VUTRA
ForumZajednicaMuzikaEXIT festival 6-9. jul Novi Sad
LEGACY

EXIT festival 6-9. jul Novi Sad

64 odgovora7,887 pregleda
korisnièko vimeENTUZIJASTA

jun 2006.

#1
Pošto vidim da je ona stara tema nestala zajedno sa mnogim drugim, otvaram novu, jer EXIT se opasno bliži. Kažu da æe nas vreme poslužiti, ali da ne ureknem... Jel ide neko odavde? evo malo satnica za par glavnih bina: MAIN 06. 07. 06 18:30:00 19:45:00 Lara B 06. 07. 06 20:45:00 22:00:00 Cardigans 06. 07. 06 22:30:00 00:00:00 Franz Ferdinand 06. 07. 06 00:30:00 01:45:00 The Cult 06. 07. 06 02:15:00 04:15:00 DJ Krafty Kuts+MC Dinamite 07. 07. 06 18:30:00 19:45:00 Siddharta 07. 07. 06 20:15:00 20:45:00 Chicx On Speed 07. 07. 06 21:15:00 22:30:00 07. 07. 06 23:00:00 00:30:00 Morrissey 07. 07. 06 01:00:00 03:00:00 "DJs Are Not Rockstars aka Princess Superstar & Alexander Technique" 08. 07. 06 18:30:00 19:45:00 The Beat Fleet 08. 07. 06 20:15:00 21:30:00 Deathstars 08. 07. 06 22:00:00 23:30:00 HIM 08. 07. 06 00:00:00 01:30:00 Billy Idol 08. 07. 06 02:00:00 04:00:00 Andy C & MC GQ 09. 07. 06 18:30:00 19:45:00 Kanda, Kodža i Nebojša 09. 07. 06 20:45:00 21:45:00 Kiril 09. 07. 06 22:15:00 23:45:00 Pet Shop Boys 09. 07. 06 00:15:00 01:30:00 Scissor Sisters DANCE ARENA 06/ 07/ 06 21:00:00 22:30:00 Jojo de Freq 06/ 07/ 06 22:30:00 0:00:00 Simian Mobile Disco 06/ 07/ 06 0:00:00 1:30:00 M.A.N.D.Y 06/ 07/ 06 1:30:00 3:15:00 Layo & Bushwacka! (UK) 06/ 07/ 06 3:15:00 5:00:00 Eric Prydz (UK) 06/ 07/ 06 5:00:00 6:45:00 Dave Clarke 06/ 07/ 06 6:45:00 8:00:00 Vladimir Aæiæ 07/ 07/ 06 20:30:00 22:00:00 Dee Face 07/ 07/ 06 22:00:00 0:00:00 James Holden 07/ 07/ 06 0:00:00 2:00:00 Nick Warren 07/ 07/ 06 2:00:00 4:00:00 Hernan Catteneo 07/ 07/ 06 4:00:00 6:00:00 Steve Lawler 07/ 07/ 06 6:00:00 8:00:00 James Zabiela (UK) 08/ 07/ 06 20:30:00 22:00:00 DJ KID 08/ 07/ 06 22:00:00 0:00:00 Switch 08/ 07/ 06 0:00:00 2:00:00 Junior Jack & KID Crème 08/ 07/ 06 2:00:00 4:00:00 David Guetta 08/ 07/ 06 4:00:00 5:30:00 Sebastian Ingrosso 08/ 07/ 06 5:30:00 7:00:00 Steve Angello 08/ 07/ 06 7:00:00 8:00:00 Ingrosso&Angello b2b 09/ 07/ 06 20:30:00 22:00:00 Gordan Paunoviæ 09/ 07/ 06 22:00:00 0:00:00 Loco Dice 09/ 07/ 06 0:00:00 2:00:00 Derrick May 09/ 07/ 06 2:00:00 4:00:00 Jeff Mills 09/ 07/ 06 4:00:00 4:45:00 Technasia Live 09/ 07/ 06 4:45:00 6:15:00 Umek 09/ 07/ 06 6:15:00 8:00:00 Marko Nastiæ FUSION 06. 07. 06 19:00:00 19:25:00 Tide (Slovenija) 06. 07. 06 19:45:00 20:15:00 Vroom 06. 07. 06 20:45:00 22:00:00 Suzanne Vega (SAD) 06. 07. 06 22:30:00 23:45:00 Darko Rundek (Hrvatska) 06. 07. 06 00:00:00 01:00:00 Obojeni program 06. 07. 06 01:30:00 02:45:00 Partibrejkersi 06. 07. 06 03:10:00 04:10:00 Blockout 07. 07. 06 18:30:00 19:00:00 E Play 07. 07. 06 19:20:00 19:50:00 Blla Blla Blla (Makedonija) 07. 07. 06 20:15:00 21:30:00 Massimo Saviæ (Hrvatska) 07. 07. 06 22:00:00 23:00:00 Darkwood Dub 07. 07. 06 23:30:00 01:00:00 Let 3 (Hrvatska) 07. 07. 06 01:25:00 02:25:00 Eyesburn 07. 07. 06 02:45:00 03:15:00 Strip 08. 07. 06 18:30:00 19:00:00 Zbogom Brus Li 08. 07. 06 19:25:00 20:00:00 Drum 'n' Zez 08. 07. 06 20:25:00 21:15:00 Euforija 08. 07. 06 21:45:00 22:45:00 Sofa Surfers (Austrija) 08. 07. 06 23:15:00 00:30:00 Dog Eat Dog (SAD) 08. 07. 06 01:00:00 02:15:00 Van Gogh 08. 07. 06 02:45:00 03:35:00 Mistake Mistake 09. 07. 06 18:30:00 19:00:00 Rare 09. 07. 06 19:30:00 20:30:00 Kanda Kodža i Nebojša 09. 07. 06 21:00:00 22:15:00 Neno Belan (Hrvatska) 09. 07. 06 22:45:00 00:00:00 Junkie XL (Holandija) 09. 07. 06 00:20:00 02:00:00 ANTImusic Band+Rambo Amadeus 09. 07. 06 02:30:00 03:15:00 Intruder Dance Arena je brutalna, za mene posebno drugo veèe. Mislim da je to najaèi progressive _up koji æemo moæi da èujemo na ovim prostorima. Inaèe KELIS je otkazala celu evropsku turneju, pa i nastup na EXIT-u, umesto nje kažu da æe probati da dovedu Pharell Williams-a što bi bilo mnogo dobro.

