LEGACY
EXIT festival !!
10 odgovora1,880 pregleda
1mc
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
1mcISTRAŽIVAČ
maj 2007.
maj 2007.#1
`ta je s ovogodianjim Exitom u Novome Sadu ? uo sam da cijeli Wu tang Clan dolazi,Snoop dogg i da e biti svi Srpski reperi ta 3 dana,, Mislim da je u 7 mj..
Ako netko zna viae neka malo informira,to bi moglo biti (kako vi u Srbiji ka~ete MNOGO DOBRO )!! :lock: :lock:
:smoke18:
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#2
sveti google...
http://www.exitfest.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1294&Itemid=618
vutruditu
ENTUZIJASTA214 REP4%
→ Poznavalac
vutrudituENTUZIJASTA
jul 2007.
jul 2007.#3
Definitivno najaci festival na prostoru Ex Juge,
dali ste vec obezbedili karte za tvrdjavu...
JaSamZa
ENTUZIJASTA515 REP79%
→ Poznavalac
Makaveli OS Jug 2
ENTUZIJASTA355 REP39%
→ Poznavalac
Makaveli OS Jug 2ENTUZIJASTA
jul 2007.
jul 2007.#6
jel ide tko od vutra ekipe na exit ?
ja sam kontao ici sa mojom ekipom sam neznamo kak cemo sredit smjestaj tamo, jel to opet kod novog sada ko i prosli puta ?
pa ak netko od ekipe sa foruma bude tamo pa da se svi skupimo...?
maj 2007.
1 / 6
maj 2007.
jul 2007.