LEGACY
Klasika
10 odgovora1,506 pregleda
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#1
Eto da pitam jel voli tko mo~da klasi
nu glazbu sluaati i ata mu je tu najdra~e i tako.
ja dost volim klasiku i jaka mi je stvar to s plo
a sluaati, imam neke maarske plo
e od maarskog pijanista Ferenc Liszt-a i on mi je dobar. U klasici mi sam jako nekad kvari dojam ato se naglo mijenja ugoaj glazbe, rcimo u pogrebno kora
nici upade odjednom neat ato je onako puno glasnije od ostatka pjesme i onako nije tako tmurno ko ostatak pjesme.
E ak netko zna kora
nica tih pogrebnih tko je sklado nek mi ka~e da mogu skinut jer su mi to prejake stvari
Ima jedan zanimljiv lik ato sklada kao "dark" klasiku zove se Lerue Delashay
Evo spejs pa si pogledajte
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=11903206
I evo da stavim video jedan pa nek ga nego od moderatora stavi kao embed jer ja neznam.
Fora jako pjesma koju znam pomalo svirati
Evo ovaj je lik to dosta dobro odsviro al teako je to ko vrag kak valja odsvirat
http://www.youtube.com/watch?v=oEfFbuT3I6A
Anarhoster
ENTUZIJASTA268 REP17%
→ Poznavalac
AnarhosterENTUZIJASTA
dec 2007.
dec 2007.#2
Eto, kako sam i u neo-folku napisao, nema meni do panka, al i klasika se da posluaat. Primjetio sam da imam viae snova ako pred spavanje sluaam klasiku. Smetana mi je nekako najdra~i, al ni Ravel i Vivaldi nisu loai. Taj utjecaj klasi
ne glazbe mi valjda sestra prenjela. Ona je profesorica glazbe.
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
BugiPOZNAVALAC
dec 2007.
dec 2007.#3
da da, pa klasika nije nestala, iako je danas evolvirala...
ima bendova svakog zanra sto koriste klasiku kao inspiraciju...
anyway dark klasika, mislim da ima negdje topic o njemu, slicno skroz ovome Lerue Delashay-u...
Sopor Aeternus-ovi instrumentali ovakvo zvuce...
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#4
Puno viae sopore volim od njega ali oni puno viae na folk vuku nego na klasiku ali imaju dosta i toga
artuv
ISTRAŽIVAČ53 REP2%
→ Entuzijasta
artuvISTRAŽIVAČ
jan 2008.
jan 2008.#5
evo samo da primjetim veliku slicnost izmeu teme u ovoj pismi od ovoga Isaac Albeniz-a sa Spanis caravan od vrata.. http://www.youtube.com/watch?v=hy7UPhcuw4k (obratite paznju na kraju na morrisona kad objasnjava sta je muzika : ) sta je njemu bilo lipo, drogirat se i radit muziku : )
inace obedvi pisme su mi super
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#6
Klasica...zakon zika...Fantasticna za opustanje i razmisljanje...
Ne pase lose ni u kolima...Dajte neki link za download mp3-a...nemoj da ste cicije...lol
:bonappetit:
dec 2007.
1 / 6
dec 2007.
jan 2008.