VUTRA
ForumZajednicaMuzikaPsychedelic trance music
LEGACY

Psychedelic trance music

1985 odgovora121,314 pregleda
iz0t0pENTUZIJASTA

sep 2005.

#1
ima ovde ljubitelja trance muzike? neko ko izlazi na trance zurke ili barem kuci slusa?
speedballENTUZIJASTA

sep 2005.

#2
::super ::super ::super
iz0t0pENTUZIJASTA

sep 2005.

#3
nice... koje projekte i pravce uopste gotivis_
speedballENTUZIJASTA

sep 2005.

#4
na poslednjem dobrom trance partiju sam bio na v.noise-u u valjevu za prvi maj na otvorenom.to je bilo sareno popodne..a inace u uzicu su redovno trance zurke u prirodi.uglavnom dolaze nasi dj.

sep 2005.

#5
ja slusham psy i progressive trance
speedballENTUZIJASTA

sep 2005.

#6
ali moze i drum,pa i koja dobra techno zurka malo emocije ,bicharke ... nekako na trance-u ljudi su u nekom svom svetu ..tripu 0118 trance je jedino za prirodu dobar(cvece,drvece,slicice)taj fazon,sigurno znas..
hemicarISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#7
ja slusam trens ranije sam bio redovan posetilac rejvova sada odem ponekad ali se redovno slusa kuci,na minimal ne idem skoro uopste,ful on je keva moze i progresiv ponekad...
iz0t0pENTUZIJASTA

sep 2005.

#8
u brate, kako trance za prirodu brate.. ono meni je trance za sve, ali bez trance-a nema dobrih zurki (da kazem rave-ova mada to vise nije rave) ima neko da ide sad na hallucinogen mozda? ja rezervisao kartu kod akija :D mrzelo me da se cimam da kupujem...
brendPOZNAVALAC

sep 2005.

#9
::super ::super ::super ::super ::super ::super
speedballENTUZIJASTA

sep 2005.

#10
meni trens najvise odgovara u prirodi, ::super
brendPOZNAVALAC

sep 2005.

#11
G.M.S- "MARIHUANA" (the best) X-DREAM SHIVA SHIDAPU SKAZI TALAMASCA INFECTED MUSHROOM

sep 2005.

#12
SKAZI ::behehe to je 'tard trance :pegla
hemicarISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#13
pa dobro sad SAKZI jeste komercijala ali i dalje ga volim jednostavno kad god da cujem seek and destroy poludim jace je od mene sad ja volim i infected i void je vrh sve sam to uzivo sluso i stvarno mi je bilo mnogo dobro
govancherosISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#14
jejeje :D ide se na zurke ide ide naravno i na halucinogen :P

dec 2006.

#15
Plriediens,Blue planet corporation , Etnika, Darshan... prave stare stvari - neponovljivo Sirius issnes,Audialize, Talamaska,Anax-luðak. Hajde deco svi da igramo, ne postoji za mene bolja glazba :ok: :lock: :dready_banana: :banana_skok: :banana_shpaga:
vecISTRAŽIVAČ

dec 2006.

#16
ja trance slusam samo doma, najvise psy i goa trance

jan 2007.

#17
sve je to ok imam i ja nesto goa trance nije lose ali djeluje previse komercijalno... dok je kvalitetan house ili techno super uvijek se nabrijem kao ludjak i mogu se cak i napiti ko neka budala uz narodnu muziku
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#18
meni je djtiesto zakon.volim ga slušat doma.ne volim iæ na šugave partije.raðe bi jednom godi otišo na...spektakl

jan 2007.

#19
ja slusam tehno hardcore/speedcore/terrorcore :P bio sam na par partija prije sada vise ne idem samo doma slusam. Fav: Lady Dana Angerfist Rotterdam Terror Corps Outblast Neophyte Nosferatu ako imate winamp evo vam link pa mozete preko neta slusati http://www.mohradio.com/p/mohradio.m3u enjoy :dj_zhurka:

jan 2007.

#20
od tog pravca samo nesto od Hallucinogena i od Infecteda... al dojaja mi je Khetzal... ima genijalnih stvari

jan 2007.

