VUTRA
ForumZajednicaMuzikaSensation White 2011. u Beogradu
LEGACY

Sensation White 2011. u Beogradu

32 odgovora3,003 pregleda
korisnièko vimeENTUZIJASTA

dec 2010.

#1
21. maj @ Beogradska Arena Jedan od najspektakularnijih i najmasovnijih događaja u svetu elektronske muzike sledeće godine održaće se i u Beogradskoj Areni objavljeno je na zvaničnoj stranici Sensation-a. Događaj je zakazan za 21. Maj 2011, a Sensation u Beograd donosi jednu od svojih najvećih produkcija, neverovatni „Ocean of White“ (u nastavku pogledajte kako je ova scenografija izgledala na Sensation White-u u Brazilu). Sensation White, događaj koji kombinuje vrhunsku produkciju i superpopularne dj-e, prvi put je održan 2000. godine na Amsterdam Arena stadionu kada ga je posetilo 20.000 ljubitelja elektronske muzike, da bi posle pet godina stigao do rekordne brojke od 45.000 posetilaca. Danas je Sensation, koji ima White i Black izdanje, globalni događaj koji se svake godine održava u nekoliko zemalja među kojima su Španija, Čile, Nemačka, Češka, Brazil, Rusija, Portugal, Danska, a od sledeće godine po prvi put i Srbija. Prodaja karata za beogradski događaj počinje 21. Decembra u 15h na Sensation.com, dok će prodaja na blagajnama arene i ostalim prodajnim mestima u regionu krenuti 11. januara sledeće godine. Cene karata kreću se od 59,5€ koliko košta standardna ulaznica do 180,5€ za VIP GOLD DELUXE ulaznice koje se mogu kupiti isključivo u paketu za 10 i više ljudi. izvor: http://www.happynovisad.com/sensation-white-2011-u-beogradu.6087.html
xxrobixxAMBASADOR

dec 2010.

#2
Za sada su planovi da idem, no stigne se promjeniti do 5og mjeseca. Dali znaa mo~da dali mogu ii maloljetnici, vodio bi svoga brata, pa.. ?
korisnièko vimeENTUZIJASTA

dec 2010.

#3
ne znam to za maloletne. 99% nije dozovljen ulaz osobama ispod 18, a kako to funkcioniae u praksi stvarno ne znam. dosta je skupa karta, ak skuplja nego na nekim Sensation dogaajima po evropi, ali kapiram da je to zbog te Ocean of White scenografije. ne znam hou imati para, a i sa ekau da objave koga e dovesti, pa u odlu iti. u svakom slu aju super ato se deaava i kod nas, stvarno je spektakularan dogaaj verujem ak i za nekoga ko ne voli elektronsku muziku previae.

mar 2011.

#4
White sensation. :D
đontra voltaISTRAŽIVAČ

apr 2011.

#5
...sensation je poseban dozivljaj...vrijedi svake kinte...definitivno najbolji party u zivotu...ako se to uopce moze nazvat party, jer to je nesto puno vise...predstava,spektakl...vrh A kad sve to skupa dozivis u Amsterdamu,gdje je sve to pocelo, na jubilarnom 10-om sensationu...e onda je to nesto posebno-to se pamti... meni je osobno najbolje pustao Chuckie. Taj tip je kralj samo takav...na 5 ujutro je digo cijelu Amsterdam Arenu ne na noge nego ... ahh. A zena....kolko volis :DDD
Teglica_UnkaAMBASADOR

apr 2011.

#6
pa jesu li oni normalin....preskupo preskupoooo..neko mora da radi sedam dana da bi kupio samo kartu pa ***** im mamu bas usranu
đontra voltaISTRAŽIVAČ

apr 2011.

#7
...ma aj ne s***, sta si ocekivao da ce bit 10 eura sa konzumacijom?!?!?! to je nesto drugo...oni laseri vrijede ne brdo love nego.... imena koja pustaju necu ni spominjat...svake godine nove pozornice i efekti ?!?!?! toliko ljudi zaposleno oko svega toga... nije to party u nekom klubu jbte... koliko samo zastitara treba platit, policije... uopce neznas o cemu pricas...
delboyLEGENDA

maj 2011.

#8
jel ide tko na Sensation ? Evo ja dolazim u petak predve er/nave er, ako ima itko raspolo~en biti turisti ki vodi da mi poka~e grad, platim pie i klopu! :)
Bob _MarleyENTUZIJASTA

maj 2011.

#9
Predaleko za sensation al oni koji su tamo i koji su u mogucnosti doci,uzivajte!
delboyLEGENDA

maj 2011.

