LEGACY
Mance
20 odgovora3,324 pregleda
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
sep 2007.
sep 2007.#1
Jel mi mo~e itko na igdje za skinut bilo ata od Manceta.
Imao sam prije jedan njegov album ali nemam ga sad viae i nemoa na nigdje pa bi molio neko ak ima nek stavi na rapidshare ili ak zna di ima za skinut nek ka~e.
Evo mo~ete ga tu mal
ut
http://www.myspace.com/milanmanojlovimance
cannebosanac
POZNAVALAC999 REP44%
→ Ambasador
cannebosanacPOZNAVALAC
sep 2007.
sep 2007.#2
Evo ti ovdje ove 4 stvari na my space ato imaju, ako ne znaa sam da ih poskidaa:Dobra mi je ova carinici i narkomani,ma dobre su sve .Samo da mi je znati na
emu je ovaj mance ili se on tako rodio:icon_lol:
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
sep 2007.
sep 2007.#3
Mislim da to nisu cijele pjesme na myspaceu
ali
uo sam se s jednim likom on ima oba njihova albuma pa kad uspijem nabavit uploadam sigurno
MANCE LEGENDA
cannebosanac
POZNAVALAC999 REP44%
→ Ambasador
cannebosanacPOZNAVALAC
sep 2007.
sep 2007.#4
Mo~da i nisu a ionako su mu pjesme blesave ne bi me iznenadilo da je cjela a da izgleda kao prekinuto na pola :).
Kafi bezveze 2:31(
ini mi se nije cjela)
Broj 2 3:02(
ini mi se cjela)
Carinici narkomani 2:42(
ini mi se cjela)
Javorova grana 1:40(nemam pojma na kraju ka~e neato kao cmok cmok cmok i prestane)
Nisam odavno
uo za ovog puknutog umjetnika davno nekad sam
uo samo pjesmu "Broj 2"
Aj kad budu albumi baa u skinut samo daj linkove baa me zanima kakvu tajnu krije Javorova grana :)
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
sep 2007.
sep 2007.#5
Mogue da i jesu cijele zaboravio sam ve davno sam ga sluao i onda naiao na to na myspaceu.
Uglavnom ak nabavim uploadam jedino je problem ato nisam neat osobito dobar s tim likom ne poznajem ga osobito dobro ali ide u akolu blizu mene pa u vald nabavit
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
sep 2007.
sep 2007.#6
E jesu ipak to cijele pjesme
Znam svirat pjesmu 2 heheh
E jel bi mi mogo objasnit ili adt neki tutorial kak skidaa pjesme s myspacea
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
mar 2009.
mar 2009.#7
Evo nakon jako dugo vremena napokon sam uspio nabaviti albume od manceta pa ako itko ~eli evo ovjek iz Katange i Plavi bar u jednome rar fajlu
http://rapidshare.com/files/205145206/Mance_-_Covjek_iz_Katange_i_plavi_bar.rar
badger badger
ENTUZIJASTA362 REP41%
→ Poznavalac
badger badgerENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#8
to care shamaneeeee
dva je labud moj :)
prejebe stvar.... slucajno naiso dobro da sam :)
thx :)
Red Weed
ENTUZIJASTA381 REP45%
→ Poznavalac
Red WeedENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#9
Ma mance je legenda, taj covjek je imao humanitarni koncert da si moze gitaru kupiti...
Lik je predobar
Mama zovi policiju Lopovi su tu je najjaci stih... i najjaca stvar ma u biti sve su jake lik ima stih jednostavno... Ako netko nije cuo za njega neka ga jednostavno preslusa jer ga se vrijedi cuti i naravno ako nekog zanima mance ne spada u nijedan zanr glazbe...
Pricalo se jednom davno da mance ima bubnjara ali je navodno taj bubnjar samo cesljao cesljom plasticnu zabu tako da....
Lik je legenda...
peace
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
mar 2009.
mar 2009.#10
Javorova grana skriva tajnu starog hrasta tog!
mance prejak
ima on zapravo jedno 4-5 albuma, nekoc sam imo sve njegove pjesme (sin od mancea burazov kompic :D), ak nadjem na kompu od kompica il buraza, oni bi mogli imat pa javim i uploadam
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
mar 2009.
mar 2009.#11
Bio bi jako zahvalan ako mo~ea joa iata od mancea nabaviti jer stvarno je legenda
He ja sam u osnovnoj akoli imao njegov ovaj album
ovjek iz katange i od onda sam se trudio nabavit ponovo i tek sad uspio bah
sep 2007.
1 / 11
sep 2007.
mar 2009.