#21
Hallucinogen, astral projection, man with no name, talamasca, 1200 micrograms, alien project, dogma3000 :banana_trance: btw zero_l0gic, od hardcora si tu i tam znam omar santanu pustit, za nabrijavanje :lol:

jan 2007.

#22
Uf 13-og Skazi u SKC, al ce da puca.
brendPOZNAVALAC

jan 2007.

#23
postavite neke pesme na Rapidshare da mozemo skidati
Yami_RazielAMBASADOR

jan 2007.

#24
oh da trance...obozavam ga...pogotovo napljugan...progress,house,psy,hallo,dark...sve^^ idem na partije...ofc x)))) trance mi je jeben...al nista ko hardbass....

jan 2007.

#25
hehe obozavam trance :),ali uglavnom slusam dark kao sto se i vidi u nicku :)
DDPOZNAVALAC

jan 2007.

#26
Psychedelic trance je doista jedna od trenutno najmanipulativnijih glazbenih pravaca na planetu o emu ete moi dobiti podrobne informacije na posebnome forumu na sajtu : http://www.idem.eu.tf/ Psi Forum... Evo nekih linkova za neke psy albume i kompilacije: http://www.filefactory.com/file/5a2509/ Password: www.psycore.ru http://rapidshare.com/files/11257692/Skulptor_-_Natural-_Promo_-2007-PsyCZ.part1.rar http://rapidshare.com/files/11264665/Skulptor_-_Natural-_Promo_-2007-PsyCZ.part2.rar http://www.fileflyer.com/view/fhfbdBA http://www.filefactory.com/file/17b227/ http://rapidshare.com/files/12026098/Transwave_-_Backfire-2007-gEm.zip.html Enyoj!!!!! Peace...
brendPOZNAVALAC

jan 2007.

#27
DD odlicno je ovo
Yami_RazielAMBASADOR

feb 2007.

#28
za sve iz zagreba....sad 17 ili 18 je psygoa trance party ispod savskog mosta(preko puta mocvare)....nisam ziher kad....uglavnom ide iko?^^ ja da x)))

feb 2007.

#29
Talamasca , Andromeda , Cosma(pokoj mu dusi) verovatno ste slusali Cosmu,extra je....

feb 2007.

#30
@@ DD thx za linkove @topic pored ovog sto se nabrovali (osim sa Skazia..previse gitara..), dodao bih jos nesto meni awesome: Space Tribe Shpongle pogotovo Tales of the Inexpressible dobro mozda nije tipican psy..ali volim i Ticon :)
BOTANIKISTRAŽIVAČ

feb 2007.

#31
e moj Yami.. nemogu ni nabrojati, previse dobrog od trance glazbe.. tople preporuke onima koji nisu slusali.. real stuff!
EXARPPOZNAVALAC

apr 2007.

#32
1200 micrograms:181:
Kurblaj KanAMBASADOR

apr 2007.

#33
E zanima me da se na takom nekom trance, goa ili sli no partyu pojavi metalac i panker jel bi ih udno ljudi gledali ili bi sve normalno bilo. Mislim na taki neki party na otvorenom
ROXPOZNAVALAC

apr 2007.

#34
Totalno preferiram Gou prema Psy-ju. Jao prodo bi dusu za Gou. The true music.
BOTANIKISTRAŽIVAČ

apr 2007.

#35
shaman goa nemoze biti normalna :) svi prisustvuju! i da najbolja muzika..
Yami_RazielAMBASADOR

apr 2007.

#36
ljudi..sutra je goa trance party u ksetu...oko 9 pocinje 20 kn je upad...morate ici...ja cu biti ubijen ko majka :)))))
BloodspillerPOZNAVALAC

apr 2007.

#37
`teta ato u Hrvatskoj ovakva glazba nema nikakvog zna enja.. jednostavno ljudi nisu zainteresirani i rijetko da ete na nekog da to sluaa a kamoli da se partiji organiziraju...
ROXPOZNAVALAC

apr 2007.

