LEGACY
Rolling Stonsi u Beogradu i Budvi
10 odgovora2,228 pregleda
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
mar 2007.
mar 2007.#1
9 Jula bice ludilo...
treba skupit lovu za red hot chilli pepperse, chemical brotherse i beasti boyse u Srbiji pa onda na Jaz u budvi na Roling Stonse....JOOOJ ZIVOTE!!!! Evo slike dje ce rolinzi biti u budvi na plazi Jaz. Bice kupanja i zajebancije na sve strane....aaaah ne mogu vjerovati da cu slusati jegera naduvan i kupati se u isto vrijeme........ :bananallama:
Petar Pan
POZNAVALAC677 REP9%
→ Ambasador
Petar PanPOZNAVALAC
mar 2007.
mar 2007.#2
A ti Stonsi,
ekam ih od proale godine da dou u Zagreb pa nikako. ini mi se da su odjebali zg skroz. Ali nema veze, Budva mi je joa bli~e od zg (bar mislim), pa se vidimo u doli! Juli je sedmi misec, jel da?
RastamanBG
ISTRAŽIVAČ129 REP53%
→ Entuzijasta
RastamanBGISTRAŽIVAČ
apr 2007.
apr 2007.#3
sjechanj-januar
veljacha-februar
ozujak-mart
travanj-april
lipanj-maj
svibanj-jun
srpanj-jul
kolovoz-avgust
rujan-septembar
listopad-oktobar
studeni-novembar-
prosinac-decembar
izvinjavam se na offtopicu, nadam se da sam pogodio redosled od maja do jula poshto to stalno mesham(to svibanj lipanj sropanj ali mi tako deluje logichno), neka me neko iz HR ispravi ako gresim:icon_lol:
22 REP44%
→ Istraživač
apr 2007.
apr 2007.#4
zar ti mozes u jednom trenutku da budes na dva mesta? wow...
exit i stonsi se poklapaju,to znas?
kate
ISTRAŽIVAČ97 REP31%
→ Entuzijasta
Sideshow Bob
ISTRAŽIVAČ58 REP5%
→ Entuzijasta
Sideshow BobISTRAŽIVAČ
maj 2007.
maj 2007.#6
Bokeaka ekipa e bit tu, ne propuataju se Stonesi, jebiga...
Joa ako se smota neato...banja. :sun2:
mar 2007.
1 / 6
mar 2007.
maj 2007.