LEGACY
Maynard James Keenan
26 odgovora3,051 pregleda
Jose
ENTUZIJASTA205 REP1%
→ Poznavalac
JoseENTUZIJASTA
okt 2007.
okt 2007.#1
da, to je on. :icon_lol:
http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=1412433792
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
okt 2007.
okt 2007.#2
Mejo je zakon, kada gledam kako evoluira tokom godina ne mogu a da ga ne volim :)) ima inspiracije da bude potpuno cudnovat :))
na ovo sam se kidala kada mi je frend pokazao :icon_lol:
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
okt 2007.
okt 2007.#3
a si vidila ono kad napravi d~i d~icu zahvat na nekom fanu...?
e ja sam se paro...ovaj ko neki pijani raskalaaeni pingvin tr
i prema njemu a ovaj ga zgrabi i baci na pod :rofl:
http://video.google.com/videoplay?docid=-7233458372938149392&q=maynard&total=3931&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=6
ma sve ato rade rade do savraenstva od sklada glazbe i vokala do prebijanja fanova lol
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
okt 2007.
okt 2007.#4
bas sam sa Josom pricala o tom zahvatu danas na shoutu...:icon_lol:
a nakon toga slusali pushit lajv sa salajvala i tako se fino druzili i tako..hm...oh..miline :) extaza...
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
BugiPOZNAVALAC
okt 2007.
okt 2007.#6
ja ga evo upravo slusam, nemogu virovat :) od koncerta ga nisam upalio nego evo...
ma ono...kad se god spomene nekakvi genij u svijetu glazbe meni je on prvi na pameti...
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
okt 2007.
okt 2007.#8
Ne zamjerite mi ovo ubacivanje...:icon_lol:
Ovo prvo bacanje nije jiu-jitsu nego je judo zahvat koji se zove tai otoshi, a ovo drugo je jiu-jitsu guaenje, tzv. rear naked choke.
peace! :bis:
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
okt 2007.
okt 2007.#9
divno, jos jedan detalj znamo :) inace Mejo je bivsi marinac koliko se sjecam, i mali je tatamata od zanata :vb_whip:
grazias Zirafons :kiss:
aaa sto bi ja rucicu polozila na ta njegova leda...ma samo da mu tattooo popipam :) nije da se palim na njega, ali jebat ga tip je karizmatican ko bi mu odolio... nego sada trazim sliku i skuzim komentar na sajtu, ja sam cijelo jebeno vrijeme mislila da on ima iztetoviranu kraljeznicu sa zdjelicom, kada ono "Musician has a large tattoo of a scorpion with long tail down his spine" ???? WTF
http://www.vanishingtattoo.com/tattoo/celeb-keenan.htm
@Jose :heartbeat: http://www.youtube.com/watch?v=ENZk1dntmeY
Jose
ENTUZIJASTA205 REP1%
→ Poznavalac
JoseENTUZIJASTA
okt 2007.
okt 2007.#10
ja sam isto mislio da je kraljeznica... j.ebo ga skorpion :icon_lol:
ovo na klaviru je odlicno.
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
nov 2007.
nov 2007.#11
ja tek danas skinuo salival
i otkrio toolovu
maynards dick koja mi je postala jedna od najdra~ih
full je jednostavna i veselja
ka neato ko tool-stoner-himna
znao sam da tool ima smisla za humor kad citiraju bill hicksa(a imaju prili
no cini
ne komentare kad daju intervjue) ali zbog ovog ih joa viae volim i cijenim:D...
s tim da sam se raspizdio kad sam
ito komentar nekog ufuranog debila kako je to on pjevo o tome kako ga je stari silovo.
uglavnom ~ivijla maynardova kara.
ona je otvorila nove horizonte mojoj seksualnosti otkrio sam da ne postoje samo **********e
nego i maynardova kita. koja ih sve mo~e nadomjestiti... :D otkrio sam da je istinska priroda
ovjeka maynardova kita i ona je ispunila moj ~ivot smislom koji mu je tako nedostajao dala mu je punou i svrhu.
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#12
naj kul kita na ovoj planeti...unjela je promjene u nase male zivote...enjoy the experiance :)
Ramona_Red
ENTUZIJASTA558 REP90%
→ Poznavalac
Ramona_RedENTUZIJASTA
nov 2007.
nov 2007.#13
... obo-~aavam Tool ... a i ja sam mislila da mu je ono ki
ma 'ocrtana' - kad ono meutim - diiivan mu je taj akorpion njam
okt 2007.
1 / 14
okt 2007.
dec 2017.