jun 2006.

#2
Ja idem na sva 4 dana.Znaci Dance arena ce biti moje mesto.Stvarno ima dobrih izvodjacha.Bice brutalno 8) :dj_zhurka: :banana_trance:
korisnièko vimeENTUZIJASTA

jun 2006.

#3
Ako neko sluèajno još nije nabavio kartu neka baci pm
korisnièko vimeENTUZIJASTA

jun 2006.

#4
ala ste vi ljudi mrtvi. nije valjda da niko ne ide na najveæi festival u državi? normalno da se ide na sva 4, e a kad se setim kad je bilo 9 pa još moglo sve da se unese, to su bila vremena. kakvu muziku najviše slušaš? ko su ti favoriti? meni je 2. dan na areni nenormalan. holden poèinje veæ u 22h, a zabiela radi tek od 6h znajuæi njega ako ga puste da radi koliko hoæe neæemo pre 12h kuæi. Jebeno jedva èekam da se popnem na brdašce preko puta bine u 22h, zapalim buksnu i lebdim do ujutru. Pa 3. dan Švedska House Mafia, to æe isto biti nenormalno dobro. 4. dan æu slušati Millsa i May-a pa onda da overim ostalih 20tak bina. 1. dan me najviše interesuje Eric Prydz. Ne znam da li znate ali biæe mnogo dobra muzika 1. na Reloadu kod Filozofskog, ulaz je slobodan ali æe ipak prostor biti ogradjen, tako da neæe moæi da se unosi sopstvena cuga.

jun 2006.

#5
Ja idem takoe sva 4 dana, mada sam se malo razo arao jer niko ne pominje reggae stage, ali mi admin exitfest.org sajta re e da e biti reggae stage ali bez nekih velikih imena, samo soundsystemi. Mogli bi da se vidimo tamo ;)
korisnièko vimeENTUZIJASTA

jun 2006.

#6
kontam da je bolje da se nadjemo preko dana, na pla~i kod kampa ili na atrandu u Beer Bar Brodu, na EXIT-u je previae frka.

jun 2006.

#7
Pa ono slusam najvishe psytrance,progresive i tako to. 3 i 4 dan ce biti brutalno na Dance Areni,2 dan je isto dobar(zabiela,Warren,),1 dan (vladimir acic 8),eric prydz) i tako.

jun 2006.

#8
Džabe pričaš lokacije, ja sam bio možda jednom u NS-u na sat vremena :D :roll:
GreenManAMBASADOR

jun 2006.

#9
Ja sam bio na reggae-u prosle i pretprosle godine i mada ne znam koji su ti sto su pustali muziku bilo je bas fino.kulturica,opustencija.Tu mi je bilo najbolje,i na disco stage(ili kako ga zovu),gde je bila ogromna disco kugla i stare disko hitine.Pretprosle godine sam otisao na DJ stage oko 22:15 a tamo je neki ludak rezao i deljao sve u mozak.Sto se mene tice to nije imalo veze s muzikom(sem da sam eventualno natrpao sebe nekom hemijetinom) i bilo je previse,ali zaista previse iskrivljenih faca,a vece tek pocelo.Zbrisao sam na reggae i bilo je bas cool,mada ja nisam neki veliki poklonik te muzike.U svakom slucaju treba videti.

jul 2006.

