti za krivično djelo posjedovanja droga, a onda vam i dokazati ´krivnju´ jer posjedujete tzv. Schedule 1 supstancu u svom mozgu.
o kojoj je supstanci riječ? Dimetiltriptamin je u pitanju ili DMT, koji se nekad naziva "molekulom duha" zbog sposobnosti da ljudima omogućuje transcendiranje stanja svijesti.
Vi ste proizvođač ilegalnih droga...U čemu je problem pitate se? Za početak, DMT se proizvodi u našem vlastitom mozgu. kao što se objašnjava u časopisu Scientific American: DMT je jedini psihodelik za koji se zna da se prirodno stvara u ljudskom tijelu. 1972. godine nobelovac Julius Axelrod sa Nacionalnog zdravstvenog instituta otkrio je DMT u tkivu ljudskog mozga.
Po postojećem federalnom zakonu ne samo da posjedujete drogu već je vi i proizvodite!Po postojećem federalnom zakonu stoga vas mogu uhititi u svako doba i optužiti za krivično djelo posjedovanja droge.
Samo malo, stvar je luđa
Ispostavlja se, međutim, da ne samo da proizvodite DMT u svom mozgu. Vi i uzgajata ovu ilegalnu drogu u svom vrtu. Da, DMT se nalazi u vlatima trave, što znači da kad zalijevate svoj travnjak, vi aktivno uzgajate pun vrt Schedule 1 kontrolirane supstance. DMT neurokemikalija slična serotoninu, proizvodi se i u mozgu mačaka i drugih životinja. To znači da uzgajate li mačke i prodajete ih, po američkom zakonu vi ste preprodavač droge.
Zašto je ovo važno
Sve kemikalije koje postoje sastoje se od istih elemenata, kao što su vodik, kisik, ugljik, dušik itd. Zakoni o kontroli droga navode da određeno strukturiranje tih elemenata u molekulu čini tu molekulu protuzakonitom. ´ilegalna´ molekula, međutim, može imati iste elemente kao i ona ´legalna´. samo posložene po drukčijem uzorku.
kad vlada kriminalizira određene molekule u biti kriminalizira poredak i uređenje elemenata koji su po sebi u potpunosti legalni.
Time dolazimo do vrlo važnog pravnog pitanja: može li istk odoista kriminalizirati uređenje elemenata koj ise pojedinacno smatraju savršeno legalnima? Drugim riječima ako se dušik, vodik i ugljik smatraju legalnima, kako može biti protuzakonito ako ih se samo posloži u određene formacije?
Patenti na molekule
Uz spomenuta pravna pitanja tu su i zakoni o intelektualnom vlasništvu 8patentima) koji propisuju da su određene strukture elemenata monopolizirano vlasništvo korporacija kao što su kompanije koje proizvode lijekove. Po zakonima o patentima raspoređivanje dušika, vodika, ugljika i drugih elemenata u određene strukture čini vas lopovima!!!
Vlasti kriminaliziraju temeljne ćivotne funkcije
Obje ove ideje - da se poredak elemenata može kriminalizirati i da mu se može dati posebna na monopolu zasnovana zaštita - su apsurdne. Elementi su sastavni dijelovi materije i njihov je preustroj apsolutno u samoj biti cjelokupnog života. ustvari, sam temelj biološkog života je neprestani preustroj elemenata putem probave, staničkog metabolizma, obnavljanja tkiva, pa čak i kognicije.
Ljudsko tijel ostvara elemente koje Američka vlada navodi kao ´ilegalne´ (DMT npr.). Ljudsko tijelo također stvara kemijske strukture za koje Američki ured za patente tvrdi da su isključivo vlasništvo korporacija (patentiranje gena npr.).
Oba primjera su znak zagušljujuće neslobodnog društva koje je uspijelo kriminalizirati i kontrolirati čak i same sastavnice čitave materije u nama znanom univerzumu. U istinski slobodnom društvu nijedna molekula nikad se ne bi trebala kriminalizirati ili monopolizirati.
Sama ideja patentiranja gena ili molekula jednostavno je krajnje apsurdna! ideja da neka biljka ili supstanca može biti protuzakonita po prirodi - čak i kad dolazi izravno iz prirode - totalno je suluda.
