LEGACY
Shaman Shandor - Ivan kosi travu
48 odgovora3,132 pregleda
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#1
Evo nakon jedno godinu dana rada na ovom albumu napokon je gotov. Album sam zapo
eo prije svoga prvog albuma "Pederi gadni" ali je bilo du~ih stanki i tako tako da ga sad tek dovraavam. Album je ogroman ima 22 pjesme u 72:37 minuta. Evo ovako samo da izjavim da sam ovaj album radio isklju
ivo nakon puaenja marihuane i po tome je on specifi
an.
Evo ovo je jedan od izvora inspiracije
Ovaj je album pomalo druga
iji od proaloga dosta je bu
niji i ima jako malo rije
i jer ova glazba nije instrumentalna.
Uglavnom u .rar fajlu vam se nalaze sve pjesme i velika slika i slika za isprintat si cover za cd ako netko hoe.
Evo i popis pjesama
1. Shaman Shandor - Intro (3:02)
2. Shaman Shandor - Drndas a ne pitas (2:50)
3. Shaman Shandor - Drombuljanje (7:45)
4. Shaman Shandor - Mala nocna buka (2:42)
5. Shaman Shandor - Ljubamdorovska kaciga (1:09)
6. Shaman Shandor - Medvjede smo otjerali sad jos trebamo skuvati djem (1:30)
7. Shaman Shandor - Noise guitar (5:01)
8. Shaman Shandor - Ova glazba nije instrumentalna (2:47)
9. Shaman Shandor - Mustafa (6:45)
10. Shaman Shandor - Jedan crni jedan bijeli i jedan benston (1:43)
11. Shaman Shandor - Razjareni elektricar (1:33)
12. Shaman Shandor - Satana ima puno stakla (3:33)
13. Shaman Shandor - Struktura u izvan oko okrugla (1:10)
14. Shaman Shandor - Svira po infulijarnoj gitari (3:34)
15. Shaman Shandor - Darkside blues (11:27)
16. Shaman Shandor - Nesto s jezevima (2:27)
17. Shaman Shandor - Sine medeni (1:15)
18. Shaman Shandor - Prc prc prc u malu guzu 2 mx5 (1:15)
19. Shaman Shandor - Vulgarni primitivizam (3:27)
20. Shaman Shandor - Classical guitar solo (3:37)
21. Shaman Shandor - Tripozna bizuterija okovana cvijecem (1:48)
22. Shaman Shandor - Trevor (2:17)
E i prije nego dam link samo da ka~em da je sve ato vas na albumu uvrijedi ili neato tako tu iz isklju
ivo umjetni
kih razloga i napominjem da nisam homofob, pedofil ni niata sli
no.
Eto link i u~ivajte sluaajui ovo vrhunsko glazbeno dostignue
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
BugiPOZNAVALAC
jan 2008.
jan 2008.#2
:matrix: :happy031: :matrix:
ima puno effekta kao da se muzika vrti u krug, onaj doplerov effekt...tako mi se mozzak sadda vrziii...wee...lol..
anyway.."Drombuljanje" je cool, zvuci nesto toolovski...
a definitivno naj pjesma je "Svira po infulijarnoj gitari".....
keep up the good work...
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#3
Ohoho Shamane...Cestitam na izdatom album...Cim budem iso kod druga skinucu jer ne mogu od kuce...:banana_rasta:
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#4
`ta je ovo nitko ne piae komentare na moj album, zar ovdje nitko nezna prepoznati pravu istinsku umjetnost.
