VUTRA
ForumZajednicaMuzikaWARRIORS DANCE festival 2012. @ Beograd
LEGACY

WARRIORS DANCE festival 2012. @ Beograd

24 odgovora2,227 pregleda
artisticLEGENDA

mar 2012.

#1
Evo zanima me da li joa tko osim mene planira ii na ovaj mamojebni festival...prve godine je bio u Japanu, druge u Engleskoj i sada u Srbiji (Beograd - Kalemegdanska tvrava) Za sad su izvoa i The Prodigy (njihov je festival, nazvan po njihovoj pjesmi Warriors dance) i Skrillex, a bit e joa bendova koje izaberu... Warrior's Dance Festival, Belgrade, Serbia on September 15th 2012 ---> evo slu~bena stranica festivala za sve informacije I evo cijeli koncert The Prodigy-ja od proale godine sa Warriors dance festivala http://www.youtube.com/watch?v=OMtXLLU4_IQ

mar 2012.

#2
ovo je moglo i pod najave ;) nisam ni cuo za fest, ako budem free giljam
He-ManLEGENDA

mar 2012.

#3
Ajme kako bi bilo odli no otii na ovo, Prodigy su mi u top3 always ! Carevi :thumb:

mar 2012.

#4
ovaj event je roen za past s vutrom, bit e pasa i na 2 i na 4 noge na sve strane a ne mo~ea strejt na koncert prodigy-a, to bi bio grijeh...
artisticLEGENDA

mar 2012.

#5
ma brate Prodigy je moja religija hehehehe...2010. god. sam bio u Maarskoj na koncertu, i za cijeli dan od ujutro do nave er sam popio samo 2 piva, dalje vodu...htjeo sam do~ivit to sve normalan...i bilo mi je ko da sam bio na 5 vrsti droga...oni su moja droga...iako sam tra~io po festivalu neato za zapalit, nisam uspio niata skontat tako da sam osto normalan...ali na ovom kontam da neu ostat normalan...barem da se nazujim alkoholom i zapalim neato...to bi bilo idealno :)

mar 2012.

#6
Vaistinu PRODIGY :D BICE KRCANJE!!!!!! Ja kupio kartu. Vidimo se tamo.
Nisam jaENTUZIJASTA

mar 2012.

#7
Kartu posjedujem :))
artisticLEGENDA

mar 2012.

#8
jao jao...pa nemogu do ekat...bit e lom :) vidimo se tamo
wuhuuuuuuu tiket ju er stigao :b_cyclops: ide li netko mo~da vozom os-bg da se pokupimo i skupimo?
artisticLEGENDA

avg 2012.

#10
ej koaaro, ja sam isto u blizini osijeka i idem :) mo~da bi se i mogli neato dogovorit...javi se na pm... a evo je jedna slikica u ia ekivanju festivala :P
Losmi the EvelENTUZIJASTA

sep 2012.

#11
Ja bih rado isao, ali nisam tu, jbga, f.king tim bilding Lepo se provedite, bice strava sigurno! :happy031: A pre toga gomila :smoke18:
artisticLEGENDA

sep 2012.

#12
zna i WDF me oduaevio!!! bilo je savraeno!!! evo nekih slika sto sam uspio slikat hehehe..p.s. sliko sam se sa maximom (crnac iz Prodigy-ja)...ali necu je stavljat jer sam i ja na slici :P
artisticLEGENDA

nov 2012.

#13
evo i offical video od benda Prodigy, i warriors dance festivala iz BG :) enjoy http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KHaVwzBbnss

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se