#10
Jos samo 3 dana :twisted:
sallyISTRAŽIVAČ

jul 2006.

#11
e ekipa. ja bi dosla na vikend na exit, al kod nas se ne mogu kupovat dnevne karte. kakva je situacija kod vas u ns, ce se moc tamo kupit na dan festivala i to?

jul 2006.

#12
Ne mo~e za jedan dan. Samo 2 i 4...
sallyISTRAŽIVAČ

jul 2006.

#13
e pa to, ja bi dvodnevnu, za vikend. al ih tu nema.

jul 2006.

#14
Ili beae nema dvodnevna? :lol: Ne znam, sad sam se zbunio :P
sallyISTRAŽIVAČ

jul 2006.

#15
i ja isto... :) ma tu se prodaju samo festivalske. znaci, za sve dane u komadu. eto. :D
GreenManAMBASADOR

jul 2006.

#16
Ima ovde nesto o ulaznicama : http://www.exitfest.org/index.php?option=com_content&task=view&id=915&Itemid=350
korisnièko vimeENTUZIJASTA

jul 2006.

#17
karte se mogu kupiti i na samom ulazu u tvrdjavu ali ce biti preskupe. jos sutra ih valjda mozes kupiti u komercialnoj banci u NS-u po cenama 0d 2200-2800 kako za koji dan. inace ceo grad trazi karte za subotu kojih je u prodaji nestalo, ostalih valjda jos ima.
GreenManAMBASADOR

jul 2006.

#18
I ko ide na EXIT?Ima neki znak raspoznavanja? 8) Beli karanfil u reveru i tako to? :D

jul 2006.

#19
Ja odo sutra, drugi dan, i ostajem do kraja festivala. Ispred mog aatora u kampu bi trebalo da bude podignuta crveno ~uto zelena zastava sa crnim (judejskim) lavom u sredini. Naite me ;)

jul 2006.

#20
Ufff..,odlican je bio ovaj prvi dan.Eric Prydz i Dave Clark su przili,nije im dobro. 8)

jul 2006.

#21
Ja sam bio 2., 3. i 4. dan, i niko mi se nije javio. :( Mislim, niko sa ovog sajta, ali bilo je tu ljudi koji vole dim ;)
korisnièko vimeENTUZIJASTA

jul 2006.

#22
Prydz nije dosao. :lol: Clarkov set sa EXIT-a mozes skinuti na http://rapidshare.de/files/25207075/Dave_Clarke_-_live___EXIT_06__06-07-2006_.mp3.html

jul 2006.

#23
to sam cuo tek poslednji dan. :oops:
BloodspillerPOZNAVALAC

jul 2006.

#24
Gledao sam prijenos na netu. Baa je bilo dobro. Dogodine idem i ja...
skrivasISTRAŽIVAČ

jul 2006.

#25
Ja trcim! al padam ... :)
korisnièko vimeENTUZIJASTA

jul 2006.

#26
neidentifikovani nastup na main stageu slike sa dj arene igracice u kostimima svemirskih cudovista na dj areni guza igracice na dj areni pod paljbom topa koji izbacuje varnice happynovisad stage +2 slike iz kampa ko nije svratio magarac bio, triput ~murio!

jul 2006.

#27
Ja bio a niata od ovog nisam video 8) :lol: ...osim ovih vatrometa sa prve slike... i ove dve poslednje slike (~urka na pla~i i lik vezan za drvo)
korisnièko vimeENTUZIJASTA

jul 2006.

#28
evo izeditiovao sam gore poruku da znaš šta si taèno propustio. evo još par slikica, a koga interesuje može da nadje još mnogo na www.myexit.org i www.nadlanu.com jos dve slike sa dj arene: franc ferdinand na MAIN stage-u
ranking irie galISTRAŽIVAČ

jul 2006.

#29
sodoma & gomorrah....
korisnièko vimeENTUZIJASTA

jul 2006.

#30
a za nekoga raj na zemlji.

jul 2006.

#31
Do jaja :) ja sam uglavnom blejao po kampu i tamo na reggae / fusion stageu :)
korisnièko vimeENTUZIJASTA

jul 2006.

#32
meni je najviae ~ao ato nisam ni jednom otiaao do kampa, ali bilo je previae naporno na tvrdjavi tako da sam spavao po ceo dan. Jednom smo otiali do atranda pa smo hteli posle do kampa, ali je na atrandu bilo mnogo dobro pa smo ostali. valjda si barem svratio na cafe del danube, to ti je bilo blizu rege stejdza, samo sidjes niz one stepenice koje vode kroz hotel, a skroz je opuaten stage, fina muzika, dosta onih fotelja i sjajan pogled na grad.

jul 2006.

#33
Mo~da sam proaao tuda... ali ne seam se...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se