#10
Da daleko...al ata ea, treba se bacit na organizaciju i doi, od koga god da sam uo, govore da je senzacija jedinstven dogaaj. Za ljubitelje elektronike pravi izbor ! Eto ato bli~e to se viae veselim dolasku, ako tko god hoe nek se javi da popijemo kafu popri amo i proaetamo gradom... Lijep pozdrav!
đontra voltaISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#11
Ma to ce ti bit poseban dogaaj...to se pamti, sensation je ahhh...da mi je ponovit proslo ljeto... sensation je nesto posebno, to je nesto izmedju partyja i predstave...neces pozalit sta si iso.... Ja sam isto planirao ic al jbg, faks je uje*o stvar... nadam se da ce ti stvarno bit super... P.S. Beograd je isto fenomenalan grad...ne propusti splavove (Povetarac-preporuka) !!! PoZz
đontra voltaISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#12
Iii kako je bilo??? ajmo neko ko je bio, malo dozivljaje...par slikica stavit...

maj 2011.

#13
Sinoc su se djelile karte. Par ljudi koje znam su besplatno otisli. Cijena karata je pala na oko 20 eura a cuo sam da se moglo naci i za 15 eura. Pricalo se da se nije odazvalo toliko ljudi medjutim drug kaze da je unutra bilo puno. Tako da pretpostavljam da je odaziv beogradjana bio veoma los te su u jednom trenutku uspanicili i poceli djelit i prodavat karte po 3-4 puta manjoj cijeni.
dr.manijakAMBASADOR

maj 2011.

#14
Eto vidis da sam znao pa da odem ispred, jao koj sam glupson, a ja bio prosao pored bilet servisa i pise sve rasprodato. A tacno verovatno i preprodavci, su se uspanicili da im ne ostanu karte i onda rasprodali sve po niskoj ceni. Eto da znam u buduce. Mada za nas standard su preterali 70e po karti, ljudi rade po 10 dana za to, predpostavljam da je karta bila 35e da bi sve karte otisle za par dana. Ali eto.
DataAMBASADOR

maj 2011.

#15
Nisam bio i ~ao mi je ato sam propustio priliku al bit e opet pa se sve nadam opet negdje blizu :-) a znam da mi je ~ao jer mi je bila seka tamo i jednostavno re eno ispunila su joj se sva o ekivanja pa i viae.Upravo zbog toga ato joj nije bilo lako to izfinancirat i vrijedi svaku paru. Moram ju pusti do sutra da sredi dojmove(i mozak..hehehe) pa u ut i detalje......
delboyLEGENDA

maj 2011.

#16
Eto ja mogu rei da je bilo stvarno fantasti no... iznad mojih o ekivanja definitivno! Organizacija na visokom stupnju, lightshow i ozvu enje zbilja kvalitetno slo~eno, uz to sve koreografija i vatromet, baca i plamena i 17.500 ljudi u belom, euforija te uzme, glazba ponese... u tolikoj mjeri sam zadovoljan da mi nije uope ~ao potroaenih para... Mr. White prvi po redu, solidno zagrijao atmosferu, ali samo to, bez previae velikih dojmova me nije ostavio. Nemam puno rije i o njemu. Fedde Le Grand se u zadnji tren razbolio, pa su umjesto njega ubacili Erik E koji i nije baa neka dostojna zamjena bio, osrednje dobar. najviae mi se dojmio Chuckie, bio je drugi po redu i apsolutno je rasturio set, toliko je digao atmosferu da se ekipa doslovno raskidala od plesanja, bilo je o igledno i vrlo o ito da je nabolje odvrtio set. Sebastian Ingrosso je bio vrlo dobar, ima sirovi ~estok stil koji veina partyanera voli, imao je svoje 2 greake koje je uspio tako brzo sakriti da je bilo jako teako za sku~iti, ali mnogo ljudi uope nesluaa u potpunosti ono ato uje, pa niti uspije registrirati ato je bilo neusklaeno. Sander van Dorn je imao odli nu svirku, nevjerovatni prijelazi, ima jako zanimljiv stil mijeaanja, na samom kraju gdje svi padaju s nogu, rulja i dalje nije odustajala plesati , a dojmilo mi se to ato kad je doalo do samog kraja gdje je party ve bio zavraen, ljudi su i dalje nezasitni ostali i tra~ili joa, izaaao je joa jednom van i odsvirao Renegade, na koju su se svi pokidali ko da nisu prije toga 8h u komadu plesali... SW je zbilja poseban event, nemo~e se to do arati dovoljno dobro, niti prikazati prepri avanjem ili gledanjem klipova. Ako bude SW opet u BG, svakako bi se opet pojavio, jer me toliko ostavio zadovoljnim.
đontra voltaISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#17
E bas mi je drago da si bio i da ti je bilo tako dobro...hvala na dojmovima, ja sam bio u depresiji cijeli dan hahaha. Ja sam bio lani na SW u amsterdamu (30 000 ljudi) i isto je bio chuckie samo sta je on pustao nakon Swedish house mafie i ostale ekipe, ugl tek negdje oko 4 ujutro je doso i tip je kralj najveci...sta rec vise....bas mi je zao sta nisam mogo bit i ja tamo...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se