#38
Tu si u krivu. Scena je ove godine eksplodirala, i partyja ima skoro pa jednom tjedno. http://www.trancepleme.com/ Na njihovom forumu ces nac sve najave Psy i Goa. A Goa mi je stvarno nesto preposebno, frend DJ i Etnobotanicar iz Amerike ima pravo kad kaze: The meaning of GOA Current mood: aware Goa is a form of music that is often credited to being originated out of the beaches and forests of Goa, India in the late 1980's. But the truth is that goa is merely a revival of the most ancient and most pure form of music that has descended upon the human race since the dawn of the first sun. It is the essence of life and follows the intricate patterns of nature. It is the archaic beating of drums to enter the trance dance state of mind. It pulls from the cosmic structure of sound, the entity that is music, which permeates all surroundings and weaves matter into a continuum of energy. Goa is pagan. Goa is shaman. Goa is animal. Goa is plant. Goa is fungi. Goa cannot be contained, it spirals out and explodes into the fractalizing structure of the universe. It maps the inner mind and reverberates the consciousness into the outter spaces. There are no limits and there are no boundaries. The DJ is the modern shaman. A neo-shaman. A neo-pagan. An age old pagan. An alchemist of sound waves.
#39
full on i ambient moze i ponekad dark, ali sam na zurci, kuci nikada
bongashLEGENDA

apr 2007.

#40
Pa emu ta tu~na faca ? Sjebana si poslje ~urke? :cool44:
#41
hehehe ma ne ;) sluchajno stawila taj smajli :)
pachaISTRAŽIVAČ

maj 2007.

#42
a sta ocekujete od zurke infected mushroom-a na kalemegdanu?
ROXPOZNAVALAC

maj 2007.

#43
Jel iko bio na Ministarstvu Psihodelije jucer u Mocvari (Zg)? Ja nisam imo s kim, sjebali se dogovori :(
BOTANIKISTRAŽIVAČ

maj 2007.

#44
sto nisi solo dosao? fullon i darrrk =O
#45
shpongle = win:lock:
Kurblaj KanAMBASADOR

maj 2007.

#46
E jel mo~e neko dat nekih linkova za skinut neki taj dark trance ili techno ili atagod dugo me vremena zanima kako to zvu i
BloodspillerPOZNAVALAC

maj 2007.

#47
Evo ti jedan link.. ima nekih setova http://www.psytrance.cz/music.php
#48
trance slusam vec 4 godine, psy (astral projection gods.. da se zna :P shakta, protoculture, electric universe, yahel, space buddha i mnogi drugi... ) sam slusala 3 godine.. mislim jos uvijek slusam ali experimentisem sa pravcima ovu posljednju godinu, 2 :) bila sam se navukla na technjak, pa na electro.. ev' sad slusam sve, naravno od electronike i super mi je:b_bow: sad cu uskoro si vlastitu opremu zbavit i bacit se na posao dj-a hihihh.. =))

jun 2007.

