LEGACY
WARRIORS DANCE festival 2012. @ Beograd
24 odgovora2,227 pregleda
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
artisticLEGENDA
mar 2012.
mar 2012.#1
Evo zanima me da li joa tko osim mene planira ii na ovaj mamojebni festival...prve godine je bio u Japanu, druge u Engleskoj i sada u Srbiji (Beograd - Kalemegdanska tvrava)
Za sad su izvoa
i The Prodigy (njihov je festival, nazvan po njihovoj pjesmi Warriors dance) i Skrillex, a bit e joa bendova koje izaberu...
Warrior's Dance Festival, Belgrade, Serbia on September 15th 2012 ---> evo slu~bena stranica festivala za sve informacije
I evo cijeli koncert The Prodigy-ja od proale godine sa Warriors dance festivala
http://www.youtube.com/watch?v=OMtXLLU4_IQ
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
mar 2012.
mar 2012.#2
ovo je moglo i pod najave ;) nisam ni cuo za fest, ako budem free giljam
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
mar 2012.
mar 2012.#3
Ajme kako bi bilo odli
no otii na ovo, Prodigy su mi u top3 always ! Carevi :thumb:
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
mar 2012.
mar 2012.#4
ovaj event je roen za past s vutrom, bit e pasa i na 2 i na 4 noge na sve strane a ne mo~ea strejt na koncert prodigy-a, to bi bio grijeh...
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
artisticLEGENDA
mar 2012.
mar 2012.#5
ma brate Prodigy je moja religija hehehehe...2010. god. sam bio u Maarskoj na koncertu, i za cijeli dan od ujutro do nave
er sam popio samo 2 piva, dalje vodu...htjeo sam do~ivit to sve normalan...i bilo mi je ko da sam bio na 5 vrsti droga...oni su moja droga...iako sam tra~io po festivalu neato za zapalit, nisam uspio niata skontat tako da sam osto normalan...ali na ovom kontam da neu ostat normalan...barem da se nazujim alkoholom i zapalim neato...to bi bilo idealno :)
12 REP24%
→ Istraživač
mar 2012.
mar 2012.#6
Vaistinu PRODIGY :D BICE KRCANJE!!!!!!
Ja kupio kartu. Vidimo se tamo.
Nisam ja
ENTUZIJASTA404 REP51%
→ Poznavalac
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
27 REP54%
→ Istraživač
avg 2012.
avg 2012.#9
wuhuuuuuuu tiket ju
er stigao :b_cyclops:
ide li netko mo~da vozom os-bg da se pokupimo i skupimo?
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
artisticLEGENDA
avg 2012.
avg 2012.#10
ej koaaro, ja sam isto u blizini osijeka i idem :) mo~da bi se i mogli neato dogovorit...javi se na pm...
a evo je jedna slikica u ia
ekivanju festivala :P
Losmi the Evel
ENTUZIJASTA267 REP17%
→ Poznavalac
Losmi the EvelENTUZIJASTA
sep 2012.
sep 2012.#11
Ja bih rado isao, ali nisam tu, jbga, f.king tim bilding
Lepo se provedite, bice strava sigurno!
:happy031:
A pre toga gomila
:smoke18:
mar 2012.
1 / 13
mar 2012.
nov 2012.