LEGACY
rimzla-na jamajci
26 odgovora1,601 pregleda
0 REP0%
→ Istraživač
dec 2008.
dec 2008.#1
pesma kako vam se cini jel valja to nesto?!
Jedem macaroni a preko orasi
Ortak uzo moju devojku da gasi
Pljuje joj po porodici I po celoj rasi
Nervozan jer mu devojka pljuga nekom drugom dasi
Slusam I nevarujem sto to njoj radi
Uzo da ga sutiram sad njegov les mi se gadi
Pobego u jamajku nove semenke da sadim
Gledam one crnje kako puhtaju trava
Svidela mi se neka riba plava
Primetila devojka udarila me po glava
Ima veceras da joj pukne cava
Razmisljam kako bi popio dva lava
Ali nema to ovde nigde da se prodava
Bas bi jebo neka srpska kurava
Sto za sitne pare ona picu dava
Ima ih mnogo tamo gde protice sava
Ali jebes ti I mucim mozak za badava
Dok ja mucim sebe
. neki crnja devojku mi jebe
Kako moze s njim kad on smrdi ispod cebe
Nije normalna sta ako napravi joj bebe
To ipak vise ce da lici na zdrebe
Ne smem da se bunim a I vidim da je dobro jebe!!
Re. tamo na jamajci super uspeva mi seme
Dosta jako sunce te na ledja mazem kreme
Posao je odlican vazno da ja cuvam sebe
Stoli me bojko sto mi crnja devojku jebe
Dok gledam ih kroz vrata on mi reko bezi
Ja ga iskulirao on poceo da rezi
Otiso da gledam fucu I ***** majku kezi
A ti negro izvolte moju curu stezi
Kad crnja je zapalio hteo da joj gurnem I ja
Zamisli kad prvo nije htela da mi da
Ja ubacio joj kobas gurnuo do kraja
Ona ne osteti nista njoj je kulaja
Jao crnjo crnjo jebacu ti snaja
Kad eto cujem skupila se neka raja
Svako je hteo mojoj devojci da gura kobaja
Ja sisao sa nje I otiso na njiva
Iz semena sto posadi iznikla je diva
Mesto semena inda to je bila sljiva
Sad na jamajci mesto dzeja da se pusi
Jok posle jedne ljute svaki jamajcanin se rusi!!
i opet re:tamo na jamajci super uspeva mi seme dosta jako sunce te na ledjz mazem kreme
posao je odlican vazno da ja cuvam sebe
boli me ***** sto crnja devojku mi jebe!!!:banana_rasta:
extranoize
ENTUZIJASTA594 REP99%
→ Poznavalac
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
dec 2008.
dec 2008.#3
Ovo mi je skroz nekako u Ajsovoj maniri ... ocjena +2 (za trud) :vb_kez:
0 REP0%
→ Istraživač
dec 2008.
dec 2008.#4
i 2+ moglo je makar 3-!!?da nisam navaren sad bi se iznervirao:)hvala sto ste uopste procitali!!
poljoprivrednik*
ENTUZIJASTA224 REP6%
→ Poznavalac
badger badger
ENTUZIJASTA362 REP41%
→ Poznavalac
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2009.
mar 2009.#7
znao sam da cu uspeti u ovom poslu8)))samo mi jos treba kes za studio i brdo hedova cisto da ne budem strejt dok repam!!hehehehe
FunkyZ
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
FunkyZENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#8
Aj, ovako...
Ako ne moz' prihvatis konstruktivnu kritiku, preskoci moj post... :)
Prvo, osnovno, ako ikada zelis da se bavis bilo cime sto treba da lici na rep...
Nauci da brojis slogove.
Dalje, rime ponegde zakazuju, ali su generalno previse proste, jednolicne.
Hook je isao dobro do pola, posle je otisao niz wc solju.
U njemu moras posebno da obracas paznju i na rime i na slogove, pogotovo zato sto je taj hook ono sto danas prodaje pesme. Opet, kaci hook donekle, ali si zaista zasrao pri kraju. Na to posebno obracaj paznju ubuduce. Takodje, hook je malo kompleksniji, sto ne bi trebalo da bude. (mada, ako je dovoljno dobar, to se i ne primecuje)
Storiteling je jos i najbolji deo pesme, mada, on sam ne moze nista da uradi...
Elem, flou, dikcija, delivri... Tesko da moze da se zakljuci iz texta, tako da, za sad ovoliko... :)
samo vezbaj, sta drugo da ti kazem... :)
poljoprivrednik*
ENTUZIJASTA224 REP6%
→ Poznavalac
poljoprivrednik*ENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#9
ja najbolje pisem rime dok sam high, a repujem iskljucivo str8, onako sam sav mlitav i ne mogu da odrimujem nesto duze il na brzinu :D
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2009.
mar 2009.#10
ma verujem da ima dosta tu da se popravlja!!ali ovo iskljucivo radim za svoju dusu ako se nekom svidi jos bolje!!tako da ono, ovo bog zna dal ce se ikada baciti na neku matru!!
FunkyZ
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
FunkyZ
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
dec 2008.
1 / 14
dec 2008.
mar 2009.