LEGACY
dobar dobar tekno
20 odgovora3,109 pregleda
stoned_cow
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
stoned_cowISTRAŽIVAČ
nov 2007.
nov 2007.#1
potaknut pampersom koji je trazio kakav dobar techno set... :icon_biggrin:
derrick may@awakenings2007 - odlican techno set kakav se rijetko danas cuje
jer se techno dosta promijenio, al eto stari lisci kaio derrick may
i dalje mogu zavrtit onako po starom, fenomenalno!
http://rapidshare.com/files/59767591/2007-09-29_-_Derrick_May___Awakenings_Detroit_Weekend_-_MixesDB.com.part1.rar
http://rapidshare.com/files/59769345/2007-09-29_-_Derrick_May___Awakenings_Detroit_Weekend_-_MixesDB.com.part2.rar
kao sto rekoh, tekno se dosta promijenio, pa evo kako to zvuci u najboljem
mogucem izdanju. neki sam dan ovo skinuo i doslo mi da zapartijam sam sa sobom.
koji tip... ludilo!
john digweed@warehouse project manchester - listopad2007
http://www.newmixes.com/download/john_digweed-live_at_warehouse_project_manchester_essential_mix-sat-10-12-2007-newmixes.mp3
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#2
ek jel se to tekno odnosi na freetekno ili tako neato ili je to techno pogubio si me
Pampers
POZNAVALAC793 REP21%
→ Ambasador
PampersPOZNAVALAC
dec 2007.
dec 2007.#3
zafaljujem, iskreno od Maya nisam cuo nikad neki set, mislio sam da je on samo jak kao producent. Njegov Strings Of Life je tehno klasik ako tako nesto postoji:)
Eh da, vidim da spominjes digweeda, meni bas on nije nesto ali svejedno jednom davno sam gledao film na TV1000 u kojem se on pojavljuje na jednom underground partyu. Znas li mozda kako se zove taj film?
stoned_cow
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
stoned_cowISTRAŽIVAČ
dec 2007.
dec 2007.#4
to je techno. ne govorim o free technu.
may je odvrtio onako kako se vrtilo do prije 5-6 godina, dok je digweedov set
ono na sto techno lici danas - dakle dosta utjecaja progresiva, al je u principu techno to.
vecina techno produkcije tako zvuci danas, iako kao sto se kod maya moze cut ima i tog
starog techno zvuka jos uvijek.
may je odlican dj. ima njegovih setova masu na netu. strings su klasik:thumb:
digweed je odlican dj al ni meni nikad nije nesto pretjerano lego. njega treba uzivo
slusat, ima odlicnih setova na netu, kompilacije nisu mjerilo nikad.
ovaj set je :b_bow:
a film u kojem se on pojavljuje je "Groove" iz 2000. zabavan filmic, narocito
za partijanere. meni je bio ludnica kad sam ga prvi put gledao, 7 godina kasnije
smirio sam dozivljaj. :icon_mrgreen:
iako, dobar parti je dobar parti ma koliko mi sutjeli o tome. :hehe:
Pampers
POZNAVALAC793 REP21%
→ Ambasador
PampersPOZNAVALAC
dec 2007.
dec 2007.#5
evo napokon skinuh i poslusah.
set nije los, ali to nije tekno. Svejedno uploadaj slobodno, ja skidam:)
http://poin.poin.free.fr/nvp/MP3/Knobz_Stereotrype.mp3 - primjer tekna ili skraceno teka
stoned_cow
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
stoned_cowISTRAŽIVAČ
dec 2007.
dec 2007.#6
ne znam na koje mislis da nije techno. may ili digweed?
digweed je taj novi sound koji se dosta fura - minimal+progressive pa onda
to prolazi pod techno kao. mjuza evoluira... na svu srecu, jer punna mi kapa
ovog minimala koji zadnjih dvije godine masira.
a ovaj set od maya je definitivno pravi techno. ima tu detroita, al i podosta
njemackog frankfurtskog techna
ovo tvoje je nesto vise kao :facesjump:
mozes to nazvat free techno il kako kazes tek - meni svejedno.
dobro je, simpaticna produkcija, zivahna, al ne bi ja to slusao cijelu noc na partiju.
kad sam bio mladji jos i da, sad sam se ionako uvuko u deep house. :fishing:
a sta bi ti da uploadam?