Vladini zakoni o drogama su umjetni konstrukti...iluzorna ograničenja koja uvode zaluđeni birokrati željni moći kojima je krajni cilj odvojiti čovječanstvo od njegove istinske prirode.
u univerzumu kakav poznajemo ne postoji univerzalni zakon koji ´kriminalizira´ određene ustroje molekula. To je u potpunosti umjetni ljudski konstrukt.
Zašto, pitate se, dolazi d otakvih konstrukata o kriminalizaciji? odgovor, barem kad je DMT u pitanju, jest zato što je DMT molekula koja omogućuje ljudskoj svijesti da se izdigne iz svjetovnog i da doživi znatno šire iskustvo stvarnosti.
(doista) šokantan zakljčak cijele ove priče
Ovo nije mjesto za iznošenje cijele priče o DMT-u, ali na temelju akademskog istraživanja ove teme vjerujem da je DMT kriminaliziran da bi se potisnula ljudska svijest. poznato vam je da se mnogo govori o ´masovnom buđenju´ čovječanstva i njegovom prelasku na novu razinu svijesti? Čini se da je DMT molekula koja to može potaknuti. i zato ga se potiskuje iz istog razloga zbog kojeg se fluor dodaje u vodu: da vam umrtvi mozak i pobrine da ostanete GLUPI.
Razmislite: zašto je molekula koja širi svijest takva prijetnjavladi da je se mora kriminalizirati i trpati u zatvor one koji je žele proizvesti, posjedovati i koristiti???
Izvor: www.naturalnews.com (Mike Adams)
ocusadit
ENTUZIJASTA284 REP21%
→ Poznavalac
ocusaditENTUZIJASTA
mar 2013.
mar 2013.#2
ode pritisak u *****.
sta cemo sad... evo kaze mi jedan da ce meta kao prvo bi meditanti i sungazeri.
nesijes zatvorit oci - mislit ce meditira->uhiti
otvorit oci- eno ga gleda u sunce i proizvodi drogu->uhiti
isto citam da ce zrak pocet naplacivat.
ove vrganje i ono po istri sta raste u vis isto vise nesmijes brat.
voda. dajem jos 2 godine i onda ce mi rec na MOJOJ ZEMLJI di imam izvor da smijem nasut samo 5 L dnevno. epa imam ja metaka.
samo brani.samo brani.
moro sam edit.
kad ovako
itam ove stvari malo mi fali da neodem u neke radikale.
Papa Romeo
ZMAJ21.559 REP
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
mar 2013.
mar 2013.#5
Ja sam procitao da na dnu paste za zube ima linija u boji koja oznacava kolicinu hemije koriscene za izradu te paste.Zelena najmanje, plava srednje, crvena jos vise a crna najvise.
I naravno slijedeci put u prodavnici uzmem Kolynos jer ima zelenu boju. Vjerovao ili ne ipak sam ga uzeo. Kasnije naravno skapirah da su to stamparske oznake za najvecu kolicinu boje koje se koriste za izradu pakovanja paste. Postoje ljudi i firme koji se profesionalno bave izmisljanjem lazi. Neki rade iz zajebancije neki zbog para neki da zamucuju narod. Nekad su svi povezani...
Pa eto i to gore je kao laz "bazirana" na istini. Stvorili problem i sutnuli ga nama i svi se napale i onda kao ajde necemo to ali evo ovo cemo i ti prihvatis to i tako mislis nesto si uspio odradit al te ipak zasvrbi dolje sa vremena na vrijeme.
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
mar 2013.
mar 2013.#6
Svaka pasta za zube (koja je meni dostupna) sadr~i fluor...ako tko ima saznanja gdje kupiti pastu za zube bez fluora nek aibne link ovdje (pa makar bila i web shop opcija). Ovakve podvale uglavnom rade farmaceutske tvrtke u suradnji sa vladama dr~ava. Ti dr~avnici mo~da i nemaju saznanja o kakvim se manipulacijama radi (dosta ih ima) pa farmacija sa svojim "studijima" osporava neato i baca crni veo openito na neato, bilo ato, ata oni ne mogu patentirati ili prodati.
Joa u jednom da oka
im neato ata veina nas trpa u sebe bez pardona:
Svaka boca Koka sranja od 0.5l sadr~i 56 grama aeera...sli
ni omjer imaju i sva druga gazirana pia,
ak i ona na razvodnjavanje...
Dal ete i dalje piti koka sranje i druga sranja?
