LEGACY
Marilyn Manson
42 odgovora3,940 pregleda
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2009.
jan 2009.#2
Nekad sam bio veliki ljubitelj totalno ali eto sad viae baa i ne
Joa uvijek su mi njegov lik stil i nastup dobri(posebno ranija faza) ali glazbeno mi viae baa i ne le~i
Zabljak 1992
POZNAVALAC1.056 REP51%
→ Ambasador
Zabljak 1992POZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#3
jedan od ljudi u sou biznisu kojeg bi volio da izbijem ka magarca.
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2009.
jan 2009.#4
Ma sve poslije Golden age of grotesque albuma mu je fuj i totalno razvodnjeno i jadno ali ranije je skroz dobar bio(posebno u vrijeme kad sam ga sluaao, sad viae ne upada u uai)
Ali bezobzira na sve to ima imid~ i stage act odli
an a i poprili
no je pametan momak ovako kad je ozbiljan i trijezan
ultra'90
ENTUZIJASTA281 REP20%
→ Poznavalac
ultra'90ENTUZIJASTA
jan 2009.
jan 2009.#5
mogu se samo slozit sa zabljakom...
totalno mi je antipatican
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2009.
jan 2009.#6
To je onaj prosvjetljeni stav ato ne razumijem prebijem:icon_evil::clap:
Džidžadžojac
POZNAVALAC846 REP27%
→ Ambasador
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#8
ne sluaam ga previae(samo lest we forget-best of) al mi je full simpati
an :icon_biggrin:
glas mu je interesantan nea kao mjeaavina kul ~ene i muakarca ili bijesa zajebavanja i...
darkerski mjuzikl.
najviae mi se kod njega svia ato nervira selja
ine
(mislim mentalne selja
ine...ne vrijeam radiane poljoprivrednike sto
are...)
jer nema boljeg osjeaja nego kad si svjestan da si TI uzrok tome ato se neki idiot pjeni
pizdi i nemo~e tjednima bacit drkicu il silovat trebe jer ga u snovima proganja tvoja izvaredna fizi
ka konstitucija.
a stvarno je izvaredna nije ni muakarac ni ~ena :D i u duhu kraanstva i blagdana
trebali bismo cjeniti tu jedinstvenost kojom je bog podario marilyn mansona
ken i get an haaaleeeeluja...ken i get an ejmen...ejmeen
za one koji neznaju o
emu pri
am evo slika
(ja te~im tom balansu...pokuaao sam svaata ubacivanje ~enske odjee,punice,aminka al neide mi tako dobro)
e da i piaem bog s malim odnosno b...
i naravno imam opravdanje za to.
lan sam NACI odnosno nove anglisti
ke crkve isusove te su naai stavovi takvi da piaem bog s malim odnosno b
i da mislimo kako su razli
ite rase samo produkt raznolikih higijenskih navika.
e da i ovom prilikom bih zamolio sve ljude koji nisu pripadnici naae crkve da se ubiju,ne pri
aju ili barem prestanu postojati jer ovo je slobodna dr~ava u kojoj nitko nema pravo vrijeati naae stavove a vaae postojanje to
ini i kako je vaae postojanje uzrok onda
mislim da nebiste trebali postojati i.. da
mr.skunk
AMBASADOR2.403 REP26%
→ Legenda
Zabljak 1992
POZNAVALAC1.056 REP51%
→ Ambasador
Zabljak 1992POZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#10
direktori diskografskih kuca su se okupili sa idejom da naprave nesto sto ce uvrijedit svakog,shokirat konzervativce,hriscansku ameriku,straight tipove i napravili nekakvoga zombija,prelaz s muskarca na zenu,hermfrodita sa sumnjivim muzickim talentom.i ja treba da se primam to? ne hvala,ne razumijem onda tog avangardnog umjetnika.
