VUTRA
ForumZajednicaMuzikaMaynard James Keenan
LEGACY

Maynard James Keenan

26 odgovora3,051 pregleda
JoseENTUZIJASTA

okt 2007.

#1
da, to je on. :icon_lol: http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=1412433792
RedShAMBASADOR

okt 2007.

#2
Mejo je zakon, kada gledam kako evoluira tokom godina ne mogu a da ga ne volim :)) ima inspiracije da bude potpuno cudnovat :)) na ovo sam se kidala kada mi je frend pokazao :icon_lol:
wannabeshaman1POZNAVALAC

okt 2007.

#3
a si vidila ono kad napravi d~i d~icu zahvat na nekom fanu...? e ja sam se paro...ovaj ko neki pijani raskalaaeni pingvin tr i prema njemu a ovaj ga zgrabi i baci na pod :rofl: http://video.google.com/videoplay?docid=-7233458372938149392&q=maynard&total=3931&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=6 ma sve ato rade rade do savraenstva od sklada glazbe i vokala do prebijanja fanova lol
RedShAMBASADOR

okt 2007.

#4
bas sam sa Josom pricala o tom zahvatu danas na shoutu...:icon_lol: a nakon toga slusali pushit lajv sa salajvala i tako se fino druzili i tako..hm...oh..miline :) extaza...
JoseENTUZIJASTA

okt 2007.

#5
:heartbeat: :vb_wave:
BugiPOZNAVALAC

okt 2007.

#6
ja ga evo upravo slusam, nemogu virovat :) od koncerta ga nisam upalio nego evo... ma ono...kad se god spomene nekakvi genij u svijetu glazbe meni je on prvi na pameti...
kanehbosemAMBASADOR

okt 2007.

#7
neznam kako mi je taj momak promako
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

okt 2007.

#8
Ne zamjerite mi ovo ubacivanje...:icon_lol: Ovo prvo bacanje nije jiu-jitsu nego je judo zahvat koji se zove tai otoshi, a ovo drugo je jiu-jitsu guaenje, tzv. rear naked choke. peace! :bis:
RedShAMBASADOR

okt 2007.

#9
divno, jos jedan detalj znamo :) inace Mejo je bivsi marinac koliko se sjecam, i mali je tatamata od zanata :vb_whip: grazias Zirafons :kiss: aaa sto bi ja rucicu polozila na ta njegova leda...ma samo da mu tattooo popipam :) nije da se palim na njega, ali jebat ga tip je karizmatican ko bi mu odolio... nego sada trazim sliku i skuzim komentar na sajtu, ja sam cijelo jebeno vrijeme mislila da on ima iztetoviranu kraljeznicu sa zdjelicom, kada ono "Musician has a large tattoo of a scorpion with long tail down his spine" ???? WTF http://www.vanishingtattoo.com/tattoo/celeb-keenan.htm @Jose :heartbeat: http://www.youtube.com/watch?v=ENZk1dntmeY
JoseENTUZIJASTA

okt 2007.

#10
ja sam isto mislio da je kraljeznica... j.ebo ga skorpion :icon_lol: ovo na klaviru je odlicno.
wannabeshaman1POZNAVALAC

nov 2007.

#11
ja tek danas skinuo salival i otkrio toolovu maynards dick koja mi je postala jedna od najdra~ih full je jednostavna i veselja ka neato ko tool-stoner-himna znao sam da tool ima smisla za humor kad citiraju bill hicksa(a imaju prili no cini ne komentare kad daju intervjue) ali zbog ovog ih joa viae volim i cijenim:D... s tim da sam se raspizdio kad sam ito komentar nekog ufuranog debila kako je to on pjevo o tome kako ga je stari silovo. uglavnom ~ivijla maynardova kara. ona je otvorila nove horizonte mojoj seksualnosti otkrio sam da ne postoje samo **********e nego i maynardova kita. koja ih sve mo~e nadomjestiti... :D otkrio sam da je istinska priroda ovjeka maynardova kita i ona je ispunila moj ~ivot smislom koji mu je tako nedostajao dala mu je punou i svrhu.
RedShAMBASADOR

nov 2007.

#12
naj kul kita na ovoj planeti...unjela je promjene u nase male zivote...enjoy the experiance :)
Ramona_RedENTUZIJASTA

nov 2007.

#13
... obo-~aavam Tool ... a i ja sam mislila da mu je ono ki ma 'ocrtana' - kad ono meutim - diiivan mu je taj akorpion njam
jaime88LEGENDA

dec 2017.

#14
i ja isto, ima nova a pefect circle pjesma : SDvfbvuJtS8

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se