#49
Ha ha . evo na pocetku vidim da niste u toku . Bla bla bla. da vam sad neobjanjavam Evo vam nekih mojih setova pa bacite koji komentar. e da zanr setova je u Dark full-on fAZONU. Prvo da navedem neke dj-ove koje rado slusam Xenomorph,Kindzadza,Fungus Funk,Psykovsky,Osom,Parasense, Penta,Freaking,Terminator,Cpc,Psyfactor,Dark Nebula,Scatterbrain, Kluster,Scorb,Damage,Azax Syndrom,Seroxat,Psychotic Micro,Toxic, Digital Talk,Para Halu,Grapes Of Wrath,Nexus,Deviant Species, Neuromotor,Jelly Headz,Winter Demon,Jahbo,Matutero,Zik,The Nommos, Ocelot,Yab Yum,Artifakt,Shift,Ram,Shrink,Derango,Hyper Frequencies,Zirkin... Psypeyote, Krumelur, Funny Farm, Digital Drops, Mento, MIC, System Overload, Doof, Dark Soho, Weirdo Beardo, Neuron Compost, Texas Faggot, Naked Tourist, Bon, Dejan, Fractal Cowboys, O.O.O., Ocelot, CPC, Highko, Claw, Xenomorph, Sandman itd.. i evo jos jedan novi set - Sonic Cruncher (Dark) 1.Joti Sidhu - Bit Cruncher 2.Damage vs NRS - disruputing 3.Dark Nebula - Black Cristal 4.Wizack Twizack - Ranger from the North 5.Logic Bomb - Deuchland 6.D-tek vs Mexican Trance Mafia - aplle talk 7.N3Xus - Shiva 8.Shift - The Face 9.Shift - Cerebral Cortex 10.aerodance - amazonia jungle voices 63 min 56kbps 25 mb - Asymetrix - Sonic Cruncher (Dark Full-on) 1.Joti Sidhu - Bit Cruncher 2.Damage vs NRS - disruputing 3.Dark Nebula - Black Cristal 4.Wizack Twizack - Ranger from the North 5.Logic Bomb - Deuchland 6.D-tek vs Mexican Trance Mafia - aplle talk 7.N3Xus - Shiva 8.Shift - The Face 9.Shift - Cerebral Cortex 10.aerodance - amazonia jungle voices 63 min 56kbps 25 mb - http://rapidshare.com/files/34536028/Asymetrix__-_Sonic_Cruncher.mp3.html Asymetrix-Crazy impulses 12.05.2007 58 min 23.52 mb Intro Blink - 1.Highko - White Halloween 2.Datakult - Tragicomic 3.DarkNebula - Mary Poppin Pills 4.Multistate - Spoil 5.Kindzadza - Back To The Future 6.Naked Tourist - Lunatic Asylum 7.a.p.e_-_aeroponal_brain_damage 8.neelix_-_colours 9.Penta - Past Holidays 10.Blisargon Demogorgon - Cave Entrance 11.Phobium - Changeless http://rs115.rapidshare.com/files/32052969/Asymetrix-Crazy_impulses_12.05.2007.mp3.html Dovoljno za pocetak.

jun 2007.

#50
http://www.youtube.com/watch?v=6FJiNyS1M2k

jun 2007.

#51
evo malo goatrance-a na brzinu, bez skidanja ;) www.goatranceradio.com
#52
Psy najs avatar .. idem za koj dan da isteotviram jedno AUM-cyhe .. trance .. of course.. mada od svakog pravca po nesho .. najvishe slusham: Electric universe,Space tribe,Vibe Tribe,Bizzare Contact,Alternative,Hallucinogen.Astrix,Melicia.Talamasca,Sulima,,KoxBox,Lish,,Alien project,Psy-sex,Orion,EATSTATIC,Fatali,Nexus,Kin-Dza-Dza,DArkpsy,Dynamo,Sense,Menog,Vibrapshere, Penta,Suria,Astral,Joti,Gataka,GMS,Perplex,Void,Sesto Sento,Exalie,Rinkadink,Green Nuns Of The Revolution.The Cat,Dino i josh mnogo mnogo artista :) Mada gotovim i D'n'B .. Kosheen,Guru,Non,Dj hype,Aquasky,Zink.J Majik,Roni Size,Pendulum Bad comp i td.. :banana_dred::bananallama::gband::happy031::gothband:

avg 2007.

#53
September 1 (Saturday), 22:00 Club Bona Fides, Bulevar Kralja Aleksandra 67 (Belgrade) /////////////////////////////////////////////////////////////// FUNGUS FUNK ! Moscow, Russia Live+DJset! DJ BOGY || Moksha || Plutonic Records || Belgrade, Serbia DJ NIKOLOVSKI || Synthetic Evolution || Nish, Serbia /////////////////////////////////////////////////////////////// Presale:: IPS, Bilet Servis Price:: 600din.
LucidDreamAMBASADOR

avg 2007.

#54
Evo vam neke kompilacije psy trance koje traju po 50min....mnogo gotivne stvari...po meni najjaci je astrix...........................and infected mushrooms.....:lock::lock::lock: Link: http://www.psysurfeur.com/trance.php peace & respect

avg 2007.

#55
Buraz pola od ovoga ti nije dark-full on.
LucidDreamAMBASADOR

avg 2007.

#56
A tousans years ago deep in the darkness jungles of Amazon the ancient Eacas discovered a mystical wive the grow up the secret psychoactive halucinegenic drink-The holly Ayahuasca...:)))):sun2:
LucidDreamAMBASADOR

avg 2007.