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#11
:D znam da nisam `` ali ne ku~im kakve veze ima tvoj qoute s onim ato si sad napisao.
napravili su g.ovno* pa ata?nitko te ne tjera da ga shvatia
ak ti se i ne namee kao npr smee s hrvatske estrade koje sto puta gore djeuluje na um
ovjeka od jednog marilyn mansona koji je samo "nekvalitetni proizvod"...ako si tako predan ideji uniatenja govana odi blokiraj septi
ke jame
*gospodin ovno jede g o v n o
a to vrijeanje stavova je neato vrlo plemenito
malo sadisti
ko al jeb...upravo zbog pridavanja prevelike va~nosti tim stavovima
se mrzi ubija i vjeruje u crkvu :)
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
jan 2009.
jan 2009.#12
ima neke dobre stvari manson, i dobro mi je to ato je kontroverzan i uzbuuje moraliste.
peri.lee
ISTRAŽIVAČ194 REP96%
→ Entuzijasta
peri.leeISTRAŽIVAČ
jan 2009.
jan 2009.#13
moralisti su jako relativan pojam
ne vrijea on nikog u biti...sve je to davno pro~vakano i izvrijeano do brutalnosti al na underground nivou, ne na mtviju... tamo se standardi kontroverze mijenjaju otprilike svakih 10 godina...on se samo aminka i zarauje pare... i to velike
i nikad ne bi iao do kraja u svojim "kontroverzijama" na razini percepcije osnovnoakolaca u potrazi za kul imid~om
jer su mu oni jedini izvor zarade
taj bi na koncertu npr. satana panonskog
u
ao u kutu i piao u gae
mr.skunk
AMBASADOR2.403 REP26%
→ Legenda
mr.skunkAMBASADOR
jan 2009.
jan 2009.#14
tako je kolega peri li i usput bi nadodao da je ruzan ko lopov i da je pravi primjer kako izgleda americka umjetnost nastala na zatiranju izvorne indijanske umjetnosti koja je opet bila sinonim za dobrotu i suzivot. dosla je americka stoka do toga da se ne libi pretvoriti u sotonu ne bi li mu to donijelo pare joj zvoni mi telefon kucni inace bi vam jos napricao
e aj nek neko jos kaze da je lijep i rasprava zavrsava :rasta1:
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#15
ata nisam ve reko da je ljep?:D
ae ae nek mi neko ka~e da mu od ovog hla
e ne postanu tijesne
bljeda je krhka podatna i sablasna ,i ono najva~nije, neodreenog spola :D
sve kvalitete koje treba imati kvalitetan spolni partner(moj).
edit:a taj satan panonski je definitivno vea car
ina od marilyna mansona :D
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2009.
jan 2009.#16
He satana sam bio upoznao koju godinu nakon Mansona i joa i danas "cijenim" njegovu pojavu i performans.
Bio je pravi Satan a ovaj njegov bend Pogreb x sad samo sviraju pjesmu i niat nisu nastavili ono glavno a to je djelo Satana Panonskog
Ti ea doi u svojoj moi
Vratit ea se Satane
Chehehe
POZNAVALAC751 REP17%
→ Ambasador
ChehehePOZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#17
Satan je Bio jedan od zadnjih umjetnika u nas...
A MM je Ogromni cirkusant, provokator, najbolje pijesme su mu obrade, ruzan, kontrovezan, neshvacen, u kurcu, opsjednut krivim stvarima, prezestok, nedovoljno zestok, americki kreten, trebalo bi ga zabranit,.......ma MM je jednom rijecu NAJVECI.
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jan 2009.
jan 2009.#18
Meni su vece sataniste beach boys nego marilin menson. Cak ovako kad ga slusas kad prica ispada i sasvim normalan, inteligentan, duhovan i prefinjen tip. A muzika je katastrofa...to jest nije za moje usi.
Chehehe
POZNAVALAC751 REP17%
→ Ambasador
ChehehePOZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#19
Ajmo reci da mu muzika nije ni inovativna ni zabavna ni ista drugo ali je sigurno inteligentan i to vrlo a tko ne vjeruje neka mu provjeri bank account pa se javi.
Hocu reci da mi je jedini njegov potez u karijeri koji je napravio upravo to sto je iako nije presokantan uspio aokirat, nije glazbeno pretalentiran ali je zato snimio 5,6 vrlo dobro prodanih albuma i tako kupa se u parama na racun milijuna budala koje su ispusile negu glupu pricu.
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2009.
jan 2009.#20
Eto ako si zainteresiran u Vinkovcima je memorijaj Satana Panonskog sada u subotu 31. u Vinkovcima, ja vjerojatno dolazim
Ne kontam zaat ne svira Pogreb x mislim ipak je memorijal Satana
Upad je besplatan
jan 2009.
1 / 22
jan 2009.
dec 2017.