VUTRA
ForumZajednicaMuzikaFatboy Slim
LEGACY

Fatboy Slim

18 odgovora1,520 pregleda
PampersPOZNAVALAC

sep 2007.

#1
Malo big beata je na vutri zafalilo;) Fatboy at his best, set iz Chicaga, Metro 99';) http://rapidshare.com/files/54030492/Fatboy_Slim_-_Live_in_Chicago__Set_1_.mp3 Dodat cu uskoro jos njegovih setova.

sep 2007.

#2
Moj omiljeni DJ. Kralj kraljeva, Bog koji hoda zemljom! :P

sep 2007.

#3
kh kh ma nemojte pretjerivat fat je totalna izlapjela komercijala...nekad bio dobar ali se nije mjenjao i ostao u rupi.
PampersPOZNAVALAC

sep 2007.

#4
Covjek je izmislio Big Beat, organizirao Brighton Beach partije... Sta je on umiksavao nikom nebi palo na pamet ni za 100godina. Zadnji album mu je zajeb, ali sve sto je prije radio mozda je komercijalno ali big beat je jednostavno takva glazba. A sad da je on to radio zbog novaca? Nebi rekao, poslausaj njegove mixove is kraja 80tih i vidjet ces da je na isti nacin radjeno. Evo jos jedan spaljeni set Live @Cream Cardiff -------> http://rapidshare.com/files/54229296/Fatboy_Slim_Essential_Mix__Live_at_Cream__Cardiff_.mp3

sep 2007.

#5
pa rekoh da je bio dobar ali njegovo vrijeme je odavno proslo...bilo je tu pjesama odlicnih ali daleko od toga da je on bio bog koji hoda...daleko...mozda nije zbog para ali je tako ispalo...u svakom slucaju on se odlicno zezao.
PampersPOZNAVALAC

sep 2007.

#6
E to, fatboy je zajebant. Evo jos jedan set koji nije 100% fatboy, vec je pola van helden, ali vrlo predobar set;) Svakako se isplati imat. Pocinje s onom stvari iz levis reklame, s onom zutom lutkom, ako se itko sjeca... Fatboy Slim Versus Armand Van Helden... Tonight your gona' see some scratching:) http://rapidshare.com/files/54236033/Fatboy_Slim_vs._Armand_Van_Helden_-_Basement_Jaxx_Remix.mp3
kotvaENTUZIJASTA

sep 2007.

#7
Slim je legenda, njega sam prvog sluaao u svojoj elektro fazi...

sep 2007.

#8
Nisu li to bili Chemical Brothers?
LucidDreamAMBASADOR

sep 2007.

#9
Kao sto je receno proslo mu je vreme ali meni je Ok...imam jedan njegov koncert...vise volim Chemical Brothers...peace & respect 70

sep 2007.

#10
zurka u brazilu ............................................. eXTRA

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se