LEGACY
mix
10 odgovora1,510 pregleda
extranoize
ENTUZIJASTA594 REP99%
→ Poznavalac
extranoizeENTUZIJASTA
jan 2008.
jan 2008.#1
jedan moj mix, ak nekog zanima...
prvi dio malo ~eai,
agica ovo ono...drugi dio vo~nja..
ide i uz pljugu :joint:
style - mnml/deep techno
tracklist
1 Plastikman - Spastik (Dubfire Rework)
2 Len Faki - My Black Sheep
3 GMTK - Panchakarma
4 Len Faki - Odyssee I
5 Dominik Eulberg - Rueckenschwimmzipper
6 Joris Voorn - MPX 309
7 Secret Cinema - Saccades
8 Theo Parrish - Falling Up (Technasia Rmx)
9 Rejected - Let's Go Juno
10 Joris Voorn - The Deep
11 Daso - Meine
12 Joris Voorn - A 1000 Lost Souls
13 Beroshima - Horizon (Deep Mix)
http://rapidshare.com/files/81496914/Extranoize_X-Mas_Mix.mp3.html
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
b r a i n c h i pAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#2
Neke stvari su mi stvarno naporne ali Richie i Joris :heartbeat:
stoned_cow
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
stoned_cowISTRAŽIVAČ
jan 2008.
jan 2008.#3
poslusat ce se. trebalo bi bit dobro, ima odlicnih stvari.
voorn - the deep je po meni jedna od boljih techhaus stvari u 2007, cijeli album mu je
predobar. daso - meine je isto super. a drugo bumo chuli, ne. :sun2:
extranoize
ENTUZIJASTA594 REP99%
→ Poznavalac
extranoizeENTUZIJASTA
feb 2008.
feb 2008.#4
Joris Voorn je odli
an producent, a bome i dj.
kakav set je odvrtio na ljeto u Labinu. milina. muzika s duaom.
btw iza imena Rejected se krije tko drugi nego Joris i kolega mu Edwin Oosterwal
thnx na sluaanju :icon_smile:
extranoize
ENTUZIJASTA594 REP99%
→ Poznavalac
extranoizeENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#5
novi link
http://rapidshare.com/files/205281048/Extranoize_X-Mas_Mix.mp3.html
jan 2008.
1 / 6
jan 2008.
mar 2009.