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
mar 2013.
mar 2013.#7
Ja pijem pivo :)....al sto posto i ato Genjo ka~e ponekad reagiramo kako oni hoce il svijesno il nesvijesno al reagiramo....a kad bi koristili iskljucivo dobre namirnice i sl..ako uopce postoje..mislim da bi crkli od gladi...
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
mar 2013.
mar 2013.#8
Sigurno da reagiramo...9.11 je
ist primjer...Ova tema je osvrt na zakone koji nas obuhvaaju...apsurdni do kosti...i sad znam..da ovo prezentiram bilo kome od mojih bli~ih ljudi kojima sma okruzen...rekli bi: "ma ata nas briga za Amerikance...ata me je briga da je DMT zabranjen"...ata nas je briga? pa ima nas biti briga jer nam udaraju na temeljna ljudska prava i nije to ---negdje tamo---u dalekoj Americi, nego smo sa tim i slicnim zakonima suo
eni i na naaem prostoru...
mr.mrkvan
ENTUZIJASTA383 REP46%
→ Poznavalac
mr.mrkvanENTUZIJASTA
mar 2013.
mar 2013.#9
ima ih po biobio duanima evo link :) http://www.biobio.hr/ponuda/prirodna-kozmetika/njega-zuba
Reacher
POZNAVALAC787 REP21%
→ Ambasador
ReacherPOZNAVALAC
mar 2013.
mar 2013.#10
Taman sam ti tia napisat. Imaa pasta od gline bez apsolutno nikakvog traga fluora, imaa i "bio" sa smanjenom razinom fluora. Duplo su skuplje od obicnih pasta. Postoji jos i opcija da si sam naoravis pastu ako imas volje, ionako cetka pre zube a ne pasta, pasta je samo pripomoc, vecina ni to ne razumi.
Ne pijem ta gazirana s*** , pijem pivo. Ne pijem ni wannabe vocne multivitamin sokove jer je i to isti k zasecereni.
Jack Sparrow nebi se bas slozia s tobom.
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
mar 2013.
mar 2013.#11
Napredujemo u svakom slu
aju, kao civilzacija :)
Baka moja meni pri
a tamo davne 40 i neke godine...iali svatovi iz jednog sela u drugo preko brda,sa konjima i kolima.
I mlado~enji se smrzle uai...
A vidi danas...ima svega,sunce ti ~arko :)
Tko zna ata nas
eka,hehe...uglavnom,bit' e zanimljivo. :spliff:
usrname
AMBASADOR2.080 REP17%
→ Legenda
usrnameAMBASADOR
mar 2013.
mar 2013.#12
Ne
eka nas niata ato ve nije bilo.
U Indiji ljudi peru i sue i zube pepelom iz pei na drva. Zubi se uspjeano mogu prati i - sodom bikarbonom! :)
Ina
e se ne optereujem dobrim/loaim, svako ima svoju karmu, sve je u glavi. Ako smirim um, smiri se i percepcija svijeta.
http://www.youtube.com/watch?v=hqwP6CpGTiY
weedoye
LEGENDA6.540 REP15%
→ Zmaj
weedoyeLEGENDA
mar 2013.
mar 2013.#13
sto se tice paste za zube, ona sluzi samo da osvezi dah dok je cetkica ta koja pere iste,
a ako ocete bele zubice, pomesajte malo sode bikarbone i H202 i eto sjaja ko sa reklame za pastu za zube:D
Malawi
ENTUZIJASTA295 REP24%
→ Poznavalac
MalawiENTUZIJASTA
mar 2013.
mar 2013.#14
@TripToPeru
nisam siguran ali parodontax bi morao biti kombinacija mineralnih soli kao ato je i soda bikarbona
ato se ti
e sode i pranja zuba s njom, ne bih preporu
io
etkati sa sodom, abraziv je i nakon nekog
vremena skinut ea si caklinu a to ne ~elia.. jedna stvar je otopit sodu i isprat zube (to je super) a drugo je
etkat.
mislim da je aktivni sastojak kalijev hidroksid (KOH), jaka lu~ina, tipa pH13,
vodena otopina je naravno bla~a, mislim da je zovemo i potaaa (valjda od potassium) a u dalmaciji i luksija.
s tim se oduvijek prala i izbjeljivala odjea a nekad
ak i kosa.
ps video je ludnica
mar 2013.
1 / 14
mar 2013.
mar 2013.