VUTRA
ForumZajednicaMuzikaMarilyn Manson
LEGACY

Marilyn Manson

42 odgovora3,940 pregleda

jan 2009.

#1
Neznam on je meni bas gotivan.
Kurblaj KanAMBASADOR

jan 2009.

#2
Nekad sam bio veliki ljubitelj totalno ali eto sad viae baa i ne Joa uvijek su mi njegov lik stil i nastup dobri(posebno ranija faza) ali glazbeno mi viae baa i ne le~i
Zabljak 1992POZNAVALAC

jan 2009.

#3
jedan od ljudi u sou biznisu kojeg bi volio da izbijem ka magarca.
Kurblaj KanAMBASADOR

jan 2009.

#4
Ma sve poslije Golden age of grotesque albuma mu je fuj i totalno razvodnjeno i jadno ali ranije je skroz dobar bio(posebno u vrijeme kad sam ga sluaao, sad viae ne upada u uai) Ali bezobzira na sve to ima imid~ i stage act odli an a i poprili no je pametan momak ovako kad je ozbiljan i trijezan
ultra'90ENTUZIJASTA

jan 2009.

#5
mogu se samo slozit sa zabljakom... totalno mi je antipatican
Kurblaj KanAMBASADOR

jan 2009.

#6
To je onaj prosvjetljeni stav ato ne razumijem prebijem:icon_evil::clap:
DžidžadžojacPOZNAVALAC

jan 2009.

#7
Takozvani klina ki stav
wannabeshaman1POZNAVALAC

jan 2009.

#8
ne sluaam ga previae(samo lest we forget-best of) al mi je full simpati an :icon_biggrin: glas mu je interesantan nea kao mjeaavina kul ~ene i muakarca ili bijesa zajebavanja i... darkerski mjuzikl. najviae mi se kod njega svia ato nervira selja ine (mislim mentalne selja ine...ne vrijeam radiane poljoprivrednike sto are...) jer nema boljeg osjeaja nego kad si svjestan da si TI uzrok tome ato se neki idiot pjeni pizdi i nemo~e tjednima bacit drkicu il silovat trebe jer ga u snovima proganja tvoja izvaredna fizi ka konstitucija. a stvarno je izvaredna nije ni muakarac ni ~ena :D i u duhu kraanstva i blagdana trebali bismo cjeniti tu jedinstvenost kojom je bog podario marilyn mansona ken i get an haaaleeeeluja...ken i get an ejmen...ejmeen za one koji neznaju o emu pri am evo slika (ja te~im tom balansu...pokuaao sam svaata ubacivanje ~enske odjee,punice,aminka al neide mi tako dobro) e da i piaem bog s malim  odnosno b... i naravno imam opravdanje za to. lan sam NACI odnosno nove anglisti ke crkve isusove te su naai stavovi takvi da piaem bog s malim  odnosno b i da mislimo kako su razli ite rase samo produkt raznolikih higijenskih navika. e da i ovom prilikom bih zamolio sve ljude koji nisu pripadnici naae crkve da se ubiju,ne pri aju ili barem prestanu postojati jer ovo je slobodna dr~ava u kojoj nitko nema pravo vrijeati naae stavove a vaae postojanje to ini i kako je vaae postojanje uzrok onda mislim da nebiste trebali postojati i.. da
mr.skunkAMBASADOR

jan 2009.

#9
ma budala ~eaa, jedan od pionira komercijalnog kretenluka.
Zabljak 1992POZNAVALAC

jan 2009.

#10
direktori diskografskih kuca su se okupili sa idejom da naprave nesto sto ce uvrijedit svakog,shokirat konzervativce,hriscansku ameriku,straight tipove i napravili nekakvoga zombija,prelaz s muskarca na zenu,hermfrodita sa sumnjivim muzickim talentom.i ja treba da se primam to? ne hvala,ne razumijem onda tog avangardnog umjetnika.
wannabeshaman1POZNAVALAC

jan 2009.

#11
:D znam da nisam `` ali ne ku~im kakve veze ima tvoj qoute s onim ato si sad napisao. napravili su g.ovno* pa ata?nitko te ne tjera da ga shvatia ak ti se i ne namee kao npr smee s hrvatske estrade koje sto puta gore djeuluje na um ovjeka od jednog marilyn mansona koji je samo "nekvalitetni proizvod"...ako si tako predan ideji uniatenja govana odi blokiraj septi ke jame *gospodin ovno jede g o v n o a to vrijeanje stavova je neato vrlo plemenito malo sadisti ko al jeb...upravo zbog pridavanja prevelike va~nosti tim stavovima se mrzi ubija i vjeruje u crkvu :)
BeyondLEGENDA

jan 2009.