#57
Nema jace stvari nego kad se razneses od ganje i legnes s devojkom uz dobri stari psy trance...pa onda pokusavate da pricate a nebuloza kolko hoces...hehe:sun2::sun2::sun2:

sep 2007.

#58
pozdrav ljudi...evo pa i da ovdje naidjem na poklonike dobrog psy zvuka... nego, ovdje imate masu setova --http://www.audiognomes.com/gnometones.htm-- direkt download (non-rapid user:) definitivno najjaci u struci penta, rinkadink... ima ih, da ne nabrajam.. nego,zadnje sam bio na Seasplashu, a prije toga na Future Nature... Seasplash dojmovi losi (sta se tice psy flora, bio je nekako premali,pretih,preukutu..) al je ionako fest okrenut ka reggaeu (dobro odradjeno)..na ostalo nisam stigo.. posao zove..
LucidDreamAMBASADOR

sep 2007.

#59
Sad sam skinuo neke stvari od Psilly X i moram reci opasno gruva...Ni CPU nije losa stvar odlicna za kucne zurke...:lock::181:
Yami_RazielAMBASADOR

sep 2007.

#60
Najaca stvar za chillanje doma je Prometheus-Arcadia Magik....ta stvar nije normalna kad zelis chiller psy atmosferu.... inace...frend mi je poslao jednu stvar...zanr: psybreak...ili psytrance i break beat mix...dali itko zna di bi jos takvih stvari mogao skinut?ako ocete uploadat cu stvar.....
ROXPOZNAVALAC

sep 2007.

#61
S dolaskom jeseni trebali bi opet pocet Ministarstvo Psihodelije partyji u Mocvari u ZG otprilike jednom mjesecno, jedva cekam.

sep 2007.

#62
slusam dark psy trance mada poslusam ponekad i neki fulloncic:)
LucidDreamAMBASADOR

sep 2007.

#63
Jel Cool sound psy trance,moj drug ima cd pa treba da mi donese,kaze da je trance...?

okt 2007.

#64
THX:dog_walk2:

okt 2007.

#65
:icon_lol:

okt 2007.

#66
me listening to psyhodelic dark trance , goa and progressive :)
Kurblaj KanAMBASADOR

okt 2007.

#67
Ajd vi koji sluaate taj dark psihodel ni trance recite nekih izvoa a ili joa bolje dajte linkova jer me baa zanima to a imam jako malo sli nog
brendPOZNAVALAC

nov 2007.

#68
http://rapidshare.com/files/69274512/dj_nitrogen_-_killer_animals.mp3.html
brendPOZNAVALAC

nov 2007.

#69
http://www.youtube.com/watch?v=o75paTR5d24

nov 2007.

#70
Astral Projection, Infected Mushroom, Hallucinogen, Phlegma itd. dobro , ali za posebna stanja. mo~e te dosta 'dignuti'. a najzabavnije je na takvu glazbu pumpati sklekove :D http://www.youtube.com/watch?v=WJRsNJ5tL20
brendPOZNAVALAC

dec 2007.

#71
Ovde cete naci sve od Talamasce do G.M.S-a i Skazija,mixeva: http://amoebalopsy.blogspot.com Ako nesto nedostaje onda potrazite ovde: http://www.psygoatrance.tk Ja sam do sad skinuo 10 Gb Uzivajte

dec 2007.

#72
Daj neka neko postavi neku extra top10 listu psy, trance, rave muzike..........
wu-traENTUZIJASTA

dec 2007.

#73
psy-trance, goa...zapravo jedina muzika koja mi se svidja od sve te peglaone...mogu slusati ja i techno ali sigurno ne normalan...trance slusam uvjek kad sam doma i po mogucnosti do kraja pojacano :D... najbolji su infected mushrooms, eskimo, rinkadink, skazi i 1200 microgram...alien project je isto super...svakako poslusajte ako niste muziku sa boom festivala 2004, pogledajte i dvd po mogucnosti i pogledajte i dvd snimka sa xxxperience festivala u brazilu...pis :P
triggerISTRAŽIVAČ

dec 2007.

