LEGACY
Vaši tekstovi ili vaše pjesme
23 odgovora4,937 pregleda
Dam_Dam
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
Dam_DamISTRAŽIVAČ
feb 2016.
feb 2016.#1
Pozz ljudi evo jedna tema koju sam pokusao naci na ovom forumu ali nisam pa sam odlucio da ja napravim jednu ovakvu temu fazon teme je da vi objavise svoe tekstove ili svoje vec snimljne pjesme ili sta vec imate sto je vase. Ja pisem po nekad neke tekstove i tako to pa bi takoder volio cuti vase misljenje o tome i sve to pa evo ja cu napisati jedan tekst pa vi ostali pisite svoe u komentare.
Paja Patak
Jednoga dana Paja patak
mi e dao zadatak
da posadim biljku
jer fakat je vakat
da se nesto sadi
da se nesto radi
da se ne boji gladi
da je tu sa na nama
veliki Djona
koji uvjek na vrh zgrade
nesto rola
ispod moga stola
nalazi se smola
a na stolu koka... KOLA
to je sa nama i neki lola
iz centra koji blijedo gleda
zivot sa strane
podsjeca ga na stare dane
kad je bio mali
kad je njegov stari
iza kuce isao da pali
jer nije smio pred njegovom mamom
zato slusaj mene da te ne bi pljuno lamom
sa himalaja koja je pravo stara
i ima skila da ti bude
i mama i tata i braco i seka
ovo je sve kao Nitendo Sega
igre na kasetu
ja na ovom svjetu pravim neku stetu
imam ahilovu petu
ali i ja posmatram zivot sa strane
vidim cudne kanale
vidim crte i sare
cujem boje i skale
nasao sam u depu
7g trave
i imam dvije kurave
koje su crne samo iz fazona
ja ti bolan nisam neka stoja
sto se pocjepa brzo
ja sam vise kip slobode
uvjek uspravan i nisam prso
sa mozgom kao i ti
ja sam ti vise neki
ono neki junkie umjetnik
đokson
POZNAVALAC1.482 REP98%
→ Ambasador
0 REP0%
→ Istraživač
feb 2016.
feb 2016.#5
Imaa dara za pisanu rije
, samo ne znaa da ga usmjeria kvalitetno. Piaea o sebi kao o Junkiu, mislim, ako si samo gandjoroler ;) nisi nikakav Junkie a sve i da se bodea u venu, to nije neato
ime se maae ljudima ispred nosa i
ime se hvali naokolo kroz neke tekstove koji treba da predstave umjetnika u tebi.
0 REP0%
→ Istraživač
feb 2016.
feb 2016.#6
Kada se tu
emo rije
ima ....
Iz pasa izvu
ea par oatrih glagola,
podma~ea atribute,
naoatria metafore.
Rastavljaa ovjeka na slogove,
zatvaraa u navode i zagrade,
zarezima zarezujea .
Zaka
ia na upitnike,
guraa u imperfekt,
aamaraa epitetima.
Personificiraa namjeru
onomatopejom razotkrivaa
Zavr
ea ruke pade~ima,
postrojavaa imperativom,
gaaa velikim slovima.
Do suza mu
ia baladama,
ve~ea veznicima,
lomia odlomcima
I kada okon
aa stih
vratia znakove u soaku
i na sve stavia ta
ku.
Dam_Dam
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
Dam_DamISTRAŽIVAČ
feb 2016.
feb 2016.#7
Ma joj to ti je vise ono zajebancija naravno nisam Junkie ili nes tako ali ono bilo je ti slucajeva kad bi me neko prozvao junkiem jer aijem ali to je vise ono u raji zajebancija da to govorimo pa sam stavio
Dam_Dam
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
0 REP0%
→ Istraživač
feb 2016.
feb 2016.#9
;) ja samo saram, prestara sam za snimanje ;) to prepustamo vama mladjima ali samo se ne nazivajte narkomanima ako ste pusaci ganjdje, ni u sali. :fuck: to nije dobro ni za vas niti za pogled na ljude koji dime ;)
Kanabis_kid
AMBASADOR1.664 REP5%
→ Legenda
Kanabis_kidAMBASADOR
jan 2017.
jan 2017.#10
Propalica
vidia li,
vidia li da si sjena
koju svi gaze
gdje ea ii kad uvene liae,
kad se mrak pojavi,
uniaten od boli, jada
u
aai privia se nada
propala
nestala
propala, zajedno s tobom
nestala, zajedno s tobom
provalija, tebi je ostala
eka da,
eka da napravia,
da napravia korak,
korak prema njoj,
eka da,
eka da u nju,
da u nju upadnea
Štaćukadjevolim
LEGENDA10.296 REP53%
→ Zmaj
ŠtaćukadjevolimLEGENDA
jul 2017.
jul 2017.#11
# POSVJETA MOJIMA #
TEX:
Mama oprosti ato sam noas krvav doao imaa takvog sina, znaa to je krvav pos'o takva su vremena,
viae nemam mozga puk'o sam ko casa staklena,
21 vijek je zla su vremena.
Znam da je grozno sve je to ponos,
sto na kraju skupa s kisom pada duboko u ponor,
oprosti mi ti sto me pazis non stop,
Stari oprosti mi ato zajebo sam akolu al bie bolje,
prou
im kada ulazim u minsko polje,
razmisljao sam da je u dr~avi bolje,
birao bi puteve bolje.
Seke oprostite za sve noi ato sam vas plaaio,
dolazio pijan pa vas pit'o dal' se vidi da sam se uredio,
pitate se ata se desilo,
zaato je sebi to uradio.
Jedina ato te viae nevolim, trebalo je dosta vremena ipak uspjeo sam da te prebolim,
ne tonem jos plovim,
greake brojim al' nikad ih ne ponovim.
Sudske pozive zamjenili su versovi,
razni testovi,
rekli su mi ko su drugovi,
`to stoje iza leda i kad stvar nisu dobre i kad se ruae planovi.
Neato od mene po istinito dogaaju. :joint2::cool23:
28 REP56%
→ Istraživač
jun 2020.
jun 2020.#12
Pozz svima, dobijo sam sina i hteo sam napravot neku pesmu za sina, al mi nedodje nista u glavi pa sam naso ovaj forum , pa bi me ineresiralo dali bi neko mogo pomoc.
Hvala unapred!
Bas ste kraljevo hah
Cito sam neke tekstove bas su ekstra rime hahah
feb 2016.
1 / 13
feb 2016.
feb 2024.