LEGACY
Pitanja sarajke
26 odgovora1,844 pregleda
23 REP46%
→ Istraživač
jan 2022.
jan 2022.#1
Pozdrav svima!
Ja sam jedna sarajka u ranim tridesetim, naala sam vas tra~ei neke odgovore, pa da iskoristim priliku da i ovdje postavim svoja pitanja.
Poato puaenje trave i njen uticaj na organizam u mnogim specifi
nim situacijama nije ni istra~en, zanimaju me li
na iskustva.
Naime, imala sam operaciju loma sko
nog zgloba prije 2 sedmice. "Ugradili" su mi tri aarafia i ~icu i ju
e sam izvadila pola konaca, ostalo nije joa bilo za vaenje.
Zanima me ima li neko da je u sli
noj situaciji prilikom puaenja osjetio neke
udne pojave?! Recimo, i ranije mi se znalo deaavati da mi noge i ruke bride, ali sino mi se desilo da doslovno ne osjetim bolesnu nogu, kao anesteziju da sam primila, ato mi je odli
no doalo jer imam jake bolove.
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
BizzzoZMAJ
jan 2022.
jan 2022.#2
Da nije sino stigla neka nova tura? Jesi zaspala poslije tog? Indika? Palia li svaki dan? Puaia li cigarete ili samo cannabis?
23 REP46%
→ Istraživač
jan 2022.
jan 2022.#3
Jesam zaspala poslije.
Ne puaim cigare, a ne puaim ni svaki dan. Recimo 10tak dana mjese
no.
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
BizzzoZMAJ
jan 2022.
jan 2022.#4
ini mi se da si dobila dobru Indiku. Ona opuata. Ponekad ljudi ne osjete organe. Ima jedan vic sa zekom i kitom. Zeko povu
e dim i zaroni. I nema ga. I izroni. Izdahne. I pita ga kit:jel osjetis sta. Ka~e zeko:Nita, nita :D Ne sekiraj se, zapali opet danas pa prati. Ako zaspea u roku od sat vrmenena od paljenja pljuge Indika je. Lezi i
ekaj da vidia koji dio danas neces osjetiti. Meni nekad
elo, nekad zadnji dio lubanje, nekad komplet. Na tren. Pa nadodjem :D
23 REP46%
→ Istraživač
jan 2022.
jan 2022.#5
Ahhaha ja reko da nije neato jer imam relativno svje~u ranu.
Malo sam se bila zabrinula.
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
jan 2022.
jan 2022.#6
Ja sam imao isti problem..ustvari jos uvijek ga imam.Nazalost kod mene je to trajno.
Kod mene su doktori to nazvali "parestezije"uzrokovane su ozljedama zivca,a mogu biti i posljedica povisenog secera u krvi,pa odi na nekakvu kontrolu....ima cijeli niz mogucih uzroka.
Skocni zglob je i kod mene u pitanju..samo sto je kod mene doslo do kidanja tetiva u skocnom zglobu,pa su parestezije trajne i ne mogu se lijeciti.
23 REP46%
→ Istraživač
jan 2022.
jan 2022.#7
Uvijek je tako ili samo kad zapalia?
https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/
Saint G
LEGENDA6.327 REP13%
→ Zmaj
23 REP46%
→ Istraživač
maj 2022.
maj 2022.#9
Jeste :)
Rijeaio se sam od sebe, ubjeena sam doduae da se rjeailo kad je rana u potpunosti zarasla, a mislim da je problem bio upravo u toj prokrvljenosti krvnih sudova u toj regiji zbog posljedice operacije i povrede.
Ugl nisam primjetila nikakve dodatne nus pojave + je to bilo u vrijeme kad sam primala injekcije antikougulanta za koje sam
ula da se ne bi trebli kombinirati s travom.
Saint G
LEGENDA6.327 REP13%
→ Zmaj
Saint GLEGENDA
maj 2022.
maj 2022.#10
Super da je tako lijepo proalo :) mogue je da su povrede ili aarafi i ~ice naruaili neku nervnu strukturu pa si imala "prekid" negdje...ili mo~da ti se samo Bog smilovao i poatedio te bolova kad je bilo najgore. u svakom slu
aju dobro je da je proalo :)
23 REP46%
→ Istraživač
maj 2022.
maj 2022.#11
Mo~e svaata biti. Bilo mi je iskreno zabrinjavajue neko vrijeme, ato me naravno nije sprije
ilo da duvam jer ata drugo radit 3 mjeseca u krevetu
Saint G
LEGENDA6.327 REP13%
→ Zmaj
Saint GLEGENDA
maj 2022.
maj 2022.#12
Ima puno stvari..recimo meditacija.. :) upravo pisah na tu temu u drugoj sekciji.. https://www.vutra.org/threads/meditacija.19036/page-3
23 REP46%
→ Istraživač
jan 2022.
1 / 14
jan 2022.
maj 2022.