#74
jel zna neko gdje mogu skinit Astrixa? On mi ima jakih napucanih stvari! eo ak vam se da pogledajte ovo http://www.youtube.com/watch?v=OX30UbeThog&feature=related boleatina
wu-traENTUZIJASTA

dec 2007.

#75
a cuj ja imam astrix-a al di se moze skinut neam pojma...skini si neki program kao sto je soulseek ili nesto slicno pa trazi...vjerojatno ces naci... :D pis
LucidDreamAMBASADOR

dec 2007.

#76
imam i ja astrix-a...meni je najjaci... Probaj http://music.download.com/psilly_x/3600-8252_32-100083039.html i ovde http://best-mp3-files.com/artist/5206/Astrix/ Imao sam pre te sajtove za psy ali sjebala me mozzila pa sve obrisala...
brendPOZNAVALAC

dec 2007.

#77
[bez sadržaja]
ROXPOZNAVALAC

jan 2008.

#78
Ova slika je presavrsena. Jel ima netko link di mogu skinut X-Dream-ove albume? Trazio po torrentima bezuspjesno :( Pogotovo me zanima "We made our own happiness".
brendPOZNAVALAC

jan 2008.

#79
Rox ja sam lepo postavio link gde mozes da skines mnogo toga ali posto te mrzelo da trazis evo postavio sam ti jedan cd,to je sve sto imam od X-Dream. Ako ti treba jos nesto mogu da okacim pa da skines. Uzivaj http://rapidshare.com/files/80970282/09-x-dream_-_rajiotaiso-psycz.zip.html
ROXPOZNAVALAC

jan 2008.

#80
Mnogo hvala :) (reko si da je na onom linku samo od Talamasce i ovih ostalih pa nisam ni mislio tam trazit) Edit: uf, presavrseno, hvala opet :D :D
brendPOZNAVALAC

jan 2008.

#81
Ovo je jako stara "pesmica" ali jaaakooo dobra http://rapidshare.com/files/81173817/Man_With_No_Name_-_1996_Moment_Of_Thruth_-_Dawn_Chorus.mp3

jan 2008.

#82
dali je netko mo~da uo Cortex - Time For salvation....Materia rec. ..........neka vrsta tecdelica album me je doista iznenadio .........i joa jedan Trold - Time Of Illusion ....u~ivajte
ROXPOZNAVALAC

jan 2008.

#83
Dog god da je budan u ovaj sat, brzo na radio 101.
LucidDreamAMBASADOR

jan 2008.

#84
Neki lik prica o legalnim i ilegalnim lekovima...Kakve veze to ima sa psy?...
ROXPOZNAVALAC

jan 2008.

#85
Zavrsilo je u 3 :( Dovla sa Ministarstva Psihodelije je imo mix od 1:30 do 3:00. Bit ce uskoro online za skinut pa postam link ak itko zeli

jan 2008.

#86
Jednom za vazda SHARIGRAMA............srce mi puca
brendPOZNAVALAC

jan 2008.

#87
The_Shaman_Trip http://rapidshare.com/files/82837817/01_Sine_Die_-_The_Shaman_Trip-MPR.mp3 ____________________$____________________ ___________________$$$___________________ ___________________$$$___________________ __________________$$$$$__________________ __________________$$$$$__________________ __$_______________$$$$$_____________$____ __$$______________$$$$$____________$$____ ___$$$____________$$$$$___________$$$____ ____$$$$$_________$$$$$________$$$$$_____ _____$$$$$$$______$$$$$_____$$$$$$$______ $______$$$$$$$____$$$$$____$$$$$$_______$ $$_________$$$$$___$$$____$$$$_________$$ _$$$$$$$______$$$__$$$__$$$______$$$$$$$_ _____$$$$$$$$____$$_$_$$____$$$$$$$$_____ _________$$$$$$$$$_$$$_$$$$$$$$$_________ ________________$$$_$_$$$________________ ____________$$$$$___$___$$$$$____________ ___________$________$________$___________ ____________________$____________________ ____________________$____________________ Shakta-Silicon_Trip http://rapidshare.com/files/83306374/Shakta_-_Silicon_Trip.mp3

feb 2008.

