LEGACY
Fatboy Slim
18 odgovora1,520 pregleda
Pampers
POZNAVALAC793 REP21%
→ Ambasador
PampersPOZNAVALAC
sep 2007.
sep 2007.#1
Malo big beata je na vutri zafalilo;)
Fatboy at his best, set iz Chicaga, Metro 99';)
http://rapidshare.com/files/54030492/Fatboy_Slim_-_Live_in_Chicago__Set_1_.mp3
Dodat cu uskoro jos njegovih setova.
25 REP50%
→ Istraživač
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
sep 2007.
sep 2007.#3
kh kh ma nemojte pretjerivat
fat je totalna izlapjela komercijala...nekad bio dobar ali se nije mjenjao i ostao u rupi.
Pampers
POZNAVALAC793 REP21%
→ Ambasador
PampersPOZNAVALAC
sep 2007.
sep 2007.#4
Covjek je izmislio Big Beat, organizirao Brighton Beach partije... Sta je on umiksavao nikom nebi palo na pamet ni za 100godina. Zadnji album mu je zajeb, ali sve sto je prije radio mozda je komercijalno ali big beat je jednostavno takva glazba. A sad da je on to radio zbog novaca? Nebi rekao, poslausaj njegove mixove is kraja 80tih i vidjet ces da je na isti nacin radjeno.
Evo jos jedan spaljeni set
Live @Cream Cardiff -------> http://rapidshare.com/files/54229296/Fatboy_Slim_Essential_Mix__Live_at_Cream__Cardiff_.mp3
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
sep 2007.
sep 2007.#5
pa rekoh da je bio dobar ali njegovo vrijeme je odavno proslo...bilo je tu pjesama odlicnih ali daleko od toga da je on bio bog koji hoda...daleko...mozda nije zbog para ali je tako ispalo...u svakom slucaju on se odlicno zezao.
Pampers
POZNAVALAC793 REP21%
→ Ambasador
PampersPOZNAVALAC
sep 2007.
sep 2007.#6
E to, fatboy je zajebant.
Evo jos jedan set koji nije 100% fatboy, vec je pola van helden, ali vrlo predobar set;) Svakako se isplati imat. Pocinje s onom stvari iz levis reklame, s onom zutom lutkom, ako se itko sjeca...
Fatboy Slim Versus Armand Van Helden... Tonight your gona' see some scratching:)
http://rapidshare.com/files/54236033/Fatboy_Slim_vs._Armand_Van_Helden_-_Basement_Jaxx_Remix.mp3
kotva
ENTUZIJASTA396 REP49%
→ Poznavalac
kotvaENTUZIJASTA
sep 2007.
sep 2007.#7
Slim je legenda, njega sam prvog sluaao u svojoj elektro fazi...
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
sep 2007.
sep 2007.#9
Kao sto je receno proslo mu je vreme ali meni je Ok...imam jedan njegov koncert...vise volim Chemical Brothers...peace & respect 70
sep 2007.
1 / 10
sep 2007.
sep 2007.