MA TREBA VAS SVE STID BITI(osim ako sad naknadno skinete moj album)
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
choki123POZNAVALAC
jan 2008.
jan 2008.#5
a jebiga skupi su megabajti danas....:flamed:
Dobar je dobar album....samo nastavite.....:sun2:
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#6
Nismo mi, samo ja ma razmialjam da i ja organiziram neku nagradnu igru pa aaljem cd-je potpisane okolo
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
BugiPOZNAVALAC
jan 2008.
jan 2008.#7
napravi valentinovo best off sa par bonus valentinovo bonus trackova...:banana_rasta:
Nishiken
ISTRAŽIVAČ118 REP45%
→ Entuzijasta
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#10
uf za duvanje posluaaj s mog proalog albuma pjesmu Ivan to u trans baca
mr.skunk
AMBASADOR2.403 REP26%
→ Legenda
mr.skunkAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#11
stvarno napuseno zvuci,nije moj stil glazbe pa necu komentirati ali moram
primjetiti da vi lege jako kaskate za Vinkovcima u pogledu glazbe kao umjetnosti
jel mi mozes objasniti taj fenomen da grad od preko 100 milja nije ni blizu gradiu
od 30 milja po broju kvalitetnih izvodjaca.
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#12
nije to ni
iji stil "glazbe"
A ato se ti
e Vinkovaca istina imaju dost jaku scenu ali nisam baa upuen ni u jednu ali
ini mi se da iz vinkovaca uglavnom pank i tako to dolazi - utjecaj satana
mr.skunk
AMBASADOR2.403 REP26%
→ Legenda
mr.skunkAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#13
ja bih rekao da im je alternativna scena dosta jaka
mislim da grijeaia kad spominjes utjecaj Satana
jer poslije se nitko nije bavio takvom vrstom muzike:icon_lol:
ja nisam nigdje primjetio da je on nekoga inspirirao
ali zato primjetim kod tebe njegov utjecaj ili mozda grijesim.
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#14
Dobar je meni satan onako baa mi je pojava i tako to
ak sam ga i sluao jedno vrijeme zna tu i tamo pokoju dobru izjavu dati, Ma pod utjecaj satana sam mislio na pogreb x ali neam ja ata stvarno pri
ati kad nisam upoznat s scenom puno bolje sam s skandinavskom upoznat nego s naaima
mr.skunk
AMBASADOR2.403 REP26%
→ Legenda
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#16
Pa je ali sviraju oni sad svuda okolo ali nisu uhvatili bit satana sviraju njegove pjesme ali nije to to jadni su
stoned_cow
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
stoned_cowISTRAŽIVAČ
jan 2008.
jan 2008.#17
pasmater, tebi je fakat neko nesto u drogu stavio. :icon_eek::facesjump::vb_kez:
svaka cast. nije da mi pase, al nije bitno. slusao sam svasta u zivotu, pa tako i noise,
al ovaki noise mi trenutno ne gre. stvar je u meni. :vb_kez:
pretpostavljam da si ljubitelj gospona richarda d. jamesa. ako jesi checkiraj
si the tuss - rushup edge album iz 2007. iako se sluzbeno ne zna tko je autor,
pretpostavlja se da je on. zvuci tako.
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#18
Nikad
uo za ovoga ato ka~ea a kad smo ve kod noisa imat u split album s jednim legom baa pravog noisa tj trebo bi biti a ata e biti ko zna
stoned_cow
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
mar 2008.
mar 2008.#20
Evo samo da izvjestim da sam snimio novi spot i to za pjesmu "Satana ima puno stakla" s ovoga albuma tako da preporu
am svima da pogledaju ili ostanu zakinuti za jedno nezaboravno ~ivotno iskustvo
http://www.youtube.com/watch?v=Nxt8qu3DIDE
E da i ako nekom nee otvoriti evo link
http://www.youtube.com/watch?v=Nxt8qu3DIDE
Zabljak 1992
POZNAVALAC1.056 REP51%
→ Ambasador
Zabljak 1992POZNAVALAC
mar 2008.
mar 2008.#22
U jebote poslije ovoga mi dodje da pustim severinu samo da se sredim...
4 REP8%
→ Istraživač
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
maj 2009.
maj 2009.#24
pih, nemate vi pojma ata je dobro :ohno: ... :icon_lol:
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
jan 2008.
1 / 25
jan 2008.
maj 2009.