#12
ima neke dobre stvari manson, i dobro mi je to ato je kontroverzan i uzbuuje moraliste.
peri.leeISTRAŽIVAČ

jan 2009.

#13
moralisti su jako relativan pojam ne vrijea on nikog u biti...sve je to davno pro~vakano i izvrijeano do brutalnosti al na underground nivou, ne na mtviju... tamo se standardi kontroverze mijenjaju otprilike svakih 10 godina...on se samo aminka i zarauje pare... i to velike i nikad ne bi iao do kraja u svojim "kontroverzijama" na razini percepcije osnovnoakolaca u potrazi za kul imid~om jer su mu oni jedini izvor zarade taj bi na koncertu npr. satana panonskog u ao u kutu i piao u gae
mr.skunkAMBASADOR

jan 2009.

#14
tako je kolega peri li i usput bi nadodao da je ruzan ko lopov i da je pravi primjer kako izgleda americka umjetnost nastala na zatiranju izvorne indijanske umjetnosti koja je opet bila sinonim za dobrotu i suzivot. dosla je americka stoka do toga da se ne libi pretvoriti u sotonu ne bi li mu to donijelo pare joj zvoni mi telefon kucni inace bi vam jos napricao e aj nek neko jos kaze da je lijep i rasprava zavrsava :rasta1:
wannabeshaman1POZNAVALAC

jan 2009.

#15
ata nisam ve reko da je ljep?:D ae ae nek mi neko ka~e da mu od ovog hla e ne postanu tijesne bljeda je krhka podatna i sablasna ,i ono najva~nije, neodreenog spola :D sve kvalitete koje treba imati kvalitetan spolni partner(moj). edit:a taj satan panonski je definitivno vea car ina od marilyna mansona :D
Kurblaj KanAMBASADOR

jan 2009.

#16
He satana sam bio upoznao koju godinu nakon Mansona i joa i danas "cijenim" njegovu pojavu i performans. Bio je pravi Satan a ovaj njegov bend Pogreb x sad samo sviraju pjesmu i niat nisu nastavili ono glavno a to je djelo Satana Panonskog Ti ea doi u svojoj moi Vratit ea se Satane
ChehehePOZNAVALAC

jan 2009.

#17
Satan je Bio jedan od zadnjih umjetnika u nas... A MM je Ogromni cirkusant, provokator, najbolje pijesme su mu obrade, ruzan, kontrovezan, neshvacen, u kurcu, opsjednut krivim stvarima, prezestok, nedovoljno zestok, americki kreten, trebalo bi ga zabranit,.......ma MM je jednom rijecu NAJVECI.

jan 2009.

#18
Meni su vece sataniste beach boys nego marilin menson. Cak ovako kad ga slusas kad prica ispada i sasvim normalan, inteligentan, duhovan i prefinjen tip. A muzika je katastrofa...to jest nije za moje usi.
ChehehePOZNAVALAC

jan 2009.

#19
Ajmo reci da mu muzika nije ni inovativna ni zabavna ni ista drugo ali je sigurno inteligentan i to vrlo a tko ne vjeruje neka mu provjeri bank account pa se javi. Hocu reci da mi je jedini njegov potez u karijeri koji je napravio upravo to sto je iako nije presokantan uspio aokirat, nije glazbeno pretalentiran ali je zato snimio 5,6 vrlo dobro prodanih albuma i tako kupa se u parama na racun milijuna budala koje su ispusile negu glupu pricu.
Kurblaj KanAMBASADOR

jan 2009.

#20
Eto ako si zainteresiran u Vinkovcima je memorijaj Satana Panonskog sada u subotu 31. u Vinkovcima, ja vjerojatno dolazim Ne kontam zaat ne svira Pogreb x mislim ipak je memorijal Satana Upad je besplatan
ChehehePOZNAVALAC

jan 2009.

#21
daleko prijatelju jako daleko ja sam ti u dubrovniku... ali bas bi.
jaime88LEGENDA

dec 2017.

#22
jeste uli novi album

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se