VUTRA
ForumZajednicaMuzikaEXIT festival !!
LEGACY

EXIT festival !!

10 odgovora1,880 pregleda
1mcISTRAŽIVAČ

maj 2007.

#1
`ta je s ovogodianjim Exitom u Novome Sadu ? uo sam da cijeli Wu tang Clan dolazi,Snoop dogg i da e biti svi Srpski reperi ta 3 dana,, Mislim da je u 7 mj.. Ako netko zna viae neka malo informira,to bi moglo biti (kako vi u Srbiji ka~ete MNOGO DOBRO )!! :lock: :lock: :smoke18:
RedShAMBASADOR

maj 2007.

#2
sveti google... http://www.exitfest.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1294&Itemid=618
vutrudituENTUZIJASTA

jul 2007.

#3
Definitivno najaci festival na prostoru Ex Juge, dali ste vec obezbedili karte za tvrdjavu...
JaSamZaENTUZIJASTA

jul 2007.

#4
koliko je ovo eura :D 6490 dinara.
GreenManAMBASADOR

jul 2007.

#5
To ti je oko 80 eura.

jul 2007.

#6
jel ide tko od vutra ekipe na exit ? ja sam kontao ici sa mojom ekipom sam neznamo kak cemo sredit smjestaj tamo, jel to opet kod novog sada ko i prosli puta ? pa ak netko od ekipe sa foruma bude tamo pa da se svi skupimo...?

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se