LEGACY
Svirate li neki instrument?
60 odgovora4,749 pregleda
19 REP38%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#1
Vidoh da nema teme o muzicarima sa ovog foruma, pa reko da otvorim jednu. Sve se mislim, ne moguce da niko ne svira nesto. :?
Sto se mene tice, evo uskoro ce dve godine kako sviram bubnjeve i moram priznati da sam zadovoljan svojim progresom. Takodje mi nema lepseg tripa sesti navaren da sviram sa bendom. Totalno se istripujem, pustim da me muzika nosi i samo sviram. Koncentracija nikad jaca, udovi nikada opusteniji i eksperimentisanje u nedeogled, sve do beskonacnosti vasione... Bilo da je metal, jazz, rock... Sve :!:
Da li je i na koji nacin vama, ostalim muzicarima na forumu, trava pomogla na neki nacin da dodjete do inspiracije?
|{ 1 T @
ENTUZIJASTA229 REP7%
→ Poznavalac
|{ 1 T @ENTUZIJASTA
okt 2006.
okt 2006.#2
ima ima, al odgovorit cu ti sutra jer sam trenutno 2high! :D :D
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
29 REP58%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#4
hehe...
ja sam poceo da sviram gitaru pre mesec dana, nasao lekcije na netu, i sve tako... Dobro mi ide, mada mislim da ipak treba neko da mi objasni neke stvari.. svejedno, na putu sam ka velikom rockeru, jazzeru ili cemu vec :D
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
okt 2006.
okt 2006.#5
HahHHAhhHAhhHHAha :D Vutragenjo
pa ne bi se rekolo po AVATARU :P :D
Ras Tafari
POZNAVALAC661 REP7%
→ Ambasador
Ras TafariPOZNAVALAC
okt 2006.
okt 2006.#6
Sviram frulu.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
okt 2006.
okt 2006.#7
duvati i svirati mi je bio totalno vrh kao klinac a sad ........................................................... isto tak :D
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
okt 2006.
okt 2006.#9
Moj najdraži instrument je klavir koji sviram veæ 10 godina, dvije godine sam svirao harmoniku, a u zadnje vrijeme uèim svirati gitaru. Posebno je lijepo zapaliti fini jointiæ pa se baciti na svirku...jazz...blues...mmmmm:D :P
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
okt 2006.
okt 2006.#10
To nisam ja nego Tom koji je prodao svoj sajt myspace.com za 280 miliona dolara...boli ga kurac...mada vrijednost sajta je oko 6 biliona danas...
0 REP0%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#11
sviram meni najdrazi instrument poslije dajguze, gitaru!!! :)
buahahahahaha
sviram inace gitaru kojih sest ili sedam godina
ma stari moj, nekaj najzesceg kad sednes spushish nekaj i onda ludara!!! jihaaaa
ali kad znam s nekim svirat ufuram se do bola, to mi je jebena stvar taj adrenalin kad pukne za vreme svirke, a jel se slazete drugarice i drugovi!?!?!
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
okt 2006.
okt 2006.#12
:D :D :D
Slažem se u potpunosti..svirao sam tamburicu/bisernicu dosta dugo!
Izvukao sam je danas iz ormara.. 8) malo ruka zahrðala,ali još znam ponešto pošteno odvaliti!!! :D :D :D
Nema jaèe stvari kad si u društvu...:wink:
Wicko
ISTRAŽIVAČ89 REP26%
→ Entuzijasta
WickoISTRAŽIVAČ
okt 2006.
okt 2006.#13
sivira se, svira; i to naravno gitara...nekih 5-6god :) :) samo cesto kad sam high u glavi mi dolaze takve melodije kloje nebrem odsvirati.. e to je pizdarija.. uvjek se onda osjecam glupo... al ak pogodim zamisljeno... carrrr!!! :D :D :D :bis: :goth_band: :bis:
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
20 REP40%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#15
Ja sviram el. gitaru fender stratocaster.(neku novu eng. verziju) :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza:
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
15 REP30%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#17
pa jedno deset godina sviram u bong, i to vodeni, a jedno 3/4 godine sviram bas
i tako mislim mrzi me da qcam....
Grona
ZMAJ15.076 REP
GronaZMAJ
sep 2020.
sep 2020.#18
Umrla tema brzo... Steta.
Ako itko zna ima li kakav forum za bubjare, a da je ekipa i spika barem priblizno ovom nasem forumu bio bih zahvalan na info!!
:respect::vutra::respect:
dommythegrower
AMBASADOR4.053 REP73%
→ Legenda
dommythegrowerAMBASADOR
feb 2021.
feb 2021.#19
Sviram bass gitaru jedno 11 godina i elektricnu/akusticnu malo manje :)
Degen erick
AMBASADOR2.978 REP42%
→ Legenda
Degen erick
AMBASADOR2.978 REP42%
→ Legenda
Rundlojfer43
AMBASADOR2.689 REP34%
→ Legenda
Rundlojfer43AMBASADOR
jan 2022.
jan 2022.#24
triple_čiizz
POZNAVALAC959 REP40%
→ Ambasador
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
sale82fulZMAJ
mar 2025.
mar 2025.#26
Vidim, malo je bubnjara ovdje... Dzaba vam basevi, gitare, bez bubnja niste niata... :ajnstajn:
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
triple_čiizz
POZNAVALAC959 REP40%
→ Ambasador
triple_čiizzPOZNAVALAC
mar 2025.
mar 2025.#28
Sviram usnu harmoniku bubnjeve bass i gitaru...po potrebi hehe...ako ima kreativnih duaa na vutri mo~da bi se dao napravit neki projekti da snimamo malo
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
sale82fulZMAJ
mar 2025.
mar 2025.#29
Teako cea ovdje skupiti ekipu. Ima nas sa svih strana, jedino ako ti je neko sa foruma u blizini.
triple_čiizz
POZNAVALAC959 REP40%
→ Ambasador
triple_čiizzPOZNAVALAC
mar 2025.
mar 2025.#30
Nisam mislio na bend mislio sam baa na projekt snimia kui traku poaaljea da se umixa
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
sale82fulZMAJ
mar 2025.
mar 2025.#31
Imali smo slican projekat ovdje na vutri 2012-te godine, ali tad se pjevalo. Bile i nagrade. Raspitaj se po forumu, "Pjeva
ka zvijezda vutra.org.
:)
https://www.vutra.org/threads/nagradna-igra-vutra-radio-tra~i-pjeva
ku-zvijezdu.8281/
Evo pa prelistaj... :)
Bilo je zanimljivo, i sve ialo preko Vutra radia u eter.
A evo i drugi deo nagradne igre, VOL 2. Tu sam i ja ucestvovao.
https://www.vutra.org/threads/nagradna-igra-vutra-radio-tra%C5%BEi-pjeva%C4%8Dku-zvijezdu-vol-2.11443/
triple_čiizz
POZNAVALAC959 REP40%
→ Ambasador
triple_čiizzPOZNAVALAC
mar 2025.
mar 2025.#32
okt 2006.
1 / 32
okt 2006.
mar 2025.