VUTRA
ForumZajednicaMuzikamix
LEGACY

mix

10 odgovora1,510 pregleda
extranoizeENTUZIJASTA

jan 2008.

#1
jedan moj mix, ak nekog zanima... prvi dio malo ~eai, agica ovo ono...drugi dio vo~nja.. ide i uz pljugu :joint: style - mnml/deep techno tracklist 1 Plastikman - Spastik (Dubfire Rework) 2 Len Faki - My Black Sheep 3 GMTK - Panchakarma 4 Len Faki - Odyssee I 5 Dominik Eulberg - Rueckenschwimmzipper 6 Joris Voorn - MPX 309 7 Secret Cinema - Saccades 8 Theo Parrish - Falling Up (Technasia Rmx) 9 Rejected - Let's Go Juno 10 Joris Voorn - The Deep 11 Daso - Meine 12 Joris Voorn - A 1000 Lost Souls 13 Beroshima - Horizon (Deep Mix) http://rapidshare.com/files/81496914/Extranoize_X-Mas_Mix.mp3.html

jan 2008.

#2
Neke stvari su mi stvarno naporne ali Richie i Joris :heartbeat:
stoned_cowISTRAŽIVAČ

jan 2008.

#3
poslusat ce se. trebalo bi bit dobro, ima odlicnih stvari. voorn - the deep je po meni jedna od boljih techhaus stvari u 2007, cijeli album mu je predobar. daso - meine je isto super. a drugo bumo chuli, ne. :sun2:
extranoizeENTUZIJASTA

feb 2008.

#4
Joris Voorn je odli an producent, a bome i dj. kakav set je odvrtio na ljeto u Labinu. milina. muzika s duaom. btw iza imena Rejected se krije tko drugi nego Joris i kolega mu Edwin Oosterwal thnx na sluaanju :icon_smile:
extranoizeENTUZIJASTA

mar 2009.

#5
novi link http://rapidshare.com/files/205281048/Extranoize_X-Mas_Mix.mp3.html
CasperENTUZIJASTA

mar 2009.

#6
slazem se, joris odli an dj a jos bolji producent btw 14.3 dolazi u rijeku u stereo dvoranu http://www.zabava.hr/stereo_dvorana_event.cfm?Position=3. :thumb:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se