Pampers
POZNAVALAC793 REP21%
→ Ambasador
PampersPOZNAVALAC
dec 2007.
dec 2007.#7
Auuu, pa ako imas neki electro set od dave clarkea, ja imam pun kufer njegovih ali svi 1999-2002 setovi. Imas nesto novo?
A vidim da brkamo stalno tekno i techno... U principu, tekno bi trebao biti francuski progresiv techno koji se zavukao duboko u underground. Sad je tekno vec rasiren i po belgiji nizozemskoj i svici.
Savjetujem ti da posjetis nevropatch.com i skines nesto od tek-a ili hardteka. Knobzi su carevi francuske elektronike. Tight i Shini imaju najbolje stvari
Takodjer probaj skinit ovaj set, terry francis OTV, to mi je najskidaniji file na rapidu, neznam zasto ali ljudima se svidja jako.
http://rapidshare.com/files/43597514/Terry_Francis_-_Live___OTV_House.mp3
Uzivaj i hvala!
stoned_cow
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
stoned_cowISTRAŽIVAČ
dec 2007.
dec 2007.#8
da, ocito zabuna, ja napisem tekno cisto tako, kao sto napisem i haus,
nisam mislio na konkretan zanr. iskreno, nisam ni znao za taj zanr kao neki posebni
dok nisam dosao na ovaj forum.
checkirat cu.
ima tih clarkova na netu pun klinac, evo npr...
http://rapidshare.com/files/61926283/Dave_Clarke_-_White_Noise_-_Part_1_-_06-10-2007.mp3
http://rapidshare.com/files/61935146/Dave_Clarke_-_White_Noise_-_Part_2_-_06-10-2007.mp3
pa zatim...
http://rapidshare.com/files/54348874/Dave_Clarke_Studio_Brussel_09-09-2007.mp3
http://www.partyspongyabob.hu/zene/ebi/2007/0307/Dave%20Clarke%20@%20Rote%20Sonne%2002.02.2007.mp3
http://www.newmixes.com/download/dave_clarke_-_white_noise-sat-04-14-2007-newmixes.mp3
mislim da ti je dovoljno za sada. imas tu sta slusat. :thankyou:
Lowrider
ISTRAŽIVAČ149 REP66%
→ Entuzijasta
LowriderISTRAŽIVAČ
dec 2007.
dec 2007.#9
Kad ste vec poceli s Derick May-om, evo jos njegovih mixeva iz ove godine...
http://www.sendspace.com/file/mbgkm4
http://rapidshare.com/files/48465399/derrick_may_live-at-creamfields_andalucia_spain_11.08.2007.mp3
http://www.filefactory.com/file/8d669d/
http://compression.robtronik.com/djmixes/derrickmay.mp3
http://rapidshare.com/files/47580095/ibiza_dance__-_Space_sesion_Derrick_May_07.Aug.2007.mp3
May je uvijek bio institucija tako da je suvisno komentarisat a pogotovo raspravljat jer svako ima neki svoj fazon koji mu sjeda, ja bas u zadnje vrijeme i ne gotivim muziku tipa koju May vrti i sl.,al et kad smo vec zapoceli tak...uzivajte...:b_woot:
Pampers
POZNAVALAC793 REP21%
→ Ambasador
PampersPOZNAVALAC
dec 2007.
dec 2007.#10
ju fala fala, sad ce usi da se znoje:)
eo onda jos jedan set te tematike, meni jedan od najdrazih, iz daleke 2002
Gayle San - Nature One 2002
Stara koka, al te iste godine zapalila je i Osijek:)
http://rapidshare.com/files/45711601/Gayle_San_live___nature_one_2002.mp3
korisnièko vime
ENTUZIJASTA402 REP51%
→ Poznavalac
korisnièko vimeENTUZIJASTA
dec 2007.
dec 2007.#11
ata sluaaa od deepa? baci neke linkove ako imaa.
jesi sluaao fatboy-a iz vraca? ima par brutalnih deep setova.
evo ti link za njegov sajt: http://www.fatboy.co.yu/
nije loa ni kid iz be
eja.
nov 2007.
1 / 11
nov 2007.
dec 2007.