LEGACY
Outlookfestival 2009
18 odgovora1,637 pregleda
Gadgadni
POZNAVALAC944 REP38%
→ Ambasador
GadgadniPOZNAVALAC
avg 2009.
avg 2009.#1
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
..pogledajte Line-up.. :whacky084:
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
avg 2009.
avg 2009.#2
fakat za lineup, ali karta je 600kn?? :icon_eek:
ma da imam s kim ii iao bi sigurno, nemogu vjerovati da se ovo dogaa u hr u kojoj nije ni toliko popularan dubstep
M_tina
ISTRAŽIVAČ115 REP43%
→ Entuzijasta
M_tinaISTRAŽIVAČ
avg 2009.
avg 2009.#3
sto drugo rec, nego c u there, ja uspijela na lijepe oci prikeljit se na neki popis ,, jeeeejjj
Silent Bob
POZNAVALAC1.323 REP80%
→ Ambasador
Gadgadni
POZNAVALAC944 REP38%
→ Ambasador
GadgadniPOZNAVALAC
sep 2009.
sep 2009.#5
majku im njihovu Jeb.m u Pi
.u ku~i ti ovo http://www.tulumarka.com/forum/tema/145
karte jos nisam dobio.
poslao sam im upravo mail bas me zanima sta ce mi rei
ako netko ima koji savjet sta da napravim ili napravimo u svezi toga neka javi
...koja djubrad hebeno sam razocaran..
Gadgadni
POZNAVALAC944 REP38%
→ Ambasador
GadgadniPOZNAVALAC
sep 2009.
sep 2009.#6
gle odgovor (I have checked your booking and can see that you have booked 2 tickets for Outlook Festival for a total cost of £181.85. Your tickets for this event have been dispatched. We are sorry to hear that they have not arrived. Arrangements have been made for the original tickets to be invalidated and for a duplicate set to be held for your collection at the venue box office. They will be available from when the doors open for the event. As identification, you will need to present the original card used to purchase the tickets along with your confirmation code.)
Ne samo da mi nisu odgovorili na pitanje u svezi razlike u parama nego ih sad mogu podici samo na ulazu...kako sam lud i ljut...poslao sam vec hrpu mailova svima i svakome tko je povezan ikako s festivalom ali nitko se ne javlja još....
...netko ima isti problem mozda ??????????
Silent Bob
POZNAVALAC1.323 REP80%
→ Ambasador
Silent BobPOZNAVALAC
sep 2009.
sep 2009.#7
Ja sam jebeno platio 2 karte po 80 eura u Britaniji, a ovdje sam mogao za 55 eura da je kupim. XD
Gadgadni
POZNAVALAC944 REP38%
→ Ambasador
GadgadniPOZNAVALAC
sep 2009.
sep 2009.#8
..ovako kupio sam dvije karte za Outlook Festival joa 16.08.2009 godine preko www.ticketweb.co.uk koje joa nisu stigle, a i platio sam ih Ticket face value: 160.00 + Service fee: 21.85 ato iznosi 181,85 funti. Poato sad na netu vidim da se karte mogu kupiti po cijeni od 400 kn ato prije nije pisalo na stranici http://www.outlookfestival.com osjeam se pokradenim i to za iznos otprilike 500 kn ili viae kuna ato nije mala stvar.
Nigdje nije pisalo da ce se karte moi drugaije kupiti nego online ato i piae na http://www.outlookfestival.com/tickets.html pod FESTIVAL TICKETS TERMS & CONDITIONS zato smatram da to nije uredu.
U oekivanju rijeaenja tog problema poslao sam mail prigovora na www.ticketweb.co.uk gdje su mi odgovorili da mi karte ukidaju te da ih mogu podici na ulazu te da za takve stvari nisu oni krivi nego Organizator eventa. poslao sam poruku na http://www.facebook.com/outlookfestival pa mi izbrisali poruku (zamisli ti to) i mail na [email protected], ali ne odgovaraju !!!!koji psi!!!!
...nego Silent Bob 80 eura ili funti stari ;)...ajde javite se svi koji ste popuaili i jeste li to nekako mo~da uspjeli rijeaiti..
''''''neka budu odgovorni za vlastite pogreake zato jer se dobar glas se daleko cuje ali loa joa dalje....
Gadgadni
POZNAVALAC944 REP38%
→ Ambasador
GadgadniPOZNAVALAC
sep 2009.
sep 2009.#9
i rijeaeno....ovako svi koji ste kupili karte on line..na Festival ponesite putovnicu, karticu kojom ste kupili kartu i onu aifru koju ste dobili CONFIRMATION CODE: i pare ce vam biti vracene...trazite ili pitajte za lika koji se zove NOAH..
SuperAngel
POZNAVALAC1.434 REP93%
→ Ambasador
avg 2009.
1 / 10
avg 2009.
sep 2009.