VUTRA
ForumZajednicaMuzikaMance
LEGACY

Mance

20 odgovora3,324 pregleda
Kurblaj KanAMBASADOR

sep 2007.

#1
Jel mi mo~e itko na igdje za skinut bilo ata od Manceta. Imao sam prije jedan njegov album ali nemam ga sad viae i nemoa na nigdje pa bi molio neko ak ima nek stavi na rapidshare ili ak zna di ima za skinut nek ka~e. Evo mo~ete ga tu mal ut http://www.myspace.com/milanmanojlovimance
cannebosanacPOZNAVALAC

sep 2007.

#2
Evo ti ovdje ove 4 stvari na my space ato imaju, ako ne znaa sam da ih poskidaa:Dobra mi je ova carinici i narkomani,ma dobre su sve .Samo da mi je znati na emu je ovaj mance ili se on tako rodio:icon_lol:
Kurblaj KanAMBASADOR

sep 2007.

#3
Mislim da to nisu cijele pjesme na myspaceu ali uo sam se s jednim likom on ima oba njihova albuma pa kad uspijem nabavit uploadam sigurno MANCE LEGENDA
cannebosanacPOZNAVALAC

sep 2007.

#4
Mo~da i nisu a ionako su mu pjesme blesave ne bi me iznenadilo da je cjela a da izgleda kao prekinuto na pola :). Kafi bezveze 2:31( ini mi se nije cjela) Broj 2 3:02( ini mi se cjela) Carinici narkomani 2:42( ini mi se cjela) Javorova grana 1:40(nemam pojma na kraju ka~e neato kao cmok cmok cmok i prestane) Nisam odavno uo za ovog puknutog umjetnika davno nekad sam uo samo pjesmu "Broj 2" Aj kad budu albumi baa u skinut samo daj linkove baa me zanima kakvu tajnu krije Javorova grana :)
Kurblaj KanAMBASADOR

sep 2007.

#5
Mogue da i jesu cijele zaboravio sam ve davno sam ga sluao i onda naiao na to na myspaceu. Uglavnom ak nabavim uploadam jedino je problem ato nisam neat osobito dobar s tim likom ne poznajem ga osobito dobro ali ide u akolu blizu mene pa u vald nabavit
Kurblaj KanAMBASADOR

sep 2007.

#6
E jesu ipak to cijele pjesme Znam svirat pjesmu 2 heheh E jel bi mi mogo objasnit ili adt neki tutorial kak skidaa pjesme s myspacea
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2009.

#7
Evo nakon jako dugo vremena napokon sam uspio nabaviti albume od manceta pa ako itko ~eli evo ovjek iz Katange i Plavi bar u jednome rar fajlu http://rapidshare.com/files/205145206/Mance_-_Covjek_iz_Katange_i_plavi_bar.rar
badger badgerENTUZIJASTA

mar 2009.

#8
to care shamaneeeee dva je labud moj :) prejebe stvar.... slucajno naiso dobro da sam :) thx :)
Red WeedENTUZIJASTA

mar 2009.

#9
Ma mance je legenda, taj covjek je imao humanitarni koncert da si moze gitaru kupiti... Lik je predobar Mama zovi policiju Lopovi su tu je najjaci stih... i najjaca stvar ma u biti sve su jake lik ima stih jednostavno... Ako netko nije cuo za njega neka ga jednostavno preslusa jer ga se vrijedi cuti i naravno ako nekog zanima mance ne spada u nijedan zanr glazbe... Pricalo se jednom davno da mance ima bubnjara ali je navodno taj bubnjar samo cesljao cesljom plasticnu zabu tako da.... Lik je legenda... peace
TarkiPOZNAVALAC

mar 2009.

#10
Javorova grana skriva tajnu starog hrasta tog! mance prejak ima on zapravo jedno 4-5 albuma, nekoc sam imo sve njegove pjesme (sin od mancea burazov kompic :D), ak nadjem na kompu od kompica il buraza, oni bi mogli imat pa javim i uploadam
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2009.

#11
Bio bi jako zahvalan ako mo~ea joa iata od mancea nabaviti jer stvarno je legenda He ja sam u osnovnoj akoli imao njegov ovaj album ovjek iz katange i od onda sam se trudio nabavit ponovo i tek sad uspio bah

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se