VUTRA
ForumZajednicaMuzikaSvirate li neki instrument?
LEGACY

Svirate li neki instrument?

60 odgovora4,749 pregleda
Vidoh da nema teme o muzicarima sa ovog foruma, pa reko da otvorim jednu. Sve se mislim, ne moguce da niko ne svira nesto. :? Sto se mene tice, evo uskoro ce dve godine kako sviram bubnjeve i moram priznati da sam zadovoljan svojim progresom. Takodje mi nema lepseg tripa sesti navaren da sviram sa bendom. Totalno se istripujem, pustim da me muzika nosi i samo sviram. Koncentracija nikad jaca, udovi nikada opusteniji i eksperimentisanje u nedeogled, sve do beskonacnosti vasione... Bilo da je metal, jazz, rock... Sve :!: Da li je i na koji nacin vama, ostalim muzicarima na forumu, trava pomogla na neki nacin da dodjete do inspiracije?
|{ 1 T @ENTUZIJASTA

okt 2006.

#2
ima ima, al odgovorit cu ti sutra jer sam trenutno 2high! :D :D

okt 2006.

#3
guslam po zeni

okt 2006.

#4
hehe... ja sam poceo da sviram gitaru pre mesec dana, nasao lekcije na netu, i sve tako... Dobro mi ide, mada mislim da ipak treba neko da mi objasni neke stvari.. svejedno, na putu sam ka velikom rockeru, jazzeru ili cemu vec :D
unknowerAMBASADOR

okt 2006.

#5
HahHHAhhHAhhHHAha :D Vutragenjo pa ne bi se rekolo po AVATARU :P :D
Ras TafariPOZNAVALAC

okt 2006.

#6
Sviram frulu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kanehbosemAMBASADOR

okt 2006.

#7
duvati i svirati mi je bio totalno vrh kao klinac a sad ........................................................... isto tak :D
P.P.POZNAVALAC

okt 2006.

#8
ludara...ehhehehehee :lol: ja sviram trubu :joint2:
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

okt 2006.

#9
Moj najdraži instrument je klavir koji sviram veæ 10 godina, dvije godine sam svirao harmoniku, a u zadnje vrijeme uèim svirati gitaru. Posebno je lijepo zapaliti fini jointiæ pa se baciti na svirku...jazz...blues...mmmmm:D :P

okt 2006.

#10
To nisam ja nego Tom koji je prodao svoj sajt myspace.com za 280 miliona dolara...boli ga kurac...mada vrijednost sajta je oko 6 biliona danas...

okt 2006.

#11
sviram meni najdrazi instrument poslije dajguze, gitaru!!! :) buahahahahaha sviram inace gitaru kojih sest ili sedam godina ma stari moj, nekaj najzesceg kad sednes spushish nekaj i onda ludara!!! jihaaaa ali kad znam s nekim svirat ufuram se do bola, to mi je jebena stvar taj adrenalin kad pukne za vreme svirke, a jel se slazete drugarice i drugovi!?!?!
gloss_zelenkyAMBASADOR

okt 2006.

#12
:D :D :D Slažem se u potpunosti..svirao sam tamburicu/bisernicu dosta dugo! Izvukao sam je danas iz ormara.. 8) malo ruka zahrðala,ali još znam ponešto pošteno odvaliti!!! :D :D :D Nema jaèe stvari kad si u društvu...:wink:
WickoISTRAŽIVAČ

okt 2006.

#13
sivira se, svira; i to naravno gitara...nekih 5-6god :) :) samo cesto kad sam high u glavi mi dolaze takve melodije kloje nebrem odsvirati.. e to je pizdarija.. uvjek se onda osjecam glupo... al ak pogodim zamisljeno... carrrr!!! :D :D :D :bis: :goth_band: :bis:

okt 2006.

#14
sviram kurcu ili lepae re eno: muziciram penisu :D

nov 2006.

#15
Ja sviram el. gitaru fender stratocaster.(neku novu eng. verziju) :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza:
GreenManAMBASADOR

nov 2006.

#16
Avrame pa mi bi bili dobar duet. :lol:

nov 2006.

#17
pa jedno deset godina sviram u bong, i to vodeni, a jedno 3/4 godine sviram bas i tako mislim mrzi me da qcam....
GronaZMAJ

sep 2020.

#18
Umrla tema brzo... Steta. Ako itko zna ima li kakav forum za bubjare, a da je ekipa i spika barem priblizno ovom nasem forumu bio bih zahvalan na info!! :respect::vutra::respect:

feb 2021.

#19
Sviram bass gitaru jedno 11 godina i elektricnu/akusticnu malo manje :)

feb 2021.

#20
bass & gitara
Degen erickAMBASADOR

mar 2021.

#21
evribadi na livadi
.i.ZMAJ

mar 2021.

#22
A ti kao sve instrumente sviras
Degen erickAMBASADOR

mar 2021.

#23
Ahhahahah
Rundlojfer43AMBASADOR

jan 2022.

#24
Ima vec 4 meseca od kako sam krenuo da uzivam u arima bass gitare. :D
triple_čiizzPOZNAVALAC

mar 2025.

#25
udaram po bassu ko da nema tra-su

mar 2025.

#26
Vidim, malo je bubnjara ovdje... Dzaba vam basevi, gitare, bez bubnja niste niata... :ajnstajn:

mar 2025.

#27
Ne vidim niata smijeano u mojoj izjavi...
triple_čiizzPOZNAVALAC

mar 2025.

#28
Sviram usnu harmoniku bubnjeve bass i gitaru...po potrebi hehe...ako ima kreativnih duaa na vutri mo~da bi se dao napravit neki projekti da snimamo malo

mar 2025.

#29
Teako cea ovdje skupiti ekipu. Ima nas sa svih strana, jedino ako ti je neko sa foruma u blizini.
triple_čiizzPOZNAVALAC

mar 2025.

#30
Nisam mislio na bend mislio sam baa na projekt snimia kui traku poaaljea da se umixa

mar 2025.

#31
Imali smo slican projekat ovdje na vutri 2012-te godine, ali tad se pjevalo. Bile i nagrade. Raspitaj se po forumu, "Pjeva ka zvijezda vutra.org. :) https://www.vutra.org/threads/nagradna-igra-vutra-radio-tra~i-pjeva ku-zvijezdu.8281/ Evo pa prelistaj... :) Bilo je zanimljivo, i sve ialo preko Vutra radia u eter. A evo i drugi deo nagradne igre, VOL 2. Tu sam i ja ucestvovao. https://www.vutra.org/threads/nagradna-igra-vutra-radio-tra%C5%BEi-pjeva%C4%8Dku-zvijezdu-vol-2.11443/
triple_čiizzPOZNAVALAC

mar 2025.

#32
Aaaaaaa nova bebica u kui...eksterna zvu na kartica arturia minifuse 1 za sitnu paru od druge ruke, radi posao vrhunski.......sad e se roka snima veseli drugari

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se