#88
poooz ljudi novi forumash ,stari vutroman i trenser
extranoizeENTUZIJASTA

feb 2008.

#89
nisam znao di da ovo stavim, pa sam stavio tu :icon_biggrin: ovo je film...za trensere Karahana - The First Psychedelic Trance Movie Label: Phonokol Format: VHS/Rip Country: Israel Released: 1998 Genre: Electronic Style: Goa Trance Notes: Recorded from the Drugless Festival in Ganey Huga @ 1997. Total time: 57 mins. Size: 777 Mb format : SVCD stvari iz filma 1 California Sunshine Alala 2 Deedrah Essential 3 Astral Projection Dancing Galaxy 4 Shiva Shidapu Power Of Celtic (Remix) 5 Tandu Alien Pump 6 ManMadeMan & Tristan Purple Merlin 7 Prana Kiba (Tristan & Process Remix) 8 Prana Alien Pets 9 Deedrah Self Oscillation 10 Ibizarre The Aeon 11 Total Eclipse Blue Galaxie 12 MFG When We Dream 13 Muses Rapt, The Spiritual Healing 14 Mushroomman Crystaldelic 15 Zodiac Youth Devil's Circus (Elysium Remix) 16 Disco Volante Chameleon (Pixelmorph Mix) 17 Delta, The As A Child I Could Walk On The Ceiling 18 Johann Bley Stranded (The Delta Remix) 19 California Sunshine Rain 20 Tandu New Aura 21 Astral Projection Still Dreaming (Anything Can Happen) ftp://ftp.psychedelic.be/psymovie/Karahana.The.First.Psychedelic.Trance.Movie.1998.VHSRip.SVCD-HALOSiAN.mpg
LucidDreamAMBASADOR

feb 2008.

#90
Sine Die-Shaman trip,neko je stavio link za download...Odlicna stvar svaka cast...
brendPOZNAVALAC

feb 2008.

#91
Hvala za film brate !
LucidDreamAMBASADOR

feb 2008.

#92
Evo skinuo sam i Silicon trip...Razbija...Sta reci...:banana_rasta:

mar 2008.

#93
pozzz ljudi :)

apr 2008.

#94
Pozz svima, Zanima me ako neko zna gde moze da se skine psy u lossless formatima. Ja sam nasao neke sjtove ali na njima nema onoga sto ja trazim . http://www.ektoplazm.com http://sunstation.ru http://tags.nnm.ru/psy-trance

apr 2008.

#95
blisargon demogorgon,cosmo,intriga, wizack twizack,melorix,xikwri neyrra, para halu,talamasca....
THC mindISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#96
INFECTED MUSHROOMS & ASTRIX SU BOGOVI PSY TRANCA! hvala na pitanju :)
Yami_RazielAMBASADOR

apr 2008.

#97
a dobri su...astrix ima ok stvari ali infected mushrooms nije ni blizu... nijedan taj ajmo rec komercijalni psy trance artist nije tak dobar kao underground psyeri... uzmi u obzir prometheusa,ace venturu,zybexa,zolarium,symphonixa,psyside,psysharka...sve su pre pre pre izvodjaci s pre dobrim stvarima... mislim opet ovisi o ukusu ali vidit ces kad se uvuces u psytrance da ti povrsinski izvodjaci nisu ni do koljena pravim igracima :))) peace
THC mindISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#98
moze bit relativno sam svjeza u tome..ali za sada sam na mushroomsima kad budes bio u pravu javim ti se :)
Yami_RazielAMBASADOR

apr 2008.

#99
hahhaha xDDD pa oces da ti dam par linkova?ili da ti posaljem par stvari? :)
THC mindISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#100
ako si covjek dobre volje zasto ne..otvorena sam za sve opcije :)

apr 2008.

#101
slazem se sa tobom..Iako su momci iz mushroomsa (eizen,Duvdevani) skolovani momci,iako se razumiju dosta dobro u Dj-ing,malo su dosadni...i postali komercijalni..Astrix ima par stvari koje mi nikad nece dosadit...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se